Marszobieg na Górę Liwocz już w niedzielę
W najbliższą niedzielę (7 sierpnia) odbędzie się Marszobieg z Wisłoką Błażkowa na Górę Liwocz. Organizatorzy wydarzenia chcą w ten sposób promować zdrowy tryb życia, poprzez spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu natury.

W marszobiegu uczestniczyć mogą nie tylko dzieci i młodzież z klubu LKS Wisłoka Błażkowa oraz Liwocz Brzyska, Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze, lecz również wszyscy mieszkańcy gminy Brzyska, bez względu na wiek.
Zbiórkę zaplanowano na godz. 14.30 na Krzemyku, po czym nastąpi przemarsz na Górę Liwocz oraz udział we mszy św. W programie wydarzenia znalazło się także spotkanie z miłośnikiem przyrody - Edwardem Niezgodą oraz grill.
red.
