Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kurowska kontra Czernecki. Debata w najbliższą środę.

98

W najbliższą środę o godz. 14.00 w budynku firmy PNiG przy ul. Asnyka w Jaśle odbędzie się debata pomiędzy dwoma kandydatami na urząd burmistrza Jasła...

Tematem debaty będzie, co Kurowska i Czernecki oferują przedsiębiorcom w naszym mieście. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że obie strony zgodziły się spotkać. Na debatę zaproszeni zostali  również członkowie Jasielskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców, które jest głównym organizatorem debaty.

Zainteresowani mieszkańcy będą mogli wziąć udział w debacie, nie mniej jednak liczba miejsc jest ograniczona ze względu na wielkość pomieszczenia, w którym spotkanie się odbędzie. Nie jest jeszcze wiadome, czy debata między Kurowską, a Czerneckim będzie transmitowana w telewizji jasielskiej.

(icz)

Reklama

Komentarze: 98

Dodaj komentarz Widok:
0
@ prawda
dnia 01.12.2010, 18:47 · Zgłoś
Poczytajcie program Czerneckiego, jedynego inteligentnego kandydata na stanowisko burmistrza!

http://shesaliar.110mb.com/porzadnyprogram.html

Tak powinno być! Tak by było gdyby nie ten pechowy wybór 4 lata temu...
Odpowiedz
0
@ wieszcz
dnia 01.12.2010, 18:45 · Zgłoś
Kurowska wzięła kredyt i podpisała umowę. Zadłuży to miasto ponad dwukrotnie więc nie pisz bzdur :) A tu mam jeszcze ciekawszą lekturkę dla Ciebie:

http://shesaliar.110mb.com/klamstwakurowskiej.html

http://shesaliar.110mb.com/zaprzepaszczoneszansekurowskiej.html

Miłego czytania. To jest PRAWDA!
Odpowiedz
0
@ true_teller
dnia 01.12.2010, 18:38 · Zgłoś
Znalazło się jeszcze to

http://shesaliar.110mb.com/porzadnyprogram.html

Warto poczytać i przemyśleć wybór nad tymi 2 różnymi kandydatami!
Odpowiedz
0
@ true_teller
dnia 01.12.2010, 18:38 · Zgłoś
CAŁA PRAWDA O KUROWSKIEJ!!!

http://shesaliar.110mb.com/klamstwakurowskiej.html

http://shesaliar.110mb.com/zaprzepaszczoneszansekurowskiej.html

Jestem przerażony! To podobno uznane przez sąd ;o
Odpowiedz
0
@ Do Mychy
dnia 01.12.2010, 18:06 · Zgłoś
Mniejsze zło ? Przypomnij sobie w jakiej kondycji zostawił Czernecki miasto 4 lata temu! Mniejsze zło mówisz? Teraz jak by przeszedł zrobi dokładnie to samo, zadłuży miasto i po 4 lata znowu będziemy wybierać mniejsze zło i każdy będzie wieszał na nim psy!
Ludzie myślcie do przodu, przypomnijcie sobie co Czernecki zrobił przez 8 lat kadencji- NIC
Odpowiedz
0
@ wyborca
dnia 01.12.2010, 16:32 · Zgłoś
Kurowska przynajmniej ma honor i nie zachowuje się tak jak pieski Czerneckiego - czytaj Baniak. Śmiech na sali, Czernecki czuje że przegra i sprzymierza się z kim tylko się da, nawet ze swojej wrogiem z przed czterech lat! sami popatrzcie Baniak i Czeluśniak na czele, istni Palikoci, krzykacze mocni jedyni w [...]!
Powierzcie mu władzę a będą robić co będą chcieli tak jak prze czterema laty, zadłużą miasto pchając kasę w kieszeń!
Czeluśniak, Baniak, Czernecki, śmiech na sali kto tym miastem chce rządzić
Odpowiedz
0
@ DO PANI BURMISTRZ
dnia 01.12.2010, 12:48 · Zgłoś
Szanowna Pani zeby zostac burmistrzem trzeba najpierw o siebie zadbac i jakos wygladac w pierwszej kolejnosci proponuje schudnąc tak ok 15 kg nastepnie zakupic lepsze ciuszki
(nie te z rynku spodnice na gumach ) tylko w jakims lepszym sklepie proponuje sie wybrac do rzeszowa bo jak pani sama widzi w jasle nie ma gdzie zakupow zrobic i na koncu kosmetyczka wtedy mozna sie ludziom pokazac
Odpowiedz
0
@ Mycha
dnia 01.12.2010, 10:14 · Zgłoś
Drodzy moi mili. Wszystko pięknie, ładnie! Czernecki kompetentny gość, głosujmy na niego, a Kurowska be. Tylko dlaczego, do jasnej [...]- miała 2 tysiące przewagi głosów nad nim? Gdzie są ci wszyscy ludzie, co na nią głosowali? Bo tu pochlebnych opinii za dużo nie uświadczysz. Zarówno tu jak i na innych jasielskich portalach. Opamiętajcie się! Nawet jeśli nie jesteście w 100% przekonani do Czerneckiego- wybierzcie przysłowiowe mniejsze zło! Popatrzcie, co ta kobieta zrobiła...i nadal robi! W sądzie z Czerneckim przegrała. Jej ludzie podczas ciszy wyborczej jeździli po mieście i kleili plakaty psychopatów z PiSu. To się nazywa FAIR PLAY?!
Odpowiedz
0
@ xxx Jaslo
dnia 30.11.2010, 20:18 · Zgłoś
Ludzie jezeli macie troszke wstydu to sie opanujcie co piszecie wstyd dla JASLA PRZYNOSICIE :dLACZEGO TEGO PORTALU NIKT NIE KONTROLUJE JAK MOZNA TAKIE WYRAZENIA STOSOWAC JAK PAMPERSY CZY G::::
Odpowiedz
0
@ Do dobroduszny
dnia 30.11.2010, 20:15 · Zgłoś
Jedna osobe wymieniles i myslisz ze taki do przodu jestes. Jedna bo wiecej nie ma dobrze o tym wiesz! Zainteresuj sie ile osob Czarnecki powsadzal kiedy byl przy korycie to sie obodzisz moze wreszcie [...]!!! Lisci na drzewie braknie
Odpowiedz
0
@ JOJO
dnia 30.11.2010, 20:07 · Zgłoś
Czarnecki SPALARNIE ODPADOW nam w Jasle chce zafundowac . Jak tak to ja i moja Rodzina wyprowadzamy sie!! Nie mamy zamiaru tu zyc i tego [...] wdychac!!!
Odpowiedz
0
@ Gabi
dnia 30.11.2010, 20:05 · Zgłoś
Im więcej opluwania p. Burmistrz Kurowskiej,tym więcej pewności,że wygra pojedynek z Czarneckim.Wszak tonący brzytwy się łapie...A więc nie żałujcie sobie inwektyw,twórzcie nowe,ot tak dla uspokojenia nerwów,w nadziei na obdarowanie stołkami na Mikołaja...A efekt i tak jest oczywisty-nie zmienia się lepszego!!!
Odpowiedz
0
@ Pani AGAT255
dnia 30.11.2010, 20:01 · Zgłoś
Klania sie pani psychiatra. Bo albo taka [...] jestes bo takie brednie wypisujeszna portalu albo taka [...] udajesz !!!
Odpowiedz
0
@ Jan
dnia 30.11.2010, 19:57 · Zgłoś
Ja uwielbiam tapete pani Kurowskiej.Jest sliczna!
Moze Czarnecki by sobie zrobil taka. Oj przydalo by mu sie . Bo juz na zmeczonego bardzo wyglada. Biedaczek bo te klamstwa na pania Kurowska zamiast mu pomoc to szkodza!! Oj bardzo szkodza!
Odpowiedz
0
@ GIGI
dnia 30.11.2010, 19:45 · Zgłoś
Jak czytam te wszystkie komentaze to nic nie rozumiem!
Bo wszyscy w Jasle wiedza(chyba , ze juz zapomnieli),ze pana Czarneckiego nic Jaslanie nie obchodza. Przeciez byl 2 kadencje i co zrobil!! Oprocz swoich kozysci majatkowych(bardzo zreszta duzych ) NIC! I tym razem jezeli wygra to bedzie jeszcze wieksze NIC!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Jaslanin
dnia 30.11.2010, 19:40 · Zgłoś
To Pani Burmistrz Maria Kurowska zostala ogloszona najlepszym burmistrzem podkarpacia a nie kto inny. To samo mowi za siebie!Ma Pani juz nasze glosy . Wierzymy , ze i tym razem wygra sprawiedliwosc a nie BANDA LAPOWKARZY!!!!
Odpowiedz
0
@ Do AGAT 255
dnia 30.11.2010, 19:34 · Zgłoś
Nie kompromituj sie i nie pograzaj wiecej. I tak jestes juz na dnie. To tylko kolejny dowod na to ,ze tylko ludzie twojego pokroju popieraja i twoza szeregi Czarneckiego. Klamstwa , Klamstwa i jeszcze raz klamstwa to co soba reprezentujecie. A strach , ze kolejny raz zostaniecie odsunieci od "koryta"przycmiewa wam wszystko!!!!!!!!!!!1
Odpowiedz
0
@ Do "swiadomy wyborca
dnia 30.11.2010, 19:17 · Zgłoś
pan "swiadomy wyborca" widac bardzo sie stara aby przekonac naszych jaslan do siebie . Jednak na darmo!!!!!!! Pan Czarnecki burmistrzem juz byl i nic dla miasta niezrobil. O tak zapomnialbym dodac , ze zrobil ale dla siebie kilka domow i spory majatek a to wszystko z pensji burmistrza.Tak sie teraz biedny stara bo gdzie on taka "kase trzepal bedzie" jak nie w urzedzie miejskim.Nic nie robi( bo ma Burczyka)a sam o niczym nie ma pojecia. A dobro Jasla to juz najmniej go obchodzi.
Odpowiedz
0
@ były radny
dnia 30.11.2010, 09:56 · Zgłoś
Niemotym, niemotym to jesteś Ty [...] co to piszesz bo kto głosuje za zmianami na sesji ( ranni )a może Pani Kurowska tylko
Odpowiedz
0
@ czytelnik
dnia 29.11.2010, 23:13 · Zgłoś
Tak sobie czytam komentarze - ale fajna debata - sama merytoryka, tak po polsku, po naszemu - każdemu dowalić.......
Odpowiedz
0
@ do.... Jaślak
dnia 29.11.2010, 19:41 · Zgłoś
Co ty [...]? Jacy ranni byli odpowiedzialni za działania burmistrz. Ranni w wypadkach cy co?. Oj [...], [...]!!!
Odpowiedz
0
@ jJeden z Was
dnia 29.11.2010, 19:37 · Zgłoś
Zastanawiam się jak krótką mamy pamięć.Dla wielu z nas nie ważne jest, że już podziękowaliśmy 4lata temu Czerneckiemu za jego 10letnie rządzenie miastem który za tak długi czas nic szczególnego nie nawojował.Miasto szare i ponure, zohydzony rynek specjalną kostką-/wykonawca z zewnątrz/, niebezpiecznie zadłużone. Czernecki zarządza poprzez stworzone układy,często nieobiektywnie ,"etatowi"radni to jego straż przyboczna, razem mieszają prawo z bezprawiem. Czerneckiemu brakuje predyspozycji do występowania publicznego /prawdopodobnie sam siebie nie słyszy/ nic z sobą nie utożsamia.W zaciszu gabinetu oschły, niekontaktowy, bez wyrazu,bez jednoznacznej odpowiedzi dla petenta.Widać wyraźnie,że poluje na burmistrzowski stołek licząc, że 4letnia przerwa to wystarczający okres aby mieszkańcy Jasła zapomnieli jego predyspozycje i cechy osobowe. Skoro dobrze mu się wiedzie w Korzennej to niech tam zostanie.Poradzimy sobie bez niego.Chcąc być
burmistrzem Jasła musiałby jeszcze dodatkowo odbyć staż u prezydenta Krosna p.Przytockiego w zakresie umiejętności formułowania zadań w ramach RPO i starań o ich dofinansowanie.
Tak więc dużo zmian w swojej osobowości czekałoby p. Czerneckiego i trudu aby sprostać wymogom ówczesnego burmistrza.Proponuję schłodzić ambicje tym bardziej,że mamy zimę.A może oprócz bycia kolejny raz burmistrzem Jasła p.Czernecki potrafi coś innego robić?
Odpowiedz
0
@ leon
dnia 29.11.2010, 16:24 · Zgłoś
pani burmistrz z czym do ludzi z tapeta na twarzy oj losie losie
Odpowiedz
0
@ Jaślak
dnia 29.11.2010, 06:52 · Zgłoś
Pani Burmistrz to porzadna kobieta i mam nadzieje ze wygra!!! a co zrobiła nie tak do Jasła to jest nie wina tylko jej samej ale i Rannych bo oni za to wszystko byli odpowiedzialni i za te zmiany i projekty głosowali ale teraz najlepiej wszystko zwalić na Panią Kurowską
Odpowiedz
0
@ dobroduszny
dnia 29.11.2010, 00:25 · Zgłoś
Witam czytelnikow jasielskiego portalu.

Chcialbym podzielic sie swoimi informacjami na temat tych dwoch kandydatow mianowicie jestem za Panem Czarneckim chociazby z tak prostego powodu jakim jest to iz obecny bumiszcz miasta jest osoba nie adekwatna do stanowiska. Co mam na mysli? A mam to iz Pani Kurowska ronbi wszystko i dalej bedzie to robic jak wygra kolejna ture.

Mianowicie mowiac szybko i na temat mam jej za zle i zapewne nie tylko ja ze Pani Kurowska wkleja swoich malozasluzonych ptrzyjaciol na stanowiska takie jak sekretarka ktore zostalo objete przez Iwone Kędzior <nazwisko wszystkim znane> dziewczyna konczy studia zaoczne o tematyce prawnej i nagle w trzybie natychmaistowym zostaje jej przydzielony staz
Odpowiedz
0
@ --------
dnia 28.11.2010, 23:32 · Zgłoś
Gdyby każdy kto pcha się do władzy był na końcu rozliczany jak zwykły człowiek czyli "manko" to płacimy i zarobki takie jak każdy to by się tak do władzy nie garneli a jak już by coś robili to z głową bo by się bali o [...] i w rządzie powinno być tak samo.a poprawić gospodarkę to dać ludziom prace i większe zarobki więcej nic nie potrzeba.
Odpowiedz
0
@ do marzenka 32
dnia 28.11.2010, 22:16 · Zgłoś
On miał [...]... nasze problemy, to dobrze bo blisko siebie, a Ona nie ma nigdzie, pilnuje tylko siebie i swoich znajomków.
Odpowiedz
0
@ jureczek
dnia 28.11.2010, 21:22 · Zgłoś
NIE BĘDĘ GŁOSOWAŁ NA NIĄ .Nie rozumiem dlaczego jest tak ,że mówi się o jej niekompetencji , a tak wiele osób chce na nią głosować(nie do pomyślenia w innych krajach).Przegrywa procesy,wyrzuca pieniędze w błoto (droga do nieistniejącej strefy ekonomicznej koło N. Stylu,remont fontanny itd, nie będę wiliczał bo szkoda czasu to tylko niektóre przykłady niegospodarności . Czego by nie zrobiła budzi mniejsze lub większe kontrowersje.Ktoś powinien się z nami rozliczyć .Przedstawić żetelne sprawozdanie ze swojej działalności.Wytłumaczyć.Prokuratura też powinna się wypowiedzieć .Dla mnie każdy może zostać burmistrzem. Kobieta, [...], partyjny czy bezpartyjny,wierzący lub niewierzący, pod warunkiem,że będzie dobrym gospodarzem biznesmenem. Byłem na kilku sesjach rady miasta .W moim odczuciu jest burmistrzem manipulowanym przez swoich podwładnych.Samowolka. Zlekceważyła ostrzeżenia radnych w sprawie wałów, a potem woda w tych miejscach przelała wały..Dyskusje z nią są bezowocne ,a poziom w jakim jest toczona żenujący.Mogę tak wyliczać bez końca.To co zrobiła (bo musiała coś zrobić), to można zrobić w kilka miesięcy, a gdzie reszta kadencji .Modlitwą niczego nie osiągniemy ,Trzeba podkasać rękawy i wziąść się do pracy. Władza powinna być świecka,otwarta dla wszystkich.Osobiście dla mnie ta pani nie zrobiła niczego.Robi deptak a na Kolejowej chodzi się po kostki w wodzie unikając śmigające samochody.Może się nie znam,może mylę, ale staram się myśleć i wyciągać wnioski. Jeśli ktoś nie spełnia naszych oczekiwań ,musi być zmieniony.Dlatego głosuję na przeciwnika. Oceniajmy ludzi po tym co zrobili ,a nie po tym czego jeszcze nie zrobili.Każdy ma swoje sumienie i samodzielnie myśli, więc sam zadecyduje na kogo odda głos.Jeżeli się mylę to podajcie jakiś sukces p.burmistrz, który przyćmi wszystko to czego nie zrobłia, a może zmienię zdanie
Odpowiedz
0
@ zyga
dnia 28.11.2010, 17:32 · Zgłoś
jak mamy dobra pamiec to obecny kandydat jest marnego zdrowia
Odpowiedz
0
@ luubicz
dnia 28.11.2010, 16:51 · Zgłoś
hhm.. tak czytam te wasze [...], a tak naprawdę to tylko piszecie, krytykujecie a czy byliście na wyborach do rady miasta?? W większości zostali ci sami. A gdzie młodzi prężni, pomysłowi, którzy kandydowali do RM. Gdzie Ci młodzi którzy powinni na nich głosować??(woleli zapić pałkę i leczyć kaca niż iść na wybory, a teraz wielce debatują jaki to kandydat byłby najlepszy na burmistrza.A ja wam powiem, że żaden z tych którzy kandydują hehe! Byłem, za Towarzyszem, no ale nie zaufaliście Mu ok. Teraz z dwojga złego wybieram P. Czarneckiego. Nie dlatego, że coś mam do obecnej Burmistrz, ale z poczucia bezpieczeństwa tak! Po składzie i koalicji w sejmiku, Jasło z włodarzem PiSowskim (bez aluzji)i tylko jednym przedstawicielem, który tylko sentymentalnie jest związany z Jasłem nie mamy żadnych szans na sprowadzenie jakichkolwiek pieniędzy do Jasła. Nie mówiąc o firmach, które by zainwestowały w Jasło.

Ps. Może wiecie gdzie ta wspaniała firma z Odessy, która miała zainwestować w Gamracie.
Hmmm tz. ze P. Burmistrz znów zrobiła sobie pielgrzymkę za nasze pieniądze??
Odpowiedz
0
@ marzenka32
dnia 28.11.2010, 08:48 · Zgłoś
bani burmistrz to porzadna kobieta i mam nadzieje ze wygra!!!czarnecki nie przyjmował zaineresowanych a ona TAK on miał w [...] nasze problemy
Odpowiedz
0
@ [...] [...]
dnia 27.11.2010, 20:01 · Zgłoś
Te Wasze komentarze są idiotyczne potrzebna jest praca a będzie produkcja,zyski,podatki i wszystko co po tym następuje ,nie chińczyki mają za nas produkować bo z tego nic dobrego nie wyniknie.Te Wasze spory przydadzą się na [...].
Odpowiedz
0
@ Danuta
dnia 27.11.2010, 18:20 · Zgłoś
Nie wiem po co ta debata,komu potrzebna.Każdy może porównać co zrobił Czarnecki przez 2 kadencje burmistrzowania z kadencją Kurowskiej...Różnica jest spora.Jasło ma wreszcie estetyczny wygląd,ma też osobę na stanowisku medialną ,kontaktową,będącą w ciągłym kontakcie z ludżmi i ich problemami.Ma burmistrza ,który ma konkretny,nakreślony plan dalszego działania(bez obietnic)na najbliższe lata.Po co to zmieniać??? Bo sztab Czarneckiego załatwił sobie klipa na TVJ z gościem z PSL,który rujnuje kraj pod [...] z PO? O ile wiem,p. Czarnecki był po prawicy,a teraz nagle pokochał wieś i PSL??? To jest jak widać działanie spin doktora Czeluśniaka.Podobnie jak rzekomo wygrany 3:1 pojedynek w sądzie, za który przepraszano p.Burmistrz, a nawet płacono żywą gotówką...
Tak więc jasno widać,debata to kolejna próba wpływania na podkorę za wszelką cenę.Aby paśnik był po stronie niby to niezależnego komitetu jaślan(kolejna bajka)...Tyle.Ludu pomyśl nim coś zmienisz!
Odpowiedz
0
@ misiek
dnia 27.11.2010, 17:36 · Zgłoś
Ludziska o co sie nerwicujecie,jak zyje Jaslo nie mialo dobrego gospodarza a teraz tez zamiast myslec co by zrobic dobrego dla miasta blokuje sie dobre pomysly bo wymyslili je przeciwnicy,nasze wladze powinno sie wyslac do Krosna ,Dukli ,Rzeszowa by zobaczyli jak naprawde dba sie o swoje miasto,zobaczymy czym sie wykaza nowi radni a pani burmistrz mowimy -zegnaj ,nie potrzeba nam juz wiecej pomnikow
Odpowiedz
0
@ patrycja
dnia 27.11.2010, 10:02 · Zgłoś
Głosujcie na pana ;)
Odpowiedz
0
@ ee
dnia 26.11.2010, 23:28 · Zgłoś
LUDZIE GDZIE TA DEBATA??????????KPINY SOBIE ROBICIE???/ PRZECIEZ TO POMIESCZENIE TO KLITKA!!!!! wiecie co.............wstydzcie sie .............
Odpowiedz
0
@ >>>>
dnia 26.11.2010, 22:20 · Zgłoś
Do Mariusz Ja również jestem bezrobotnym i od paru lat nic od nikogo nie dostałem za free.Ani przysłowiowego złamanego szeląga,raz byłem w mops[w złej sytuacji finansowej to usłyszałem bym spieniężył telewizor].jakoś sobię radzę [jak nie wyjazd za granicę to inna praca dorywcza etc.]wkurza mnie tylko jak niektórzy piszą ile to dotują bezrobotnych,pracodawcy UM itd.Chciałbym by każdy spróbował tego dobrobytu mając jeszcze dzieci na utrzymaniu [które będą kiedyś musiały utrzymać singli ,emerytów itd.]
Odpowiedz
0
@ AGAT 255 :)
dnia 26.11.2010, 19:29 · Zgłoś
Andrzej :))) normalni Jaślanie są z Tobą ,a PiS poszedł w pis-du jak w całej Polsce z reszta ! ,szkoda tylko że w tym Podkarpackim [...] taki nawiedzony naród się uchował z Kurosią z [...] na czele w GRANICACH POWIATU JASIELSKIEGO. ... Jaślanie !!! macie jedyną i niepowtarzalną okazję raz na 4 lata !!! WYKOPAĆ NAJGORSZEGO W HISTORII MIASTA ,,Burmistrza''- Maryśke z Dąbrówki Kurowską. POSZŁA [...] NA WIOOCHĘ !!! ,następnym krokiem nowej rady miasta powinno być ujawnienie niekompetentnych posunięć, i przynoszących straty finansowe dla Jasła którym kierował ten [...] szkodnik - pociągnięcie jej do odpowiedzialności karno-sądowej za działania na szkodę miasta i jej mieszkańców. Jaślanie !!! 5.XII.2010 idzcie do wyborów i wyślijcie na banicję najgorszego burmistrza - Kurowską !!! nie słuchajcie klera bo robi wam wodę z mózgu i jest tego samego pokroju co cały NAWIEDZONY PiS. Jeżeli zależy wam na tym aby Jasło się rozwijało - [...]CIE kwokę z naszego miasta RAZ na ZAWSZE i oddajcie głos na CZERNECKIEGO !!!
Odpowiedz
0
@ świadomy wyborca
dnia 26.11.2010, 19:22 · Zgłoś
do "A"

ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty nie oznacza podpisania umowy w w/określonej sprawie tj. zaciągniecia kredytu długoterminowego na wspomniane 19.200.000,00 zł (chociaz takie ogłoszenie jest na stronie um Jasło)
dopiero ogłoszenie, o UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - swiadczy o podpisaniu umowy
powtarzam link do niego

http://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:271255-2010:TEXT:PL:HTML

być może nie zostanie wykorzystana ani jedna złotówka... o ile oczywiscie wybory przer...gra :) kurowska :D
Odpowiedz
0
@ xc
dnia 26.11.2010, 18:36 · Zgłoś
A skąd wiecie że to nie Czernecki zaproponował salę PGNig ???bo nie chciał z Kurowską spotkać się w JDK który uważa za bastion Pisu ????Czasem warto coś wiedzieć a nie bezmyślnie klepać w kompa!!!POZDROWIENIA DLA agat25 WRESZCIE SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY W UŻYCIU ????
Odpowiedz
0
@ Obserwator
dnia 26.11.2010, 17:44 · Zgłoś
Głosujcie na Czerneckiego bo to kompetentny gość i może dużo dla Jasła zrobić, a nie tylko się puszyć gadać i obrażać.
Teraz już jest ostatnia szansa oby pozyskać środki z Unii. Trzeba nam naprawdę człowieka z głową do działania, a nie do parady.
Niby to tylko głos, ale przez następne cztery lata będziecie ponosić jego konsekwencję. Może się nawet zdążyć, że konsekwencje pociągną się jeszcze dłużej.
Tylko Czernecki daje jakąkolwiek nadzieję.
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 26.11.2010, 15:55 · Zgłoś
ja nie życze żle panu czarneckiemu niech i pan czarnecki wygra a ty do mariusza jak pan czarnecki był u mnie z ofertom pracy a mnie nie zastał w domu to zapraszam go do mnie ponownie
Odpowiedz
0
@ paulina
dnia 26.11.2010, 14:14 · Zgłoś
Głosujcie na Panią kurowską :)
Duzo dla nas zrobiła :)
Pozwodzenia :)
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 26.11.2010, 13:11 · Zgłoś
jeszcze troche i z pisem i platformom będzie to samo co ze solidarnościom i ligom polskich rodzin
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 26.11.2010, 13:09 · Zgłoś
jeszcze przyjdom czasy że i PO straci władze
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 26.11.2010, 13:08 · Zgłoś
ty bezrobotny pytasz sie co ona zrobiła a pieniądze na zasiłki daje z opieki nam biednym bezrobotnym ludziom
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 26.11.2010, 13:06 · Zgłoś
widzicie jak jaślanie kłamiom teraz przepraszajom paniom burmistrz na pierwszej stronie
Odpowiedz
0
@ ---------
dnia 26.11.2010, 12:59 · Zgłoś
czarnecki przy krzyśku nie wygra wspomnicie moje słowa
Odpowiedz
0
@ ----------
dnia 26.11.2010, 12:59 · Zgłoś
oszukańczym sprytem to sie jaślanie wykazali pisząc gupoty nieprawde w ulotkach na paniom burmistrz ale jesteście wszyscy [...] ja [...]
Odpowiedz
0
@ Księgowa
dnia 26.11.2010, 12:22 · Zgłoś
W mieście tylko koalicja Jaślan, PO, Forum i PSP z Czerneckim, bo inaczej to Jasło zaorają, z tej prostej przyczyny,że PIS stracił władzę zarówno w województwie,jak i w powiecie. Nawet Cholewiński za czasów rządów pisu w sejmiku blokował pomoc dla Jasła, to teraz nie dostaniemy złamanego grosza przy Marysi.
Odpowiedz
0
@ A
dnia 26.11.2010, 12:06 · Zgłoś
Świadomy wyborco, brawo dla Ciebie za rzetelność.Oczywiście nie korzystanie z tego kredytu przed wyborami jest w pełni świadome.Ale nasza pani Marysia to kłamczuszka pierwszej wody. Pamiętam pytanie na jakimś zebraniu " czy po 30.06.2010r. podpisała Pani umowę kredytową ? " Odpowiedź " nie podpisałam " Zachęcam do poszukiwań w internecie, musi tam byc ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty i mamy wszystko jasne.
Odpowiedz
0
@ ITII
dnia 26.11.2010, 11:38 · Zgłoś
Proszę wszystkie osoby uprawnione do głosowania ,aby poszły do urn wyborczych i oddały swój głos ,gdyż o to chodzi w demokracji.
Odpowiedz
0
@ ola
dnia 26.11.2010, 10:55 · Zgłoś
Dokładnie, ani miejsce ani godzina debaty, to są kpiny z nas mieszkańców Jasła, którzy chcemy posłuchać co mają do powiedzenia kandydaci na tak znaczące stanowisko w mieście.
Frekwencja w wyborach pokazała, że interesują nas sprawy naszego miasta.
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 26.11.2010, 10:27 · Zgłoś
Kogo boi sie Najjasniejsza Pani???? a CIEBIE WYBORCO!!!!!!!!!! bo wie ze jest niekompetentna, pruderyjna, falszywa i nieskuteczna! Debata powinna byc dostepna dla wiekszej ilosci widzow na zywo oraz w TV!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 26.11.2010, 10:12 · Zgłoś
Najwyższy czas pomyśleć o inwestycjach w Jaśle przynoszących realne korzyści. Parkingi i chodniki pieniędzy nie dadzą jak skończą się dotację z EU. A bez dotacji nie utrzymają infrastrukury i wszystko będzie jak dawniej.

Zamiast ryb dajcie jaślanom wędki. Na Warzycach miało coś powstać co z tym się teraz dzieje? Inwestycja miała przynieść dodatkowe miejsca pracy. Badziewna fontanna na rynku w cenie domu nie przyniesie Jaślanom korzyści finansowych, o estetycznych nie wspomnę, bo to pewnie rzecz gustu.
Nie chce nowych pomników świętych, świętych wód mineralnych i innego badziewia w Jaśle, chce pomocy dla przedsiębiorców, stworzenie nowych miejsc pracy, inwestycje budowlane, np. Jareniówka, Warzyce, itp. Nie chce kolejnych dębów, uroczystych otarć ślepych ulic itp. Nie chce księży widzieć przy święceniu kupy gruzu.

Nie głosowałem na żadnego z powyższych kandydatów ale teraz nie zagłosuje na doczesną władzę.
Odpowiedz
0
@ Pszepraszam
dnia 26.11.2010, 09:25 · Zgłoś
Czy JDK będzie w tym czasie w remoncie !
Odpowiedz
0
@ W.A
dnia 26.11.2010, 09:14 · Zgłoś
Nie zatrudnia obcych firm tylko firmy radnych z PISu? to ładna ekpia
Odpowiedz
0
@ piotrek
dnia 26.11.2010, 07:37 · Zgłoś
do ona z jasła: robi tzn co zamieszanie i buduje pomniki oraz bierze udział w jakichś śmiesznych uroczystościach i wygraża studentom oraz ostzrega wyborców proszę panstwa ja sobie jako burmistrz na to nie pozwole? To za ponad 150 tys zł. jej zarobków rocznie z naszych podatków chyba trochę za mało. A do Bodo: 3 x Tak tzn dla czego 3 x bo chyba nie wiesz o co chodziło z tym 3 x TAK!
Odpowiedz
0
@ Dzidzia
dnia 26.11.2010, 07:35 · Zgłoś
Pis [...] z jasła
Odpowiedz
0
@ bolo
dnia 26.11.2010, 01:10 · Zgłoś
Kurowska jest [...] i boi się spotkania w większym gronie z Jaślanami. Powinna założyć pampersa pssssyknąć się czymś dla zabicia [...] i podjąć rękawice na szerszym gremium publicznym !!! Ale ona jest [...] i unika spotkania z wyborcami którzy obnażyli by jej nie udolność i nie kompetentność na w/z stanowisku . A sio jak to ktoś napisał . Miał rację.
Odpowiedz
0
@ agat25
dnia 26.11.2010, 00:54 · Zgłoś
Panie Czernecki , Pan zapędzi tą <Kurosię> z PNiG do JDK !!! toż to jej bastion z podobnie nie udolną ,namaszczoną ,,dyrektor'' Kasprzykową będącą na jej usługach :))) , sala konkretna i mogąca pomieścić masę ludzi, pozostaje tylko zapodać godzinę np. 16.00 co by Jasielski naród po pracy mógł obiadek spożyć i zdążyć zobaczyć chłosty Maryśki z Dąbrówki !.Frekwencja będzie wyśmienita :D ,można będzie zobaczyć te PiS=owskie [...] Jasielskie popierające i będące na usługach Kurowskiej ,a spektakl będzie zapewne przedni i przewodni - JAK NALEŻY WYKOPAĆ z Jasielskiego magistratu - NAJWIĘKSZEGO SZKODNIKA w HISTORII miasta Jasła Majkę Kurowską !!! ...podpowiadam - może jakieś bileciki wstępu na debatę na szczytny cel np. ściepę na miotłę dla Kurowskiej, a przy wyższej kwocie TACZKI nie koniecznie pełne nawozu ... POZDRAWIAM WSZYSTKICH NORMALNYCH po za Nawiedzonymi [...] :))
Odpowiedz
0
@ Adam
dnia 26.11.2010, 00:16 · Zgłoś
A ten opis powyższy rodziny jasielskiej to pewnie rodziny Czerneckiego...Ale to są jaja wszystkie przywary wymierzone przeciw p. Kurowskiej wypisz,wymaluj dotyczą właśnie chwalonego Czarneckiego,nie mówiąc o kłamstwie związanym z orzeczeniem sądu,który jest po stronie Kurowskiej.A i roztropne wydawanie pieniędzy nie jest wadą.To Czernecki zadłużał miasto do 40 procent,czego widać nie było.Kurowska zjechała na 20 procent,i proszę-widać efekty.Zatem trochę szacunku i obiektywizmu ludu Jasła
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 25.11.2010, 23:00 · Zgłoś
Czyżby PiSmen też odpłynął w siną dal po porażce [...] ?
Może to i lepiej - nie będzie wypisywał bzdurnych komentarzy.
Odpowiedz
0
@ [...] do mariusza
dnia 25.11.2010, 22:58 · Zgłoś
Aby pisać, trzeba umieć, a nie sadzić byki ortograficzne,że o sensie wypowiedzi nie wspomnę. Porażka i żenada - nie pisz już nic więcej, wystarczy obciachu.
Odpowiedz
0
@ Bodo
dnia 25.11.2010, 21:26 · Zgłoś
3 x tak dla burmistrz Kurowskiej.W przeciwieństwie do Czarneckiego szanuje Jasielskich pracodawców.Nie zatrudnia obcych firm,a to się ceni,ponieważ spada w naszym regionie bezrobocie.3 x nie dla Czarneckiego.
Odpowiedz
0
@ M
dnia 25.11.2010, 21:20 · Zgłoś
he, każdemu coś zwisa - tobie też!
Odpowiedz
0
@ Mike 38
dnia 25.11.2010, 20:56 · Zgłoś
Jasło 4U kurowska 4U tak powinien się ten portal nazywać nic na temat ani przeciw bo się odwoła do sądu jak napiszesz przeciw niej
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 25.11.2010, 20:41 · Zgłoś
DLACZEGO NIE NA DUŻEJ SALI W JDK ?????????? WYBORCÓW SIE WSTYDZI ???????????????????????
Odpowiedz
0
@ sp Zoo
dnia 25.11.2010, 19:52 · Zgłoś
prace to dawał przez 8 lat , ale firmom z poza Jasła .
Odpowiedz
0
@ M....M
dnia 25.11.2010, 19:45 · Zgłoś
Co za brednie piszesz że zasiłki daje dla bezrobotnych ty chyba w innym świecie żyjesz.Jak daje pieniądze komuś to może dziękuje za coś!!!!
Odpowiedz
0
@ he
dnia 25.11.2010, 19:44 · Zgłoś
ale Ona ma nos , prawie do wargi zwisa haha
Odpowiedz
0
@ do Mariusza
dnia 25.11.2010, 19:39 · Zgłoś
może Cie wtedy w domu nie było jak Czernecki z oferta pracy był u Ciebie :)
Odpowiedz
0
@ Ona z Jasła
dnia 25.11.2010, 19:29 · Zgłoś
Przynajmniej widać , że cos Pani Maria robi w tym Jasle.
Odpowiedz
0
@ rodzina jasielska
dnia 25.11.2010, 19:18 · Zgłoś
Jeśli to prawda co niesie plotka po mieście podobno Pani Kurowska zabroniła udzielania jakichkolwiek informacji dotyczącej działalności Urzędu Miasta w okresie ostatnich 4 lat dotyczy to ponoć w szczególności osób związanych z kontrkandydatem Andrzejem Czerneckim gdy tak ,to znowu jest gra nie fer. Ale jak znamy Pana Czerneckiego jak zwykle będzie pełna kultura i fakty a nie inwektywy. Taki to już kulturalny człowiek chociaż niektórzy uważają to i określają "kluchy". Moja rodzina osobiście woli takie kluchy aniżeli arogancję, niekompetencję i obrażanie się na wszystkich i na wszystko i wykorzystywanie uroczystości kościelnych czy też tragedii Smoleńskiej dla uzyskania wyniku wyborczego. Jesteśmy zdania, że mimo iż zwolennicy Pani Marii nie mając argumentów próbują zakrzyczeć , zdeformować fakty niekorzystne gdyż faktów świadczących na korzyść tej pani praktycznie nie ma są zdolni do wszystkiego. Dowiedzieliśmy się jak po raz kolejny ta kandydatka oddała sprawę do sądu który niestety jej i jej poplecznikom praktycznie nie przyznał racji. A wzięcie kredytu i do chwili obecnej niewykorzystanie nie świadczy o niezadłużaniu miasta. Nie chcemy już po raz kolejny być mówiąc oględnie wprowadzani w bład dlatego mówimy od dziś do i po wyborach "Andrzej Czernecki Naszym Burmistrzem jest". Panie Czernecki zawsze był Pan klasą dla mieszkańców i samego siebie- gdy patrzymy i analizujemy postepowanie Pana i Prezydenta Krosna Przytockiego widząc jakie tam ma poparcie bo tam się popiera człowieka i jego sposób postępowania i dbałość o miasto a nie partyjniactwo rozumiemy dlaczego Krosno się rozwija a Jasło pozostaje z tyłu! Panie Andrzeju Czernecki przed Panem chapeau bas ( czyt. szapoba- czapki z głów) i zagłosujemy na Pana wierząc w dobro nas i naszego miasta. Ciekawe czy ci którzy odpadli w wyborach na burmistrza pokażą prawdziwe oblicze i wykażą się odwagą popierając Pana bo chyba mają doświadczenia osobiste jak z nimi postąpiła ta ekipa, która winna odejść!
Odpowiedz
0
@ KLAUDIUSZ
dnia 25.11.2010, 19:15 · Zgłoś
Najlepiej niech się oboje zamkną w PGNiG,wykrzyczą i pójdą do domu.
Z góry bowiem wiadomo,że [...] mogą pomóc przedsiębiorcom(co udowodnili swoją działalnością np. poprzez licznie zamknięte zakłady pracy, [...] w powietrzu,).Owszem szumu wokół było od [...]: wyjazdy na zagraniczne podróże do Watykanu,do Skandynawii,goszczenie znakomitości np. na Targach Wina.itd I co z tego Jaślanie mają,co firmy jasielskie mają? [...] ,jak Polska cała! Zatem debata Jasia i Małgosi o Babie Jadze brzmieć będzie jak stawianie kloca w [...] podczas bolesnej [...]...
Pijar,pokazywanie wizji, jak po spożyciu makówek.Aby tylko dorwać się do koryta,aby przywalić rywalowi...Nie,dość tych jaj...Po 21-ym listopada jasno widać ,że w tym mieście słowo kalka wciąż zastępuje nawet drukarkę!I nie ma znaczenia kto będzie burmistrzem,bo pewne jest,że lepiej nie będzie,a jeszcze gorzej.
Odpowiedz
0
@ sss
dnia 25.11.2010, 18:37 · Zgłoś
sami [...]
Odpowiedz
0
@ ddd
dnia 25.11.2010, 18:35 · Zgłoś
do @mariusz trzeba było się uczyć, to byś nie miał problemów
Odpowiedz
0
@ dz.
dnia 25.11.2010, 18:28 · Zgłoś
Andrzej, Ty lepiej napisz II część Plastusiowego Pamiętnika ;[...] Maria wygra !
Odpowiedz
0
@ kolega bezrobotnego
dnia 25.11.2010, 18:18 · Zgłoś
pani maria daje duzo pieniedzy dla jaslan? a co pani maria powiedziala jak byly pieniadze dla najbiedniejszych? "oni nie potrzebuja tych piieniedzy..." wiec nie piszcie tu glupot bo za te pieniadze co dla najbiedniejszych mialy byc przeznaczone kupila sobie nowe autko -.- wiec zastanowcie sie -.- [...] -.-
Odpowiedz
0
@ bezrobotny
dnia 25.11.2010, 18:13 · Zgłoś
taa glosujcie na marie to bedziecie miec wiecej kwiatkow przy drodze niz znakow :) co ona w ogole zrobila? co drzewo chiala usunac? pamiatke historyczna? co jeszcze? odpowiedzcie sobie sami... i jak mozna glosowac na [...]kow :) tak ze zastanowcie sie... Pan Czernecki przynajmniej cos zrobil dla jasla dal prace np. kryty basen, itd. jezlei chcecie miec dalej kwiatki zamiast pracy to zaglosujcie na Pania [...]ową :)
Odpowiedz
0
@ świadomy wyborca
dnia 25.11.2010, 18:06 · Zgłoś
Pani Kurowska składając pozew do Sądu w trybie wyborczym przeciwko KWW Jaślanie- wykazała się przebiegłością i oszukańczym sprytem, który ... wprowadza w stan totalnego ogłupienia tych z Jaślan, którzy wierzą tej Pani, właściwie nie wiadomo dlaczego.
Uważam, że do [...] nie należę. Mam dostęp do różnych niewygodnych informacji dla jaśnie panujących. Do bip'u, stron bzp i tych krajowych i tych "unijnych" - każdy taki dostęp ma, ale nie każdy, co wykorzystują panujący nam włodarze miasta - potrafi takie informacje wyszukać.
Pani Burmistrz Kurowska wygrała w Sądzie jeden z punktów- stwierdzenie, że nie wydała do dziś ani złotówki z zaciągniętego kredytu... ale czy ta gra słów nie jest zbyt daleko posunięta? Oceniam, że to jest zagranie Pani Burmistrz wprost mistrzowskie.
Umowa podpisana- a kredytu nie ma???
Kto z Państwa idzie do banku i zaciąga kredyt przeznaczony minnymi na spłatę wcześniejszych zobowiązań z terminem spłaty na 2020 rok z myślą, że go wcale nie weźmie???
Uważam, że tak mógłby postąpić jedynie szalony gospodarz...

...niestety, mieszkam tutaj i zagłosuję na człowieka, który zna budżet miasta w którym mieszkam, który ma pomysł na jego rozwój.

A ładne kwiatki, klomby, deptaki, dęby, żołędzie Hitlera... hm...
De gustibus non est disputandum

Proszę zapoznać się z materiałami i przemyśleć, być może jednak białe jest białe a czarne jest czarne :)

Uchwała Rady Miejskiej Jasła w sprawie zaciągnięcia długotrwałego kredytu bankowego z dnia 24 maja 2010 roku
Paragraf 1 ust.1 „Zaciąga się kredyt długoterminowy w wysokości 19 200 000,00 zł w transzach do pobrania w 2010 r. z przeznaczeniem na: pokrycie deficytu Miasta Jasła na 2010 r. w kwocie 17 626 764,26 zł (…)”
Paragraf 2 ust.1 „Spłata kredytu nastąpi ratami w latach 2011 – 2020.”
Paragraf 3 „Wykonanie uchwały zleca się Burmistrzowi miasta Jasła.”
Paragraf 4 „Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.”
http://www.wrota.podkarpackie.pl/res/bip/gminy/um_jaslo/uchwaly_rady/10/maj/LXVII_550_10_resolut.pdf
PL-Jasło: Usługi bankowe i inwestycyjne 2010/S 178-271255 OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA Usługi
„SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1)OPIS
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą
Wybór banku udzielającego miastu Jasło kredytu długoterminowego w kwocie 19 200 000,00 PLN.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Usługi
Kategoria usług: nr 6
Główne miejsce świadczenia usług Jasło.
II.1.3)Ogłoszenie dotyczy
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego do wysokości 19 200 000,00 PLN (słownie: dziewiętnaście milionów dwieście tysięcy złotych) na pokrycie deficytu miasta Jasła na 2010 r. oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych pożyczek i kredytów.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
66100000
II.1.6)Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA)
Nie
II.2)CAŁKOWITA KOŃCOWA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia
Wartość 4 503 168,27 PLN”

http://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:271255-2010:TEXT:PL:HTML
Odpowiedz
0
@ ???
dnia 25.11.2010, 18:05 · Zgłoś
Mam pytanie-Czy o Jaśle decydują tylko Kurowska,Czarnecki i przedsiębiorcy jak wyżej w artykule napisano[bo dla nich jest to spotkanie],nadmieniam iż nie jestem niczyim niewolnikiem.WIĘKSZOŚĆ z tych pseudo biznesmenów nie zasługuje na takie nazewnictwo.Tylko patrzą jak [...]ć pracownika .
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 25.11.2010, 17:57 · Zgłoś
czarnecki nie dbał o pojedyńczych mieszkańców miasta mi pracy nie dał
Odpowiedz
0
@ ------------
dnia 25.11.2010, 17:56 · Zgłoś
ty jaślanka od urodzenia tymi na pokaz co niekturzy to wy jesteście a to pani maria daje dużo pieniędzy do miasta na zasiłki dla bezrobotnych ludzi a wy co dajecie zwalniacie tylko ludzi z pracy
Odpowiedz
0
@ JAŚLANKA OD URODZENI
dnia 25.11.2010, 17:46 · Zgłoś
PAMIĘTAM CZASY CZERNECKIEGO.DBAŁ RÓWNIEŻ O POJEDYNCZYCH MIESZKAŃCÓW JASŁA.A NIE TYLKO NA POKAZ,TAK JAK NIEKTÓRZY.
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 25.11.2010, 17:25 · Zgłoś
zrubcie debate u pana krzyśka czeluśniaka na mieszkaniu
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 25.11.2010, 17:24 · Zgłoś
ty jaślanka ja mam nadzieje że to pani maria kurowska wygra te wybory sprawiedliwie
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 25.11.2010, 16:30 · Zgłoś
PANIE CZRNECKI, TRZYMAM ZA PANA KCIUKI!!!!!!!!!POWODZENIA. MAM NADZIEJE ZE TO PAN SPRAWIEDLIWIE!!!!!!!!!!!!!WYGRA WYBORY.
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 25.11.2010, 15:56 · Zgłoś
Genialnie! To dla kogo jest ta debata? Bo na pewno nie dla pracujących mieszkańców Jasła! Będzie gadka-szmatka, zero niewygodnych pytań od wyborców i w drugiej turze wybór jak między dżumą, a cholerą!
Odpowiedz
0
@ ggg
dnia 25.11.2010, 15:47 · Zgłoś
Coz za inteligentny termin.. Pewnie Kurowska wymysliła..
Odpowiedz
0
@ A
dnia 25.11.2010, 15:14 · Zgłoś
Jest to niepoważne traktowanie wyborców. Debata powinna się odbyć bez udziału publiczności i być w całości transmitowana w telewizji lokalnej lub z udziałem publiczności z zapewnieniem wszystkim chetnym wzięcia w niej udziału.Wiąże się z tym sala / napewno nie PGNiG / i godzina rozpoczęcia np. 17 - 18.
Odpowiedz
0
@ Niunia
dnia 25.11.2010, 14:58 · Zgłoś
Niunia Cieplutkie Kluseczki wypacykowane do zdjęcia? - ho, ho, chciałby pewno też urodą prześcignąć Panią Burmistrz. Ale naszej Pani w niczym nie pokona, ani nie dorówna.
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 25.11.2010, 14:56 · Zgłoś
JDK pewnie w tym czasie przechodził będzie szybki remont!
Odpowiedz
0
@ Krysia
dnia 25.11.2010, 14:55 · Zgłoś
Kogoś, kto debatę organizuje, to chyba ktoś młotem pneumatycznym potraktował. Debata dla siebie o godz.14 w małym [...]?! A po co mamy JDK??? Wasność prywatna???
Odpowiedz
0
@ sa
dnia 25.11.2010, 14:41 · Zgłoś
zrobic debate w budce telefonicznej kolo energetyki o godz11.to sa jaja z wyborcow
Odpowiedz
0
@ AKI
dnia 25.11.2010, 14:36 · Zgłoś
Debata w tak małej sali to kpina. Środa o 17.00 w JDK to rozumiem.
Odpowiedz
0
@ hhahahaha
dnia 25.11.2010, 14:08 · Zgłoś
trzeba było na 13 przesunąć, żeby każdy kto pracuje mógł iść posłuchać...BRAWO!
Odpowiedz
0
@ on
dnia 25.11.2010, 13:53 · Zgłoś
w pgnig to rzeczywiscie sala na debate,czyli kameralne spotkanie we wlasnym gronie????!!!!
a dlaczego nie jdk?????
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.