Konferencja na temat likwidacji szkół
W najbliższy poniedziałek o godzinie 10.00 w kinie „Sokół” w Rymanowie odbędzie się konferencja poświęcona tzw. małej szkole na Podkarpaciu. W spotkaniu będzie uczestniczyć prezes Federacji Inicjatyw Oświatowych z Warszawy, która mówić będzie o przejmowaniu szkół przez stowarzyszenia.
Będą także przedstawiciele tych organizacji, które już prowadzą szkoły w gminach: Miejsce Piastowe i Rymanów oraz przedstawiciel funduszy europejskich. Burmistrz Rymanowa, organizator konferencji zaprasza rodziców i nauczycieli ze szkół zagrożonych likwidacją w powiecie jasielskim, krośnieńskim i sanockim.
(kp)
