Strona główna

Kompleksowy program do faktur

1
Napisany dnia: 09.08.2019, 15:09 , Tagi: Brak

Każdy przedsiębiorca chce prowadzić swój biznes tak, by ten mógł się rozwijać. Sprzedaż determinuje większe zyski, ale i również jest gwarancją rozpoznawalności marki wśród większego grona odbiorców. Aby założony biznes plan mógł być dobrze realizowany, z pewnością firma powinna pomyśleć o dobrym programie do wystawiania faktur. 

Funkcje są najważniejsze! 

Firma, która myśli o programie do fakturowania powinna z pewnością zastanowić się nad funkcjami, które chciałabym wykorzystywać. Programy do faktur posiadają proste w obsłudze podstawowe funkcje, jak i te bardziej zaawansowane. Jeżeli przedsiębiorstwo chce się rozwijać, zwiększać sprzedaż, zyski, czy ilość świadczonych usług to z pewnością musi wybrać dobry program magazynowy. To podstawa do fakturowania i kontroli towarów. Często program do prowadzenia gospodarki magazynowej służy jednocześnie jako program do faktur. Takie połączenie jest bardzo ważne, gdyż pozwala wystawiać dokumenty magazynowe oraz sprzedażowe. Dobry program do fakturowanie powinien być prosty w obsłudze, intuicyjny i funkcjonalny. Narzędzie to musi pozwolić użytkownikowi wystawiać dokumenty typu:

Program do wystawiania faktur powinien również pozwolić wygenerować JPK oraz inne przydatne w firmie dokumenty. 

Automatyzacja 

Z pewnością większość przedsiębiorców woli zaoszczędzić czas na fakturowaniu i przeznaczyć go na coś innego. Dlatego właściwe narzędzie musi być pomocne dla użytkownika i szybkie w obsłudze. Jego funkcje powinny maksymalnie wpływać na oszczędność czasu korzystających. Przykładowe rozwiązanie to np. możliwość wysyłanie faktur e-mailem do klienta, zapisywania dokumentów do znanych formatów plików, eksport do znanych programów księgowych, automatycznie pobieranie danych klienta z CEIDG na podstawie numeru NIP firmy czy w przypadku faktur wystawianych w walucie obcej - automatyczne pobieranie średniego kursu walut z NBP. 

Który program będzie najlepszy? 

Na rynku jest wiele rozwiązań przygotowanych do wystawiania faktur. My przyjrzeliśmy się jednemu z nich, a mianowicie programowi Faktura Small Business Handel. To program, który można za darmo testować. Jest bardzo prosty w obsłudze i zawiera funkcje, które potrzebne są w fakturowaniu. Program oszczędza czas użytkowników, jest aktualizowany o zachodzące zmiany w prawie oraz ciągle ulepszany o nowe moduły. To narzędzie jest idealne do pracy dla małych i średnich firm posiadających zaplecze magazynowe. Łatwo wystawia się w nim dokumenty i zarządza magazynem. Ponad to można w ciekawy sposób oznaczać dane, dzięki czemu w prosty sposób można odnaleźć potrzebne dokumenty czy informacje o płatnościach. Program do fakturowaniaFSBH pozwala wygenerować przydatne raporty sprzedaży, przygotować oferty i cenniki dla klientów. To narzędzie może być skonfigurowane ze sklepem internetowym Shoper. 

Szukając kompleksowego programu do fakturowania na pewno warto przetestować program od firmy MEGA-TECH, czyli opisany Faktura Small Business Handel. To dobra propozycja dla każdego przedsiębiorcy!

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Ad_Rem
dnia 16.08.2019, 19:00
Ocena
komentarza:
-1
InFakt only!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

VIVO! Krosno
Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • Co za grzyb! Pan Wojciech znalazł borowika giganta

   

  To grzybobranie Pan Wojtek z pewnością uzna za jedno z najbardziej udanych w swoim życiu. W lesie, wraz z żoną znalazł bowiem rekordowego borowika. Grzyb ważył aż 1,6 kg!

 • Partie wytoczyły działa i szykują się do batalii o mandaty

   

  Kampania wyborcza przed tegorocznymi wyborami parlamentarnymi trwa w najlepsze. Polacy 13 października zdecydują, którzy z kandydatów uzyskają mandaty i zasiądą w przyszłej kadencji w ławach poselskich i senatorskich. Perspektywa jest niezwykle kusząca. Nie powinien, więc dziwić fakt, że politycy aspirujący do roli parlamentarzysty coraz mocniej angażują się w prowadzenie kampanii.

 • Studenci z Krosna stworzyli prototyp łazika

  Co oznacza tajemniczy termin VDesign? Odpowiedź na to pytanie nie tylko nie przysparza trudności, ale wręcz sprawia przyjemność członkom Studenckiego Koła Naukowego, pasjonatom informatyki, mechaniki, mechatroniki, cybernetyki i innych podobnych dziedzin nauki.

 • Minione wieki przemówiły po raz dziewiąty

   

  Karpacka Troja nigdy wcześniej nie doświadczyła tak dużej liczby odwiedzających. Dziewiąta edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego "Dwa Oblicza" potwierdziła rosnącą popularność tego unikatowego miejsca. Po raz kolejny organizatorzy największego wydarzenia plenerowego w kalendarzu imprez organizowanych w skansenie zabrali swoich gości w fascynująca podróż do przeszłości.

 • Totalna wyprzedaż! Rabaty nawet do -50%

   

  W sklepie "U Leona" na klientów czekają wysokie rabaty, nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach można znaleźć tutaj kabiny prysznicowe, ceramikę sanitarną baterie łazienkowe i wiele innych.

 • Udar zmienił życie Marcina. Teraz walczy on o powrót do sprawności

   

  Marcin Machowski był energicznym, pełnym pasji trzydziestolatkiem. Jego życie zmieniło się z chwilą, w której doznał udaru niedokrwiennego mózgu. Od prawie pięciu lat każdego dnia walczy o powrót do sprawności. W jej odzyskaniu pomóc mogą turnusy rehabilitacyjne w specjalistycznym ośrodku w Koszalinie. Ich koszt to 50 tys. zł. Niestety kwota ta przekracza jego możliwości finansowe.

 • Firma atrakcyjna dla szukających pracy

   

  Rynek pracy stawia obecnie przed pracodawcami zupełnie nowe wyzwania. Świadomość własnych oczekiwań prezentowanych przez osoby poszukujące zatrudnienia stale wzrasta. Stabilne warunki zatrudnienia to nie wszystko. Równie ważne okazują się dzisiaj możliwość awansu, doskonalenia zawodowego, czy też atmosfera w zespole. Szukając pracy warto wybrać firmę, która stanie się gwarantem realizacji naszych planów zawodowych.

 • „Musimy wzmacniać wzajemne relacje”

   

  Wczoraj, w Jaśle odbyły się obchody II Dnia Pamięci, poświęconego żydowskiej społeczności Jasła. Ich głównym punktem było odsłonięcie tablicy upamiętniającej Żydów, którzy w sierpniu 1942 r. zostali deportowani z jasielskiego getta do obozu zagłady w Bełżcu. Odsłonił ją Georges Feniger, potomek ocalonych z holokaustu.

 • Miasto zamierza zainwestować w oświetlenie

  Radni Rady Miejskiej Jasła zdecydowali o przystąpieniu do projektu modernizacji oświetlenia ulicznego. Projekt ma być realizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki...

 • "Aktywni w Gminie Jasło"

   

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w partnerstwie z INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zrealizował w okresie od 01.06.2017 r. do 31.01.2019 r.  projekt  „Aktywni w gminie Jasło” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105