Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Kompleksowy program do faktur

1

Każdy przedsiębiorca chce prowadzić swój biznes tak, by ten mógł się rozwijać. Sprzedaż determinuje większe zyski, ale i również jest gwarancją rozpoznawalności marki wśród większego grona odbiorców. Aby założony biznes plan mógł być dobrze realizowany, z pewnością firma powinna pomyśleć o dobrym programie do wystawiania faktur. 

Funkcje są najważniejsze! 

Firma, która myśli o programie do fakturowania powinna z pewnością zastanowić się nad funkcjami, które chciałabym wykorzystywać. Programy do faktur posiadają proste w obsłudze podstawowe funkcje, jak i te bardziej zaawansowane. Jeżeli przedsiębiorstwo chce się rozwijać, zwiększać sprzedaż, zyski, czy ilość świadczonych usług to z pewnością musi wybrać dobry program magazynowy. To podstawa do fakturowania i kontroli towarów. Często program do prowadzenia gospodarki magazynowej służy jednocześnie jako program do faktur. Takie połączenie jest bardzo ważne, gdyż pozwala wystawiać dokumenty magazynowe oraz sprzedażowe. Dobry program do fakturowanie powinien być prosty w obsłudze, intuicyjny i funkcjonalny. Narzędzie to musi pozwolić użytkownikowi wystawiać dokumenty typu:

Program do wystawiania faktur powinien również pozwolić wygenerować JPK oraz inne przydatne w firmie dokumenty. 

Automatyzacja 

Z pewnością większość przedsiębiorców woli zaoszczędzić czas na fakturowaniu i przeznaczyć go na coś innego. Dlatego właściwe narzędzie musi być pomocne dla użytkownika i szybkie w obsłudze. Jego funkcje powinny maksymalnie wpływać na oszczędność czasu korzystających. Przykładowe rozwiązanie to np. możliwość wysyłanie faktur e-mailem do klienta, zapisywania dokumentów do znanych formatów plików, eksport do znanych programów księgowych, automatycznie pobieranie danych klienta z CEIDG na podstawie numeru NIP firmy czy w przypadku faktur wystawianych w walucie obcej - automatyczne pobieranie średniego kursu walut z NBP. 

Który program będzie najlepszy? 

Na rynku jest wiele rozwiązań przygotowanych do wystawiania faktur. My przyjrzeliśmy się jednemu z nich, a mianowicie programowi Faktura Small Business Handel. To program, który można za darmo testować. Jest bardzo prosty w obsłudze i zawiera funkcje, które potrzebne są w fakturowaniu. Program oszczędza czas użytkowników, jest aktualizowany o zachodzące zmiany w prawie oraz ciągle ulepszany o nowe moduły. To narzędzie jest idealne do pracy dla małych i średnich firm posiadających zaplecze magazynowe. Łatwo wystawia się w nim dokumenty i zarządza magazynem. Ponad to można w ciekawy sposób oznaczać dane, dzięki czemu w prosty sposób można odnaleźć potrzebne dokumenty czy informacje o płatnościach. Program do fakturowaniaFSBH pozwala wygenerować przydatne raporty sprzedaży, przygotować oferty i cenniki dla klientów. To narzędzie może być skonfigurowane ze sklepem internetowym Shoper. 

Szukając kompleksowego programu do fakturowania na pewno warto przetestować program od firmy MEGA-TECH, czyli opisany Faktura Small Business Handel. To dobra propozycja dla każdego przedsiębiorcy!

Materiał zewnętrzny

Napisany dnia: 09.08.2019, 15:09
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Ad_Rem
dnia 16.08.2019, 19:00
Ocena
komentarza:
-1
InFakt only!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Realne szanse na kolejne połączenia kolejowe z Jasła do Małopolski

   

  Starania o uruchomienie nowych połączeń kolejowych z Jasła w kierunku zachodnim mogą zmaterializować się już wiosną 2020 r. Głosy, domagające się uwzględnienia w rozkładach jazdy pociągów do Krynicy, czy też Stróż zdają się wreszcie przynosić wymierne efekty.

 • Więcej miejsc parkingowych w Jaśle!

 • W Pielgrzymce oddano do użytku nowe mosty

   

  Na drodze wojewódzkiej 993 w Pielgrzymce oddano do użytku dwa mosty na tamtejszych potokach. Wartość inwestycji przekracza kwotę 6 mln zł. Budowa i przebudowa mostów w zamyśle inwestorów stanowić ma jeden z elementów modernizacji ciągu komunikacyjnego łączącego województwo podkarpackie z małopolskim.

 • Fascynujący sposób na przekraczanie granic wyobraźni

   

  Gry fabularne są wielką pasją Jakuba Węgrzynowicza. Już niebawem na rynku pojawi się pierwszy tytuł jego autorstwa. Jaślanin ma nadzieję, że w dobie renesansu gier RPG sięgać będzie po nie coraz więcej osób.

 • Jasielski szpital ma nowy ambulans

   

  Jasielski szpital ma nową kartkę. Trafiła ona do jasielskiej lecznicy w ramach rządowego programu wymiany ambulansów. Jego zakup w znacznej mierze sfinansowany został ze środków Skarbu Państwa. Wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt medyczny służyć będzie ratowaniu życia i zdrowia mieszkańców powiatu jasielskiego.

 • Dom w krótkim czasie, tani w utrzymaniu? Teraz to możliwe.

   

  Twoje wymarzone miejsce do życia to dom z ogródkiem? To marzenie nie jednego z nas. Bardzo wiele osób po kilku latach życia w mieście zaczyna marzyć o własnym domu. Niestety nadal wygrywa przekonanie, że luksus posiadania i zbudowania własnego domu wiąże się  z bardzo odległym czasem i kosztami jego utrzymania. Prawdą jest że budowa nie musi ciągnąć się latami.

 • Budowa mostu na Gądkach coraz bliżej. Miasto wybrało wykonawcę.

   

  Rozstrzygnięto przetarg na budowę mostu na osiedlu Gądki. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma REMOST Sp. z o.o. z Dębicy. Wartość inwestycji przekracza kwotę 8 mln zł.

 • Powiat podejmie się budowy prawoskrętu

  Radni powiatowi popierają inwestycję związaną z przebudową ul. Kasprowicza i wiążącą się z tym budową prawoskrętu między drogami wojewódzką nr 992 a krajową nr 28. Na wczorajszej sesji wyrazili zgodę na przeznaczenie 50 tysięcy złotych na przygotowanie dokumentacji techniczno-projektowej w 2020 r.

 • Nowy klip Mateusza Mijala już we wtorek!

  "W Zakopanem Cię poznałem" to najnowsza piosenka Mateusza Mijala, którą będziemy mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć już w najbliższą sobotę po godzinie 19. w Radiu Wawa. Klip do utworu pojawi się we wtorek...

 • "OSP by chciała nowe auto"

  Strażacy ochotnicy z Myscowej znaleźli się w patowej sytuacji. Ich jedyny, a zarazem najstarszy w gminie Krempna samochód ratowniczo-gaśniczy jest niezdatny do wyjazdów. Swój dotychczasowy wóz chcą im przekazać strażacy z województwa warmińsko-mazurskiego. Aby samochód mógł trafić do Myscowej potrzebne jest 6 tys. zł.

 • Wpadnij do nas na „Szamkę”

 • Powinniśmy starzeć się w zdrowiu

   

  Polskie społeczeństwo starzeje się. Żyjemy coraz dłużej. Jakie jednak mamy szanse na to, aby u schyłku życia cieszyć się dobrym zdrowiem? Na to i wiele innych kluczowych z punktu widzenia pacjentów w podeszłym wieku pytań starano się odpowiedzieć podczas zorganizowanej w Jaśle konferencji medycznej „Interdyscyplinarne aspekty geriatrii”.

 • Nie pozwól, aby mróz Cię zaskoczył

 • Rozpoczynają się prace remontowe na chirurgii

  W jasielskim szpitalu rusza przebudowa męskiej części oddziału chirurgii ogólnej i onkologicznej. Prace mają zakończyć się wiosną przyszłego roku...

 • Pomagają dzieciom chorym na raka

   

  Strażacy ochotnicy znów zwierają szeregi w ramach akcji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Tym razem jednak oprócz zbiórki zabawek, artykułów szkolnych i innych dla dzieci z chorobą nowotworową zachęcać będą również do oddawania krwi. Machina już ruszyła. Każdy może stać się jej małym a zarazem niezwykle istotnym trybikiem.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105