Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Komorowski będzie dobrym prezydentem?

112

W najbliższą niedzielę odbędzie się druga, decydująca tura wyborów prezydenckich. Polacy będę wybierać pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim, prezesem Prawa i Sprawiedliwości a Bronisławem Komorowskim, marszałkiem Sejmu, kandydatem Platformy Obywatelskiej.


W Jaśle, po pierwszej turze prowadzi Kaczyński, który uzyskał 7817 głosów, czyli 46.81% poparcia. Prezes PiS swoich zwolenników miał aż w 25 okręgach wyborczych na 28 w mieście. Komorowski był liderem tylko w trzech, uzyskując 5712 głosów, co daje 34.21% Czy marszałek Sejmu ma szanse objąć najwyższy urząd w państwie? - Nie mam złudzeń, że Bronisław Komorowski wygra wybory w Polsce i będzie dobrym prezydentem – uważa Stanisław Gawłowski, sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska.

Podkarpacie to jednak specyficzny region, gdzie dużym poparciem nadal cieszy się Prawo i Sprawiedliwość. -  To fatalny okręg wyborczy dla mieszkańców Podkarpacia, bo opowiada się im różnego rodzaju historie nieprawdziwe i bzdury. Mam jednak nadzieję, że mieszkańcy Jasła docenią, to co Komorowski robi na co dzień  w zakresie ochrony przeciwpowodziowej. Mówimy tu o faktach popartych liczbami – zaznacza Gawłowski.


(kp)


Reklama

Komentarze: 112

Dodaj komentarz Widok:
2
@ gostek
dnia 02.05.2015, 21:53 · Zgłoś
Nie głosuję na Komorowskiego,
Nie oddam głosu na niego,
Za dużo w nim fałszu, obłudy
Więcej zaufania mam do Dudy.
Odpowiedz
0
@ Chamowo
dnia 04.07.2010, 19:07 · Zgłoś
BRONEK WYGRA I TAK WY POSTKOMUNISTYCZNE ŻŁOBY I NIC TEGO NIE ZMIENI OWSZEM I KOMOROWSKI NIE JEST ŚWIĘTY ALE PRZYNAJMNIEJ MNIEJSZE ZŁO NISZ KACZUCHA
Odpowiedz
0
@ krówka
dnia 04.07.2010, 16:14 · Zgłoś
Jaślacy głosujcie,na patriote i prawego obywatela naszej ojczyzny a nie na sprzedawców naszego narodowego dorobku....pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ KRZYŚ
dnia 04.07.2010, 10:56 · Zgłoś
mafia nie może być przy żłobie !!! ktoś musi kontrować ,komoriwski niemoze być głlowom panśtawa bo nas skończą, podatkami, jak ten fałszywy kombinator sepleniący cie niespełna rozumu [...] tusk, jak co to pan jarek nie umie sie wypowiedzieć, a ta [...] dość ze sepleni to gada od rzeczy i z putinem jedna reka, teraz bronka kolej by katarów ściągnąć do kamratu i ich urządzić ja tusk stocznie? [...] niemogą rzadzić , panie jarku trzymaj nadtym rękę jestem za tobą,
Odpowiedz
0
@ bodo
dnia 02.07.2010, 21:37 · Zgłoś
Do <płacący podatki>O joj obawiasz się o interesy z Helmutami,będziesz robił interesy w Polsce,pokażesz co potrafisz bo sztuką jest robić interesy w POlsce a nie za granicą za psie pieniądze.Ja robię interesy w Polsce i jestem bardzo z tego zadowolony.A Wałesa to nie patriota tylko podstawiony [...].Dlateko Kaczyńscy odeszli od Wałęsy bo nie mogli patrzeć na jego zdradę.O tym bardzo dobrze się przekonali śp.Walentynowicz i Gwiazda.Tak że obywatelu coś ci się [...] w głowie z tym patriotyzmem.Chej i głosuj na Kaczyńskiego bo to prawdziwy patriota a nie [...] i nie chorągiewka.
Odpowiedz
0
@ bodo
dnia 02.07.2010, 21:24 · Zgłoś
Do Juliusz.. Jak Komorowski opanowany i spokojny PREZYDENT to ty jesteś [...].Chyba [...] zapomniałeś kto przeszkadzał,szydził i vetował wszystkie projekty ustaw.Po to by obalić ówczesny rząd pisowski.Dopchali się do koryta i afera na aferze,korupcja,ustawianie przetargów.Palikot, Niesiołowski,Sikorski to cholerne chorągiewki zmieniający opcje jak rękawiczki.To mają być patrioci? Lewica to jest wierna swoim ideałom.Podsłuchy robili na przestępców,aferzystów bo chcieli zrobić kraj prawa i sprawiedliwości.Zeby cię [...] złodzieje nie okradali bo i tak już porzednie rządy okradły i rozdarły tą Polskę.A Komorowski i Tusk [...] to jedna ręka z PUTINEM.Nie wiadomo czy nie maczali rąk a tragedji Smoleńskiej.Czas pokaże.Wiesz [...] poczytaj Gazetę Polską będziesz mądżejszy i nie będziesz pisał głupot.
Odpowiedz
0
@ MrJoe
dnia 02.07.2010, 10:01 · Zgłoś
Kaczyński na prezydenta o !!!!
Odpowiedz
0
@ juliusz
dnia 02.07.2010, 08:12 · Zgłoś
Komorski to spokojny opanowany PREZYDENT A nie tak jak ROZRABIAKA Kaczynski mamy dść podsłuchow zaszczucia iprześladowan niech społeczenstwo zadecyduje czy chca zyc spokojnie w tym PANSTWIE czy Pansto zamentu nienawiści haosu i podrobionych aresztowan na pokaz.
Odpowiedz
0
@ .
dnia 01.07.2010, 23:08 · Zgłoś
Komorowski już się rządzi jak by nie wiadomo kim był... sam się dopchał do koryta i myśli że już prezydentem jest... Kaczyński na prezydenta i koniec !!!
Odpowiedz
0
@ bodo
dnia 01.07.2010, 23:03 · Zgłoś
Głosujcie na Jarosława Kaczyńskiego.To prawdziwy patriota.Jeżeli ktoś nie wieży niech poczyta ostatnią Gazetę Polską i wydanie specjalne.To są prawdziwe polskie gazety a nie jakieś brukowce Fakt i inne.Tam jest dobrze napisane kim jest Komorowski i Tusk.Opisana jest też przyczyna tragedi Smoleńskiej.Jeżeli ktoś chce być dalej okradanym to niech głosuje na Komorowskiego.Ludzie wy jesteście jeszcze [...].Nic was tragedia smoleńska nie nauczyła.Przeczytajcie Gazetę Polską ,dowiecie się jaka jest prawda.
Odpowiedz
0
@ płacący podatki
dnia 01.07.2010, 22:36 · Zgłoś
mam firmę, zatrudniam 25 osób i już odczuwam mocne poparcie dla Kaczyńskiego na przychodach firmy jak on wygra to połowa ludzi straci prace, robie interesy w Niemczech i już moi kontrachenci obawiają się wyborów,ludzie opamientajcie się, patriota to Wałęsa a nie Kaczyński.Prostacy biorący zasiłki głosują na Kaczyńskiego bo im obieca social,za nasze podatki.Do pracy rodacy.
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 01.07.2010, 22:33 · Zgłoś
Pan Komorowski to jedyny dobry wybór:)
[...] mówię STOP.
Odpowiedz
0
@ ek
dnia 01.07.2010, 22:31 · Zgłoś
Popieram Kaczyńskiego, bo przede wszystkim człowiek inteligentny, nie to co Komorowski... - czyta z kartek, a w oczach fałsz i obłuda...
Odpowiedz
0
@ misiek
dnia 01.07.2010, 21:27 · Zgłoś
na co Jarkowi [...] ,jego rajcuje wladza a gadanie w stylu BOG,HONOR I OJCZYZNA slogan stary i wytarty jak obietnice tego pana,,jak powiedzial Kurski ciemny narod wszystko kupi,niektorzy zapomnieli jak brat meldowal wykonanie zadania po wygraniu wyborow prezydenckich ,obietnicy ze on nigdy nie bedzie premierem,bratanie sie z LPR I SAMOOBRONA a potem wykopanie sojusznikow,takie reprezentowanie kraju za granica ze wstyd bylo sie przyznac ze jest sie Polakiem,chcecie powtorki to glosujcie na Jarka
Odpowiedz
0
@ miro
dnia 01.07.2010, 21:04 · Zgłoś
do wybory [...]
Odpowiedz
0
@ ulka
dnia 01.07.2010, 20:53 · Zgłoś
Mieliście już bliźniaka kaczyńskiego za prezydenta. I co? wstyd i hańba. Ale to naiwność i [...] tego regionu powoduje że ludzie nie ucza sie nawet na błędach.
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 01.07.2010, 20:14 · Zgłoś
[...].
Odpowiedz
0
@ !
dnia 01.07.2010, 19:34 · Zgłoś
PiSoFANATYKI-TALIBY EUROPY..jak ja was nienawidze za niszczenie mojej Polski!

http://www.youtube.com/watch?v=AxDwkA-fK68
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 01.07.2010, 19:27 · Zgłoś
tylko nie kaczynski .on nam wybuduje zbiornik katay mysowa tyle ze mysowa jest na sląsku .wole dac szanse komorowskiemu
Odpowiedz
0
@ pip
dnia 01.07.2010, 19:10 · Zgłoś
Widze ze wyborcy PO chcą mieć za prezydenta [...] z dobrą dykcją
Odpowiedz
0
@ Kropka
dnia 01.07.2010, 16:53 · Zgłoś
Proszę zobaczyć kto rządzi na Podkarpaciu tylko PIS więc jak może być lepiej.Potrzeba trochę spokoju i stabilizacji ja uważam że Kaczyński nic nie zrobił dla naszego kraju nie raz dawał na to dowody. Jest to człowiek który potrafi tylko dzielić. Dlatego uważam że Komorowski ma duże szanse. A jakim się okaże prezydentem to zobaczymy.Dajmy mu szanse.
Odpowiedz
0
@ pchła szachrajka
dnia 01.07.2010, 15:06 · Zgłoś
Czy ktos moze mi przypomniec, skad przyjechala rodzina Jaroslawa Kaczynskiego na pogrzeb jego brata-prezydenta? Prawdziwy Polak, a cala rodzina z Ukrainy? Czy w Polsce dalej obowiazuje prawo krwi? A moze juz prawo ziemi?
Odpowiedz
0
@ do seweryn
dnia 01.07.2010, 14:46 · Zgłoś
mieć żonę to nie wszystko jak twoje małżeństwo wygląda tak jak twoja ortografia to ci serdecznie współczuję kaczorek górą
Odpowiedz
0
@ zuzia
dnia 01.07.2010, 13:56 · Zgłoś
Mówcie co chcecie o Kaczyńskim ale to jednak dobrze o nim świadczy to, że wczoraj jak Bronek poprosił to dał mu autograf!
Odpowiedz
0
@ seweryn
dnia 01.07.2010, 11:49 · Zgłoś
Z dwojga złego lepszy Komorowski. Nie kłamie i przynajmniej jest katolikiem mającym rodzinę, o którą dba. kaczyński to Stary kawaler nie majacy pojhęcia jakie wynikaja obowiązki w związku z byciem mężem ,ojcem . Onw wie co znaczy mieć kota . Katolik mpowinien mieć żonę bo wtedy nie budzi podejrzeń. Tylko Pan Bronisław innego wyboru nie mam.
Odpowiedz
0
@ mateusz
dnia 01.07.2010, 11:42 · Zgłoś
Zarówno podczas wczorajszej jak i poprzedniej debaty,czułem się zażenowany oblizywaniem kilkadziesiąt razy ust przez Kaczyńskiego.Typowe [...] męskiego elektoratu.Nie chcę prezydenta,który nie lubi kobiet!
Odpowiedz
0
@ Grovana
dnia 01.07.2010, 11:42 · Zgłoś
http://www.youtube.com/watch?v=PZAp_MxoiEc Ten film rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Odpowiedz
0
@ Cichy Wyborca
dnia 01.07.2010, 11:18 · Zgłoś
Miało być tak pięknie. Nasi Rodacy po wyborze Tuska na premiera mieli wracać z Irlandii,Wielkiej Brytani, Norwegii.I co mamy z tego prócz obietnic?Uczciwie pracujący OBYWATEL RP ledwo wiąże koniec z końcem. Na opłaty czasami nie wystarcza bo średnia na Podkarpaciu to 1000 pln.Wybierając mniejsze zło stawiam na JARKA. Wybierając Bronka wybieracie ludzi typu;PALIKOT,CHLEBOWSKI, PIESIEWICZ i innych [...].JAREK chociaż swoich ludzi trzyma krótko.
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 01.07.2010, 11:16 · Zgłoś
aborcje, inwitro ... czy ten komorowski oszalał !!! on chce źle dla naszego kraju nie dajmy sie omamić !!! Jarosław wygra !!!
Odpowiedz
0
@ obywatelka
dnia 01.07.2010, 11:12 · Zgłoś
Komorowski zniszczy naszą Polskę!!! prywatyzacja szkół czy szpitali zaszkodzi Polakom. Kaczyński może nie zrobi wiele dla kraju ale przynajmniej nie zepsuje tego co dotad osiągnelismy. głosujmy na Kaczyńskiego !!!
Odpowiedz
0
@ Kaczyński RLZ
dnia 01.07.2010, 10:36 · Zgłoś
Jarek przynajmniej umie sie wysłowić i jest inteligentny. Dużo wie o Polsce a nie ten komor co nim rządzi całe PO(zwłaszcza tusk). Kaczyński jest wykształcony a komor to jest [...] z wykształcenia nikt! PRZEBRAŁA SIE MIARKA GŁOSUJ NA JARKA!!!
Odpowiedz
0
@ Grovana
dnia 01.07.2010, 10:15 · Zgłoś
Rozsądny - popieram Twoją wypowiedź.
Odpowiedz
0
@ Marco
dnia 01.07.2010, 10:06 · Zgłoś
Wierszyk o Bronku

- Kto ty jesteś?
- Jestem Bronek, PROSTY JAK OD SZPADLA TRZONEK!
- Jaki znak twój?
- Fałsz, obłuda!
- A w co wierzysz?
- w Tuska cuda!
- Gdzie ty mieszkasz?
- W polskim grodzie!
- W jakim kraju?
- Gdzie powodzie!
- Czy Kraj kochasz?
- Jak pieniądze!
- A w co wierzysz?
- Że porządze!
- Czyli wygrać chcesz wybory?
- Tak! Choć mam z tym problem spory!
Lud me kłamstwa, zdrady czuje i z poparcia rezygnuje!
Odpowiedz
0
@ MZKS
dnia 01.07.2010, 09:51 · Zgłoś
Przerżnął Bronek swój honorek , ale szczery był nie powiem szczególnie wtedy jak długopisami nawiązał do 1410 , wyszło kto jest kim , teraz zamiast hrabi bedzie tytuł mistrza . Drugi uuppss to numer z podpinką pod WOśP i powodzian , najsprytniejsi rabusie robią skok obcymi rękami , Owsiak nie miesza się do polityki ale chyba nie chce by polityka mieszała się do jego działalnosci w ten sposób , na takie zagrania jest czas i miejsce , mógł Komorowski poczekać kilka dni i takie podpisy złożyć i oddać na akcję w ciszy powyborczej - no ale tu nie chodziło o powodzian tylko darmową reklame . W Dąbrowie łgał harleyowcom , a czy wspomniał o nierównym traktowaniu ich przy oplatach za autostradę .Czy w jego sztabie nie ma mądrego który by to przewidział ? Jeśli tak ma wyglądać pomoc dla potrzebujących - to my panu już dziękujemy .
Odpowiedz
0
@ Lord
dnia 01.07.2010, 08:56 · Zgłoś
Tylko prezydent Komorowski to dobre rozwiązanie dla Polski!!! Kaczogrodzianie powinni w końcu to zrozumieć. Pis robił i robi tylko zamieszanie przed wyborami,macie przykład planów co do zbiornika Kąty-Myscowa! to jest skandal co te [...] wyprawiają w naszym miasteczku,dość tych układzików przerwijmy to razem!!! Polacy łączmy się!
Odpowiedz
0
@ kjwe
dnia 01.07.2010, 05:58 · Zgłoś
KOMOROWSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ jajajaj
dnia 01.07.2010, 00:00 · Zgłoś
NAJLEPIEJ NA INNEGO KANDYDATA MOZE JAKAS MLODA SWIEZA KREW?
NAPIERALSKI?
Odpowiedz
0
@ kaczorek
dnia 30.06.2010, 23:52 · Zgłoś
bracia rosyjscy za Jarkiem
Odpowiedz
0
@ Pelaśka
dnia 30.06.2010, 23:18 · Zgłoś
Obecna kampania wyborcza i wybory to jedna wielka komedia.Żaden z kandydatów nie jest odpowiednim człowiekiem na to stanowisko.
Odpowiedz
0
@ [...] beton
dnia 30.06.2010, 23:12 · Zgłoś
[...] bez urazy ale np taki redaktor żakowski to lepsze teksty pisze!No i oczywiście PISZE a nie przepisuje jak ty!Ale spokojna twoja rozczochrana-gajowy z ruskiej budy napewno doceniłby twój trud!
Odpowiedz
0
@ Bartek G
dnia 30.06.2010, 22:44 · Zgłoś
panie Jarosławie .... Powodzenia i precz z liberałami z pod znaku żydowskiego PO
Odpowiedz
0
@ ;p
dnia 30.06.2010, 22:33 · Zgłoś
gsdfg123asd - polać mu, ja zagłosuję na bronka bo ludzie przejrzą na oczy jak PO i prezydent zrobią wielkie nic, dodam, że PiS również nie jest rozwiązaniem
Odpowiedz
0
@ AAA
dnia 30.06.2010, 22:10 · Zgłoś
Moim zdaniem prezydentem powinna zostać kobieta.I tu właśnie najlepiej sprawdziła by się pani Zyta Gilowska,kobieta energiczna,rzeczowa i konkretna.Na nią to bym poszła głosować.
Odpowiedz
0
@ a.a.a.
dnia 30.06.2010, 22:08 · Zgłoś
Żaden z kandydatów nie jest idealny, ale cóż, nikomu nie dogodzi w 100 %. Pan Kaczyński świetnie zachował się w dzisiejszej debacie, baaardzo dobrze, że wypomniał mu bycie maskotką Tuska, kłamstwa, przysługiwanie sobie wszystkich zasług... Komorowski wszystko sprywatyzuje tak, że do własnego [...] będziecie płacić żeby wejść! Sam fakt, jak bardzo zmienił się wizerunek śp. Lecha Kaczyńskiego - przed śmiercią wyśmiewany "[...]" a później znakomity polityk, mówca i historyk. Żaden z kandydatów co prawda się zbyt nie zasłużył jak do tej pory, ale stawiam na KACZYŃSKIEGO. Smutne jest tylko to, że polityka PISowska kojarzy się wielu z komuną - poczytajcie historię, bo prawda jest taka, że Kaczyńscy nigdy nie prowadzili polityki i nie posiadali poglądów komunistycznych, bo wielu ludzi kojarzy stereotypowo Kaczyński = PiS = radio Maryja = moher, co jest BZDURĄ! Stawia na pomaganie mniej zamożnym rodzinom. a TVN to telewizja partyjna, więc zawsze będzie za PO!
Odpowiedz
0
@ ww
dnia 30.06.2010, 21:58 · Zgłoś
nie glosujcie na Komorowskiego bo rozgrzeszeszenia w kosciele nie dostaniecie ha ha
Odpowiedz
0
@ wybory_2010
dnia 30.06.2010, 21:38 · Zgłoś
WYBORY 2010

Nie jestem już żaden [...],
[...] mam pokryty siwizną.
Nie zagłosuję na Jarka,
Bo zbyt cię kocham, Ojczyzno!
Niejeden ciężar na barkach
Dźwigałem, znosiłem trudy.
Nie zagłosuję na Jarka,
Bo dość mam kłamstw i obłudy.
Gdy spytasz mnie, niedowiarka,
Dlaczego? Wyznam ci szczerze:
Nie zagłosuję na Jarka,
Bo w żadną zmianę nie wierzę.
Skąd wiem, że wybór niedobry?
Nie wierzę w zmiany oblicza,
Bo nie chcę powrotu Ziobry
I teczek Macierewicza.
Bo nie chcę mieć Prezydenta,
Co straszy [...] i Żydem,
Co w każdym widzi agenta,
I może zaszczuć jak Blidę.
Na Jarka nie oddam głosu
Za czasy, gdy był premierem,
Za ten upadek etosu,
I koalicję z Lepperem.
Za to, co wciska ludowi,
Na co pozwala i sprzyja,
Za to, co pisze Sakowicz
I głosi Radio Maryja.
Za sieć podsłuchów i haków,
Wydanie walki elitom,
Za to, że skłócił Rodaków,
Za IV Rzeczpospolitą.
Dziś w duszy mej zakamarkach
Odkrywam decyzji sedno:
Nie zagłosuję na Jarka,
Bo nie jest mi wszystko jedno.
Wybaczcie drwinę i sarkazm,
Odporność z wiekiem się zmniejsza.
Nie zagłosuję na Jarka,
Bo Polska jest najważniejsza!
Odpowiedz
0
@ żadko
dnia 30.06.2010, 21:10 · Zgłoś
Do Ewy: twojw ortografia jest rzadka jak [...]. Ewidentnie to nie byłaś obecna na lekcjach polskiego. Nawet w wordzie jest ortografia dla leniwych. Pisanie poprawnie to jeden z elementów kultury języka.
Odpowiedz
0
@ emigrant2
dnia 30.06.2010, 20:52 · Zgłoś
Dlaczego ktoś głosuje na Jarka - chcecie razem z nim żyć przeszłością, zamiast myślać o teraźniejszości i przyszłości. Wizyta u premiara UK co to właściwie miało być? Może lubi się wozić za pieniądze podatników?? Kaczki już był i niech tak pozostanie - nie głosujcie na niego prosze was >>>>>!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Ewa
dnia 30.06.2010, 19:57 · Zgłoś
A ja zagłosuje na Kaczyńskiego bo dość mam kłamstw pana Komorowskiego, polityke żadko oglądam ale ewidętnie skłamał ia ja laik to zauważyłam i nie będe go więcej słuchać. Zawiodłam sie, a przyznam że głosowałam za nim ale przegiął.
Odpowiedz
0
@ Emigrant
dnia 30.06.2010, 19:13 · Zgłoś
Hmm Jaslo wyjechalem dawno z tego [...] i poki co nic mentalnie sie w nim nie zmienia.Dalej tam strasza babajagą haha.Z daleka zaglosuje na normalnego Bronka.Nie chce powrotu ciemnych wiekow
Odpowiedz
0
@ Jaslok... :D
dnia 30.06.2010, 18:59 · Zgłoś
Bedzie bardzo zle jak wygra Komorowski... Jedyna nadzieje w Kaczuszcze...
Odpowiedz
0
@ (******)
dnia 30.06.2010, 18:17 · Zgłoś
jak nie wygra [...] to będzie po podkarpaciu komorowski zgnoji cały blok wschodni to widać po jego fałszywym uśmieszku już widać co się dzieje jak rządzi PO ludzie zastanówcie sie nad tym
Odpowiedz
0
@ Mysza
dnia 30.06.2010, 17:54 · Zgłoś
Brawo Jaslak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ ARDI
dnia 30.06.2010, 17:53 · Zgłoś
!!! TYLKO JAREK KACZYŃSKI !!!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 30.06.2010, 17:38 · Zgłoś
***** komorowskiego i cała partyjkę jego ......
Odpowiedz
0
@ aja
dnia 30.06.2010, 17:25 · Zgłoś
co to za wybór ? pomiędzy prawicą liberalną (po)a prawicą komserwatywną (pis)
Odpowiedz
0
@ gsdfg123asd
dnia 30.06.2010, 17:09 · Zgłoś
ani komorowski, ani kaczynski. niestety nie wierzę że jeden czy drugi zrobi coś co należy. a rzeczy które należało by zrobić nie będą przyjemne. chociażby:

http://biznes.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/zus-lancuszek-swietego-antoniego,819614

kolejne rządy w czasach gdy powojenny wyż demograficzny był "w pracy" kasa już szła na obecnych emerytów. A być może było tak jak w ameryce gdzie rządy wydawały kasę na aktualne potrzeby państwa.

politycy nie podejmuja trudnych decyzji bojac sie opinii obywateli, ze popelnia polityczne samobojstwo itd. A to wynika z samych zalozen demokracji.

Glownym zadaniem polityka jest objecie wladzy i wladzy utrzymanie, podejmujac niepopularne ale dobre decyzje (krus, służba zdrowia itd.) zapowiadajac takie zmiany wladzy nie zdobeda, a już na pewno nie utrzymają. to tak jak mówią lekarze, najpierw musi być gorzej by mogło być lepiej. to że nic się nie robi nie znaczy że problemu nie ma, nieleczenie problemu czasami moze sie udać, ale zwykle kończy się zgonem. A co politycy robią ? politycy robią tyle by pacjent nie zmarł, ale nie aż tyle by go wyleczyć.

dopuki celem polityki nie przestanie być dostanie się do władzy, to nie wierzę że coś się zmieni.

głosuję na komorowskiego, bo wedłgu mnie kaczyński ma zbyt duże związki z księżmi, a to mi się nie podoba. ale nie wierzę że coś się jakoś znacząco poprawi przez ten wybór. w sumie to chyba by było najlepiej oddać nasze państwo pod władzę niemiecką.
Odpowiedz
0
@ bronek
dnia 30.06.2010, 16:50 · Zgłoś
Jeden był Premierem drugi Prezydentem i co zrobili dla Podkarpacia? Nul zero o dlatego oddam głos na Komorowskiego
Odpowiedz
0
@ wyborca
dnia 30.06.2010, 16:48 · Zgłoś
głosuję na Bronka i cła moja rodzina, szkoda mi tylko tych co dalej wierzą PISowi tyle obiecywali za swoich rządów dla Podkarpacia a nie zrobili nic Oni już byli
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 30.06.2010, 16:39 · Zgłoś
Nie widziałem Bronka aby podczas powodzi mówiłcoś o Podkarpaciu i Jaśle, zawsze przed kamerami tylko Świętokrzyskie, Lubelskie i Małopolskie wspominał, przyjeżdżać nie musiał, ale mógł chociaż zdjęcia oglądać
Odpowiedz
0
@ zak
dnia 30.06.2010, 16:37 · Zgłoś
Pamiętajcie że pieniądze rozdaje partia rządząca.Kaczyński na wałach w Jaśle, jedyne co miał do zaoferowania to strach przed mieszkańcami,którzy mieli dość już jego kłamstw.
Odpowiedz
0
@ szejan
dnia 30.06.2010, 16:13 · Zgłoś
Skoro ten gość nas obraża, to niech gawłowski się w Jaśle więcej nie pokazuje- OK? Fatalny to jesteś ty nieproszony gościu.
Odpowiedz
0
@ Propozycja
dnia 30.06.2010, 16:12 · Zgłoś
Patrząc na wyniki głosowania w Jaśle, to tych [...] jeszcze jest trochę, niewola radziecka przez czterdzieści parę lat swoje zrobiła. Proponuję, aby Ci co glosowali na Grzegorza Napieralskiego wyjechali czym prędzej do Rosji i na Białoruś. Tam jest ich miejsce, tam będzie im dobrze.
Odpowiedz
0
@ oszzz
dnia 30.06.2010, 15:57 · Zgłoś
Ja, Ona, Kaczuszka, hyhy - wystarczy jedna wypowiedź( to że zmienisz pseudonim to jeszczenie wszystko - masz to samo IP ) i gratuluję że masz takiego idola :) to naprawdę dobrze o tobie świadczy - stary kawaler z kotem, a decyzje podejmuje ze swoją mamą. GRATULUJĘ
Odpowiedz
0
@ hu hu
dnia 30.06.2010, 15:44 · Zgłoś
A powiedzcie Kto był w Jaśle kilka razy z tych dwóch kandydatów ??? bo o ile pamietam to Jarosław Kaczyński był kilka razy w Jaśle i byłem swiatkiem gdy przyjechał i mówił do Jaślan, a Bronkowi nie chce sie ruzyć [...]-sk-a zeby przyjechać do jasła, Jarek rządzi
Odpowiedz
0
@ Bezpartyjny
dnia 30.06.2010, 15:25 · Zgłoś
A Minister Gawłowski, to przyjechał do Jasła w sprawie powodzi, czy uprawiać politykę? Jeśli to drugie, to należało Go wygwizdać i przegonić na 4 wiatry. Zastanawiam się , czy Pan Minister nie złamał prawa? - będąc w Starostwie agitował zebranych do głosowania na Komorowskiego. Bronisław nie budzi zaufania, wystarczy chociażby zobaczyć na jego szyderczy i fałszywy uśmiech - on nawet normalnie uśmiechać się nie potrafi. Takich [...] należy tępić, a na Prezydenta RP wybrać trzeba prawdziwego Patriotę - Jarosława Kaczyńskiego.
Odpowiedz
0
@ Jaslanin
dnia 30.06.2010, 15:24 · Zgłoś
Ludzie zastanówcie się na kogo teraz będzie głosowała lewica czy na Jarka ? Wiec już wiemy kto wygra. Szkoda czasu na głosowanie.
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 30.06.2010, 15:21 · Zgłoś
Nigdy nie zagłosuje na Kaczynskiego. Z urzędu premiera go wywalili a Wy go chcecie na prezydenta wybrać? Oglądacie czasem wiadomości? Wiecie jakie głupoty robił i jaki był [...] przed 10kwietnia?Już nie pamietacie? Co on dla was zrobił takiego łącznie z pisowską burmistrz? NIC! Znowu sie bedą w całej Europie z nas śmiac i napewno nie bedzie w Polsce lepiej.
Odpowiedz
0
@ JA
dnia 30.06.2010, 15:17 · Zgłoś
Dużego wyboru to nie mamy,ale z tych dwóch to już lepszy Jarosław.Chyba niczym nas nie zaskoczy,a co do Bronka to różnie może byc,bo on swojego zdania nie ma!
Odpowiedz
0
@ awe
dnia 30.06.2010, 15:14 · Zgłoś
Komorowski będzie złym prezydentem.
Odpowiedz
0
@ NORMALNY
dnia 30.06.2010, 15:11 · Zgłoś
Pamietam jak była dyskusja zeby premier i prezydent nie był związany z jedną partią, bo wtedy bedzie rzad Monopartyjny( jak kiedyś PZPR), i najbardziej wtedy takiemu układowi oponował D.TUSK...i tu go popieram jak najbardziej...a teraz sam przeczy sobie, pchając na SIŁE swojego kandydata na prezydenta...CZyżby były lepsze i gorsze partie??? PIS (czy jakakolwiek inna partia) jest zły, gdyby premier i prezydent miał byc z tej partii, ale PO moze miec i premiera i prezydenta ... Osobiscie nie jestem ani za PISem ani za PO... ale obłuda PO aż razi w tym przypadku, i czy bedziesz tzw [...]. inteligentasem, czy zwykłym Polakiem... to chyba umiesz odróznic zakłamanie i obłude...
Do wyborów pójdę ...i zagłosuje [...].Kaczyńskiego...
Odpowiedz
0
@ jaślak
dnia 30.06.2010, 15:09 · Zgłoś
Mam do was wszystkich ogromną prośbę. Idźcie 4 lipca na wybory i zróbcie wszystko co możecie, aby w niedalekiej przyszłości w czasie spotkań dyplomatycznych Pierwsza Dama nie [...] do kuwety.
Odpowiedz
0
@ Rozsądny
dnia 30.06.2010, 15:05 · Zgłoś
Należy robić wszystko, aby wybory wygrał Jarosław Kaczyński, to prawdziwy Polak, patriota, dla którego Polska jest najważniejsza. Dla każdego Polaka ojczyzna powinna być również najważniejsza. Nie dajmy się omamić postkomunie w wydaniu Platformy, a tym samym Bronisława Komorowskiego - to źli ludzie, którzy bratają się z lewicą. Mogliby doprowadzić do utraty niepodległości i uzależnienia naszego kraju od Rosji. Polacy - Jaślanie wybierajcie tylko Kaczyńskiego i gorąco namiawiajście sąsiadów i znajomych, aby addali głos na Jarosława.
Odpowiedz
0
@ Cytryn Kwas
dnia 30.06.2010, 14:46 · Zgłoś
Prezydent w Polsce nie ma dużej władzy, jest to głównie funkcja reprezentacyjna. Jeżeli chce rządzić to przyznawanie orderów, odsłonięcia pomników no i liczne weta to oczywista oczywistość!
Odpowiedz
0
@ do krystyna
dnia 30.06.2010, 14:39 · Zgłoś
głosuj lepiej jak reszta twojej Pyrlandii. Jak wygra [...] to będzie koniec demokracji w Polsce.
Odpowiedz
0
@ sandra
dnia 30.06.2010, 14:35 · Zgłoś
Szkoda kolejnych pięciu lat, z kolejnym [...] Kaczyńskim.
Odpowiedz
0
@ a...a
dnia 30.06.2010, 14:24 · Zgłoś
do aga Konserwatywne państwo to nie znaczy [...]. Są kraje w których rządzą konserwatyści i wcale to nie znaczy że wszyscy się z nich śmieją (np. Anglia).
Do xxx prezydent tak samo jak i rząd powinien służyć polakom nie powinien dzielić na lepszych, gorszych, tych co na nich głosowali i tych co na nich nie głosowali o ile dobrze pamiętam to hasła PO czyżby to w ustach zwolenników PO to były tylko puste słowa aby tylko dojść do władzy tak że naprawdę nie rozumiem dlaczego straszysz wyborców JK że za to że nie zagłosują na BK to rząd nic dla tego regionu nie zrobi czyżby hasło Zgoda Buduje to też tylko puste słowa Czy mam z twojego postu wnioskować że to wszystko co głosi PO w kampanii wyborczej to tylko puste słowa i nic nie znaczące obietnice . Jeżeli tak to już chyba wiem na kogo oddam głos w niedzielę.
Odpowiedz
0
@ no way
dnia 30.06.2010, 14:15 · Zgłoś
Proponuje aby Jaślanie wzięli do ręki Konstytucje RP i poczytali od czego jest prezydent i co może... a może niewiele.. więc te obiecanki Jarka się raczej nie spełnią. Jarek = problemy z dogadaniem się z rządem + niska prezencja + słabe relacje z zagranicą (bo kto Go lubi na arenie mn ?) + brak 1 damy + kłopoty z FR... eh.. Jarek ? no way...
Odpowiedz
0
@ Krystyna
dnia 30.06.2010, 14:10 · Zgłoś
Jestem rodowita Jaślanką i zawsze tak głosuję jak Jaślanie i tym razem też wIIturze na Jarosława pozdrawiam poznanianka
Odpowiedz
0
@ patryjota
dnia 30.06.2010, 14:09 · Zgłoś
jarek rządzi!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ polak
dnia 30.06.2010, 14:08 · Zgłoś
POLSKA POLSKA POLSKA POLSKA
Jest
Najważniejsza
Odpowiedz
0
@ wyborca
dnia 30.06.2010, 14:06 · Zgłoś
do xxx i aga !!! nie rozumiem dlaczego [...],kazdy ma prawo głosować na kogo chce bo jest demokracja . A jezeli prezydent ocenia regiony polski ze wzgledu na poparcie w wyborach to nie jest dobrym prezydentem!!!.Ma to byc prezydent wszystkich nie tylko wybranych i tych ktorzy na niego głosują !!!
Odpowiedz
0
@ JASLANKA
dnia 30.06.2010, 13:56 · Zgłoś
Jestescie ludzie slepi!Nic nie widzicie!Jesli dopuscimy Kaczynskiego do wladzy to on bedzie tylko myl [...] WARSZAWIAKOM!Dla reszty Polski nic nie zrobi!Bronek rzadzi!
Odpowiedz
0
@ aga
dnia 30.06.2010, 13:50 · Zgłoś
jeśli chcecie państwa [...], konserwatywnego, z którego śmieją się inne kraje, w którym nie ma wolności i tolerancji to rzeczywiście wybierzcie tego pisowskiego oszusta ( najłagodniej ujmując)
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 30.06.2010, 13:48 · Zgłoś
Znowu [...] Podkarpacie postawi na PIS i Kaczyńskiego. A potem miejcie pretensje, żę rząd i prezydent nic dla nas nie robią. Żenada.
Nie che mieć prezydenta JK, choćby z powodu wyglądu, wymowy, poglądów,chęci władzy. A gdzie pierwsza dama, czyżby kotka?
Odpowiedz
0
@ kulk a
dnia 30.06.2010, 13:29 · Zgłoś
byle nie kolejny Kaczyński, byle nie PIS...
Odpowiedz
0
@ PIS
dnia 30.06.2010, 13:20 · Zgłoś
LUDZIE CZY WY OTWORZYCIE OCZY WRESZCIE NIE PO TYLKO PIS ZOBACZYCIE ILE LUDZI BEDZIE NARZEKALO ALE TO BEDZIE JUZ ZA POZNO CZEMU WSZYSTKO PRYWATYZUJA LUDZIE BEDZIE PLAKAC ALE TO JUZ ZA POZNO BEDZIE PIS MUSI WYGRAC BEDZIE DOBRZE WTEDY W POLSCE JAK NIE PRZEJDZIE BEDZIE KOLEJNY ROZBIOR POLSKI
Odpowiedz
0
@ MD
dnia 30.06.2010, 13:14 · Zgłoś
Należy głosować na Kaczyńskiego żeby panowie z PO przestali okradać Polskie. Sprawdź za rządu PIS ilu lekarzy zrezygnowało z bycia orzecznikami ZUS
ze strachu po aresztowaniu doktora G.a ilu wróciło gdy do rządu powróciło PO
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 30.06.2010, 12:56 · Zgłoś
Ten chłopina opowiada wierutne bzdury.Komorowski,dobry prezydent.Chyba go prąd popieścił.
Odpowiedz
0
@ miszcz
dnia 30.06.2010, 12:55 · Zgłoś
Idźcie do wyborów, ale wrzućcie pustą kartę do urny. W ten sposób podnosicie frekwencje, a jednocześnie wyrażacie swój pogląd, że nie podoba wam się żaden z kandydatów, a to też jest jakiś pogląd. nikt nie zarzuci wam, że nie uczestniczycie w wyborach więc nie macie prawa krytykować tego co akurat wam się nie podoba.
Odpowiedz
0
@ Pola
dnia 30.06.2010, 12:55 · Zgłoś
Każdy ma prawo wybrać swojego prezydenta.... Człowieku!! jeżeli chcesz żeby Twoim przedstawicielem na świecie był Kaczyński to na niego zagłosuj, jeżeli chcesz Komorowskiego to zagłosuj na niego. ALE IDŹ I WYBIERAJ !!!! a nie siedź w domu i nie mów że Cię to nie interesuje!!! Bo potem nie masz prawa podnosić głosu krytyki nad tym którego za Ciebie wybrali inni...
Odpowiedz
0
@ NEUTRALNY WYBORCA
dnia 30.06.2010, 12:43 · Zgłoś
do aaa;
skąd takie spostrzeżenia,że Komorowski będzie najgorszym prezydentem w historii???
Historia Polski jeszcze nie skończyła sie,trwa nadal,myślę,że końca świata jeszcze nie będzie...
czyżby, szanowyn pan ,czy pani przepowiadali historię???? i przyszłość????.....
Nie należę do PO,ale snucie takich wizji jest bezpodstawne...poczekamy...zobaczymy...
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 30.06.2010, 12:18 · Zgłoś
Od dziecka lubiałem Kaczuszki ;D a zwłaszcza na biesiadach
Odpowiedz
0
@ Ona
dnia 30.06.2010, 12:17 · Zgłoś
Tylko Jarek;D
Odpowiedz
0
@ Kaczuszka
dnia 30.06.2010, 12:16 · Zgłoś
Ja głosuje na Pana Jarosława Kaczyńskiego;D I mam gdzieś opinie innych na jego temat;D Nie mam pojecia czy bedzie dobrym prezydentem, ale wole by to on był głową państwa niż [...] Bronek;D
Odpowiedz
0
@ onlu PIS
dnia 30.06.2010, 12:03 · Zgłoś
tylko kaczyński
Odpowiedz
0
@ sandra
dnia 30.06.2010, 12:01 · Zgłoś
Wygra Komorowski a Jasło to dziwne miasto.Cały czas narzekacie na Burmistrz,nieudolnych radnych z PiS a nadal głosujecie na tą formację.
Odpowiedz
0
@ poliglota
dnia 30.06.2010, 11:56 · Zgłoś
I don`t understand po co [...] był w Londynie ?
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 30.06.2010, 11:56 · Zgłoś
Komorowski będzie najgorszym Prezydentem w historii. Więc nim nie zostanie. Wierzę, że Jaślanie się poprawią i zagłosują na mądrzejszego kandydata.
Odpowiedz
0
@ bobi
dnia 30.06.2010, 11:53 · Zgłoś
Przestańcie powtarzać w kółko te same zasłyszane farmazony o podsłuchach i państwie policyjnym za PIS. Przecież aktualnie rząd PO pracuje nad zwiększeniem uprawnień dla CBA dotyczącymi umożliwienia zbierania danych wrażliwych co zwiększy ich możliwości działania. Generalnie nie przeszkadza mi ta instytucja bo nie robię żadnych przekrętów, ale jak ktoś ma coś na sumieniu to ma prawo się bać
Odpowiedz
0
@ ase
dnia 30.06.2010, 11:48 · Zgłoś
GLOSUJMY NA PANA JAROSŁAWA
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 30.06.2010, 11:47 · Zgłoś
po jest najlepsze! po tylko po!!! reszta to [...]
Odpowiedz
0
@ PiS
dnia 30.06.2010, 11:45 · Zgłoś
Oddam głos na Jarosława Kaczyńskeigo !!! - wygra ! -zobaczycie :P
Odpowiedz
0
@ Lacki
dnia 30.06.2010, 11:32 · Zgłoś
Ja tam stawiam na Bronka.
Odpowiedz
0
@ esmetka
dnia 30.06.2010, 10:50 · Zgłoś
Tylko Jarosław Kaczyński!!!
Odpowiedz
0
@ >>>
dnia 30.06.2010, 10:36 · Zgłoś
nie ma co na bronka
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 30.06.2010, 10:31 · Zgłoś
Ludzie!czy nie widzicie jak stale kłamie P.Kaczyński?Czy wszyscy zapomnieliście jaki był przed katastrofa smoleńską?Przybrał tylko maskę na obecne wybory a potem znowu będzie pomiatał wszystkimi.Kieruje Nim tylko i wyłącznie chęć WŁADZY!!!!!!A potem będzie powtórka tego co było wcześniej(policja,podsłuchy,śledzenie,itd.itp.)
Odpowiedz
0
@ ace
dnia 30.06.2010, 10:31 · Zgłoś
"Nie mam złudzeń, że Bronisław Komorowski wygra wybory", chyba chciał powiedzieć " nie mam wątpliwości" bo sens wypowiedzi jest odwrotny:)
Odpowiedz
0
@ CHORE PAŃSTWO !!!!
dnia 30.06.2010, 10:23 · Zgłoś
Wybierając mniejsze zło -stawiam na Jarka {CHORE PRAWO, PAŃSTWO I MEDIA - A GDZIE OGÓLNONARODOWA DEBATA NAD TYM ABY POPRAWIĆ BYT ZWYKŁEGO KOWALSKIEGO , ZWŁASZCZA NA TZW. ŚCIANIE WSCHODNIEJ,A NIE TYLKO MUNDURÓWCE , BUDŻETÓCE I WYBRANYM DOBRZE ZORGANIZOWANYM BRANŻOM , ORAZ SIANIE PROPAGANDY NA KOSZT SPOŁECZNY O "JEDNEJ POLSCE" - W KTÓREJ TO ŻYJEMY NA POZIOMIE SLAMSÓW EUROPY ...}
Odpowiedz
0
@ hyhy
dnia 30.06.2010, 10:22 · Zgłoś
Ja bardziej na Karzora bede głosował ale moim zdaniem i [...] i Komorowski nie nadaja sie na prezydeta bo to jest tak jakby wybierać pomiedzy Gwałcicielem a Morderca ;p hehhee
Odpowiedz
0
@ ::P
dnia 30.06.2010, 10:10 · Zgłoś
Kaczyński rządzi :D:D
Odpowiedz
0
@ clastrony
dnia 30.06.2010, 10:07 · Zgłoś
jakie fakty i jakie liczby bo jak dotąd niczego nie widziałem. Żeby chociaż podjął jakąś uchwałę ustawę czy cokolwiek co zatwierdziliby posłowie poprzez głosowanie to wtedy byłbym skłonny oddać na niego głos podobnie sytuacja się ma z panem Kaczyńskim
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.