Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Listy kandydatów do Rady Powiatu w Jaśle

62

Poniżej przedstawiamy listy kandydatów, którzy w nadchodzących wyborach będą ubiegać się o miejsce w Radzie Powiatu w Jaśle.

OKRĘG WYBORCZY NR 1. Gmina miejska Jasło.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1. Kmiecik Adam Jan (40 lat, Jasło)
2. Gawlik-Feldo Dorota Maria (47 lat, Jasło)
3. Nowosielski Krzysztof Andrzej (33 lata, Jasło)
4. Reczek Jan Józef (60 lat, Jasło)
5. Grandus Hanna Marianna (64 lata, Jasło)
6. Walichowska Barbara Ludwika (49 lat, Jasło)
7. Szufnara Mariusz Krzysztof (34 lata, Jasło)
8. Radzik Aleksander Kazimierz (59 lat, Gorajowice)
9. Gomuła Rafał Wojciech (32 lata, Jasło)
10. Tomkiewicz Tomasz (41 lat, Jasło)
11. Korzec Wiesław Bogdan (56 lat, Jasło)
12. Biernacki Łukasz (33 lata, Jasło)
13. Baniak Tadeusz Piotr (58 lat, Jasło)
14. Baron Daniel Jan (25 lat, Jasło)

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Lechowski Witold Tomasz (45 lat, Jasło)
2. Snoch Robert Mariusz (44 lata, Jasło)
3. Długosz Krystyna Jadwiga (51 lat, Jasło)
4. Kozioł Edward Jerzy (62 lata, Jasło)
5. Niemiec Szymon Józef (53 lata, Jasło)
6. Kalita Tadeusz (55 lat, Jasło)
7. Opalińska Krystyna Barbara (53 lata, Jasło)
8. Misiołek Jolanta Beata (40 lat, Jasło)
9. Starzyk Dariusz Grzegorz (41 lat, Jasło)
10. Klich Tomasz Wojciech (29 lat, Jasło)
11. Bora Tomasz Antoni (54 lata, Jasło)
12. Przybyłowicz Tomasz Robert (44 lata, Jasło)
13. Waśko Jarosław Roman (33 lata, Jasło)
14. Zając Wojciech Stanisław (31 lat, Święcany)

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowej

1. Urban Jan Stanisław (45 lat, Jasło)
2. Burbelka Michał Piotr (41 lat, Jasło)
3. Ćwik Waleria Danuta (64 lata, Jasło)
4. Dachowski Adam Jan (50 lat, Jasło)
5. Fil Roman (61 lat, Jasło)
6. Hap Jacek Marcin (40 lat, Jasło)
7. Kosiba Konrad Dariusz (23 lata, Jasło)
8. Kostrząb Józef Jan (60 lat, Jasło)
9. Kotulak Łukasz Jan (27 lat, Jasło)
10. Kozłowski Krystian Łukasz (24 lata, Jasło)
11. Matysik Andrzej (58 lat, Jasło)
12. Mikoś Krzysztof Andrzej (24 lata, Jasło)
13. Rumińska Krystyna Anna (47 lat, Jasło)
14. Wójcik Robert Stefan (28 lat, Jasło)

Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Samorządowe Podkarpacia

1. Owiński Adam Franciszek (67 lat, Jasło)
2. Brągiel Jolanta Barbara (52 lata, Jasło)
3. Gorczyca Justyna Renata (29 lat, Jasło)
4. Laskowski Józef Władysław (69 lat, Jasło)
5. Dranka Zbigniew Julian (60 lat, Jasło)
6. Buba Krzysztof Ryszard (40 lat, Jasło)
7. Piękoś Andrzej Eugeniusz (48 lat, Jasło)
8. Tęcza Teresa (42 lata, Jareniówka)
9. Bilska Elżbieta Anna (59 lat, Jasło)
10. Strzępek Tomasz Piotr (24 lata, Jasło)
11. Stańczak Andrzej Józef (58 lat, Jasło)
12. Dzik Ryszard Wacław (56 lat, Jasło)
13. Lechowski Andrzej Adam (53 lata, Jasło)
14. Mastej Ryszard Piotr (58 lat, Jasło)

OKRĘG WYBORCZY NR 2. Gmina wiejska Jasło.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

1. Motkowicz Henryk Jan (49 lat, Osobnica)
2. Myśliwiec Krzysztof Michał (39 lat, Wolica)
3. Macek-Lubaś Bożena Lucyna (52 lata, Chrząstówka)
4. Becla Irena Henryka (77 lat, Trzcinica)
5. Żuczek Marian Ignacy (63 lata, Żółków)

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Sanokowski Kazimierz Jan (52 lata, Jasło)
2. Forystek Stanisława (55 lat, Niegłowice)
3. Pruchnik Janusz Stanisław (49 lat, Jareniówka)
4. Szostkiewicz Stanisława (61 lat, Zimna Woda)
5. Lubaś Jolanta Agnieszka (27 lat, Szebnie)
6. Przybyła Jerzy Stanisław (52 lata, Osobnica)

Komitet Wyborczy Przymierze Samorządowe Podkarpacia

1. Kurowski Grzegorz Stanisław (51 lat, Żółków)
2. Stygar Roman Józef (46 lat, Wolica)
3. Półchłopek Aurelia Ewa (49 lat, Szebnie)
4. Brągiel Grzegorz Łukasz (28 lat, Osobnica)
5. Myśliwiec Alicja Anna (35 lat, Jareniówka)
6. Kubacki Krzysztof Piotr (29 lat, Sobniów)

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Gorgosz Tadeusz (58 lat, Trzcinica)
2. Misiołek Marta (38 lat, Osobnica)
3. Błasik Marek (42 lata, Warzyce)
4. Skowron Marian Michał (60 lat, Szebnie)
5. Potyrała Kazimierz Józef (52 lata, Sobniów)
6. Pieszczoch Wiesław Henryk (42 lata, Wolica)

OKRĘG WYBORCZY NR 3. Gminy: Brzyska, Kołaczyce, Skołyszyn.

Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Samorządowe Podkarpacia

1. Kozioł Józef (61 lat, Lublica)
2. Kołodziej Janusz Adam (51 lat, Skołyszyn)
3. Wnęk Krzysztof Antoni (48 lat, Bączal Dolny)
4. Sekunda Jan Stanisław (50 lat, Brzyska)
5. Kosiba Agnieszka Edyta (35 lat, Harklowa)
6. Salacha Jan Tadeusz (37 lat, Kołaczyce)
7. Machowski Robert Adam (34 lata, Lisów)
8. Palar Krzysztof Piotr (37 lat, Lublica)
9. Lisowski Marcin Tomasz (32 lata, Nawsie Kołaczyckie)
10. Ciołkosz Bogusław Władysław (40 lat, Przysieki)
11. Papciak Kazimierz (52 lata, Wróblowa)

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Woźniak Dorota Halina (47 lat, Skołyszyn)
2. Rączka Jan Stanisław (55 lat, Nawsie Kołaczyckie)
3. Madej Antoni Kazimierz (65 lat, Ujazd)
4. Kmiecik Tomasz Sławomir (27 lat, Bączal Górny)
5. Przepiórka Janusz Krzysztof (46 lat, Bieździedza)
6. Bochnowski Jerzy Adam (58 lat, Błażkowa)
7. Gubernat Wacław Antoni (70 lat, Siepietnica)
8. Pięta Kazimierz Jan (52 lata, Harklowa)
9. Filipak Czesław (54 lata, Jabłonica)
10. Wolak Stanisław Józef (57 lat, Brzyska)

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

1. Kręcisz Bogusław Kazimierz (39 lat, Święcany)
2. Żygłowicz Stanisław Franciszek (61 lat, Kołaczyce)
3. Zięba Krzysztof Kazimierz (50 lat, Lisów)
4. Czech Jan (49 lat, Brzyska)
5. Nabożny Józef (46 lat, Trzcinica)
6. Nowak Paweł (24 lata, Kołaczyce)
7. Warchoł Katarzyna Anna (24 lata, Przysieki)
8. Mazur Krzysztof Jan (42 lata, Krajowice)
9. Mikoś Marcin Piotr (27 lat, Kołaczyce)
10. Sarnecki Bogusław Janusz (39 lat, Bączal Dolny)
11. Wal Paweł Władysław (48 lat, Błażkowa)

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Pawluś Adam (55 lat, Jasło)
2. Sepioł Mariusz Janusz (48 lat, Harklowa)
3. Nigborowicz Anna (49 lat, Święcany)
4. Woźniak Jerzy Józef (46 lat, Kołaczyce)
5. Biernacki Adrian Jerzy (22 lata, Brzyska)
6. Kopera Piotr Henryk (37 lat, Brzyska)
7. Sokołowska Barbara Stanisława (48 lat, Kołaczyce)
8. Kaleta Dorota Halina (38 lat, Lipnica Dolna)
9. Długosz Stanisław Jacek (45 lat, Sieklówka)
10. Zawilińska-Olech Ewa Maria (55 lat, Skołyszyn)
11. Cichoń Bogdan (45 lat, Bączal Dolny)
12. Wilisowski Zdzisław Andrzej (33 lata, Lublica)

OKRĘG WYBORCZY NR 4. Gminy: Dębowiec, Osiek Jasielski.

Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Samorządowe Podkarpacia

1. Mróz Zbigniew Bartłomiej (62 lata, Świerchowa)
2. Zoła Piotr Adam (50 lat, Wola Dębowiecka)
3. Kawa Wojciech Antoni (63 lata, Jasło)
4. Krupa Wioletta Katarzyna (31 lat, Dębowiec)
5. Maczuga Wiesław Jan (53 lata, Dębowiec)

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Zwierzyński Antoni (52 lata, Dębowiec)
2. Buczakowski Jan Andrzej (58 lat, Załęże)
3. Spólnik Stanisław Marian (49 lat, Dębowiec)
4. Łącki Fryderyk (66 lat, Samoklęski)
5. Gumienny Józef Franciszek (47 lat, Wola Dębowiecka)
6. Mikuś Bartłomiej (60 lat, Folusz)

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Stachurski Andrzej Adam (44 lata, Pielgrzymka)
2. Stój Marek Michał (50 lat, Majscowa)
3. Mroczka Monika Małgorzata (40 lat, Osiek Jasielski)
4. Maczuga Maria (41 lat, Folusz)
5. Rzońca Bogdan Tadeusz (39 lat, Niegłowice)
6. Wawruszczak Stanisław (58 lat, Wola Cieklińska)

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

1. Mlicki Stanisław Jan (47 lat, Folusz)
2. Wickowska Zofia (46 lat, Osobnica)
3. Łącka Barbara Katarzyna (34 lata, Samoklęski)
4. Zieliński Henryk (64 lata, Załęże)
5. Więcek Marzena Agata (42 lata, Dębowiec)
6. Przybyłowski Jerzy Wojciech (32 lata, Osiek Jasielski)

OKRĘG WYBORCZY NR 5. Gminy: Krempna, Nowy Żmigród, Tarnowiec.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Muzyka Jan Józef (50 lat, Umieszcz)
2. Kosiek Stanisław (54 lata, Czeluśnica)
3. Wyczołek Maria (54 lata, Nowy Żmigród)
4. Klocek Roman Jan (53 lata, Łężyny)
5. Socha Janusz Marek (46 lat, Gąsówka)
6. Biernacki Jerzy (52 lata, Brzezówka)
7. Krzyżanowski Robert Stanisław (44 lata, Siedliska Żmigrodzkie)
8. Wąsowicz Paweł Piotr (31 lat, Jasło)

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Miśkowicz Franciszek (52 lata, Kąty)
2. Sochacki Stefan Józef (60 lat, Tarnowiec)
3. Piątek Jan (75 lat, Skalnik)
4. Jakubowski Albert (58 lat, Krempna)
5. Pers Grzegorz Stanisław (43 lata, Przysieki)
6. Pawłowski Wojciech Piotr (29 lat, Sądkowa)
7. Kędrek Piotr Stanisław (51 lat, Gliniczek)
8. Tarnowski Tadeusz Michał (53 lata, Nienaszów)

Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Samorządowe Podkarpacia

1. Zając Antoni Kazimierz (53 lata, Łysa Góra)
2. Opioła Andrzej Tadeusz (56 lat, Roztoki)
3. Źrebiec Franciszek (52 lata, Nowy Żmigród)
4. Pętlak Piotr Andrzej (24 lata, Tarnowiec)
5. Dębiec Jerzy Józef (49 lat, Nowy Żmigród)

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

1. Dubis Zdzisław (70 lat, Nienaszów)
2. Lawera Stanisław Józef (62 lata, Tarnowiec)
3. Koszler Cecylia Wiktoria (52 lata, Kotań)
4. Bęben Ryszard (61 lat, Mytarka)
5. Bakuta Edward (54 lata, Nowy Żmigród)
6. Źrebiec Piotr Jan (47 lat, Kąty)
7. Klocek Dariusz (43 lata, Potakówka)
8. Zając Joanna Katarzyna (31 lat, Dobrucowa)

Źródło: PKW
Reklama

Komentarze: 62

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jaślanin
dnia 20.11.2010, 00:30 · Zgłoś
Aurelia?W Jasle pewnie tak!Ale czy [...] ją doceni?Pewnie nie.Tam tylko PISowskie układy są.Ja też ją znam i wiem,że jeśli [...] to tylko ONA.Lileczko pozdrawiam!!Wiem że nie przejdziesz ale to strata dla NICH.Nie przejmuj się -MY wiemy ile TY możesz.hehe możesz to co chcesz...Pewnie nic się nie polepszy w tej Twojej kochanej gminie Jasło.
Odpowiedz
0
@ Aurelia
dnia 20.11.2010, 00:16 · Zgłoś
Zgadzam się,jest to cudne imię,ale Aurelię też znam i warta jest głosu.U niej nie ma "niemożliwe"-jeśli kandyduje to znaczy że jest w stanie coś zmienić.Biorę ten "nick" bo będzie modny,jeśli Ona czegoś nie zmieni to znaczy że jest to niemożliwe.Ma charyzmę,chęci i możliwości.Jeśli na nią nie zagłosujecie to będzie wielki błąd.Piszę to tuż przed ciszą wyborczą bo jest to jedyna osoba warta głosu.Znam ją i wiem że jest tego warta.Nawet specjalnie się nie ogłasza-nie ma jej plakatów-chyba że zbiorcze-bo to jest osoba konkretna i skromna.Kto ją zna to wie jaki ma power.Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że imię Aurelia od niedzieli będzie Wielkie-w końcu od złota pochodzi
Odpowiedz
0
@ wyborca
dnia 19.11.2010, 23:40 · Zgłoś
super że ktoś zaważył to cudne imię Aurelia i nawet nicki są takie,Aurelia górą!!!!!!!!!!!! Głosujmy na nią!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec bednarsk
dnia 18.11.2010, 20:23 · Zgłoś
pani Rumińska?! Własnym oczom nie wierzę, kobieta bez doświadczenia, bez odpowiedniej wiedzy i zapewne bez szans na dobry, ba przyzwoity wynik...
Odpowiedz
0
@ Aurelia
dnia 17.11.2010, 10:18 · Zgłoś
Madra wypowiedz odnosnie seniorow ustawionych dobra emerytura.Ja i moi bliscy nie bedziemy glosowac na wymienione najstarsze osoby.Glosujmy na panie,sa przedsiebiorcze i odpowiedzialne.Zachecam.
Odpowiedz
0
@ grzegorz
dnia 16.11.2010, 10:07 · Zgłoś
nie bede glosowal na ludzi wiekowych wyminionych wyzej np gubernat, laskowski i inni.dajmy pole do dzialania ludziom mlodszym.Sam zblizam sie do emerytury i czekam na spokojne rodzinne zycie.Pewnie chodzi im o kase,wiem ze maja dobre emerytury.zastanowcie sie wyborcy nad tym.
Odpowiedz
0
@ wyborca
dnia 16.11.2010, 08:12 · Zgłoś
GŁOSUJCIE NA KOBIETY!!!!!!ONE JAK JUŻ DECYDUJĄ SIĘ STARTOWAĆ TO ZNACZY ŻE CHCĄ COŚ ZROBIĆ A NIE TYLKO ZAISTNIEĆ.POZA TYM STARTUJĄ TYLKO TE,KTÓRE MAJĄ COŚ DO POWIEDZENIA BO INNE NIE MAJĄ NA TYLE ODWAGI ABY SIĘ WYCHYLIĆ Z KUCHNI.KOBIETA Z "JAJEM"MOŻE WIĘCEJ NIŻ FACET,KTÓREMU ZALEŻY TYLKO NA PRESTIŻU,WŁADZY I POZYCJI.
Odpowiedz
0
@ marzenka30
dnia 15.11.2010, 19:01 · Zgłoś
[...] zawsze ciagnie do koryta!!!
Odpowiedz
0
@ PAN
dnia 14.11.2010, 22:10 · Zgłoś
Zofia Wickowska to na nią bede głosował . To odpowiedzialna i dobra osoba . Radze wam GŁOSUJCIE NA NIĄ . !!!
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec GMINY
dnia 14.11.2010, 22:05 · Zgłoś
JA BĘDE GŁOSOWAŁ NA ZOFIE WICKOWSKĄ . ZNAM JA DOBRZE I UWAŻAM ŻE JEST WSPANIAŁĄ OSOBĄ .
Odpowiedz
0
@ wyborca z powiatu
dnia 12.11.2010, 10:25 · Zgłoś
Czas sie powaznie zastanowic,jesli mamy wybierac.Szkoda,ze nie ma zeczowej dyskusji na temat kandydatow,Co do ludzi starszych,zgadzam sie.Padaja nazwiska najstarszych-Gubernat,Laskowski i jeszcze ktos tam,tez nie bede glosowal na tych seniorow,dobrze im zycze na emeryturze.-55 latek
Odpowiedz
0
@ rezolutny obywatel
dnia 09.11.2010, 10:37 · Zgłoś
Analizuje listy,zgadzam sie z dyskutantami-starsi panowie-czas odpoczac.Okolice siedemdziesiatki to stabilizacja emerytalna-p. Laskowski i ci najstarsi po co wam dreptanie wsrod preznie dzialajacych-Zyczliwy jaslanin.
Odpowiedz
0
@ wyborca
dnia 08.11.2010, 23:03 · Zgłoś
A ja zagłosują na panią Aurelię bo ma fajne imię i pewnie ma osobowość:)
Odpowiedz
0
@ wiek sredni
dnia 08.11.2010, 12:40 · Zgłoś
Slusznie,popieram glosy odnoszace sie do wieku podeszlego-zostaqwcie miejsca dojrzalym mlodszym,powinna byc granica np.60 lat.
Odpowiedz
0
@ Tez emeryt
dnia 08.11.2010, 12:25 · Zgłoś
Przedmowca ma racje!Seniorze laskowski na odpoczynek,nie gonic po zebraniach
Odpowiedz
0
@ Jaslanin
dnia 08.11.2010, 11:31 · Zgłoś
P.Laskowski ma niezla emeryture,jeszcze mu malo?zgadzam sie z wypowiwdziami co do seniorow.Niech dzialaja w kolku emerytow i rozancowym.Stawiajmy na mlodych.
Odpowiedz
0
@ Wyborca/logiczny/
dnia 08.11.2010, 09:54 · Zgłoś
poruszono temat wieku,bardzo slusznie.Starsi panowie-Laskowski,gubernat-czas na laweczke w parku,lub kolko rozancowe!
Odpowiedz
0
@ Wyborczyni z Jasla
dnia 05.11.2010, 10:41 · Zgłoś
Zgadzam sie z p. Emerytka,kandydaci z Przymierza na czele z p. Laskowskim powinni dzialac w zwiazku emerytow,za chwile beda po 70-siatce,po co blokowac miejsce dla ludzi preznych,mlodych!kto tworzy te listy?Badzmy realistami!Szacunek dla seniorow,ale nie glos!
Odpowiedz
0
@ Wyborca
dnia 05.11.2010, 09:49 · Zgłoś
Jak dowodzą powyższe komentarze(niektóre z błędami ortograficznymi),nic nie nauczyły nas żenujące dyskusje w polskiej TV. Ludzie młodzi krzyczą, wysyłają emerytów do lamusa, a to przecież Oni powinni teraz studiować, zakładać rodziny i dobrze wychowywać dzieci. To także czas zdobywania przez Nich mądrości, doświadczenia i uznania w środowisku, Trzeba mieć odwagę, wiedzę, udowodnić,że potrafię być obiektywny, logiczny, mądry pod każdym względem, żeby kandydować do Rady. Winni to czynić Ludzie, których nazwisko dobrze kojarzy się społeczeństwu, którzy spełniają powyższe kryterium. Na listach są m.in. WARTOŚCIOWI LUDZIE, trzeba niewiele trudu, aby ich odszukać i na NICH zagłosować.
Odpowiedz
0
@ Mlodzi z jasla
dnia 04.11.2010, 13:30 · Zgłoś
Pan Laskowski?Za chwile 70 lat,nie lepiej odpoczywac,cieszac sie emerytura-my mlodzi nie bedziemy popierac wiekowych kandydatow.
Odpowiedz
0
@ Jaslanin
dnia 04.11.2010, 13:24 · Zgłoś
Pan Jozef L./4 miejsce na liscie Przymierze Samorzad. Podkarpacia/-czas na odpoczynek.To miejse powinno byc dla mlodszych.W tym wieku nalezy dzialac w stowarzyszeniach dla emerytow.
Odpowiedz
0
@ Emerytka z jasla
dnia 04.11.2010, 13:18 · Zgłoś
Glosujmy na mlodych,z inicjatywa-nie na emerytow z b.dobra emerytura,np pan na liscie Przymierze Samorzadowe Podkarpacia-czas na odpoczynek,a nie zabieranie miejsca mlodym!Kandydat nie powinien przekraczac 65 lat.
Odpowiedz
0
@ TW Krzak
dnia 29.10.2010, 19:40 · Zgłoś
Piszcie sobie co chcecie a Zygłowicz i tak wygra i trzeci raz z rzędu będzie radnym w powiecie. Niestety dla was, ten gość ma duże poparcie i zaufanie u ludzi pomimo waszego chwytu z TW Drzewo. A kasy dla gminy kołaczyce załatwił więcej niż wam się malutcy [...] wydaje...
Odpowiedz
0
@ zwyczajny człowiek
dnia 29.10.2010, 11:16 · Zgłoś
Naszym krajem rządziły już chyba wszystkie partie i nic oprócz konfliktów między nimi nie wynika.Większość polaków to ludzie bezpartyjni sterowani różnymi partiami.Dochodzi do tego,że nawet sąsiedzi i rodziny patrzą na siebie wilkiem gdyż kibicują innej drużynie.Dajmy może teraz szansę organizacjom bezpartyjnym bo to my przecież wiemy co dla nas najlepsze.Partiom NA RAZIE podziękujmy i dajmy im czas na opamiętanie się.Może wtedy zrozumieją,że prócz ich rozgrywek istniejemy jeszcze my-zwyczajni ludzie,którzy mają problemy i potrzeby i to właśnie my potrzebujemy mądrych decyzji ludzi sprawujących władzę i jesteśmy już zmęczeni ich wojną.Jeśli oni nie potrafią się dogadać to zróbmy to za nich a może się zdarzyć tak,że to właśnie ludzie bezpartyjni będą naszym ratunkiem na lepsze życie.Oni,czyli tzw.liderzy partyjni tylko przechodzą z partii do partii w zależności,która jest na TOPIE a my czekamy bezczynnie aż zauważą nas i nasze potrzeby.Myślę,że najwyższy czas z tym skończyć.
Odpowiedz
0
@ jasiek
dnia 28.10.2010, 19:23 · Zgłoś
Widzę, że janusz kolodziej dawny posel lpr, potem pałający miłością do psl, a teraz do przymierza startuje i na wójta i na radnego powiatowego??? Nic się nie nauczył na błędach...nadal tylko kasa i kasa!!!
Odpowiedz
0
@ MIESZKANKA KOŁACZYC
dnia 28.10.2010, 17:56 · Zgłoś
ODDAM GŁOS NA BASIĘ SOKOŁOWSKĄ I MYŚLĘ ŻE MIESZKAŃCY KOŁACZYC SIĘ ZE MNĄ ZGODZĄ BASIU POWODZENIA !!!!!
Odpowiedz
0
@ gigant zbychu
dnia 28.10.2010, 11:39 · Zgłoś
na liście nr 2 do powiatu z listy pis jest kazimierz z sobniowa porządny chłop jednymi drzwiami go wyrzuca drugimi wejdzie on nikogo nie zawiedzie głosujcie na niego lista nr 2 pozycja5
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec gminy
dnia 28.10.2010, 10:49 · Zgłoś
Odnoszę się do wpisu marysi.To cenna wskazówka,że ktoś poświęca swój czas na pomoc innym.Może więc faktycznie warto dać takim ludziom kredyt zaufania.Mam dwie opcje więc teraz się muszę dobrze zastanowić na kogo oddać głos.
Odpowiedz
0
@ wyborca
dnia 28.10.2010, 09:51 · Zgłoś
Uważam że tych stałych bywalców u steru władzy naszego powiatu wyborcy powinni wysłać na emeryturę.Wieczność polityczna nie jest dobrym narzędziem sprawowania władzy przecież to nie musi wiecznie trwać.Ponadto wiek emerytalny powinien obowiązywać również w polityce.Władzę samorządową oddać w ręce młodszych.
Odpowiedz
0
@ marysia
dnia 28.10.2010, 09:35 · Zgłoś
Zgadzam się z Anonimem i bardzo się cieszę,że pani Aurelia Półchłopek wreszcie zdecydowała się kandydować Brawo!!.A przy okazji dziękuję jej za bezinteresowną pomoc dla mnie i moich sąsiadów po powodzi.
Odpowiedz
0
@ adi
dnia 28.10.2010, 08:04 · Zgłoś
megadeth -popieram twoją propozycje,to jedyne roawiązanie aby wyeliminować tych co szukają poprostu dodatkowych dochodow.
Odpowiedz
0
@ janek
dnia 27.10.2010, 20:15 · Zgłoś
kogo tu wybrać
Odpowiedz
0
@ MEGADETH
dnia 27.10.2010, 19:57 · Zgłoś
dieta radnego powinna wynosić 200zł, czyli zwrot kosztów podrózy, rachunki tel itd. Ciekawe ilu byłoby chętnych??? taki radny rzeczywiście działałby na rzecz społeczności lokalnej...
Odpowiedz
1
@ kolo
dnia 27.10.2010, 15:56 · Zgłoś
Do wyborca i podatnik -calkowicie sie z toba zgadzam dozucil bym tu jeszcze policjantow i mamy calkiem zgrana paczke ktora dba raczej wylacznie o swoje ,rodzinki i kolesiow interesy ...na szczescie coraz wieksza liczba osob zajarzyla i nie chodzi na wybory to nic to nie zmienia ale przynajmniej sumienie spokojne ...
Odpowiedz
0
@ :((
dnia 27.10.2010, 15:09 · Zgłoś
Czy nasz obecny Wój Dębowca nie kandyduje (Zbigniew Staniszewski):(
Odpowiedz
0
@ kejkej
dnia 27.10.2010, 13:04 · Zgłoś
Okręg Wyborczy Nr 2
KW PO
pozycja nr 2 DO DOMU!
Odpowiedz
0
@ Wyborca i podatnik
dnia 27.10.2010, 11:30 · Zgłoś
Zasada nr 1 nigdy nie głosuję na lekarzy, bo wiecznie nie można ich zastać w przychodniach więc nie mają czasu na politykę, niech zajmują się tym na co się kształcili bo mają wiele do zmiany na lepsze
Zasada nr 2 nie głosuję na nauczycieli bo w polityce lokalnej trzeba znać się na ekonomii i prawie a nie na "obecnej Belferce" stosowanej w publicznym szkolnictwie, gdzie wiele trzeba zmienić by szkolnictwo miało poziom i odzyskało przedwojenny szacunek.
Zasada nr 3 nie głosuję na "szczwane lisy" za którymi snuje się smrodek z przeszłości bo "lisy kopią nory i kradną kury" a ja nie chcę by kopali na moim podwórku i kradli moje kury
Odpowiedz
0
@ er
dnia 27.10.2010, 08:48 · Zgłoś
PO rządzi i co sie dzieje u nas?!!!!
Odpowiedz
0
@ szejan
dnia 27.10.2010, 08:36 · Zgłoś
KW Przymierze Sam. Podkarpacia POWINNO MIEĆ W NAZWIE ...emerytów i rencistów. Przeciętna wieku jest ponad 51 lat.
Odpowiedz
1
@ MIESZKANIEC WOLICA
dnia 26.10.2010, 22:33 · Zgłoś
Na pewno wartym poparcia jest KRZYSZTOF MYŚLIWIEC MŁODY AMBITNY A JEŚLI KTOŚ CHCE DOWÓD NIECH ODWIEDZI WOLICE EFEKTY WIDAĆ Z KADENCJI NA KADENCJE WIĘKSZOŚĆ PRAC WŁASNYMI REKAMI ZROBIŁ. DAJCIE MU SZANSE A NA PEWNO NAS NIE ZAWIEDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ mexx
dnia 26.10.2010, 22:30 · Zgłoś
LUDZIE widzę prawie te samo nazwiska które miały chociażby ostatnią kadencje by się wykazać a są tacy co kilka kadencji piastują. Ja na pewno wolę dać głosy nowym osoba bo w nich jest nadzieja a stare wydry szczycą się tym że oni maja znajomości i oni więcej mogą zrobić dla nas.
Odpowiedz
1
@ Kilku ciekawych młod
dnia 26.10.2010, 20:27 · Zgłoś
Kilku ciekawych młodych ludzi - to dobrze. Podoba mi się szczególnie kandydat z mojego regionu adrianbiernacki.pl
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 26.10.2010, 19:12 · Zgłoś
sprawdźcie życiorysy niektórych a zobaczycie co sa warci. Na niektórych warto głosowac .trzeba głosowac na człowieka uczciwego a nie na partie, a tacy tez tu sa chociaz niewielu!1!!
Odpowiedz
0
@ Andrew
dnia 26.10.2010, 19:06 · Zgłoś
Głosuję na Szymona Niemca! Wspaniały człowiek, który pomógł niezliczonej liczbie osób.
Odpowiedz
0
@ tw
dnia 26.10.2010, 18:57 · Zgłoś
Panie Pawlus nie jest Panu wstyd pchac sie na liste???
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 26.10.2010, 18:41 · Zgłoś
Pani Aurelia Półchłopek, brawo! Wreszcie ktoś wart głosowania.
Odpowiedz
0
@ jerzy28
dnia 26.10.2010, 16:38 · Zgłoś
pani Długosz Krystyna w statucie Polskiego Czerwonego Krzyża ma wpisaną apolityczność .mam nadzieje ze zrezygnuje z pracy w PCK.
Odpowiedz
0
@ xly
dnia 26.10.2010, 13:11 · Zgłoś
głosujcie na Roberta SteFana Wójcika- porządny chłopok:)
Odpowiedz
0
@ matrix
dnia 26.10.2010, 11:30 · Zgłoś
PSP ma wspaniałą listę, między Owińskim i Bilską jest i taki rodzynek.

Mastej Ryszard Piotr 58
Jasło, złożył następujące oświadczenie: pracowałem i
pełniłem służbę w organach bezpieczeństwa państwa w
rozumieniu ustawy z dnia ustawy z dnia 18 października
2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów
bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych
dokumentów (Dz. U z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.)
Odpowiedz
0
@ toystory
dnia 26.10.2010, 09:51 · Zgłoś
liczyłem, że coś się zmieni w Jaśle, liczyłem nie ukrywam, że parę komitetów będzie miało mocne nazwiska, i skonczy sie wszechobecna dominacja jednej opcji w Jaśle, ale jak patrzę np na listę PO do powiatu, a na niej Tadeusz Baniak, to widze jak kiepsko musi być w jasielskiej PO, jacy tam bezideowi ludzie musza być, jaka bezsilność, brak koncepcji, że aż sięgnęli po takiego AS-a :):)- wierzyłem w Was, ale przerżniecie ten powiat, aż nie miło, w mieście też widać ludzi z łapanki, na ostatni moment zapychanie listy, a tak wierzyłem, że coś się zmieni...Tym samym bravo dla pana Tadeusza, - ujrzeć pana na listach PO - BEZCENNE :)- Jasielska PO mieliście być nowi, świeżutcy iśc do boju- tymi nazwiskami młodych nowych wyborców nie pozyskacie, a starsze pokolenie, które ma swoich wybrańców od lat w jaśle - nie zagłosuje nagle na ludzi, którzy zmieniają partię, listy, poglądy co 4 lata, w zależności od koniunktury, chyba coś nie tak z waszymi strukturami?
Odpowiedz
0
@ D
dnia 26.10.2010, 08:25 · Zgłoś
widze tutaj dzieci z wygórowaną ambicją, które chcą "zabłysnąć" za nic :D
Odpowiedz
0
@ kazimierz
dnia 26.10.2010, 07:59 · Zgłoś
Czyli nic się nie zmieniło .Na pierwszych miejscach poobsadzani ci, którzy muszą przejść mimo tego, że byli krytykowani. Cóż taka jest ordynacja wyborcza, że głosując na obojetnie kogo z danego ugrupowania głosujemy na listę czyli na tych na pierwszych miejscach. NAWET TW DRZEWO Z KOŁACZYC STARTUJE Z PLATFORMY !!!!!!!!!!!!!!!! Jak temu facetowi nie wstyd. ZADZIWIAJĄCA JEST LICZBA LEKARZY CHĘTNYCH NA BYCIE RADNYM. JESZCZE IM MAŁO?
Odpowiedz
0
@ uczeń
dnia 26.10.2010, 06:35 · Zgłoś
do lovelovelove; to dopiero będą jaja jak ta pani od "daru młodzieży'' by przeszła, by moze powstanie drugi ''dar młodzieży'' i interes będzie kwit tak jak w 1 LO.
Odpowiedz
0
@ Krzysztof zw ANTKIEM
dnia 26.10.2010, 00:00 · Zgłoś
Przeglądając listę kandydatów na radnych z PSP dostrzegłem niejakiego pana J. Kozioła - byłego wójta z Kołaczyc. Człowiek, który zostaje wybrany na radnego powinien działać na korzyść swojej Gminy, a ten pan, jako (bez)radny powiatowy zawsze dba tylko o swój interes. We wszystkich głosowaniach, jakie dotyczyły Gminy Kołaczyce i przekazania dla niej środków przez powiat jest zawsze PRZECIW. Bo i po co wspierać mieszkańców własnej Gminy skoro nie widzi się w tym żadnego zysku. Będąc wójtem również nie zrobił nic wartego uwagi, a wręcz przeciwnie. Reasumując Niech nas Bóg chroni przed takim radnym albo raczej (bez)radnym, który dba tylko o swój prywatny interes, a nie ludzi, którzy go wybrali i obdarzyli mandatem zaufania społecznego.
Również z tego samego okręgu startuje niejaki „towarzysz TW Drzewo”, który jest najlepszym przykładem, na jakie osoby stawia PO. Dla przypomnienia polecam: http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?lastName=żygłowicz&idx=&katalogId=0&subpageKatalogId=3&pageNo=1&osobaId=24495& ;
Odpowiedz
0
@ lovelovelove
dnia 25.10.2010, 22:27 · Zgłoś
komitet PSP, miasto Jasło, poz. 9.
KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!
Odpowiedz
0
@ realista
dnia 25.10.2010, 21:48 · Zgłoś
nie ide na wybory-no normalnie nie ma na kogo głosować z moich sron-na przyszłe sam startuje bo to kurde paranoja jak czytam te listy-ciągle Ci sami co nie wiele działają albo jakieś młokosy co im sie marzy łatwa kaska.Pozdrawiam!
Odpowiedz
0
@ sgcagh
dnia 25.10.2010, 21:43 · Zgłoś
A gdzie [...]?? Czyżby się już tan nachapał ,ze nie musi do wyborów startować ???
Odpowiedz
0
@ brak słów
dnia 25.10.2010, 20:30 · Zgłoś
Tak i prawie wszyscy po znajomościsch bo tak byle kto nie zostanie przyjęty tylko wszystko obsadza rodzinke....ale cóż takie są realia naszej Polski
Odpowiedz
0
@ podatnik
dnia 25.10.2010, 20:30 · Zgłoś
A ten pan nr.7 z PO co on tu szuka ????
Odpowiedz
0
@ cezar.
dnia 25.10.2010, 18:46 · Zgłoś
widzę nowe twarze w nowych partiach , nie tak dawno obwozili ich z jedne opcji na lawetach po mieście a teraz nagle bliżej im do Tuska !!! i to ma być Honor ?? tak ale przy żłobie.
Odpowiedz
0
@ asjakbdtasgyutuds
dnia 25.10.2010, 17:37 · Zgłoś
a gdzie Krzysiu Czekaj ?
Odpowiedz
1
@ dasdsa
dnia 25.10.2010, 16:44 · Zgłoś
boze ile ludzi............
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.