Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kort jak nowy

19

Zakończono modernizację ogrodzenia oraz remont nawierzchni kortu tenisowego na Ogródku Jordanowskim w Jaśle. Prace remontowe obejmowały wymianę ogrodzenia, które z jednej strony zostało przyłączone do ogrodzenia „Orlika”, oraz zamontowanie nowych obrzeży z krawężników betonowych.

Koszt wymiany ogrodzenia pokryty został ze środków budżetu miasta i wyniósł 15,7 tys. złotych. Koszty renowacji nawierzchni ceglastej kortu (ok. 8 tys. zł) sfinansowany został przez Stowarzyszenie Miłośników Tenisa Ziemnego. Wykonawcą inwestycji była rzeszowska firma PPHU „SCJ”.

UMJ

Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jaan
dnia 01.08.2013, 15:24 · Zgłoś
federer mowił do nadala ,ze bez ogrodzenia ,nie zagra
Odpowiedz
0
@ jaan
dnia 01.08.2013, 15:19 · Zgłoś
Bardzo szkoda ,ze nie można było przeznaczyc owych funduszy(16 tys.) na ogrodzenie na korcie przy gimn. nr2 ,lub renowację kortów ,na rafinerii ,ale mieszkamy przecież w Polsce i jaśle niestety.Wpis do stowarzyszenia 2tys. zł.Zapraszamy.
Odpowiedz
2
@ vincent vega
dnia 25.07.2013, 20:16 · Zgłoś
ten kort wynajmowany jest chyba przez stowarzyszenie tenisowe i chyba tylko członkowie tego stowarzyszania mogą tam grać... [...] może zaś sobie pograć na mosirze, w załężu lub osieku ;p
Odpowiedz
1
@ Ciekawy
dnia 26.07.2013, 09:37 · Zgłoś
Zapomniałeś o nowym korcie przy II LO.
Odpowiedz
0
@ renata
dnia 26.07.2013, 14:34 · Zgłoś
bez ogrodzenia :D
Odpowiedz
0
@ 997
dnia 25.07.2013, 13:10 · Zgłoś
[.Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
5
@ łodyniec
dnia 25.07.2013, 13:04 · Zgłoś
rzeszowskie firmy w Jaśle remontują ? to gdzie jasielskie są ? nie opłaca się ? przetargi przegrywają ,bo za mało kasy ? a z rzeszufka się opłacało

łohohohoh
Odpowiedz
3
@ zenio
dnia 25.07.2013, 12:55 · Zgłoś
To będzie miał gdzie andrzejek z dyziem szpanować!!Wielki tenis przed upadkiem!!Kartony już są przygotowane!!
Odpowiedz
2
@ łowca [...]
dnia 25.07.2013, 13:00 · Zgłoś
a gasnica na tym korcie jest ?
Odpowiedz
3
@ 997
dnia 25.07.2013, 12:09 · Zgłoś
[komentarz nie na temat..]
Odpowiedz
2
@ Skiba
dnia 25.07.2013, 12:17 · Zgłoś
zapodaj linka
Odpowiedz
2
@ Skiba
dnia 25.07.2013, 12:37 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
2
@ BUU
dnia 25.07.2013, 11:40 · Zgłoś
slyszalem ze okolo 100zl za godzine
Odpowiedz
0
@ Tenis Fan
dnia 25.07.2013, 11:45 · Zgłoś
taaaa moze 1000zl, przypuszczam, ze kolo 20-25zl za godzine, nie wiecej
Odpowiedz
4
@ ziom-23
dnia 25.07.2013, 10:50 · Zgłoś
a za grę albo za godzinę ile to będzie kosztować?? :) :)
Odpowiedz
7
@ ases
dnia 25.07.2013, 09:47 · Zgłoś
Ile za godzine wynajecia kortu ?
Odpowiedz
2
@ gelo7
dnia 25.07.2013, 09:46 · Zgłoś
kto tam będzie grał chyba [...] bo reszta niema pracy.
Odpowiedz
7
@ Tarzan-zan
dnia 25.07.2013, 11:20 · Zgłoś
to jak nie ma pracy to właśnie sobie może pograć, a ci co pracują nie mają czasu na takie bzdety...
Odpowiedz
-12
@ Tarzan-zan
dnia 25.07.2013, 11:21 · Zgłoś
A w ogóle jak by nie ci urzędnicy to byś nie miał co jeść, więc [...]...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.