Kurowska kontra Czernecki. Debata w najbliższą środę.
W najbliższą środę o godz. 14.00 w budynku firmy PNiG przy ul. Asnyka w Jaśle odbędzie się debata pomiędzy dwoma kandydatami na urząd burmistrza Jasła...


Tematem debaty będzie, co Kurowska i Czernecki oferują przedsiębiorcom w naszym mieście. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że obie strony zgodziły się spotkać. Na debatę zaproszeni zostali również członkowie Jasielskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców, które jest głównym organizatorem debaty.
Zainteresowani mieszkańcy będą mogli wziąć udział w debacie, nie mniej jednak liczba miejsc jest ograniczona ze względu na wielkość pomieszczenia, w którym spotkanie się odbędzie. Nie jest jeszcze wiadome, czy debata między Kurowską, a Czerneckim będzie transmitowana w telewizji jasielskiej.
(icz)
