Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Krempna: volkswagen passat zderzył się z fordem transitem

22

W sobotę ok. godziny 16.30 w miejscowości Krempna doszło do poważnie wyglądającej kolizji drogowej z udziałem samochodów marki Volkswagen oraz Ford. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Kraksa miała miejsce na skrzyżowaniu głównym w Krempnej. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, iż doszło do niej w wyniku błędu kierującej volkswagenem passatem 38-letniej mieszkanki gminy Kołaczyce, która jadąc od strony Nowego Żmigrodu w kierunku zalewu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu transportującemu bydło fordowi transitowi, jadącemu od strony Kotani w kierunku Polan.

Zarówno kierująca pojazdem osobowym jak i 26-letni kierowca samochodu dostawczego, będący mieszkańcem gminy Krempna, nie odnieśli większych obrażeń. Obydwoje byli trzeźwi.

Za przesłanie zdjęć z miejsca kolizji dziękujemy Czytelnikowi.

jh

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Monia
dnia 14.05.2014, 16:20 · Zgłoś
Nie wiem co z ta krzyżówką ale dzis miałam taka sama sytuacje tylko bez stłuczki auto skoda wymusiła mi tak samo pierszeństwa ledwo wychamowałam!!!Znaku nie widać czy coś, niech sie ktoś tym zajmie . Puki nic sie nikomu nie stało!!!
Odpowiedz
1
@ zx
dnia 12.05.2014, 20:52 · Zgłoś
znaki są ...są no i poco tyle klepania zbędnych zdań.Zapajał sie gostek i tyle
Odpowiedz
1
@ redek
dnia 13.05.2014, 12:26 · Zgłoś
i daj babie auto to cie przewieźie :D
Odpowiedz
0
@ do redek
dnia 14.05.2014, 15:21 · Zgłoś
jaka [...] ty sie czytac naucz !!!
Odpowiedz
-1
@ Janek
dnia 14.05.2014, 19:59 · Zgłoś
Masz racje bylem świadkiem nie chciałem wkopywac człowieka ale jechał ten facet zamienili sie po wypadku z niewiadomych przyczyn!!!
Odpowiedz
2
@ redek
dnia 12.05.2014, 20:48 · Zgłoś
Ta lipa to pokoleniowe drzewo prawie jak pomnik przyrody. ale fakt zasłania dużo.
A lepszy pomysł postawić znak wypadki bedzie każdy jechał wolniej bo naprawde jest tam duzo kolizji
Odpowiedz
4
@ nom
dnia 12.05.2014, 13:44 · Zgłoś
Przez to drzewo na krzyżówce jadąc od NŻ trudno zobaczyć czy coś jedzie od Kotani. Trzeba się zatrzymać aby być pewnym na 100%. Powinni je ściąć.
Odpowiedz
3
@ 10
dnia 12.05.2014, 15:20 · Zgłoś
popieram...
Odpowiedz
0
@ stoik
dnia 15.05.2014, 16:41 · Zgłoś
Jakaś [...] z tym wycinaniem drzew przy drogach .Podobno jesteśmy istotami myślącymi więc na takim skrzyżowaniu należy zachować ostrożność i tyle.A OD DRZEWA WARA!
Odpowiedz
1
@ ?
dnia 12.05.2014, 13:19 · Zgłoś
a co z bydełkiem
Odpowiedz
2
@ puzon
dnia 12.05.2014, 12:09 · Zgłoś
a [...] jakie było transportowane nieucierpiało?
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 12.05.2014, 12:15 · Zgłoś
pisze że kierowcy wyszli bez szwanku...
Odpowiedz
1
@ do puzon"a
dnia 12.05.2014, 13:30 · Zgłoś
Tarzan-zan'a wieźli :D
Odpowiedz
-5
@ [..]
dnia 12.05.2014, 11:04 · Zgłoś
Proszę - i TO są bezpieczne pojazdy. Go ahead!
Odpowiedz
3
@ edek
dnia 12.05.2014, 11:02 · Zgłoś
ty jesteś cały ze szpachli
Odpowiedz
-13
@ ...
dnia 12.05.2014, 11:02 · Zgłoś
no i dobrze im
Odpowiedz
4
@ koksiu
dnia 12.05.2014, 10:47 · Zgłoś
kolizje i wypadki byly sa i beda zawsze pozdrawiam
Odpowiedz
-7
@ Tarzan-zan
dnia 12.05.2014, 10:54 · Zgłoś
Ten ford to miał maskę ze szpachli zrobioną - co widać na zdjęciach :P
Odpowiedz
-8
@ Tarzan-zan
dnia 12.05.2014, 11:02 · Zgłoś
A [...] jak to poniemiecki [...], nie pierwszy raz bity, pospawany z trzech przystanków - jeszcze trochę pojeździ "pójdzie" jako bezwypadek :P
Odpowiedz
2
@ do Tażana
dnia 12.05.2014, 13:28 · Zgłoś
Jak będziesz mial tyle lat co te auto to też będziesz "maskę" szpachlował a [...] podpierał "kołkami" :D
Odpowiedz
-4
@ Tarzan-zan
dnia 12.05.2014, 13:55 · Zgłoś
Dokładnie, ale na szczęście do 50-tki mi jeszcze daleeeeeeko :)
Odpowiedz
-3
@ Off top
dnia 13.05.2014, 00:11 · Zgłoś
PaSStuch ,jedno słowo a tak wiele znaczy xD
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.