Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Konkurs „Upiększamy nasze obejścia” w Dębowcu

0
Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Gminy Dębowiec organizuje gminny konkurs „Upiększamy nasze obejścia”.


Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców gminy Dębowiec. Jego celem jest promocja estetycznie zagospodarowanych terenów przydomowych. Konkurs realizowany będzie w dwóch kategoriach: dla gospodarstw rolnych będących płatnikami podatku rolnego (gospodarstwo powyżej 1 ha gruntów) oraz dla pozostałych mieszkańców (właścicieli działek do 1 ha).

W konkursie będą brane pod uwagę następujące elementy: architektura ogrodowa i dostosowanie jej do pełnienia właściwej funkcji, odpowiedni dobór nasadzeń drzew, krzewów i kwiatów, ukwiecenie balkonów, prawidłowa pielęgnacja roślin oraz ogólne wrażenie. A zgłoszone do konkursu ogrody będą oceniać członkowie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska miejscowej rady.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 15 czerwca br. w Urzędzie Gminy w Dębowcu (pokój nr 3) oraz u każdego sołtysa wsi. Regulamin dostępny jest na tablicach ogłoszeń w urzędzie. Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Dębowiec do licznego udziału w plebiscycie.


Jnn



Reklama

Komentarze:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.