Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

"Maluchem" rozbiła dwa samochody

90

Wczoraj na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Kochanowskiego doszło do kolizji, której sprawczynią była 79-letnia kobieta z gminy Jasło. Najpierw przy skręcie uderzyła w wyjeżdżającego fiata pandę, a następnie w zaparkowany z prawej strony audi A4.

Mieszkanka gminy Jasła jechała fiatem 126 p ul. Kościuszki w kierunku centrum miasta. Na pierwszym skrzyżowaniu z ul. Kochanowskiego przy wykonywaniu manewru skrętu w prawo uderzyła w stojącego fiata pandę, który zamierzał wyjechać z ul. Kochanowskiego. Kobieta straciła ponownie panowanie nad pojazdem i ponownie uderzyła w zaparkowany po prawej stronie samochód marki Audi A4.

79-latka była zbadana przez funkcjonariuszy Policji na zawartość alkoholu w organizmie. Badanie wykazało, że kobieta była trzeźwa. W tym zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał, a kobieta została ukarana mandatem karnym.

(icz)

Reklama

Komentarze: 90

Dodaj komentarz Widok:
2
@ czytelnik
dnia 20.03.2014, 10:44 · Zgłoś
Powiem Wam, że te Wasze wpisy ciekawsze są niż artykuły :)
Odpowiedz
1
@ [...]ek
dnia 20.03.2014, 09:42 · Zgłoś
babka szalała szalała i dwa autka maluchem skasowała !!!
Odpowiedz
2
@ ja
dnia 19.03.2014, 09:20 · Zgłoś
pozdrawiam Pana policjanta ze zdjęcia głównego :D:D
Odpowiedz
9
@ DD
dnia 18.03.2014, 20:05 · Zgłoś
ale sie dzieciaki 10-15 letnie rzucily do krytyki a same nie maja pojecia o jezdzie wiecej niz w nfs.
Odpowiedz
0
@ dynka
dnia 18.03.2014, 19:58 · Zgłoś
Dajcie babce spokój i tak będzie wojna. Polska się przyczynia do tego.
Odpowiedz
-1
@ walikot
dnia 18.03.2014, 20:06 · Zgłoś
Wojna już dawno jest ekonomiczna.
Odpowiedz
1
@ dynka
dnia 18.03.2014, 19:44 · Zgłoś
No nawet miała czym piratować
Odpowiedz
1
@ z kochanowskiego
dnia 19.03.2014, 15:05 · Zgłoś
jezeli to ta sama babcia co robi zakupy w sklepie Centrum na Kochanowskiego to wcale sie nie dziwie ze spowodowala wypadek...ona jezdzi jak szalona a co smiesniejsze nie patrzy na boki co za nia jedzie...
Odpowiedz
-6
@ walikot
dnia 18.03.2014, 18:49 · Zgłoś
Karzda babka, [...]ek w tym wieku to potencjalny pirat i bandyta, pewnie brązowy maluch? łoo to [...] pirat.
Odpowiedz
-11
@ [...]
dnia 18.03.2014, 18:43 · Zgłoś
[...] to mogą jedynie kierować wózkiem w supermarkecie i to i tak nie zawsze.
Odpowiedz
-2
@ sowa
dnia 18.03.2014, 18:29 · Zgłoś
Ją już dawno powinni zatrzymać za "niebezpieczną jazdę". Przecież to pirat drogowy!!!
Odpowiedz
0
@ 997
dnia 18.03.2014, 17:37 · Zgłoś
Posiadacie nie pelne informacje ta pani wczoraj miala trzy kolizje i pierwsz byla ok godz 11 na ul. Armi Krajowej
Odpowiedz
2
@ Zocha
dnia 18.03.2014, 18:11 · Zgłoś
To co ta pani była na bani czy co.
Odpowiedz
2
@ wd
dnia 18.03.2014, 18:57 · Zgłoś
Ten maluszek to jeżdżący terminator.
Odpowiedz
4
@ GELO 7
dnia 18.03.2014, 17:09 · Zgłoś
te zdjęcia to mają dwa lata liście na drzewach a ten policjant na emeryturze.
Odpowiedz
-1
@ 997
dnia 18.03.2014, 17:38 · Zgłoś
Nie na emeryturze jeszcze pracuje
Odpowiedz
-3
@ abc
dnia 18.03.2014, 17:01 · Zgłoś
Ale to bardzo ciekawe, że 79 latka była trzeźwa???
Odpowiedz
-6
@ Sven
dnia 18.03.2014, 16:43 · Zgłoś
Miesiądz w miesiądz wysyłom pół rynty Rydzykowi NO I CO ?
Odpowiedz
3
@ sowa
dnia 19.03.2014, 09:13 · Zgłoś
Wysyłaj całą
Odpowiedz
1
@ aaa
dnia 18.03.2014, 16:39 · Zgłoś
kokos wiesz ze tarzana i kokosa laczy wiele )))bo mozna ich spotkac w dzungli
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 18.03.2014, 16:49 · Zgłoś
Aaa a gdzie widzisz slepoto kokosa do szkoły powrót i uczyc sie czytac o kokosach malpo
Odpowiedz
8
@ ?
dnia 18.03.2014, 16:37 · Zgłoś
no ale o co chodzi młodszym zdarzają się o wiele gorsze wtopy i nikt z tego nie robi sensacji
Odpowiedz
-1
@ hm
dnia 18.03.2014, 15:54 · Zgłoś
Jakiego koloru był ten "maluch"?
Odpowiedz
-6
@ [...]
dnia 18.03.2014, 18:35 · Zgłoś
Biało-czerwony nr rej katastrofa2014 podwozie do wymiany brak zawieszenia i poduszek powietrznych wszystko do wymiany ze wzgledu na wiek brak przeglądu
Odpowiedz
3
@ ada
dnia 18.03.2014, 15:37 · Zgłoś
i ciekawe czy teraz bedziecie pisac : "a gdzie byli rodzice" ??!!
Odpowiedz
2
@ ?
dnia 18.03.2014, 16:37 · Zgłoś
rodzice zajmowali się sobą a nie maluchem
Odpowiedz
2
@ staszica
dnia 18.03.2014, 15:31 · Zgłoś
chyba 5 aut :D na staszica jeszcze 3 poobijała ^^.
Odpowiedz
-2
@ marocooo
dnia 18.03.2014, 15:26 · Zgłoś
-3
@ ?
dnia 18.03.2014, 16:38 · Zgłoś
że co kobieta z malucha nożem 10 samochodów uszkodziła?
Odpowiedz
0
@ !
dnia 18.03.2014, 18:51 · Zgłoś
Nie. Ona goniła tego nożownika, a panda stanęła Jej na drodze.
Odpowiedz
0
@ KIEROWCA
dnia 18.03.2014, 15:06 · Zgłoś
kilka godzin wcześniej skasowała trzeci.ma fantazje babina!
Odpowiedz
4
@ malkontent
dnia 18.03.2014, 18:25 · Zgłoś
Podziwiam konstrukcje "malucha", że skasował dwa o wiele lepszych marek samochody
Odpowiedz
-20
@ so o
dnia 18.03.2014, 14:33 · Zgłoś
kobiety powinny zdawac prawo jazdy pod koniec kazdego miesiaca ,i zawsze podczas jazdy obok kierownicy powinien siedziec mezczyzna...
Odpowiedz
5
@ ;P
dnia 18.03.2014, 17:16 · Zgłoś
Tak sobie mów :))

"[...] W Polsce zdarza się prawie 50 tys. wypadków rocznie. Mężczyźni powodują 32 tys. z nich, kobiety – 8 tys. W pozostałych wypadkach policjanci nie uwzględnili płci sprawcy. [...]"

http://www.wprost.pl/ar/146619/Mistrzynie-kierownicy/
Odpowiedz
1
@ czorna
dnia 18.03.2014, 14:18 · Zgłoś
haha to ta babcia co pod stacją 3 auta skasowała :D:D
Odpowiedz
5
@ tolo
dnia 18.03.2014, 12:56 · Zgłoś
kazdy z was bedzie mial 70 lat
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 18.03.2014, 18:42 · Zgłoś
nie bo wiekszosc umrze w wieku ponizej 60
Odpowiedz
2
@ sd
dnia 18.03.2014, 12:35 · Zgłoś
Wreszcie,bo co ona wyrabiała.Przyjeżdżała pod Centrum na Kochanowskiego i rura , nie zwracała na nic uwagi.
Odpowiedz
-10
@ nieznamsietosiewypowiem
dnia 18.03.2014, 12:28 · Zgłoś
naodbierają sobie rent, emerytur i innych prowidentów, potem cukiereczki z [...] typu kukułka, kieliszeczek nalewki (bo jeszcze nikomu nie zaszkodził) i kita z pole pozyszyn. A na zjeździe do pit stopu zonk...
Odpowiedz
5
@ 10
dnia 18.03.2014, 13:11 · Zgłoś
z renty to bez dodatkow sie zakreci glowa sama jak sie zobaczy wysokosc,
Odpowiedz
7
@ [...]
dnia 18.03.2014, 12:11 · Zgłoś
Tak sie teraz bawia starsi ludzie daja czadu i to rowno
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 19.03.2014, 07:21 · Zgłoś
maja wiecej zycia niz niektorzy 20latkowie
Odpowiedz
-9
@ jks
dnia 18.03.2014, 11:53 · Zgłoś
[...]a kto tą panią dopuścił do ruchu !!! nasze państwo jest chore !!!
Odpowiedz
23
@ kierowca
dnia 18.03.2014, 12:59 · Zgłoś
Wydzial ruchu drogowego jej wydal prawo jazdy musiała zdac to ja dopusciłi do ruchu .Wszedzie jezdza ludzie w takim wieku tylko u nas na tym portalu robicie wielkie HALO a jak mlodzi jezdza to czasami brak slow
Odpowiedz
7
@ babcia
dnia 18.03.2014, 13:32 · Zgłoś
mając takich obywateli jak ty, to i państwo musi być chore
Odpowiedz
4
@ [...]ek
dnia 18.03.2014, 11:44 · Zgłoś
To musiała być myślę mistrzyni driftu w klasie do 650 cm
Odpowiedz
10
@ olo
dnia 18.03.2014, 11:25 · Zgłoś
A babka w takim wieku to może prowadzić jedynie [...]ka:-)))
Odpowiedz
-6
@ m
dnia 18.03.2014, 11:25 · Zgłoś
porostu pani musi przesiasc sie na autobus!
Odpowiedz
5
@ On
dnia 19.03.2014, 08:55 · Zgłoś
Daj spokój! Autobusem to by dopiero szkód narobiła!
Odpowiedz
-2
@ naoczny świadek
dnia 18.03.2014, 11:21 · Zgłoś
widziałem jak zapie...lała. Rozgrzała gumy po wyjeździe z garażu. I powąchał paluchy!
Odpowiedz
12
@ 18
dnia 18.03.2014, 11:19 · Zgłoś
a faceci nawet tego nie potrafią
Odpowiedz
2
@ olo
dnia 18.03.2014, 11:23 · Zgłoś
do 18
może twój "facet"
Odpowiedz
-40
@ :-b
dnia 18.03.2014, 11:14 · Zgłoś
Zawsze mówiłem że [...] to ktylko mogą pchać wózek!!!
===
Odpowiedz
-9
@ [...]
dnia 18.03.2014, 18:41 · Zgłoś
a wiesz czego [...] mają krótsze stopy od facetów? żeby im szafka nie przystawiała jak zmywają gary!
Odpowiedz
8
@ ;P
dnia 18.03.2014, 23:59 · Zgłoś
- Co powiedział Bóg po stworzeniu mężczyzny?
- Stać mnie na więcej.

- Jak mężczyzna najłatwiej może popełnić [...]?
- Wystarczy, że skoczy z poziomu swojego EGO na poziom swojego IQ.

- Jak nazywa się niewrażliwa podstawa [...]?
- Facet.

Dlaczego nie mowi sie "[...] facet"?
Bo to tak jak mowic "martwy [...]"

;))
Odpowiedz
16
@ czesio
dnia 18.03.2014, 11:08 · Zgłoś
Uff...dobrze że nie jechała corvettą ...
Odpowiedz
14
@ niki
dnia 18.03.2014, 11:14 · Zgłoś
albo tirem
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 18.03.2014, 20:11 · Zgłoś
Szkoda że ten [...] A4 będzie wyklepany... W takie [...] poniemieckie jak A4 to powinni obowiązkowo tirami walić... Choć zapewne A4 zmasakrowane a na maluchu śladu uszkodzeń nie widać...
Odpowiedz
0
@ AUDI
dnia 22.03.2014, 11:14 · Zgłoś
A może to był nowszy model A4?
Odpowiedz
-23
@ sss
dnia 18.03.2014, 11:07 · Zgłoś
powyzej 70lat zabierac prawko a nie na młodych tylko narzekacie a nie widzicie jak jezdza takie stare babki czy [...]ki !!
Odpowiedz
33
@ sd
dnia 18.03.2014, 12:37 · Zgłoś
Jedna babka na 100 000 a was [...] są miliony
Odpowiedz
24
@ moje ja
dnia 18.03.2014, 13:15 · Zgłoś
ty tez bedziesz kiedys babcia albo [...]kiem
Odpowiedz
83
@ [..]
dnia 18.03.2014, 11:05 · Zgłoś
Nic dodać, nic ująć - wiek. (wiem zaraz będzie atak, że mój 98-letni sąsiad ma sprawność 22 latka...) Powyżej 70 lat - co roku bezwzględne darmowe badania psychotechniczne!
Odpowiedz
10
@ xx
dnia 18.03.2014, 11:32 · Zgłoś
badania lekarskie po 70 obowiązkowo!
Odpowiedz
-1
@ kolo
dnia 18.03.2014, 11:38 · Zgłoś
Skoro skręcała w Kochanowskiego to nie jechała w kierunku centrum miasta pani redaktor !!! Widać kobiety ani do kierowania ani do pisania :)
Odpowiedz
-6
@ Ilona
dnia 18.03.2014, 12:08 · Zgłoś
Nie rozumie o co wam chodzi z tym zdaniem ?
Odpowiedz
-12
@ kolo
dnia 18.03.2014, 12:09 · Zgłoś
Nie rozumiesz ... bo jesteś kobietą :)
Odpowiedz
6
@ [...]
dnia 18.03.2014, 12:13 · Zgłoś
Moze powstalo po cichu drugie miasto
Odpowiedz
-5
@ sd
dnia 18.03.2014, 12:31 · Zgłoś
Co ty [...]...sz , jechała od stacji i skręcała w prawo.
Odpowiedz
-15
@ ......
dnia 18.03.2014, 13:01 · Zgłoś
po 50 roku życia
Odpowiedz
4
@ tewe
dnia 18.03.2014, 13:11 · Zgłoś
@sd skoro skręciła to nie jechała w strone centrum . Jarzysz , czy tłumaczyc duzymi literami jak Ilonie ?
Odpowiedz
-23
@ łodyniec
dnia 18.03.2014, 13:14 · Zgłoś
kobiety na traktory i tory ! Łechłechłechłe
Odpowiedz
16
@ sd
dnia 18.03.2014, 13:16 · Zgłoś
[...] jesteś. Jechała ul.Kościuszki od stacji , to chyba w stronę centrum , [...].Potem skręciła na Kochanowskiego. Jak masz choć zwój mózgu , to zrozumiesz.
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 18.03.2014, 13:33 · Zgłoś
tiaaaa jechał Kosciuszki a uderzyła w Pande na Kochanowskiego - pytanie :" jechała w strone centrum ? " . Na 1o dzieciaków z przedszkola zadne nie powie ze jechała w strone centrum ale @sd ma inne zdanie :)
Odpowiedz
4
@ łodyniec
dnia 18.03.2014, 13:35 · Zgłoś
@sd masz 79 lat i mieszkasz w gminie Jasło ???
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 18.03.2014, 14:22 · Zgłoś
ograniczonych [...] takich jak ty zamykac w wariatkowie
Odpowiedz
7
@ aaaaa
dnia 18.03.2014, 14:48 · Zgłoś
Zanim wykonała manewr skrętu w prawo, w trakcie którego zdemolowała inne auta, jechała w KIERUNKU CENTRUM niekumaty KOLO, czy to tak ciężko zakumać ?
Odpowiedz
-6
@ kolo
dnia 18.03.2014, 15:17 · Zgłoś
Równie dobrze mozna powidziec że zanim wjechala na Kochanowskiego jechała w kierunku Krosna (Metzgera) :-P Nie kumasz a sie nerwisz i obrażasz , wyluzuj jeden z drugim skoro nie potrafisz mysleć .
Odpowiedz
4
@ aaa
dnia 18.03.2014, 16:18 · Zgłoś
co ty kokos masz do kobiet ''' drugi tarzan '''
Odpowiedz
-4
@ kolo
dnia 18.03.2014, 17:20 · Zgłoś
a co nie moze lubic chłopców ? Musi miec cos do kobiet ? Wolnosc pogladów i orientacji :-)
Odpowiedz
2
@ mieszkaniec
dnia 18.03.2014, 17:57 · Zgłoś
Jedno nie wyklucza drugiego. Kłania się logiczne myślenie lub inaczej orientacja w przestrzeni słowa pisanego.
Odpowiedz
1
@ kim.michalpalacz
dnia 18.03.2014, 18:50 · Zgłoś
Mylisz się, bardzo. Nie jedna tylko droga prowadzi do centrum. A mogłaby skręcić w Kochanowskiego i dalej na końcu w lewo w ulicę Floriańską i do centrum prosto.
Pomyśl nieco dłużej, albo dwa razy:)
Odpowiedz
-1
@ walikot
dnia 18.03.2014, 19:20 · Zgłoś
Babka pewnie robiła prawko w czasach głębokiej komuny 50 lat temu po drodze czasem furmanka przejechała może dwa auta na godzine, więc jak taki ktoś może jeździć bezpiecznie?
Odpowiedz
-15
@ Ja xD
dnia 18.03.2014, 20:01 · Zgłoś
Kobieta za kierownica

Opis osobowości
Matka, żona, kochanka.
Główne wady i zagrożenia

- niemal cala uwage pochłania jej strona techniczna prowadzenia samochodu,
- trzyma sie kurczowo środka jezdni,
- używa lusterek wyłącznie do poprawiania make-up'u,
- włącza lewy kierunkowskaz i skreca w prawo,
- zero kontaktu z innymi użytkownikami drogi, brak reakcji na standardowe znaki dawane ręka lub światłami ("Co tak śmiesznie miga?"),
- obserwuje tylko wąski fragment drogi przed maską,
- nagle hamuje (np. tuż przed skrzyżowaniem gdy zapala sie żółte światło),
- prędkośc uzależnia od aktualnego nastroju a nie od warunków,
- zero wyobraźni i przewidywania,
- wjeżdża na skrzyżowanie mimo, że nie może z niego zjechac i oczywiście zostaje na nim przez kolejną zmiana świateł tworząc korek,
- uff... bolą mnie klawisze...,
- blokuje szybki pas, bo za 5 kilometrow skreca w lewo,
- po długim oczekiwaniu na drodze podporządkowanej w koncu zamyka oczy, zaciska dłonie na kierownicy i... rusza. Bum,
- stwarza zagrożenie nawet po opuszczeniu samochodu potrafi go bowiem zaparkowac na środku skrzyżowania, lub 5 cm od otwierających sie na zewnątrz drzwi czyjegoś domu.
Ulubione samochody
Nie rozrożnia marek. Zwykle małe lub średnie, czasem (gorzej) wieksze.

Uwaga: Do kobiet za kierownicą rzadko zaliczają sie też niektorzy mężczyźni. Są to przypadki beznadziejne ale i nieliczne przez co nie chce mi sie dla nich tworzyc oddzielnej kategorii "[...] Wolowa".
Odpowiedz
3
@ ;P
dnia 18.03.2014, 21:47 · Zgłoś
O masz - następny psychologo-znawca szos... :))
Przestudiuj statystyki,. No chyba, że wolisz głupoty pisać ;)
Odpowiedz
-1
@ hahaha
dnia 19.03.2014, 00:20 · Zgłoś
A może jechała do lasu??!!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 19.03.2014, 07:01 · Zgłoś
pomysl troszke to zrozumiesz no ae z mysleniem masz chyba problem hiihihi
Odpowiedz
2
@ Gabriel
dnia 19.03.2014, 11:18 · Zgłoś
wydaje mi się ze ktoś tu ma jakieś kompleksy
pewnie równie dobrze radzisz sobie za kierownicą jak opisany przez ciebie przypadek, a skoro po kilku zdaniach bolą cie "klawisze" to zapewne nawet nie masz uprawnień do prowadzenia pojazdów gdyż po kilku kilometrach rozbolałaby cię "kierownica". skoro więc nie masz doświadczenia w jezdzie to nie oceniaj tych których nie znasz pod kątem czynności o których nie masz zielonego pojęcia a szowinistyczne opinie zachowaj dla siebie.
Odpowiedz
0
@ z kochanowskiego
dnia 19.03.2014, 15:00 · Zgłoś
jechala z ulicy Kochanowskiego w strone centrum miasta tzn.skrecila w prawo na ulce Kosciuszki drogi panie obserwatorze...
Odpowiedz
0
@ czaka
dnia 19.03.2014, 20:06 · Zgłoś
Gosciu to jednak ty jestes [...] , czytaj uwaznie
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.