Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolizja przy ul. 3 maja

35

Dziś przed godziną 8.00 doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów. Zdarzenie miało miejsce w Jaśle przy ul. 3 maja, między mostem na rzece Wisłoce a stacją paliw (dawny "CPN").


Jak wynika z relacji świadków, włączający się do ruchu Opel Astra został uderzony w bok przez nadjeżdżający samochód marki Audi A6.

W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Skutkiem kolizji był niewielki wyciek oleju z jednego z pojazdów. Plama została zneutralizowana przez strażaków przy użyciu sorbentu.


ks

Reklama

Komentarze: 35

Dodaj komentarz Widok:
0
@ dada
dnia 15.08.2010, 16:43 · Zgłoś
Dlaczego używacie nazwy stacji paliw z przed lat ona przecież ma swoją nazwę.
Odpowiedz
0
@ cobra
dnia 15.08.2010, 13:13 · Zgłoś
boshe,,ale oplina!!porazka..audi to audi!!klasa renoma wszystko..
Odpowiedz
0
@ ccccccc
dnia 14.08.2010, 22:18 · Zgłoś
szkoda mi tego ślicznego audi!
Odpowiedz
0
@ PERSPEKTYWA...
dnia 14.08.2010, 17:57 · Zgłoś
No i koszta :)
Odpowiedz
0
@ brooklin
dnia 14.08.2010, 11:16 · Zgłoś
do keller ta rozbita szyba jest przez poduszkę powietrzną, a dokładniej przez zaślepkę do niej . Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 14.08.2010, 09:59 · Zgłoś
ale [...] nic tylko audi audi materialiści i to straszni. ważne jest to ze nikomu nic się nie stało a takie audi to juz po złomach stoja ...
Odpowiedz
0
@ slawko
dnia 14.08.2010, 09:31 · Zgłoś
audi mi jest bardzo ale to bardzo szkoda a opla to na złom tak jak ktoś tam mówił opel to złom niech się nauczy jeździć ten co ma opla bo robi komuś szkody tym gratem
Odpowiedz
0
@ no
dnia 14.08.2010, 01:04 · Zgłoś
a od kiedy to na jaslo4 you jest bezplatna reklama pomocy drogowej,to samochochod pomocy drogowej jest najwazniejszy w tym reportazu.
Odpowiedz
0
@ aga13
dnia 13.08.2010, 21:12 · Zgłoś
Czy Wy wszyscy tacy materialisci jestesci!!!I co z tego ze jakies tam audi zostalo uszkodzone,nad ktorym placzecie{zalosne}.Snicie o takim samochodzie i co jezdzicie czyms tak super ze opel sie nie liczy?Ciekawe?!!!Wazne ze nikomu nic sie nie stalo ani z opla ani z audi!!!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 13.08.2010, 20:49 · Zgłoś
do żal a mnie jest żal że takie [...] chodzi po świecie jak ty
Odpowiedz
0
@ keller
dnia 13.08.2010, 20:36 · Zgłoś
szyba w audi rozbita głową pasażera,tak mi się wydaje ze zdjęcia- to jednak nie obyło się bez obrażeń.
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 13.08.2010, 20:35 · Zgłoś
do ggg naucz się pisać [...]. i proszę sobie kupić słownik języka polskiego i pouczyć troszkę.
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 13.08.2010, 20:23 · Zgłoś
A no tak właśnie jeżdżą jak [...] po lasach http://www.youtube.com/watch?v=55nSFF9fA_k i pływać też nie umieją po trzeźwemu
Odpowiedz
0
@ polak
dnia 13.08.2010, 18:23 · Zgłoś
w Audi szyba pękła? kurcze :( moje Audi za 10 lat :)
Odpowiedz
0
@ zal
dnia 13.08.2010, 17:51 · Zgłoś
Kto ma OPLA ten ma chopla. Opel ASTRA 1 nie powinien jeżdzic po polskich drogach. Taki złom i niewypał. Prawda jest jedna szkoda AUDI a opelek na złom. OPEL takie [...] ja [...].
Odpowiedz
0
@ kinia
dnia 13.08.2010, 17:32 · Zgłoś
hahaha [...] z was audi 30tys taaaa razy 2 : )
Odpowiedz
0
@ GGG
dnia 13.08.2010, 15:28 · Zgłoś
Plama została zneutralizowana przez strażaków
Naucz się jeżdzić "wieśku" ;D
Odpowiedz
0
@ gt
dnia 13.08.2010, 14:50 · Zgłoś
A co, w AUDI hamulce nie działały? Czy prędkość była za duża? Uszkodzenie OPLA zdają się mówić, że coś było nie tak. Bo to, że OPEL winny, to bezsporne.
Odpowiedz
0
@ Lulka
dnia 13.08.2010, 14:46 · Zgłoś
Mi szkoda obydwu aut, bo wypadek nie wypadek, ubezpieczenie nie ubezpieczenie, ale auto po naprawie już nigdy nie jest to samo
Odpowiedz
0
@ slawko
dnia 13.08.2010, 14:39 · Zgłoś
co tam opel a audi to naprwde szkoda
Odpowiedz
0
@ killer
dnia 13.08.2010, 14:34 · Zgłoś
Tak tak o wiele więcej niż opel
Odpowiedz
0
@ pzu
dnia 13.08.2010, 14:06 · Zgłoś
Znawcy oceniajacy naprawę czy tez koszt naprawy istnieje cos takiego jak AC a skoro to nie była wina kierowcy audi to pojdzie z ubezpieczenia opla. Do roboty [...] a nie idiotyczne komentarze dodajecie ;)
Odpowiedz
0
@ LOONI
dnia 13.08.2010, 13:34 · Zgłoś
Firmowe to audi było z boczku napisik był, firmę stać na takie autko to i na remoncik się znajdzie :D
Odpowiedz
0
@ mmmm
dnia 13.08.2010, 13:19 · Zgłoś
Jakie 30 tyś chyba coś ci się [...] a poduszka nie 100zł razy 6 tyle ;)
Odpowiedz
0
@ zx
dnia 13.08.2010, 12:32 · Zgłoś
a mi szkoda opla. Bo jak ktoś ma takie audi to ma też wysokie ubiezpieczenie, czasem więcej odszkodowania dostanie niż to auto warte. A opel? Dostanie 100zł a reszte rób sam
Odpowiedz
0
@ ,m
dnia 13.08.2010, 12:27 · Zgłoś
poza tym taka A6 kosztuje tylko 30 tysięcy a jedna poduszka 100 zl.. a opel astra kolo 4 tysiecy zl
Odpowiedz
0
@ kkkj
dnia 13.08.2010, 12:25 · Zgłoś
Auto rzecz nabyta jednak fajna audica i ubezpieczenie dobre dostanie bo wina goscia z Astry to kupi se nową xD
Odpowiedz
0
@ MM
dnia 13.08.2010, 12:10 · Zgłoś
Opelkowi spieszyło się na śniadanie. Był taki głodny, że za nic miał ustapienie pierszeństwa, byle jak najszybciej się nażreć. 10 sekund później [...] by z głodu.
Odpowiedz
-1
@ brooklin
dnia 13.08.2010, 12:01 · Zgłoś
same nowe poduszki będa w audi więcej warte niz opel. ale fakt tam jest cięzko wyjechać
Odpowiedz
0
@ clashtorny
dnia 13.08.2010, 11:59 · Zgłoś
[...] audi jak właściciela stać na taki wóz to i na naprawę wystarczy poza tym co się tej audicy stało z tego co widać na zdjęciu to sama blacha do wymiany i malowania
Odpowiedz
0
@ Anonim..
dnia 13.08.2010, 11:51 · Zgłoś
Oj ludzie.. Piszecie, że szkoda wam Audi.. ważne jest że nikomu nic się nie stało.. Przedmiot martwy naprawisz - człowieka gorzej..
Pozdrawiam!
Odpowiedz
-1
@ Aliothh
dnia 13.08.2010, 11:51 · Zgłoś
szkoda autka <marzyciel> sliczne było:P
Odpowiedz
-1
@ :/
dnia 13.08.2010, 11:32 · Zgłoś
Lampa przód do audi 1000 PLN
Odpowiedz
0
@ amag
dnia 13.08.2010, 10:59 · Zgłoś
pech, bo dziś jest 13 i w dodatku piątek :/
Odpowiedz
-1
@ xvb
dnia 13.08.2010, 10:53 · Zgłoś
szkoda mi tylko tego audi ;/ tam naprawa będzie więcej kosztować niż ten opel..
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.