Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Leżał na chodniku, miał 5,5 promila alkoholu

58

41-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Tarnowiec, był tak pijany, że mógł przypłacić to życiem. Mężczyzna leżał na chodniku, policjanci wezwali karetkę, która zabrała go do szpitala.

Wczoraj, około godziny 23 patrol Policji został wysłany przez dyżurnego na ul. Grota Roweckiego, gdzie na chodniku miał leżeć nietrzeźwy mężczyzna. Przybyli na miejsce funkcjonariusze natychmiast wezwali karetkę, ponieważ człowiek ten był tak upojony alkoholem, że nie można było nawiązać z nim żadnego kontaktu. Karetka zabrała mężczyznę do szpitala.

Po przebadaniu go na zawartość alkoholu okazało się, że miał ponad 5,5 promila alkoholu w organizmie.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 58

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Amator
dnia 25.01.2011, 11:33 · Zgłoś
nie zły wynik ;) ja po sylwku z kolega to chyba z ponad 6 mielismy :D
Odpowiedz
0
@ texas
dnia 21.01.2011, 23:44 · Zgłoś
tak ostro piją tylko w nowym gliniku ,
Odpowiedz
0
@ es
dnia 17.01.2011, 16:39 · Zgłoś
Tak swietowal sylwestra 1990r tylko jakos mu troche za dlugo zeszlo.Jak na tyle swietowania to i tak nie mial duzo
Odpowiedz
0
@ e
dnia 10.01.2011, 13:13 · Zgłoś
kto to
Odpowiedz
0
@ KS :)
dnia 08.01.2011, 12:46 · Zgłoś
znam go hyba :)
Odpowiedz
0
@ ooo!!!
dnia 08.01.2011, 12:41 · Zgłoś
jakże niewiele potrzeba żeby zostać bohaterem, eeech !!!
Odpowiedz
0
@ flaminus
dnia 06.01.2011, 18:04 · Zgłoś
nie ma to jak sie napic
Odpowiedz
0
@ niezły
dnia 06.01.2011, 17:22 · Zgłoś
GMINA TARNOWIEC RZĄDZI!!!!!!! ;-D
Odpowiedz
0
@ x
dnia 06.01.2011, 14:30 · Zgłoś
Żądzisz stary ;p
Odpowiedz
0
@ swojak
dnia 06.01.2011, 14:03 · Zgłoś
to był gość z zawadki super fikszu-zekszu
Odpowiedz
0
@ www..
dnia 06.01.2011, 11:06 · Zgłoś
Miał chłopina szczęście że go ktoś zobaczył i wezwał pomoc...
Odpowiedz
0
@ Bobek
dnia 06.01.2011, 10:40 · Zgłoś
Vitaj Mistrzu!!!
Odpowiedz
0
@ kijek
dnia 06.01.2011, 09:34 · Zgłoś
A jego rodzice to co,nie wiedzieli co dziecko robi?Gdzie oni wtedy byli?Wynik taki sobie,znam lepszych zawodników co budza sie codziennie z 3 promilami i ruszaja w miasto na zebry i sepa.Koncza dzien po 3 krotnych zgonach z 5-6 promilami.
Odpowiedz
0
@ zul
dnia 06.01.2011, 02:03 · Zgłoś
Jasielska policja już nie ma się czym chwalić jak zwykły pijany człowiek leżący na chodniku jednej z ulic Jasła<BRAWO DLA JASIELSKIEJ POLICpsów!!!
Odpowiedz
0
@ mos
dnia 06.01.2011, 01:10 · Zgłoś
Dobry wynik, gratulacje!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 05.01.2011, 22:46 · Zgłoś
no nieźle, pobije jego rekord jutro napiszą o mnie. Pozdrawiam smakoszy taniego winka
Odpowiedz
0
@ Beta
dnia 05.01.2011, 22:45 · Zgłoś
Rekord świata - Polak potrafi!!
Odpowiedz
0
@ jaślan
dnia 05.01.2011, 21:56 · Zgłoś
szacun kolo, naprawdę pełny szacun, taki wynik:-))
Odpowiedz
0
@ Xl
dnia 05.01.2011, 21:35 · Zgłoś
Facet musial pic od Szczepana. REKORDZISTA tylko Polak tyle wytrzyma.
Odpowiedz
0
@ RANGE ROVER
dnia 05.01.2011, 20:50 · Zgłoś
Ma gość [...] do picia :p
Odpowiedz
0
@ jp
dnia 05.01.2011, 19:33 · Zgłoś
to sie chlopina opila medal mu za rekord
Odpowiedz
0
@ ja [...]
dnia 05.01.2011, 19:05 · Zgłoś
ma chłopina zdrowie xDDD
Odpowiedz
0
@ kris79
dnia 05.01.2011, 18:42 · Zgłoś
W branży [...] to jesteśmy najlepsi na świecie :)
Odpowiedz
0
@ awy
dnia 05.01.2011, 18:38 · Zgłoś
dobry he he tyle wyciągnąc hehe
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 05.01.2011, 18:18 · Zgłoś
to wlasnie my polacy liga hokejowa 5,5 heh ja na wekendach mam pewnie ze 2,5
Odpowiedz
0
@ JAŚ
dnia 05.01.2011, 18:18 · Zgłoś
I O CO CHODZI NA CHODNIKU POŁOŻYĆ SIĘ NIE MOŻNA GDY SIĘ WYPIJE ZA SWOJE ??????
Odpowiedz
0
@ jijs
dnia 05.01.2011, 18:15 · Zgłoś
chyba jakiś rekordzista:D:D:D:D:D
Odpowiedz
0
@ !!
dnia 05.01.2011, 18:06 · Zgłoś
PIĘĆ I PÓŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ %
dnia 05.01.2011, 17:27 · Zgłoś
Hardkorowo:D
Odpowiedz
0
@ malinowydurexxx
dnia 05.01.2011, 17:12 · Zgłoś
końskie zdrowie
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 05.01.2011, 17:12 · Zgłoś
Polak potrafi :D
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 05.01.2011, 16:44 · Zgłoś
pewnie ze sylwestra wracał :)
Odpowiedz
0
@ @@@
dnia 05.01.2011, 16:39 · Zgłoś
5,5 świetny wynik ja bym już umarł
Odpowiedz
0
@ wojtexxx
dnia 05.01.2011, 16:17 · Zgłoś
polak potrafi :)
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 05.01.2011, 15:42 · Zgłoś
Pewnie z Sylwestra wracał...
Odpowiedz
0
@ kuki
dnia 05.01.2011, 15:34 · Zgłoś
Polak potrafi :)
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 05.01.2011, 15:29 · Zgłoś
No i co z tego! nie pierwszy taki i nie ostatni
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 05.01.2011, 15:06 · Zgłoś
kto wie może mamy nowego pretendenta do rekordu :) "Śmiertelna dawka [...] dla "przeciętnego" człowieka to około 4-5 promili. Rekordową odnotowaną wartością było 14,8 promila [...] we krwi Tadeusza [...] który w 1995 jadąc samochodem, spowodował wypadek pod Wrocławiem. Wynik badania był tak nieprawdopodobny, ze powtarzano je pięciokrotnie, zawsze z takim samym rezultatem. Mężczyzna zmarł kilkanaście dni później w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku"
Odpowiedz
0
@ oj
dnia 05.01.2011, 14:52 · Zgłoś
szacuneczek dla tego pana :)niezly spust :P
Odpowiedz
0
@ jo
dnia 05.01.2011, 14:41 · Zgłoś
chyba to lubi
Odpowiedz
0
@ czesio
dnia 05.01.2011, 14:38 · Zgłoś
o prosze!!!można?da się?...
Odpowiedz
0
@ [...] :)))
dnia 05.01.2011, 14:35 · Zgłoś
Szacun dla Twojej wątroby chłopie... :)
Odpowiedz
0
@ ślązok
dnia 05.01.2011, 14:22 · Zgłoś
"kto wypija tyla co jo, no powiedz kto??" a ja juz wiem heheh
Odpowiedz
0
@ jołł
dnia 05.01.2011, 14:14 · Zgłoś
No to sytyyyy melanż musial byc hahah Kto przebije 5,5 promila to mu stawiam skrzynee [...] hah
Odpowiedz
0
@ kaz
dnia 05.01.2011, 14:12 · Zgłoś
udanego mial sylwka:)
Odpowiedz
0
@ killer
dnia 05.01.2011, 13:46 · Zgłoś
Miał leżeć? Czyli jak zadzwonili po karetkę to jeszcze nie leżał
Odpowiedz
0
@ demon18
dnia 05.01.2011, 13:38 · Zgłoś
trzeb go bylo dobic a nie wzywac karetke!!!!!![...] zul!!!!
Odpowiedz
0
@ agnieszka
dnia 05.01.2011, 13:37 · Zgłoś
to ladnie dlugo musial witac nowy rok :)
Odpowiedz
0
@ ;o
dnia 05.01.2011, 13:29 · Zgłoś
no to syto mial :/
Odpowiedz
0
@ amivisage
dnia 05.01.2011, 13:27 · Zgłoś
I w ten oto sposób wykorzystał ostatnią szansę.
Następnym razem... będzie THE END,
bo zamiast w ciepłym szpitalu
to wygodnie położą go w zimnym grobie.
Odpowiedz
0
@ pieknie
dnia 05.01.2011, 13:16 · Zgłoś
pewnie tez dostal ekwiwalent urlopowy tak jak kurowska:) tylko ze wystarczylo jedynie na kilka [...]:)
Odpowiedz
0
@ on
dnia 05.01.2011, 13:10 · Zgłoś
nie o 23:00 tylko po 21:00 cos zle info macie
Odpowiedz
0
@ tomasz
dnia 05.01.2011, 12:50 · Zgłoś
haha dobry jest Dawka smiertelna:)
Odpowiedz
0
@ SRS
dnia 05.01.2011, 12:15 · Zgłoś
dobry zawodnik :D
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 05.01.2011, 12:07 · Zgłoś
Ale wiadomość! Pogotowie codziennie zbiera takich delikwentów z ulicu:) Czy oby na pewno od tego są?
Odpowiedz
0
@ BRewka jjxlh
dnia 05.01.2011, 11:57 · Zgłoś
I bardzo dobrze jak pic to pic tyle ile sie zmiesci w organizmie....A tak wogóle to pewnie go trzyma po sylwestrze....
Odpowiedz
0
@ j
dnia 05.01.2011, 11:44 · Zgłoś
moze sylwestra jeszcze swietowal
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 05.01.2011, 11:40 · Zgłoś
oj wielki szacunek dla Pana za ten wyczyn :) Pierwsza liga [...] jest pana :) z takim wczynem o Lige Mistrzów by Pan walczył :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.