Strona główna

"Medale dla najlepszych!" - warto docenić każdego!

0
Napisany dnia: 26.04.2019, 14:44 , Tagi: Brak

Co może być symbolem czasu poświęconego na treningi, wielu wyrzeczeń i przelanego potu? Co skrywa w sobie historię pisaną przez sportowców każdego dnia? Co sprawia, że czują się oni docenieni, czują się jak najlepsi? Odpowiedzią są medale.

Medale to najwyższa forma uznania, która może zostać przyznana sportowcom. I bez znaczenia jest to, czy przyznawane są one na zawodach profesjonalnych, czy też w trakcie amatorskich rywalizacji - są nie tylko nagrodą za wysiłek włożony w przygotowania, ale też dodatkową motywacją do startu.

Wśród zawodników, którzy poświęcili się profesjonalnej karierze marzeniem i motywacją do wzmożonego wysiłku są medale igrzysk olimpijskich. Wręczane już od pierwszych igrzysk, które odbyły się w 1896 roku w Atenach krążki są ukoronowaniem kariery każdego zawodnika, dlatego nie dziwi fakt, że tak wielu z nich stara się je zdobyć. I choć dla sportowców, którzy nie myślą o najwyższych szczeblach zmagań pozostają one tylko w sferze marzeń, tak nie oznacza to, że nie mają oni szans na medale. Takie szanse nadarzają się na szeregu imprez sportowych odbywających się każdego dnia w całym kraju.

“Medale dla najlepszych!” to akcja firmy MCC Medale, której twarzą w 2019 roku została mistrzyni Europy w biegu na 400m i w sztafecie 4×400m z Berlina (2018) - Justyna Święty-Ersetic. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na fakt, że w rzeczywistości nie ważna jest ranga wydarzenia ani wyniki. Liczy się udział, dlatego każdy uczestnik zmagań może czuć się tym najlepszym - tym, który zwyciężył z własnymi słabościami.

Komunikacja towarzysząca akcji stawia przede wszystkim na uświadomienie zawodników, którzy bardzo często nie doceniają osiąganych przez siebie wyników. Już sam fakt podjęcia wyzwania wymaga niesamowitej odwagi, dlatego nielicznym, którzy to zrobią należą się szczególne wyrazy uznania. Firma uważa, że moment, w którym na szyi sportowca zawisa medal powinien być momentem, w którym poczuje się on jak najlepszy z najlepszych. Jest to bowiem moment ukoronowania historii stojącej za przygotowaniami - ciężkich treningów, sportowych urazów, wszystkich wyrzeczeń i hektolitrów przelanego potu.

Jednak akcja ma zwrócić uwagę nie tylko na sportowców. Druga strona medalu przedstawia organizatorów wydarzeń. To oni - niezależnie od wielkości - robią wszystko, żeby zapewnić uczestnikom zmagania na najwyższym poziomie. Efektem tych starań są sprawnie przeprowadzone zawody zakończone ceremonią wręczenia trofeów. Odpowiedni wybór medali jest zwieńczeniem przygotowań. Krążki, które zostaną wręczone zawodnikom to nie tylko nagroda. To też symbol wysiłku włożonego przez organizatorów w stworzenie najlepszego wydarzenia.

Medale dla najlepszych - MCC Medale

Zależność ta została dostrzeżona przez producenta medali sportowych z Łodzi. Firma MCC Medale współpracująca z czołowymi organizatorami wydarzeń w swoich działaniach chce podkreślić, że medale to istotny element zarówno dla uczestników, jak i osoby organizujące wydarzenia sportowe. Założeniem firmy jest sprawić, żeby produkowane przez nią medale były faktycznym ukoronowaniem determinacji i włożonego wysiłku przez obie ze stron.

Jednak wnioski te nie byłyby możliwe do wyciągnięcia bez ścisłej współpracy z organizatorami wydarzeń oraz poznania reakcji klientów. Przekłada się ona na tworzone przez zespół artystów-grafików projekty medali. Gotowe wzory to ukoronowanie trudności i pokonanych wyzwań w trakcie przygotowań. To także symbol włożonego wysiłku i towarzyszących temu emocji.

Podejście MCC Medale do produkcji przekłada się na zaufanie, którym każdego roku firma obdarzana jest przez swoich klientów. Wśród nich jest m. in. Polski Związek Lekkiej Atletyki, dla którego MCC Medale jest oficjalnym dostawcą medali w 2019 roku, czy też tacy partnerzy jak Polskiego Związku Kajakowego i Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego. Sztuka tworzenia medali została opanowana przez firmę do perfekcji, dlatego nie dziwi fakt, że po jej usługi sięgają najlepsi.

Dowiedz się więcej na temat akcji "Medale dla najlepszych!" - www.mccmedale.pl/medale-dla-najlepszych/

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wandalom się upiekło!

  Końcem lutego w wielu miejscach miasta Jasła zniszczona została elewacja budynków m.in. firm, szkół oraz bloków mieszkalnych. Właściciele złożyli wnioski o ściganie sprawców, których do tej pory nie ustalono. Sprawa została umorzona.

 • Ropa i Wisłoka przekroczyły stany ostrzegawcze

   

  Prognozy synoptyków okazały się trafione. Spodziewany wzrost poziomu wody w rzekach przekroczył stany ostrzegawcze na Ropie i Wisłoce. AKTUALNE STANY.

 • Lokalne podtopienia w powiecie jasielskim

   

  Od rana w powiecie jasielskim występują intensywne opady deszczu. W wielu miejscach wody opadowe spowodowały lokalne podtopienia. Ulica Sobniowska zamieniła się w rzekę.

 • Nauczyciele stracą pracę

  W wyniku reformy oświaty kilkunastu nauczycielom ze szkół podstawowych grozi utrata pracy. Władze miasta czynią starania, aby pedagodzy mieli szansę zatrudnienia w szkołach ponadgimnazjalnych...

 • Wiosenna wyprzedaż „U Leona”. Rabaty nawet do -50%

   

  Tylko teraz w sklepie „U Leona” rabaty nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach kabiny prysznicowe oraz ceramika sanitarna.

 • Z roli na salony

  W miniony piątek w Zarzeczu odbyła się premiera książki Zygmunta Szycha pt. "Bogdana Rzońcy Czas Nieutracony". To pierwsza taka publikacja opowiadająca o życiu i karierze polityka z Podkarpacia...

 • Mercedesem wjechał w słup

   

  Na ul. Jana z Dukli w Jaśle kierowca mercedesa wjechał w słup oświetleniowy. Wstępne badanie na zawartość alkoholu w organizmie potwierdziło, że mężczyzna znajdujący się w pobliżu opuszczonego pojazdu był pod wpływem alkoholu.

 • Przystanki antysmogowe, czyli pomysł na czyste miasto

  Grupa osób z powiatu jasielskiego podjęła inicjatywę budowy przystanku antysmogowego, któremu nadali nadali nazwę Przystanek – Jasło. Zaprojektowany przez nich prototyp ma na celu pokazanie nowych możliwości walki z zanieczyszczonym powietrzem. Czy władze Jasła są zainteresowane tego typu rozwiązaniem? Czy ma on szansę zostać potraktowany na poważnie? Czas pokaże.

 • Z Jasła do Krynicy pociągiem? ANKIETA!

   

  Temat uruchomienia połączenia kolejowego na trasie Jasło – Krynica Zdrój – Jasło powraca po dwóch latach nieobecności. Dziś otwiera się szansa na to, aby mieszkańcy Podkarpacia mogli odwiedzać to pełne atrakcji miasto korzystając z pociągu. 

 • Rusza inwestycja drogowo-mostowa w Dobrucowej

  W najbliższy wtorek (21 maja br.) zostanie zamknięty most na rzece Jasiołce w Dobrucowej w związku z przystąpieniem do inwestycji drogowo-mostowej. Zadaniem realizowane przez powiat obejmuje modernizację dróg dojazdowych oraz przebudowę mostu. Przedsięwzięcie opiewa na ponad 6 mln zł.

 • Praca dla prowadzącego zajęcia żeglarskie

   

  Zatrudnię prowadzącego zajęcia żeglarskie. Wynagrodzenie ok. 2000 zł.

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105