Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Konkurs z cennymi nagrodami i odlotowe atrakcje na 5. Urodziny VIVO! Krosno

0

Okrągłe urodziny VIVO! Krosno zapowiadają się niezwykle ciekawie. Konkursy z nagrodami, występy lokalnych artystów, spotkania z wyjątkowymi gośćmi, Park Rozrywki, Festiwal Kolorów czy Strefa Zabaw i Nauki KPU w Krośnie – to tylko niektóre z atrakcji, jakie zaplanowano. Finał 5. Urodzin VIVO! Krosno odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 września, ale już w poniedziałek ruszył konkurs zakupowy, w którym pula nagród wynosi 35 000 zł.

Celebrowanie urodzin Centrum rozpoczęło konkursem zakupowym. Do wygrania jest blisko 1 200 wartościowych nagród dziennych, a w finale 3 Karty Podarunkowe VIVO! o łącznej wartości 15 000 zł.  

WYGRAJ 5 000 ZŁ

Droga do wygranej w urodzinowym konkursie jest bardzo prosta. Wystarczy w dniach 19-24 września zrobić zakupy za minimum 50 zł (na 1 paragonie) i zarejestrować dowód zakupu na Stoisku Konkursowym, które jest czynne w godz. 11:00 - 19:00. Codziennie do wygrania jest kilkaset atrakcyjnych nagród natychmiastowych, ukrytych pod balonami urodzinowymi. 24 września, odbędzie się Quiz Finałowy, który rozstrzygnie do kogo powędrują nagrody główne, czyli Karty Podarunkowe VIVO! o wartości 5 000 zł. każda. W zabawie zmierzy się 5 osób, które w okresie między 19 a 23 września zarejestrują paragony o największej łącznej kwocie. Wartości paragonów zarejestrowanych w ww. dniach sumują się. Szczegółowy regulamin akcji znajduje się na stronie www.vivo-krosno.pl.

WIELKI FINAŁ

Finał urodzin VIVO! Krosno zaplanowano na sobotę, 24 września, od godziny 12.00. Tego dnia poznamy laureatów konkursu zakupowego, nagrodzeni zostaną zwycięzcy wyzwania rowerowego - Bądź aktywny z VIVO! oraz biegowego - Biegam z VIVO!. Na urodzinowej scenie zaprezentują się lokalni artyści oraz wyjątkowi goście specjalni, których Centrum będzie przedstawiać w najbliższych dniach za pośrednictwem strony internetowej oraz social mediów. Na parkingu cały czas będzie można korzystać z Parku Rozrywki, a w godz. 13.00 - 17.00 odbędzie się robiący furorę na całym świecie festiwal z kolorowymi proszkami „Holi Święto Kolorów”.

UCZ SIĘ I BAW Z KPU W KROŚNIE

Centrum odwiedzą też przedstawiciele Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie. Studenci z kół naukowych przygotowali szereg atrakcji, takich jak: wirtualna rzeczywistość, symulator jazdy samochodem, pokaz druku 3D czy prezentacja innowacyjnego roweru elektrycznego własnej konstrukcji.

Będzie można zobaczyć z bliska także "Piłę", czyli niecodzienny pojazd skonstruowany przez studentów Koła Naukowego Rotor, która na 1 litrze paliwa przejechała 963 km, ustanawiając tym samem rekord Polski.

URODZINOWE SELFIE, TORT I UPOMINKI

Na 5. Urodzinach VIVO! Krosno nie zabraknie oczywiście wielkiego tortu, konkursów z nagrodami
i upominków dla dzieci i dorosłych. Przez cały tydzień można robić sobie selfie na urodzinowej ściance. Najciekawsze zdjęcia opublikowane pod specjalnym postem urodzinowym, który pojawi się na profilu Facebook VIVO! Krosno, zostaną nagrodzone wartościowymi nagrodami.

VIVO! Krosno zapowiada jeszcze kilka ciekawych niespodzianek urodzinowych, które nie zostały do tej pory podane do publicznej wiadomości, a które będą ogłaszane systematycznie. Warto więc śledzić stronę internetową Centrum oraz oficjalne profile VIVO! Krosno w mediach społecznościowych.

Artykuł Partnera

Napisany dnia: 19.09.2022, 15:16
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Urząd Miasta w Jaśle zamierza oszczędzać pieniądze skracając godziny otwarcia orlików

   

  Jasielski magistrat zamierza skrócić godziny otwarcia boisk sportowych typu orlik na Ogródku Jordanowskim i osiedlu Gamrat. Już wkrótce, obiekty, o których mowa, mają być czynne tylko do godz. 18. Wyjątek stanowić będą wyłącznie zajęcia organizowane przez szkółki piłkarskie i kluby sportowe. Uzasadnieniem dla decyzji podjętej przez urzędników ma być konieczność ograniczania kosztów za zużycie energii elektrycznej. Suchej nitki na pomyśle Urzędu Miasta w Jaśle nie zostawiają mieszkańcy, którzy korzystają z orlików w godzinach wieczornych. Mówią wprost, że hasło „Jasło – klimat do sportu” jawi się obecnie jako ponury żart.

 • 180 tys. zł powiat przeznaczy na zakup nowego auta dla starostwa

  Na ostatniej sesji Rady Powiatu w Jaśle większość radnych zgodziła się na zabezpieczenie środków w kwocie 180 tys. zł na zakup nowego samochodu do celów służbowych dla pracowników Starostwa Powiatowego w Jaśle. - Mój kierowca preferuje skodę – podkreślił starosta Adam Pawluś.

 • Jako pierwsi pokonali 30 pięter i 800 schodów. Druhowie Bartosz i Tomasz najlepsi spośród 49 drużyn w kategorii OSP

  W minioną sobotę 1 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyły się IV Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu po Schodach-Wieżowiec 2022, w których udział wzięło 165 drużyn z całej Polski. Tomasz Kurek i Bartosz Maciejowski, druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Święcanach po raz trzeci z rzędu byli nie do pokonania!

 • W trosce o dobrą kondycję psychiczną uczniów, jasielskie podstawówki realizować będą program - „Apteczka Pierwszej Pomocy Emocj

   

  Jasielskie szkoły podstawowe przystąpiły do realizacji programu, którego celem jest rozwijanie u uczniów umiejętności radzenia sobie ze stresem i trudnościami, a także kształtowanie postaw optymizmu, empatii, wytrwałości i wiary w siebie. „Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej” to program skierowany do osób w wieku od 8 do 12 roku życia. Kluczowy wpływ na podjętą przez władze samorządowe Jasła decyzję o wdrożeniu programu, miał apel trzech uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle, w którym domagali się oni podjęcia aktywnych działań w zakresie przeciwdziałania mowie nienawiści.

 • Powiat inwestuje w kolejną wirtualną strzelnicę. Tym razem powstanie w Zespole Szkół w Trzcinicy

  Końcem ubiegłego roku w Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Żmigrodzie oddano do użytku pierwszą w powiecie jasielskim wirtualną strzelnicę. W czerwcu br. Rada Powiatu wyraziła zgodę na powstanie kolejnej w liceum w Kołaczycach. To jednak nie koniec. Ostatnio zabezpieczono w budżecie powiatu 50 tys. zł na budowę wirtualnej strzelnicy w Zespole Szkół w Trzcinicy.

 • Ostatnie pożegnanie Wiktora Barańskiego, wójta gminy Tarnowiec

   

  Rodzina, przyjaciele i kilkuset mieszkańców gminy Tarnowiec towarzyszyło Wiktorowi Barańskiemu w ostatniej drodze. Ciało zmarłego przed kilkoma dniami wójta spoczęło w rodzinnym grobie na cmentarzu parafialnym w Tarnowcu.

 • Kino Helios Krosno zaprasza na kolejną filmową ucztę

   

  Kolejny tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno zapowiada się arcyciekawie. W ramach Projektów Specjalnych, kinomani będą mogli obejrzeć na dużym ekranie między innymi film pt. „Niewierna” z Juliette Binoche i Vincentem Lindonem w rolach głównych.

 • Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów do Krakowa

   

  Od 1 października br. obowiązywać będą zmiany w rozkładzie jazdy pociągów, którymi mieszkańcy Jasła i powiatu jasielskiego podróżują do Krakowa. Ich wprowadzenie wynika z realizacji prac remontowych na linii kolejowej nr 96 (odcinek Tarnów – Stróże). Pociągi PKP IC „Wetlina” i „Bieszczady” kurować będą przez Rzeszów. W przypadku „Hubala” z kolei, na trasie z Jasła do Tarnowa obowiązywać będzie autobusowa komunikacja zastępcza.

 • WIOŚ przedstawił wyniki badań próbek ścieków i wody z Wisłoki. Kontrola inspektorów wykazała m.in. nieprawidłowości w eksploat

  Początkiem września inspektorzy WIOŚ pobrali do badań próbki ścieków i wody z Wisłoki poniżej kolektora oczyszczalni ścieków w Kołaczycach. Wyniki wykazały przekroczenia dopuszczalnych wartości stężeń zanieczyszczeń zawartych w ściekach...

 • Mój dom to… Jasło!

   

  Każde miasto szuka swojej ścieżki rozwoju, która poprowadzi je do miejsca, gdzie jakość życia jego mieszkańców będzie na najwyższym poziomie. Dla mieszkających w Jaśle ludzi właśnie to miasto stało się domem, domem do którego zaprasza się z otwartym sercem i ogromną życzliwością, bo to jaślanie są największym potencjałem tego miejsca. 

 • Osiem kilogramów mniej. Kuracja Pani Magdaleny zakończona sukcesem

   

  Wiosenna Metamorfoza w gabinecie dietetycznym Bonne Sante Jasło dobiegła końca. Pani Magdalena wysłała swoje zgłoszenie i wygrała casting do metamorfozy, a dziś przedstawiamy tego efekty.

 • Przywróć sobie piękny uśmiech dzięki leczeniu implantologicznemu

  Leczenie implantologiczne pozwala na skuteczne i przewidywalne odtworzenie utraconych zębów, w sposób najbardziej zbliżony do zębów naturalnych. Dzięki zastosowaniu implantów zębowych możemy odzyskać piękny uśmiech. Zastosowanie najnowocześniejszych metod leczenia gwarantuje uzyskanie najwyższej jakości i precyzji leczenia. Specjalistycznych gabinetów stomatologicznych nie trzeba daleko szukać. W Jaśle, leczenie implantologiczne oferuje PrecisDENT.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657