Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Legendy polskiej piłki zagrają w Jaśle

13

Już niedzielę na hali jasielskiego MOSiR-u rozegrany zostanie turniej „Piłka dla Wszystkich”. Na parkiecie pojawią się legendy reprezentacji Polski w piłce nożnej. W akcji będzie można zobaczyć m.in. Grzegorza Latę, Jana Domarskiego oraz Leszka Pisza. Dla kibiców organizatorzy przygotowali moc atrakcji oraz wiele nagród.

Organizatorem niedzielnego turnieju jest Fundacja Olimpijczyk. Impreza w zamierzeniu ma łączyć przyjemne z pożytecznym. Oprócz zapewnienia dobrej zabawy i dostarczenia solidnej dawki emisji kibicom organizatorzy prowadzić będą zbiórkę środków na rzecz podopiecznych Fundacji Olimpijczyk. Głównym zadaniem fundacji jest pomoc sportowcom borykającym się z różnymi problemami i uzależnieniami. Dodajmy, że wstęp na imprezę jest wolny!

Zobacz film i sprawdź, czym zajmuje się Fundacja Olimpijczyk

O tym, że niedzielne popołudnie warto spędzić na hali jasielskiego MOSiR-u świadczy przede wszystkim doskonała obsada turnieju. W pokazowych meczach na parkiecie zaprezentują się drużyny „Orłów Górskiego”, reprezentacji Polski Amp Futbolu, reprezentacji Księży, reprezentacji osób przebywających w zakładzie karnym, drużyna kobiet MUKS Sokół Kolbuszowa, drużyna Dziennikarzy mediów regionalnych. Szczególnie interesująco zapowiada się występ kobiet z Kolbuszowej, które rywalizują na zapleczu Ekstraklasy piłkarek.

Turnieju nie może doczekać się Grzegorz Kleszcz były polski sztangista i trzykrotny olimpijczyk, który aktywnie działa na rzecz fundacji. Brązowy medalista Mistrzostw Europy w 2001 r. jest przekonany o tym, że trybuny hali MOSiR wypełnią się po brzegi w niedzielne popołudnie.

Kibice mogą liczyć przede wszystkim na fajne i ciekawe widowisko sportowe. Atrakcją będą bez wątpienia Orły Górskiego, reprezentacja Amp Futbolu, dziewczyny z Kolbuszowej. Pozostałe drużyny też wyglądają ciekawie. Na pewno będzie to wyjątkowe wydarzenie. Niedzielne popołudnie warto spędzić z gwiazdami sportu takimi jak Grzegorz Lato, Jan Domarski, Andrzej Strejlau, Lesław Ćmikiewicz oraz Grzegorz Kleszcz (śmiech – red.). Zapraszamy wszystkich Jaślan do zabawy i miłego spędzenia wolnego czasu w rodzinnym gronie. – mówił Grzegorz Kleszcz.

Grzegorz Kleszcz

 

W Jaśle pojawią się prawdziwe legendy polskiej piłki. Kibice, zarówno ci starsi jak również młodsi, którzy o wielkich meczach reprezentacji Polski na największych imprezach jedynie słyszeli od ojców lub dziadków na własne oczy będą mogli zobaczyć Grzegorza Latę, Jana Domarskiego, Leszka Pisza, Lesława Ćmikiewicza, Andrzeja Iwana, Stanisława Baczyńskiego, Jerzego Kraskę oraz wielu innych znakomitych zawodników sprzed lat. Na turnieju pojawi się również trener Andrzej Strejlau. Impreza będzie, zatem doskonałą okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć z piłkarzami oraz zdobycia upragnionego autografu.

Nie można zapomnieć o celu, w jakim turniej „Piłka dla Wszystkich” jest organizowany. Na ulicach miasta, lecz przede wszystkim w czasie trwania turnieju wolontariusze prowadzić będą zbiórkę wolnych datków do puszek. Każda osoba, która wesprze dzieło fundacji wrzucając dowolną kwotę do puszki otrzyma od kwestujących los. Ich posiadacze staną przed szansą na wylosowanie atrakcyjnych nagród. Szczęśliwcy będą mogli wylosować m.in. dwudniowy wyjazd do Warszawy połączony ze zwiedzaniem stolicy oraz Stadionu Narodowego, 2 bilety na mecz towarzyski reprezentacji Polski w Piłce Nożnej z Finlandią, 2 bilety na mecz towarzyski Polska - Litwa, autentyczną koszulkę klubową Górnika Łęczna, koszulki reprezentacji Polski z podpisami zawodników oraz wielu innych atrakcyjnych nagród i gadżetów.

Podczas imprezy odbędzie się również licytacja pamiątek i gadżetów sportowych. Każdy będzie mógł wziąć udział w licytacji np. piłki z podpisami selekcjonerów reprezentacji Polski, piłki z autografami piłkarzy reprezentacji Polski, w tym Roberta Lewandowskiego, kalendarza Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów z autografem Grzegorza Kleszcza, trzykrotnego olimpijczyka w podnoszeniu ciężarów, koszulek piłkarskich oraz wielu innych pamiątek.

Turniej „Piłka dla Wszystkich” rozpocznie się o godz. 15:30 (7 lutego 2016 r.).

Organizatorzy podkreślają, że bez wsparcia partnerów i sponsorów organizacja imprezy byłaby niemożliwa. Sponsorami wydarzenia są: WILCACCORA- Centrum Ziołolecznictwa z podwarszawskich Łomianek, Perfumeria Anna, Mr. Grubcio – Catering, SPORTIKA, SATORIA Group, ROB-BUD.

Partnerzy wydarzenia: Miasto Jasło, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, TVP Rzeszów, Polski Związek Piłki Nożnej, M-Lukas DJ Sound System.

Patronat honorowy: Burmistrz Miasta Jasła, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Starosta Jasielski.

Patronem medialnym turnieju jest portal Jaslo4u.pl oraz Trendy Radio

PP 

Napisany dnia: 03.02.2016, 09:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ goj
dnia 03.02.2016, 10:05
Ocena
komentarza:
-6
z bogiem hehe :) dawac dawac
@ PISZ -POLEGLE POSMIEWISKO
dnia 03.02.2016, 10:58
Ocena
komentarza:
-4
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Suchy12
dnia 03.02.2016, 10:37
Ocena
komentarza:
-6
Legendy jak legendy , a gdzie inne orły ? Boniek , Tomaszewski , Gorgoń , Żmuda itd ? Wiadomo wszystkich się nie zaprosi , ale np Leszek Pisz to nie żaden orzeł Górskiego , nic mu nie ujmując pozdrawiam .
@ grooby
dnia 03.02.2016, 11:13
Ocena
komentarza:
6
bedzie Świerszczu to impreze rozkreci hahahahaha
@ PISZ -POLEGLE POSMIEWISKO
dnia 03.02.2016, 16:55
Ocena
komentarza:
4
w sensie komu małpa zoo da po pysku i ile wódy wypije?
@ Mała hala
dnia 03.02.2016, 11:24
Ocena
komentarza:
6
Wszystko pięknie i ładnie tylko hala Mosir jest za mała na tego typu imprezę. Zresztą zobaczycie sami. Tylko włączcie wentylację bo będzie taki ukrop jak na meczu siatkówki Polska-Bułgaria.
@ antidotum
dnia 04.02.2016, 08:22
Ocena
komentarza:
1
A czy jest w Jaśle inna hala sportowa z widownią?
@ NaturalBornLeader
dnia 03.02.2016, 11:31
Ocena
komentarza:
0
[Komentarz nie na temat]
@ obytakdalej
dnia 03.02.2016, 11:36
Ocena
komentarza:
8
Brawo za wykorzystanie hali mosiru, tylko dla dziadkow sie nadaje by sie nie nabiegali :D
@ stragan
dnia 03.02.2016, 12:18
Ocena
komentarza:
-6
Dla ciebie tylko hala targowa sie nadaje, więc nie nadawaj już!
@ tpp
dnia 03.02.2016, 13:21
Ocena
komentarza:
11
Czy na imprezie pojawi się regionalny cinkciarz z biletami spod swetra na finały Euro 2016?
@ _~
dnia 03.02.2016, 17:42
Ocena
komentarza:
-2
Asiu śliczne zdjęcie!
@ ooooo
dnia 03.02.2016, 19:35
Ocena
komentarza:
-3
Chyba lepiej by było jak by składki niedzielne w kościołach przeznaczyć dla fundacji bo Jasło gdzie samo bezrobotni nie poszczyci się wysokością zebranych pieniędzy przy wejściu darmowym na hale MOSIR.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Urząd Miasta w Jaśle zamierza oszczędzać pieniądze skracając godziny otwarcia orlików

   

  Jasielski magistrat zamierza skrócić godziny otwarcia boisk sportowych typu orlik na Ogródku Jordanowskim i osiedlu Gamrat. Już wkrótce, obiekty, o których mowa, mają być czynne tylko do godz. 18. Wyjątek stanowić będą wyłącznie zajęcia organizowane przez szkółki piłkarskie i kluby sportowe. Uzasadnieniem dla decyzji podjętej przez urzędników ma być konieczność ograniczania kosztów za zużycie energii elektrycznej. Suchej nitki na pomyśle Urzędu Miasta w Jaśle nie zostawiają mieszkańcy, którzy korzystają z orlików w godzinach wieczornych. Mówią wprost, że hasło „Jasło – klimat do sportu” jawi się obecnie jako ponury żart.

 • 180 tys. zł powiat przeznaczy na zakup nowego auta dla starostwa

  Na ostatniej sesji Rady Powiatu w Jaśle większość radnych zgodziła się na zabezpieczenie środków w kwocie 180 tys. zł na zakup nowego samochodu do celów służbowych dla pracowników Starostwa Powiatowego w Jaśle. - Mój kierowca preferuje skodę – podkreślił starosta Adam Pawluś.

 • Jako pierwsi pokonali 30 pięter i 800 schodów. Druhowie Bartosz i Tomasz najlepsi spośród 49 drużyn w kategorii OSP

  W minioną sobotę 1 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyły się IV Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu po Schodach-Wieżowiec 2022, w których udział wzięło 165 drużyn z całej Polski. Tomasz Kurek i Bartosz Maciejowski, druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Święcanach po raz trzeci z rzędu byli nie do pokonania!

 • W trosce o dobrą kondycję psychiczną uczniów, jasielskie podstawówki realizować będą program - „Apteczka Pierwszej Pomocy Emocj

   

  Jasielskie szkoły podstawowe przystąpiły do realizacji programu, którego celem jest rozwijanie u uczniów umiejętności radzenia sobie ze stresem i trudnościami, a także kształtowanie postaw optymizmu, empatii, wytrwałości i wiary w siebie. „Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej” to program skierowany do osób w wieku od 8 do 12 roku życia. Kluczowy wpływ na podjętą przez władze samorządowe Jasła decyzję o wdrożeniu programu, miał apel trzech uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle, w którym domagali się oni podjęcia aktywnych działań w zakresie przeciwdziałania mowie nienawiści.

 • Powiat inwestuje w kolejną wirtualną strzelnicę. Tym razem powstanie w Zespole Szkół w Trzcinicy

  Końcem ubiegłego roku w Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Żmigrodzie oddano do użytku pierwszą w powiecie jasielskim wirtualną strzelnicę. W czerwcu br. Rada Powiatu wyraziła zgodę na powstanie kolejnej w liceum w Kołaczycach. To jednak nie koniec. Ostatnio zabezpieczono w budżecie powiatu 50 tys. zł na budowę wirtualnej strzelnicy w Zespole Szkół w Trzcinicy.

 • Ostatnie pożegnanie Wiktora Barańskiego, wójta gminy Tarnowiec

   

  Rodzina, przyjaciele i kilkuset mieszkańców gminy Tarnowiec towarzyszyło Wiktorowi Barańskiemu w ostatniej drodze. Ciało zmarłego przed kilkoma dniami wójta spoczęło w rodzinnym grobie na cmentarzu parafialnym w Tarnowcu.

 • Kino Helios Krosno zaprasza na kolejną filmową ucztę

   

  Kolejny tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno zapowiada się arcyciekawie. W ramach Projektów Specjalnych, kinomani będą mogli obejrzeć na dużym ekranie między innymi film pt. „Niewierna” z Juliette Binoche i Vincentem Lindonem w rolach głównych.

 • Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów do Krakowa

   

  Od 1 października br. obowiązywać będą zmiany w rozkładzie jazdy pociągów, którymi mieszkańcy Jasła i powiatu jasielskiego podróżują do Krakowa. Ich wprowadzenie wynika z realizacji prac remontowych na linii kolejowej nr 96 (odcinek Tarnów – Stróże). Pociągi PKP IC „Wetlina” i „Bieszczady” kurować będą przez Rzeszów. W przypadku „Hubala” z kolei, na trasie z Jasła do Tarnowa obowiązywać będzie autobusowa komunikacja zastępcza.

 • WIOŚ przedstawił wyniki badań próbek ścieków i wody z Wisłoki. Kontrola inspektorów wykazała m.in. nieprawidłowości w eksploat

  Początkiem września inspektorzy WIOŚ pobrali do badań próbki ścieków i wody z Wisłoki poniżej kolektora oczyszczalni ścieków w Kołaczycach. Wyniki wykazały przekroczenia dopuszczalnych wartości stężeń zanieczyszczeń zawartych w ściekach...

 • Mój dom to… Jasło!

   

  Każde miasto szuka swojej ścieżki rozwoju, która poprowadzi je do miejsca, gdzie jakość życia jego mieszkańców będzie na najwyższym poziomie. Dla mieszkających w Jaśle ludzi właśnie to miasto stało się domem, domem do którego zaprasza się z otwartym sercem i ogromną życzliwością, bo to jaślanie są największym potencjałem tego miejsca. 

 • Osiem kilogramów mniej. Kuracja Pani Magdaleny zakończona sukcesem

   

  Wiosenna Metamorfoza w gabinecie dietetycznym Bonne Sante Jasło dobiegła końca. Pani Magdalena wysłała swoje zgłoszenie i wygrała casting do metamorfozy, a dziś przedstawiamy tego efekty.

 • Przywróć sobie piękny uśmiech dzięki leczeniu implantologicznemu

  Leczenie implantologiczne pozwala na skuteczne i przewidywalne odtworzenie utraconych zębów, w sposób najbardziej zbliżony do zębów naturalnych. Dzięki zastosowaniu implantów zębowych możemy odzyskać piękny uśmiech. Zastosowanie najnowocześniejszych metod leczenia gwarantuje uzyskanie najwyższej jakości i precyzji leczenia. Specjalistycznych gabinetów stomatologicznych nie trzeba daleko szukać. W Jaśle, leczenie implantologiczne oferuje PrecisDENT.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657