Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kurowska kontra Czernecki. 5 grudnia dogrywka.

226

Znamy już nieoficjalnie wyniki wyborów samorządowych na burmistrza Jasła. Według  danych z godziny 8.00, w drugiej turze spotkają się Maria Kurowska i Andrzej Czernecki. Kandydatka PiSu zdobyła 5549 głosów, co daje 36,7%  natomiast lider KWW „Jaślanie” otrzymał 3 526, czyli 23,3%. Trzeci jest Tadeusz Górczyk, na którego zagłosowało 1915 mieszkańców, co daje wynik 12,7%. Miejsce czwarte zdobył Janusz Przetacznik, uzyskując 1889 głosów, czyli 12,5%. Piąte miejsce w wyścigu o fotel burmistrza zajął Leszek Zduński z 1375 głosami i 9,1% poparciem. Listę zamyka Tadeusz Baniak, który uzyskał 868 głosów, czyli 5,7% poparcia.


Maria Kurowska
najwięcej głosów zdobyła w okręgach: 9 (osiedle ulica Mickiewicza od 108 parzyste – 396 głosów) oraz 13 ( ulice: Bieszczadzka, Brzyszczki, Dolna, Fabryczna, Jagodowa, Jodłowa, Kolnowa, Lipowa, Lwowska – od szpitala nr 24 do 84 i 138-parzyste i od 41 do 185 - nieparzyste, Na Kotlinę, Przemysłowa, Towarowa, Tadeusza Sroczyńskiego Józefa Krzyżanowskiego, Władysława Mendysa, Albina Pietrusa – 350 głosów). Natomiast jej kontrkandydat największym poparciem cieszył się w okręgach: 16 (ulice: Bławatna., Floriańska os 141 do 250, Graniczna, Łąkowa, Mała, Rolnicza, Różana, Stawna, Sobniowska, Środkowa, Wąwozy, Wesoła, Wiosenna, Żniwna, Ceramiczna, ks. Stanisława Bełcha, ks. Stanisława Konarskiego, bł. Karoliny Kózkówny, ks. Jana Potępy, Harcerska – 250 głosów) i 17 (Floriańska – od 69 do 119 nieparzyste oraz od 72 do 106 parzyste, Klasztorna, Ogrodowa, Pigonia, Weigla, Wileńska, Wiśniowa, Kwiatowa, Grunwaldzka, bpa Józefa Sebastiana Pelczara, Baczyńskiego – od 1 do 13, bez nr 12, Lenartowicza, Metzgera -od 1 do 9, św. Faustyny Kowalskiej – 240 głosów).

Według danych Państwowej Komisji Wyborczej z 21 listopada na godzinę 19.00 frekwencja w mieście Jaśle wyniosła 45,90%. Na 30. 761 mieszkańców w 28 okręgach wyborczych do urn poszło 14 118 osób. Z kolei w całym powiecie głosowało 48,63%. Największą frekwencję zanotowano w gminie Osiek Jasielski, gdzie do głosowania przystąpiło 58,75%. Najmniej licznie glosowało natomiast mieszkańcy gminy Kołaczyce - 43,30%. 

(kp)

Reklama

Komentarze: 226

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ ojciec
dnia 01.12.2010, 20:43 · Zgłoś
patrycja, będziesz trzymała kciuki za kłamcę. Przeczytaj to jeśli masz na tyle odwagi:

http://shesaliar.110mb.com/klamstwakurowskiej.html

http://shesaliar.110mb.com/zaprzepaszczoneszansekurowskiej.html

a teraz możesz śmiało napisać, że już nigdy na nią nie zagłosujesz :)
Odpowiedz
1
@ patrycja
dnia 26.11.2010, 13:12 · Zgłoś
Pani Mario będę za Panią trzymała kciuki !
Odpowiedz
-1
@ jks
dnia 26.11.2010, 08:44 · Zgłoś
precz z Kurowską
Odpowiedz
-1
@ bezrobotny
dnia 25.11.2010, 18:25 · Zgłoś
zaglujcie na pania marie to bedziecie miec wiecej kwiatkow w jasle niz znakow an dordze i pracy ;s co ona zrobila dla jasla? wieksze korki w jasle? po co komu deptak? co az tak duzo ludzi chodzi po tym rynku ze sie nie miescili? i trzeba bylo deptak zrobic i usunac droge? ;s co jeszcze usunac chaial drzewo? pamiatke historyczna? dgzie caly swiat sie z niej smial? nawet w chinach sie z tego smiali... pan czarnecki dal przynajmniej ludzia prace basen kryty to juz praca dla paru lduzi a to zawsze cos... zapoczatkowal dni wina wspaniala promocja dla Jasła a pani maria co chciala to zaprzestac bo nie bedzie rozpijala Jasła... tak ze glosujcie [...] na pania [...]kową a bedziecie miec naprawde wiecej kwiatkow przy drodze niz znakow :)
Odpowiedz
-1
@ z okolic Jasła
dnia 25.11.2010, 13:07 · Zgłoś
Witam wszystkich, czy ktoś wie kto za tym stoi ( Kurowska, Pabian itd.)aby jeden zakład pogrzebowy miał cmentarze w dzierżawie od kiedy powstał w Jaśle bo w końcu w tym roku odbył się przetarg ale za kilka dni go unieważniono i dalej ma ta sama firma H. ??????? ODDAM GŁOS NA PANA CZARNECKIEGO TO MOŻE TE ZNAJOMOŚCI I UKŁADY SIĘ W KOŃCU ZMIENIĄ
Bardzo proszę o odpowiedź jak coś wiecie na ten temat!!!!!!
Odpowiedz
1
@ hm ..
dnia 25.11.2010, 12:16 · Zgłoś
Głosujcie na Panią Marię Kurowską popatrzcie ludzie ile Pani Maria zrobiła dla jasła popatrzcie jak ono teraz ładnie wygląda ! Wszystko się zmieniło ! Będę za panią trzymała kciuki ! ;]
Odpowiedz
1
@ Adam
dnia 25.11.2010, 00:37 · Zgłoś
Niech szlak trafi to Jasło na zawsze.To były wybory na stare [...] i pory.Teraz to będo nieszpory! [...] mnie to obchodzi kto będzie rujnował ten grajdoł na mapie Polski.Wstydzę się za to co się stało 21 listopada,bo świadczy to o wielkiej nieodpowiedzialności,i podatności na manipulacje Jaślan.Niech potem i tu teraz nie piszą ,że jest im żle.Niech [...],jak glosują za tymi co ich w ten stan prowadzą.A kto odsyłam na listy wybranych,jest ich nie mało...
Odpowiedz
0
@ jaslanka
dnia 24.11.2010, 20:31 · Zgłoś
radze wszystkim kto ma mozliwosc glosowania zeby zaglosowal z dwojga zlego na Czarneckiego a dlaczego... pozluchajcie Kurowska daje prace tylko [...] albo innym tego typu ludziskom... i od nich oczekuje wsparcia w glosowaniu plus jeszcze starsze osoby ktore tak naprawde nic wiedza co dzieje sie pod ich nosem. a dla mlodych jak nie bylo pracy tak nie ma tylko mamy szukac ale gdzie prosze Pani Marysiu powiedziec gdzie ?... a z checia tam pojde, jest tylu wyksztalconych ludzi w jasle ktorzy nie maja pracey bo dla nich nie ma ale dla [...] jest ... bo Kurowska im zalatwia a mlodzi musza wyjezdzac do innych miast bo niemaja znajomosci u Kurowskiej albo nie sa zdemoralizowani albo jak to slyszalam nie maja rodziny na uczymaniu , ale zeby ta rodzine kobirto zalozyc to tzreba miec prace i jakis start a nie chodzic tylko po mopsach i prosic wszystkich...o laske? takze ludzie obudzcie sie i przestancie wierzyc ze Kurowska cos poprawi pomyslcie [...]ziusie o swoich wnukach co dla nich chcecie tulaczki czy spokoju ? ... zaden z tych kandydatow nie nadaje sie ale juz lepszy jest Czarnecki takze zastanowcie sie ...
Odpowiedz
0
@ Do "Józek"
dnia 24.11.2010, 20:19 · Zgłoś
Czernecki nie pochodzi z Jasła, nie jest więc jaślaninem.
Odpowiedz
0
@ hrs
dnia 24.11.2010, 19:40 · Zgłoś
MK - zastała jasło murowane a zostawiła drewniane
jak widać - cofamy się w rozwoju
ktoś wyżej napisał, że dużo zrobiła po powodzi - oj żeby ktoś wiedział ile ona narobiła zamieszania i złego niż dobrego
właśnie ta powódź pokazała nieudolność a jakby ktoś był bliżej wałów to zobaczyłby na własne oczy totalne pośmiewisko i rozłożone ręce
no i jeszcze te pieniążki jadące z samej unii naszą "wspaniałą obwodnicą", które omijają centrum i wracają z powrotem bo "wspaniała" pani MK stwierdziła, że odda je i odbierze honory
dawniej takie "czarownice" palono na stosie - dobrze by było gdyby wróciły stare obyczaje bo obecnie nowoczesne "czarownice" chodzą bezkarne
pozdrowienia dla normalnych
Odpowiedz
0
@ do [...] i leni
dnia 24.11.2010, 15:41 · Zgłoś
głosując na pis czyli na kurowską głosujecie na socjalizm, czyli nie róbmy nic ktoś za nas zrobi i się podzieli. to pozostałości po komunie opcja dobra dla leni. nic poza upiększaniem "ukochanego jasła" (wzruszony) nie zostało zrobione. dni wina w swojej archaicznej formie wymyślone jeszcze za czasów CZERNECKIEGO, kończenie projektów CZERNECKIEGO, ściganie po sądach wszystkich wrogów PARTII PIS (jak za komuny), zakładanie złotej korony pomnikom i wołanie, że Jasło było jest i pozostanie PISowskie (sic!)... wymieniać można bez końca ale Panie, uchowaj nas od Kurowskiej, powinna wrócić do szkoły. GŁOSOWAĆ na CZERNECKIEGO!
Odpowiedz
0
@ JASLO ONAAA
dnia 24.11.2010, 14:55 · Zgłoś
Heh
A.Czarnecki skączy JASŁO..
Pamietamy jak chciał rozebrać wały na gądkach...
Tyle pieniędzy co poszło na straty ..Masakraaaa

Pani Kurowska przynajmniej chce coś dla Jasła... Internet ... komputery.. świetlice...
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 24.11.2010, 13:21 · Zgłoś
tak narzekaliście na PiS ,na Pana Czarneckiego i sobie ich jeszcze sami wybieracie. [...]. narzekacie ,a jeszcze sobie sami to zło wybieracie.
Odpowiedz
0
@ Lord
dnia 24.11.2010, 11:31 · Zgłoś
tylko razem możemy wygrać z [...] i zacofaniem naszego miasta oczywiście wprowadzonego przez [...] pis! glosuje na kontrkandydata kurowskiej!!!
Odpowiedz
0
@ marian
dnia 24.11.2010, 10:06 · Zgłoś
Proponuję aby Pan Czernecki tych wszystkich, którzy napisali na forum złodziej oddał po wyborach do sądu. Pisanie takich bzdur powinno być surowo ukarane. To, że w poprzedniej kampanii używali takich zwrotów konkurenci nie zezwala na obrażanie czyjejś godności. WIEM NAPEWNO, ŻE WSZYSTKO TO CO OPOWIADANO NA TEMAT ZAGARNIĘCIA MIENIA PRZEZ PANA CZERNECKIEGO NIE ZOSTAŁO POTWIERDZONE PRZEZ NIKOGO MIMO LICZNYCH DOCHODZEŃ I ŚLEDZTW.Wiem również napewno, że Pan Czernecki NIE JEST CZŁONKIEM ŻADNEJ PARTII !!!!!!!! Pana Czerneckiego zapytam wprost : Czy jeśli zostanie wybrany na burmistrza nadal będzie współpracował z Prezydentem Krosna Panem Przytockim i Burmistzrem Sanoka Blicharczykiem ( ludźmi popartymi w ostatnich wyborach przez ich społeczności miażdżąco) w zakresie tego co wcześniej rozpoczęli gdy P. Czernecki był burmistzrem tzn. Tójmiasto Podkarpacia co jest związane z większymi możliwościami "przebicia" w zakresie uzyskiwania dofinansowań oraz w gospodarce odpadami czy też z tworzeniem stref ekonomicznych oraz wspólną promocją trzech miast w zakresie regionu oraz turystyki itd. Jeśli tak to napewno powstanie wiele miejsc pracy. Osobiście wolę aby był ktoś szefem miasta, kto jest spokojny i wyważony i nie obraża się na wszystkich i na wszystko tak jak mamy przykład z minionej kadencji. Myślę, że nikt nikogo nie zmusza aby glosował na panią czy pana- każdy ma wolny wybór a później pozostaną każdemu wyrzuty sumienia jeśli zaglosuje wbrew sobie czy też z przekory albo wyłącznie własnego interesu!
Odpowiedz
0
@ Jasełko
dnia 24.11.2010, 09:46 · Zgłoś
Tak pięknie wypisujecie, że P. Kurowska to, że P. Kurowska tamto zrobiła, a ja się pytam dzięki czemu?? Dzięki dotacją z Unii. Zresztą większość zmarnowała. Za Czarneckiego nie było jeszcze takich możliwości dlatego było jak było. A tak na marginesie widzieliście kto wszedł do sejmiku wojewódzkiego z naszego rejonu?? jedynie Rzońca z PiS, reszta to PSL i PO a w naszej radzie miasta kto za siaduje większością PiS iiiiiiiii???? A poszukajcie sobie dzięki komu,jako chyba jedyni nie dostaliśmy pomocy 3 000 000 z województwa po powodzi. Jakoś inne miasta dostały a my nie. Baniak musiał kombinować kasę żebyście mieli gdzie pływać i uczyć się!!!
Odpowiedz
0
@ JAŚLANKA OD URODZENI
dnia 24.11.2010, 06:38 · Zgłoś
MYŚLĘ,ŻE POWINNA BYĆ DEBATA. JAŚLANIE POWINNI ZNAĆ PLANY ZWIĄZANE Z PRZYSZŁOŚCIĄ NASZEGO MIASTA.JEST WIELE PYTAŃ, NA KTÓRE MIESZKAŃCY POWINNI ZNAĆ ODPOWIEDZI NA NURTUJĄCE PYTANIA. NP.CO Z PRZYSZŁOŚCIĄ BAZARU.BO RÓŻNIE LUDZIE MÓWIĄ.PRACA NA BAZARZE JEST DLA WIELU OSÓB JEDYNYM ŻRÓDŁEM UTRZYMANA,TO JEST CHLEB. TO NIE SĄ DODATKOWE PIENIĄDZE-TAK JAK NP.RADNYCH.NA TE I INNE PYTANIA JAŚLANIE POWINNI ZNAĆ ODPOWIEDZI ZDECYDOWANIE WCZEŚNIEJ,ABY WIEDZIEĆ NA KOGO ZAGŁOSOWAĆ.MYŚLĘ, ŻE TAKA DEBATA POWINNA ODBYĆ SIĘ NA RYNKU W JAŚLE,PONIEWAŻ MOŻE PRZYJŚĆ DUŻO LUDZI.PORTALE JASIELSKIE POWINNY WCZEŚNIEJ POINFORMOWAĆ O TYM FAKCIE MIESZKAŃCÓW.MAMY PRAWO ZNAĆ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO MIASTA. PS.PANI KUROWSKA I PAN CZERNECKI POWINNI ODDAĆ DO SĄDU OSOBY, KTÓRE NA PORTALACH IM UBLIŻAJĄ.DZISIAJ CHCĄCY BYĆ NA STANOWISKU,TRZEBA BYĆ BARDZO UCZCIWYM.WIEM COŚ O TYM. I NIE WIERZĘ W TO, O CZYM PISZĄ NIEKTÓRZY Z PAŃSTWA.ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI PRZYSZŁYM KANDYDATOM NA BURMISTRZA.I MOJA PROŚBA-MIEJCIE ODWAGĘ SIĘ SPOTKAĆ Z JAŚLANAMI.
Odpowiedz
0
@ Do "do nika"
dnia 24.11.2010, 06:01 · Zgłoś
Nika nie pójdzie za kratki, bo pisze złodziej o Czareckim, a nie o Czerneckim.
Odpowiedz
0
@ lkj
dnia 24.11.2010, 00:27 · Zgłoś
NIKA
Czarnecki to [...] wielkie [...] dla miasta zrobił!! Nie jestem za pisem ale widzę że Kurowska coś dla miasta zrobiła a za czarneckiego to była dziura...

___________________________________________________
Jezeli zaciaganie kredytow na fantanny i ratowanie 3 linii MKS nazywasz czyms w domysle dobrym to pogratulowac...
Odpowiedz
0
@ Zal
dnia 24.11.2010, 00:15 · Zgłoś
Wzywam nie głosujcie na p. Czarneckiego. Jak wygra Jasło czeka [...], ubóstwo, zagłada.
Odpowiedz
0
@ rodzic
dnia 23.11.2010, 23:29 · Zgłoś
Jasło już zaliczyło test na IQ.Wypadł tak jak się spodziewano.Satyrycy już wczoraj dawali czadu,że aby głosować na PIS trzeba być naćpanym albo z Podkarpacia.Nie rozumiem tylko ludzi, którzy mają dzieci i nie chcą dla nich lepszej przyszłości.Opamiętajcie się ludzie bo nasze dzieci nie chcą wyjeżdżać stąd ale nie pozostawiacie im wyboru.Mamy jeszcze jedną ostatnią szansę 5 grudnia.Wykorzystajmy ją.
Odpowiedz
0
@ ....................
dnia 23.11.2010, 22:34 · Zgłoś
Niezmiernie mi przykro za to co działo się przez ostatnie 4 lata. Powinniśmy się wstydzić za takie wyniki pierwszej tury wyborów.
Odpowiedz
0
@ do Fikimiki
dnia 23.11.2010, 22:07 · Zgłoś
z zdunski to nic nie moze przkazac, kazdy ma swoj rozum on moze sobie palcem w bucie pokiwac jak ma ochote
Odpowiedz
0
@ xXx
dnia 23.11.2010, 20:29 · Zgłoś
Ludzie mogą mieć różne poglądy ale na chwile obecną żeby Jasło zaczęło się rozwijać na stołku burmistrza potrzebny jest menager jakim jest Przetacznik. Zwróćcie uwagę jak rozwija się spółdzielnia. On dla Jasła przynajmniej coś by zrobił. A nie tak jak nasza pani Kurowska tylko wywiady i zdjęcia i na każdym obowiązkowo musi być inny kapelusz...
Odpowiedz
0
@ tomi
dnia 23.11.2010, 20:07 · Zgłoś
Tylko Pani Maria,tylko Ona!!!!!!!Jestesmy z Pania Pani Burmistrz i bedziemy w drugiej turze.Jestesmy przekonani o wygranej,bo to tylko kwestia czasu.Pozdrawiam caly sztab i Pania.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 23.11.2010, 20:07 · Zgłoś
Pan Mario, czy jak na Panią zagłosuję to zatrudni mnie Pani w Urzędzie Miasta? jestem dalekim krewnym Pani męża...dość dalekim ale jednak :)
Odpowiedz
0
@ %
dnia 23.11.2010, 19:54 · Zgłoś
Maria, oczywiście!!!
Odpowiedz
0
@ do matematyk
dnia 23.11.2010, 18:16 · Zgłoś
ja głosowałem na p.Przetacznika,ale na p.Czerneckiego na pewno nie zagłosuje,pomijając Pis,którego nie toleruje,z dwojga złego wole
p.Kurowską i dużo znam osób,które zrobią tak samo.
Odpowiedz
0
@ popopopop
dnia 23.11.2010, 17:45 · Zgłoś
spójrzcie jak ten pożal się Czarnecki wygląda a to musi być osoba reprezentacyjna a po za tym pomijając wygląd , który nie ma największego znaczenia Jaślanie on nic dla nas nie zdziała !!!!!!!!!!!!!!!!
GŁOSUJCIE NA PANIĄ KUROWSKA :)pozdro
Odpowiedz
0
@ do "nika"
dnia 23.11.2010, 16:23 · Zgłoś
napisałaś "złodziej" - przykro mi, spotkamy się w sądzie
Odpowiedz
0
@ kobieta
dnia 23.11.2010, 16:10 · Zgłoś
zmiany wymyszaja czasy wiec nie zachwycajcie sie fontanna i nieudanym depakiem , myslcie, zobaczcie co sie dzieje w innych miastach ,
Odpowiedz
0
@ fotoradar
dnia 23.11.2010, 15:26 · Zgłoś
Przypomnijcie za czyich rządów w Jaśle zakupiono fotoradar, który terroryzuje kierowców. Pomyślcie ile Was kosztowały te rządy!
Odpowiedz
0
@ eko
dnia 23.11.2010, 14:41 · Zgłoś
Bo na burmistrza powinien startować Wójt Pan Pankiewicz i by nie było zwolniej i zatrudniania swoich i miasto by zobaczyło jak wygląda dobry gospodarz
Odpowiedz
0
@ precz z sondą
dnia 23.11.2010, 14:30 · Zgłoś
PRZESTAŃCIE PUBLIKOWAĆ TĄ SONDĘ BO SIĘ OŚMIESZACIE !!!!KUROWSKA TEŻ W I TURZE MIAŁA BYĆ na końcu a co wyszło ?????????
Odpowiedz
0
@ Nasz burmistrz
dnia 23.11.2010, 13:49 · Zgłoś
Nasz burmistrz to Pani M. Kurowska. Niuni Ciepłych Kluseczek nie chcemy. Niunia też nie pochodzi z Jasła.
Odpowiedz
0
@ nika
dnia 23.11.2010, 13:40 · Zgłoś
Czarnecki to złodziej wielkie [...] dla miasta zrobił!! Nie jestem za pisem ale widzę że Kurowska coś dla miasta zrobiła a za czarneckiego to była dziura...
Odpowiedz
0
@ obserwatorka
dnia 23.11.2010, 13:08 · Zgłoś
Brawo Pani Mario !!! Oby tak dalej ! trzymamy kciuki !

Mickiewicza
Odpowiedz
0
@ Jaslanka 1
dnia 23.11.2010, 12:31 · Zgłoś
Ludzie opamiętajcie się!Popatrzcie na mapę Polski jak Pis przegrywa już wszędzie,zastanówcie się czy chcecie żyć w takim Zaścianku (państwie policyjno-kościelnym).Głosujcie na p.Czerneckiego!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ miro
dnia 23.11.2010, 12:15 · Zgłoś
ale wy POnoć stosujecie PO litykę miłości tu ujawna się wielka miłość do władzy ale kochani to SĄ WOLNE DEMOKRATYCZNE WYBORY ijak by nie patrzeć czy wam się podoba czy nie powinniście uszanować większość wyborców chyba ze głosujący innaczejsą mieszkańcami drógiej kategorii śmieszni jesteście z tym waszym populizmem i jadem jaki to wy siejecie pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ kampania
dnia 23.11.2010, 11:33 · Zgłoś
Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego wraz z P. B. naczele jak chorągiewka - przed pierwszą turą kampania Pana Folcika - teraz plakaty Pani Kurowskiej - gdzie tu logika? Proszę zobaczyć na Piotra Skargi - Piękna GABLOTA.
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 23.11.2010, 10:55 · Zgłoś
Po co tyle jadu i obrażania kandydatów, przecież każdy 5 grudnia może poczuć sie mieszkancem i wybrać, głosować zgodnie z własnym sumieniem ale jeśli połowa mieszkanców siedzi w domu to co nalezy o tym mysleć, że nie interesuje was przyszłośc waszego miasta. Pewnie zaraz przeczytam ,że to nie ma sensu bo i tak nic się nie zmieni. Juz z się zmieniło badzcie uczciwi mamy basen , piękny park, rynek,wizualnie Jasło wygląda ładnie mamy nowy deptak itp. Nie dokonali tego marsjanie. Dla jednych to mało dla innych to jest zbędne.Zastanówcie się kto według was będzie godnie was reprezentował w Polsce i na świecie wezcie udział w wyborach i głosujcie na tego kandydata, którego postawa jest wam bliższa zgodnie z własnym sumieniem.Jedno jest pewne obelgi wulgaryzmy poniżanie zarówno byłego burmistrza jak i obecnego do niczego dobrego nie doprowadzi, a już z pewnością nie przybędzie od tego nowych miejsc pracy, nowych dród itp.Wezcie wreszcie odpowiedzialność za swoje miasto.
Odpowiedz
0
@ wsiooooor
dnia 23.11.2010, 09:47 · Zgłoś
taki wybor mamy - [...] lub [...] koznodziejka. gratuluje pomyslunku rodacy jaslaanie
Odpowiedz
0
@ Józek.
dnia 23.11.2010, 09:00 · Zgłoś
Ja tam uważam , że Jasło powinno mieć burmistrza jaślanina , a nie osobę z zewnątrz . Kto więc choć trochę czuje się związany z naszym miastem powinien zagłosować na Andrzeja Czerneckiego.
Odpowiedz
0
@ ROB
dnia 23.11.2010, 08:51 · Zgłoś
WSZYSTKIE POWYŻSZE KOMENTARZE PRZECZYTAŁEM TYLKO NIKT NIE ZWRÓCIŁ UWAGI NA FAKT ŻE TAKA WŁADZA JACY WYBORCY. WIĘC ZAMIAST TO MY SIĘ ZMIENIAĆ ŁATWIEJ NAM PRZYCHODZI INNYCH KRYTYKOWAĆ. BEZ KOMENTARZA.
Odpowiedz
0
@ dfg
dnia 23.11.2010, 08:48 · Zgłoś
dobra, wiec pora sie wyprowadzac bo na to i na nią nie da sie juz patrzec
Odpowiedz
0
@ zuzia
dnia 23.11.2010, 08:36 · Zgłoś
agat25 - masz jeszcze dostęp do dopalczy? :P
Odpowiedz
0
@ maniek
dnia 23.11.2010, 07:58 · Zgłoś
Ktoś, kto w swojej reklamie wyborczej wykorzystuje to,że uczestniczy w mszach i uroczystościach kościelnych,ktoś, kto wykorzystuje TRAGEDIĘ SMOLEŃSKĄ, ktośkto grozi palcem MŁODYM LUDZIOM za to, że nie poszli do kościoła przed inauguracją roku akademickiego, ktoś, kto naprawia drogi te które wskazał ks. Dyrektor w Sobniowie, ktoś kto się zachowuje niepoważnie, ktoś, kto się obraża na swoich wyborców, ktoś, kto kieruje się TYLKO PARTYJNIACTWEM itd, nie zasługuje na to aby być burmistrzem kolejną kadencję.Myślę, że wielu jest podobnego zdania jak ja w tym szczególnie młodzi. Można powiedzieć- JEŚLI MAM WYBIERAĆ MIĘDZY WIĘKSZYM A MNIEJSZYM ZŁEM ZAGŁOSUJĘ NA PANA CZERNECKIEGO PRZYNAJMNIEJ WIEM, ŻE NIE JEST PARTYJNIAKIEM. Młodzi winni zorganizować akcję - głosując przeciw Pani Kurowskiej i jej ekipie oraz nieudolnemu rzadzeniu głosuję na Pana Andrzeja Czerneckiego.
Odpowiedz
0
@ Matematyk
dnia 23.11.2010, 07:57 · Zgłoś
Rachunek jest prosty. Suma głosów Czerneckiego, Górczyka, Przetacznika, Zduńskiego i Baniaka to 9573. Kurowska otrzymała 5549. Ona nie otrzyma już ani jednego więcej.Wynik jest przesądzony. Czernecki, dzięki Bogu wygra zdecydowanie. 9573-5549=4024głosami. Kurowskiej dziękujemy.
Odpowiedz
0
@ arni
dnia 23.11.2010, 07:30 · Zgłoś
wstyd na cała polske!!! tylko tu sie jeszzce trzyma ten p[...] pis. [...] [...]!!
Odpowiedz
0
@ xy
dnia 23.11.2010, 07:07 · Zgłoś
Wygra Czernecki .Dogada sie z Górczykiem i beda znowu rzady Górczyka i Urbana .Zapomnieli jak to rzadzili przez 8 lat nie ma co krótka pamięc
Odpowiedz
0
@ [...]m333
dnia 23.11.2010, 02:57 · Zgłoś
Wygrała ta osoba do której Starsze osoby poszły a teraz młodzież weźmie sprawy w swoje ręce.
Odpowiedz
0
@ Smil33
dnia 23.11.2010, 02:55 · Zgłoś
o brawo jeszcze ronda Zająca parki itp, niech ona jedzie do Lipnicy krowy doić a nie zapomina o powołaniu bo zwierzęta też tęsknią, może Szanowna Pani teraz zrobi deptak koło poczty albo wykupi sobie miejsce na latarniach na głosowanie a nie na balkonach, gdzie jest miejsce lub na przystankach za gablotką, ponieważ się boi [...] uwag, (PIS) przeproście i [...] ile jeszcze ludzi przekupicie?! Niech Pani spojrzy w lustro o ile nie zdąży pęknąć i się zastanowi:) Sl...m 333
Odpowiedz
0
@ www
dnia 23.11.2010, 01:17 · Zgłoś
OOO... Cóż za poruszenie. 200 komentarzy prawie że. A ilu za Was było głosować? Bo nie uwierzę, że wszyscy.
Odpowiedz
0
@ agat25
dnia 22.11.2010, 23:45 · Zgłoś
Wyznawcy [...] ,lokalnej Kurowskiej i całego [...] !!! WASZ OKRĘT IDZIE NA DNO !!! zpiepszajcie puki jeszcze czas ,chyba że lubicie kąpać się w szambie razem z waszym nawiedzonym ,,wodzem"" . Jaślanie - IDZCIE DO WYBORÓW 5.XII.2010 i głosujcie na Czarneckiego a nie na [...] [...]ską, fanatyczkę Kurowską. Czas przegonić tego szkodnika z naszego miasta tam [...]!.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 22.11.2010, 23:30 · Zgłoś
Maria niech zwija deptaki i do Dabrowki marsz!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ JA
dnia 22.11.2010, 23:26 · Zgłoś
przecież wszystkie sprawy dotyczące estetyki miasta (poprawa stanu nawierzchni dróg w mieście, chodników itp.) są to projekty zapoczątkowane za kadencji PANA CZARNECKIEGO a jeszcze obecna burmistrz przyPISuje sobie ich realizacje jako nadzwyczajne zasługi - śmieszne!!! PANIE ANDRZEJU ZWYCIĘŻYMY!
Odpowiedz
0
@ Jaślaninianka
dnia 22.11.2010, 23:11 · Zgłoś
To pokazało Jasło jak głosować trzeba...Nie bójcie się Pani Kurowska wam to wynagrodzi powstaną nowe pomniki, nowe ronda w ciasnych skrzyżowaniach, deptaki sreptaki, brak Juwenali, Dni Jasła...A Czarni mogą sie pożegnać z wszelakimi dofinansowaniami z budżetu miasta... Bo taki los wybrali wyborcy...
Odpowiedz
0
@ WW
dnia 22.11.2010, 22:49 · Zgłoś
Tak trzymać pani Maria na burmistrza:)
Odpowiedz
0
@ Fish
dnia 22.11.2010, 22:31 · Zgłoś
Maria jak najbardziej ale nie Kurowska
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 22.11.2010, 22:29 · Zgłoś
ludzie głosujcie za obecną burmistrzową przynajmniej sprząta miasto [...] stworzony po poprzedniku...
Odpowiedz
0
@ jestem z jasła :)
dnia 22.11.2010, 22:22 · Zgłoś
ciekawe czy w tym roku wybory będą bez ciemnej zagadki...tzn że cztery lata temu ja i moi kumple byliśmy w komisjach wyborczych i praktycznie w każdej komisji Czernecki miał praktycznie o połowę głosów więcej tylko potem było wielkie zdziwienie dlaczego pani Kurowska wygrała?czyżby fałsz?!
Odpowiedz
0
@ maria <tututu>
dnia 22.11.2010, 22:02 · Zgłoś
MARIA <tututu> MARIA <tututu> MARIA <tututu> MARIA <tututu> MARIA !
Odpowiedz
0
@ ONA
dnia 22.11.2010, 21:58 · Zgłoś
czy wy wszyscy jestescie z p.burmistrz przez <per ty>.jestescie totalnie nie wychowani .wstyd mi za was jak to mowicie rodowici jaslanie >ja jestem z zewnatrz ale cos takiego to zwykłe [...]>!!!
Odpowiedz
0
@ wyborc
dnia 22.11.2010, 21:16 · Zgłoś
kaczorow gamrat bryly dabrowka jareniowka tam najciemniejszy cimnogrod [...] pisowski bezmuzgowce wysiaduja jaja kury bo do tego tylko zdolni
Odpowiedz
0
@ FJ
dnia 22.11.2010, 20:53 · Zgłoś
Zamknijcie babcie w mieszkaniach bo znowu ta [...] wygra. Młodzi chodźcie do urn i pozwólmy jasłu odżyć... I wypijmy na Juwenaliach zdrowie burmistrza Czarneckiego :)
Odpowiedz
0
@ PLXXI
dnia 22.11.2010, 20:53 · Zgłoś
Jeżeli młodzi ludzie nie zainteresują się swoim miastem i nie wybiorą osoby na Burmistrza, dla której od kwiatów na ulicach ważniejsze są duże inwestycje typu basen, nowe powiązania komunikacyjne i tworzenie nowych miejsc pracy to Jasło szybko się wyludni. Wtedy Ci, którzy teraz tak bardzo podziwiają kwiaty na ulicach, przekonają się, że kwiaty to nie wszystko.
Odpowiedz
0
@ I.K
dnia 22.11.2010, 20:49 · Zgłoś
SZKODA PISANIA BO WIADOMO ZE CZERNECKI SIĘ TYLKO NADAJE NA BURMISTRZA BO DOBRY BURMISTRZ POWINIEN ZACZYNAĆ DZIEŃ PRACY JAK NP.FERENC W RZESZOWIE OD SPACERU PO MIEŚCIE A PANI KUROWSKA SPACEROWAŁA PO MIEŚCIE ALE TYLKO NA POKAZ W CZASIE UROCZYSTOŚCI I PRZY BLASKU FLESZY A NA CODZIE WOLI UNIKAĆ MIESZKAŃCÓW I ICH PROBLEMÓW A ZACZYNAĆ DZIEŃ OD WIZYTY W KOŚCIELE A W DĄBRÓWCE TAKI PROBOSZCZ ULASZEK JUŻ NIE WYSTARCZYŁ
Odpowiedz
0
@ Jaslanin
dnia 22.11.2010, 20:20 · Zgłoś
Niech wygra Pan Andrzej Czernecki trzymamy kciuki
Odpowiedz
0
@ stefan
dnia 22.11.2010, 20:19 · Zgłoś
kandydaci byli do [...] a to co teraz zostalo to jaja:P:)
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 22.11.2010, 20:18 · Zgłoś
na kurowska chyba was cos boli nie glosowac na nia..ona nic dla nas nie robi i tyle!!!
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 22.11.2010, 20:17 · Zgłoś
jaślanie głosujcie na sprawdzonych ludzi a nie na partię......
Odpowiedz
0
@ Jestem młoda
dnia 22.11.2010, 20:14 · Zgłoś
Wolę już kurowską..
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 22.11.2010, 19:56 · Zgłoś
Pani Maria dokończyła,to co zaczął Czernecki,przynajmniej za jego kadencji cyrków takich nie było. Ja tam będę za powrotem do przeszłość,może lepszym:)
Odpowiedz
0
@ cv
dnia 22.11.2010, 19:54 · Zgłoś
Co zgubiło Czerneckiego 4 lata temu
1.Fatalny dobór współpracowników ( Gorczyk )
2.Niechęć do mediów
3.Brak kontaktów z szarymi mieszkańcami
4.Olewanie zaproszeń na imprezy (nie biznesowe)
5.Arogancja władzy reprezentowana przez w.w współpracownika
Co zgubi Kurowską ?
1.Nadmierny lans w mediach
2.Zrażanie sobie ludzi (wspólpracowników)
3.Nadmierna wiara w plotki i pomówienia
4.Forowanie "swoich" na stanowiska
Odpowiedz
0
@ zoom
dnia 22.11.2010, 19:50 · Zgłoś
Za rządów pani kurowskiej miasto zafundowało mi fotoradar z którego śmietankę ktoś spija zasłaniając się poprawom bezpieczeństwa?,płatne parkingi np.parkując przed Urzędem Skarbowym złożyć PIT gdzie jak większość z Nas płacę podatki płacę za niego itd.itp.Czego za rządów Pana Czarneckiego nie było. Miasto było właśnie bardziej otwarte na ludzi i żyło się swobodniej, ciekawi mnie z czego można jeszcze ściągnąć haracz i tak już znacznie obciążonych jaślan !!!
Odpowiedz
0
@ ows
dnia 22.11.2010, 19:45 · Zgłoś
gratulacje dla pana Andrzeja :) oby pan wygrał :)
Odpowiedz
0
@ buno1
dnia 22.11.2010, 19:37 · Zgłoś
czy moze mi ktos przypomniec co dla jasla zrobil Czarnecki (bo jakos nie pamietam....).i jak byla jego ''kielbasa wyborcza''.
pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ mhm
dnia 22.11.2010, 19:35 · Zgłoś
trzymam kciuki za P.Kurowską ;)
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 22.11.2010, 19:35 · Zgłoś
Teraz to kazdy biadoli, a gdzie byli młodzi przy głosowaniu. Każdy tylko narzeka, że nie ma imprez,że na rynku nic się nie dzieje a jak juz to tylko do 22.00 Trzeba było głosować, a tak to tylko starszyzna po mszy głosowała i rezultat widać.
A w ogóle to wstyd się przyznac, ze człowiek mieszka na podkarpaciu w tym pisiolandzie. Ludzie opamiętajcie sie, nie widzicie co ten PIS wyprawia?????????????
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 22.11.2010, 19:07 · Zgłoś
jak już coś to Józefa Krzyżowskiego, a nie Krzyżanowskiego
Odpowiedz
0
@ POlak
dnia 22.11.2010, 18:46 · Zgłoś
po ulicach, które głosowały na Kurowską, widać że to w większości ludzie po zawodówce albo ze średnim - elektorat PiSu
Odpowiedz
0
@ Gośka
dnia 22.11.2010, 18:44 · Zgłoś
Trzymam za Panią kciuki i życzę wygranej.
Odpowiedz
0
@ mariano
dnia 22.11.2010, 18:40 · Zgłoś
same [...] głosowały na M.K boto [...]liz czarnych utrzymuje tych [...] w sutannach
Odpowiedz
0
@ seal
dnia 22.11.2010, 18:39 · Zgłoś
prawda jest taka że dotychczasowa pani burmistrz korzysta z koninktury, którą mają samorządy, dzięki unijnej kasie. To dzięki dotacjom miasta w całej Polsce zmieniają swoje oblicza, Jasło także. Tyle tylko, że tego się nie wymodli. Nikogo nie powinny obchodzić prywatne przekonania religijne, nawet pani burmistrz, ale przenoszenie tego na grunt samorządowy to nic innego jak zwykła hipokryzja. Nie mam przez to dobrego zdania o pani kurowskiej i jeżeli ponownie zostanie wybrana to będzie jedna z największych pomyłek w tych wyborach. Ale jest wyjście, można na to spoglądać z innej perspektywy, zdystansować się-wystarczy tak jak ja wyjechać z tego (niech nikt się nie obraża, ale wyniki wyborów świadczą o tym dobitnie) zaściankowego miasteczka i mieć panią k w .....
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 22.11.2010, 18:25 · Zgłoś
drodzy mieszkancy zescie narobili...
Marysia -> fontanny, deptaki i inne [...] a bezrobocie strzela jak fajerwerki
Natomiast ten drugi piekny o ile pamietam to za jego czasow to miasto bylo jak z w zamrazarce a on sam bal sie wypowiadac w TV jakby bal sie samego siebie?! Wiec zaden z niego menadzer a co dopiero burmistrz. Buhahaha ludzie kogoscie wybrali ratujcie
Odpowiedz
0
@ miszczu91
dnia 22.11.2010, 18:24 · Zgłoś
Brawo Pani Mario !!! Oby tak dalej ! trzymamy kciuki !

Śródmieście
Odpowiedz
0
@ edek
dnia 22.11.2010, 18:22 · Zgłoś
A.CZARNECKI NA BURMISTRZA TO JEST CZŁOWIEK Z CHARAKTEREM opamiętajcie się jaślanie
Odpowiedz
0
@ banita
dnia 22.11.2010, 18:21 · Zgłoś
Gratulacje P.Mario,tyko jeśli Pani wygra to pora usunąć "koziołka" bo to - ZŁY CZŁOWIEK.Jak by nie on ,to wygrana była by za pierwszym razem bez dogrywki.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 22.11.2010, 18:16 · Zgłoś
Wyborcy !!
Nie róbcie pośmiewiska z Jasła i odeślijcie tą PiSowską [...] tam, skąd przyszła.
Jak zacznie jeździć za nasze podatki na pielgrzymki do bożka do Świebodzina to dopiero będzie wstyd
Odpowiedz
0
@ jaślanin-sobniow
dnia 22.11.2010, 18:15 · Zgłoś
Ha! Tylko u mnie (osiedle Sobniów) wygrał Czernecki wszędzie indziej Kurowska... I bardzo dobrze!!! W II turze każdy zagłosuję wg własnego uznania, ale patrząc prawdzie w oczy, to Czerneckiemu wystarczą głosy Górczyka (co jest raczej pewne) i Zduńskiego (raczej na Kurowską [...] z Platformy nie będą głosować)... Oczywiście proszę wszystkich.. .weźcie udział w II turze i wybierzcie burmistrza takiego jakiego chcecie i dobrze się zastanówcie... Ja jestem za Czerneckim, ale to moja myśl wy możecie mieć inną... PAMIĘTAJCIE IDŹCIE NA WYBORY!!!
Odpowiedz
0
@ Gośka
dnia 22.11.2010, 18:05 · Zgłoś
Brawo dla Pani burmistrz.Mocno trzymam kciuki za wygraną 5 grudnia.
Odpowiedz
0
@ mark
dnia 22.11.2010, 17:54 · Zgłoś
żal nic się nie zmieni i jeden kandydat i drugi zły,niestety
Odpowiedz
0
@ za
dnia 22.11.2010, 17:49 · Zgłoś
tylko A.Czarnecki !!!!!!! na Burmistrza
Odpowiedz
0
@ smok
dnia 22.11.2010, 17:44 · Zgłoś
Brawo Sobniów, tak trzymać.I wszyscy pełna mobilizacja 5 grudnia- głosujmy na p. Czerneckiego.
Odpowiedz
0
@ Barbara
dnia 22.11.2010, 17:43 · Zgłoś
jakby tak madrze rzadzila toby nie zmieniala swoich zastepcow tyle razy , widocznie sama nie jest w stanie cos wymyslic madrego a wiec niech idzie do szkoly skoro byla dyrektorem tej placowki to napewno tam sie nadaje a tu niech zostawi miasto w spokoju
Odpowiedz
0
@ Filor.ek
dnia 22.11.2010, 17:37 · Zgłoś
Czerneckiemu broda sie swieci musial byc na robotkach "wytryskowych" hahahaha
Odpowiedz
0
@ :P
dnia 22.11.2010, 17:20 · Zgłoś
oł maj gat hehehehe
Odpowiedz
0
@ Cioro
dnia 22.11.2010, 17:15 · Zgłoś
Chcemy skateparku !!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 22.11.2010, 17:10 · Zgłoś
czarnecki był i nic tak naprawde nie zrobił - na wycieczki tylko jezdzili , kurowska przynajmniej rozbudowała jasło ( chodniki , drogi itd.)
Odpowiedz
0
@ lucek
dnia 22.11.2010, 16:59 · Zgłoś
głosowałem na p.Przetacznika teraz o dam głos na p.Czarneckiego mam 58 lat chodzę do kościoła mimo to mam swoje zdanie i proszę nie obrażać ludzi w starszym wieku to że Pani Burmistrz miała takie poparcie to też zasługa młodych a tak na marginesie to widać po tych wyborach że nie którzy lubią być nabijani w butelkę
Odpowiedz
0
@ -,-
dnia 22.11.2010, 16:50 · Zgłoś
Co wam Kurowska złego zrobiła powiedzcie mi!
Czarnecki nic nie zrobił a jego chwalicie...
Odpowiedz
0
@ jaslo
dnia 22.11.2010, 16:29 · Zgłoś
pis i kurowska brawo
Odpowiedz
0
@ Jasło4u
dnia 22.11.2010, 16:29 · Zgłoś
Głosuje na 3-ciego kandydata.
Odpowiedz
0
@ xD paranoja
dnia 22.11.2010, 16:29 · Zgłoś
założe się że gdyby wygrał P. Czernecki to w Jaśle zrobilby taki [...] , byle by tylko zniszczyc to co zrobila poprzednia osoba zeby wyszlo ze to bylo nie potrzebne , zle , to nie ma sensu , troche szacunku dla osoby ktora starala sie aby bylo lepiej w tym naszym miescie , widac ze Jasło sie zmieniło przez te 4 lata na lepsze za P. Kurowskiej . A gdy P. Czernecki doszedł by kolejny raz do wladzy to powroci do stanu takiego jak bylo gdy Jego kadencja się zakończyła ,
Popieram jak najbardziej obecną Burmistrz !!
Odpowiedz
0
@ PODATNIK
dnia 22.11.2010, 16:18 · Zgłoś
RÓŻNICA POMIĘDZY KUROWSKĄ A CZERNECKIM JEST TAKA JAK ROŻNICA POMIĘDZY FONTANĄ W PARKU A FONTANNĄ NA RYNKU. DUŻA KLASA, OGŁADA I SPOSÓB BYCIA ORAZ RZETELNA WIEDZA PRZECIW ZAŚCIANKOWI KUROWSKIEJ, DLA KTÓREJ WIELKI ŚWIAT, TO CO NAJWYŻEJ 'JACKOWO'. POZWÓLMY TEMU NASZEMU MIASTU SIĘ ROZWINĄĆ. JAK DOTĄD WIELOKROTNIE MUSIELIŚMY SIĘ WSTYDZIĆ. POZWÓLMY NASZYM DZIECIOM BYC DUMNYM Z NASZEGO MIASTA. TAK JAK WSTYDZIĆ ZA
Odpowiedz
0
@ młode pokolenie
dnia 22.11.2010, 16:12 · Zgłoś
pychą i chciwością nic się nie zdziała, ludzie obudźcie się! Czy wy nie widzicie, że w Jaśle młodzi ludzie nie mają perspektyw zawodowych!
Co z tego, że P. Kurowska modernizuje miasto i zmienia jego wizerunek, pytam dla kogo? Jest coraz mniej młodych ludzi, miasto wymiera!(Z całym szacunkiem dla ludzi starszych) Miasto powinno tętnić życiem! A nasza zawsze "uśmiechnięta" NICZYM GWIAZDA Z HOLLYWOOD pani burmistrz zasługi innych ludzi przypisuje sobie.

Zmieńmy coś wspólnie! Zacznijmy od zmiany burmistrza!
Odpowiedz
0
@ hhh
dnia 22.11.2010, 16:09 · Zgłoś
Kurowska!tylko ona-miasto sie wkoncu zmienia.Za czasow Czarneckiego nic sie nie robilo...ona jest dobrym burmistrzem.
Odpowiedz
0
@ Kajetan
dnia 22.11.2010, 16:06 · Zgłoś
Tylko Czernecki! Miasto piękne na zewnątrz,a w środku [...].
Młodzież ucieka z pięknego Jasła,musimy ich zatrzymać ! Basen,budowa obwodnicy to projekty Czerneckiego, ona deptak na rynku gdzie młodzież siedzi po kątach i podpija,bo nie mają co z sobą zrobić.Głos na Czerneckiego to głos dla młodych!
Odpowiedz
0
@ silanizacja
dnia 22.11.2010, 15:51 · Zgłoś
Tak naprawdę to wszyscy tylko potraficie krytykować pan Czarnecki był Już burmistrzem i według mnie się nie popisał zresztą nikt nie jest idealny a Jasło w końcu jakoś się prezentuję jest naprawdę ładne i niech tak będzie nadal:)
Odpowiedz
0
@ misiak
dnia 22.11.2010, 15:46 · Zgłoś
apokalipsa
Odpowiedz
0
@ lolaa
dnia 22.11.2010, 15:36 · Zgłoś
jaja sobie chyba ludzie zrobili głosując na Kurowską i Czarneckiego !!
Znowu historia sie powtórzy z jednej jak i z drugiej strony :)
pani Maria Kurowska na pewno wygra : Ale zastanówmy się czy chcemy mieć kolejne rondo (nikomu nie potrzebne i deptak itd ... ) !? A może chcecie być wszyscy zwolnieni ze swojej pracy bo jak pan Czarnecki bedzie rządzić to gwarantuje że zwolni nas wszystkich i zatrudni swoich ludzi !!! Tak jak to było kiedyś !!! A więc znów historia się powtórzy z obu stron !!!! Więc niestety nie ma wyjścia !!! Wszędzie bedzie ZLE !!! Bo może chociaż jeden burmistrz by pomyślał aby zabezpieczyć ludzi przed następną powodzią a nie budować następne rondo !!! MASAKRA nas czeka !!! ZNOWU ! ;((((
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec jasła
dnia 22.11.2010, 15:30 · Zgłoś
jednak Jasło to [...] i dalej idzie za pisiem, dalej chcecie dni romów dni wina i nie chcecie dni jasła ale jesteście za wycinką drzew parkometrów etc.
Odpowiedz
0
@ mmmmm
dnia 22.11.2010, 15:25 · Zgłoś
do hipka: ona tylko realizowała projekt rewitalizacji miasta rozpoczęty przez Czerneckiego, nie miała wyjścia musiała to zrobić .a eraz ona zbiera laury za to że miasto wygląda ładnie.
Odpowiedz
0
@ powodzianin
dnia 22.11.2010, 15:21 · Zgłoś
nie bądźcie śmieszni! Czarnecki już był i co niby takiego zrobił? Obecna Burmistrz przynajmniej po powodzi pokazała się z dobrej strony
Odpowiedz
0
@ Marian z Bączala
dnia 22.11.2010, 15:02 · Zgłoś
Na kanwie komentarzy powinien ktoś napisać pracę o frustracji w Internecie.
Odpowiedz
0
@ BObo
dnia 22.11.2010, 14:51 · Zgłoś
Będę głosował na tę osobę która rozwiąże problem korkowania miasta przez samochody - czyli będzie obwodnica z prawdziwego zdarzenia. Głaskanie chodników do niczego nie doprowadzi.
Odpowiedz
0
@ [...] wody :)
dnia 22.11.2010, 14:46 · Zgłoś
Baniooooook Co ??!! jajeczko !!! hahahahaha gdzie Twoje glosy chyba uciekly do lasu albo gdzies indziej bo Twoi [...] internetowi Cie opuscili w waznej chwili czyli dniu glosowania hmmm ??? co za peszek !!! Kurcze niema jeszce ani jednego wpisu Mosirowcow od (Judo i siatkowki) i zwolennikow P. Banioka hehe chyba sie zalamali i placza w chusteczki papierowe. Panie [...] nie łam sie bedzie jeszcze dobrze dostaniesz posadke w szaletach miejskich jako Pan [...] hahahaha
Odpowiedz
0
@ P:)
dnia 22.11.2010, 14:39 · Zgłoś
Pani Maria Kurowska bardzo dużo zrobiła dla miasta Jasła. W końcu zaczęliśmy się rozwijać ludzie rozglądnijcie się wokół i porównajcie co się działo za rządów Czarneckiego a co teraz!
Odpowiedz
0
@ lool
dnia 22.11.2010, 14:31 · Zgłoś
niby tak nikt nie lubi kurowskiej a jakos miala najwiecej glosow!! wezcie sie ludzie.. co wy robicie z tym jaslem?
Odpowiedz
0
@ zetfa
dnia 22.11.2010, 14:26 · Zgłoś
A ja nie chcę kolejnych deptaków,niepotrzebnych rond,fontanny pozal sie Boże,rozbuchanej administracji w UM,ratowania Bałtyku z Jasła i innych bzdurnych pomysłów.Chcę radykalnego rozwiązania problemów komunikacyjnych w mieście i wokół,zachęty dla inwestorów i nowych miejsc pracy,wykorzystania do max funduszy z UE,zatrudniania w UM Jasło fachowców, oraz przewidywalnych posunięć w gospodarowaniu budżetem miasta.W tych sprawach mam większe zaufanie do p.Czerneckiego który pod wiele z osiągnieć Pani burmistrz położył podwaliny. planując je za czasów swojej kadencji.Będę głosował na Pana Andrzeja i to samo zalecam tym którzy dobro i rozwój Jasła mają na sercu.
Odpowiedz
0
@ Stary jaślanin
dnia 22.11.2010, 14:24 · Zgłoś
Witajcie w PiS+le, powiat Moherowo!!!!!
Odpowiedz
0
@ swojak
dnia 22.11.2010, 14:10 · Zgłoś
sobniów sobniów ,czy uwas niema kulturalnych ludzi i wykształconych tylko same beznadziejne [...].przecierz, na ul.potępy sama elita i na łąkowej a zachowujecie się jak pierwotni.totalna beznadzieja.5grudnia macie szanse rechbilitacj.
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 22.11.2010, 14:10 · Zgłoś
Kto [...] na kurowską głosuje??:/ ogarnijcie sie ludzie!!
Odpowiedz
0
@ Kuba
dnia 22.11.2010, 14:09 · Zgłoś
ludzie, głosujcie w drugiej turze na Andrzeja CzErneckiego, nie na CzArneckiego czy Kurowską!
Odpowiedz
0
@ Jaslanin USA
dnia 22.11.2010, 14:04 · Zgłoś
Nie wiem czy powinna byc dogrywka,jesli wynik jest tak wysoki,nic sie nie zmieni, to tylko formalnosc ::Gratlacje dla Pani Burmistrz....
Odpowiedz
0
@ Ona
dnia 22.11.2010, 13:50 · Zgłoś
Tylko A.Czernecki na burmistrza. Jaślanie - opamiętajcie się! Dość już rządów jednej Pani.
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 22.11.2010, 13:50 · Zgłoś
wydawanie pieniędzy na miasto nazywacie marnowaniem pieniędzy? Nienawiść na bok,
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 22.11.2010, 13:44 · Zgłoś
a kto to jest? na tym trzecim zdjęciu?
Odpowiedz
0
@ hipek
dnia 22.11.2010, 13:24 · Zgłoś
No z dwojga zlego wole juz te babe. Za Czarneckiego Jaslo bylo po prostu dziura. Jedyne co zrobil to uroczysci przecial wstege na obwodnicy. Kurowska chociaz te fontanne strzelila i poprawila wyglad mista.
Odpowiedz
0
@ KKKKKKKKKrak
dnia 22.11.2010, 13:22 · Zgłoś
No i bardzo dobrze!!!!ze wygrala pani Kurowska ja jestem tego zdania ze nie powinno zmieniac sie osob na tak waznych stanowiskach!!ona juz wie co tzreba robic i dajmy jej wszyscy czasu zeby umiala tym czasem dobrze rozporzadzac;)wlasciwa osoba na wlasciwym miejcu pozdrawiam wszystkich jaslan
Odpowiedz
0
@ Wyborca
dnia 22.11.2010, 13:14 · Zgłoś
Głosowałem na Przetacznika, a teraz zagłosuję na Kurowską.
To ja decyduję na kogo oddam swój głos i nikt mojego głosu "przenosił" nie będzie.
Jasne ?
Odpowiedz
0
@ czytelnik
dnia 22.11.2010, 13:10 · Zgłoś
Nie zazdroszczę elektoratu kandydatowi Andrzejowi Czerneckiemu. Większość osób deklarujących chęć głosowania na ww. nazywa Go CZARNECKIM i mogą się zdziwić bo 5.12.2010r. takowego na kartach nie będzie!!! Ale cóż jaki pełnomocnik komitetu taki elektorat - tylko kandydata na burmistrza szkoda:)
Odpowiedz
0
@ aga
dnia 22.11.2010, 13:07 · Zgłoś
Porażka;/ Tylko nie ta okropna [...] znowu!!!
Nie przyjmuje do wiadomosci ze ONA znów będzie burmistrzem
Odpowiedz
0
@ sa
dnia 22.11.2010, 13:02 · Zgłoś
czekam na debate
Odpowiedz
0
@ z okolicy
dnia 22.11.2010, 13:01 · Zgłoś
a zdawało się ze na nią wystarczy jedna tura... ludzie gdzie wy macie rozum..?
Odpowiedz
0
@ hrs
dnia 22.11.2010, 13:00 · Zgłoś
jeszcze tylko muł został pod jasłem bo ogólnie już dno zaliczyło, w tym mule zagrzebie się 5 grudnia jak tak dalej pójdzie

pogratulować grzmiącym z ambony, że robią z mózgu błoto w głowach naszych babć i [...]ków a ci z kolei dowód w dłoń i do urn marsz na MK oddać głos bo tak im to zostało nakazane

i gdzie tu własne zdanie
ehh
Odpowiedz
0
@ BEBE
dnia 22.11.2010, 12:54 · Zgłoś
NO PANOWIE GORCZYK, PRZETACZNIK, ZDUNSKI POKARZCIE JASLANOM ZE MACIE JAJA I POPROWADZCIE SWOJ ELEKTORAT I 5.12 GLOS ODDAJCIE P. CZARNECKIEMU.........
Odpowiedz
0
@ Jan
dnia 22.11.2010, 12:48 · Zgłoś
Brawa dla Pani burmistrz, tak dalej.
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 22.11.2010, 12:41 · Zgłoś
nie zagłosuje na czarneckiego tylko na paniom marie kurowskom za to że pan janusz kołodziej przegrał i mam nadzieje że pani maria nie pujdzie [...] wywozić do dąbrówki te wybory to jedno wielkie cygaństwo głosy dopiero karty som liczone a na internecie pisze i wszędzie mówiom ten wygrał ten wygrał skąd wiedzom jak głosy dopiero som liczone tak samo w telewizji głosy dopiero som liczone a oni mówiom ta partia tyle głosów ta partia tyle głosów szczęść Boże pani mario
Odpowiedz
0
@ Dan
dnia 22.11.2010, 12:06 · Zgłoś
Ja jestem tego zdania, że Pan Czernecki wykorzystałby również środki które miała pani Kurowska aby wygląd naszego miasta się zmienił. Czas idzie do przodu otwierają się różne możliwości dofinansowania inwestycji. Kilka lat temu nie było tylu możliwości.
Co do wyborów taka mała frekwencja to niestety jak dla mnie porażka. Myślę, że młodzi powinni wreszcie spróbować coś powiedzieć przynajmniej przez głosowanie.
Największe gratulacje należy złożyć panu Baniakowi za swoją oszałamiającą ilość głosów haha, ale tu nie chodziło przecież o wygraną tylko przejęcie kilku głosów które mogły trafić np do pana Górczyka czy też Czerneckiego.
LUDZIE MOBILIZACJA NA 5 GRUDNIA. IDZIEMY I GŁOSUJEMY.
Mój głos oczywiście dla Pana Czerneckiego.
Odpowiedz
0
@ spc
dnia 22.11.2010, 12:01 · Zgłoś
Jasło popisało się frekwencją...
Odpowiedz
0
@ Ciekawy
dnia 22.11.2010, 11:55 · Zgłoś
Czy ktoś ma nagrania z sobotnich i niedzielnych mszy z Jasielskich kościołów ???
Odpowiedz
0
@ Jacek B.
dnia 22.11.2010, 11:52 · Zgłoś
Brawo Jaślanie :/ tylko później na narzekajcie. Jak mozna było na nich głosować. Historia was niczego nie nauczyła? Na pewno [...] [...] miały w tym swój udział Pisowska propaganda !
Odpowiedz
0
@ Jaslak
dnia 22.11.2010, 11:51 · Zgłoś
To [...] nie wygrał?
Odpowiedz
0
@ Nebris
dnia 22.11.2010, 11:48 · Zgłoś
Bóg Was opuścił !?? Wolę się cieszyć z sukcesu Warszawy niż patrzeć na ten cyrk w Jaśle!!! Idźcie na wybory ludzie 5tego i wybierzcie Czarneckiego żeby się skończyło marnotrawienie pieniędzy i szans miasta... Jeśli nie zauważyliście jeszcze to miasto umarło, od roku po godz 22 na ulicach spotkasz jedynie taxi i policję! Po prostu nie wierzę....
Odpowiedz
0
@ obserwator333
dnia 22.11.2010, 11:42 · Zgłoś
Jestem drobnym przedsiębiorcą i prowadzę interes już 10 lat. Osobiście nie byłem do wyborów gdyż wiadomo że nie chodzi kandydatom o nasze dobro ale o kasę. Jednak pamiętam dokładnie jak za pana Czarneckiego i Górczyka w roli sekretarza miasta chciano na siłę zlikwidować bazar i sprzedać go Podkulskiemu. Pamiętam jak zalegalizowano nielegalną galerię Jasło. Czy naprawdę nikt ni widzi jakie tam są ceny spowodowane czynszami? Te same rzeczy co na mieście w stoiskach tych samych właścicieli są nieraz 200% droższe. Co do pana Zduńskiego ludzie w końcu widzą ci naprawdę wyprawia PO- ciągłe podwyżki mediów , akcyza na prąd , podwyżka podatków -to wszystko prowadzi do zubożenia społeczeństwa.
Teraz jeszcze powrót o czasów komuny gdzie państwo ustala ceny. Niewiele osób wie iż od 15 listopada razem z zakazem palenia wprowadzono ceny urzędowe na wyroby tytoniowe .Sprzedawca nie może zrezygnować z części swojej marży gdyż grozi mu za to 200tys. kary. Od stycznia to samo szykuje się w aptekach -ceny urzędowe na leki spowodują iż pacjent nie wybierze już tańszej gdyż wszędzie będą jednakowe. Pełen PRL. Młodzież ogłupiona przez agitatorów wciąż głosuje tak samo pomimo braku pracy i perspektyw. To wszystko zmusza do emigracji zarobkowej. Dlatego sądzę że w drugiej turze wygra Kurowska ponieważ pomimo jej licznych absurdów Jasło za jej urzędowania rozwinęło się i nie szkodzi ona przedsiębiorcom wtrącając się w gospodarkę.
Odpowiedz
0
@ obserwatorka
dnia 22.11.2010, 11:38 · Zgłoś
precz z Kurowską !
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 22.11.2010, 11:37 · Zgłoś
wynik taki sobie
16,85% uprawnionych do głosowania mieszkańców Jasła za Marią (4 lata temu 13%)
Odpowiedz
0
@ obiektywny
dnia 22.11.2010, 11:32 · Zgłoś
Ktoś,kto uważa że Jasło rozwija się lepiej od miast ościennych chyba dawno w nich niebył!Tam się robi a nie kłóci i obraża na wszystkich którzy mają inne zdanie.Najwyższy czas skończyć z nienawiścią i obłudą!CZARNECKI nie jest wymarzonym kandydatem na burmistrza ale napewno lepszym od Kurowskiej!!!
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 22.11.2010, 11:28 · Zgłoś
Pani Kurowskiej już podziękujemy. Niech sobie idzie na zasłużną emeryturkę .Będzie miała dużo czasu na spacery po jasielskich Kośiołch.Nic nie zrobiła to i przez kolejne 4 lata cudu nie uczyni. A to,że pokończyła rozpoczęte inwestycje i zebrała całą śmietankę ,świadczy tylko o jej niemocy i zachłanności.Mam jej serdecznie dosyć .
Odpowiedz
0
@ Duch
dnia 22.11.2010, 11:24 · Zgłoś
TO JASNE, że 2 turę wygra Pani Kurowska!
- w cuglach!!! :)
Niech żyje Demokracja !!! :)))
Odpowiedz
0
@ pseudonim
dnia 22.11.2010, 11:18 · Zgłoś
Zwariowaliście ??? To już po Jaśle kolejne 4 lata zastoju ;/ Chcecie miec deptaki to możecie sie cieszyc ... myslalem ze stać was na wiecej ..
Odpowiedz
0
@ koń
dnia 22.11.2010, 11:18 · Zgłoś
Jaślanie powiedzą nie dla wycinania drzew i betonowania miasta , juz lepiej niech obecna pani burmistrz zostanie . Za kadencji tego pana w Jasle znajdowały zatrudnienie firmy z małopolski .
Odpowiedz
0
@ nie jeślanin
dnia 22.11.2010, 11:18 · Zgłoś
GRATULACJE DLA CZERNECKIEGO!!!
Tylko do 2013 r. mamy jeszcze szansę na zdobycie Unijnych Funduszy.
Czernecki jest w tym bardzo dobry - w przeciwieństwie do Kurowskiej.
Czernecki WYGRAJ -bo Krosno i Sanok wyprzedziły nas o całe okrążenie.
Odpowiedz
0
@ wójt
dnia 22.11.2010, 11:16 · Zgłoś
Za kadencji tego pana wybetonowano rynek i zniszczono drzewa , czyzby teraz kolej na park ?
Odpowiedz
0
@ patosqad
dnia 22.11.2010, 11:12 · Zgłoś
Mówicie [...] na P.Czarneckiego on zrobił coś dla Jasła jest basen jedno z najważniejszych inwestycji jasielskich były imprezy dla młodzieży a teraz młodzież pije po krzakach bo nie ma żadnych imprez. P.Kurowska wydaje pieniądze na zasłonę dymną którą jest deptak fontanna (250tys) które nie potrzebne są w normalnym życiu co z tego że Jasło ładnie wygląda jak to dalej jest [...] czarna dzura Podkarpacia
Odpowiedz
0
@ tomi
dnia 22.11.2010, 11:10 · Zgłoś
Brawa i gratulacje dla Pani Burmistrz za tak piekny wynik.Jednak ludzie doceniaja to co dla Jasła zrobila...tylu inwestycji i tak pieknego miasta jak obecnie nie pamietaja najstarsi mieszkancy.Trzymamy kciuki 5go grudnia.
Odpowiedz
0
@ swojak
dnia 22.11.2010, 11:08 · Zgłoś
kochani jaślanie zawsze myślałem że jesteśmy nie tuzinkowi. okazuje się że szybko zapominacie jak wyglądały żądy czarneckiego.przykro mi bo miałem całkiem inne zdanie owas.miasto piękne, ale ludzie co zwami się ztało.
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 22.11.2010, 11:03 · Zgłoś
Czarnecki miał 8 lat na pokazanie JAK rządzi... niestety tego okresu nie wspominam zbyt dobrze. Dlatego oddaje swój głos p.Kurowskiej, za jej rządów miasto jako tako wygląda i myślę, ze się sprawdziła jako burmistrz :)
Na minus jest również rozdawanie ulotek "Jaślan" przez 2 rozkrzyczane Panie koło rynku, gdzie jest obsmarowywana p. burmistrz... (zarówno w ulotce jak i przez w/w panie) żenujące jest to ... kobiety wezcie się do roboty a nie do obrabiania [...] !!
Odpowiedz
0
@ CHORE PAŃSTWO !!!!
dnia 22.11.2010, 10:58 · Zgłoś
Nie ma co tak przeżywać tych wyborów : kandydaci mieli " piękne " programy i założenia, ale żaden nie chciał wziąć odpowiedzialności za niespełnione obietnice -- co odzwierciedliło się frekwencją wyborczą : ponad 55% nie ma nadziei na zmiany , lub skutecznie odstraszona {socjotechniką } przeświadczeniem jakiegokolwiek wpływu na zmiany ... a reszta skłócona i podzielona.....
Odpowiedz
0
@ zlodziejowka
dnia 22.11.2010, 10:52 · Zgłoś
Wezcie sie ludzie opamietajcie byle nie kurowska glosujmy na czerneckiego:)
Odpowiedz
0
@ :(
dnia 22.11.2010, 10:52 · Zgłoś
porażka na całej linii
Odpowiedz
0
@ okolice jasla
dnia 22.11.2010, 10:43 · Zgłoś
pan czarnecki, pan czarnecki!!!!!!
Odpowiedz
0
@ jaslanka83
dnia 22.11.2010, 10:42 · Zgłoś
ludzie opamietajcie sie i nie wybierajcie kurowskiej, chcecie kolejne, niepotrzebne fontanny za 200tys, albo deptaki, zeby jeszcze wiecej bylo korkow ? nauczycielka niech siedzi w szkole, a nie zabiera sie za cos o czym nie ma zielonego pojecia. pomyslecie, za jej kadencji, nie powstalo nic dobrego, nawet nie zorganizowala zadnego koncertu dla mlodych.
Odpowiedz
0
@ marriage
dnia 22.11.2010, 10:41 · Zgłoś
Ja bede glosowal na obecna Panią Burmistrz :)i Wam radze tez
Odpowiedz
0
@ Stefan
dnia 22.11.2010, 10:40 · Zgłoś
No ,i znowu chłop przegra z babą.Nie ma wątpliwości,że porównanie działalności obecnej burmistrz z działalnością p. Czerneckiego, gdy nim był, jest po stronie [...].I żadne tu kumoterskie układy kandydatów, co odpadli, nie mają znaczenia przy ocenie.Natomiast tłum jest nieobliczalny i może zrobić wszystko, choćby po to by fontanna znów wróciła do pierwotnej formy "[...]"...Mam nadzieję, że ten powód nie zaślepi Jaślan i ponownie p. Kurowska zostanie włodarzem miasta na 4 lata, bo zrobiła naprawdę wiele dla poprawy wyglądu Jasła,dla poprawy stosunku w relacji władza-obywatel!
Odpowiedz
0
@ zlodziejowka
dnia 22.11.2010, 10:34 · Zgłoś
glosujmy na andrzeja czerneckiego:)
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 22.11.2010, 10:32 · Zgłoś
Mamy coraz mądrzejszych,realnie myślących ludzi,co udowodniło,że parafianie ks.Putyry głosowali na Pana Czerneckiego.BRAWO!!!Przecież to co zrobiono przez 4 lata,to nie zasługa pani burmistrz,ale P.Czerneckiego,to on rozpoczął to co P.Kurowska realizowała,to On rozpoczął i zabiegał o ściąganie funduszy unijnych.Przez 4 lata p.burmistrz nic nie zrobiła jeśli chodzi i wysypiska śmieci,mieszkańcy najlepiej wiedzą ile płacą i płacimy za wywóz śmieci i gdzie te śmieci są utylizowane jak daleko poza Jasło są one wywożone???,my podatnicy płacimy za [...] urzędników...dalej bez komentarzy.Mieszkańcy dobrze wiedzą dlaczego Pan Czernecki odszedł,czy musiał odejść z Jasła???...
To jest człowiek uczciwy i odpowiedzialny,dlaczego nie dano mu szany w następnej kadencji???Może teraz;DAJMY SZANSĘ TEMU CZŁOWIEKOWI.POZDRAWIAM
Odpowiedz
0
@ AKI
dnia 22.11.2010, 10:29 · Zgłoś
Panie Andrzeju - gratulacje! Jestem z panem - Burmistrzem
Odpowiedz
0
@ NP 1910
dnia 22.11.2010, 10:29 · Zgłoś
Jak widac po wynikach ujadacze z forów internetowych maja do gadania [...] za okupacji.Płaczcie tutaj dalej I plujcie jadem ,a pani Marii normalni obywatele tego miasta GRATULUJĄ.
Odpowiedz
0
@ swojak
dnia 22.11.2010, 10:25 · Zgłoś
ludzie co zwami zapomnieliście już poprzednie rządy czarneckiego.czy jesteście aż tak ograniczeni, a myślałem że jaślanie to bardzo mądrzy i kulturalni ludzie i kochają swoje piękne miasto. niechciałbym zmieniać zdania o kochanych jaślanach dokturych sobniów też się zalicza.
Odpowiedz
0
@ kobieta,..
dnia 22.11.2010, 10:24 · Zgłoś
co za ludzie zyja na podkarpaciu? ! lubia [...] i uciemiezenie, Niczego sie nie ucza od reszty kraju,wola zyc w swoim piekielku bo boja sie zmian,
Kurowska wygra.,I brawo,Niech zyje PIs,Jedyna i sluszna droga dla POdkarpacia,
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 22.11.2010, 10:23 · Zgłoś
krzysiu kochany nie przejmuj sie poza urzedem miasta jasła istnieje lepszy piękniejszy świat świat sie nie kończy na urzedzie miasta
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 22.11.2010, 10:22 · Zgłoś
To rzeczywiście przykre, że wygrała partia a nie odpowiedni człowiek. Mam tylko nadzieję, że w II turze ta Osoba nie przejdzie. Ona się nie nadaje na Gospodarza naszego miasta.
Odpowiedz
0
@ porazka
dnia 22.11.2010, 10:13 · Zgłoś
Glosujcie na Czarneckiego znowu miasto bedzie placic kary:D
Odpowiedz
0
@ Zbulwersowana
dnia 22.11.2010, 10:12 · Zgłoś
Jak mogliście??????
Kurowska??? Czarnecki???
Zduński na PIĄTYM miejscu?
LECZCIE SIĘ!
Odpowiedz
0
@ .............
dnia 22.11.2010, 10:09 · Zgłoś
Sami widzicie młodzi maja w nosie wybory i to przez nich tak sie dzieje stare ludzie zawsze beda za PIS i juz.Niech mlodzi zacznął głosowac to moze sie co zmieni.......
Odpowiedz
0
@ jaslo
dnia 22.11.2010, 10:00 · Zgłoś
miejmy nadzieje ze pani kurowska przejdzie w drugiej turze
Odpowiedz
0
@ blk
dnia 22.11.2010, 09:58 · Zgłoś
chceeeeeemy skateparku [...]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Piotrek
dnia 22.11.2010, 09:58 · Zgłoś
No to wszystsko jest na dobrej drodze aby nie powrócił człowiek Pan Czernecki który miał 8 lat na pokazanie się i nic po nim nie pozostało.
Odpowiedz
0
@ zdzisek123
dnia 22.11.2010, 09:58 · Zgłoś
Tylko Pani Kurowska !!
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 22.11.2010, 09:56 · Zgłoś
Brawo pani Burmistrz!powodzenia!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 22.11.2010, 09:55 · Zgłoś
Ludzie- obudźcie się. Mam nadzieje, ze Panowie Górczyk i Zduński na tą zdrowszą stronę przekażą swoje poparcie. 300 kilometrów drugi raz się wróce na drugą ture, aby sytuacja z przed 4 lat się nie powtórzyła !!!
Odpowiedz
0
@ racja
dnia 22.11.2010, 09:54 · Zgłoś
Pytam w czym to pan Czarnecki jest lepszy od pani Kuroeskiej chyba tym,ze jest z PO,jaslanie obudzcie sie z letargu i zafalszowania.victoria dla pani Kurowskiej!!
Odpowiedz
0
@ Gratulacje!!!!!!
dnia 22.11.2010, 09:53 · Zgłoś
Pani Burmistrz będziemy trzymać kciuki za Panią w dogrywce ;)
Odpowiedz
0
@ lady gaga
dnia 22.11.2010, 09:53 · Zgłoś
Czrnecki Górczyk to już było i to dwa razy,Jaślanie zastanówcie się!
Odpowiedz
0
@ podjasielski
dnia 22.11.2010, 09:51 · Zgłoś
TAK KRZYCZYCIE NA BURMISTRZOWĄ A I TAK JĄ WYBRALIŚCIE - GRATULUJĘ INTELIGENCJI JAŚLANIE- BRAWO!!!!!
Odpowiedz
0
@ czarna
dnia 22.11.2010, 09:51 · Zgłoś
żeby P. Kurowska wróciła do Dąbróki trzeba iść głosować 5 grudnia.!!! Same komentarze na necie nie pomogą!!
Zapraszam wszystkich młodych!! 5 grudnia głos na ANDRZEJA CZARNECKIEGO, wtedy pani M.K. zniknie razem z deptakami :)
Odpowiedz
0
@ jasłówka
dnia 22.11.2010, 09:49 · Zgłoś
Jestem zdecydowanym przeciwnikiem PISu, ale dobrze pamiętam jak wyglądało Jasło za Czarneckiego, było szare, nic sie nie działo, nie było żadnych inwestycji, imprez kulturalnych, nawet na święta światełek nie było, i Dni Jasła też kilka razy nie było, a nawet jak były to symbolicznie, Miasto po prostu wymierało!!!Przez te 4 lata Nasze miasto zdecydowanie zmieniło się na plus i wyładniało!!! Dlatego wolę Marię mimo, że jest z PiS.
Odpowiedz
0
@ patosqad
dnia 22.11.2010, 09:48 · Zgłoś
Jak bym był światkiem że ktoś oddaje głoś na P.Kurowską to wydarłbym mu długopis burmistrzem może być tylko P.Czarnecki propagandę zacznę od dziś w necie i na ulicach
Odpowiedz
0
@ Opacianin
dnia 22.11.2010, 09:48 · Zgłoś
Pani Kurowska, już niedługo Welcome- Dąbrówka:))))
Odpowiedz
0
@ k.
dnia 22.11.2010, 09:45 · Zgłoś
bardzo proszę o poprawkę w okręgu 16. Kurowska otrzymała tu 222 a 250 otrzymał Czernecki
Odpowiedz
0
@ kix
dnia 22.11.2010, 09:44 · Zgłoś
W II turze wygra pani kurowska
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 22.11.2010, 09:41 · Zgłoś
Brawoooo Panie Baniooook hahah gdzie sa Twoi wyborcy co tak szczekali hahaha !!!
Odpowiedz
0
@ wojkup
dnia 22.11.2010, 09:37 · Zgłoś
Pani M wygra, jestem bardziej niż pewien. :) a jak się komuś nie podoba, to trza było iść do urn :D
Odpowiedz
0
@ Lola
dnia 22.11.2010, 09:36 · Zgłoś
Na Kurowskąąąąąąą
Głosujcie na niąąąąą
Odpowiedz
0
@ FX JKS
dnia 22.11.2010, 09:34 · Zgłoś
Opluwacze Kurowskiej podajcie choć jeden bład ( przekręt , korupcja ) podczas ostatniej kadencji ? A potem przypomnijcie za czyich rządów zniszczono drzewa na rynku , za czyich wszyscy szeptali po kątach że firmy odnawiajace Jasło są zciągane z Polski zamiast miejscowych . jesli macie dobra pamiec to wierzę że oddacie głos na obecną burmistrz , może za dużo jest imprez "pomnikowych "
ale ogólnie nie jest przekrętowo i korupcyjnie .
Odpowiedz
0
@ kiki
dnia 22.11.2010, 09:33 · Zgłoś
No to w sobniowie mają przewalone, dziur w drogach nie załata już nikt przez następne 4 lata :))taka zdrada tuż pod kardynalskim nosem! MK raczej wygra II turę..
Odpowiedz
0
@ Marek
dnia 22.11.2010, 09:30 · Zgłoś
DRAMAT
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 22.11.2010, 09:30 · Zgłoś
Pani K musi odejść wszyscy głosować na pana Andrzeja !!!!!
Odpowiedz
0
@ kejkej
dnia 22.11.2010, 09:29 · Zgłoś
Panie Czernecki, ja na Pana zagłosuję tak, jak zagłosowałam wczoraj! Musi Pan WYGRAĆ! I KONIEC KROPKA!
JAŚLANIE, 5 GRUDNIA IDŹMY DO URN WSZYSCY. NIE POZWÓLMY NA TAKIE RZĄDY, JAKIE MIAŁY MIEJSCE W CIĄGU OSTATNICH 4 LAT.
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 22.11.2010, 09:28 · Zgłoś
Nie głosujcie na p. Czarneckiego bo Jasło zniknie z mapy świata
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 22.11.2010, 09:27 · Zgłoś
To było do przewidzenia.Gdyby pozostali kandydaci się dogadali i wystawili by tylko jednego z nich-Górczyka albo Przetacznika to już byłoby po sprawie a tak to wyszło jak wyszło.Nie łudźcie się teraz że przejdzie Czarnecki bo jednak jaślanie lubią narzekać i zrobią wszystko aby mieli na co.
Odpowiedz
0
@ MZKS
dnia 22.11.2010, 09:26 · Zgłoś
Kto [...] j rzucał kłamstwami ten dostał odpowiednią ilość głosów . Panowi politykierzy , nauczcie się szacunku do innych , a zamiast wytykania innym błedów skupcie się na swoich , wtedy może za kilka lat Jaślanie was dostrzegą :-)
Odpowiedz
0
@ Duch Przeszłości
dnia 22.11.2010, 09:24 · Zgłoś
hehehhehehehehehehehe..............
Odpowiedz
0
@ szacun
dnia 22.11.2010, 09:23 · Zgłoś
Wygrała osoba która nie [...] , i za której kadencji nie mielismy do czynienia z przekretami jak za poprzedników .Niech pani Kurowska zmieni jeszcze stosunek do imprez koncertowych i gwarantuję następne kadencje .
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 22.11.2010, 09:15 · Zgłoś
Jestem daleko od rozgrywek i wojenki PO-PIS (osobiście kibicuję ekipie PO) ale głosowałem na Kurowską. W porównaniu z działaniami Kurowskiej Czernecki był po prostu nieudolny (pamiętacie "[...] burmistrza")Miasto ma w końcu gospodarza, ulice są schludne, miasto zadbane. Popatrzcie na działania JDK - takiego nagroamdzenia imprez kulturalnych nie przypominam sobie za rządów Czerneckiego. Gdzie nie spojrzysz tam nowa inwestycja. Czuć że miasto się rozwija. (spójrzcie na Gorlice czy Krosno albo Sanok - Jasło wyprzeddza te miasta w cuglach jeśli chodzi o inwestycje komunalne) 5 grudnia sprawię Kurowskiej mikołajowy prezent!
Odpowiedz
0
@ zniesmaczony
dnia 22.11.2010, 09:14 · Zgłoś
to się czarni cieszą! Jak Maryja wygra, znów będą doić kasę na utrzymanie majątków kościelnych!!!!
Odpowiedz
0
@ beee
dnia 22.11.2010, 09:12 · Zgłoś
Nie chcę już więcej deptaków, chcę więcej dróg i innych rozwiązań komunikacyjnych wokół rynku.Panie Andrzeju w panu nadzieja, a my jaślanie w końcu zmobilizujmy się i w drugiej turze odsuńmy od władzy ludzi nieudolnych.
Odpowiedz
1
@ aa
dnia 22.11.2010, 09:11 · Zgłoś
Przed druga tura tez tylko gadajcie zamiast ruszyć [...]..e z przed komputera i iść zagłosować by zmienić to bagno.
Odpowiedz
0
@ Fikimiki
dnia 22.11.2010, 09:11 · Zgłoś
A Zduński przekarze głoszy na Kurowska bo chce byc wice burmistrzem i po balu Kurowska bedzie znowu szok
Odpowiedz
0
@ marian
dnia 22.11.2010, 09:08 · Zgłoś
do wstyd mi: Wyjaśnienie jest bardzo proste - komitywa z ks. Jerzym oraz proboszczem z FARY owocuje. Wygląda na to, że Jaślan nie interesuje rozwój miasta, tworzenie nowych miejsc pracy, budowa dróg ( obwodnic) a interesuje ich bieda i kolejne stawiane nowe pomniki, tablice pamiątkowe, zmiana organizacji ruchu powodująca zatłoczenie, drogi donikąd, niebudowanie kanalizacji deszczowej czyli praktycznie pełna para w gwizdek. Panu Czerneckiemu gratuluję i mam nadzieję, że społeczność Jasła będzie kierowała się zdrowym rozwojem miasta i przyszłością dla następnych pokoleń co jak widzimy przez ostatnie 4 lata nie było w zainteresowaniu obecnie sprawującej funkcję burmistzra.
Odpowiedz
0
@ byku89
dnia 22.11.2010, 09:06 · Zgłoś
NO TO BĘDZIEMY MIELI WIELE PROCESJI PO MIEŚCIE,PIELGRZYMKI DO MIEJSC ŚWIĘTYCH A PO ŚMIERCI NIEBIAŃSKĄ PRZYSZŁOŚĆ.
Odpowiedz
0
@ Jaślanka.
dnia 22.11.2010, 09:04 · Zgłoś
Jeśli tak bardzo krytykujecie Panią Burmistrz, to rozejrzyjcie się dookoła, jak ładnie miasto się zmienia... i proszę nie określać ponad 5 tys. osób [...], mamy demokrację i trzeba to zaakceptować. Ludzie szanujmy się trochę nawzajem i umiejmy docenić czyjeś poczynania oraz zdanie. Wszystkiego dobrego dla mieszkańców naszego miasta
Odpowiedz
0
@ nunek
dnia 22.11.2010, 08:58 · Zgłoś
Burmistrz , ponoć najgorszy w historii darzony jest jednak zaufaniem wyborców.Siła i piękno demokracji jest zaskakująca ale to Naród ma rację!!! Cóż głowy w dół!
Odpowiedz
0
@ Karol
dnia 22.11.2010, 08:57 · Zgłoś
Pani Mario - lotnisko w Jaśle nie wypaliło a szkoda. Nawet odpowiedzi nie było tylko pusta droga wiodąca do nikąd. Tak dalej sięnie da.
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 22.11.2010, 08:56 · Zgłoś
[...] i tyle...!!! Mam nadzieje że II tura przekreśli dotychczasowe rządy...!!!
Odpowiedz
0
@ .....
dnia 22.11.2010, 08:55 · Zgłoś
A tak się wszyscy odgrażali że nie będą na Panią K głosować a tu proszę.....
Odpowiedz
0
@ Wstyd mi !!!
dnia 22.11.2010, 08:55 · Zgłoś
No to się Brzyszczki popisały... :( zastanawiam się , czym sobie P. Burmistrz zasłużyła na takie poparcie... chyba tylko tym , że jest z Pis-u , bo nic innego dla tego osiedla nie zrobiła... natomiast wielki szacun dla Sobniowa , podziękowali za śmietnisko , za sprawę byłego dyrektora szkoły... P. Burmistrz tam już nawet proboszcz nie pomoże...na całe szczęście !!!!
Odpowiedz
0
@ a
dnia 22.11.2010, 08:54 · Zgłoś
ale bedziemy mieli wybór........
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 22.11.2010, 08:52 · Zgłoś
Brawo Panie Andrzeju. Trzymamy kciuki i wierzymy, że w drugiej turze mieszkańcy pójdą z Panem i miażdżąco pokona Pan Kurowską. Potrzebujemy Burmistrza w Jaśle Andrzeja Czerneckiego.
Odpowiedz
0
@ AuU
dnia 22.11.2010, 08:48 · Zgłoś
Huraaa !!! Powstanie nowy deptak.
Odpowiedz
1
@ jaślan
dnia 22.11.2010, 08:48 · Zgłoś
Jednak miała rację. Jasło jest i pewnie będzie PISowskie. Ludzie myślcie zanim będzie za późno!!!
Odpowiedz
0
@ !!!!!
dnia 22.11.2010, 08:46 · Zgłoś
co???????!!!!!! OMG
Odpowiedz
0
@ Anna
dnia 22.11.2010, 08:46 · Zgłoś
No to już po wyborach 5-grudnia w dogrywce Górczyk przekaże głosy Czerneckiemu i zostanie jego zastępcom A pani Maria wraca do Dąbrówki
Odpowiedz
0
@ kik
dnia 22.11.2010, 08:41 · Zgłoś
dramat !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.