Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kurowska i Czernecki w drugiej turze wyborów?

18

Ciągle nie ma jeszcze całościowych wyników wczorajszych wyborów na burmistrza.


W wynikach z 14/28 komisji wyborczych prowadzi obecnie urzędująca Maria Kurowska - 38,1%. Drugie miejsce z  21,49% zajmuje Andrzej Czernecki. Pozostali kandydaci pozostają w tyle z odpowiednio: Przetacznik Janusz Bronisław 14,31%, Górczyk Tadeusz 10,83%, Zduński Leszek 10,01%, Baniak Tadeusz 5,24%.

Czeka nas więc powtórka z przed 4 lat. Pełne wyniki wyborów już wkrótce.

Red.

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
0
@ agat25
dnia 24.11.2010, 19:05 · Zgłoś
90 % wpisów popierających Kurowską to przerośnięty nawis administracyjny który boi się że jak Kurosia przegra to ich [...] pospadają ze stołków i pójdą na zasiłki. To jest coś za coś ,czyli jak to powiedział niejaki Palikot - Ty mi zrób dobrze a ja Ci ...: )))
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 24.11.2010, 15:54 · Zgłoś
Brawo Pani Burmistrz jetesmy z Pania i cieszymy sie wcale nie myslalam innaczej.w Jasle potrzebna jest Pani reka w pracy.100 lat w zyciu i zdrowiu duzo odwagi zycze.
Odpowiedz
0
@ tomi
dnia 23.11.2010, 19:23 · Zgłoś
Tylko Maria,tylko ona gwarantuje dalszy rozwoj miasta.Jestesmy z Pania Pani Burmistrz i oddamy glos na Pania,a wygrana to tylko kwestia czasu.Pozdrowienia dla calego sztabu.
Odpowiedz
0
@ agat25
dnia 22.11.2010, 20:10 · Zgłoś
[...] [...] [...] dalej [...] bez sensu ! . Wyznawcy [...] ,lokalnej Kurowskiej i całego [...] !!! WASZ OKRĘT IDZIE NA DNO !!! zpiepszajcie puki jeszcze czas ,chyba że lubicie kąpać się w szambie razem z waszym nawiedzonym ,,wodzem"" . Jaślanie - IDZCIE DO WYBORÓW 5.XII.2010 i głosujcie na Czarneckiego a nie na [...] [...]ską, fanatyczkę Kurowską. Czas przegonić tego szkodnika z naszego miasta tam [...]!.
Odpowiedz
0
@ Dawidoff00@gmail.com
dnia 22.11.2010, 18:46 · Zgłoś
NIe ma znaczenia czy Pis czy Po czy Jaślanie wszyscy to Polacy
Ale liczy się człowiek.
Powinna miastem rządzić konkretna osoba !! Dlatego stawiam na pana A.Czarneckiego
Odpowiedz
0
@ z jasla
dnia 22.11.2010, 18:06 · Zgłoś
zal jednym slowem,.... tak glosować Jaśłanie!!
wiec zycze dalszego narzekania na wladze... jak nie potrafiliscie prawidlowo wybrać...
Odpowiedz
0
@ l ka
dnia 22.11.2010, 17:54 · Zgłoś
p.CZarnecki nie mow nikomu ze zatrudnisz jak wygrasz - gorczyka bo przegrasz...
Odpowiedz
0
@ CHORE PAŃSTWO !!!!
dnia 22.11.2010, 10:58 · Zgłoś
Nie ma co tak przeżywać tych wyborów : kandydaci mieli " piękne " programy i założenia, ale żaden nie chciał wziąć odpowiedzialności za niespełnione obietnice -- co odzwierciedliło się frekwencją wyborczą : ponad 55% nie ma nadziei na zmiany , lub skutecznie odstraszona {socjotechniką } przeświadczeniem jakiegokolwiek wpływu na zmiany ... a reszta skłócona i podzielona.....
Odpowiedz
0
@ edi
dnia 22.11.2010, 09:24 · Zgłoś
Dajcie spokój znowu PIS........
Odpowiedz
0
@ PIS
dnia 22.11.2010, 08:53 · Zgłoś
Gratulacje dla Pani Kurowskiej i mam nadzieje ze wygra........
Odpowiedz
0
@ ............
dnia 22.11.2010, 08:35 · Zgłoś
Zabierzcie babciom dowód osobisty.
Odpowiedz
0
@ A...
dnia 22.11.2010, 08:32 · Zgłoś
Mam nadzieję że zwycięży rozsądek.Andrzej Czernecki-gratuluję i trzymam kciuki za mądre decyzje Jaślan.Mimo całej kościelnej agitacji,wielu katolików w tym mieście myśli jednak samodzielnie.
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 22.11.2010, 08:29 · Zgłoś
ciekawe co jest lepsze Park Czerneckiego czy Fontanna Kurowskiej? Ja tam chyba wolę Park....
Odpowiedz
0
@ Błąd w tytule !
dnia 22.11.2010, 08:26 · Zgłoś
Pan Czernecki [...]
Tak , tak... mam wielką nadzieje i ufam , że to Pan Czernecki wygra w drugiej turze !!!! Nie mam ochoty przez następne 4 lata słuchać ... " ja sobie na to nie pozwole " ... licze na to , że JAŚLANIE już też sobie na to nie pozwolą !!!
Odpowiedz
0
@ Krzyś
dnia 22.11.2010, 08:16 · Zgłoś
[...] naród jak powiedział Leper
Odpowiedz
0
@ franek
dnia 22.11.2010, 08:15 · Zgłoś
o [...]
Odpowiedz
0
@ marian
dnia 22.11.2010, 08:14 · Zgłoś
Jeśli Jasło ma istnieć to tylko Czernecki na burmistrza.
Odpowiedz
0
@ PO
dnia 22.11.2010, 08:10 · Zgłoś
brawo Pani Mario GRATULACJE
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.