Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kradli kable telefoniczne i fragmenty torów kolejowych

25

Trwa policyjne dochodzenie w sprawie zatrzymania w Tarnowcu mężczyzn podejrzanych o kradzież kabli i fragmentów torów kolejowych. Czterej sprawcy, po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei nie przyznali się do winy, pomimo iż znaleziono przy nich dowody kradzieży. Były to części metalowe do budowy torów.

Po informacji, że wzdłuż linii kolejowej w Tarnowcu kręcą się podejrzani ludzie na miejsce został skierowany patrol Służby Ochrony Kolei i policji, który zastał podejrzanych na gorącym uczynku.


Sprawcy kradzieży, trzej mieszkańcy gminy Tarnowiec (56, 54 i 24 lata) oraz  mieszkaniec Krosna (30 lat) nie przyznali się do kradzieży. W tym samym czasie ktoś odciął drut telefoniczny, ale i do tej kradzieży zatrzymani się nie przyznali. Mężczyźni nie mieli przy sobie dokumentów tożsamości. Nie chcieli podac również swoich danych osobowych.  

Red.

Reklama

Komentarze: 25

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kiluka
dnia 26.07.2010, 15:45 · Zgłoś
teraz te [...] są dokładnie w kleciach koło stawów wynajmują tam pokoje w zajezdzie i po brzostku chodzą z piłami i dywanami złodzieje
Odpowiedz
0
@ do ROA
dnia 26.07.2010, 14:47 · Zgłoś
U mnie tez byli wcisnąć mi dywan. jechali czerwoną DACIA LOGAN. A była też inna grupa co jechała passatem b5 czarny metalic Sprzedawali poduszki,kołdry
Odpowiedz
0
@ polak
dnia 26.07.2010, 09:18 · Zgłoś
A KIEDY ZATRZYMAJĄ TYCH CO ROZKRADLI POLSKE ??????
Odpowiedz
0
@ xXx
dnia 26.07.2010, 01:03 · Zgłoś
Sie kombinuje...
Odpowiedz
0
@ do lilia
dnia 25.07.2010, 23:35 · Zgłoś
to są panowie z Sądkowej, Ci sami, o której już pisano na łamach portalu jaslo4u kilka tygodnie temu, gdy kradli piły, kosiarki, a nawet kalosze. Schwytano ich wtedy, widać, jakoś się nie przestraszyli i czuli się bezkarnie, to teraz się wzieli za tory i linie. [...]. Niech tylko którego spotkam na swojej drodze
Odpowiedz
0
@ do el
dnia 25.07.2010, 23:34 · Zgłoś
aha to myślisz że jak ukradną, to co, myślisz żę ktoś zapłaci za to? Nie to MY zapłacimy? Więc nie pisz durnych postów że brawa dla złodzieji. Trzeba być [...] żeby takie coś pisać
Odpowiedz
0
@ patosqad
dnia 25.07.2010, 21:48 · Zgłoś
wytępić jak komary hahahahaha
Odpowiedz
0
@ hel
dnia 25.07.2010, 19:04 · Zgłoś
W LUBLI TEŻ ICH NIE BRAKUJE ,OSOBIŚCIE WIDZIAŁAM ICH DWA RAZY
Odpowiedz
0
@ lilla
dnia 25.07.2010, 18:07 · Zgłoś
co to za goście i skąd są dokładnie,wie ktoś
Odpowiedz
0
@ el
dnia 25.07.2010, 17:54 · Zgłoś
stań sobie przed torami po 23, potem po 2.00 i zobacz ile wagonów jedzie a potem się wypowiadaj. Kilkadziesiąt
Odpowiedz
0
@ el
dnia 25.07.2010, 16:52 · Zgłoś
el do anonima ip: 109.196.41.
kilkadziesiąt wagonow dziennie. Najczesciej 1 slownie (jeden) o 6:30 w kierunku Krosna i dwa razy w tygodniu kilka cystern.
Przewozy pasażerskie do Zagórza sa wykonywane przez autobusy. Jesli idzie o te "DZIENNIE SETKI, LUB TYSIĄCE TIRÓW" to caly dzienny przewóz towarowy pkp na tej trasie, zmieściłby sie na trzech ciezarowkach.
Koszt utrzymania pseudo linii PKP Jaslo- Zagorz to kilka mln zlotych,ktore placimy my wszyscy. W calej tej "kolejkowej" zabawie, bardziej chodzi o interesy naczelnikow, prezesów i zwiazkowych krzykaczy bo sensu ekonomicznego zero( działacze na wycieczke do Zakopanego pojechali -autobusami!)Powiedz dlaczego,nieliczne pociagi np. Krosno- Jedlicze jeda puste a w tym samym czasie MKS i busy z młodzież szkolna pełne.
Jeśli posiadasz jakieś info. o sprawcach kradzieży na torach, zgłoś się do najbliższej budki dróżnika.:-)
Odpowiedz
0
@ Tarnowiec
dnia 25.07.2010, 11:34 · Zgłoś
Już nie piszcie o nich to skandal !! niedawno pisaliście o kradzieży kosiarek i itp. potem podpalenia teraz kradzież na PKP i co dalej !! A oni piją sobie i śmieją się z prawa bo są nietykalni !!
Odpowiedz
0
@ do el
dnia 25.07.2010, 09:45 · Zgłoś
PEWNIE TO TY KRADŁEŚ I TERAZ TAK PISZESZ! CODZIENNIE JEZDZI PO KILKA, POCIĄGÓW TOWAROWYCH Z KILKADZIEŚIĘCIOMA WAGONAMI, CIEKAWE CZY CHCIAŁBYŚ, ŻEBY WZAMIAN ZA TO, PRZEJEŻDŻAŁO CI POD OKNEM KOŁO DOMÓW DZIENNIE SETKI, LUB TYSIĄCE TIRÓW, NISZCZĄC PRZYRODĘ, ZANIECZYSZCZAJĄC POWIETRZE, I ROZWALAJĄC DROGI. ZASTANÓWCIE SIĘ CO PISZECIE
Odpowiedz
0
@ el
dnia 25.07.2010, 07:02 · Zgłoś
Za tę akcje na PKP chłopaki rozrabiaki powinni dostać nagrodę.Unieruchomili firme, która wozi tylko powietrze,to taka kolejka zabawka dla kolejarzy. Zabawka kosztowna bo za kilka mln rocznie. Zmniejszyli więc straty i wiecej zostanie dla nas.
Odpowiedz
0
@ xc
dnia 24.07.2010, 23:52 · Zgłoś
a potem chcą żebyśmy byli tolerancyjni! Banda złodziejów!
Odpowiedz
0
@ x-men
dnia 24.07.2010, 23:29 · Zgłoś
Tak to wszystko prawda u nas babka miała kasę w "biuście" i jej zajabali 3 tyś a że mieszka sama nie mogła nic zrobić.
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 24.07.2010, 23:27 · Zgłoś
Wczoraj chodzili po Skołyszynie.[...] [...] .Złapałem [...] i za bramkę wystawiłem,tylko chronił zęby z ruskiego złota.Ale co się dziwić że się tak rozpanoszyli skoro Pani Burmistrz Jasła co rok im dni ich "kultury" robi.Ludzie już ich mają dosyć,bo przez kilka lat był z nimi spokój a teraz poczuli się znów zaproszeni.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 24.07.2010, 23:24 · Zgłoś
"pod naszym sklepem" którym? Galerią czy Kauflandem
Odpowiedz
0
@ to z kopytowej
dnia 24.07.2010, 23:14 · Zgłoś
W TO SĄ NASI BLISCY SĄSIEDZI BO MIESZKAJĄ W KOPYTOWEJ. BARDZO SIEDZĄ CZESTO POD NASZYM SKLEPEM I WIELE RZECZY OPOWIADAJĄ>
Odpowiedz
0
@ PX
dnia 24.07.2010, 22:56 · Zgłoś
Ci z piłami i dywanami to już od dłuższego czasu tak! Nie wiem czemu policja takich nie wyłapie
Odpowiedz
0
@ joleczka
dnia 24.07.2010, 22:26 · Zgłoś
kiedys byli u mnie gm nowy żm z piłą...też mnie namawiali że biedni itd a potem gościu po nich podjechał wypasioną czarną furą niewiem chyba audi z najnowszej wersji szok
Odpowiedz
0
@ k
dnia 24.07.2010, 22:13 · Zgłoś
ci panowie kradno podpalaja a policja aresztuje ich w jeden dzien a na drugi sa na wolnosci juz nie pierwszy raz ja togo nie rozumiem w jeden dzien ich zamykacie a w drugi jada na ryby na wlasne oczy widzialem
Odpowiedz
0
@
dnia 24.07.2010, 21:50 · Zgłoś
W Osobnicy też chodzą w tamte wakacje sprzedawali papier a twraz dywany i piły.
Odpowiedz
0
@ ;/
dnia 24.07.2010, 19:08 · Zgłoś
Przez te ich kradzieże człowiek melanżować w spokoju nie może bo cały czas ktoś wjeżdza z latarkami w samym środku melanżu;p
Za popsucie fazy dwie przekopki sie należa dla tych panów
Odpowiedz
0
@ ROA
dnia 24.07.2010, 19:06 · Zgłoś
DO MIESZKAŃCÓW GMINY TARNOWIEC:

UWAŻAJCIE NA ZŁODZIEJÓW POCHODZENIA ROMSKIEGO, W OSTATNICH DNIACH CHODZĄ PO DOMACH, NA TERENIE GMINY TARNOWIEC I NAMAWIAJĄ DO KUPNA DYWANÓW, PIŁ MOTOROWYCH I KOSIAREK. WYGLĄDA TO TAK, ŻE PRZYCHODZĄ WE DWÓCH, RZEKOMO WCISNĄĆ DYWAN , JEDEN ROZMAWIA Z DOMOWNIKIEM, A DRUGI ROZGLĄDA SIĘ PO POSESJI, GARAŻACH ITD. CO JEST DO UKRADNIĘCIA, POTEM PRZYCHODZĄ W NOCY, LUB PODCZAS NIEOBECNOŚCI MIESZKAŃCÓW I KRADNĄ TO CO WYPATRZYLI WCZEŚNIEJ!
NIE WPUSZCZAJCIE TAKICH NAWET NA SWOJĄ POSESJĘ!!! A JAK TAKICH ZOBACZYCIE TO DZWOŃCIE PO POLICJĘ!

WCISKALI MI DYWAN, MÓWILI, ŻE NIE MAJĄ PIENIĘDZY, ŻE SĄ BIEDNI ITD. A JAK PO CHWILI ZOBACZYŁEM JAKIM AUTEM ODJEŻDŻAJĄ TO :o NOWIUTKA DACIA LOGAN KOLORU BIAŁEGO. INNĄ GRUPĘ TAKICH WIDZIAŁEM, TAKĄ SAMĄ LANCIĄ, TYLE ŻE CZERWONĄ. STRZEŻCIE SIĘ I NIE DAJCIE SIĘ TAKIM NABRAĆ!!! JAK TACY BIEDNI TO CIEKAWE SKĄD MAJĄ FURY WARTOŚCI 40 tys zł.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.