Strona główna

Legendy polskiej piłki zagrają w Jaśle

13

Już niedzielę na hali jasielskiego MOSiR-u rozegrany zostanie turniej „Piłka dla Wszystkich”. Na parkiecie pojawią się legendy reprezentacji Polski w piłce nożnej. W akcji będzie można zobaczyć m.in. Grzegorza Latę, Jana Domarskiego oraz Leszka Pisza. Dla kibiców organizatorzy przygotowali moc atrakcji oraz wiele nagród.

Organizatorem niedzielnego turnieju jest Fundacja Olimpijczyk. Impreza w zamierzeniu ma łączyć przyjemne z pożytecznym. Oprócz zapewnienia dobrej zabawy i dostarczenia solidnej dawki emisji kibicom organizatorzy prowadzić będą zbiórkę środków na rzecz podopiecznych Fundacji Olimpijczyk. Głównym zadaniem fundacji jest pomoc sportowcom borykającym się z różnymi problemami i uzależnieniami. Dodajmy, że wstęp na imprezę jest wolny!

Zobacz film i sprawdź, czym zajmuje się Fundacja Olimpijczyk

O tym, że niedzielne popołudnie warto spędzić na hali jasielskiego MOSiR-u świadczy przede wszystkim doskonała obsada turnieju. W pokazowych meczach na parkiecie zaprezentują się drużyny „Orłów Górskiego”, reprezentacji Polski Amp Futbolu, reprezentacji Księży, reprezentacji osób przebywających w zakładzie karnym, drużyna kobiet MUKS Sokół Kolbuszowa, drużyna Dziennikarzy mediów regionalnych. Szczególnie interesująco zapowiada się występ kobiet z Kolbuszowej, które rywalizują na zapleczu Ekstraklasy piłkarek.

Turnieju nie może doczekać się Grzegorz Kleszcz były polski sztangista i trzykrotny olimpijczyk, który aktywnie działa na rzecz fundacji. Brązowy medalista Mistrzostw Europy w 2001 r. jest przekonany o tym, że trybuny hali MOSiR wypełnią się po brzegi w niedzielne popołudnie.

Kibice mogą liczyć przede wszystkim na fajne i ciekawe widowisko sportowe. Atrakcją będą bez wątpienia Orły Górskiego, reprezentacja Amp Futbolu, dziewczyny z Kolbuszowej. Pozostałe drużyny też wyglądają ciekawie. Na pewno będzie to wyjątkowe wydarzenie. Niedzielne popołudnie warto spędzić z gwiazdami sportu takimi jak Grzegorz Lato, Jan Domarski, Andrzej Strejlau, Lesław Ćmikiewicz oraz Grzegorz Kleszcz (śmiech – red.). Zapraszamy wszystkich Jaślan do zabawy i miłego spędzenia wolnego czasu w rodzinnym gronie. – mówił Grzegorz Kleszcz.

Grzegorz Kleszcz

 

W Jaśle pojawią się prawdziwe legendy polskiej piłki. Kibice, zarówno ci starsi jak również młodsi, którzy o wielkich meczach reprezentacji Polski na największych imprezach jedynie słyszeli od ojców lub dziadków na własne oczy będą mogli zobaczyć Grzegorza Latę, Jana Domarskiego, Leszka Pisza, Lesława Ćmikiewicza, Andrzeja Iwana, Stanisława Baczyńskiego, Jerzego Kraskę oraz wielu innych znakomitych zawodników sprzed lat. Na turnieju pojawi się również trener Andrzej Strejlau. Impreza będzie, zatem doskonałą okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć z piłkarzami oraz zdobycia upragnionego autografu.

Nie można zapomnieć o celu, w jakim turniej „Piłka dla Wszystkich” jest organizowany. Na ulicach miasta, lecz przede wszystkim w czasie trwania turnieju wolontariusze prowadzić będą zbiórkę wolnych datków do puszek. Każda osoba, która wesprze dzieło fundacji wrzucając dowolną kwotę do puszki otrzyma od kwestujących los. Ich posiadacze staną przed szansą na wylosowanie atrakcyjnych nagród. Szczęśliwcy będą mogli wylosować m.in. dwudniowy wyjazd do Warszawy połączony ze zwiedzaniem stolicy oraz Stadionu Narodowego, 2 bilety na mecz towarzyski reprezentacji Polski w Piłce Nożnej z Finlandią, 2 bilety na mecz towarzyski Polska - Litwa, autentyczną koszulkę klubową Górnika Łęczna, koszulki reprezentacji Polski z podpisami zawodników oraz wielu innych atrakcyjnych nagród i gadżetów.

Podczas imprezy odbędzie się również licytacja pamiątek i gadżetów sportowych. Każdy będzie mógł wziąć udział w licytacji np. piłki z podpisami selekcjonerów reprezentacji Polski, piłki z autografami piłkarzy reprezentacji Polski, w tym Roberta Lewandowskiego, kalendarza Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów z autografem Grzegorza Kleszcza, trzykrotnego olimpijczyka w podnoszeniu ciężarów, koszulek piłkarskich oraz wielu innych pamiątek.

Turniej „Piłka dla Wszystkich” rozpocznie się o godz. 15:30 (7 lutego 2016 r.).

Organizatorzy podkreślają, że bez wsparcia partnerów i sponsorów organizacja imprezy byłaby niemożliwa. Sponsorami wydarzenia są: WILCACCORA- Centrum Ziołolecznictwa z podwarszawskich Łomianek, Perfumeria Anna, Mr. Grubcio – Catering, SPORTIKA, SATORIA Group, ROB-BUD.

Partnerzy wydarzenia: Miasto Jasło, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, TVP Rzeszów, Polski Związek Piłki Nożnej, M-Lukas DJ Sound System.

Patronat honorowy: Burmistrz Miasta Jasła, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Starosta Jasielski.

Patronem medialnym turnieju jest portal Jaslo4u.pl oraz Trendy Radio

PP 

Napisany dnia: 03.02.2016, 09:00 , Tagi: Brak
Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ goj
dnia 03.02.2016, 10:05
Ocena
komentarza:
-6
z bogiem hehe :) dawac dawac
@ PISZ -POLEGLE POSMIEWISKO
dnia 03.02.2016, 10:58
Ocena
komentarza:
-4
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Suchy12
dnia 03.02.2016, 10:37
Ocena
komentarza:
-6
Legendy jak legendy , a gdzie inne orły ? Boniek , Tomaszewski , Gorgoń , Żmuda itd ? Wiadomo wszystkich się nie zaprosi , ale np Leszek Pisz to nie żaden orzeł Górskiego , nic mu nie ujmując pozdrawiam .
@ grooby
dnia 03.02.2016, 11:13
Ocena
komentarza:
6
bedzie Świerszczu to impreze rozkreci hahahahaha
@ PISZ -POLEGLE POSMIEWISKO
dnia 03.02.2016, 16:55
Ocena
komentarza:
4
w sensie komu małpa zoo da po pysku i ile wódy wypije?
@ Mała hala
dnia 03.02.2016, 11:24
Ocena
komentarza:
6
Wszystko pięknie i ładnie tylko hala Mosir jest za mała na tego typu imprezę. Zresztą zobaczycie sami. Tylko włączcie wentylację bo będzie taki ukrop jak na meczu siatkówki Polska-Bułgaria.
@ antidotum
dnia 04.02.2016, 08:22
Ocena
komentarza:
1
A czy jest w Jaśle inna hala sportowa z widownią?
@ NaturalBornLeader
dnia 03.02.2016, 11:31
Ocena
komentarza:
0
[Komentarz nie na temat]
@ obytakdalej
dnia 03.02.2016, 11:36
Ocena
komentarza:
8
Brawo za wykorzystanie hali mosiru, tylko dla dziadkow sie nadaje by sie nie nabiegali :D
@ stragan
dnia 03.02.2016, 12:18
Ocena
komentarza:
-6
Dla ciebie tylko hala targowa sie nadaje, więc nie nadawaj już!
@ tpp
dnia 03.02.2016, 13:21
Ocena
komentarza:
11
Czy na imprezie pojawi się regionalny cinkciarz z biletami spod swetra na finały Euro 2016?
@ _~
dnia 03.02.2016, 17:42
Ocena
komentarza:
-2
Asiu śliczne zdjęcie!
@ ooooo
dnia 03.02.2016, 19:35
Ocena
komentarza:
-3
Chyba lepiej by było jak by składki niedzielne w kościołach przeznaczyć dla fundacji bo Jasło gdzie samo bezrobotni nie poszczyci się wysokością zebranych pieniędzy przy wejściu darmowym na hale MOSIR.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W Jaśle i okolicach grasują złodzieje

  W ostatnich dniach na terenie Jasła i Dębowca doszło do kradzieży z włamaniem. Mieszkańcom splądrowanego mieszkania oraz domu jednorodzinnego skradziono pieniądze i biżuterie. Sprawę bada jasielska policja.

 • Tablica z herbem Jasła zniknęła z mogiły jaślan poległych pod Firlejówką

   

  Firlejówka jest dla jaślan miejscem ze wszech miar wyjątkowym. W świadomości i kulturze historycznej lokalnej społeczności w ciągu dziesięcioleci urosła do rangi niepodważalnego symbolu męstwa i bezgranicznego poświęcenia ojczyźnie. Miejsce, które winno być otoczone szczególną czcią stało się jednak w ostatnim czasie polem dla zabiegów, które z trudem uznać można za przykład godnego upamiętnienia bohaterów wojny polsko-bolszewickiej.

 • Zderzenie BMW z volvo we Wrocance

  W miejscowości Wrocanka doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Tuż za łukiem drogi zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierowcy obydwu pojazdów trafili do szpitala.

 • W Cieklinie powstanie strzelnica

  Rada powiatu zabezpieczyła 350 tys. zł na budowę strzelnicy powiatowej w Cieklinie. Inwestycja ma być realizowana w przyszłym roku. Całe zadanie opiewa na blisko 2 mln zł. Zarząd powiatu ubiegać się będzie o dofinansowanie zadania z Ministerstwa Obrony Narodowej.

 • Małgorzata Adamska-Chmiel drugim zastępcą burmistrza

  Dzisiaj burmistrz Jasła Ryszard Pabian powołał swojego drugiego zastępcę. Małgorzata Adamska-Chmiel dotychczas pełniła funkcję kierownika Wydziału Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego. Pod jej skrzydłami miasto pozyskało 150 milionów złotych dofinansowania.

 • Powiat planuje budowę dwóch mostów i dróg powiatowych

  Rada Powiatu w Jaśle wyraziła zgodę na przystąpienie do budowy dwóch mostów na rzece Jasiołce oraz na rzece Ropie, a także wyraziła zgodę na zabezpieczenie środków w kwocie 200 tys. zł na przygotowanie dokumentacji techniczno-projektowych.

 • Wkrótce odwiedzimy groby naszych bliskich

   

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki. Nasza polska tradycja nakazuje, abyśmy odwiedzali w te dni groby swoich bliskich z rodziny i znajomych. Zapalili znicze, złożyli stroiki i chryzantemy w doniczkach.

 • Frekwencja wyborcza w Jaśle wyższa niż 4 lata temu

  Trwają wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Do godziny 12.00 frekwencja wyborcza w mieście Jaśle wyniosła 20,1%.

 • Wypadek w Gorzycach. Trzech motocyklistów trafiło do szpitala

  Dzisiaj około godziny 10. na drodze wojewódzkiej nr 992 w Gorzycach doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych i trzech motocykli. W wyniku tego zdarzenia do jasielskiego szpitala przetransportowano trzy osoby kierujące jednośladem. Obecnie droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do dwóch godzin.

 • Pożar sortowni odpadów w Wolicy. Strażacy walczą z ogniem

  Około godziny 17. w Wolicy wybuchł pożar sortowni odpadów w Wolicy. Ogromne kłęby ciemnego dymu zawisły nad Jasłem. Strażacy z ponad 30 jednostek z powiatu jasielskiego, a także z Krosna, Dębicy, Łańcuta, czy Sanoka zmagają się z gaszeniem pożaru.

 • Tam mógł być cmentarz. Budowa drogi wstrzymana

   

  Budowa odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle została wstrzymana zanim na dobre się rozpoczęła. Na placu budowy blisko dwa tygodnie temu podczas prac archeologicznych odnaleziono szkielet kobiety. Zagadkowe odkrycie pozwoliło na postawienie istotnego z punktu widzenia inwestycji pytania. Czy na trasie przebiegu drogi znajdował się niegdyś cmentarz żydowski?

 • Rusza kolejna edycja społecznej zbiórki zniczy na polskie groby na Ziemi Lwowskiej

   

  W ubiegłym roku w listopadzie harcerki i harcerze 139. Drużyny Harcerskiej „Lisy” im. płk. Leopolda Lisa-Kuli działającej przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle odbyli wycieczkę patriotyczną do Lwowa i Zadwórza.  Zabrali ze sobą ponad 1 100 zniczy zgromadzonych w społecznej zbiórce, której organizatorami było Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego i 139. DH „Lisy”. W tym roku postanowili powtórzyć akcję.

 • Pomagają dzieciom chorym na raka

   

  Strażacy ochotnicy znów zwierają szeregi w ramach akcji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Tym razem jednak oprócz zbiórki zabawek, artykułów szkolnych i innych dla dzieci z chorobą nowotworową zachęcać będą również do oddawania krwi. Machina już ruszyła. Każdy może stać się jej małym a zarazem niezwykle istotnym trybikiem.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105