Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Lodowisko już czynne!

37
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle zaprasza na SZTUCZNE LODOWISKO.



W okresie noworocznym lodowisko czynne w następujących godzinach:

30.12.2008
10.00 - 12.00
14.30 – 15.45
16.30 – 17.45
18.30 – 19.45


31.12.2008 /Sylwester/
10.00 - 12.00
13.00 – 14.30

1.01.2009 /Nowy Rok/

Lodowisko nieczynne

W pozostałe dni miesiąca:

Od poniedziałku do niedzieli

13.30 – 15.00
16.00 – 17.30
18.30 – 20.00


W godzinach od 8.00 do 14.00 w dni nauki szkolnej istnieje możliwość organizacji zajęć wychowania fizycznego na lodowisku dla szkolnych grup zorganizowanych pod opieką nauczyciela.

Ceny biletów na jeden seans:

Dorośli – 5 zł
Młodzież Szkolna /na podstawie ważnej legitymacji/ – 3 zł
Wypożyczenie łyżew – 3 zł

Informacja o funkcjonowaniu lodowiska pod nr tel.: 44 65204, 44 812 55 wew. 36, 37, 38 lub 41.


MOSiR Jasło
Reklama

Komentarze: 37

Dodaj komentarz Widok:
0
@ izka
dnia 22.01.2010, 09:20 · Zgłoś
hm normalnie stary takie towary pozdro dla tadzia tak przy okazji
Odpowiedz
0
@ izka
dnia 22.01.2010, 09:13 · Zgłoś
kozak dzieki ci bardzo tego nie da sie ukryc krolowa jest tylko jedna pozdro
Odpowiedz
0
@ izka
dnia 21.01.2010, 21:42 · Zgłoś
jest mega moze byc bosko
Odpowiedz
-1
@ mania
dnia 21.01.2010, 21:38 · Zgłoś
jest mega w [...]
Odpowiedz
0
@ kozak
dnia 21.01.2010, 21:37 · Zgłoś
izka jestes boska
Odpowiedz
0
@ do średni
dnia 06.01.2009, 21:08 · Zgłoś
A jak ten gościu z wypożyczalni kiedy Ty sobie będziesz jeżdził na lodzie weżmie w tym czasie kredyt na Twój dowód to będziesz inaczej "spiewał".:(
Odpowiedz
0
@ średni
dnia 04.01.2009, 18:47 · Zgłoś
wypożyczyć łyżwy można tylko na legitymacje lub prawo jazdy bo na dowód osobisty nie można (to co muszę się zapisać do partii by mieć legitymacje bo do szkoły za późno) czy to jest
Polska? po co nam dowody osobiste jak nie możemy z nich korzystać nawet na lodowisku nie nadają się nawet na wypożyczenie łyżew .:@
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 04.01.2009, 13:52 · Zgłoś
Ja osobiście był bym za przebudowaniem lodowiska ale tego co jest tzn.załorzeniu nowych agregatow czy jak to sie tam zwie zeby tafla byla tak jak np. w gorlicach kryte lodowiska to sa duze koszty budowy i utrzymania a wystarczylo by jakby agragaty radzily sobie przy paru stopniach powyzej zera a nie tak jak teraz:/
Odpowiedz
0
@ zal
dnia 03.01.2009, 20:05 · Zgłoś
to lodowisko powinno być za darmo...po co my tyle kasy dajemy im co rok chodzac na to lodowisko jak oni je wydaja na jakies niepotrzebne rzeczy zamiast wybudowac nowe lodowisko najlepiej kryte a nie że teraz są raczej 2 baseny otwarte ( normalny,i lodowisko ):@
Odpowiedz
0
@ PREZES
dnia 03.01.2009, 20:04 · Zgłoś
jest przyzwoicie a ze jest troszke wody w rogu to juz nie przesadzajmy agregaty sa w takim a nie innym stanie. porownujac rok wczesniej jest o niebo lepiej...
Odpowiedz
0
@ PREZES
dnia 03.01.2009, 20:00 · Zgłoś
jest przyzwoicie a ze jest troszke wody w rogu to juz nie przesadzajmy agregaty sa w takim a nie innym stanie. porownujac rok wczesniej jest o niebo lepiej...
Odpowiedz
0
@ hahaha
dnia 03.01.2009, 16:00 · Zgłoś
ahhahaha:D
Odpowiedz
0
@ Poszkodzona ! ;(
dnia 03.01.2009, 16:00 · Zgłoś
POWINNO BYĆ OD 10 !!!!!!!!! a nie od 13.30 !!!!!:@:(
Odpowiedz
0
@ ania990
dnia 03.01.2009, 14:15 · Zgłoś
za małe!!:|
Odpowiedz
0
@ Łyżwiarka :)
dnia 03.01.2009, 12:54 · Zgłoś
e tam jest w pożo tyklko troszkę dziur ale to nic :);):p
Odpowiedz
0
@ jaslaninka
dnia 02.01.2009, 11:58 · Zgłoś
dzis byłam popatrzyc i w rogu jest
troche wody;/:@
Odpowiedz
0
@ ??????????
dnia 01.01.2009, 12:59 · Zgłoś
Lodowisko jest już ok a te dziury to wina urządzeń które chłodzą lodowisko.
Może by tak miasto nie tylko obiecywało "gruszki na wierzbie " tylko zaczęło coć działać w kierunku SPORTU i REKREACJI naszych mieszkańców.
Odpowiedz
0
@ Kamil
dnia 31.12.2008, 21:21 · Zgłoś
Dziesiaj byłem jeszcze nie jest tak żle;)
Odpowiedz
0
@ jaa
dnia 31.12.2008, 13:14 · Zgłoś
oj nie czepiajcie się ;P wczoraj faktycznie było bardzo kiepsko, ale może się poprawią, to pierwszy dzień, jeszcze to całe zamieszanie i nie czyścili lodu między seansami... na razie nie ma co krytykować, zobaczymy jak będzie dalej
Odpowiedz
0
@ heh
dnia 31.12.2008, 11:23 · Zgłoś
No to widze ze sie nie ma co wybieraj do JAsła na lodo??:P
lepiej wybrac Gorlice??bylem w Gorlicach przed swietami to tam jest [...]*cie:)
pozdrawiam wszhtskich;):);)
Odpowiedz
0
@ <lol2>
dnia 31.12.2008, 10:40 · Zgłoś
Zabij Sie mozna :D 7gleb zaliczylem takie dziury ze ja [...] xD ale da sie jezdzic chociaz jak ktos nie umi to nie polecam xD
Odpowiedz
0
@ ona..
dnia 31.12.2008, 09:49 · Zgłoś
w pore to lodowisko otworzyli naprawde ;/ a za taki lod ani grosza nie powinnismy placic ;/ to jest wlasnie Jasło!!
Odpowiedz
0
@ a
dnia 30.12.2008, 23:59 · Zgłoś
3 zł za taki stan lodu ;/ zdzierają .. zdzieraja.. lepiej do dębicy pojechać. Sport w naszym mieście ginie .
Plany krytego lodowiska i hali mosir od dawna.
Ale nie ma funduszy... Jak zawsze..
P. Kurowska twierdzi ze lepiejzrobic jakieś boczne drogi niż dbać o sport w mieście.
No bo wkoncu unia nie da kasy bo oni nie wiedzą jaki projekt zrobic.. Z czym do ludzi?
Odpowiedz
0
@ a
dnia 30.12.2008, 23:56 · Zgłoś
byłem dzis dziura dziure pogania co seans to wiecej dziur. Żenada nie lodowisko nawet ci najlepsi tną takie orły na lodzie że idzie sie połamać
Odpowiedz
0
@ jjaslo
dnia 30.12.2008, 21:19 · Zgłoś
lodowisko - to za dużo powiedziane ! :) Jeżeli pół basen a pół polską drogę można nazwać lodowiskiem to ... bardzo fajnie !!
Podobno mają coś robić w przyszłym roku - może w końcu da się pojeździć na łyżwach w tym naszym mieście. Może w końcu będzie choć troszkę normalności ... może
Pozdrawiam wszystkich cierpliwych :D
Odpowiedz
0
@ O.
dnia 30.12.2008, 21:18 · Zgłoś
No troche jest tych dziur, ale nie jest najgorzej.;)
Odpowiedz
0
@ O.
dnia 30.12.2008, 21:07 · Zgłoś
No troche jest tych dziur, ale nie jest najgorzej.;)
Odpowiedz
0
@ niezadowolony
dnia 30.12.2008, 20:25 · Zgłoś
jednym słowem patologia to pseudo lodowisko:( na większym shicie nie jeździłem jeszcze o ile można nazwać jazdą omijanie dziur. Czy w jeździe na łyżwach chodzi o czerpanie przyjemności czy na uważaniu żeby sobie nie wybić zębów? Teraz już sam niewiem:/
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 30.12.2008, 20:24 · Zgłoś
Klapa totalna dzis byla , nie dosc ze zamieszanie z seansami , bo pani sekretarka podaje inne godziny seansów a w rzeczywistosci są inne.
I do tego pełno dziur , jedna na drugiej ... Można nieźle wyciąć orła i sie uszkodzić .
Jednym słowem PORAŻKA
Odpowiedz
0
@ beatka
dnia 30.12.2008, 19:41 · Zgłoś
mi haj sie podoba;D
Odpowiedz
0
@ paula
dnia 30.12.2008, 19:32 · Zgłoś
Szkoda sie w ogole wybierac na to pseudo lodowisko!! Nie da sie jezdzic bo dziura na dziurze!! Niech sobie sam pan Baniak pojezdzi najlepiej z panią burmistrz!!
Odpowiedz
0
@ Ania
dnia 30.12.2008, 18:16 · Zgłoś
Byłam dzisiaj i faktycznie jest nie mało dziur:@-mam nadzieję że coś z tym zrobią!
Odpowiedz
0
@ ochotnik:D
dnia 30.12.2008, 18:00 · Zgłoś
ja sie wybieram do Jasła ale nie wiem jak tam jest w tym roku...dobry jest teraz lod??byl ktos dzisiaj??;)
Odpowiedz
0
@ enticei
dnia 30.12.2008, 16:27 · Zgłoś
Wszystko ok, mam same miłe wspomnienia z naszego lodowiska ale z paru lat w stecz gdyż obecnie to lodowisko nie nadaje się do jazdy, lud się załamuje, są dziury, można się nieźle poobijać i zniszczyś łyżwy.
Odpowiedz
1
@ ;]
dnia 30.12.2008, 16:13 · Zgłoś
nareszcie otworzyli ;]
Odpowiedz
0
@ jaja jakies???
dnia 30.12.2008, 15:20 · Zgłoś
lodowisko powinno byc czynne od np. 10 rano do 23.00! ale jasielskie ********** nie maja pojecia o marketingu i robieniu kasy, nie mowiac juz o rozrywce dla ludzi!
Odpowiedz
0
@ ania
dnia 30.12.2008, 14:36 · Zgłoś
a w gorlicach czynne od konca pazdziernika ha ha
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.