Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kupujesz przez Internet – nie daj się oszukać!

8

Kilka tysięcy złotych stracił mieszkaniec Jasła kupując samochód przez Internet. Pieniądze wpłacił na konto bankowe jako zaliczkę na zakup volvo. Do dzisiaj sprzedawca nie wywiązał się z zamówienia.


Pokrzywdzony zainteresowany zakupem samochodu przeglądał ogłoszenia zamieszczone w Internecie. Zainteresowała go atrakcyjna cena oferowanego do sprzedaży volvo. Skontaktował się ze sprzedającym, który obiecał, że auto w ciągu kilku dni sprowadzi z zagranicy. W trakcie prowadzonych negocjacji ustalono, że warunkiem dostawy jest wpłata przez kupującego zaliczki w wysokości 4 tys złotych. Po przelaniu pieniędzy na podane konto, telefon zamilkł, a kontakt z sprzedawcą, który okazał się oszustem urwał się.

Ponownie przestrzegamy przed takim postępowaniem. Zachowajmy ostrożność i bądźmy przezorni, nie kupujmy w ciemno, zwracajmy uwagę na cenę. Pamiętajmy, że super okazje zdarzają się bardzo rzadko, dlatego nie płaćmy przed otrzymaniem i sprawdzeniem zamówionego towaru.


KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
0
@ CHORE PAŃSTWO !!!!
dnia 27.06.2010, 22:19 · Zgłoś
A może to złodziej z wyższych sfer , któremu nie wypada odbierać łupu żeby sie nie narazić ...
Odpowiedz
0
@ joka
dnia 25.06.2010, 13:39 · Zgłoś
No to juz trzeba byc ciezkim polglowkiem zeby takie rzeczy wyprawiac. Rozumiem zostac oszukanym na allegro na 200 PLN za cos tam. Ale zeby wplacac tyle kasy komus kogo sie na oczy nie widzialo?
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 24.06.2010, 08:19 · Zgłoś
Myślałem że po numerze konta można dojść do gościa i odzyskać kase... ale jak widac nie da rady, PARANOJA!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 23.06.2010, 22:03 · Zgłoś
To na pewno zwolennik PiS. Tylko oni są tak rozgarnięci.
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 23.06.2010, 17:54 · Zgłoś
Na takie rzeczy są przepisy, i ten kto przywłaszczy sobie tą sumę odpowie za to !
Odpowiedz
0
@ pro_user
dnia 23.06.2010, 17:42 · Zgłoś
wolałbym żeby w artykule był teks o tym, że facet odzyskał pieniądze dzięki policji.. ze policja ma dostęp do wglądu na transakcje bankowe.. ze bank pomógł policji.. ze oszuści nie mogą się czuć bezpiecznie..

po takich informacjach ze facet zapłacił i nie odzyskał pieniędzy ciężko się czuć komfortowo np przy zakupach za pośrednictwem allegro, kilka [...] pomyśli ze nic im nie grozi i ktoś ma problem
Odpowiedz
0
@ kazek
dnia 23.06.2010, 17:17 · Zgłoś
madry gosc:D
Odpowiedz
0
@ JANKO WODNIK
dnia 23.06.2010, 17:13 · Zgłoś
To się nauczy nastepnym razem że sie nie płaci za coś czego nie ma,jak można byc tak [...] wpłacić 4 tyś za auto którego się jeszcze nie widziało na oczy HEHE.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.