Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

ŁysaGóra.info najlepszą stroną gminną na Podkarpaciu!

24

Portal internetowy www.ŁysaGóra.info został uznany za najlepszy na Podkarpaciu. 7 czerwca w Senacie odbędzie się finał ogólnopolskiego konkursu „Sołectw@ w Sieci”. Chcesz im pomóc? Zagłosuj!

Redakcja portalu ŁysaGóra.info liczy na głosy internautów. 7 czerwca w Senacie odbędzie się gala finałowa konkursu „Sołectw@ w Sieci”, podczas której zostanie wyłoniony najlepszy portal sołecki i gminny w Polsce. W zdobyciu tytułu możecie pomóc portalowi ŁysaGóra.info poprzez głosowanie. <<zagłosuj>>.

Obecnie trwa jeszcze konkurs na nagrodę publiczności, w którym portal ŁysaGóra.info również zajmuje czołowe miejsce.

(icz)

Reklama

Komentarze: 24

Dodaj komentarz Widok:
4
@ =====
dnia 31.05.2013, 20:29 · Zgłoś
[...] to [...] góra.
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 31.05.2013, 18:48 · Zgłoś
Nie "stroną gminną" - jak piszecie - tylko stroną sołectwa!
Odpowiedz
-2
@ urzędnik państwowy
dnia 30.05.2013, 11:35 · Zgłoś
Znowu urzędnicy za moje ciężko zarobione pieniądze z podatków zrobiły sobie głosowanie typu 'du*a maryny'. W następnej 'edycji' proszę wybrać najpiękniejszą stodołę we wsi, a w kolejnej najpiękniejszy podjazd, bramę, ogródek itp. Kulminacją tych marnotrawczych konkursów urzędniczych powinien być 'najpiękniejszy [...] wszystkich sołectw' oczywiście z unijną dotacją 100 tyś PLN ! Przecież tyle kasy (moich ciężko zarobionych pieniędzy) macie do zmarnowania !
Odpowiedz
6
@ do urzędnika
dnia 30.05.2013, 11:38 · Zgłoś
Co jak co, ale Ty urzędniku państwowy jesteś sam [...]...
Odpowiedz
2
@ urzędnik czyniący samo dobro
dnia 30.05.2013, 11:41 · Zgłoś
Urzędnicy chcą naszego dobra. Szkoda, że już mamy go tak mało !
Odpowiedz
5
@ striker
dnia 30.05.2013, 16:53 · Zgłoś
Dobra były za Kazimierza Wielkiego ,teraz jest Dobrobyt
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 30.05.2013, 17:49 · Zgłoś
Jak by nie Ci urzędnicy to byście nie mieli co jeść i żyli w buszu...
Odpowiedz
3
@ do Tarzan-zan
dnia 30.05.2013, 22:53 · Zgłoś
Mam rozumieć, że szanowni urzędnicy są z pokolenia Wielkich Wynalazców... Czymże oni przyczynili się naszej kulturze i naszemu dobrobytowi... ??? Myślę... myślę... i chyba nic nie wymyślę...
Odpowiedz
2
@ mój pseudonim
dnia 01.06.2013, 15:38 · Zgłoś
Czyżbyś padał na kolana przed urzędnikami? Nawet zaimek w wyrażeniu "Ci urzędnicy" piszesz dużą literą.
Odpowiedz
-5
@ [...]
dnia 30.05.2013, 10:19 · Zgłoś
strona z [...] dziurą padochła...
Odpowiedz
-3
@ poreby koło jedliczaa chlopaki
dnia 29.05.2013, 18:34 · Zgłoś
jezdzilismy do dziewczyn tam sama dziura zabita dechamiiii jest
Odpowiedz
14
@ mój pseudonim
dnia 29.05.2013, 16:27 · Zgłoś
Oczywiście, że zagłosuję. Przecież [...] Góra to nasz powiat! Jak się nie będziemy nawzajem wspierać, oddając głosy, to raczej nikt na nas nie zagłosuje. Trzeba wspomóc ziomali.
Odpowiedz
5
@ ...
dnia 30.05.2013, 11:33 · Zgłoś
I takie powinno być podejście !!!

Gratulacje dla twórcy :)
Odpowiedz
-7
@ Tarzan-zan
dnia 30.05.2013, 17:47 · Zgłoś
nie wiedziałem że jest "powiat" [...] Góra i że ta wioska to "wioska powiatowa", no ale cóż, człowiek ÓCZY się cały czas :P chyba że nie jest człowiekiem...
Odpowiedz
7
@ do Tarzan-zan
dnia 31.05.2013, 18:11 · Zgłoś
Widzę, że Pan Tarzan jest ekspertem na tym forum... Czyha tylko na potknięcia forumowiczów. Oj nieładnie, nieładnie Panie Tarzanie ...
Odpowiedz
8
@ mój pseudonim
dnia 01.06.2013, 12:00 · Zgłoś
Chodziło mi o to, żę [...] Góra leży w naszym powiecie. Jakoś wszyscy wiedzą, o co chodzi - poza tobą. Wyciągnij wnioski - czepiasz się jak rzep psiego ogona. Zaglosowałeś chociaż? Wątpię. Pewnie wieeeelce czasochłonne śledzenie, komu by gdzie łatkę przypiąć, nie pozwoliło ci na to. A skoro się już czepiamy siebie nawzajem, to zdanie zaczynamy dużą literą, a przed że należy postawić przecinek.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 29.05.2013, 16:21 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
10
@ wróżka
dnia 29.05.2013, 15:54 · Zgłoś
Na [...] Górę to w 1984 roku u wróżki się bywało.
Żadna wróżba się nie sprawdziła,i ta miejscowość tylko z tym mi się kojarzy.
Odpowiedz
4
@ bq
dnia 29.05.2013, 13:27 · Zgłoś
gratulacje dla twórców strony :)
Odpowiedz
2
@ łodyniec
dnia 29.05.2013, 13:17 · Zgłoś
szczerze - co ma er-bus związanego z [...] górą ?

wchodzę na er bus - http://www.er-bus.pl/ i co mam ???
Odpowiedz
3
@ mieszkaniec
dnia 29.05.2013, 20:51 · Zgłoś
[...] Góra górą!! ;) www.lysagora.info
Odpowiedz
1
@ ...
dnia 30.05.2013, 11:34 · Zgłoś
GÓRĄ !!!
Odpowiedz
1
@ asr
dnia 31.05.2013, 13:48 · Zgłoś
E tam :)
Są lepsze tylko nie zgłoszone http://www.nowyglinik.dbv.pl
Odpowiedz
1
@ do ASR
dnia 31.05.2013, 18:16 · Zgłoś
ładna strona, ale znowu nie popadajcie w samozachwyt ... można popracować jeszcze nad szatą graficzną
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.