Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Konwencja PiS w Jaśle. Poręba: kompromitującej polityce Platformy Obywatelskiej mówimy: dość!

73

Kandydatów do Sejmiku Województwa Podkarpackiego, rady powiatu, rady miasta i rad gmin przedstawiono podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości, która odbyła się w minioną niedzielę w Jasielskim Domu Kultury. W spotkaniu uczestniczyli także Marek Kuchciński, wicemarszałek Sejmu oraz europoseł Tomasz Poręba.

Kuchciński: Stawiamy na silnych, kompetentnych, wiarygodnych

Wicemarszałek zarzucił obecnemu rządowi niegospodarność, rosnące w zawrotnym tempie ceny i podatki oraz zaniedbanie dwóch ważnych dziedzin życia społecznego: służby zdrowia i edukacji. - Od trzech lat rządzą liberałowie, którzy twierdzili, że dla nich gospodarka jest podstawą, a obniżenie podatków było głównym hasłem. Jeżeli porównamy możliwości zakładania małych przedsiębiorstw, to okazuje się, że dzisiaj dłużej trwa załatwianie tych formalności, by uruchomić działalność gospodarczą niż za czasów PRL-u. Nie mówiąc o rosnącym podatku, o rosnących cenach i najprawdopodobniej poważnym kryzysie w tym względzie dla wielu naszych rodzin. Nie mówiąc o dziurach budżetowych, o rosnącym wielkim długu publicznym, o tym, że nie znaleziono recepty na to, aby wspierać samorządy w taki sposób, aby nie musiały się zadłużać w wielu przypadkach do granicy, której przekroczyć nie można. Nie mówiąc już, że nie znaleziono recepty na dwie podstawowe dziedziny, za które rząd powinien odpowiadać: służba i ochrona zdrowia oraz edukacja. Oni wszystko zrzucają na barki samorządu w zamian nie dając pieniędzy albo dając ich niewiele –przekonywał wicemarszałek Sejmu. Podkreśli także, że w pracy w samorządzie terytorialnym PiS stawia ludziom bardzo wysoko poprzeczkę. - Nasi przedstawiciele władz samorządowych powinni kierować się dwiema zasadami: wiarygodnością i kompetencjami – dodał Kuchciński. 

Poręba: Rząd PO nie dba o interesy kraju. Wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej jest sprawą fundamentalną.

Z kolei Tomasz Poręba nawołując do wyborów tłumaczył dlaczego to takie ważne dla naszego kraju. Jego zdaniem nadszedł czas, żeby powiedzieć: dość rządom PO. Europoseł uważa również, że Platforma Obywatelska prowadzi beznadziejną, kompromitującą politykę państwa. - Wewnątrz Polski brak reform, podniesione podatki, a niezależni eksperci potwierdzają, że zadłużamy się trzykrotnie szybciej niż za czasów Gierka. Ja mam przekonanie, że rząd PO nie dba o interesy naszego kraju i nie myśli kategoriami polskiej racji stanu, interesów naszego kraju. Dlatego te wybory są tak ważne, żeby tej kompromitującej polityce powiedzieć dość – nawoływał Poręba.

Za skandaliczne uznał śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej, do której doszło 10 kwietnia br. - Przykładem beznadziejnej słabości państwa jest śledztwo smoleńskie. To co dzieje się w tej sprawie mnie osobiście upokarza, to skandal, to coś co powinno się piętnować i głośno o tym mówić. Dla nas wyjaśnienie tej katastrofy to kwestia fundamentalna i nie ustaniemy, aby tę sprawę wyjaśnić – podkreślił europoseł. 

Kurowska: To ludzie, którzy kochają miasto

Konwencja była także okazją do podsumowania mijającej, czteroletniej kadencji obecnej burmistrz. - Ta kadencja była kadencją trudną. Kosztowało nas to dużo wysiłku, zaangażowania, aby miastu nadać nowe tempo rozwoju. Ale było to możliwe dzięki temu, że miałam za sobą radnych RMJ z PiSu, którzy nie zawiedli mnie do końca, którzy ze mną byli i którzy stali ze mną murem. Dzięki tej przyjaźni jaka była w radzie udało się przeforsować wszystkie zamierzenia i udało nam się miasto odnowić – dziękowała Kurowska.

Jasło – najlepsze miasto na ziemi?

Wyraziła jednocześnie nadzieję, że przyszli radni pomogą jej uczynić Jasło najlepszym miastem na ziemi. - Mam kandydatów na radnych ze wszystkich branż, ze wszystkich środowisk. To ludzie wspaniali, począwszy od najmłodszych 21-latków, studentów, a skończywszy na emerytach. Bo każdy z nich kocha to miasto i każdy z nich chce mnie wspomagać w tym trudnych zmianach naszego miasta na takie najlepsze, przyjazne miejsce na ziemi – twierdzi burmistrz.

Nie potrafiła sprecyzować na czym te zmiany mają polegać. Przekonywała jednak, że jej program wyborczy zakłada realizację dużych i małych inwestycji.

Katarzyna Pacwa-Wilk 
k.pacwa@jaslo4u.pl

Reklama

Komentarze: 73

Dodaj komentarz Widok:
0
@ antypisowiec
dnia 13.11.2010, 11:58 · Zgłoś
Słuchaj sor!
W [...] to żejesz Ty, skoro myślisz, że za rządów PiS-u byłoby lepiej. Przypomnij sobie kiedy ostatnio PiS wypowiadał się nt. ważnych spraw dot. kraju.Ciężko będzie Ci coś znaleźć.PiS jest całkowicie pochłonięty sprawą katyńską i nic więcej. Trudno się dziwić, że Mariusz Błaszczak na konferencji prasowej nie był w stanie powiedzieć ani słowa nt. stanowiska PiS-u w sprawie wycofania wojsk z Afganistanu. Gdyby PiS doszedł do władzy scenariusz byłby taki:
- w każdym mieście ulica Lecha Kaczyńskiego
- na każdym wolnym skwerku krzyż upamiętniający katastrofę
- homilia w kościele głoszona przez senator Zając
- Tusk ,Komorowski i inni skazani na dożywocie za przygotowanie zamachu na prezydenta Kaczyńskiego
- zerwanie stosunków dyplomatycznych z Rosją
a nam zwykłym Polakom pozostałaby modlitwa w zaciszu domowym o lepsze jutro
Odpowiedz
0
@ Oh Maria uśmiech to
dnia 11.11.2010, 20:48 · Zgłoś
za mało!!! Za każdy wiszący kwiatek na latarni, jedno miejsce pracy = w Jaśle zniknie bezrobocie!!!!!!! Miasto Jasło stało się miastem ludzi starych! Tu nie potrzeba Orlika tylko następną przychodnię ZOZu. Nie zrobiliście nic aby młodzi chcieli wracać po studiach do Jasła. I zawsze jak idziesz do Marysieńki z problemem to usłyszysz "... ja niestety nic nie mogę zrobić". Teraz będzie jeszcze trudniej o kasę od Donalda bo zabrakło "Wytrycha" który otwierał każde drzwi w Warszawie. Kuchciński kasy nie załatwi na wały.Ludzie którzy kochają Jasło ?! Średnia wieku 60 lat. Papcie i na ławeczkę do parku karmić gołębie. Marność, marność, marność.
Odpowiedz
0
@ prof!!!!!!!!!!!!!!!!
dnia 11.11.2010, 13:38 · Zgłoś
zacytuję słowa "profesora" Błasi**: "słona Wam z butów wystaje"
Odpowiedz
0
@ lid
dnia 11.11.2010, 13:28 · Zgłoś
TAAAAAAAAAAAAAk dla [...]ow.Tylko oni moga cos zmienic.
Taaaaaaaaaaaaaaaak dla Kurowskiej!
Odpowiedz
0
@ edek
dnia 11.11.2010, 13:27 · Zgłoś
Patyk Heniu na radnego ??!!!! bez jaj- chyba Zosia chce się dowartościować i go wysłała w szranki. Poraaaażżżżkkkkkaaaaa.
Odpowiedz
0
@ sor
dnia 11.11.2010, 13:25 · Zgłoś
Pis to cos co najlepszego moglo sie polsce trafic ale niestety nasz ciemny narod niedocenia. Wiec niech im dalej PO rzadzi i okrada bo najwyrazniej im to odpowiada. Zyjcie w biedzie i po 1000 zl.zarabiajcie . Powodzenia
Odpowiedz
0
@ antypisowiec
dnia 11.11.2010, 09:23 · Zgłoś
Do anonima
Bardzo trafna puenta,zgadzam się w 100%
Odpowiedz
0
@ do PANI BURMISTRZ
dnia 11.11.2010, 02:55 · Zgłoś
Nas jest około 470 i jeden. Będziemy głosować przeciw ! :D :D
Odpowiedz
0
@ bolo
dnia 11.11.2010, 01:55 · Zgłoś
lolo "Neptun ; D i [...], nie swidomi ,
Systemu Destrukcyjny Opozycji i Państwa !!
Historii, Zatajanie, Manipulacje, i Media Prywat-Komercujne,
Wladza Apsolutn - NIE !
Tylko PRAWDA I SPRAWIEDLIWOŚĆ !!!
Odpowiedz
0
@ Jasło
dnia 11.11.2010, 01:42 · Zgłoś
BRAWO !!!!!
Odpowiedz
0
@ PANI BURMISTRZ
dnia 10.11.2010, 21:19 · Zgłoś
Takiej osoby nie spotkalem w swoim zyciu jak p. Maria tyle ile ona zrobila dla nas dla miasta uczciwa kompetentna osoba z wiara z przekonaniem i ta uczciwosc plynaca z serca ogrom wiary przyszlosci samo to rozwijajace sie miasto ludzie PATRZCIE NA OCZY PANI MARIA KUROWSKA NASZA UKOCHANA PANI BURMISTRZ TYLE SIL W TO WLORZYLA JA OSOBISCIE I MOI ZNAJOMI ZAGLOSUJA NA PANIA MA PANI U NAS SWOJ GLOS JEST NAS OKOLO 470 osob tych ktorych znam pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ sergiej
dnia 10.11.2010, 18:26 · Zgłoś
Wszystkie d ...ki w jednym miejscu, to chyba wasz ostatni konwent! Co to za gość koło Poręby?
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 10.11.2010, 13:38 · Zgłoś
szkoda ze Jaslo tak faworyzuje PiS, dla mnie jest to jednoznaczne z zacofaniem.
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 09.11.2010, 20:31 · Zgłoś
Agrafka - rozepnij się! :D
Odpowiedz
0
@ Lolo
dnia 09.11.2010, 20:25 · Zgłoś
bla bla bla a do wyborów pójdą sfrustrowani emeryci i oni wybiorą stare zło (już dobrze znane). Zamiast tu pitolić idźcie na wybory. wiecie ze wystarczy 120 głosów i jest się radnym. A to rada decyduje co się dzieje w mieście a nie burmistrz. ZAPAMIĘTAJCIE TO SOBIE.
Odpowiedz
0
@ GP
dnia 09.11.2010, 13:18 · Zgłoś
Ble, ble, ble. Maria K. tylko wie, jak sprawić żeby wszyscy byli mlodzi zdrowi i bogaci. Tylko kto wtedy skorzysta ze sztandarowego projektu kawy za 1 zł ?
Tylko Górczyk !
Odpowiedz
0
@ podatnik
dnia 09.11.2010, 00:15 · Zgłoś
Te populistyczne bzdury, które wypowiada Kurowska już się dawno nam jaślanom znudziły.Jej wypowiedzi to polityczny bełkot osoby która nie ma nic do zaoferowania naszej społeczności. To raczej te cztery lata kiepskiej pracy za niebywale wysoką pensję wzbudziły w Kurowskiej apetyt na jeszcze, choć doskonale zdaje sobie Ona sprawę, że nie jest w stanie oprócz sadzenia na plantach kwiatków czy oferowania kawy za złotówkę niczego ważnego i konkretnego dla pobudzenia rozwoju miasta zaproponować. Każdy inny kandydat będzie dla naszego miasta wybawieniem, dlatego ważne jest abyśmy w dniu 21 listopada wszyscy uprawnieni do głosowania dali wyraz naszemu niezadowoleniu. To bardzo przykre, jeśli burmistrz nie mówi o konkretnych inwestycjach o dotacjach na inwestycje i rozliczeniach tych dotacji jakie zostały przekazane dla innych podmiotów, a zapewniam warto się im przyjrzeć.
Odpowiedz
0
@ Maria
dnia 08.11.2010, 22:29 · Zgłoś
My wykształceni u Polańskiego na górce przes wykładowcę Górczyka,Owińskiego ,który wstydzi się nawet swojego nazwiska per jajko,Myśliwcową jesteśmy przeciw ludziom bo służymy Buremu!!
Odpowiedz
0
@ jako
dnia 08.11.2010, 21:30 · Zgłoś
Tylko ci co krytykują Panią Kurowską nie wiedzą ile dobrego zrobiła dla młodych!! ile młodych ludzi ma za jej kadencji pracę? tego nie widzicie!!!
za Czerneckiego była katastrofa! nikogo [...] nie chciał przyjąć do gabinetu i porozmawiać na temat pracy!
Młodzi za Panią Kurowską!!! niech zwycięża!!!
Odpowiedz
0
@ agrafka
dnia 08.11.2010, 21:27 · Zgłoś
To już wasza końcówka [...], wasza kadencja się kończy!
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 08.11.2010, 20:57 · Zgłoś
Dość rządów PiS- U !
Odpowiedz
0
@ agat25
dnia 08.11.2010, 19:55 · Zgłoś
Ludziska :) spokojnie ,spokojnie - [...] już się sami zjadają na szczytach swojej władzy :)) ich dni są policzone. Jaro zwariował ,Maryśka świruje ze strachu przed taczkami z [...] ,a Ala ??? Ala trzepie nie należną jej kasę i dalej zapewne rozpacza, no ale z nią musimy poczekać jeszcze rok :( i poczekamy .Maryśka ,pozerska kłamczucho ,kup sobie miotłę i odleć w [...] !niech nie muszą Jaślanie oglądać dłużej tego obłudnego i perfidnego uśmiechu .
Odpowiedz
0
@ w
dnia 08.11.2010, 19:48 · Zgłoś
Swiete słowa Lepera PIS musi odejsc
Odpowiedz
0
@ obywatel rp
dnia 08.11.2010, 19:06 · Zgłoś
Nie oceniajmy ludzi startujacych w wyborach samorządowych po ich przynależnośći do poszczególnych partii to naprawde nie ta sama bajka co wybory parlamentarne. Oceniajmy ludzi po ich dotychczaswych czynach, tym co chca zrobic dla naszego miasta i tym jakimi sa ludzmi...
Odpowiedz
0
@ stoje obok
dnia 08.11.2010, 18:12 · Zgłoś
oo ludzie dajcie juz spokoj nie piszcze tutaj ze jestescie przeciwko tylko idzcie na wybory i głosujcie głosujcie tak jak chcecie i niech sie coś zmieni a jesli nic sie nie zmiania to kandydujcie nikt wam nei broni może akurat coś zmienicie w tym Jasle i Polsce
Dzikeuję
Odpowiedz
0
@ wyborca
dnia 08.11.2010, 18:05 · Zgłoś
Pani Maria Kurowska 21 listopada 2010r. - TAK TAK TAK !!!!!!.
Odpowiedz
0
@ POlak
dnia 08.11.2010, 18:03 · Zgłoś
ale te [...] są obłudne, oczka chciwe. My ludzie wykształceni mowimy stanowcze NIE dla PiSu...
Odpowiedz
0
@ ONA
dnia 08.11.2010, 17:48 · Zgłoś
Tak bardzo żałuję że nie mogłam wziąć udziału w Konwencji ,ale Wiem że było warto !!!!POPIERAM .
Odpowiedz
0
@ [...].com
dnia 08.11.2010, 17:46 · Zgłoś
Ludzie!Popatrzcie się na siebie i na tych obok,ale Wy ani się nie widzicie,ani nie słyszycie.Ocknijcie się spod wpływu ajatollacha Jarosława.Myślcie po jasielsku,po podkarpacku,niezależnie...
Odpowiedz
0
@ majk
dnia 08.11.2010, 17:22 · Zgłoś
Hasło wyborcze Marii Kurowskiej - "Jeszcze więcej dla Jasła"... Jeszcze więcej dębów Hitlera?? Jeszcze więcej deptaków?? Jeszcze więcej fontann?? :)))
Odpowiedz
0
@ moher
dnia 08.11.2010, 17:02 · Zgłoś
Pani Mario jestem za PIS-em!!! Oni przecież już POkazali co POtrafią!!!
Odpowiedz
0
@ Obecny
dnia 08.11.2010, 17:00 · Zgłoś
Byłem obecny na tej Konwencji PiS i nie żałuję. Pani Burmitrz Kurowska to prawdziwa patriotka, mówiła pięknie, między innymi takie słowa; ... za naszą wolną Ojczyznę ginęli ludzie, a myśmy ją otrzymali wolną i dlatego kandydujemy, aby tę wolność utrzymać... - coś w tym rodzaju.
Odpowiedz
0
@ robis
dnia 08.11.2010, 16:50 · Zgłoś
... tak patrzę na tą uśmiechniętą twarz i tak myślę sobie - czy ona wie jak wygląda prawdziwy [...] ...
Odpowiedz
0
@ pp
dnia 08.11.2010, 16:25 · Zgłoś
Ludziska nie dziękujcie Jasnie Nam panującej tylko idźcie do wyborów zagłosujcie i problem sam się rozwiąże, a tak skończy się tylko na Waszym biadoleniu. DO URN.............
Odpowiedz
0
@ pit
dnia 08.11.2010, 15:38 · Zgłoś
Kochani Mieszkańcy , mamy wybór - nie głosujmy na partyjnych kandydatów !!! Ani PO ani PIS , Jasłem niech rządzą mieszkancy.
Odpowiedz
0
@ ech
dnia 08.11.2010, 15:30 · Zgłoś
Jakby TUSK na was zesłał 7 plag egipskich to i tak byście głosowali na PO hehe i to jest [...]
Odpowiedz
0
@ Marek
dnia 08.11.2010, 15:24 · Zgłoś
Populizmowi i Schizofremi (PIS)mówimy DOŚĆ !
Odpowiedz
0
@ mariusz-zawisza
dnia 08.11.2010, 14:15 · Zgłoś
podatki niech podnoszom zus bedzie miał kase na renty
Odpowiedz
0
@ john
dnia 08.11.2010, 14:06 · Zgłoś
walka o stolki jak zawsze!ale wygra pewnie najglupszy hahahahaha
kto ostatnio glosowal na Kurowsa reka do gory hahahaha
kogo znowu ludzie bez wiedzy wybiora?
Odpowiedz
0
@ Też jaslanin
dnia 08.11.2010, 13:35 · Zgłoś
A w Gminie Jasło "słoneczko imprezowe" Pankiewicz w swych planach na przyszłą kadencję obiecuje, że do wykonanej już kanalizacji dołoży [...] nowych zamierzeń o których jeszcze sam nie wie. To też "wybitny pisowietczenko i ministrantus.
Odpowiedz
0
@ DO PPP
dnia 08.11.2010, 13:09 · Zgłoś
PPP swiete slowa
Odpowiedz
0
@ Ivan
dnia 08.11.2010, 12:41 · Zgłoś
Ci którzy stanęli na scenie popierają zagrania Jarka!!! Wstyd!!!
Odpowiedz
0
@ Księgowa
dnia 08.11.2010, 12:14 · Zgłoś
Klaudiusz to sługus , taki mały Jarosławek. Hi,hi... Czy ty [...] nie rozumiesz, że kasę dzieli PO? Myślisz ,że Jaruś ci nawali grosza bezmózgowiu?
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 08.11.2010, 12:12 · Zgłoś
Opary absurdu PiS PRZEBILY NAWET NAJGLEBSZA KOMUNE...gdyby zyl S.p Bareja mielibysmy niezle filmy...
Odpowiedz
0
@ jdk
dnia 08.11.2010, 11:32 · Zgłoś
co za [...]...
Odpowiedz
0
@ Tadek
dnia 08.11.2010, 10:39 · Zgłoś
Służę Buremu a nie ludziom!!
Odpowiedz
0
@ kulk a
dnia 08.11.2010, 10:06 · Zgłoś
no tak katastrofa smoleńska ma dla jaślan znaczenie fundamentalne w wyborach samorządowych... '' przyszli radni pomogą jej uczynić Jasło najlepszym miastem na ziemi'', a dlaczego nie w całym wszechświecie - co to dla pisu.
Odpowiedz
0
@ arni
dnia 08.11.2010, 10:04 · Zgłoś
Od kiedy to JDK ma słuzyc tego typu imprezom?? wekszośc działaczy kultury nie maja tam wstępu bo nie odpowiadaja pani wszechwiedzącej kasprzyk a tu prosze. koledzy i koleżanki kurowskiej maja wszystko. ceikawe czy zapłacili za wynajem?? moze ktos to sprawdzi??
Odpowiedz
0
@ on
dnia 08.11.2010, 09:55 · Zgłoś
jeszcze brakowalo tylko swieto... popyrtanego jaroslawa 1:)
Odpowiedz
0
@ Stary
dnia 08.11.2010, 09:51 · Zgłoś
Ci ludzie idą służyć najjaśniejszemu Jarosławowi Kaczyńskiemu i PiS-owi. Mają obowiązek lojalności tylko wobec wodza i partii. Ich "programy" i hasła to mydlenie ludziom oczu. Partyjniactwo - łapy precz od samorządów!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Stary
dnia 08.11.2010, 09:47 · Zgłoś
Ci ludzie idą służyć najjaśniejszemu Jarosławowi Kaczyńskiemu i PiS-owi. Mają być lojalni tylko wodzowi i partii. Partyjniactwo - łapy precz od samorządów!!!!!! Wasze "programy" i hasła to mydlenie oczu ludziom.
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 08.11.2010, 09:45 · Zgłoś
Żenada.
Nic przez 4 lata nie zrobiła mając poparcie w radzie miasta i chce dalej rządzić!!!
Przyjechali politycy nie znający w ogóle sytuacji w Jaśle - powiedzieli kilka okrągłych zdań, ponarzekali na rząd, a o samorządzie ani słowa.
To ma być kampania samorządowa? - dziękujemy tej pani i jej świcie!!!
Odpowiedz
0
@ Klaudiusz
dnia 08.11.2010, 09:03 · Zgłoś
Co prawda to prawda.W tym kraju obecne rządy położyły wszystko na matę.Nie dziwi zatem łatwość zarzutów stawianych przez posłów na Konwencji...PiS jest alternatywą na TAK! Także w tym mieście, w którym za rządów p. Kurowskiej dzieje się coraz lepiej.Tak trzymać, bo wszelkie inne dopusty do władzy oznaczają upadek Jasła -totalny. Bez zaplecza politycznego, nawet samorząd dziś nic nie wywalczy w ubieganiu się o środki finansujące potrzeby Jasła.Warto o tym pamiętać,zwłaszcza,że PO u w Jaśle działa jakby teoretycznie!
Odpowiedz
0
@ [...]ek
dnia 08.11.2010, 08:47 · Zgłoś
o jak łatwo pani kurowska zapomina o swoich osiagnieciach minn. drodze donikąd i wspaniałej strefie ekonomicznej która miała tam powstać duzo łatwiej zbudowac jakas kapliczke i deptak sreptak .
Odpowiedz
0
@ anty-[...]
dnia 08.11.2010, 08:46 · Zgłoś
kompromitacją to jest PIS i maRyja
Odpowiedz
0
@ Obserwator
dnia 08.11.2010, 08:20 · Zgłoś
Panie Wacku jak Pan mógł tam stanąć i swoją szlachetną twarzą ich wspierać, toż to samo oszołomstwo przynoszące same straty dla Jasła i powiatu.
Odpowiedz
0
@ PO-men
dnia 08.11.2010, 08:17 · Zgłoś
PISO-DOLKI Walczą o stołki Kościelny, organista robią igrzyska
szelmy prawicowe maja nienawiść w głowie
Odpowiedz
0
@ Hmm...
dnia 08.11.2010, 08:16 · Zgłoś
(Kurowska: To ludzie, którzy kochają miasto)
Czyli jeśli ktoś NIE popiera PiS-u to miasta nie kocha, ani nie ma do tego prawa?
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 08.11.2010, 08:10 · Zgłoś
ma Pani mój głos
Odpowiedz
0
@ TO
dnia 08.11.2010, 07:46 · Zgłoś
PO rządzi i jakie mamy skutki !!!! bo raczej coraz lepiej sie nie dzieje !!!! Pan Tusk obiecał irlandie...
Odpowiedz
0
@ Do laik
dnia 08.11.2010, 01:18 · Zgłoś
wiesz laik najlepiej jak bys mial w rodzinie psychiatre ,bo wrozbite juz masz skoro wiesz co by zrobili gdyby rzadzili,moze graj w totka skoro tak wszystko wiesz. Sam piszesz ,ze gdyby jeszcze trzy razy podniesli podatki to i tak nic nie szkodzi ,Ty czytasz wogole to co piszesz? [...] sie w [...].
Odpowiedz
0
@ jasło
dnia 07.11.2010, 23:31 · Zgłoś
nie chcemy widzieć w naszym pięknym jaśle tego [...] napisu "PiS" !!! a zwłaszcza tej fioletowej czupryny z dwiema deskami [...] na nosie
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 07.11.2010, 23:04 · Zgłoś
Laik - twój głos jest głosem współczesnej polskiej inteligencji, tych młodych, wykształconych, z rezerwatu :D Gdybyś jeszcze dosłał swoje zdjęcie byłby gotowy plakat wyborczy: twoje zdjęcie, twoje mądrości i krótkie hasło: Oto [...]! :D
Odpowiedz
0
@ ppp
dnia 07.11.2010, 22:38 · Zgłoś
Jaki szef taka i cała partia...hehhehehe...Podzieliście Polske -wy jesteście Polska A -a inni nie należacy do Pisu to już Polska [...]to że nie chcę krzyża pod pałacem prezydenta to już jestem gorszy?To ze mnie nie interesuje wasza teaoria zamachu w Smoleńsku to też jestem już inny?
Pańskie słowa"Dla nas wyjaśnienie tej katastrofy to kwestia fundamentalna i nie ustaniemy, aby tę sprawę wyjaśnić –"a dla nas najważniejszą kwestią jest godnie żyć i mieć pracę.Czy dużo wymagamy?Zarobiło się kilka tysięcy euro i co ?Zapomniało się jak się żyje za 1000 złotych?Jak zarobisz jeden z drugim po 1200 zł to zaczniecie myśleć o życiu.
Odpowiedz
0
@ dany
dnia 07.11.2010, 22:28 · Zgłoś
[...] z PiS oderwane od rzeczywistości...
Odpowiedz
0
@ laik
dnia 07.11.2010, 22:19 · Zgłoś
nawet jezeli PO podniesie jeszcze trzy razy podatki to i tak bedzie to pikuś przy tym co by mogli zrobiś [...] jak by byli przy władzy lepiej niech sie trzymaja te dzieci Rydzyka o nazwie PiS zdaleka od władzy i jakich kolwiek stołków
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 07.11.2010, 22:05 · Zgłoś
"Najlepsze miasto na Ziemi" - takich banialuk dawno nie słyszałem.
Niech pani już nic nie mówi i nie kompromituje się bardziej.
Odpowiedz
0
@ proctor
dnia 07.11.2010, 22:03 · Zgłoś
ludzie maja już dosyć oglądania jak oni "rzucają się do gardeł", nie mogą po prostu współpracować.
Odpowiedz
0
@ A
dnia 07.11.2010, 22:03 · Zgłoś
Grzyweczka pani Marysi jest cudna.
Odpowiedz
0
@ biskup
dnia 07.11.2010, 21:52 · Zgłoś
hmm ładne uśmiechy ladne twarze ale co z tego jak co drugi bierze do kieszonki.....no cóż PiS , PO ...najlepiej wybierzmy mniejsze ZŁO
Odpowiedz
0
@ .
dnia 07.11.2010, 21:52 · Zgłoś
tyle [...]ków w jednym miejscu jeszcze nie widziałem :)
Odpowiedz
0
@ Anty
dnia 07.11.2010, 21:45 · Zgłoś
PiSowcy jak zwykle mówią głosem swojego guru. Żenada. Kurowska jak zwykle plecie głupoty twierdząc cyt. "udało się przeforsować wszystkie zamierzenia i udało nam się miasto odnowić". Odnowić - ma chyba na myśli, deptak, fontannę i kilka tablic pamiątkowych i figurek. Gdzie natomiast postępy w rozwoju gospodarczym miasta: zakłady, nowi inwestorzy, nowe miejsca pracy? Szkoda słów!!!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 07.11.2010, 21:35 · Zgłoś
śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej jest wazne i postawienie krzyza na rynku i moze nazwanie kilku ulic im Kaczynskiego ,to jest to czym zajmuje sie teraz Pis zgroza i oni chca władzy haha
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.