Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kradł lampy uliczne, aby hodować konopie indyjskie

21
W grudniu 2008 r. funkcjonariusze z Posterunku Policji w Iwoniczu-Zdroju i krośnieńskiej sekcji kryminalnej dokonując przeszukań na terenie gminy Iwonicz – Zdrój, znaleźli w mieszkaniu 28-latka oprócz broni palnej i narkotyków skradzione lampy uliczne.


Policjanci od początku podejrzewali, że kradzione lampy mogą być wykorzystywane do utrzymania domowej plantacji konopi indyjskich.

Sprawcy udało się wyhodować ponad 140 okazałych sadzonek roślin konopi indyjskich, nasiona konopi indyjskich oraz gotowy susz tego narkotyku, które zostały zabezpieczone przez policjantów. Ponadto w mieszkaniu znaleziona została broń palna w postaci karabinu „Mosin”, magazynki oraz amunicja do tej broni i proch strzelniczy.

28-latek nie działał sam. Jego wspólnikami byli dwaj mieszkańcy gminy Iwonicz Zdrój w wieku 17 i 24 lata.


Jenny
Fot. KMP w Krośnie
Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
1
@ orsik
dnia 24.10.2011, 13:56 · Zgłoś
Wezcie wgl smaaaka mi robicie [...] zobaczymy jak jutro do was wpadne haha pojaramy sobie Oj Konrad haha
Odpowiedz
2
@ Złoty
dnia 18.10.2011, 07:12 · Zgłoś
JA [...] Tyle palenia szkoda mi ich i tego zioła też
Odpowiedz
0
@ jhfhh
dnia 21.05.2010, 23:13 · Zgłoś
w dodatku takie wyciagniete
Odpowiedz
0
@ ziomek
dnia 09.02.2010, 18:47 · Zgłoś
a dlaczego na zdjęciu są same rośliny męskie...:(
Odpowiedz
0
@ Magda;D
dnia 27.01.2010, 09:09 · Zgłoś
Ah,tyle palenia poszło się *****
Odpowiedz
0
@ LOOl
dnia 29.07.2009, 13:12 · Zgłoś
Jeśli ktoś mówi Ci ganja Twoim wrogiem rozpal ogień rozpal ogień :)))
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 10.07.2009, 00:47 · Zgłoś
ej co wy zrobiliście jp Ganja leczy
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 09.05.2009, 01:40 · Zgłoś
stokrotki??
Odpowiedz
0
@ `hi hi hi hi hi
dnia 03.03.2009, 18:08 · Zgłoś
piekna baka i krzaczki szkoda szkoda jej a psy sie sami pewnie skopca no ale cuz maja lepiej pozdro
Odpowiedz
1
@ Arden
dnia 10.01.2009, 15:03 · Zgłoś
gdyby nie kradli lamp to by ich nie złapali:D:):):):):)
Odpowiedz
1
@ anty
dnia 07.01.2009, 22:38 · Zgłoś
spalić to tylko A ćpuniska niech patrzaB)
Odpowiedz
1
@ nana
dnia 06.01.2009, 10:45 · Zgłoś
Fajne paprotki:p
Odpowiedz
1
@ philips
dnia 05.01.2009, 09:14 · Zgłoś
ciekawe co sie stanie z tymi roslinkami?
Odpowiedz
1
@ oj
dnia 04.01.2009, 19:44 · Zgłoś
splalic i po klopocie
Odpowiedz
1
@ HaH
dnia 04.01.2009, 16:56 · Zgłoś
Ja bym wiedzial co z tym zrobic ^^ B) B) :)
Odpowiedz
1
@ jaaaaa
dnia 03.01.2009, 21:03 · Zgłoś
ej a co "Panowie policjanci" zrobia z tymi pieknymi okazami?? :PP b jakby co to znam paru chetnych do opieki nad nimi :PP
Odpowiedz
1
@ mally
dnia 02.01.2009, 20:36 · Zgłoś
to ja je przechowam przez reszte zimy :p:p:p:p
Odpowiedz
1
@ wujek b.
dnia 02.01.2009, 18:17 · Zgłoś
ale zenada, zlapali chlopakow;/ szkoda krzakow jak [...]. Tyle palenia pojdzie sie [...]...
Odpowiedz
1
@ [...]!!!
dnia 02.01.2009, 17:29 · Zgłoś
gnata? piękny karabin stracili...
Odpowiedz
0
@ bigosamigos
dnia 02.01.2009, 12:48 · Zgłoś
ktos puscil pare i chlopaki gnata stracili :o
Odpowiedz
3
@ wow
dnia 02.01.2009, 12:46 · Zgłoś
ładny kwiatek xD
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.