Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kolizja w Kołaczycach

35

Kierujący samochodem ciężarowym renault zjeżdżając ze wzniesienia wpadł w poślizg. Nie udało mu się uniknąć zderzenia z nadjeżdżającymi z naprzeciwka pojazdami.

Do zderzenia doszło na drodze krajowej nr 73. Kierowca samochodu ciężarowego jadąc od Pilzna w kierunku Jasła stracił panowanie nad pojazdem tuż przed mostem w Kołaczycach. Chcąc uniknąć zderzenia z pojazdami znajdującymi się przed nim, zjechał na lewy pas jezdni. Nadjeżdżające z naprzeciwka pojazdy widząc zaistniałą sytuację próbowały uniknąć zderzenia. Niestety, samochód ciężarowy uderzył w opla astrę i opla corsę.

Poszkodowana została kobieta podróżująca oplem corsą i została przewieziona do szpitala. Nie stwierdzono u niej poważnych obrażeń. Kierowcy pojazdów byi trzeźwi.

Droga była calkowicie zablokowana. Policja kierowała samochody na objazdy.

(icz)

Reklama

Komentarze: 33

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kosa
dnia 19.02.2012, 22:44 · Zgłoś
[...] hahahaha
Odpowiedz
1
@ qwerty
dnia 18.02.2012, 11:24 · Zgłoś
Wszystkie te komentarze to naśmiewka... A śmiejcie się dalej... Czy to w Jaśle czy to w Kołaczycach to i tak wszędzie drogo...
Odpowiedz
1
@ :)
dnia 16.02.2012, 22:06 · Zgłoś
Kołaczyce miasto bycze 4 domy 2 ulice hehe :)
Odpowiedz
0
@ :%
dnia 16.02.2012, 18:19 · Zgłoś
kłaczyce hahaha!!!
Odpowiedz
2
@ pirania zza amazonki
dnia 16.02.2012, 15:56 · Zgłoś
A gdzie byli rodzice??
Odpowiedz
-3
@ zielony
dnia 16.02.2012, 11:12 · Zgłoś
Taaa;\..Kołaczyce.Lepiej z nimi nie mieć nic wspólnego,[...] niczym w Rosji.
Odpowiedz
-4
@ PANICZ
dnia 16.02.2012, 18:30 · Zgłoś
dokładnie nasz grod jasielski najlepszy!!!
Odpowiedz
-2
@ PANICZ
dnia 16.02.2012, 18:31 · Zgłoś
teraz mnie pewnie kolaczyce i inne wioski oscienne zminusuja i zmieszja z blotem
Odpowiedz
1
@ qwerty
dnia 18.02.2012, 11:23 · Zgłoś
Masz ten swój gród jak i całe państwo... [...]owskie jak wszystkie inne [...]. Każdy zamiast dobrem ogółu to się o [...] czepia i mówi jak to jego miejscowość "żondzi"...
Odpowiedz
1
@ on
dnia 16.02.2012, 10:46 · Zgłoś
Wg prawa droga powinna być odgarnięta 4 h po ustaniu opadów jeżeli należy do najwyższej kategorii odśnieżania. A do najwyższej kat. należą autostrady!
Odpowiedz
3
@ Ja
dnia 16.02.2012, 09:29 · Zgłoś
W taką pogodę opłaca się jeździć wolniej.
Odpowiedz
3
@ jaja
dnia 16.02.2012, 07:39 · Zgłoś
kazdy sie smieje z wypadkow oj jak ladnie zaparkowali sie pukli itp
ja tez sie tak dawniej nasmiewalem tylko jak mnie spotkal wypadek samochodowy od tego czasu przestalem bo nie ma z czego sie nabijac bo sytuacja moze sie nam przytrafic
Odpowiedz
7
@ y
dnia 15.02.2012, 21:43 · Zgłoś
se pomyśl o PO bo nie pis tylko oni rządzą widzisz swoje PO masz ACTA? masz!
Masz paliwo prawie po 6zł?? MASZ oby tak dalej
Odpowiedz
-5
@ pis- przeproście i [...]
dnia 15.02.2012, 23:08 · Zgłoś
A czy Ty wiesz na czym polega to "ACTA" czy tylko zasłyszałeś w telewizji i postanowiłeś wygłaszać swoje myśli nie znając w ogóle tematu???
Najpierw zasięgnij literatury a potem pisz te swoje farmazony...
Odpowiedz
-10
@ y
dnia 15.02.2012, 21:40 · Zgłoś
Kołaczyce miasto PISU
Odpowiedz
-9
@ [...]
dnia 15.02.2012, 21:35 · Zgłoś
co za [...] minusują każdą wypowiedz są ludzie [...] w okolicy
Odpowiedz
8
@ ktoś
dnia 15.02.2012, 21:33 · Zgłoś
oni przed wyborami obiecują a teraz nie ma kto czegoś zrobić, sobie wypłaty w urzędach od 10000$ w góre potrafią przyznać jak i premie a tu nikt nie potrafi o bezpieczeństwo zadbac. Cud że choć most zaczęli robić. ale musiało dośc dużo czasu minąc aby zostało zadecydowane że mogą sobie na taki wydatek pozwolić, choć za wynajęty most co dzień kasa się naliczała...
Odpowiedz
-3
@ xxx
dnia 16.02.2012, 11:11 · Zgłoś
jeżeli nie wiesz nic na temat mostu to się nie wypowiadaj bo wcześniej robili most w kamienicy i mieli dla "ciebie" zostawić tamtą pracę i przylecieć do mostu w kołaczycach bo tak się wam [...] zachciało!!!<buraki>
Odpowiedz
3
@ ważny
dnia 15.02.2012, 21:28 · Zgłoś
Same oszczednośći. Drogi powinny być cały czas odnieżane. Cały czas odsnieżane i posypywane- wiadomość do Pani Burmistrz- nie szukajcie oszczedności tam gdzie ich nie powinno być a jedynie w swoich wypłatach!!! Nawet na [...] chodniku mozna sobie krzywde zrobić. Drogi, chodniki wszystko powinno byc posypane
Odpowiedz
-4
@ sazan2
dnia 16.02.2012, 08:58 · Zgłoś
Jeśli masz żal za nieodśnieżoną drogę to najpierw zorientuj się do kogo należy wykonanie tej pracy, bo ja nie zgadzam się aby drogę krajową władze gminy odśnieżały przeznaczając na to swoje/moje środki budżetowe.Zgodnie z przepisami odśnieżanie chodnika należy do właściciela danej posesji ,więc "ważny" czapka , rękawiczki i do odśnieżania . Jak dasz przykład to może reszta też odśnieży.
Odpowiedz
6
@ y
dnia 15.02.2012, 21:26 · Zgłoś
jest to wina PO oni rządzą
Odpowiedz
-2
@ y
dnia 15.02.2012, 21:18 · Zgłoś
jest to wina PIS
Odpowiedz
0
@ wer
dnia 15.02.2012, 21:14 · Zgłoś
gdzie są kołaczyce??
Odpowiedz
7
@ mieszkaniec
dnia 16.02.2012, 08:24 · Zgłoś
kołaczyce są za KRAJOWICAMI tymi słynnymi zresztą bo tam mieszkał morderca Pani Bronisławy ktora w brutalny sposób zostałą zamordowana.Pisze mieszkał bo teraz siedzi i z [...] robią mu teraz sito haha
Odpowiedz
-21
@ ;)
dnia 15.02.2012, 19:14 · Zgłoś
a gdzie byli rodzice drogowców że nie posypali drogi hahah
Odpowiedz
1
@ AFM
dnia 15.02.2012, 23:30 · Zgłoś
Mam prośbę do ciebie. Podejdź do rodziców i zapytaj ich gdzie oni byli jak ciebie robili
Odpowiedz
1
@ Karmel
dnia 02.03.2012, 14:26 · Zgłoś
jego przynajmniej rodzice zrobili, niektórzy (patrz-w-lustro) są poradzieckimi eksperymentami
Odpowiedz
-7
@ @
dnia 15.02.2012, 18:56 · Zgłoś
jaś idz dziecinko śpać
Odpowiedz
-12
@ Tomek
dnia 15.02.2012, 18:34 · Zgłoś
zeby bylo smieszniej droga od drugiej strony równiez byla zablokowana, tir nie zdolal pokonac górki nieopodal osrodka zdrowia, korek az po bukową, uczniowie LO musieli [...]c z buta taki kawał drogi
Odpowiedz
4
@ xxx
dnia 15.02.2012, 18:28 · Zgłoś
Z pewnoscia jechal z nalezyta predkoscia , dorga jest niesamowicie bezpieczna,szeroka i wogole nie wydarza sie tam wiele wypadkow lol
Odpowiedz
-23
@ jaś
dnia 15.02.2012, 18:28 · Zgłoś
z opisu wygląda że chciał wjechać na tą drewnianą kładke przy palacym się czerwonym swietle,a pojazdy od jasła były na kładce i taka mogła byc przyczyna kolicji ???
Odpowiedz
4
@ nie wiem już
dnia 16.02.2012, 08:15 · Zgłoś
włącz mózg i przeczytaj to jeszcze raz ;)
Odpowiedz
-11
@ kierowca
dnia 15.02.2012, 18:19 · Zgłoś
Korek to był aż od tego wspaniałego mostu pa samą skałke..
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.