Medyk także grał w Orkiestrze!
Do inicjatyw Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyła się Medyczna Szkoła Policealna im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle...

Słuchacze III sem. kierunku ratownik medyczny zaprezentowali na rynku miasta pokaz udzielania pierwszej pomocy. Grzegorz Reczek i Mateusz Mroczka przedstawili wykonanie podstawowych zabiegów resuscytacyjnych, automatycznej defibrylacji zewnętrznej oraz ułożenia poszkodowanego w pozycji bezpiecznej.


Zagadnienia ważne i zawsze aktualne, spotkały się z zainteresowaniem zebranych.
MSP Jasło
