Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Marek Rząsa: "Jestem przekonany, że my te wybory wygramy"

121

Na konferencji prasowej zorganizowanej w nowym biurze Platformy Obywatelskiej w Jaśle, szef Regionalnego Sztabu Wyborczego Marek Rząsa przedstawił oficjalnie kandydatów startujących w wyborach do Parlamentu Europejskiego z Podkarpacia. - Jestem przekonany, że my te wybory wygramy. Nie jesteśmy eurosceptykami. Idziemy do Europy bez żadnych kompleksów, z podniesioną głową, flagą i hymnem narodowym – podkreśla poseł Marek Rząsa.

Platforma Obywatelska ogłosiła oficjalnie, że rozpoczyna kampanię do Parlamentu Europejskiego. Podkarpacie reprezentuje dziesięciu kandydatów, w tym samorządowców, parlamentarzystów, a także zdaniem szefa sztabu Marka Rząsy osoby doświadczone, znane i cenione.

Listę rozpoczyna Elżbieta Łukacijewska i Krystyna Skowrońska, następnie jest Piotr Tomański, Zygmunt Cholewiński, Jolanta Kaźmierczak, Joanna Frydrych, Marek Ordyczyński, Adam Kmiecik, Roman Ciszek i Mirosław Pluta.

- Kandydatem powiatu jasielskiego i po części brzozowskiego jest Adam Kmiecik, starosta jasielski. Doświadczony samorządowiec, organizator zarządzający nie tylko w moim odczuciu bardzo dobrze powiatem jasielskim, który się rozwija. Doskonale współpracujący z poszczególnymi gminami oraz miastem, czego dowodem jest poparcie listy PO przez burmistrza Jasła. Idziemy do tych wyborów z bardzo jasnym i czytelnym przesłaniem: odpowiedzialne, rozsądne rządy europejskie na trudne czasy – zaznaczył poseł Marek Rząsa, szef Regionalnego Sztabu Wyborczego do Parlamentu Europejskiego.

Parlamentarzysta wspominał również o trudnej sytuacji na Ukrainie. Uważa, że Polska prowadzi rozsądną, spokojną i odpowiedzialną politykę wobec tego kraju oraz Rosji. Ostatnie wydarzenia za wschodnią granicą nie są jedynymi, na którymi trzeba się pochylić. To również trudna sytuacja gospodarcza Grecji, Portugalii, czy Hiszpanii. - Udało się wspólnie przełamać ten kryzys. To jest dla Polski wyzwanie na dzisiaj. W tej kadencji PO była w największej koalicji Europejskiej Partii Ludowej. Chcemy odtworzyć tę koalicję. Ona składa się z największych graczy na rynku politycznym. W tej grupie są Niemcy, Polacy, Francuzi, są Włosi – dodaje.

Pytaliśmy Adama Kmiecika, kandydata do Parlamentu Europejskiego z pozycji nr 8 o znajomość języka angielskiego. Uznał, że nie jest to najważniejsze, aczkolwiek więcej mógłby porozmawiać w języku rosyjskich, czy greckim. Start w wyborach do PE jest również próbą zmierzenia się z dużym wyzwaniem.

Podkarpacie walczy o 3 mandaty. Dlatego apelują do mieszkańców, by podchodzili do wyborów, gdyż frekwencja odgrywa w tym wypadku bardzo duże znaczenie. Partia PO zabiega, by choć z tej zaprezentowanej 10 choć jeden kandydat z Podkarpacia miał szansę wejścia do Parlamentu Europejskiego.

Czy będzie to kampania merytoryczna, czy walka na spoty, billboardy i briefingi? Jak podkreślił poseł Rząsa będzie to kampania merytoryczna. Są przygotowani, mają swój program i wiedzą z kim idą do parlamentu. Zaznaczył jednak, że w przypadku kłamstw i ataków z całą stanowczość będą na nie odpowiadać.

 Ilona Dziedzic

ilona.dziedzic@jaslo4u.pl

Reklama

Komentarze: 112

Dodaj komentarz Widok:
0
@ [...]ek
dnia 06.04.2014, 09:15 · Zgłoś
zeszliście do poziomu swojego kandydata Michała Kamińskiego ???,wystawiając go jako jedynkę w Lublinie ??? jeśli tak to nikt zdrowo myślący już na Was nie zagłosuje...
Odpowiedz
0
@ szejan
dnia 05.04.2014, 08:01 · Zgłoś
Powtarzanie ogłoszenia o przeprosinach Pani J. Kmiecik to osobliwy przypadek masochizmu
politycznego. Nie wiem kto ma w tym przypadku satysfakcję. Może w końcu należy zdjąć to ogłoszenie z internetu.
Odpowiedz
-1
@ kobayaszi
dnia 04.04.2014, 19:19 · Zgłoś
Miejmy nadzieje ze na [...]
Odpowiedz
1
@ bhp
dnia 04.04.2014, 12:27 · Zgłoś
W Jaśle niby politycy oprócz strojenia kiepskich min do obiektywów i zwykłego bełkotania niczego więcej nie potrafią.Przy bloku Rafineryjnym ul.W.Pola wybudowano wydawać by sie mogło potrzebny parking dla samochodów.
- uwzgledniono bezpośrednio z ulicy wjazd na parking
-przeniesiono chodnik,
-wypracowano place na zieleńce ze spadami w kierunku wejść do klatek schodowych,
Zapomniano jednego,a mianowicie odwodnienia zieleńców poprzez wbudowanie w chodnikach przykrytych koryt odpływowych .Przy takim stanie wygrodzona woda opadowa,roztopowa będzie zalewała wejścia do klatek,będzie ciągłe podmakanie murów bloku,Dopiero woda opadowa po całkowitym wypełnieniu zieleńców będzie się przelewać przez chodniki na plac parkingowy.Codzienny wgląd na ten stan ma Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Jaśle,wielu budwniczych.
Odpowiedz
1
@ RN
dnia 03.04.2014, 20:46 · Zgłoś
Idzie nowe pokolenie niesie Polsce odrodzenie!
Koniec ze starymi twarzami. Polsce potrzebna jest radykalna zmiana elit!
https://www.youtube.com/watch?v=1D55WXiy_eI
Odpowiedz
1
@ obserwator
dnia 03.04.2014, 11:51 · Zgłoś
panie marku wygracie te wybory bo ja teraz bede głosował na komunistów bo mi sie pis już nie podoba
Odpowiedz
4
@ UL
dnia 02.04.2014, 22:12 · Zgłoś
Nie zna angielskiego ani niemieckiego, czyli ,,ani me, ani be, ani kukuryku". Kpina! Kolejna kukiełka do Parlamentu Europejskiego i potem się dziwimy, że ślimak to ryba. Coś jak Anioł w Alternatywy 4 - ,,sprawdził się" i pchają go na nową posadkę. Chyba wszyscy się już poznali na tym szczerym usmiechu...
Odpowiedz
0
@ Max Szyderko
dnia 02.04.2014, 22:34 · Zgłoś
masz na myśli Zającową ?
Odpowiedz
5
@ GELO 7
dnia 02.04.2014, 20:11 · Zgłoś
gdzie się ten kmiecik pcho jak zna try języki jeden w ustach i dwa w butach po technikum leśny w lesku dajcie go na ukraine na wschud...
Odpowiedz
5
@ UPA
dnia 02.04.2014, 19:55 · Zgłoś
Mam nadzieję, że gdy wygracie, to Lwow odzyskacie?!
Odpowiedz
6
@ ale
dnia 02.04.2014, 12:19 · Zgłoś
Panie Rząsa proszę oddać pieniądze podatników, które pan pobrał w przeszłości jako nadwyżkę wypłaconych diet
Odpowiedz
6
@ [...]
dnia 02.04.2014, 11:13 · Zgłoś
A ja jestem przekonany ze przegracie wybory i odstapicie od koryta
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 02.04.2014, 10:14 · Zgłoś
Prawo krwi jest takie,że zawsze podświadomie ciągnie tam każdego z jakiej rasy się wywodzi...
Odpowiedz
2
@ Maw
dnia 02.04.2014, 10:09 · Zgłoś
I co z tym przetargiem na Hutę Szkła?
Odpowiedz
6
@ Telewzija kłamie i manipuluje
dnia 02.04.2014, 08:37 · Zgłoś
Tam gdzie panuje wolność czyli w Internecie Kongres Nowej Prawicy popularnością bije na głowę wszystkie inne partie polityczne.
Odpowiedz
6
@ ST
dnia 02.04.2014, 08:11 · Zgłoś
bełkot wydobywajacy sie z ust tzw wybrancow narodu zawsze przed wyborami nie ma nic wspolnego z prawda i z tym co mysla...jedyny sposob w jaKI MOGE ZAPROTESTOWAC TO PO PROSTU OLAC WYBORY...
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 02.04.2014, 08:09 · Zgłoś
Taki żart na 1 kwietnia.
Odpowiedz
5
@ asa
dnia 01.04.2014, 22:59 · Zgłoś
Mysle ze nie i bede szczesliwa.
Odpowiedz
11
@ blues
dnia 01.04.2014, 22:30 · Zgłoś
Pytaliśmy Adama Kmiecika, kandydata do Parlamentu Europejskiego z pozycji nr 8 o znajomość języka angielskiego. Uznał, że nie jest to najważniejsze, ,...
Odpowiedz
5
@ [...]
dnia 01.04.2014, 23:44 · Zgłoś
Trzeba bylo zapytac czy podpisac sie umie bo z tego co wiem to nie bardzo
Odpowiedz
7
@ Natan
dnia 01.04.2014, 21:48 · Zgłoś
Dżizus !!! To już lepszego kandydata Platforma naprawdę nie miała???
Odpowiedz
7
@ Kufaja
dnia 01.04.2014, 21:39 · Zgłoś
A kto to jest Kmiecik?
Odpowiedz
16
@ hach
dnia 01.04.2014, 21:27 · Zgłoś
Ludzie kto tego Kmiecika wystawia do europarlamentu. Przecież to śmiech, co on reprezentował i reprezentuje swoją osobą oraz jako Starosta. Nic uważam nie zrobił piastując funkcję Starosty dla Jasła i powiatu. Ja osobiście z pewnością bardzo chętnie go skreślę - przekreślę na liscie
Odpowiedz
3
@ ~~
dnia 02.04.2014, 09:50 · Zgłoś
Nie rób tego, bo głos będzie nieważny!
Odpowiedz
11
@ xxx
dnia 01.04.2014, 21:10 · Zgłoś
Rząsa mówi:wygramy wybory, a ja mówię: prima aprilis ten pan mówi chyba; że to akurat dziś taką konferencję zorganizował to nie przypadek
Odpowiedz
8
@ ryba345
dnia 01.04.2014, 20:30 · Zgłoś
to już koniec tej parti oszustów
Odpowiedz
1
@ Max Szyderko
dnia 02.04.2014, 14:00 · Zgłoś
nabożne życzenia ale trzymam za to kciuki...
Odpowiedz
1
@ FAN
dnia 02.04.2014, 17:39 · Zgłoś
Może coś negatywnego napiszesz o PO maxpsik??.PiS wiesz jak przysypać,a tutaj taki fakowaty.
Odpowiedz
9
@ .
dnia 01.04.2014, 19:58 · Zgłoś
Wiosna dopiero się zaczyna, a tu już fotka grządki z takimi dorodnymi burakami :)))
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 01.04.2014, 19:58 · Zgłoś
Oto rzetelny kandydat z ramienia kościelnej prawicy:

http://www.youtube.com/watch?v=TnFFFkAsWLw
Odpowiedz
3
@ BB
dnia 01.04.2014, 19:43 · Zgłoś
Pewność siebie (tutaj buta) bywa zgubna...
Odpowiedz
-4
@ Sven
dnia 01.04.2014, 19:43 · Zgłoś
0
@ FAN
dnia 01.04.2014, 20:31 · Zgłoś
Sven,Państwo ma zapewnić dobrobyt obywatelom.Gdyby Polska była ateistyczna to na kogo spada obowiązek głodujących obywateli?,nie ma Kościoła!,kogo wtedy będziesz winił za biede młodych???
Odpowiedz
1
@ ST
dnia 02.04.2014, 08:14 · Zgłoś
jezeli [...] zrezygnuje z olbrzymiej kasy jaka ofiaruje mu teraz panstwo...a pieniadze pojda na młodych ..nie bedzie zle
Odpowiedz
4
@ Max Szyderko
dnia 02.04.2014, 08:40 · Zgłoś
"Państwo ma zapewnić dobrobyt obywatelom" ???
Dawno większego [...]u na tym forum nie znalazłem :)))

Willa z basenem i mercedes dla każdego !!!

ROTFL...
Odpowiedz
-1
@ wiosna
dnia 02.04.2014, 14:02 · Zgłoś
czuć jozin, czuć, że wylazłeś!
Odpowiedz
1
@ FAN
dnia 02.04.2014, 17:35 · Zgłoś
Max [...] czytasz co dzień,czytając swoje wpisy!!!.
Nie do słownie ma zapewnić dobrobyt,tylko ma stwarzać możliwości i ma chronić tych mniej zaradnych,lub mniej ambitnych.
Zazwyczaj firmy posiadają obrotni ludzie i część cwaniaków,zaraz się odezwą!!ha ha!,ok.niech mają.Państwo powinno prawnie chronić człowieka który ciężko pracuje na tych pracodawców.
Odpowiedz
1
@ Max Szyderko
dnia 02.04.2014, 22:32 · Zgłoś
Ta, komuno wróć !!!
Odpowiedz
1
@ Sven
dnia 01.04.2014, 19:34 · Zgłoś
Oto słowo księdza-niech wam wszystkim będzie nędza...
Odpowiedz
8
@ moje ja
dnia 01.04.2014, 19:30 · Zgłoś
PO do muzeum
Odpowiedz
12
@ Tolo
dnia 01.04.2014, 19:22 · Zgłoś
już człowieku lecę na was głosować,żeby mi było jeszcze gorzej,a wam rosły konta bankowe.
Odpowiedz
-5
@ Sven
dnia 01.04.2014, 19:02 · Zgłoś
[...] i PIS Smoleńsk wieńce,kwiaty,obozy,czwarte imię sklepy w niedziele,pornografia,[...],eutanazja,klęski,katastrofy,gloryfikowanie zbirów i przestępców z września 1939 roku,apteczka w samochodzie,szpilki na nogach w samochodzie...

TO BI OR NOT TO BI oto jest pytanie ?
Odpowiedz
-2
@ Sven
dnia 01.04.2014, 18:56 · Zgłoś
Bandycki kraj dziki kraj z czerwonymi i czarnymi na czele tych osobników wszystko za bardzo boli kiedy zaczynasz zbyt dużo myśleć...

Ale i tak ten [...] polski upadnie i to mnie cieszy bo będzie to dobry czas do rozrachunków z urzędniczymi bandami.
Odpowiedz
12
@ PiS-man
dnia 01.04.2014, 18:48 · Zgłoś
Rety, Wielki Pszczelarz Powiatowy używa greki. Jak starostwu nieznani sprawcy zajumali Skodę, to padło "malaka" czy "o [...]a"? :D
Odpowiedz
4
@ Max Szyderko
dnia 02.04.2014, 08:43 · Zgłoś
A pisowska senator z brukselskimi z przeznaczeniem do rządzenia i parciem do EP to znajomością jakich języków obcych może się pochwalić ?
Odpowiedz
3
@ Lord
dnia 02.04.2014, 22:51 · Zgłoś
Łemkowski i jak lizneła to po francusku !!!
Odpowiedz
1
@ PiS-man
dnia 02.04.2014, 23:24 · Zgłoś
A jak tam yorker ([...], lord hau-hau chciałem napisać), wracasz do agencji jak twego guru Mirosoława K. uniewinnią? Tyle starań, powiedziałbym: wręcz [...] odwłoków chłopków-roztropków z twej strony (nawet topienie Marzanny z Dyziem) i nic. Nawet ci kandydowania do Rady Powiatu z PSL-u nie zaproponowano. Niewdzięczne chłopstwo!
Odpowiedz
6
@ nono
dnia 01.04.2014, 17:59 · Zgłoś
na pewno nie pojde głosowac na darmozjadow...juz nigdy
Odpowiedz
-1
@ gosc
dnia 01.04.2014, 16:55 · Zgłoś
Glosujcie na Korwina to troche powieje swiezoscia , a temu staremu betonowi juz dziekujemy. Wyslac ich na Ukraine , jak sie na nich poznaja to im zrobia Majdan. !!!
Odpowiedz
2
@ Sven
dnia 01.04.2014, 16:55 · Zgłoś
mamy prawo konstytucyjne prawo na to by tej świcie podziękować za stworzenie słodkiej nędzy przez ostatnie 25 lat.
Odpowiedz
14
@ HALLO
dnia 01.04.2014, 16:17 · Zgłoś
Ubecy pławią się w dostatku, banki i przemysł wysprzedane, dziesięć milionów ludzi żyje poniżej minimum socjalnego a duży procent dzieci i młodzieży nie dojada! I iść głosować na tą [...], skandal naprawdę, Majdan by się przydał, nie wybory z ruskimi serwerami.
Odpowiedz
5
@ Sven
dnia 01.04.2014, 16:42 · Zgłoś
Powiedz coś na ubeków to zrobią ci proces sądowy---NADAL JEST KOMUNA z,że bardziej przypudrowany by mniej [...].
Odpowiedz
11
@ ssssssssssssssss19
dnia 01.04.2014, 15:53 · Zgłoś
Głosujemy na wszystkich tylko nie na PO!
Odpowiedz
11
@ Tylko Kongres Nowej Prawicy !
dnia 01.04.2014, 15:48 · Zgłoś
Co do [...] to mam taki fajny filmik http://www.youtube.com/watch?v=pd3_amLsj1w
Odpowiedz
12
@ dragoness
dnia 01.04.2014, 15:41 · Zgłoś
Znaczy to artykuł z okazji prima aprilis?
Odpowiedz
0
@ kkkkkk
dnia 01.04.2014, 15:08 · Zgłoś
my je wygramy jak sobie przyprowadzimy...
Odpowiedz
1
@ KACPER
dnia 01.04.2014, 15:08 · Zgłoś
Po może wygrać wybory,jak serwery to załatwią.Inna opcja sukcesu,bowiem to brednia.Naród [...] poczynaniami jej liderów,i wyraża ubolewanie tym co są tam umoczeni...PiS-to pewny zwycięzca ,a PO może z Gowinem wygrać,Solidarną Polską,PSL.Nawet palikoty będą z partią Miki Korwina przed PO ,bo takie są realia...Nie pomogą COBOS-u "badania,Po jest do [...]
Odpowiedz
-2
@ Max Szyderko
dnia 02.04.2014, 08:34 · Zgłoś
taaaaaaaa, słyszałem gdzieś na mieście jak jedynie słuszny elektorat już dzieli ten bilion złotych...
Odpowiedz
0
@ wiosna
dnia 02.04.2014, 09:55 · Zgłoś
Jakie miasto taki ty!
Odpowiedz
5
@ łodyniec
dnia 01.04.2014, 15:07 · Zgłoś
"""organizator zarządzający nie tylko w moim odczuciu bardzo dobrze powiatem jasielskim, który się rozwija."""

łohohohhohohho

kolejna perełka :D

łohohohhohhoo

żarty waść mosz z jajem :D

łohohohohhoo
Odpowiedz
2
@ łodyniec
dnia 01.04.2014, 15:04 · Zgłoś
" Ona składa się z największych graczy na rynku politycznym. W tej grupie są Niemcy, Polacy, Francuzi, są Włosi """

łohohohohho

sie mu żart na prima aprilis udoł :D

łohohhohohoho
Odpowiedz
20
@ jaślanka
dnia 01.04.2014, 15:02 · Zgłoś
Nie rozumiem fragmentu tekstu , że burmistrz Jasła ( o Czerneckiego chodzi chyba) poparł Platformę Obywatelską gdzie ?? do Europarlamentu ? To już nie PSL ? i nie SLD ??
Panie Burmistrz pogubiłam się w Tych Pana "POGLĄDACH I POPARCIACH"" . I przestaje to dla mnie mieć jakiekolwiek znaczenie ...
Odpowiedz
6
@ łodyniec
dnia 01.04.2014, 15:05 · Zgłoś
POpierać można wszystkie partie :D

łohohhohohoh

gdy jedna tonie ,to na inną łódź się wskakuje :P

łohohohhoho
Odpowiedz
1
@ Johnny B.
dnia 02.04.2014, 13:17 · Zgłoś
A poparł? Czy to tylko kolejne pobożne życzenia? Bo ja wypowiedzi burmistrza Czerneckiego na ten temat nie słyszałem, a plotki puszczam mimo uszu.
Odpowiedz
10
@ młodzian
dnia 01.04.2014, 14:51 · Zgłoś
Byle przy korycie
Odpowiedz
3
@ Max Szyderko
dnia 02.04.2014, 08:32 · Zgłoś
... a po nas choćby potop. Wszyscy siebie warci, [...]...
Odpowiedz
11
@ zibi
dnia 01.04.2014, 14:50 · Zgłoś
Był taki starosta co chciał wprowadzić europejską kulturę
Odpowiedz
30
@ ile
dnia 01.04.2014, 14:47 · Zgłoś
panie Rzasa, jak pan glosowal za poprawkami budzetowymi dla jasla w koncu ubieglego roku, za wszystkimi glosowal pan przeciw, wstydzilby sie pan przyjezdzac do jasla
Odpowiedz
3
@ ilo32
dnia 01.04.2014, 14:39 · Zgłoś
Nowa Prawica JKM - polecam i tak gorzej już być nie może :)
Odpowiedz
11
@ wiosna
dnia 01.04.2014, 14:48 · Zgłoś
Po wygranej JKM okaże się okazać, że jednak może...
Odpowiedz
5
@ ilo32
dnia 01.04.2014, 17:41 · Zgłoś
mieszkam obecnie w Austrii, z tego co widzę żadnej zmiany na lepsze w Polsce nie ma. U władzy ciągle Ci sami :) jeśli pojawi się partia, która zlikwiduje dochodowy, zasiłki dla [...] i obowiązkowy ZUS - to po kilku latach będzie można wrócić do mocnego kraju :) Obecnie bida z nędzą, pozdrawiam chcących.
Odpowiedz
6
@ Skiba
dnia 01.04.2014, 14:29 · Zgłoś
"Start w wyborach do PE jest również próbą zmierzenia się z dużym wyzwaniem."
A to wyzwanie to na co wydać 150 tys EURO ...
Kury uczyć szczać...
Odpowiedz
8
@ wiosna
dnia 01.04.2014, 14:47 · Zgłoś
do budy, platformers!
Odpowiedz
10
@ Sokrates
dnia 01.04.2014, 14:28 · Zgłoś
fiu, fiu - mówimy greką...
Odpowiedz
11
@ PiS-man
dnia 01.04.2014, 19:48 · Zgłoś
Udaje Greka...
Odpowiedz
20
@ ksiądz Mateusz
dnia 01.04.2014, 14:18 · Zgłoś
Do zbierania truskawek czy rozbiórki domu w Holandii czy u Niemca wymagana komunikatywna znajomość języka, do europarlamentu nie trzeba znać języka jaja jak [...], wyślijcie etatowego CZŁONKA, on się zna na wszystkim
Odpowiedz
6
@ PO
dnia 02.04.2014, 10:34 · Zgłoś
Polityk nie musi znać języka angielskiego od tego ma studenta na stażu, polityk ma być ELOKWENTNY ;-), nie oglądasz RANCZO , to taki film POLSKA w pigułce
Odpowiedz
20
@ einen
dnia 01.04.2014, 14:08 · Zgłoś
Wygracie zdrajcy, już ludzie lecą na was obłudnicy głosować.
Odpowiedz
-20
@ Skiba
dnia 01.04.2014, 14:30 · Zgłoś
lepiej już zagłosować na pisowskich obłudników ???
Odpowiedz
10
@ wiosna
dnia 01.04.2014, 14:46 · Zgłoś
Do budy platformersie!
Odpowiedz
-1
@ łodyniec
dnia 01.04.2014, 15:01 · Zgłoś
swój na swego szczeko ... och jakie to polskie ...

łohohohohhohoho
Odpowiedz
-8
@ Max Szyderko
dnia 02.04.2014, 08:28 · Zgłoś
Wiosna przyszła, śniegi stopniały i odsłoniły pisie [...]...
Odpowiedz
3
@ wiosna
dnia 02.04.2014, 09:54 · Zgłoś
... i jozin swą [...] [...] wychylił z nory. Straszne!
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 02.04.2014, 23:27 · Zgłoś
Nie mów do niego "jozin"! On tutaj występuje jako "Max Szyderko", zwany także wśród wtajemniczonych: Alem Bundym jasielskich lodówek! Słyszałem na mieście, że mu kumple na spotkaniach tak mówią, co go ponoć strasznie irytuje. Ciekawe czemu?
Odpowiedz
-24
@ Marta
dnia 01.04.2014, 14:03 · Zgłoś
wygramy, wygramy, wygramy :-d
Odpowiedz
61
@ kapela ze wsi
dnia 01.04.2014, 14:24 · Zgłoś
To juz wszystko żescie zrobili w Polsce ze teraz sie Ukraina zajmujecie ? Rozbabrać cos i pójść na inna robote to każdy paprok na wsi potrafi
Odpowiedz
67
@ Dość
dnia 01.04.2014, 14:45 · Zgłoś
juz panowie POkazali , przez ostatni kilka lat , wasz " rozwój " Podkarpacia , gdzie zamiast powstawać to więcej znikało , zakladów szkół itd.
Odpowiedz
47
@ Józefina
dnia 01.04.2014, 14:47 · Zgłoś
Nigdy nie zaufałabym męzczyźnie który zaczyna a nie potrafi skonczyć .
Odpowiedz
39
@ elf
dnia 01.04.2014, 14:51 · Zgłoś
prima aprilis ?
Odpowiedz
25
@ kolo
dnia 01.04.2014, 14:54 · Zgłoś
2:10 pokazuje http://tnij.org/jjm9tnd jak szef kamanii PO wychodzi sobie z PE a na pytanie reportera dlaczego tak wczesnie wychodzi odpowiada " Nie pana biznes "
Odpowiedz
24
@ juz nie za PO
dnia 01.04.2014, 14:59 · Zgłoś
Własnie , a jak tam sprawa POsła Protasiewicza ? Pił czy nie pił przed awantura na lotnisku ? jakos dziwnie sprawa ucichla . czyzby wyborcy nie mieli prawa wiedziec na kogo głosowali ?
Odpowiedz
-27
@ TAK
dnia 01.04.2014, 15:01 · Zgłoś
Jedyni normalni!

Bo jak tu głosować na Macerewicza ten od mgły, helu, tnt itd., Pawłowicz ta od flagi jako [...], Brudzińskiego ten od ruskiej trumny, Hofmana ten od wielkości części ciała swego, Czarneckiego ten co udaje, że nie chodził w krawcie samoobrony, Karskiego ten od meleksów, Lipinskiego ten od rozmów z Beger, Agenta tomka ten od kontaktów operacyjnych i [...] niezła ekipa z prawych i sprawiedliwych. Jarosław Jarosława zbaw.
Odpowiedz
38
@ były wyborca PO
dnia 01.04.2014, 15:03 · Zgłoś
Jakie to PO zmienne , dzis mówią ze frekwencja jest wazna i zeby była wysoka .
A cóz mówili niedawno przd referendum w Warszawie ?? Ano mówili ze lepiej isc na grilla . No to ja do tyc wyborów zgodnie z tym co mówili nie pójde , wole isc do lasu .
Odpowiedz
26
@ Tak PO mowiło we wrszesniu 2013
dnia 01.04.2014, 15:07 · Zgłoś
Tusk: Ludzie popierający Gronkiewicz-Waltz powinni zostać w domu .
Czy to dzis aktualne czy znów zmieniają zdanie ?
Odpowiedz
-22
@ Adam K
dnia 01.04.2014, 15:55 · Zgłoś
jasne, że wygramy !!!
Odpowiedz
25
@ wojtq
dnia 01.04.2014, 16:26 · Zgłoś
Obyście się mylili Obywatelu Rząsa.
Odpowiedz
42
@ ewa
dnia 01.04.2014, 17:20 · Zgłoś
Wygracie!!Na fujarce!A szczególnie Kmiecik !
Odpowiedz
21
@ mikki
dnia 01.04.2014, 17:56 · Zgłoś
Tak Marta wygracie!Kmiecik fotel w Brukseli a ty darmowy wjazd do solarium:)
Odpowiedz
13
@ FAN
dnia 01.04.2014, 19:10 · Zgłoś
Bolo ,czy ty możesz napisać coś prawdziwego,co nie dotyczy PISu.może coś na temat PO-rządzi już przecież 7 rok.a taki TAK JEST KŁAMCĄ,pomawia więc tłumacze [...].Polska leży pod rządami PO,jeśli w twoim mniemaniu się mylę,to wymień w czym jesteśmy dobrzy, czym Polska za rządów Tuska może się pochwalić?,a potem możesz mnie wyzywać od [...].
Bolo jeśli czegoś nie rozumiesz nie zabieraj głosu,tylko na to was stać zwyzywać Fana,nazwać go ???,ja nie muszę czytać waszych wpisów,jesteście jak katarynka.
Co do PiSu,dzisiaj nie widzę innej partii,żęby rozliczyła tą bandę złodziei.P0OOOOOO.może tak nie jest?.
Odpowiedz
4
@ FAN
dnia 01.04.2014, 19:11 · Zgłoś
Napisz Bolo co ty nazywasz poglądy polityczne wyważone???.
Poświęć 5minut i napisz FANOWI-ciemniakowi.
Odpowiedz
11
@ FAN
dnia 01.04.2014, 19:29 · Zgłoś
A jesli chodzi o Podrzynanie gardła,to członek PO chciał zaszczelić Kaczyńskiego!!,i to PO krzyczało że trzeba PiS zdelegalizować.
Bolo?,ja myślę o Polsce,czy to PiS czy garbaty,[...] nie ważne kto z których wymieniłem będzie rządził,każdego mam prawo rozliczyć!!!,teraz rozliczam Tuska!!,rozumiesz??,żeby się tylko w Polsce ludzią lepiej żyło.PO pokazało,chyba nie muszę wklejać linku.
Odpowiedz
-7
@ Gość
dnia 01.04.2014, 19:31 · Zgłoś
Zanim zacznie pisać się bzdury, wartałoby zapoznać się z kandydatami tej partii do PE. Tak to jest jak bazuje się na krótkich filmikach...
Odpowiedz
-5
@ Bolo
dnia 01.04.2014, 19:34 · Zgłoś
Nigdzie nie nazwałem Cię ciemniakiem ani [...]. Tłumaczyć czegokolwiek nie zamierzam, bo i tak nie zrozumiesz. Ludziom, którzy nazywają wszystkich wokół ciemniakami, a rządzących złodziejami, tylko dlatego, że nie podzielają ich poglądów politycznych - to naprawdę nie ma sensu. Wy macie swoją prawdę PO złodzieje, mordercy smoleńscy itd. Wszystkie afery w PiS to oczywiście prowokacja TVN i Polsatu. Z takimi ludźmi szkoda dyskutować. Zresztą sposób budowania przez Ciebie zdań też bardzo wiele mówi. Pozdrawiam, życzę powodzenia w dalszym lansowaniu czarnych wizji dla naszego pięknego kraju.
Odpowiedz
1
@ PiS-man
dnia 01.04.2014, 19:56 · Zgłoś
Bol(k)ów było u nas dostatek - jeden skończył tak:

http://www.youtube.com/watch?v=kN1Vy2hmPmc
Odpowiedz
6
@ AUDI
dnia 01.04.2014, 21:45 · Zgłoś
Do solarium czyli na szparagi lub truskawki do Niemiec hahaha:
Odpowiedz
4
@ kul
dnia 01.04.2014, 22:26 · Zgłoś
fan ciebie trzeba "zaszczelic"jak nie zacznieszsie uczyc
Odpowiedz
5
@ PO
dnia 02.04.2014, 10:27 · Zgłoś
PO z Jasła powinno ogłosić samozachwyd ;-) jest kul Jasło się rozwija ? ;-)

Proponuje igrzyska przez 60 dni ;-)
Odpowiedz
1
@ kapela ze wsi
dnia 02.04.2014, 11:52 · Zgłoś
Jak podaje prasa w sądzie zapadł wyrok skazujący byłego działacza PO na 6 tys. zł za fałszowanie deklaracji członkowskich PO w Gorzowie. Działacze struktur PO w Gorzowie bawili się w wulkanizatorów, pompując koła , tzn. zawyżali w sposób sztuczny, martwymi duszami, struktury gorzowskiego PO. Prokuratura doliczyła się 44 sfałszowanych deklaracji . Rzecz polegała na tym, że przedsiębiorczy działacze PO zdobywali dane personalne i zapisywali nic nie wiedzące o tym osoby do PO. Oczywiście po to " by żyło się lepiej".
Odpowiedz
-3
@ Max Szyderko
dnia 02.04.2014, 13:55 · Zgłoś
ale ukradli przy tym coś ???
Odpowiedz
2
@ FAN
dnia 02.04.2014, 20:06 · Zgłoś
Do Max ???
TaK!!,jak można ufać człowiekowi,ludziom którzy oszukują dla korzyści materialnej.
Max tak w Polsce sie żyje,dobrobyt Tuska!!! przez 7 lat.
http://telewizjarepublika.pl/polacy-wyraznie-biednieja,5481.html#.UzxPXKIUNEI
Odpowiedz
0
@ Max Szyderko
dnia 02.04.2014, 22:30 · Zgłoś
co ty powiesz ??? poważnie ??? No popatrz ...buhahahahah A kto nie oszukuje ??? Może Prawi i Sprawiedliwi (inaczej) ??/
Odpowiedz
1
@ FAN
dnia 02.04.2014, 22:38 · Zgłoś
Rozliczamy ten rząd PO i PSL,teraz!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.