Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

KOMBII - wywiad - Urodzinowe Lato z Radiem w Jaśle

7

 Po prawie 11 latach przerwy, wiosną 2003 roku, Grzegorz Skawiński (vocal, gitara), Waldemar Tkaczyk (gitara basowa), Jan Pluta (perkusja) i Bartek Wielgosz (klawisze) - powrócili na muzyczny rynek. Krytycy przyglądali im się z pewnym niedowierzaniem, tymczasem zespół w błyskawicznym tempie wylansował całą serię nowych świetnych przebojów! Jak jeszcze dodamy, że ich koncerty to supernowoczesny multimedialny show. I takie właśnie show chłopaki zagrali w Jaśle publiczność świetnie się bawiła nie zabrakło bisów. Poniżej prezentujemy wywiad z liderem zespołu – Grzegorzem Skawińskim

Jak wrażenia po koncercie, jasielska publiczność dopisała?

Grzegorz Skawiński: Uważamy, że była fantastyczna. Na pewno jedna z najlepszych dla jakich graliśmy. Ludzie fantastycznie się bawili. Wydaje się raczej, że to trzeba by  było zapytać publiczności jak się bawiła. Z naszej strony odebrane było przyjęcie przez publiczność  fantastycznie.

Ostatnio bardzo dużo koncertujecie, skąd bierzecie na to siły?

Grzegorz Skawiński: Mamy taką siłę wewnętrzną, wewnętrzny napęd. Bardzo lubimy grać, lubimy koncertować to jest sens naszego zawodu – żywy kontakt z publicznością. Jeśli jest fantastyczna to dajemy z siebie jeszcze więcej. Nie wiem skąd bierzemy siły, mamy taki wewnętrzny rotor i wiatrak, który nas gdzieś kręci.

 Jaki jest przepis na sukces na rynku muzycznym? 2005 podwójna platyna, niedawno 30–lecie zespołu….

Grzegorz Skawiński: Przepisu na sukces nie ma. Staramy się być bardzo konsekwentni i wbrew temu co niektórzy o nas mówią, a czasem i piszą bardzo szczerze podchodzimy do tego co robimy. I tak samo jak szczerze graliśmy w O.N.A. tak też szczerze robimy piosenki KOMBII. Po prostu są to kolejne zadania do wykonania. Staramy się tą muzykę pop-rockową wykonywać na jak najwyższym poziomie jaki jest w naszym wydaniu oczywiście możliwy.

Nowa płyta: kiedy możemy się jej spodziewać i co się na niej znajdzie?

Grzegorz Skawiński: Już ją nagrywamy. Wielkiej rewolucji stylistycznej nie będzie, aczkolwiek pojawiają się zupełnie nowe elementy muzyczne – nieznane do tej pory, oczywiście nie mogę ich zdradzić bo nie byłoby niespodzianki, ale na pewno będzie to troszkę inny album niż „c.d.” . Nie będzie, ani bardziej rockowy, ani bardziej popowy . Myślę, ze stylistycznie zbliżony do płyty „c.d.” bo uważamy, że tam znaleźliśmy jakiś złoty środek -  na tej płycie.

Dziękujemy bardzo za wywiad i życzymy kolejnych 30 lat na estradzie Grzegorz Skawiński: Dziękuje w imieniu swoim jak i chłopaków z zespołu i pozdrawiam wszystkich internautów z portalu Jasło4u.pl
Napisany dnia: 13.08.2006, 11:23
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Nie wiem
dnia 13.08.2006, 13:54
Ocena
komentarza:
0
Kazdy do dupy gral:rol:
@ e
dnia 13.08.2006, 13:55
Ocena
komentarza:
0
:D
@ Krzanu
dnia 13.08.2006, 14:27
Ocena
komentarza:
0
Piątek fajnie wylazles na zdjeciu i dzieki za piwko:P:D:bigrazz:
@ ;)
dnia 13.08.2006, 18:41
Ocena
komentarza:
0
Bardzo dobry koncert.
@ ania
dnia 13.08.2006, 23:36
Ocena
komentarza:
0
Super koncert Kombi wow Ekstra i super foty
@ kalina
dnia 16.08.2006, 17:15
Ocena
komentarza:
0
:D:smilewinkgrin:tak,a najbardziej podobały mi się zimne ognie rozdane z samego przodu wrrr,na następny koncert kupie sobie tysiąc paczek tylko dla SIEBIE:)!!
@ Honorata
dnia 09.09.2007, 00:55
Ocena
komentarza:
0
B):)supciowy koner kombii totalny odlot ciekawe czy jeszcz przyladom do nas
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Grzechem nie sprawdzić świata zza dużych szyb. Blisko. Bliżej. Pod Maglem.

   

  Niewiele wysiłku trzeba włożyć, żeby znaleźć domek, który zachwyca swym położeniem. Można nie wychodzić z zachwytu, że po pierwsze blisko, po drugie z ceną, na którą Was stać.

 • Zderzenie trzech pojazdów w Zarzeczu. Jedna osoba została poszkodowana

   

  Dzisiaj około godziny 11. w Zarzeczu na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

 • Bezinwazyjny lifting twarzy bez igieł, skalpela czy botoksu? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak…

   

  Tak, to możliwe! A wszystko dzięki japońskiej technice masażu twarzy Kobido, która zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących naturalnych metod poprawy wyglądu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom medycyny estetycznej. 

 • W czasie niemieckiej okupacji ryzykowali życie ratując Żydów. W Jaśle upamiętniono ich pełną poświęcenia postawę

   

  Polityka zagraniczna hitlerowskich Niemiec w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku odcisnęła tragiczne piętno na historii wielu narodów zamieszkujących Europę. Nazistowski plan bezwzględnej eksterminacji poszczególnych grup etnicznych w sposób szczególny dotknął europejskich Żydów,

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657