Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Ludwik Dorn w Jaśle

7
Dzisiaj o godzinie 20:30 na stadionie MOSiR wylądował policyjny śmigłowiec, na pokładzie którego przyleciał Wicepremier i Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Ludwik Dorn. Celem jego wizyty jest przekazanie przedstawicielom 65 podkarpackich samorządów promes powodziowych na blisko 25 mln zł. Ponadto spotka się on z przedstawicielami samorządów powiatu jasielskiego oraz strażakami państwowej i ochotniczej straży pożarnej.

W planie wizyty jest również wizyta pana premiera na wałach przeciwpowodziowych oraz spotkanie z mieszkańcami Jasła.

Podczas ostatniej wizyty mieszkańcy Jasła usłyszęli deklaracje budowy wałów przeciwpowodziowych oraz obietnice pomocy ze strony Państwa. Oby jutrzejsza wizyta nie okazała się kolejną akcją propagandową, a słowa Pana Dorna zostały zrealizowane. Mieszkańcy Jasła liczą na to, wierząc że słowa dotrzyma… Wszak obiecał, że odwiedzi nas za miesiąc i przyleciał ponownie… Obiecał, że zbuduje wały… Czekamy Panie Premierze…

[FOTORELACJA]
Napisany dnia: 08.07.2006, 22:43
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ baca
dnia 08.07.2006, 23:41
Ocena
komentarza:
0
Obiecał, że zbuduje wały, ale podobno pani wojewodzina jeszcze nie przekazałą kaski do miasta, mimo że z wawy przyszły do województwa już 3 dni po obietnicy :( panie premierze co to za bałągan w Rzeszowie co ?
@ qwertyuiop
dnia 09.07.2006, 11:51
Ocena
komentarza:
0
Właśnie wylądował rządowy śmigłowiec - czyżby znowu przyleciał do Jasła??
@ Golab
dnia 09.07.2006, 12:07
Ocena
komentarza:
0
Pan Premier jest od wczoraj ( jak pisalem wyzej) w naszym mieście oto i program jego wizyty na dzisiaj:

[center]PROGRAM

(Jasło, 09.07.2006 r.)[/center]godz. 9.30-10.30 Msza Święta

Parafia Jasło-Fara p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Jaśle (ul. Cmentarna 2)

godz. 11.00 – 12.30 Spotkanie z przedstawicielami samorządów powiatu jasielskiego i strażakami państwowej i ochotniczej straży pożarnej - Jasielski Dom Kultury (ul. Kościuszki, sala widowiskowa)1. Powitanie – Wojewoda Podkarpacki – Ewa Draus

2. Wręczenie promes powodziowych 65 samorządom

- Wicepremier, Minister Spraw Wewnętrznych i

Administracji – Ludwik Dorn

3. Wręczenie nagród pieniężnych Komendantom Powiatowym PSP z Ropczyc, Jasła Dębicy i Mielca -

Szef Obrony Cywilnej Kraju Podsekretarz Stanu
w MSWiA – Paweł Soloch:

4. wręczenie dyplomów zasłużonym strażaków OSP z KSRG - Wojewoda Podkarpacki

5. Wręczenie dyplomów zasłużonym strażakom OSP spoza KSRG - Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej – st. bryg. Kazimierz Krzowski:

godz. 12.30 – 12.45 Briefing

godz. 12.45 – 13.00 Przejazd do Gądek

godz. 13.00 – 13.15 Wizyta na wałach przeciwpowodziowych

godz. 13.15 - 14.00 Spotkanie z mieszkańcami Jasła
@ cycu
dnia 09.07.2006, 13:01
Ocena
komentarza:
0
lol o jest boski znajac paa dorna o soncz sieznwu na obietnicqch
@ natalijka
dnia 09.07.2006, 13:08
Ocena
komentarza:
0
cycu... no prosimy czytelnie :D
@ wojnarjaslo
dnia 09.07.2006, 13:16
Ocena
komentarza:
0
ja może przetłumacze:super on jest boski, znając pana Dorna to skończy się znowu na obietnicach:D:D:D
@ aaa
dnia 09.07.2006, 13:38
Ocena
komentarza:
0
Dorn To Be Wild:D
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Samorząd województwa mazowieckiego przekazał Jasłu 200 tys. zł na usuwanie skutków nawałnic

   

  Miasto Jasło otrzyma pomoc od samorządu województwa mazowieckiego. Uchwałę w tej sprawie 7. lipca podjął Sejmik Województwa Mazowieckiego. Na usuwanie skutków klęski żywiołowej w miejskiej infrastrukturze drogowej Jasło otrzyma 200 tys. zł. Dzisiaj w Warszawie umowę w tej sprawie parafowali przedstawiciele obydwu samorządów.

 • Większe miasta wspierają gminę Skołyszyn

  Miasto Szczecin, gmina i miasto Nowe Skalmierzyce oraz gmina Górowo Iławeckie zamierzają wesprzeć finansowo gminę Skołyszyn. Przekazane środki zostaną wykorzystane na odbudowę, a także przebudowę infrastruktury drogowej, która w wyniku nawałnicy została zniszczona. Jak podkreśla wójt Bogusław Kręcisz straty szacowane są na kilka milionów złotych.

 • Według badań exit poll – Nie da się wskazać zwycięzcy wyborów

  Z sondażu exit poll przeprowadzonego przez Ipsos Andrzej Duda zdobył 50,4% poparcia, a jego kontrkandydat Rafał Trzaskowski 49,6%. Różnica poparcia między kandydatami wynosi jedynie 0,8 punktu procentowego. Frekwencja w drugiej turze wyborów jak wskazuje badanie wyniosła 68,9%.

 • Do godziny 17. gmina Brzyska z najwyższą frekwencją

  Druga tura wyborów prezydenckich zmobilizowała Polaków do wzięcia udziału w głosowaniu. We wszystkich gminach w powiecie jasielskim odnotowano wyższą frekwencję niż w pierwszej turze wyborów. Do godziny 17. najwięcej osób zagłosowało w gminie Brzyska.

 • Trwa głosowanie w II turze wyborów prezydenckich

   

  Polacy zdecydują dzisiaj o tym, który z dwóch kandydatów w wyborach prezydenckich sprawował będzie najwyższy urząd w państwie przez najbliższe pięć lat. Głosowanie trwać będzie do godziny 21. Frekwencja w Jaśle na godz. 12. wyniosła 24,1%.

 • Czarni żegnają się z pucharem. Skromne zwycięstwo Karpat w Jaśle

   

  W zaległym, półfinałowym meczu Okręgowego Pucharu Polski drużyna Czarnych Jasło przegrała z Karpatami Krosno 0:1. Tym samym to krośnianie mogli dzisiaj cieszyć się z awansu do finału, w którym zmierzą się ze Stalą Sanok. Gola na wagę zwycięstwa dla ekipy Karpat strzelił Szymon Dziadosz.

 • Sprawcy rozboju na młodym zawodniku Czarnych Jasło w rękach policji

   

  Dwóch mężczyzn, którzy w minioną sobotę pobili 17-letniego zawodnika Czarnych Jasło oraz zerwali z niego klubową koszulkę trafiło w ręce policji. To mieszkańcy powiatu gorlickiego. Usłyszeli już zarzut rozboju, za który grozi im od 2 do 12 lat więzienia. Najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie.

 • Ten zawód może okazać się strzałem w dziesiątkę!

   

  W ofertach szkół ponadpodstawowych znaleźć można mnóstwo ciekawych kierunków. Sęk w tym, aby obrać taką ścieżkę, w której wybrany zawód pozwoli nam patrzeć na z optymizmem na zawodową przyszłość. Spoglądając perspektywicznie na dostępne możliwości wybór może być znacznie prostszy. Takim przyszłościowym kierunkiem jest z pewnością technik chłodnictwa i klimatyzacji w ZSUiS w Jaśle. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105