Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Kubki reklamowe - prezenty dla pracowników

3

Dzisiaj różnego rodzaju długopisy, filiżanki, smycze, kubki czy też inne małe drobiazgi, mogą okazać się bardzo przydatne dla danej firmy w formie otwartego marketingu. Jest to nic innego jak ciekawe podejście pozwalające na zdobycie nowych klientów. Jak się okazuje takie tanie kubki z odpowiednim nadrukiem reklamowym, mogą bardzo się wyróżniać, a co więcej stanowić żywą reklamę dla danej firmy. Z pewnością tego typu rozwiązania mogą być dzisiaj bez problemu traktowane jako upominki promocyjne, rozdawane w różnego rodzaju bankach czy też innych instytucjach, gdzie stawia się na praktyczną reklamę, która mimo wszystko z rok na rok odnosi coraz większe powodzenie wśród wszystkich ludzi.

Kubek reklamowy a produkty upominkowe dla pracowników

Także szefowie firm dostrzegają w takich produktach z własnym nadrukiem możliwość uzyskania większej rozpoznawalności, co jest przydatne w szczególności w przypadku mniejszych firm. Z pewnością kubki reklamowe to nie jedyny pomysł na rozwój, ponieważ w tym wypadku może to być dowolny gadżet, który będzie w stanie w jakiś sposób zaznaczyć informację o danej firmie. Jest to również właściwy sposób na integrację z pracownikami firmy, którzy mogą otrzymać takie kubki reklamowe w formie upominku za zasługi, z uwagi na święto firmowe lub z innej okazji.

Logo firmy a produkt typowo reklamowy

Nie da się ukryć, że w ten sposób firmy stawiają przede wszystkim na rozgłos. Taka promocja marki, może okazać się dzisiaj strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza jeśli nadruk będzie wykonany we właściwy sposób. Tutaj trwałość nadruku ma duże znaczenie, dlatego też takie zamówienie obejmuje wykorzystanie właściwej technologii produkcji, która pozwoli na nadruk bezpośredni, co w tym wypadku wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Jak się okazuje, wszystkie elementy są dzisiaj wypalane za pomocą lasera, dzięki czemu taki kubek firmowy prezentuje się naprawdę dobrze.

Kubki reklamowe prezentujące logo firmy

Trzeba przyznać, że wszystko odbywa się w wysokiej temperaturze, dzięki czemu wszystkie elementy stają się takie trwałe. Sprawdzone kubki reklamowe z nadrukiem możemy zakupić w dowolnie wybranej przez nas ilości. To bardzo istotna sprawa, gdyż sami decydujemy jakie logo pojawi się na takim produkcie. Takie upominki z nadrukiem mogą okazać się ciekawym prezentem, zwłaszcza, że kubki z nadrukiem to dzisiaj nic innego jak prosty, ale trafiony upominek, który jak potwierdzono wyżej, może mieć swoją wartość reklamową. Jeśli więc znajdą się zainteresowani, to w dowolnej chwili można się zapoznać z naszą ofertą. Gadżety reklamowe to dzisiaj sprawdzona forma marketingu, która oferuje nam wiele różnych rozwiązań, jakie tylko mamy faktycznie do dyspozycji.

Kubki reklamowe z własnym nadrukiem pomysł na prezent

Warto podkreślić że projekt takiego loga może być naprawdę różnorodny. Jeśli osoba ma problem z własnoręcznym wyborem symbolu lub loga to oferujemy dostępne szablony i inne gotowe rozwiązania. Pamiętajmy, że zmywanie naczyń w zmywarce, nie wpływa w żadnym przypadku na trwałość takiego nadruku, dlatego takich gadżetów możemy bez problemu używać na co dzień. Tak więc takie prezenty dla pracowników, mogą być dzisiaj ciekawym wyborem zwłaszcza, że takie specjalne nadruki, mogą znajdować się nawet na kubkach z kawą.

Kubki z nadrukiem a usługi u sprawdzonego grafika

Dobry grafik bez problemu jest w stanie zaprojektować nawet najbardziej złożony projekt loga firmy. Jeśli interesują nas takie kubki firmowe to warto zajrzeć na stronę https://promoshop.pl/kubki-reklamowe-z-nadrukiem, tam też będziemy w stanie dowiedzieć się i sprawdzić jakie modele są dzisiaj dostępne z takiej szerokiej gamy sprawdzonych produktów.

Materiał zewnętrzny

Napisany dnia: 16.02.2022, 09:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Lenka
dnia 17.02.2022, 14:07
Ocena
komentarza:
0
Takie kubki jak najbardziej sprawdzają się jako prezenty dla pracowników :) Zobaczymy w marcu na remadaysach jakie teraz kubki są w modzie bo każdego roku to coś nowego jest :)
@ funktor
dnia 19.02.2022, 08:42
Ocena
komentarza:
-1
Lubię pić np. kawę czy herbatę z nowoczesnego kubka.
Zaraz kawę zaparzę i wypiję właśnie z kubka. Kawa mnie budzi. Zatem polecam. Kubek jako prezent ... ? Nie.
@ Miodzio
dnia 21.02.2022, 14:16
Ocena
komentarza:
2
No nie. Nowoczesny kubek ...jprdl
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Tradycji stało się zadość. W Dobrucowej puszczano na wodę świętojańskie wianki

   

  W Dobrucowej, po dwóch latach przerwy, mieszkańcy gminy Tarnowiec, ponownie mogli świętować Noc Świętojańską. Tradycyjne wianki, przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, puszczano na wody Jasiołki. Na suto zastawionych stołach, jak zawsze, nie brakowało pysznego jedzenia. Biesiadnikom przygrywały kapele ludowe.

 • Ciężka praca nagrodzona – najlepsi uczniowie uhonorowani

   

  Aż 129 uczniów jasielskich szkół podstawowych otrzymało w tym roku Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła. Najcenniejsza z nich wszystkich statuetka Bartłomieja z Jasła trafiła do Igora Sudyki – ucznia klasy siódmej Szkoły Podstawowej nr 2. Nagrody przyznane zostały w ramach Lokalnego Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży w Jaśle za wyniki w nauce i za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne.

 • Radni domagają się umów o pracę dla dwóch pracowników interwencyjnych

  Radni miejscy po raz kolejny podnoszą kwestię zatrudnienia na umowę o pracę dwóch z sześciu pracowników interwencyjnych nieprzypisanych do żadnych obiektów, utrzymujących czystość i porządek w mieście Jaśle...

 • Letnie promocje w DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle

   

  Lato zbliża się wielkimi krokami. To doskonały moment na rozpoczęcie, niekiedy odkładanego od dawna remontu łazienki. Szczególnie, że teraz można skorzystać z promocji na wybrane elementu asortymentu, jakie dla swoich klientów przygotował DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle. Sklep oferuje atrakcyjne rabaty na zakup ceramiki sanitarnej i kabin prysznicowych przy zakupie płytek.

 • Motocyklista zderzył się z jaguarem. Zginął 47-letni kierowca jednośladu

  Dzisiaj przed godziną 18. na dk 28 w Skołyszynie doszło do wypadku drogowego, w którym zginął 47-letni motocyklista, mieszkaniec gminy Skołyszyn.

   

 • Miasto Jasło przekaże ponad 100 tys. zł jasielskiemu szpitalowi na zakup sprzętu diagnostycznego

   

  Samorząd Miasta Jasła, przekaże Szpitalowi Specjalistycznemu w Jaśle ponad 100 tys. zł w formie dotacji celowej na zakup aparatów diagnostycznych do wykonywania badań echa serca i kolonoskopii. Decyzję w tej sprawie, podjęli w miniony poniedziałek, miejscy radni.   

 • Pranie dywanów metodą na „WSKROŚ”. Pierwsza taka pralnia w Jaśle!

   

  Decydując się na oddanie dywanów do pralni, postaw na profesjonalistów. Teraz będzie to łatwiejsze. W Jaśle rozpoczęła działalność pralnia dywanów, która potrafi przywrócić dywanom świeżość i czystość dzięki praniu metodą na "wskroś". 

 • Poszukiwany listem gończym były policjant trafił do aresztu

  Tomasz G., były funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukiwany listem gończym trafił do aresztu. Mężczyzna sam zgłosił się na policję. Prokuratura zarzuca mu przekroczenie uprawnień i łapownictwo.

 • Gotowi na świetną zabawę? Do Jasła przyjechało wesołe miasteczko!

   

  Tradycyjnie, już na tydzień przed Dniami Jasła, do miasta zawitało wesołe miasteczko. Teren przy obiektach sportowych jasielskiego MOSiR-u zamienił się w prawdziwe centrum rozrywki. Na dzieci i młodzież w każdym wieku oraz dorosłych czeka mnóstwo atrakcji.

 • ZS w Trzcinicy ma coraz lepsze warunki do uprawiania sportów

  Dzisiaj w Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy odbyło się uroczyste oddanie do użytku wyremontowanej sali gimnastycznej oraz przewiązki, która dotychczas była wykorzystywana do treningów lekkoatletycznych...

 • Burmistrz Ryszard Pabian z wotum zaufania i absolutorium z wykonania budżetu

   

  Podczas poniedziałkowej 64. sesji Rady Miejskiej Jasła, przeprowadzono głosowania nad uchwałami w sprawie udzielenia Ryszardowi Pabianowi wotum zaufania oraz absolutorium dla burmistrza Jasła z wykonania ubiegłorocznego budżetu miasta. Poprzedziła je debata nad szczegółowym raportem o stanie Miasta Jasła za ubiegły rok. Ostatecznie, decyzją radnych miejskich, burmistrzowi Ryszardowi Pabianowi udzielone zostało wotum zaufania oraz absolutorium z wykonania budżetu.

 • Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach na rok szkolny 2022/2023

   

  Kończysz szkołę podstawową! Zapoznaj się z naszą ofertą, opracowaną z myślą właśnie o Tobie! Oprócz  sprawdzonych  form, mamy dla Ciebie  nowe rozwiązania!

 • Ranking pożyczek online – gdzie szukać najtańszych pożyczek?

   

  Trudna sytuacja finansowa zmusza wielu Polaków do rygorystycznej kontroli i ograniczenia swoich wydatków. Niestety bywa, że nawet takie wyrzeczenia nie zawsze mogą uratować budżet domowy. W takim przypadku warto rozważyć inne możliwości na wsparcie finansowe. Pożyczki online cieszą się sporą popularnością wśród konsumentów. I to właśnie one mogą okazać się pomocnym rozwiązaniem w kryzysowych sytuacjach. Gdzie zatem szukać najtańszych pożyczek? Na czym dokładnie polega ranking pożyczek online?

 • Helios Krosno zaprasza na kolejną filmową ucztę

   

  Dzięki Projektom Specjalnym, każdy kinomaniak, z łatwością znajdzie w repertuarze krośnieńskiego Kina Helios, ciekawe propozycje. Tym razem na dużym ekranie będzie można zobaczyć jeden z nielicznych filmów z Afryki, który trafił do konkursu festiwalu w Cannes. „Lingui” to podnosząca na duchu historia kobiecej emancypacji.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657