Konkurs „Upiększamy nasze obejścia 2010” w Dębowcu
7
Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Gminy Dębowiec organizuje konkurs gminny „Upiększamy nasze obejścia”.
W konkursie mogą brać udział wszyscy mieszkańcy gminy. Celem konkursu jest promocja estetycznie zagospodarowanych terenów przydomowych.

Fot. Archiwum
Konkurs realizowany będzie w dwóch kategoriach:
- dla gospodarstw rolnych będących płatnikami podatku rolnego (gospodarstwo powyżej 1 ha gruntów),
- dla pozostałych mieszkańców – właścicieli działek do 1 ha
W konkursie będą brane pod uwagę następujące elementy:
- architektura ogrodowa i dostosowanie jej do pełnienia właściwej funkcji,
- odpowiedni dobór nasadzeń drzew, krzewów i kwiatów,
- ukwiecenie balkonów,
- prawidłowa pielęgnacja roślin,
- ogólne wrażenie.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie prosimy o zgłoszenie się w Urzędzie Gminy w Dębowcu w pokoju nr 3 lub Sołtysa Wsi od 15.05.2010 r. do 30.05.2010 r.
Zapraszamy do licznego udziału w konkursie.
UG Dębowiec
W konkursie mogą brać udział wszyscy mieszkańcy gminy. Celem konkursu jest promocja estetycznie zagospodarowanych terenów przydomowych.

Fot. Archiwum
Konkurs realizowany będzie w dwóch kategoriach:
- dla gospodarstw rolnych będących płatnikami podatku rolnego (gospodarstwo powyżej 1 ha gruntów),
- dla pozostałych mieszkańców – właścicieli działek do 1 ha
W konkursie będą brane pod uwagę następujące elementy:
- architektura ogrodowa i dostosowanie jej do pełnienia właściwej funkcji,
- odpowiedni dobór nasadzeń drzew, krzewów i kwiatów,
- ukwiecenie balkonów,
- prawidłowa pielęgnacja roślin,
- ogólne wrażenie.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie prosimy o zgłoszenie się w Urzędzie Gminy w Dębowcu w pokoju nr 3 lub Sołtysa Wsi od 15.05.2010 r. do 30.05.2010 r.
Zapraszamy do licznego udziału w konkursie.
UG Dębowiec
