Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Konkurs „Upiększamy nasze obejścia 2010” w Dębowcu

7
Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Gminy Dębowiec organizuje konkurs gminny „Upiększamy nasze obejścia”.

W konkursie mogą brać udział wszyscy mieszkańcy gminy. Celem konkursu jest promocja estetycznie zagospodarowanych terenów przydomowych.


Fot. Archiwum

Konkurs realizowany będzie w dwóch kategoriach:
- dla gospodarstw rolnych będących płatnikami podatku rolnego (gospodarstwo powyżej 1 ha gruntów),
- dla pozostałych mieszkańców – właścicieli działek do 1 ha

W konkursie będą brane pod uwagę następujące elementy:
- architektura ogrodowa i dostosowanie jej do pełnienia właściwej funkcji,
- odpowiedni dobór nasadzeń drzew, krzewów i kwiatów,
- ukwiecenie balkonów,
- prawidłowa pielęgnacja roślin,
- ogólne wrażenie.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie prosimy o zgłoszenie się w Urzędzie Gminy w Dębowcu w pokoju nr 3 lub Sołtysa Wsi od 15.05.2010 r. do 30.05.2010 r.

Zapraszamy do licznego udziału w konkursie.

UG Dębowiec
Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
0
@ xxx
dnia 10.05.2010, 13:03 · Zgłoś
Akurat na tym zdjęciu nie jest Dębowiec a Cieklin!!!
Odpowiedz
0
@ xxx...
dnia 10.05.2010, 12:55 · Zgłoś
Lepiej niech drogę przez Dębowiec zrobią to będzie piękniej.
Odpowiedz
0
@ pytający
dnia 07.05.2010, 21:15 · Zgłoś
zachęcają do upiększania przydomowych ogródków a co sami robią aby Dębowiec ładniej się prezentował? (chodniki, parkingi itp)
Odpowiedz
0
@ Ewa
dnia 07.05.2010, 17:16 · Zgłoś
Bardzo dobry pomysł
Odpowiedz
0
@ aga
dnia 07.05.2010, 14:58 · Zgłoś
świetny pomysł, dbajmy i upiększajmy.
Odpowiedz
0
@ ana
dnia 06.05.2010, 21:54 · Zgłoś
super i tak powinno byc a nie [...] byle czym koło domów
Odpowiedz
0
@ Ona
dnia 06.05.2010, 20:50 · Zgłoś
haha.. tak jak by nie było już na co pieniędzy wydawać :/ żal..
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.