Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Koniec przestępczej działalności braci

41

Policjanci zatrzymali 23-latka podejrzanego o kradzieże i włamania. Ustalili również, że w przestępczej działalności uczestniczył jego brat. Młodzi ludzie włamali się do pizzerii, domków działkowych i garażu. Ich łupem padły m.in. pieniądze, alkohol i elektronarzędzia.

Policjanci z jasielskiej komendy prowadzili czynności w sprawie włamań i kradzieży do jednej z pizzerii w Jaśle. Na podstawie zebranego materiału i uzyskanych informacji, wpadli na trop 23-latka, który mógł mieć związek z tymi przestępstwami.

W czasie prowadzonego dochodzenia funkcjonariusze potwierdzili, że zatrzymany mieszkaniec Jasła raz w styczniu i dwukrotnie pod koniec kwietnia br. okradł pizzerię. Podejrzany włamywał się do lokalu i zabierał alkohol, papierosy, pieniądze. Nie pogardził nawet mrożonymi pierogami.

Śledczy prowadzący sprawę ustalili, że podczas pierwszego włamania, ktoś mu pomagał. Ponadto podejrzewali, że zatrzymany mężczyzna i jego wspólnik maja na sumieniu inne, podobne przestępstwa. Funkcjonariusze gruntownie przeanalizowali zebrany materiał dowodowy oraz zgłoszone wcześniej kradzieże z terenu Jasła. Okazało się, że przestępczą działalność 23-latka „wspierał” jego brat.

Policjanci ustalili, że bracia wspólnie włamali się również do jednego z garaży na terenie jasielskiego szpitala oraz dwukrotnie okradali domki działkowe przy ul. 17 Stycznia w Jaśle. Ich łupem padły m.in. miedziane kable i elektronarzędzia.

Podejrzani usłyszeli cześć zarzutów. Za kradzież z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 41

Dodaj komentarz Widok:
8
@ niebieski
dnia 12.05.2011, 19:17 · Zgłoś
dokladnie pisza takie komentarze o calej rodzinie a [...] wiedza [...].A z reszta co was to obchodzi wy skaczycie tak samo albo jeszcze gorzej a o innych byscie pisali cwaniaki za klawiatórą!!!
Odpowiedz
3
@ jaaa
dnia 12.05.2011, 22:28 · Zgłoś
nie wiem kto to jest ten znajomy ale jak bym wiedzial tak gosciu masz [...] obity o nich mozesz sobie pisac ale nie o całej rodzinie [...] [...] !!!
Odpowiedz
3
@ bioly
dnia 13.05.2011, 19:31 · Zgłoś
no tak masz racjePP?? tak wlasnie pisza masloki i co na to zrobisz??
Odpowiedz
-2
@ znajomy
dnia 11.05.2011, 19:40 · Zgłoś
Wczoraj na przystanku siedzieli i pewnie obmyślali kolejny skok!Do paki z nimi!No ale czego sie spodziewac po takiej patologicznej rodzince [...]!:(
Odpowiedz
5
@ bioły
dnia 11.05.2011, 21:05 · Zgłoś
ze oni tacy sa to masz racje ??? ale nie pisz o całej rodzine???kim ty [...]a jestes swietym BOGIEM od?[...]. sie i mie pisz [...]
Odpowiedz
2
@ jokator//rusio
dnia 08.05.2011, 19:31 · Zgłoś
tak pawlo byl w szpitalu on byl sam mic gosciu nie jarzysz
Odpowiedz
1
@ sąsiad
dnia 06.05.2011, 16:18 · Zgłoś
Wiadomo o kogo chodzi...Wicia i Pablo K. z Krakowskiej...To nie ich pierwszy raz,no ale wpadli biedaki w końcu!:D
Odpowiedz
2
@ P@wl0
dnia 06.05.2011, 10:49 · Zgłoś
"Za kradzież z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności"
hmm przynajmniej bd dostawać kliny w [...] w wiezieniu i darmowe pierogi:D
Odpowiedz
5
@ gosc
dnia 06.05.2011, 18:59 · Zgłoś
a ty bys chciał klina dostac pewnie dostałes skoro trybisz
Odpowiedz
0
@ QQ
dnia 06.05.2011, 10:48 · Zgłoś
"Nie pogardził nawet mrożonymi pierogami."
hahaahahahh jaki żal xD i co sobie może wzioł ugotował tam na mniejscu zjadł i poszedł??:D
Odpowiedz
-1
@ Kowalowe
dnia 05.05.2011, 17:41 · Zgłoś
Wicia co sprzedałeś juz wszystkich!!!
Odpowiedz
-1
@ kowalowy
dnia 05.05.2011, 19:09 · Zgłoś
co taki ciekawy jestes hmm
Odpowiedz
-1
@ KOWALOWE.
dnia 06.05.2011, 18:12 · Zgłoś
A jestem ciekawy wicia nie można??
Odpowiedz
4
@ kowalowy
dnia 08.05.2011, 19:35 · Zgłoś
nie noZna to po co kradniesz hmm?
Odpowiedz
1
@ ;]
dnia 05.05.2011, 16:39 · Zgłoś
To sie witus i pawelek dorobili :P WKONCU!!!
Odpowiedz
0
@ ssss
dnia 05.05.2011, 15:34 · Zgłoś
ciekawe czy pojadł tymi pierogami. głodny chłop był i po co zaraz policja... u brata Alberta mu nie dali to z baru wziął
Odpowiedz
5
@ prawy człowiek
dnia 05.05.2011, 13:59 · Zgłoś
złodzieje górą!!!tylko najlepsi zostaną nieujęci!!!
-ja swoje umiejętności pielęgnuję od małego...
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 05.05.2011, 18:20 · Zgłoś
parkowa
Odpowiedz
0
@ David-EK
dnia 05.05.2011, 13:55 · Zgłoś
chodzi o pizzerie manufaktura???
Odpowiedz
0
@ Justii
dnia 05.05.2011, 18:39 · Zgłoś
O picasso na 17 stycznia:)
Odpowiedz
0
@ eR eR
dnia 06.05.2011, 18:10 · Zgłoś
aha bo do manufaktury też ktoś się włamał..
Odpowiedz
-1
@ gość
dnia 05.05.2011, 13:24 · Zgłoś
a wszystko przez te PIEROGI!!! :):):) miał chłopak do nich słabość to musiał zaatakować hi, hi, hi:)
Odpowiedz
2
@ pa..o..
dnia 05.05.2011, 13:05 · Zgłoś
ciekawe kto sie wlamal dzis w nocy do jubilera w rynku...czyzby bracia nie siedli sobie na...?
Odpowiedz
0
@ ciekawyy
dnia 05.05.2011, 10:37 · Zgłoś
ciekawi mnie czy wsypal brata czy policja az taka jest dobra w te klocki hahahahaha :))
Odpowiedz
2
@ Kazimiesz
dnia 05.05.2011, 10:22 · Zgłoś
Czyzby bracia Mroczki , skończyły z seriolową dwujką?
Odpowiedz
-3
@ brat brata bratowej
dnia 05.05.2011, 08:14 · Zgłoś
a po tytule myślałem że chodzi o działalność braci SZ którzy po tym co czytam tu --->>> http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,46613,0,0 "wspierają" naszych rodaków na zachodzie.
Odpowiedz
7
@ [...]
dnia 05.05.2011, 01:52 · Zgłoś
No to znów przybędzie elektoratu PO .
Odpowiedz
3
@ adi22
dnia 04.05.2011, 23:51 · Zgłoś
co sa wstyd
Odpowiedz
0
@ adi 22
dnia 04.05.2011, 23:35 · Zgłoś
co za banda kara musi byc ale nie tyle
Odpowiedz
2
@ ZŁY
dnia 04.05.2011, 23:07 · Zgłoś
Rece przy samej [...] niech sie naucza...
Odpowiedz
1
@ poseł
dnia 05.05.2011, 08:09 · Zgłoś
chleb 10 zł paliwo 10 zł cukier 20 zł wat na 50% a będzie lepiej
Odpowiedz
8
@ kris79
dnia 04.05.2011, 22:18 · Zgłoś
I będzie ich coraz więcej. Większe podatki więcej biedy i złodziejstwa. Zapamiętajcie to sobie.
Odpowiedz
3
@ Gagarin
dnia 04.05.2011, 20:55 · Zgłoś
Te pierogi były pewnie leniwe ;]]]
Odpowiedz
2
@ max
dnia 04.05.2011, 20:43 · Zgłoś
Zbyt dlugo to trwalo!!!rodzinne!!
Odpowiedz
1
@ ada22
dnia 04.05.2011, 23:53 · Zgłoś
ciekawe 3 wszyscy tacy jak sadzisz
Odpowiedz
1
@ max
dnia 05.05.2011, 17:42 · Zgłoś
mam nadzieje ze nie.
Odpowiedz
0
@ hans
dnia 04.05.2011, 20:42 · Zgłoś
Nareszcie!!!"Krakowska" bedzie spokojniejsza!!!
Odpowiedz
3
@ jp
dnia 04.05.2011, 20:17 · Zgłoś
ciekawe czy te pierogi ruskie byly ??
Odpowiedz
0
@ smaczek
dnia 05.05.2011, 06:09 · Zgłoś
bryzgane !!!
Odpowiedz
1
@ abc
dnia 06.05.2011, 21:06 · Zgłoś
nie wazne i tak zjedzone
Odpowiedz
0
@ jhjhjh
dnia 04.05.2011, 19:25 · Zgłoś
o te [...] okradli szpital
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.