Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Komunikat Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Jaśle

14

W związku ze skażeniem terenu które miało miejsce w ostatnich dniach w miejscowości Błażkowa - Granice informuje się, że w wyniku wstępnych badań zrealizowanych przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Rzeszowie substancja porzucona przez nieznanego sprawcę nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla życia ludzi, natomiast nastąpiło skażenie środowiska.

Apelujemy o nieprzekraczanie wyznaczonej strefy bezpieczeństwa i nie zbliżanie się do miejsca zdarzenia.

Prosi się mieszkańców okolicznych miejscowości, którzy posiadają jakiekolwiek informacje mogące się przyczynić do ustalenia sprawcy skażenia o kontakt z Komendą Powiatowej Policji w Jaśle tel. 997 lub Urzędem Gminy w Brzyskach tel. 13 44 601 05.

Przewodniczący Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Jaśle

Adam Kmiecik

Starosta Jasielski

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
1
@ dolek czupa
dnia 07.10.2013, 19:12 · Zgłoś
Alek enteligencie jak jest skażenie to muszą je usunąć i nie chrzan głupot bez względu na to czy maja kasę czy nie
Odpowiedz
3
@ alek
dnia 07.10.2013, 09:14 · Zgłoś
no przecież nie napiszą że substancja zagraża ludziom dopiero wtedy podniósł by się lament właściciel pola zażądał by odszkodowania trzeba substancję zbierać utylizować a to koszty wiadomo gmina biedna nie stać jej na to
Odpowiedz
0
@ sss
dnia 07.10.2013, 09:00 · Zgłoś
"substancja porzucona przez nieznanego sprawcę nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla życia ludzi"
to ją zjedz...
Odpowiedz
7
@ enter
dnia 07.10.2013, 08:19 · Zgłoś
"prosi się mieszkańców" - prosi się świnka - może lepiej brzmi zwracamy się z prośbą
Odpowiedz
11
@ Robson
dnia 07.10.2013, 00:02 · Zgłoś
ja wiem co to ,to kupa Tuska!
Odpowiedz
2
@ lipton
dnia 06.10.2013, 18:33 · Zgłoś
To może być elektrolit z rozbitych akumulatorów zmieszany z starymi olejami po wymianach w silnikach i rozpuszczone odpady lakiernicze to typowe odpady w warsztatach samochodowych.
Odpowiedz
1
@ kiik
dnia 06.10.2013, 19:26 · Zgłoś
ale to trzeba zutylizowac na rafineri a nie w lesie:D
Odpowiedz
-2
@ to bylo tak.
dnia 06.10.2013, 17:51 · Zgłoś
a szpok wrocil na zime do jasla czy dalej w afryce.
Odpowiedz
-3
@ moko
dnia 06.10.2013, 16:47 · Zgłoś
moze to [...] ci co w klewkach byli???
Odpowiedz
4
@ adamus666
dnia 06.10.2013, 13:24 · Zgłoś
a co to za substancja?
Odpowiedz
4
@ FSSB
dnia 06.10.2013, 15:33 · Zgłoś
No właśnie ! Łaska napisać o jakim "[...]" mowa !
Odpowiedz
2
@ kiik
dnia 06.10.2013, 17:28 · Zgłoś
jaki kolor auta z cysterną?
Odpowiedz
6
@ jwp
dnia 06.10.2013, 13:23 · Zgłoś
niech mieszkańcy przerobią to na [...] ^^
Odpowiedz
11
@ xXx
dnia 06.10.2013, 13:06 · Zgłoś
Szukajcie kogoś kto ma doczynienia z srodkami tego typu w okolicach .
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.