Kolizja na ulicy Bieszczadzkiej
Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 8:20. W kolizji brały udział samochody marki Ford Transit i osobowa Toyota. Na szczęście nikomu z kierujących nic się nie stało.

Kierowca samochodu marki Ford Transit 48-letni mieszkaniec Targowisk jechał ul. Bieszczadzką w kierunku centrum Jasła. Na skrzyżowaniu z ul. Fabryczną skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka osobową toyotą kierującemu.


Doszło do zderzenia się pojazdów, na szczęście nikt w kolizji nie ucierpiał. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Na miejsce kolizji zadysponowana została PSP z Jasła, która przy użyciu sorbentu usunęła rozlane płyny z nawierzchni jezdni. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.
(icz)

