Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolizja na ul. Niegłowickiej w Jaśle

32

Przed godziną 8.00 na ul. Niegłowickiej na ostrym łuku drogi doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych. Kobieta kierująca jednym z pojazdów została przewieziona do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle...

Samochód marki Renault jadący w kierunku Dębowca wpadł w poślizg na ostrym łuku drogi, po czym zjechał na przeciwny pas jezdni i uderzył w nadjeżdżający samochód Volkswagen Vento. Kobieta kierująca jednym z pojazdów została przewieziona do szpitala na badania. Kierowcy renault i vento byli trzeźwi.

(icz)

Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
0
@ batman
dnia 10.02.2011, 16:33 · Zgłoś
szkoda tylko reni bo są fajne autka:)
Odpowiedz
0
@ test
dnia 09.02.2011, 22:00 · Zgłoś
test
Odpowiedz
1
@ pomoc
dnia 09.02.2011, 16:02 · Zgłoś
a pani sołtys to na co Ci potrzebna? ma stać jako pomoc drogowa i odpędzać złe moce na tym zakręcie czy zatrzymywać z alkomatem w dłoni wszystkich pijących. Zastanów się MIESZKANIEC zanim coś b.[...] napiszesz a może Tobie do władzy sie chce i kopiesz dołki pod sołtyska ...żałosne wez sie za siebie wpadłeś w depresje zimowa czy co???
Odpowiedz
-1
@ kok
dnia 09.02.2011, 18:57 · Zgłoś
ty się lecz u psychiatry!!!
Odpowiedz
0
@ filmar
dnia 09.02.2011, 08:06 · Zgłoś
Co się stało z tymi kaczkami i indykami,które tam zawsze spacery urządzają na tym zakręcie
Odpowiedz
0
@ czesio
dnia 09.02.2011, 20:35 · Zgłoś
uciekły bo nie chciały być ciągane po policji
Odpowiedz
0
@ jaslo
dnia 08.02.2011, 22:51 · Zgłoś
ja ich znam to jakas smietanka. moze jechali [...] !!
Odpowiedz
0
@ hgh
dnia 09.02.2011, 08:59 · Zgłoś
no jak na śmietanke to fury mieli wypasione hehe
Odpowiedz
0
@ ziom20
dnia 08.02.2011, 21:34 · Zgłoś
ale to było mocne:(
Odpowiedz
0
@ do mieszkańca
dnia 08.02.2011, 21:06 · Zgłoś
w Nieglowicach jest Pan soltys

[...]
Odpowiedz
-1
@ xxxx
dnia 08.02.2011, 23:13 · Zgłoś
A kto nim jest??? , pewnie stołek z rodziny ktoś przeją!!!:)
Odpowiedz
0
@ miss tdci
dnia 08.02.2011, 18:52 · Zgłoś
po tym co stalo sie z samochodami to widac ze nikt szybko nie jechal:) takie szkody to przy 15km/h na godzine:) droga sliska i tyle:P:) Mam pytanko??:) czy te chromy z renowki beda teraz na sprzedaż????:)
Odpowiedz
0
@ alosza67
dnia 08.02.2011, 18:23 · Zgłoś
szedłem wtedy do szkoły haha
Odpowiedz
1
@ 76aszola
dnia 09.02.2011, 12:00 · Zgłoś
co Cię bardziej śmieszy: to, że szedłeś czy to, że do szkoły?
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 08.02.2011, 18:01 · Zgłoś
A w Niegłowicach jeżdźą jak [...] , przykład ostatnich dni -wypadek z powodu [...] a dzień puźniej drugi przez tych samych spowodowany! skandal w Niegłowicach , A ja się pytam gdzie tamte władze jak pani sołtys [...]a ???
Odpowiedz
1
@ krzys
dnia 08.02.2011, 20:24 · Zgłoś
Witam, drogi "mieszkańcu" po pierwsze to później przez "ó", a po drugie pani M.[...]a nie jest sołtysem w Niegłowicach, co do wypadku z powodu [...] przyznaję racje, a takich [...] nie brakuje nigdzie.Co do stłuczki to było bardzo ślisko trochę brawury i o wypadek nie jest trudno
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 08.02.2011, 23:12 · Zgłoś
Aleś się spisał , pewnie chodziłeś tam do szkoły i auta cię na tych zakrętach poobijały!!!
Odpowiedz
0
@ obserwator.
dnia 09.02.2011, 13:45 · Zgłoś
to nie są Niegłowice tylko Jsło,i co ma do tego sołtys?
Odpowiedz
0
@ młoddddy
dnia 09.02.2011, 21:15 · Zgłoś
gościu pisze bzdury i tylko pokazuje poziom jaki reprezentuje, szkoda klawiatury ...
Odpowiedz
0
@ gangsta
dnia 08.02.2011, 17:58 · Zgłoś
nastapila samodestrukcja tego "czegoś"... Do Freda niedaleko...
Odpowiedz
0
@ gambler
dnia 08.02.2011, 17:32 · Zgłoś
do lekarz. twoje komentarze sugerują że powinienes byc raczej pacjentem Poradni Zdrowia Psychicznego
Odpowiedz
0
@ TomQ
dnia 08.02.2011, 16:39 · Zgłoś
Na Złom do Ferdka xd Zawieździe ;D
On ma złom na skup i sprzedasz oraz różne części samochodowe:P
Odpowiedz
0
@ AAA
dnia 08.02.2011, 16:38 · Zgłoś
Tam powinni cos zrobić z tym zakretem nie wiem czy by mogli pomyślec o zlikwidowaniu tego domu masakra:|
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 08.02.2011, 16:16 · Zgłoś
A ja się dziwiłem czemu po godz. 9 było tyle piasku na tej drodze ...
Odpowiedz
1
@ Relfi
dnia 08.02.2011, 15:36 · Zgłoś
E tam, lekka stłuczka.
Odpowiedz
1
@ olo
dnia 08.02.2011, 15:01 · Zgłoś
Obydwa samochody i tak nadawały się na złom, więc... im szybciej, tym lepiej:))
Odpowiedz
-1
@ JAŚKO
dnia 08.02.2011, 16:22 · Zgłoś
a ty pewnie do tej pory sie z malucha nie przesiadłeś
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 09.02.2011, 09:32 · Zgłoś
Nie interesuj się bo kociej m[...] dostaniesz!!
A tak na marginesie... masz coś do "malucha"?
Odpowiedz
0
@ xxxxx
dnia 08.02.2011, 13:24 · Zgłoś
Na tym łuku drogi wspaniali drogowcy nigdy nie sypią piaskiem. Trudno się dziwić tej kolizji, skoro na drodze była szklanka. Oczywiście należy dostosować prędkość do panujących
warunków. Jestem mieszkanką tej okolicy i wkurza mnie fakt, że niektórzy mieszkańcy wylewają nocami wodę na ulicę, a w okresie zimy odśnieżając swoje chodniki, sypią śnieg na drogę. Też się przyczyniają do niebezpiecznych sytuacji na drodze.
Odpowiedz
1
@ lekarz
dnia 08.02.2011, 15:19 · Zgłoś
u nas w GB było by to nie do pomyślenia.
Odpowiedz
1
@ m.b
dnia 08.02.2011, 13:22 · Zgłoś
Na tym odcinku drogi, od Naftobudowy do Szkoły Podstawowej, ograniczenie prędkości jest do 40/godzinę. Powodem wypadków tego rodzaju jest nie stosowanie się do przepisów drogowych.
Odpowiedz
-1
@ ja
dnia 08.02.2011, 12:34 · Zgłoś
ale urwał
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.