Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kradzież z włamaniem w gminie Kołaczyce

21

Policjanci z posterunku w Kołaczycach zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem. Podejrzany chciał pożyczyć od znajomego 20 zł, a przy tej okazji włamał się do jego domu i ukradł większą kwotę. Przyznał się do przestępstwa i poddał dobrowolnie karze. 

Dyżurny komendy zgłoszenie o włamaniu otrzymał od mieszkańca gminy Kołaczyce. Mężczyzna zawiadomił, że ktoś wyważył jedno z okien w jego domu, po czym wszedł do środka i spenetrował pomieszczenia. Łupem złodzieja padły pieniądze, alkohol i papierosy.

Funkcjonariusze z miejscowego posterunku Policji, którzy zajęli się sprawą, po rozpytaniu świadków i zabezpieczeniu śladów na miejscu zdarzenia, rozpoczęli poszukiwania sprawcy. W toku prowadzonych czynności zebrali informacje, dzięki którym ustalili, że związek z tym przestępstwem ma 34-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce.

W czasie dochodzenia policjanci potwierdzili, że podejrzany w dniu kradzieży przyszedł do pokrzywdzonego pożyczyć 20 zł. Ten zgodził się na pożyczkę pod warunkiem udzielenia mu pomocy przy pracach gospodarczych. W trakcie pracy mężczyzna wykorzystał nieuwagę znajomego i włamał się do jego domu kradnąc znalezione pieniądze, alkoholi i papierosy. 

Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Przyznał się do przestępstwa, złożył wyjaśnienia i poddał się dobrowolnie karze.

KPP Jasło.

 

Reklama

Komentarze: 20

Dodaj komentarz Widok:
2
@ stary
dnia 05.07.2013, 08:50 · Zgłoś
przy obecnym bezrobociu i biedzie to i tak mało kradną.
Odpowiedz
0
@ dudu
dnia 05.07.2013, 10:39 · Zgłoś
dokladnie. inne [...]y woło.e siedza..i [...]a robia a inni do obozu pracy za darmo albo za grosze albo nie maja nic
Odpowiedz
2
@ koko
dnia 04.07.2013, 18:31 · Zgłoś
a wystarczyło pójść do księdza jak suszyło
Odpowiedz
-3
@ wojtek
dnia 04.07.2013, 14:24 · Zgłoś
noto mocie policja sie wykazala i znowu beda belki na ramieniu
Odpowiedz
1
@ jaroo
dnia 04.07.2013, 12:04 · Zgłoś
brawoi dla policji i znowu pokazali zlodzieja palcami bo sami by niedoszli
Odpowiedz
-2
@ łodyniec
dnia 04.07.2013, 07:35 · Zgłoś
łohohohohho o[...]ł swojaka ,kto mu teraz pożyczy łohohoho
Odpowiedz
1
@ jatoja
dnia 04.07.2013, 07:22 · Zgłoś
kumpel kumpla okrada, ludzie przez to wszytsko co sie dzieje w polsce staja sie zwierzetami!
Odpowiedz
1
@ anonim
dnia 03.07.2013, 22:16 · Zgłoś
gosc pozycza kase w zamian za pomoc w pracach gospodarczych to [...] chyba jak sie komus pomaga w robocie to sie nie pozycza tylko daje za wykonana robote. Nawet w kołaczycach trza zapracowac sobie na porzyczke hahaha
Odpowiedz
-1
@ lichwiarz
dnia 04.07.2013, 16:26 · Zgłoś
to były odrobione odsetki od pożyczki
Odpowiedz
14
@ Jak tak dalej bedzie w tym
dnia 03.07.2013, 17:38 · Zgłoś
kraju to sie ludzie za 20 zl [...] zaczną
Odpowiedz
16
@ lol
dnia 03.07.2013, 19:21 · Zgłoś
były już przypadki, że za "szluga" [...], także 20 zł to już "wygórowana" cena
Odpowiedz
11
@ synek
dnia 03.07.2013, 15:17 · Zgłoś
wina Tuska
Odpowiedz
3
@ żenada
dnia 03.07.2013, 15:35 · Zgłoś
zgadza się anty po
Odpowiedz
15
@ Co za [...]
dnia 03.07.2013, 14:58 · Zgłoś
Co za burak - koleś mu pożycza kasę - prawdopodobnie wiedząc, że nie odda, a ten go jeszcze okrada. Jakbym był na miejscu tego poszkodowanego, to chętnie sprzedałbym ,,lampę" temu złodziejowi w ramach podziękowania.
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 04.07.2013, 13:01 · Zgłoś
po prostu KOŁACZYCE... i wszystko jasne...
Odpowiedz
-1
@ Gmina
dnia 05.07.2013, 09:38 · Zgłoś
Gmina Kołaczyce kolego...
Odpowiedz
0
@ PePe
dnia 03.07.2013, 13:30 · Zgłoś
hahah dobre
Odpowiedz
-2
@ Yak
dnia 03.07.2013, 11:55 · Zgłoś
I po ptokach.
Odpowiedz
2
@ jan
dnia 03.07.2013, 10:57 · Zgłoś
heheheeh
ale jazda
Odpowiedz
20
@ POLICJA?????? NIE ,NIEUDACZNIKI
dnia 03.07.2013, 15:35 · Zgłoś
gdzie macie tych ktorzy seryjnie okradali domy na wiosne i zapewne dalej to robia ---czekacie az sami przyjda lub na konfidenia???
zlodzieji lizakow tylko lapiecie [...] nieudaczniki???

to jest obraza moderatorku??? to prawda jak rowniez to ze za komuny byla wolnosc---a teraz jest banytyzm ,a szacunku sie wymaga od najwiekszych [...] i [...]!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.