Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kto donosi w starostwie?

59

Czy w starostwie powiatowym w Jaśle pracują donosiciele? Jeżeli tak, to kto donosi, na kogo i dlaczego? Przypomnijmy, że sprawa zaczęła się od Adama Pawlusia, etatowego członka Zarządu Powiatu Jasielskiego. Temat ujrzał światło dzienne na sesji 31 sierpnia br. Wówczas radny Tadeusz Górczyk, zarzucił Pawlusiowi przekroczenie swoich uprawnień i kompetencji, kiedy ten złożył donos do prokuratury na swojego pracodawcę. Temat powrócił na nadzwyczajnej sesji rady powiatu w miniony piątek.

Podejrzany zarząd

Górczyk zwrócił się z pytaniem do poszczególnych członków Zarządu Powiatu Jasielskiego (Adama Kmiecika, Witolda Lechowskiego, Adama Pawlusia, Jana Muzyki i Henryka Motkowicza), czy w tym roku którykolwiek z nich składał pisma do organów ścigania przeciwko władzom samorządowym powiatu, w formie doniesienia, zawiadomienia czy wyjaśnienia. - Chciałbym, żebyście mi państwo odpowiedzieli indywidualnie. Będę się zwracał z prośbą do pana starosty o przekazanie wykazu pism, jakie kierowali etatowi członkowie zarządu. Złożę także wniosek do Komisji Rewizyjnej, żeby taką kontrolę przeprowadzono za okres tego roku, ponieważ wydaje mi się, że przypadek, który pokazałem może pojawić się w innych miejscach w innym czasie – zwrócił się do radnych Tadeusz Górczyk.

Kmiecik sprawdzi swoją teczkę

Jako pierwszy głos w tej sprawie zabrał starosta Adam Kmiecik. - Nie przypominam sobie, żebym kierował jakiekolwiek pisma tego typu do organów ścigania. Kilka pism do prokuratury wysłałem, aczkolwiek miały one inny charakter. Sprawdzę swoją teczkę, ale na dzień dzisiejszy na 99,9% odpowiadam, że takich pism nie kierowałem – przekonuje Kmiecik.

Lechowski brzydzi się donosicielstwem

Równie stanowczo jakimkolwiek formom donosu zaprzecza wicestarosta Witold Lechowski. -  Ja sobie też nie przypominam, żebym takie pisma kierował. Brzydzę się donosicielstwem, nigdy nie donosiłem i nie zamierzam donosić – zaznacza Lechowski.

   
Motkowicz i Muzyka: Nigdy na nikogo nie doniosłem

W podobnym tonie wypowiadają się dwaj pozostali członkowie zarządu Henryk Motkowicz i Jan Muzyka. Ten pierwszy przekonuje, że nigdy na nikogo nie doniósł i najprawdopodobniej nigdy tego nie zrobi. Nieco urażony tym pytaniem Jan Muzyka podkreśla, że „Nie byłem żadnym ORMO-wcem, czy jakimś innym agentem i żadnego doniesienia ani na samorząd ani na osobę prywatną nie złożyłem i pewnie nie złożę”. Na zakończenie Adam Pawluś przyznał się, że taki wniosek złożył, o czym już Państwa informowaliśmy TUTAJ.

Wróżenie z fusów

Starosta Kmiecik coraz mniej komfortowo czuje się w tej sytuacji. Nie chce tego jednak w żaden sposób komentować, czeka na rozwój wydarzeń.  - Zobaczymy, co będzie. Radny zadał pytanie, teraz trzeba mu odpowiedzieć, wyjaśnić. Jeżeli się okaże, że ktoś doniósł, to wtedy będziemy rozmawiać. Dzisiaj trudno mi gdybać, bo to zbyt poważna sprawa, żeby wróżyć z fusów – mówi starosta.

Do sprawy powrócimy.


(kp)

Reklama

Komentarze: 59

Dodaj komentarz Widok:
0
@ p H--- TadekGórczyk
dnia 16.09.2010, 04:02 · Zgłoś
p H---Tadek Górczyk - [...] itd ,,
i kompani W/W 2- starej gwardii;;
I propaganda lans Kmiecika i pzdr prtal
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 15.09.2010, 17:50 · Zgłoś
moze cos o zarobkach tych wielkich ,ktorzy tak walcza o swoje krzeselka/no bo kogo z roboli za swoja prace stac na autka [...]

tys moze cos mniej ?tak jak pana h.m.?czyzby ?pewnie za dobrze spelnione obowiazki jako nadzorujacego kanalizacje.haha
Odpowiedz
0
@ Adam
dnia 14.09.2010, 22:48 · Zgłoś
Największym [...] w Radzie Powiatu bo do starostwa byśmy go nigdy nie wpuścili jest Tadeusz Górczyk!!!W końcu musiał wyjść jakoś z tego Wiśnicza, a musiała mu pomóć żona rusyfistka i jej wujek!!!
Odpowiedz
0
@ Adam
dnia 14.09.2010, 22:44 · Zgłoś
Górczyk a kto ty jesteś?Pamiętasz jeszcze Wiśnicz????Lechowski to super człowiek i pewnego dnia skończy z tobą bo narazie ma skrupuły!!!!!!!Ale po takich atakach juz wie co ma robić!!Nie boi się ani Masteja i jego nagrań ani karierowicza Myśliwca!!!Bo to są esbeckie śmieci!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ juzek
dnia 14.09.2010, 00:14 · Zgłoś
a ja sie pytam kto [...] na fontannie na rondzie Hitlera te [...] [...] z podpisem M. Kurowska :D
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 13.09.2010, 22:46 · Zgłoś
Chętnie usłyszę Twoją ocenę i propozycję odnośnie obsady starostwa,
aby Jaślacy nie byli kompromitowani przez "urzędujących członków"
(cokolwiek to znaczy), [...] i innych pszczelarzy.
Czas nareszcie temu antypolskiemu PiSowi dać nauczkę i [...] z miasta !!!
Odpowiedz
0
@ Kazimierz
dnia 13.09.2010, 15:28 · Zgłoś
Wystarczyło napisać, że się donosiło (współpracowało) i teraz ma się spokój.
Odpowiedz
0
@ Do "[...]"
dnia 13.09.2010, 15:12 · Zgłoś
Tacy jak Ty już rządzili w latach 1945-1989 i co dobrego zrobili? Puste półki, no może nie puste, bo ocet wtedy się ostał, a reszta reglamentowana i na kartki. To Ci się [...] marzy z powrotem?
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 13.09.2010, 12:27 · Zgłoś
Lechowski [...] sie donisicielami a jego krewniak Pan Tadeusz Ś . wielki radny a jak pracował w Zimnej Wodzie to Co robił Panie Witoldzie???
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 12.09.2010, 22:11 · Zgłoś
Drodzy Jaślanie !!!
[...] to towarzystwo wzajemnej adoracji, donoszące na siebie i NIC nie potrafiące konstruktywnego zrobić - zbliżają się wybory więc pokażmy im "gdzie raki zimują", Dość już [...] we władzach miasta i powiatu !!!
Odpowiedz
0
@ masa
dnia 12.09.2010, 22:02 · Zgłoś
Najgorsze co może być to jak nauczyciele biorą się za politykę. Kurowska, Lechowski miejcie honor i zejdźcie sami ze sceny zanim was ludzie w wyborach [...]walą!!!
Odpowiedz
0
@ Problem
dnia 12.09.2010, 21:35 · Zgłoś
Problem w tym, ze był donos a nie było przekrętu.
Odpowiedz
0
@ Jaaa
dnia 12.09.2010, 20:22 · Zgłoś
Pan Kmiecik to bardzo porządny starosta... :)
Odpowiedz
0
@ kris79
dnia 12.09.2010, 20:18 · Zgłoś
Roszady przy korytku jakieś muszą być, wolna amerykanka wszystko dozwolone:D przynajmniej jest co poczytać na jaslo4u !
Odpowiedz
0
@ .
dnia 12.09.2010, 20:12 · Zgłoś
CYTAT:
"...ludzi uczciwych i sprawdzonych - takich jak Pan Witold Lechowski..."
ZŁOTE USTA, CYTAT TYGODNIA, BZDURA ROKU, a wszystko w jednym zdaniu !
Odpowiedz
0
@ Mark
dnia 12.09.2010, 20:01 · Zgłoś
Czy zwykły pracownik może zapomnieć o swoich dochodach jak Pan Górczyk ? - to pytanie do Urzędu Skarbowego i do przyszłych wyborców.
Odpowiedz
0
@ Tak trzymać
dnia 12.09.2010, 19:50 · Zgłoś
Tak trzymać, trzeba donosić do organów ścigania, jak Starosta robi przekręty. Pan Pawluś to zasłużony człowiek, za komuny nie donosił, jak to czynili inni. A teraz w wolnej i demokratycznej Polsce, trzeba wyjaśniać podejrzane i niejasne sytuacje, żebu nie dochodziło do korupcji i kradzieży zasobów naturalnych w postaci złóż żwiru. Pana Adama P. proponuję na Starostę Jasielskiego, mienia państwowego dopilnuje i biednym ludziom pomoże.
Odpowiedz
0
@ fff
dnia 12.09.2010, 18:08 · Zgłoś
Zaczyna się jak u Kafki - "Ktoś musiał donieść na Adama K."
Odpowiedz
0
@ PP
dnia 12.09.2010, 14:55 · Zgłoś
Górczyk szaleje, bo się wybory zbliżają. Ale mieszkańcy powiatu są istotami myślącymi i wybiorą nie krzykaczy pokroju Górczyka, tylko ludzi uczciwych i sprawdzonych - takich jak Pan Witold Lechowski.
Odpowiedz
0
@ JaN13
dnia 12.09.2010, 14:54 · Zgłoś
Z przykrością muszę stwierdzić,że Jasło4u.pl schodzi do coraz to niższego poziomu.Jak można o takich głupotach pisać?,nie ma ważniejszych spraw,które interesują mieszkańców Jasła i powiatu?.Widzę,że im bliżej wyborów,tym większa walka o stołki a co się z tym wiąże parcie na widok publiczny.To,co napisał Jaslak wymaga głębszego przemyślenia a zwłaszcza tuż przed oddaniem głosu na najbliższych wyborach.Chyba faktycznie Jasło wymaga przewietrzenia starostwa i UM od tych krzykaczy i wybrania nowych odpowiedzialnych ludzi na tak odpowiedzialne stanowiska.Nigdy jeszcze kłótniami żadna ekipa nie zrobiła nic dobrego,oprócz pozostawienia po sobie [...] i niesmaku.A może w końcu pozagryzajcie się wzajemnie i będą wcześniejsze,bez was wybory.
Odpowiedz
0
@ bolek
dnia 12.09.2010, 14:15 · Zgłoś
A kto pracował w TV ? W tej samej w której dziś rzadzą TW tacy jak Rogowski ? Obłuda i fałsz wyłazi z ludzi przy korycie .
Odpowiedz
0
@ taka
dnia 12.09.2010, 14:12 · Zgłoś
A co sie dziwic kiedy na górze PO-PSL-SLD wprowadzaja bylego tajnego wsþólpracownika SB Sławomira Rogowskiego do krajowej rady radiofoni i nazywaja ta odpolitycznieniem mediów :-)
Odpowiedz
0
@ Drzewo w lesie
dnia 12.09.2010, 13:40 · Zgłoś
Czy TW Drzewo i inne podobne donosiki będą znowu startować w wyborach?
Odpowiedz
0
@ A drzewo
dnia 12.09.2010, 13:36 · Zgłoś
Czemu TW Drzewo nie określił się czy donosił?- bo w swoim czasie jego zajęcie składało się tylko z donoszenia. Łatwiej by mu było powiedzieć kiedy nie donosił. Dzień bez donosu to przecież dzień stracony!
Odpowiedz
0
@ NASZE JASŁO
dnia 12.09.2010, 13:03 · Zgłoś
Uprzejmie donosimy, że jedynie "NASZE JASŁO" nie donosi. Stawiajmy na "NASZE JASŁO". Aktualnie w Radzie Miejskiej NASZE JASŁO reprezentuje najlepszy i najmądrzejszy radny ZBIGNIEW BALIK.
Odpowiedz
0
@ wil
dnia 12.09.2010, 10:56 · Zgłoś
Nie macie [...]a o czym pisac ...o [...]ach ,o jasielskim macierewiczu czy kaminskim ,a [...]o nas to obchodzi ,piszcie o sprawach istotnych dla ludzi z Jasla ,sukcesach czy porazkach ...
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 12.09.2010, 10:54 · Zgłoś
to ten etat powinien się nazywać etatowy [...].chociaż członek może się kojarzyć z tym w spodniach.
Odpowiedz
0
@ Stary
dnia 12.09.2010, 10:38 · Zgłoś
Jak można dobrze pracować dla społeczności lokalnej, jeżeli prowadzi się nieustanną walkę polityczną? To chyba jedyny samorząd w Polsce, gdzie rządzi "koalicja" PO i PiS!!! Zamiast wspólnie działać na korzyść powiatu, panowie w Starostwie poważają swoje decyzje, kablują do prokuratury, podgryzają się nawzajem. Partyjniactwo [...] z samorządu!!! Górczyk, więcej faktów!
Odpowiedz
0
@ student
dnia 12.09.2010, 10:21 · Zgłoś
Jest szkoła nie ma glupich komentarzy
Odpowiedz
0
@ Tadek
dnia 12.09.2010, 09:53 · Zgłoś
Górczyk donióśł na siebie że złożył niezgodne z prawdą oświadczenie majątkowe!A swoją drogą złodziej również jak zostanie złapany na gorącym uczynku mówi,że sobie tylko pożyczył!Czyżby podobnie było z pomyłką Górczyka?Co na to przewod. Rady Powiatu,Urząd Skarbowy i Prokuratura?
Odpowiedz
0
@ BRONEK
dnia 12.09.2010, 09:34 · Zgłoś
TO ŻYGŁOWICZ PS.DRZEWO ON TO POTRAFI !!!
Odpowiedz
0
@ kapi
dnia 12.09.2010, 08:30 · Zgłoś
a może TW-Drzewo donosiło.
Odpowiedz
0
@ sx
dnia 12.09.2010, 08:11 · Zgłoś
Ci wszyscy Panowie nie nadają sie do pełnienia funkcji, które im powierzono. Tutaj tylko i wyłącznie chodzi o KASE
Odpowiedz
0
@ A
dnia 12.09.2010, 01:02 · Zgłoś
witold lechowski. - ja sobie też nie przypominam, żebym takie pisma kierował. [...] się [...], nigdy nie donosiłem i nie zamierzam donosić – zaznacza lechowski kłamstwo witek a ja mam nagranie co mówiłeś na pewnym spodkaniu i [...] się takimi goścmi co kłamią a nagranie usłyszysz już nie długo i to bedzie koniec kariery w.lechowskiego ps.a tyle wiem o tobie bo ci robiłam kampanie wyborczą zawiodłeś mnie i jaślan i prosę nigdy nie pchaj się do polityki twoja ale była zwolennicza
Odpowiedz
0
@ A...N
dnia 12.09.2010, 00:42 · Zgłoś
WITOLD LEECHOWSKI DOBRA DUSZA DONOSZENIA PS.ATYDZIEŃ PRZED WYBORAMI NAPISZĘ SZCZEGUŁY SORRY WITEK ALE MUSZĘ TO NAPISAĆ BO SAMA ROBIŁAM CI PRZED WYBORAMI KAMPANIE ALE POLITYKA CIĘ POPSUŁA POZDRAWIAM
Odpowiedz
0
@ delfin
dnia 11.09.2010, 22:44 · Zgłoś
Co to znaczy donos? Czy członkowie Zarządu Powiatu nie znają kodeksu postępowania karnego, kodeksu karnego, ustaw o samorządzie , finansach publicznych, dostępie do informacji. Zarzekają się, że nigdy nie donosili, chwalą się co poniektórzy jak to walczyli z "komuną". Przypominam, że każda organy każdej instytucji, w tym samorządowej, mają OBOWIĄZEK poinformować organy ścigania o podejrzeniu popełnienia przestępstwa / art. 304 kpk/. Kpk jest ustawą z 1997 roku, uchwaloną przez Sejm. No ale w głowach części Zarządu dalej głęboko tkwi "homo sovieticus". Po to jesteście radnymi, aby reagować w sposób właściwy na nieprawidłowości, a nie zamiatać pod dywan. Prywatna korespondencja pomiędzy etatowym członkiem zarządu, a prokuratorem nie mieści się w żadnych ramach prawnych, natomiast doskonale pasuje do "HOMO SOVIETICUS".
Odpowiedz
0
@ gogol
dnia 11.09.2010, 21:50 · Zgłoś
Donos to się składało do eSBecji. Do prokuratury można złożyć doniesienie i nie jest to powód do wstydu tylko [...]ny obowiązek. Lepiej zamiatać wszystko pod dywan, nie?
Odpowiedz
0
@ bodek
dnia 11.09.2010, 21:04 · Zgłoś
Skasujcie tą stronę raz na zawsze.
Odpowiedz
0
@ ViceHrabiaDeValmont
dnia 11.09.2010, 20:43 · Zgłoś
A o trefnym oświadczeniu majątkowym Górczajewa i jego niezweryfikowaniu napiszecie czy może sie boicie?
Odpowiedz
0
@ don osiciel
dnia 11.09.2010, 20:43 · Zgłoś
ja donosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale nie wiem czy do 9 miesiaca:):):):):):)
Odpowiedz
0
@ krynio19
dnia 11.09.2010, 20:37 · Zgłoś
jasiu muzyka lal jaki elegancki!pozdrowienia janku dla ciebie.trzymaj sie i n ie daj sie wciagac w te glupoty!
Odpowiedz
0
@ wielbłąd
dnia 11.09.2010, 20:35 · Zgłoś
Niech się każdy tłumaczy, że nie jest wielbłądem, nawet jednogarbnym. Ogłaszam konkurs: niech każdy napisze czego nie robił. Na przykład: nie pdłożyłem [...] koledze - chociaż tego żałowałem, nie [...] nikogo, bez wzgędu na płeć, w parku - chociaż miałem ku temu sposobność i narzędzie ze sobą itp. itd...
Jeżeli ktoś nie pamięta czego nie robił zawsze może zasłonić się sklerozą. Bilans może być ujemny: więcej rzeczy nie zrobionych niż zrobionych. P.S. Tadeusz G. kreuje się na potęgę. Podgrzewa atmosrefę, zapowiada kolejne newsy. Czuć wybory, pasowało by znowu rządzić.
Odpowiedz
0
@ Szczera
dnia 11.09.2010, 20:18 · Zgłoś
Kazdy za odpowiednią kwote pieniędzy jest zrobić wszystko a szczególnie urzędnicy!
Odpowiedz
0
@ aaaaaaauuuuuuuuuuuuu
dnia 11.09.2010, 18:33 · Zgłoś
Czytam i oczy przecieram. To już do Jasła dotarł teatr polityczny? Myślałam, że na sesjach radni zajmują się gospodarką powiatu, no i bardzo się pomyliłam. Pan Górczyk sprawdza morale innych radnych. Teraz już wiem, że pismo o sprawdzenie, czy działanie organu samorządowego jest zgodne z prawem,skierowane do innego organu państwa, jakim jest prokuratura jest donosem!
Jakoś pewniej się czuję wtedy, kiedy wiem, że ktoś może spytać w moim imieniu, czy działanie które podejmuje Starosta jest zgodne z prawem.
Panie Górczyk, dziwnie się Pan zachowuje. Dla jakiego poklasku i dla kogo tak panu zależy, aby z całego Zarządu Powiatu robić pośmiewisko. Za takie zachowanie uważam oświadczenia panów,którzy przysięgają, że na nikogo nie donosili, ani nie doniosą. Czyżby solidarność dla szefa była ważniejsza od dobra wspólnego?????
Może się mylę, ale pan Górczyk dla mnie,to taki malutki mąciciel. Czyżby nie mógł się niczym innym wykazać przed wyborcami??????????
Odpowiedz
0
@ Kama
dnia 11.09.2010, 18:00 · Zgłoś
zaistnieć za wszelką cenę !!!przed wyborami parcie na mikrofon, szkło i kamerę mają [...] !!!dosyc robienia wody z mózgu wyborcom !!!pan gorczyk miał swoje 5 minut i wiemy jaki był efekt , inni panowie też czas zmienić te opatrzone [...]!!!
Odpowiedz
0
@ panie kmiecik
dnia 11.09.2010, 17:38 · Zgłoś
panie kmiecik, panie kmiecik, panie kmiecik - jak pana widzę, coś mi się dzieje z żołądkiem
Odpowiedz
0
@ drzewo
dnia 11.09.2010, 17:17 · Zgłoś
najlepszym [...] jest drzewo z kołaczyc
Odpowiedz
0
@ l
dnia 11.09.2010, 17:12 · Zgłoś
ale jaja - ale mają komfort pracy - nie zazdroszczę panie starosto
Odpowiedz
0
@ artu
dnia 11.09.2010, 17:03 · Zgłoś
Ludzie wybierzmy w wyborach samorządowych nowych ludzi a nie Tych wszystkich dorobkiewiczów co żrą się miedzy sobą a ważne sprawy społeczne maja [...] choćby doże bezrobocie w Jaśle
Odpowiedz
0
@ hihihi
dnia 11.09.2010, 17:00 · Zgłoś
no to jak Panowie? Nie tęgie mają minki po pytaniu Górczyka.
Odpowiedz
0
@ Alf1999
dnia 11.09.2010, 16:59 · Zgłoś
Każdy na każdego donosi.Podstawowa zasada zazdrości...
Odpowiedz
0
@ xxxxxxx
dnia 11.09.2010, 16:34 · Zgłoś
jak się niema uchybień[wiadomo o co chodzi} tak delikatnie powiedziane ,to po co się bać donosów, donosów boi się ten ..............
Odpowiedz
0
@ pol
dnia 11.09.2010, 16:24 · Zgłoś
chwila, ale to zle że chłop doniósł o przekrętach ? CO TO MA KURRRRR BYĆ
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 11.09.2010, 16:22 · Zgłoś
dlaczego nazywacie ich "[...]" bo są uczciwi wobec zwykłych mieszkańców i nie przymykają oka na wasze przekręty?? to odrazu wyzywa się ich od [...]? to uczciwi ludzie którym nie zależy tylko na własnej [...]!! i jak widzą jakieś machloje to to zgłaszają!
gdyby to robili publicznie, powiedzieli by prosto w twarz to pewnie wylecieli by z roboty na drugi dzień.

raz już była afera z komentarzami pisanymi z komputera starosty...
Odpowiedz
0
@ Marianna
dnia 11.09.2010, 16:22 · Zgłoś
Rada Powiatowa wraz ze starostą powinni wywalić [...] na [...] [...]. Najwyższy czas skończyć ten sposób sprawowania władzy. Jasło słynie na całą Polskę, a nawet za granicami z [...]. Czy my żyjemy w demokratycznym mieście, czy sterroryzowani przez niezrównoważone jednostki homo-sapiens? Ludzie obudźcie się z marazmu, głowy do góry, bo aż nieprzyjemnie jest cokolwiek załatwiać w jasielskich ratuszach. Akurat nadchodzi dobry moment tj. wybory samorządowe. Musimy iść do urn, zwłaszcza młodzi ludzie i pozamiatać te skorupy panoszące się w Jaśle od 20 lat, aktualnie pod płaszczykiem takiego [...] jak jakieś tam Prawo i Sprawiedliwość.
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 11.09.2010, 15:37 · Zgłoś
z nieróbstwa i nudy, już się wzajeniemnie pod [...]...
Odpowiedz
0
@ JJ
dnia 11.09.2010, 15:25 · Zgłoś
Tak to juz jest. Kiedy sie broni praw zwykych ludzi, "Wplywowi" tego nie lubia.
Odpowiedz
0
@ JJ
dnia 11.09.2010, 15:20 · Zgłoś
Tak to bywa, kiedy sie broni praw zwyklych ludzi
Odpowiedz
0
@ Jaslak
dnia 11.09.2010, 14:39 · Zgłoś
Jaslanie!
Czy na pewno chcecie mieć ludzi wymienionych w artykule we władzach jasielskich miejskich i powiatowych? Zastanówcie się nad tym zanim oddacie swój ważny głos w wyborach samorzadowych. Czy potrzebujecie atmosfery UB-eckich donosów, zasłanianiem się anoniwowością? Zajmowaniem się włodarzy walką wzajemną kosztem jaślan i ich ważnych spraw? Załatwiania swoich brudnych partyjnych i nie tylko interesików w zaciszu gabinetów? Ustawiania przetargów, zatrudniania swoich rodzin i podobnych politycznych patologii?
Dość znanych nazwisk w Jasle i okolicy, Wzywam Was do przewietrzenia Jasła i pozbawienia cwaniaków i oszustów władzy w naszym grodzie i powiecie.
Możemy to zrobić z pożytkiem dla naszego miasta i powiatu!!
Pomyślcie nad tym zanim oddacie swój głos! To jest Wasze 2 minuty decydowania o przyszłości naszego miasta i okolic oraz zapewnienia godnej i uczciwej władzy z której możemy być dumni!
Głos oddany na każdego mało znanego nazwiska może nam to zapewnić!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.