Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Łukasz Lepucki wraca do Czarnych Jasło

65

Do startu sezonu 2023/24 w klasie okręgowej pozostały niespełna dwa tygodnie. Aktywni na rynku transferowym Czarni Jasło pozyskali w ostatnich dniach kolejnych dwóch zawodników. Wśród nich znalazł się wypożyczony z Kolejarza Stróże Łukasz Lepucki. Charyzmatyczny bramkarz wraca do gry w barwach jasielskiej ekipy po dwóch latach przerwy.

Na zdjęciu Łukasz Lepucki/fot. M. Dziedzic

Popularny „Lepa” trafił do Czarnych na zasadzie wypożyczenia. Umowa obowiązywać będzie przez jeden rok. Pozyskanie przez jasielski klub solidnego bramkarza, jakim bez wątpienia jest Lepucki, należy odczytywać jako kolejny krok na drodze do wzmocnienia potencjału defensywnego drużyny prowadzonej przez trenera Mateusza Ostrowskiego. Co więcej, wypożyczenie Lepuckiego pozwoli wypełnić lukę po odejściu Damiana Niemczyńskiego, który od nowego sezonu reprezentował będzie barwy Przełęczy Dukla.

Warto również dodać, że w miniony piątek (28 lipca) Czarni Jasło poinformowali o pozyskaniu ofensywnego pomocnika. Chodzi o Mateusza Michonia, który postanowił przenieść się do Jasła z czwartoligowej Wolanii Wola Rzędzińska. Do Czarnych trafił na zasadzie transferu definitywnego.   

MD

Reklama

Komentarze: 63

Dodaj komentarz Widok:
-7
@ oks
dnia 08.08.2023, 15:14 · Zgłoś
aha zarzad ratuje twarz po nieudanym sezonie,zatrudnia szrot z 4 ligi i walczy o 2 miejsce,wszysto jasne
Odpowiedz
5
@ Mc
dnia 08.08.2023, 20:04 · Zgłoś
A z jakiego źródła te informacje?
Odpowiedz
4
@ Mc
dnia 08.08.2023, 20:05 · Zgłoś
Tylko u ciebie w głowie ciemno
Odpowiedz
-7
@ Mzks
dnia 08.08.2023, 13:42 · Zgłoś
W tym problem bo. Czarni grają w bardzo niskiej klasie rozgrywkowej piłki noznej
Odpowiedz
0
@ oks
dnia 08.08.2023, 13:42 · Zgłoś
tak jak mówisz...widzę że jestes jednym z [...] prezesa.
Jesteście bardzo [...],dlatego nie macie przyjaciół wśród ościennych klubów.Powtórze jeszce raz ,nie macie szans na awans
Odpowiedz
2
@ Konfucjusz
dnia 08.08.2023, 15:00 · Zgłoś
[...]? [...] ?Przyjaciele ? Kolejny raz dajesz świadectwo bałaganu w twojej głowie. Jestem kibicom Czarnych Jasło na dobre i na złe od wielu lat. Nigdy Czarni Jasło nie byli lubiani przez kluby z wiosek koło Jasła. Owszem są wyjątki ale generalnie nigdy chemii nie było. Jak jednak popatrzę na składy tych drużyn wokoło Jasła to roi się w nich od byłych zawodników Czarnych Jasło
Nic by te wioski nie znaczyły gdyby nie piłkarze trenujący w Czarnych Jasło. Klub JKS Czarni 1910 dostarcza regularnie szrot i odpady do okolicznych klubów lub te wyciagają co zdolniejszych chłopakow obietnicami płacenia stówki czy dwóch za granie u nich w B albo A klasie. Klub Czarni Jasło przyjaciół ma w Mielcu, Nowym Sączu, Preszowie, Krakowie a nie musi ich mieć w nienaszowie czy Mrukowej albo Czelusnicy. Co do awansu to nie czytałem ani nie slyszałem nigdzie wypowiedzi Zarządu Klubu że grają o awans do 4 ligii. Mają kasę to postawili na jakość a nie na [...], bez kondycji czy mających problemy z alkoholem czy innymi [...] pseudo piłkarzyków.
Odpowiedz
-4
@ Mzks
dnia 08.08.2023, 13:41 · Zgłoś
Ale sęk w tym by. Czarnym się tak slizlo jak. Karpatom i. Czarni byli trzeciej lidze,a tu droga daleka do tego
Odpowiedz
-4
@ oks
dnia 07.08.2023, 21:52 · Zgłoś
lukanzu w rymanowie
i po awansie czarnych
awans rymanowa
Odpowiedz
2
@ Konfucjusz
dnia 08.08.2023, 08:39 · Zgłoś
Nazwisko piszemy z dużej litery, nazwy klubów piszemy z dużej litery, nazwy miast piszemy z dużej litery. Gdzie przecinek zgubiłeś? Kolejny raz potwierdzasz ze jesteś [...] i ze sportem oraz językiem polskim na bakier u ciebie. Taki z Ciebie kibic że z wypiekami na twarzy śledzisz co dzieje się w Rymanowie i cieszą cię zapewne ich wzmocnienia. Taka to już jest ta nasza powiatowa okolica. Rękę by uciąć siebie Czeluśnica, Sobniów, Nienaszów, Mrukowa, Nowy Żmigród czy Kołaczyce dały żeby tylko Czarnym Jasło zaszkodzić. Bez obaw, was niech zżera ta chora nienawiść do Jasła a JKS Czarni Jasło i tak sobie poradzą co wielokrotnie pokazała historia.
Odpowiedz
-1
@ do Konfucjusz
dnia 08.08.2023, 17:48 · Zgłoś
Nawołujesz do pisania z dużej litery, a sam poniżej nienaszów piszesz z małej.
Jesteś mało oryginalny, bo skradłeś moje powiedzenie, które pojawia się na forach od kilku lat : ,, z wypiekami na twarzy śledzisz co dzieje się w ...,, a cd. był taki : a jak dobrze znasz ich historię, brawo ,,. Nie zabłyszczałeś, z tym poziomem, to nawet nie okręgówka, tylko C klasa.
Odpowiedz
2
@ Dyrk
dnia 08.08.2023, 18:00 · Zgłoś
Nie zabłysłeś a nie zabłyszczałeś. Szcza to krowa a C klasy nie ma.
Odpowiedz
-2
@ do Dyrk
dnia 08.08.2023, 18:39 · Zgłoś
C klasa do tej pory funkcjonuje w wielu okręgach.
Odpowiedz
-2
@ do Dyrk
dnia 08.08.2023, 18:42 · Zgłoś
Dyrk też [...].
Odpowiedz
0
@ Mzks
dnia 07.08.2023, 11:16 · Zgłoś
Wszystko się okaże w lidze,boisko wszystko zweryfikuje,a to że wieś lepsza od miasta czyli. Nowotaniec cóż zycie
Odpowiedz
4
@ pet
dnia 07.08.2023, 14:38 · Zgłoś
Ta wieś była lepsza od wielu miast w poprzednim sezonie i gdyby nie ta wieś to w wielkim mieście Krośnie nie byłoby 3 ligi...
Odpowiedz
0
@ oks
dnia 07.08.2023, 05:53 · Zgłoś
odbiją sie te zakupy i ten sezon czkawką
Odpowiedz
5
@ Konfucjusz
dnia 07.08.2023, 07:24 · Zgłoś
Oks kup sobie maść na [...]. Ty się o finanse Czarnych Jasło nie martw, pomyśl o swoim klubie osiedlowym i może tam coś pomożesz działac bo wszyscy dookoła transfery robią a u was cisza jak makiem zasiał.
Odpowiedz
1
@ !!!
dnia 08.08.2023, 23:01 · Zgłoś
Przybajmiej nie trzeba robić składek na wodę jak w Jks
A atmosfera to zwykłe [...] I [...] kasa kasą ale zaangażowania i wychowania nie da się kupić
Odpowiedz
1
@ kiepski znawca
dnia 06.08.2023, 20:17 · Zgłoś
Ciekawi mnie ile potrzeba pieniędzy, żeby grać np. w pierwszej trójce w lidze okręgowej?
Odpowiedz
3
@ zorientowany
dnia 06.08.2023, 22:08 · Zgłoś
Sanok awansował z budżetem na seniorów 400 tys. Karpaty maja w 3 lidze milion a ile mają Czarni ? Z miasta dotacja na klub to chyba 140 tyś. Reszta musi byc od sponsora strategicznego skoro takie zakupy dokonali.
Odpowiedz
0
@ do zorientowany
dnia 07.08.2023, 07:47 · Zgłoś
Taki jesteś zorientowany nt. ościennych klubów, a nt. swojego nic nie wiesz, czyli [...]o wiesz.
Odpowiedz
0
@ zorientowany
dnia 07.08.2023, 10:14 · Zgłoś
Jestem kibicem Karpat Krosno geniuszu a w Jaśle długo nic nie będzie jeśli nawet kibice są tak rozgarnięci jak ty.
Odpowiedz
-8
@ oks
dnia 06.08.2023, 14:26 · Zgłoś
zajać 2 miejsce
Odpowiedz
1
@ JKS
dnia 06.08.2023, 14:58 · Zgłoś
boli cię [...] czereśniaku z sobniowa ?
Odpowiedz
1
@ Mc
dnia 06.08.2023, 14:59 · Zgłoś
Poważnie? Masz złe informacje
Odpowiedz
0
@ Mzks
dnia 06.08.2023, 14:13 · Zgłoś
A. Czarni jakie mają cele?
Odpowiedz
3
@ Mc
dnia 06.08.2023, 14:54 · Zgłoś
Zapytaj ludzi w klubie. Ja nie jestem od podawania takich informacji.
Odpowiedz
-3
@ Lllllll
dnia 06.08.2023, 11:30 · Zgłoś
Do czarnych też przyszło 7
Tylko w odróżnieniu od nowotanca to szrot
Odpowiedz
4
@ Mc
dnia 06.08.2023, 11:55 · Zgłoś
Czy szrot to się okaże w lidze. Nowotaniec to taka legia cudzoziemska i mają inne cele.
Odpowiedz
-5
@ oks
dnia 05.08.2023, 11:57 · Zgłoś
1-4 na razie w [...] z nowymtancem haha
Odpowiedz
7
@ Cezar
dnia 05.08.2023, 14:35 · Zgłoś
No i co z tego? Cosmos to najlepsza drużyna w ubiegłym sezonie w 4 lidze a póki co Czarni sa w klasie okręgowej.
Odpowiedz
-2
@ do Cezar
dnia 05.08.2023, 22:02 · Zgłoś
Ale pół składu Cosmosa już nie ma.
Odpowiedz
1
@ Wespazjan
dnia 05.08.2023, 22:43 · Zgłoś
Albo [...] udajesz albo nim jesteś. Poszło 4 a na ich miejsce przyszło 10 innych, lepszych Ukraińców i polaków. Popatrz na składy w meczach kontrolnych Nowotańca. To jest ekipa, która jakością piłkarską przewyższa wszystkie 4 ligowe drużyny o klasę. Gdyby nie brak stadionu to wczoraj Wieczysta zamiast w Krośnie to baty w Nowotańcu by dostała. Ta drużyna nie powinna grać w polskiej lidze ale nikt tym się nie chce zająć. Ciekawe z kim w tym sezonie podpiszą umowę o współpracy hahaha żeby mogła drużyna z 2 miejsca awansować i na jakich warunkach .
Odpowiedz
0
@ Lllllll
dnia 06.08.2023, 08:29 · Zgłoś
Nie czterech tylko ośmiu odeszlo
Odpowiedz
3
@ Mc
dnia 06.08.2023, 09:00 · Zgłoś
I dziesięciu przyszło
Odpowiedz
0
@ Do eespazjan
dnia 06.08.2023, 14:09 · Zgłoś
Albo [...] udajesz, albo zaklamujesz rzeczywistość, owszem przyszło
10, ale odeszło 8 i takie są fakty.
Odpowiedz
0
@ wierny od lat
dnia 05.08.2023, 09:26 · Zgłoś
widocznie pracują na to żeby tą kase zdobywać i budować druzyne
Szacun panowie i życzę powodzenia w sezonie
Pozdrawiam Zawsze Wiernych
NP1910 !!!
Odpowiedz
1
@ Cezar
dnia 04.08.2023, 11:09 · Zgłoś
Kolejny transfer to Gogosz, solidny boczny obrońca. Podobno jeszcze wzmocnienia mają byc , Ukraincy i zawodnik z Rzeszowa 3 ligowy
Odpowiedz
-2
@ maciek
dnia 04.08.2023, 22:51 · Zgłoś
Ciekawe skąd mają na to pieniądze?
Odpowiedz
-18
@ Limba
dnia 03.08.2023, 14:56 · Zgłoś
Jeśli masz więcej niż 25 lat i grasz na tym poziomie rozgrywkowym, to albo masz wyjątkowy antytalent do tego sportu, albo mentalność przegrywa, któremu nie chce się pracować - nie ma innego wyjścia.
Odpowiedz
9
@ kibic na emigracji
dnia 03.08.2023, 07:39 · Zgłoś
Brawo Zarząd i trener. Bardzo dobre transfery. Od wielu lat , chyba od czasów 3 ligii nie było w drużynie tylu nowych zawodników. Trzymam kciuki za Czarnych Jasło
Odpowiedz
10
@ do Arkadio
dnia 02.08.2023, 22:14 · Zgłoś
Żyjesz w nierealnym świecie. Zrób sobie tabelę rundy wiosennej granej młodzieżą, choć
nie tylko, i wyciągnij wnioski. Realia są obecnie takie, że nawet w okręgówce drużyny, które nie robią transferów z zewnątrz muszą walczyć o utrzymanie. To chyba nie jest ambicją Jasła.
W każdej drużynie od okręgówki w górę jedynie 2, 3 najlepszych juniorów może walczyć o grę w drużynie seniorów. Reszta idzie "w świat" , najczęściej do niższych lig. Kijem Wisły nie zawrócisz.
Odpowiedz
6
@ Wespazjan
dnia 03.08.2023, 11:34 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-6
@ Max
dnia 02.08.2023, 19:40 · Zgłoś
Można coś więcej o tym bramkarzu ?
Odpowiedz
-5
@ Arkadio
dnia 02.08.2023, 19:15 · Zgłoś
Tylko jaka kwota za te występy.??
Znam chłopaka dobrze i jest super.!!Czarni chyba przesadzili z transferami!!
Gdzie są juniorzy którzy skończyli rozgrywki???
W [...]IE.Czu nie warto inwestować w młodzież która grała i chciała zostać w tym klubie i mieć czas do rozwijania się o promowanie tego klubu.Zaczac od nowa!!

Kiedyś ta drużyna składała się z zawodników z Jasła i bardzo dobrze grała!!
Odstawimy ambicje i grajmy chłopakami ze swojego podwórka.!!
A tak wszyscy odchodzą!!Za mniejszą kasę można utrzymać się w lidze a później może zna byli by było zi co odeszli powalczyć o wyżej
Odpowiedz
7
@ jks
dnia 02.08.2023, 20:05 · Zgłoś
młodzież jedzie na studia i za granice i tyle jest z chasła do mlodziezy swiat nalezy
a dwa za dwa lata bedziemy bankrutami
Odpowiedz
-4
@ Do Arkadio
dnia 02.08.2023, 20:49 · Zgłoś
Zarząd zwykłe chorągiewki. Do młodzieży świat należy... a nie czekaj...
Odpowiedz
3
@ do jks
dnia 02.08.2023, 21:31 · Zgłoś
hasło, [...].
Odpowiedz
2
@ jks
dnia 02.08.2023, 17:34 · Zgłoś
wszystko wyjasni sie na wiosnę komu zostanie wiecej kasy
Odpowiedz
-5
@ rekino
dnia 02.08.2023, 15:19 · Zgłoś
[...] panyyyyyyy
Odpowiedz
-7
@ Koko Dżambo
dnia 02.08.2023, 14:23 · Zgłoś
"Charyzmatyczny bramkarz" XD
Odpowiedz
1
@ Xd
dnia 02.08.2023, 17:56 · Zgłoś
I z czego się cieszysz?
Odpowiedz
-6
@ Koko Dżambo
dnia 03.08.2023, 14:52 · Zgłoś
Z charyzmy bramkarza
Odpowiedz
13
@ Mzks
dnia 02.08.2023, 13:01 · Zgłoś
Nic nie musi,może być awans,a nie musi. Wszystko się okaże na konie sezonu,ale wzmocnienia to da konkretne jak na tę klasę rozgrywkową.
Odpowiedz
11
@ do Czeluśniok
dnia 02.08.2023, 12:08 · Zgłoś
Po takich osłabieniach "Czelsi" to może mieć problemy z utrzymaniem. Walka o awans rozegra się pomiędzy Czarnymi i Rymanowem, ze wskazaniem na Czarnych.
Odpowiedz
1
@ Arkadio
dnia 02.08.2023, 19:29 · Zgłoś
Jaki awans??
Chyba jesteś nie temacie!!
Środek tabeli i tylko tyle.
Kasa wydana na marne
Odpowiedz
-3
@ .....
dnia 03.08.2023, 12:11 · Zgłoś
3 drużyny polecą tylko jak będą mieć problem z utrzymaniem, to beka
Odpowiedz
0
@ Kaczek
dnia 02.08.2023, 09:07 · Zgłoś
Wisełka to mówił już dawno i mówił, że to nie koniec.
Odpowiedz
2
@ zks
dnia 02.08.2023, 07:09 · Zgłoś
wzmocnienia na pewno,ale faworytem do awansu nr,1 to Rymanów
Odpowiedz
-16
@ czeluśniok
dnia 02.08.2023, 08:38 · Zgłoś
Transfery słabsze niż u nas. Awans Czelsi albo Start.
Odpowiedz
2
@ .....
dnia 03.08.2023, 12:09 · Zgłoś
Awans Czesi. XDE. A w sparingach w ataku mizeria
Odpowiedz
11
@ oke
dnia 02.08.2023, 06:37 · Zgłoś
Remut,Brzostowski,Tragarz,Janus,Michoń,Lepucki
awans musi bć
Odpowiedz
-1
@ kibic
dnia 02.08.2023, 05:44 · Zgłoś
kolejny wychowanek uks - szóstki
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.