Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Mecze piłkarskie bez kibiców drużyn przyjezdnych

7

We wtorek po południu, w siedzibie Podkarpackiego Związku podjęto uchwałę o rozgrywaniu meczy mistrzowskich IV ligi podkarpackiej bez udziału kibiców drużyny przyjezdnej. Najnowsza uchwała będzie obowiązywać do końca bieżącego sezonu piłkarskiego.

Oficjalny komunikat ze strony związku:
W oparciu o uchwałę nr VII/102 z dnia 12.05.2011 r. Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zespół ds. Nagłych Podkarpackiego ZPN-u, uchwałą nr 11/2011 r. z dnia 17.05.2011 r. przyjmuje, że wszystkie mecze III, IV ligi i niższych klas rozgrywkowych do końca sezonu 2010/2011 rozgrywane będą bez udziału zorganizowanych grup kibiców goście. Uchwała weszła w życie z dniem podjęcia.


Czarni Jasło/mad

FOT. Marek Dybaś

Napisany dnia: 19.05.2011, 20:17 , Tagi: Czarni Jasło, UKS, MOSiR, Jasło, Gamrat
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ johny72
dnia 19.05.2011, 21:07
Ocena
komentarza:
1
pilka nozna dla kibicow!
@ cezary
dnia 19.05.2011, 21:58
Ocena
komentarza:
1
A jak ze. Najlepiej w ogole kibicow nie wpuszczac, tylko postawic statywy na kamery, mecz transmitowac na zywo i puszczac w knajpach za oplata. A jesli to tez bedzie niebezpieczne, to porobic zdjecia pilkarzom, nadrukowac na karty i prezesi niech ciupia w pokera o zwycieztwo. Prawde mowiac wiecej wolnosci maja juz chyba nawet brytyjczycy czy niemcy.
@ sss3
dnia 20.05.2011, 00:29
Ocena
komentarza:
1
Jak się będzie ktoś awanturował w Kinie Syrena to proponuję zamknąć kina w Warszawie. Wróć. Nie. Kin nie zamykać ale żeby się projekcje odbywały bez udziału publiczności.
@ sss3
dnia 20.05.2011, 00:32
Ocena
komentarza:
1
Niezły kabaret. Jak zamykali pierwsze stadiony to coś tam bredzili o niemożności zapewnienia bezpieczeństwa, zastrzeżeniach policji itp. Teraz już bez żadnej wymówki zamykają wszystko co się da...
@ Bodek
dnia 20.05.2011, 08:48
Ocena
komentarza:
-3
Do kibicowania trzeba dorosnąć. Jeśli ktoś chełpi się chamstwem i kołtuństwem to niestety musi poczekać kilka lat. Gdy spokornieje i dorośnie to wtedy można go na okres próbny wpuścić na stadion. Brytyjczycy tym sposobem wychowali krnąbrną młodzież i dziś chamstwo ogląda mecze tylko w telewizji a rodziny bez obaw o swoje bezpieczeństwo kibicują swoim drużyną.
@ sss3
dnia 20.05.2011, 12:09
Ocena
komentarza:
1
"Jeśli ktoś" no właśnie: ktoś.
Jeśli ktoś zawini to należy ukarać tego ktosia a nie kilkadziesiąt tysięcy innych ktosiów, którzy chcieliby pokibicować swojej drużynie.
I to nie chodzi tylko o to, że stosuje sie odpowiedzialność zbiorową. Gdyby zamknęli ten stadion, na którym była burda, gdyby zamknęli stadiony tych drużyn, których pseudokibice brali udział w burdzie to jeszcze można by dyskutować o takiej karze zbiorowej. Ale zamykanie stadionów zupełnie innych drużyn i na dodatek w innych ligach... to już jest absurdalnie śmieszne. Jak się rozpędzą to może zamkną jeszcze boiska hokejowe...
@ java
dnia 21.05.2011, 01:55
Ocena
komentarza:
1
@Bodek gdybys miał jakiekolwiek pojęcie o piłce i kibicach wiedziałbyś ze w Angli rozróby nadal są , zreszta akurat w Polsce w porównaniu z innymi krajami UE nie jest źle - i to nie za sprawą polityków . Różnica jest taka ze w zadnym innym kraju za rozróbę na jednym stadionie nie zamyka sie wszystkich . A tak na serio to zakmniecia w Polsce sa tylko strachem przed krytyka rzadu
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Minister Zbigniew Ziobro z wizytą w Jaśle

  W sobotę w Jasielskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro, prezesem Suwerennej Polski. Pol przyjechał na spotkanie z mieszkańcami na zaproszenie posłanki Marii Kurowskiej. Podczas swojego wystąpienia mówił o polityce Niemiec, Donaldzie Tusku, a także o obronie polskich rolników.

 • Jasielscy strażacy obchodzili swoje święto

   

  Choć dzień Świętego Floriana, w którym strażacy obchodzą swoje święto minął kilka tygodni temu, to w Jaśle uroczyste obchody Dnia Strażaka odbyły się w miniony piątek (2 czerwca). Apel z udziałem strażaków jasielskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej tradycyjnie zorganizowano na placu przy siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Jaśle. T

 • Dofinansowanie na studnię głębinową - jak uzyskać?

   

  Studnią głębinową nazywamy sztucznie wykonane, pionowe ujęcie wody. W zależności od głębokości warstwy wodonośnej studnie bywają wiercone nawet do kilkudziesięciu metrów w głąb ziemi i zapewniają wodę bardzo dobrej jakości!

 • Ogród Jordanowski znów tętnił życiem. Najmłodsi jaślanie obchodzili dzisiaj swoje święto

   

  Datę 1 czerwca znają dosłownie wszyscy, bez względu na wiek. Nic w tym dziwnego. Tego dnia bowiem na całym świecie obchodzony jest Dzień Dziecka. Najmłodsi jaślanie świętują swój dzień nie tylko w wąskim gronie rodzinnym. Od wielu lat chętnie odwiedzają również Ogród Jordanowski, gdzie czekają na nich atrakcje przygotowane przez pracowników jasielskich instytucji kultury.

 • Buduj i remontuj z "Pszczółką". Mega oferta cenowa na pustaki już czeka na Ciebie

  Budujesz dom? A może planujesz remont mieszkania? Zapraszamy do "Pszczółki" gdzie znajdziesz wszystko co niezbędne do wybudowania oraz remontu domu lub mieszkania.

 • Generator Nauki GEN zacieśnia współpracę z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie

   

  Miasto Jasło zawarło dzisiaj porozumienie z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie. Dotyczy ono zacieśnienia współpracy pomiędzy instytutem a jasielskim Generatorem Nauki GEN w zakresie popularyzacji nauk ścisłych. Beneficjentami porozumienia mają być przede wszystkim uczniowie jasielskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Już niebawem do Krakowa uda się pierwsza grupa młodych jaślan, głodnych naukowej wiedzy.

 • Ogromny zastrzyk finansowy dla Gminy Brzyska. W przyszłym roku powstanie boisko wielofunkcyjne

  Gmina Brzyska otrzymała blisko 3 mln zł dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem. Inwestycja ma być realizowana przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzyskach w 2024 r.

 • Dębowiec: Usunięto awarię układu sterującego przepompowni ścieków

  Nieczystości ściekowe, które stwierdzili inspektorzy WIOŚ przy komorze zasuw zlokalizowanych w najniższym punkcie terenu w Dębowcu były przyczyną awarii układu sterującego przepompowni ścieków. Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej podjął działania naprawcze m.in. zamontowano monitoring pracy, dzięki któremu pracownicy będą mogli podjąć natychmiastową reakcję w przypadku stanu awaryjnego.

 • UNIMOT przejmuje jasielskie zakłady magazynowania i dystrybucji paliw oraz produkcji asfaltów

   

  Formalności stało się zadość. Po wielu miesiącach oczekiwania, w kwietniu 2023 r. spółka UNIMOT Investments sp. z o.o. zawarła z PKN Orlen S.A. umowę przeniesienia 100 proc. akcji Lotos Terminale S.A. Tym samym jasielskie zakłady Lotos Infrastruktura i Uni-Bitumen zmieniły właściciela. 

 • Wstęga została przecięta. Przy jasielskim „Chemiku” powstało nowe boisko sportowe

   

  Starostwo Powiatowe mogło dziś ogłosić z dumą, że realizacja programu - „Budowa infrastruktury sportowej jednostek oświatowych Powiatu Jasielskiego" wreszcie dobiegła końca. Dzisiaj, uroczyście oddano bowiem do użytku boisko wielofunkcyjne przy jasielskim „Chemiku”. Będzie ono służyć uczniom szkoły do gry w piłkę ręczną i tenisa. Wartość inwestycji wyniosła 935 238 zł.

 • Szukasz zacisznego miejsca do wypoczynku? Odwiedź „Siedlisko Sielska Dolina Nad Stawem”

   

  Masz dosyć miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca, w którym mógłbyś odpocząć w bezpośrednim kontakcie z naturą? Koniecznie odwiedź „Siedlisko Sielska Dolina Nad Stawem”. To urokliwy i zaciszny zakątek w malowniczej wsi Potakówka na Podkarpaciu. Dwa piękne domki położone na terenie rekreacyjnym wraz z zarybionym stawem i zagrodą danieli to miejsce wprost idealne na spędzenie wakacyjnego urlopu lub weekendową ucieczkę na wieś.

 • Żołnierze Wojska Polskiego uczą jaślanki samoobrony

   

  Przystanek Kwiatowa w Jaśle stał się w ten weekend swoistego rodzaju poligonem treningowym dla kobiet, które chcą umieć bronić się przed różnego rodzaju zagrożeniami, a przede wszystkim przed agresją fizyczną. Technik samoobrony uczą się pod czujnym okiem doskonale wyszkolonych w zakresie walki wręcz żołnierzy – instruktorów. W sobotnich warsztatach udział wzięło czterdzieści pań.

 • Zespół młodych siatkarek w SP nr 4 w Jaśle sięgnął po srebro

   

  W piątek (26 maja) w hali MOSiR w Jaśle rozegrano turniej finałowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt na szczeblu wojewódzkim. Triumfowały w nim młode adeptki siatkówki z Rzeszowa. Uczennice Szkoły Podstawowej nr 33 w Rzeszowie pozostawiły w pokonanym polu zespoły reprezentujące Szkołę Podstawową nr 4 w Jaśle i Szkołę Podstawową w Dukli. Jaślanki pod wodzą trenera Grzegorza Janusza sięgnęły po srebro.

 • Strażacy interweniowali podczas Pikniku Rodzinnego. Z butli ulatniał się gaz

   

  Dzisiaj przed godziną 18. strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze butli z gazem propan-butan na terenie przedszkola przy ul. Sikorskiego w Jaśle. Do zdarzenia doszło w trakcie trwającego Pikniku Rodzinnego. Okazało się, że doszło do ulatniania się gazu, w związku z czym wyznaczona została strefa bezpieczeństwa.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657