Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kto jest najpopularniejszym burmistrzem Podkarpacia?

60

30 maja 2012r. podczas uroczystej konferencji z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego organizowanej w Polańczyku Pani Burmistrz Małgorzata Salacha została uhonorowana nagrodą Najpopularniejszego BURMISTRZA Społeczności Podkarpackiej w 2012 r.

Marta Baran

Reklama

Komentarze: 60

Dodaj komentarz Widok:
1
@ xx
dnia 17.06.2012, 15:46 · Zgłoś
Serdeczne gratulacje Pani Małgorzato!
Oraz serdecznie jest mi wstyd za osoby, które w tak niekonstruktywny sposób formułują swoje wypowiedzi, gratulacje! widać nie macie czego robić skoro wasze życie skupia się na pisaniu obraźliwych komentarzy wobec osób którym udało się coś osiągnąć ((tak tak, dalej siedzcie na [...] i narzekajcie jak to źle, jaka bieda, jak to was okradają - pytanie z czego, skoro nic nie robicie :P)), czego żywym przykładem jest Pani Małgorzata, bo osiągnęła ona wiele i nawet jeśli ktoś zechce się wdać z moim stwierdzeniem w polemikę, to jestem pewna, że nic mądrego to nie będzie ;)

Pani Małgorzato - ludzie są z natury zazdrośni i pełno w nich jadu, jakby mogli to by sąsiada ograbili - takie już dzisiejsze społeczeństwo. Tak więc nie oglądać się na tych którzy prezentują postawy godne potępienia i robić swoje! :) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz z serca gratuluję! oraz życzę kolejnych sukcesów.
Odpowiedz
1
@ małgosia
dnia 14.06.2012, 22:07 · Zgłoś
Pani burmístrz jest jak Putin nie liczy się z nikim wszystko ma ustawione ma swoích pupilków tzw,czerepaków ten tytuł to wielka kpina ,niech się pani weźmie za wyciąganie gminy z długów a nie same imprezy ,gmina to nie tylko miasteczko Kołaczyce ,
Odpowiedz
-1
@ JOKO
dnia 14.06.2012, 14:51 · Zgłoś
Ten strzał to pudło tytuł nie dla niej . Dba tylko o własne podwórko nie liczy się z innymi oprócz Kołaczyc nie widzi nic ,a jest burmistrzem całej gminy poprostu samowolka
Odpowiedz
1
@ madlene
dnia 13.06.2012, 19:54 · Zgłoś
gratuluje!:):):):):):) najlepsza :)
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 08.06.2012, 10:23 · Zgłoś
macie kogo wybraliscie-nastepnym razem myslcie głowa a nie [...] !
Odpowiedz
5
@ mil
dnia 07.06.2012, 19:23 · Zgłoś
gmina tonie w długach a tu nagroda BRAWO
Odpowiedz
-4
@ xxxxxxxxxl
dnia 07.06.2012, 15:47 · Zgłoś
koko ty sie zastanow co piszesz zycze ci zeby cie pani burmistrz odszukala i zrobila ci sprawe ty wiesz cos ty napisal straszne obczernienie moderator napewno ma twoje dane a ja ci napisze koko jestes [...]
Odpowiedz
0
@ acid
dnia 07.06.2012, 14:30 · Zgłoś
ano ludzie mieli do wyboru albo PO-[...]cow albo PIS-dzielcow
Odpowiedz
5
@ Fan
dnia 07.06.2012, 14:07 · Zgłoś
Ta nominacja to jest jawna kpina!
Odpowiedz
-5
@ do laurki
dnia 07.06.2012, 10:30 · Zgłoś
stasiowi chwala za wszystko a ty bys ze swojej kieszeni na [...] wode pracownikowi nie dala bo tacy jestescie a nie mowie o takim piciu jak fotka tej pani ze zdjecia zablyszczyla naprawde pokazala klase jak wyglada i ujawnila jak trzezwo mysli
Odpowiedz
3
@ adam
dnia 07.06.2012, 09:52 · Zgłoś
A gdzie Sanocki z Jedlicza?Tego to romek szczególnie lubi bo to podwójny TW!
Odpowiedz
-3
@ hrr
dnia 07.06.2012, 09:31 · Zgłoś
nie znam [...] O_O
Odpowiedz
13
@ astronom
dnia 07.06.2012, 09:12 · Zgłoś
Najpierw Kmiecik, teraz Salacha. A kapituła, to TW Romek? Ile wynosi wpisowe za pierwsze, drugie i trzecie miejsce? Tym razem Czernecki nie dał się nabrać! Tak trzymać!
Odpowiedz
10
@ ???
dnia 07.06.2012, 08:50 · Zgłoś
Jak to możliwe ??? To nie Maryja Burmistrz Tysiąclecia, obrończyni Bałtyku, pogromca drzew z przeszłością Budowniczy Rond i deptaków oraz dróg donikąd ??? Któż przyćmił blask tego majestatu ??? Nie wierzę !!! Przecież ONA jest jak Lenin-Wiecznie żywa tzn.jako Burmistrz, w umysłach [...]...
Odpowiedz
-9
@ PiS-man
dnia 07.06.2012, 09:14 · Zgłoś
To pani Maria Kurowska rządziła miasteczkiem w ubiegłym roku, by mogła brać udział w konkursie? Ileż to dzięki takim mądrym i spostrzegawczym jak ty można się dowiedzieć! Napiszesz coś jeszcze? Może przedstaw swoją opinię o bitwie pod Grunwaldem? :D
Odpowiedz
-4
@ Mirosława
dnia 07.06.2012, 06:28 · Zgłoś
Skąd tyle jadu, żółci i obraźliwych komentarzy ?
W spokojny sposób nie można przeczytać tekstu !!!
Jeżeli mają państwo inne zdanie i uwagi-proszę to zmieniać w kolejnych wyborach przy pomocy swojej karty do głosowania.

Pozdrawiam czytelników i komentatorów, prosząc o zachowanie właściwego stylu i języka na forum komentarzy.
Odpowiedz
-4
@ do Mirosława
dnia 07.06.2012, 06:54 · Zgłoś
Nareszcie głos rozsądku. Ilekroć czytam te wszystkie bluzgi obiecuję sobie, że więcej tu nie wejdę, bo to poniżej wszelkiego poziomu, Marzę wtedy o portalu jasielskim bez chamstwa, same informacje, ewentualnie dyskusja. Moderator usuwałby [...] komentarze i [...] zniknęłoby jak gawrony z parku. Nie byłoby tam też komentarzy tyle [...] co raniących uczucia bliskich na temat ofiar wypadków. I tak sobie siedzę i marzę...Jest nas więcej?
Odpowiedz
6
@ odpowiadam
dnia 07.06.2012, 18:42 · Zgłoś
proszę pani obietnice wyborcze nie są realizowane nawet cząstkowo stąd ten jad .żółć itp a kolejne wybory nic nie zmienią ,gdyż scenariusz będzie identyczny dużo obiecują, mało realizują.A jeszcze dodam ,że nie ma przymusu czytania komentarzy gdy mi coś nie pasi to nie czytam i koniec.
Odpowiedz
-5
@ Ja
dnia 07.06.2012, 01:35 · Zgłoś
jak w piosence T.Love -

Jest super
Jest super
Więc o co Ci chodzi
Odpowiedz
-3
@ Ja
dnia 07.06.2012, 01:31 · Zgłoś
bo trzeba wybierać władzę z PO - POlacy wybrali po raz drugi PO i wg. mediów wszyscy są zadowoleni.. rewelacja...jest super...
Odpowiedz
0
@ granat
dnia 07.06.2012, 00:10 · Zgłoś
najpopularniejszy jest stanislaw lawera on sie nie wstydzi wziasc lopate i robic na rowno z chlopami i nie trzeba mu mowic ze ktos niema sniadania w pracy czy czegos do picia on sam wsiada w auto jedzie i kupuje trzeba pomoc zawsze pomoze trzeba cos zakupic robi wszystko zeby byla kasa i kupuje niema ktos roboty pomaga w znalezieniu i zawsze sie za czlowieka wstawi i poprze i to jest gosc nie cygani ludzi tylko idzie i zalatwia sprawy on sie nie wstydzi i nie mowi ze sie nieda albo ze na drugi rok sie zrobi jest facet szczery i mowi otwarcie a nie jak inni stasiu chwala ci za to
Odpowiedz
2
@ laurka granata
dnia 07.06.2012, 09:41 · Zgłoś
Poczytaj chłopie komentarze z art. "Nie jestem politykiem. Jestem społecznikiem" na tym samym portalu. Tam znajdziesz opinie do takich komentarzy jak twój. Niestety, nie jesteśmy tacy jak się nam wydaje - jesteśmy tacy jakimi nas ludzie widzą i oceniają. Stasiu, "niewidzialna ręko" chwała ci za co? - za czego do picia?
Odpowiedz
10
@ granat
dnia 06.06.2012, 22:53 · Zgłoś
macie sami przyklad tej pani nie wspomne o reszcie ale tak to jest duzo objecuja i sa wspaniali dopoki nie dostana sie do koryta
Odpowiedz
16
@ WWW
dnia 06.06.2012, 22:41 · Zgłoś
Nagroda za wpędzenie ludzi w biedę... bo tak to jest jak się więcej wydaje niż ma...
Odpowiedz
16
@ elf
dnia 06.06.2012, 22:32 · Zgłoś
a co to za tajemnicza "społeczność podkarpacka " wybierała ?, może jakieś konkrety ?
Odpowiedz
3
@ czerek
dnia 07.06.2012, 12:57 · Zgłoś
ludzie bieszczad-pewnie ci co węgiel drzewny wypalają
Odpowiedz
-10
@ obserwator
dnia 06.06.2012, 22:04 · Zgłoś
jaslo4u zamienia nam się na kolaczyce4u:)
Odpowiedz
-13
@ PRP
dnia 06.06.2012, 21:53 · Zgłoś
Serdeczne gratulacje.
Odpowiedz
13
@ majka
dnia 06.06.2012, 21:46 · Zgłoś
a kto ja wybral nie bylo was tam???
Odpowiedz
3
@ czerek
dnia 06.06.2012, 21:14 · Zgłoś
"..zielone wzgórza nad Soliną"
Były,bo po tej bibie to nawet trawa zżółkła
Odpowiedz
4
@ asa
dnia 06.06.2012, 21:10 · Zgłoś
Szkoda ze o naszym burmistrzu nie mozna tego powiedziec
Odpowiedz
12
@ normalny
dnia 06.06.2012, 20:32 · Zgłoś
za co te odznaki nic nie robi tylko sie bawi a gdzie obietnice pozostaly na wczasach troche wstydu pani burmistrz
Odpowiedz
-4
@ do koko
dnia 06.06.2012, 20:29 · Zgłoś
tez ja tam spotkales no to pieknie bo ja tez
Odpowiedz
-6
@ granat
dnia 06.06.2012, 20:25 · Zgłoś
flacha flacha pocalujta [...]... stacha on powinien byc prezydentem zrobil by pozadek wtedy bys michalinko cienko [...]...
Odpowiedz
-3
@ granat
dnia 06.06.2012, 20:21 · Zgłoś
tak jest staszek jest najlepszy bo nie kradnie i jak mowi to mowi a nie robi ludziom wody z mozgu stachu glowa do gory i tak dalej badz soba
Odpowiedz
5
@ koko
dnia 06.06.2012, 19:42 · Zgłoś
Po oczach widać że kobieta dorabia na pół etatu w flamingo brakuje jej kasy nie może wyżyć
Odpowiedz
-7
@ Małgorzata
dnia 07.06.2012, 08:06 · Zgłoś
Czy możesz podać imię, nazwisko i adres bym mogła wysłać ci pozew?
Odpowiedz
-1
@ PiS-man
dnia 07.06.2012, 20:13 · Zgłoś
Czy mógłbyś koko zdefiniować dokładnie co masz na myśli? Nie bądź [...] - napisz wprost o co ci chodzi!
Odpowiedz
-2
@ sołtys
dnia 06.06.2012, 19:36 · Zgłoś
jak to kto? stanisław lawera
Odpowiedz
-6
@ michalina
dnia 06.06.2012, 19:24 · Zgłoś
Tak [...] jak granat to daleko szukać.,każdy komentarz świadczy ,że ten niby człowiek potrafi używać tylko wulgaryzmów,bo nic innego nie potrafi napisać.
Odpowiedz
20
@ trzeżwa
dnia 06.06.2012, 19:18 · Zgłoś
ale się napiła, będzie boleć główka będzie...:)))
Odpowiedz
17
@ Sven
dnia 06.06.2012, 18:51 · Zgłoś
Choroba do czego człowiek doszedł,do czego człowiek doszedł-PREZES BANKU ZBOŻOWEGO ! Oto kto jest najbardziej popularny.
Odpowiedz
29
@ granat
dnia 06.06.2012, 17:45 · Zgłoś
to nie tylko dla ciebie a smiech to malo powiedziane to jest istna paranoja
Odpowiedz
27
@ mieszkaniec
dnia 06.06.2012, 17:36 · Zgłoś
dla mnie ten wybór to ŚMIECH na sali !
Odpowiedz
13
@ granat
dnia 06.06.2012, 17:23 · Zgłoś
coz za piekny poemat wspanialy tylko [...]... i [...]...
Odpowiedz
14
@ granat
dnia 06.06.2012, 17:22 · Zgłoś
najpopularniejszy to byl hitler stalin i gomulka a reszta to jest glo... warta
Odpowiedz
3
@ tarzan zan
dnia 07.06.2012, 12:31 · Zgłoś
i lenin jeszcze
Odpowiedz
16
@ [...]
dnia 06.06.2012, 17:14 · Zgłoś
Same gwiazdy świecą nad podkarpacką krainą...Tylko "słońce Podkarpacia" z Jasła gdzieś się zapodziało na polańczykowej łączce integracyjnej.Bo nawet fotki se nie strzelił w portal!!! A może to wstyd,że jego rewelacyjne osiągnięcia nie zostały uwzględnione,kazały mu pozostać na Rynku wśród [...]cych gołębi,i straszącego pustką w Dni Jasła-miastem!
Odpowiedz
30
@ granat
dnia 06.06.2012, 17:03 · Zgłoś
jest nawet czego gratulowac na taczki i wywiesc na rynek i [...] z nia i cala reszta
Odpowiedz
30
@ granat
dnia 06.06.2012, 17:00 · Zgłoś
podkarpacie tonie w wodzie i dlugach ale uzedasy nagadaja ludziom glupot ze bedzie dobrze ze dostana zwrot pieniedzy i na tym sie konczy objecanki cacanki a powinni wisiec na srodku rynku i czekac na egzykucje tak jak ludzie czekaja na ich objecanki
Odpowiedz
22
@ satessa
dnia 06.06.2012, 16:52 · Zgłoś
chyba sobie kots kpi heh
Odpowiedz
27
@ granat
dnia 06.06.2012, 16:43 · Zgłoś
napewno nikt madry a ta ze zdjecia to chyba [...] oj gdyby granat rzadzil to by sie dzialo wszystkich urzedasow na bezrobocie bo oni na zlodziejstwie juz dorobieni a tych biednych do roboty odrazu
Odpowiedz
-53
@ michalina
dnia 06.06.2012, 16:39 · Zgłoś
Gratuluję Małgosiu.Dodać należy,że P. Małgorzata Salacha jest burmistrzem Kołaczyc.
Odpowiedz
33
@ fryzjer
dnia 06.06.2012, 17:41 · Zgłoś
zgodnie z tradycją brak jej wąsów
Odpowiedz
1
@ tarzan zan
dnia 07.06.2012, 12:30 · Zgłoś
to raczej na przekór tradycji
Odpowiedz
4
@ krzysztof
dnia 07.06.2012, 14:56 · Zgłoś
Wąsiki ma tyle tylko, że ogolone.
Odpowiedz
62
@ żałosne
dnia 06.06.2012, 16:39 · Zgłoś
Podkarpacie tonie ,a władzuchna kochana nic tylko świętuje i się odznacza,honoruje i dekoruje
Odpowiedz
28
@ malwa
dnia 06.06.2012, 21:07 · Zgłoś
nic nie robia tylko sie odznaczaja paranoja
Odpowiedz
14
@ [...] z Kołaczyc
dnia 07.06.2012, 09:32 · Zgłoś
Ten tytuł to pewno za odkrywcze twierdzenie, wypowiedziane swego czasy, iż dobrze się stało , że Kołaczyce zostaly miastem , bo młodzież wyjeżdzająca stąd na studia nie będzie się wstydzić, że pochodzi ze wsi.
Ta wpowiedź najepiej oddaje sposób myślenia, lub nie myślenia, najpopularniejszej...
Odpowiedz
2
@ Orlik Kołaczyce..Jak tak można
dnia 09.06.2012, 16:20 · Zgłoś
Nocami gra po 4 [...]ków na orliku a poteżne jupitery są zaświecone.Na drogi gmina niby pieniędzy nie ma a na potężne rachunki za zabawe [...]ków na orliku kasa jest!Przecież te lampy to ogromnie żrą energie..Lepiej asfalty za to było by zrobić.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.