Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Krajowice: BMW wpadło do rowu

40

Zdarzenie miało miejsce dziś wczesnym popołudniem, nieopodal zajazdu "Pod Skałą".


Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przyczyną kolizji był nieprawidłowo wykonywany manewr wyprzedzania.

Kierująca samochodem marki BMW, widząc iż jeden z pojazdów jadących w przeciwnym kierunku wyprzedza "na trzeciego" usiłowała uniknąć zderzenia. Nie udało się jej jednak utrzymać samochodu na jezdni i wpadła do przydrożnego rowu, zatrzymując samochód tuż przed mostkiem.

Kierująca, wraz z dwójką podróżujących z nią dzieci została przewieziona do szpitala. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Po udzieleniu pomocy, cała trójka pasażerów została wypisana.   


ks

Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Ona
dnia 24.08.2010, 14:40 · Zgłoś
tak, niech kierowcy dalej jeżdżą jak [...] .. :| trzeba mieć fantacje i wyobraźnie do prowadzenia jakichkolwiek pojazdów..
Odpowiedz
0
@ PERSPEKTYWA...
dnia 17.08.2010, 16:49 · Zgłoś
Do: ja
Brawo! 10pkt za ten komentarz! :D
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 17.08.2010, 09:42 · Zgłoś
do Svena - od kiedy ty jesteś taki wierzący,że wzywasz imienia Boga. Z tego co widzę,to wiecznie nie pasuje ci wiara i [...].[...],miastowy cwaniaczku z mydłem w uszach," Boże " pisze się z dużej litery.Jak jesteś taki poinformowany,to napisz miejscowość,w której mieszka ta kobieta.Ciekawe,czy [...] też jezdzi samochodem i za czyje pieniądze kupuje paliwo.Pewnie za twoje,dlatego jesteś taki rozdrażniony.
Odpowiedz
0
@ Laura Diaz
dnia 15.08.2010, 19:17 · Zgłoś
A ja bym chciała żeby niektórzy z Was, Panowie Super Kierowcy,jeździli jak niektóre kobiety, bo ile razy spotykam jakąś tamującą ruch mendę drogową, okazuje się że to facet:/
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 15.08.2010, 18:38 · Zgłoś
Jak bym był na miejscu gliny to bym dał tej wiejskiej królewnie 1000 złotych mandatu za brawurę ale z drugiej strony ona by i tak nie płaciła tylko jej wyrobnik by musiał jeszcze bardziej harować więc ukarałbym w tym wypadku tylko niewinnego faceta...Mój boże ciekawe czy policja o tym wie ?
Odpowiedz
1
@ jaro
dnia 15.08.2010, 16:06 · Zgłoś
piątek 13-go???? dla tej pani był chyba wyjątkowo szczęśliwy. to ze kierowca wyprzedzający na trzeciego był całkowicie nierozważny i wykazał się delikatnie mówiąc brakiem wyobraźni to żaden pech.... trzeba rzeczy nazywać po imieniu - to ludzka głupota. A pani z BMW miała wielkie szczęście, ze nic się nikomu nie stało.
Tak się składa, ze przejeżdżałem obok tego wypadku. ...ten samochód wyhamował kilkadziesiąt centymetrów przed mostkiem. Strach pomyśleć co by było gdyby w niego uderzył. Trzeba dziękować Bogu, że tak to się skończyło.
Odpowiedz
-1
@ cobra
dnia 15.08.2010, 13:10 · Zgłoś
Bryka Mlodego [...]..

BMW-przestepcy,bandyci,szpanerzy
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 15.08.2010, 12:42 · Zgłoś
do ppp - [...],to mało powiedziane,aż prosi się u użycie mocniejszego określenia w stosunku do niektórych autorów postów.Pozdrawiam normalnie myślącego.
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 15.08.2010, 12:27 · Zgłoś
do Svena - a co ty masz BMW,że jesteś taki ekspert?.A może dałeś [...] kasę na paliwo do samochodu tej kobiecie - sądzę,że nie,to dlaczego otwierasz [...] [...]?.Pilnuj swoich kurków i wody,bo możesz stracić kasę.
Odpowiedz
0
@ yyyyyyyyyyyyyyyy
dnia 15.08.2010, 11:22 · Zgłoś
może to wypszedzał stary [...]ek to niestety ale podejrzewam że rodzice w grobie
Odpowiedz
-1
@ eeeeeeeeeeeee
dnia 15.08.2010, 11:14 · Zgłoś
w domu rodzice matołki
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 15.08.2010, 10:40 · Zgłoś
Gdyby to była wina rzekomo tego co wyprzedzał na tzeciego to bmw miało by ślady intensywnego hamowania to jest pierwszy odruch każdego kierowcy w kryzysowych chwilach niech mi ktoś wskaże jeden ślad od hamowania ja nie widzę tylko tu się [...]...i straciło się panowanie nad pojazdem bmw ma to do siebie,że lubi balansować przód po wyjściu z zakrętu i to jest główna przyczyna wypadku moi drodzy tylko znając kobiety ze wsi bohaterki narodowe na garnuszku swoich durnych mężów to zrobiły emocjonalne przedstawienie połączone z płaczem,który zniewolił [...] umysły i jej odpuścili-DOBRZE ZNAM TE MARNE KOMEDIANTKI ZE WSI ZAWSZE BEZ WINY jestem przekonany,że nawet jedna litra benzyny nie była kupiona za jej pieniądze tym bardziej,że bmw to benzynoholiki.
Odpowiedz
1
@ ppp
dnia 15.08.2010, 00:24 · Zgłoś
Jak widzę ,większość to tutaj jednak [...]...
Odpowiedz
0
@ miro
dnia 14.08.2010, 21:18 · Zgłoś
[...] jak dostanie żarcie to tyle spożywa ile zmieści się jej w żołądku a [...] kierowca nie ma takiego rozumu i jedzie myśląc że jest sam na drodze a tyle się powinno jechać tak jak [...] pożreć i nie zwalajcie tylko na drogi bo akurat w tym miejscu droga jest ok a czym lepsza droga to wypadki w skutkach tragiczniejsze szcunek dla tej pani a swen to pa...
Odpowiedz
0
@ DFSD
dnia 14.08.2010, 11:22 · Zgłoś
SZKODA BEEMKI TAKA ŁĄDNA........
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 14.08.2010, 10:50 · Zgłoś
wszyscy co pisza te komenty prawka nie mają
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 14.08.2010, 10:11 · Zgłoś
Wiecie co?Jak czytam te komentarze to stwierdzam że niektórym naprawdę coś w głowie brakuje.Jak macie takie brednie i głupoty wypisywac to załóżcie kabaret.Był wypadek,dobrze się stało że nikomu nie stała się żadna krzywda.A wy zamiast współczuc wypisujecie idiotyzmy.Ludzie czy wy nie macie serca i rozumu.Zanim coś napiszecie zastanówcie się czy takimi uwagami nie sprawicie komuś krzywdy .Chyba ze naprawdę widzicie tylko [...] własnego nosa.
Odpowiedz
0
@ Krzekorz
dnia 14.08.2010, 09:55 · Zgłoś
do może
Twoja wersja tez mi bardziej pasuje ;] ale jak juz tamten na trzeciego wyprzedzal to teraz bedzie mial kare ;]
Odpowiedz
0
@ może
dnia 14.08.2010, 09:08 · Zgłoś
Ja myślę ze to było troszkę inaczej
moja wersja jest taka zresztą ojciec dzieci kierował samochodem a nie kobieta
matka z ojcem siedzieli z przodu samochodu
dzieci były zapięte na fotelikach z tyłu
mężczyzna zauważył ze 3 miesięcznemu dziecku wypadł [...] wiec odwrócił się i chciał go podnieść niestety zboczył z toru jazdy i wpadł do rowu a ze mandat kosztuje 200 złotych to lepiej zwalić na pojazd który wyprzedzał na 3 nie ma mandatu nie ma punktów nie ma kary :)
Odpowiedz
0
@ X.x.X
dnia 14.08.2010, 08:36 · Zgłoś
Do: [...]
[...] to Ty jesteś :) i Twoja cecha charakterystyczna to idiotyzm z wystającym Ci z butów sianem poza obrys Twojej [...]. Skończ z tą szopką, bo wypisujesz takie bzdury że mi Cię żal...
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 14.08.2010, 08:10 · Zgłoś
Kobieta+napęd na tył i efekt murowany. Jeszcze taki jeden [...] w beemce mógłby tak tak swoją jazdę zakończyć - cecha charakterystyczna: "kapcie" z wielkimi felgami wystają poza obrys samochod. Kiedyś [...] na Grunwaldzkiej widziałem - minimum 150 na budziku.
Odpowiedz
0
@ ta ruda grażyna znow
dnia 14.08.2010, 07:57 · Zgłoś
widzę, że ta Kinia od nożownika, już w Jaśle jest spalona . wszędzie na nią najeżdżają.nawet pod wypadkami.
Odpowiedz
0
@ x-men
dnia 14.08.2010, 07:20 · Zgłoś
A może to była ruda grażyna =kinia.
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 13.08.2010, 23:17 · Zgłoś
do Sven = a tobie nadal nic się nie poprawia na zdrowiu psychicznym.Ciągle przeszkadzają ci ludzie mieszkający na wsi,a gdyby nie oni,to umarłbyś z głodu.A może poszperaj w swoich korzeniach i wtedy dowiesz się,że nie jesteś tak całkiem miastowy.A tak w ogóle,to nie musisz nikomu ubliżać.Pilnuj swoich kurków i wody a lepiej na tym wyjdziesz.
Odpowiedz
0
@ QilmaxeR/ZivenS
dnia 13.08.2010, 22:34 · Zgłoś
o mój Boże stracie po gaciach Jej Problem Jak [...] nie umie prowadzic Jeszcze pewnie blondynka xD
Odpowiedz
0
@ lucker
dnia 13.08.2010, 22:31 · Zgłoś
a mi sie dzis rozscielacz zepsul i mase kladlem do 21:)
Odpowiedz
0
@ Sond
dnia 13.08.2010, 22:05 · Zgłoś
podciagm to pod nieumyslne spowodowanie katastrofy w ruchu ladowym. odbieram samochod, uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi (zostawiam uprawnienia na prowadze roweru) dom, oraz zwalniam z pracy bez mozliwosci podjecia jakiejkolwiek w charakterze kierowcy. + kto jest za
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 13.08.2010, 21:37 · Zgłoś
No jak zwykle kobieta Polka w godzinach pracy się wozi,a [...] wyrobnik haruje na jej [...] jak stracony wół szkoda tylko tych dzieciaków.Powinni się zająć tymi wiejskimi księżniczkami co się szlalają w godzinach pracy skąd na paliwo mają tanie [...] ?
Odpowiedz
0
@ miro
dnia 13.08.2010, 20:42 · Zgłoś
do psełdonim ale [...] aż [...] ... ściska
Odpowiedz
0
@ do kulk a
dnia 13.08.2010, 20:05 · Zgłoś
nie wal w kulki!!! Mnie jeszcze śmieszy :)

Racja ksiądz sie nie popisał!!! Nie napisał "dalsze postępowanie prowadzi komisariat policji w jaśle ze St.sierż. Tomaszem K. na czele. Sprawcy wypadku grozi od 2 do 5 lat pozbawienia wolności za umyślne spowodowanie wypadku".
Odpowiedz
0
@ mam cię!!! czyż nie?
dnia 13.08.2010, 19:57 · Zgłoś
a ja wiem kto to pisze '' gdzie byli rodzice'' ten [...] wcześniej pisał z ip80.54.48 i tak chyba od pól roku i podejrzewam kto to jest "b...[...]a"
Odpowiedz
0
@ Lulka
dnia 13.08.2010, 19:34 · Zgłoś
Tak to jest kiedy [...] wyprzedzają na trzeciego, trzeba się cieszyć ze nic się nikomu nie stało, brawa dla kierującej że udało jej się odnaleźć w takiej sytuacji i że wszyscy wyszli cało.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 13.08.2010, 18:55 · Zgłoś
A ZATRZYMALI SIE PRZYMAJMNIEJ TAMCI PIRACI ???
Odpowiedz
0
@ [...] na trzeciego
dnia 13.08.2010, 18:45 · Zgłoś
Brawo że się udało wyhamować przed tym mostkiem. Troszkę szybciej, i było by czołowo dodatkowo. Ale piątek trzynastego się kaczy.
Odpowiedz
0
@ Gutar
dnia 13.08.2010, 18:24 · Zgłoś
ciekawe czy tego bezmyślnego wyprzedzającego złapali???
Odpowiedz
-1
@ znawca
dnia 13.08.2010, 18:22 · Zgłoś
kierowca ewidentnie został zaatakowany przez oczy kobry.
Odpowiedz
0
@ Demotywatorx
dnia 13.08.2010, 18:19 · Zgłoś
widziała znak skretu to skreciła i to jak az ksiadz artykul na Jasło for ju napisał hehe
Odpowiedz
1
@ pseudonim
dnia 13.08.2010, 18:19 · Zgłoś
polskie drogi, aż żal komentować.....
Odpowiedz
0
@ Gutar
dnia 13.08.2010, 18:17 · Zgłoś
Ciekawe czy tego bezmyślnego kierowcę co wyprzedzał na trzeciego zatrzymali i ukarali... takich kierowców niestety jest bardzo wielu ;/ zero kultury i rozwagi....
Odpowiedz
0
@ Aliothh
dnia 13.08.2010, 18:15 · Zgłoś
trzynastego w piątek kochani... ja dzisiaj przebiłam koło :PP i bylam swiadkiem na moich oczach stuknięcia jednego auta przez drugie:P na szczescie bez wiekszych zadrapan:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.