Strona główna

"Medale dla najlepszych!" - warto docenić każdego!

0
Napisany dnia: 26.04.2019, 14:44 , Tagi: Brak

Co może być symbolem czasu poświęconego na treningi, wielu wyrzeczeń i przelanego potu? Co skrywa w sobie historię pisaną przez sportowców każdego dnia? Co sprawia, że czują się oni docenieni, czują się jak najlepsi? Odpowiedzią są medale.

Medale to najwyższa forma uznania, która może zostać przyznana sportowcom. I bez znaczenia jest to, czy przyznawane są one na zawodach profesjonalnych, czy też w trakcie amatorskich rywalizacji - są nie tylko nagrodą za wysiłek włożony w przygotowania, ale też dodatkową motywacją do startu.

Wśród zawodników, którzy poświęcili się profesjonalnej karierze marzeniem i motywacją do wzmożonego wysiłku są medale igrzysk olimpijskich. Wręczane już od pierwszych igrzysk, które odbyły się w 1896 roku w Atenach krążki są ukoronowaniem kariery każdego zawodnika, dlatego nie dziwi fakt, że tak wielu z nich stara się je zdobyć. I choć dla sportowców, którzy nie myślą o najwyższych szczeblach zmagań pozostają one tylko w sferze marzeń, tak nie oznacza to, że nie mają oni szans na medale. Takie szanse nadarzają się na szeregu imprez sportowych odbywających się każdego dnia w całym kraju.

“Medale dla najlepszych!” to akcja firmy MCC Medale, której twarzą w 2019 roku została mistrzyni Europy w biegu na 400m i w sztafecie 4×400m z Berlina (2018) - Justyna Święty-Ersetic. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na fakt, że w rzeczywistości nie ważna jest ranga wydarzenia ani wyniki. Liczy się udział, dlatego każdy uczestnik zmagań może czuć się tym najlepszym - tym, który zwyciężył z własnymi słabościami.

Komunikacja towarzysząca akcji stawia przede wszystkim na uświadomienie zawodników, którzy bardzo często nie doceniają osiąganych przez siebie wyników. Już sam fakt podjęcia wyzwania wymaga niesamowitej odwagi, dlatego nielicznym, którzy to zrobią należą się szczególne wyrazy uznania. Firma uważa, że moment, w którym na szyi sportowca zawisa medal powinien być momentem, w którym poczuje się on jak najlepszy z najlepszych. Jest to bowiem moment ukoronowania historii stojącej za przygotowaniami - ciężkich treningów, sportowych urazów, wszystkich wyrzeczeń i hektolitrów przelanego potu.

Jednak akcja ma zwrócić uwagę nie tylko na sportowców. Druga strona medalu przedstawia organizatorów wydarzeń. To oni - niezależnie od wielkości - robią wszystko, żeby zapewnić uczestnikom zmagania na najwyższym poziomie. Efektem tych starań są sprawnie przeprowadzone zawody zakończone ceremonią wręczenia trofeów. Odpowiedni wybór medali jest zwieńczeniem przygotowań. Krążki, które zostaną wręczone zawodnikom to nie tylko nagroda. To też symbol wysiłku włożonego przez organizatorów w stworzenie najlepszego wydarzenia.

Medale dla najlepszych - MCC Medale

Zależność ta została dostrzeżona przez producenta medali sportowych z Łodzi. Firma MCC Medale współpracująca z czołowymi organizatorami wydarzeń w swoich działaniach chce podkreślić, że medale to istotny element zarówno dla uczestników, jak i osoby organizujące wydarzenia sportowe. Założeniem firmy jest sprawić, żeby produkowane przez nią medale były faktycznym ukoronowaniem determinacji i włożonego wysiłku przez obie ze stron.

Jednak wnioski te nie byłyby możliwe do wyciągnięcia bez ścisłej współpracy z organizatorami wydarzeń oraz poznania reakcji klientów. Przekłada się ona na tworzone przez zespół artystów-grafików projekty medali. Gotowe wzory to ukoronowanie trudności i pokonanych wyzwań w trakcie przygotowań. To także symbol włożonego wysiłku i towarzyszących temu emocji.

Podejście MCC Medale do produkcji przekłada się na zaufanie, którym każdego roku firma obdarzana jest przez swoich klientów. Wśród nich jest m. in. Polski Związek Lekkiej Atletyki, dla którego MCC Medale jest oficjalnym dostawcą medali w 2019 roku, czy też tacy partnerzy jak Polskiego Związku Kajakowego i Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego. Sztuka tworzenia medali została opanowana przez firmę do perfekcji, dlatego nie dziwi fakt, że po jej usługi sięgają najlepsi.

Dowiedz się więcej na temat akcji "Medale dla najlepszych!" - www.mccmedale.pl/medale-dla-najlepszych/

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Drzewa pod topór. Mieszkańcy pytają - dlaczego?

  Niedaleko Jasła w lesie w Gorajowicach od marca trwa pozyskiwanie drewna przez Nadleśnictwo Kołaczyce. Jaślanie na widok wielu ściętych drzew znajdujących się w tym rejonie obawiają się, że trwa wycinka na masową skalę. – W tym miejscu trwają planowe prace związane z gospodarką leśną – wyjaśnia Przemysław Telep z Nadleśnictwa Kołaczyce.

 • Janusz Szewczyk nie jest już dyrektorem JDK-u

  Janusz Szewczyk od siedmiu lat był dyrektorem Jasielskiego Domu Kultury. Dzisiaj żegna się z pracą w instytucji kultury. Od jutra jego obowiązki będzie pełnić Helena Gołębiowska.

 • Sięgnij po zdrowie z Naszym Bio

   

  Zdrowie ma dla Polaków coraz większe znaczenie. Coraz częściej dbamy o to, co jemy poszukując produktów ekologicznych. Teraz są one dostępne na wyciągnięcie ręki. Od niedawna w Jaśle można kupić je w sklepie prowadzonym przez ekologiczne gospodarstwo rolne w Dębowcu.

 • Tragedia w Szebniach. W zderzeniu motocykla z szynobusem zginął mężczyzna

  Dzisiaj, ok godz. 17. w Szebniach motocyklista wjechał wprost w szynobus. Jedna z osób podróżujących jednośladem zginęła na miejscu. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym z sygnalizacją przejazdową.  FOTO

 • Wolne miejsca w „Chemiku”

   

  W jasielskim „Chemiku” na absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych wciąż czekają wolne miejsca. Wybierz najlepszy profil i obierz kierunek na rozwój. Rekrutacja trwa!

 • Jasło bez ciepłej wody

  Od poniedziałku niemalże przez dwa tygodnie mieszkańcy Jasła nie będą mogli korzystać z ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Jaśle przystępuje do inwestycji dotyczącej przebudowy magistrali cieplnej w rejonie ul. Konopnickiej.

 • Mówią "NIE" wycince drzew w mieście

  W Jaśle rozgorzała dyskusja na temat planowanej wycinki drzew na terenie miasta. Rozgniewani mieszkańcy nie chcą nawet słyszeć o tym nierozsądnym ich zdaniem pomyśle. Są zbulwersowani i przeciwni takim rozwiązaniom na rzecz ścieżek rowerowych...

 • Obchody Święta Policji w Jaśle

  Tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w środę 17 lipca w Jasielskim Domu Kultury w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu 58 funkcjonariuszy jasielskiej komendy zostało awansowanych na wyższe stopnie służbowe.

 • Czy pies umarł z głodu? Policja wyjaśnia

  We Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego na łańcuchu. Jak informuje OTOZ Animals Inspektorat Jasło zwierzę miało mieć cztery lata. Sprawę wyjaśnia jasielska policja, która przyjęła zawiadomienie o znęcaniu się nad zwierzęciem.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105