Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Mecz przyjaźni na stadionie Czarnych

10

Drużyna Gamratu Czarnych Jasło w najbliższą sobotę, w ramach 24 kolejki o mistrzostwo IV ligi podejmuje u siebie drużynę Orła Przeworsk. Ze względu na sympatię do siebie kibiców obu klubów mecz określany jest mianem przyjaźni. Początek spotkania o godzinie 17 na stadionie przy Śniadeckich.

Rywale z Przeworska zajmują aktualnie 13 miejsce w ligowej tabeli. Trenerem zespołu jest Maciej Huzarski. W 2009 roku goście spadli z III ligi lubelsko  - podkarpackiej. Rok później zabrakło im punktu do ponownego awansu. W tym sezonie radzą sobie nie najlepiej, wydostając się ze strefy spadkowej dopiero dzięki zmianie szkoleniowca.

Piłkarze Gamratu Czarnych Jasło zajmują drugie miejsce w tabeli, mając punkt straty do lidera z Zaczernia. Po trzech meczach rozegranych na wyjeździe piłkarze wracają na „własne śmieci”. Ku uciesze kibiców formę strzelecką złapał ostatnio Robert Szalony. W najbliższym meczu na pewno nie wystąpi Konrad Maczuga, który pauzował będzie za żółte karki.

Mecz pomiędzy drużyną Czarnych Jasło, a Orłem Przeworsk odbędzie się w sobotę, 14 maja, o godzinie 17, na stadionie przy ulicy Śniadeckich.

Czarni Jasło/mad
FOT. Marek Dybaś

Napisany dnia: 13.05.2011, 12:58 , Tagi: Czarni Jasło, Piłka nożna, MOSiR, Jasło, Gamrat
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ mleko
dnia 13.05.2011, 16:08
Ocena
komentarza:
2
przyjaźń nieprzyjaźń, a mecz trzeba wygrać...bo sytuacja wymyka sie spod kontroli...zresztą...nie ma się co łudzić
@ Pis-man
dnia 13.05.2011, 17:47
Ocena
komentarza:
1
Skoro to mecz przyjaźni, to najpiękniejszy wynik powinien być remisowy.
@ boy
dnia 13.05.2011, 19:03
Ocena
komentarza:
-4
Trzeba wygrać. To jest najpiękniejszy wynik kibicu za pięć groszy.
@ Swój.
dnia 13.05.2011, 21:06
Ocena
komentarza:
-2
Z ostatniej chwili!Szkoda tylko że mecz odbędzie się bez kibiców drużyny przyjezdnej. Taka decyzja PZPN.
@ GG
dnia 13.05.2011, 21:43
Ocena
komentarza:
3
Żebyś się nie zdziwił ;)
@ Sęp
dnia 14.05.2011, 14:30
Ocena
komentarza:
3
Najlepiej w ramach przyjaźni dać wygrać przyjezdnym, ale to nie będzie potrzebne, bo "orły sami" sobie dadza rady!
@ Sęp
dnia 14.05.2011, 20:21
Ocena
komentarza:
3
A nie krakałem!
@ pepe
dnia 14.05.2011, 20:25
Ocena
komentarza:
2
Stadion zaorać i zero kasy dla dziadów przegrać taki mecz chyba nie chcą awansować pajace.
@ uuuuu
dnia 14.05.2011, 20:32
Ocena
komentarza:
3
ALe kicha żenada,,,
@ kibic
dnia 15.05.2011, 13:28
Ocena
komentarza:
1
Panowie jestem kibicem Czarnych ale po co oni maja AWANSOWAC???Zeby wszystko przegrywac?wypompowac kase a pozniej spasc do klasy C???To chyba niema sensu!!!Pozdrawiam wszystkich
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Pociągiem z Jasła do Krynicy-Zdroju. „Włóczykij” wraca na tory

   

  „Włóczykij” ponownie znalazł się w ofercie połączeń kolejowych Kolei Małopolskich. Wakacyjnym pociągiem znów będzie można podróżować w weekendy z Jasła do Krynicy-Zdroju. Co więcej, od 24 do 30 czerwca „Włóczykij” kursował będzie codziennie.

 • Ulicami Jasła przeszła kilkutysięczna procesja Bożego Ciała

   

  Pomimo kapryśnej pogody jaślanie tłumnie wzięli udział w uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Ulicami miasta przeszła kilkutysięczna procesja. Dziewczynki tradycyjnie rzucały kwiaty. Chłopcy z kolei dzwonili dzwoneczkami.  

 • Obawiają się, że park linowy zostanie zlikwidowany. Burmistrz uspokaja i tonuje nastroje

   

  Wciąż nie wiadomo, jaka będzie przyszłość parku linowego w Jaśle. Wyniki ekspertyzy dendrologicznej wskazują bowiem, że stan zdrowotny drzew, które stanowią jego integralną część, pozostawia wiele do życzenia. Pięć z nich nadaje się do natychmiastowego wycięcia. Jeszcze większa ich liczba nie nadaje się do tego, aby mogły pełnić rolę podpór dla elementów konstrukcji parku linowego. Są osoby, które obawiają się likwidacji parku linowego. W gronie tym znajduje się radny Krzysztof Czeluśniak, który zachęca mieszkańców miasta do skłania podpisów pod petycją w tej sprawie.

 • A może by tak zdobyć nowe kwalifikacje za 0 zł?

   

  Praktyczna nauka może Cię kosztować tyle co nic - czyli 0 zł. Dowiedz się jak zdobyć wykształcenie całkowicie za darmo!

 • W jakim celu biegły sądowy kontaktował się z oskarżonym Grzegorzem S.?

  Obrońca przedsiębiorcy Grzegorza S. oskarżonego o niewłaściwe postępowanie z odpadami wniósł o powołanie nowego biegłego oraz dopuszczenie dowodu z prywatnej ekspertyzy na okoliczność wykazania, że odpady, które znajdowały się na działce były odpadami obojętnymi, a jednocześnie nie mogły spowodować obniżenia jakości wody, powietrza, gleby, a także zniszczeń w świecie roślinnym i zwierzęcym. Podważył wiarygodność dotychczasowego biegłego sądowego, który w ostatnim czasie kontaktował się z oskarżonym...

 • Minister Zbigniew Ziobro z wizytą w Jaśle

  W sobotę w Jasielskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro, prezesem Suwerennej Polski. Pol przyjechał na spotkanie z mieszkańcami na zaproszenie posłanki Marii Kurowskiej. Podczas swojego wystąpienia mówił o polityce Niemiec, Donaldzie Tusku, a także o obronie polskich rolników.

 • Jasielscy strażacy obchodzili swoje święto

   

  Choć dzień Świętego Floriana, w którym strażacy obchodzą swoje święto minął kilka tygodni temu, to w Jaśle uroczyste obchody Dnia Strażaka odbyły się w miniony piątek (2 czerwca). Apel z udziałem strażaków jasielskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej tradycyjnie zorganizowano na placu przy siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Jaśle. T

 • Dofinansowanie na studnię głębinową - jak uzyskać?

   

  Studnią głębinową nazywamy sztucznie wykonane, pionowe ujęcie wody. W zależności od głębokości warstwy wodonośnej studnie bywają wiercone nawet do kilkudziesięciu metrów w głąb ziemi i zapewniają wodę bardzo dobrej jakości!

 • Ogród Jordanowski znów tętnił życiem. Najmłodsi jaślanie obchodzili dzisiaj swoje święto

   

  Datę 1 czerwca znają dosłownie wszyscy, bez względu na wiek. Nic w tym dziwnego. Tego dnia bowiem na całym świecie obchodzony jest Dzień Dziecka. Najmłodsi jaślanie świętują swój dzień nie tylko w wąskim gronie rodzinnym. Od wielu lat chętnie odwiedzają również Ogród Jordanowski, gdzie czekają na nich atrakcje przygotowane przez pracowników jasielskich instytucji kultury.

 • Buduj i remontuj z "Pszczółką". Mega oferta cenowa na pustaki już czeka na Ciebie

  Budujesz dom? A może planujesz remont mieszkania? Zapraszamy do "Pszczółki" gdzie znajdziesz wszystko co niezbędne do wybudowania oraz remontu domu lub mieszkania.

 • Generator Nauki GEN zacieśnia współpracę z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie

   

  Miasto Jasło zawarło dzisiaj porozumienie z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie. Dotyczy ono zacieśnienia współpracy pomiędzy instytutem a jasielskim Generatorem Nauki GEN w zakresie popularyzacji nauk ścisłych. Beneficjentami porozumienia mają być przede wszystkim uczniowie jasielskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Już niebawem do Krakowa uda się pierwsza grupa młodych jaślan, głodnych naukowej wiedzy.

 • Ogromny zastrzyk finansowy dla Gminy Brzyska. W przyszłym roku powstanie boisko wielofunkcyjne

  Gmina Brzyska otrzymała blisko 3 mln zł dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem. Inwestycja ma być realizowana przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzyskach w 2024 r.

 • Szukasz zacisznego miejsca do wypoczynku? Odwiedź „Siedlisko Sielska Dolina Nad Stawem”

   

  Masz dosyć miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca, w którym mógłbyś odpocząć w bezpośrednim kontakcie z naturą? Koniecznie odwiedź „Siedlisko Sielska Dolina Nad Stawem”. To urokliwy i zaciszny zakątek w malowniczej wsi Potakówka na Podkarpaciu. Dwa piękne domki położone na terenie rekreacyjnym wraz z zarybionym stawem i zagrodą danieli to miejsce wprost idealne na spędzenie wakacyjnego urlopu lub weekendową ucieczkę na wieś.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657