Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Medyk także grał w Orkiestrze!

22

Do inicjatyw Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyła się Medyczna Szkoła Policealna im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle... 

Słuchacze III sem. kierunku ratownik medyczny zaprezentowali na rynku miasta pokaz udzielania pierwszej pomocy. Grzegorz Reczek i Mateusz Mroczka przedstawili wykonanie podstawowych zabiegów resuscytacyjnych, automatycznej defibrylacji zewnętrznej oraz ułożenia poszkodowanego w pozycji bezpiecznej.

Zagadnienia ważne i zawsze aktualne, spotkały się z zainteresowaniem zebranych.

MSP Jasło

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
1
@ sumienna
dnia 17.01.2011, 11:46 · Zgłoś
A co was wszystkich interesuje życie rodzinne dyrektorki tzw. Medyka. Czy w waszą prywatność wchodzi ktoś z butami? Nie wy jestescie od wystawiania osądów, chcecie zmieniać świat to zacznijcie od siebie!!!!!
Odpowiedz
0
@ dodo
dnia 16.01.2011, 20:54 · Zgłoś
Buras masz złe wiadomości kochany i wyluzuj troche :* , a co do Iwony : z tego co mi wiadomo, chociaz nie znam osoboscie, mąż pani dyrektor jest jednym z lepszych radców prawnych w wojewodztwie, zreszta oboje sa na wysokich stanowiskach wiec nie wiem dlaczego odnosisz sie w [...] sposob w stosunku do tego , ze chcial cos zmienic i pomoc ludziom, uwierz , ze z cala pewnoscia nie robil tego dla pieniedzy bo mniemam ze ma ich dosc. Pozdrawiam i wyluzujcie troche...
Odpowiedz
0
@ Iwona
dnia 14.01.2011, 16:00 · Zgłoś
No i co na to ta dyrektorka ??Jej mąż przepadł w wyborach a ona była taka nachalna i tylu ludzi sobie zraziła!!Którzy patrzą jej na ręce i wkrótce ją odwołają ze stołka!!!Lepiej było za Bogusia!
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 14.01.2011, 15:09 · Zgłoś
ty kris79 ja myśle dlatego na wielkom orkiestre swiątecznej pomocy nie daje pieniędzy bo mnie z pracy zwolnili na szpitalu
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 14.01.2011, 15:07 · Zgłoś
ta wielbicielka to może pani maria kurowska
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 14.01.2011, 15:04 · Zgłoś
ty kris ja myśle dlatego na orkiestre świątecznej pomocy nie daje pieniędzy bo mnie zwolnili z pracy na szpitalu
Odpowiedz
0
@ Kazimiesz
dnia 14.01.2011, 15:02 · Zgłoś
Ten po prawej to Sławomi[...] ! Z LECHA POZNAŃ ! POZNAŁEM PIERWSZY!
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 14.01.2011, 15:01 · Zgłoś
ty kris ja mysle
Odpowiedz
0
@ wielbicielka
dnia 13.01.2011, 22:02 · Zgłoś
ten po prawej jest po prostu .... mhmmm :*
Odpowiedz
0
@ do [ wielbicielka ]
dnia 13.01.2011, 19:29 · Zgłoś
może się wielbicielko ujawnisz;p
Odpowiedz
0
@ Buras
dnia 13.01.2011, 18:36 · Zgłoś
To ta szkoła gdzie jest ta dziwna pani dyrektor,której nawet arbuzy nie pomogą, a córka nie zdała matury z historii!!
Odpowiedz
0
@ heh
dnia 13.01.2011, 18:35 · Zgłoś
kapusta :D
Odpowiedz
0
@ jaslanka
dnia 13.01.2011, 12:34 · Zgłoś
w tej szkole medycznej to rozne przypadki sie zdarzaja . znam osobe ktora tam chodzi pod wplywem [...] , nie chcialabym zeby taka osoba ratowala kiedys mnie albo moje dziecko...
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 13.01.2011, 12:05 · Zgłoś
taka jest prawda jak sie kto dostanie do władzy to sie do zwykłych ludzi już nie odzywa
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 13.01.2011, 12:04 · Zgłoś
taka jest prawda jak sie kto dostanie do władzy to sie do zwykłych ludzi już nie odzywa
Odpowiedz
0
@ kris79
dnia 12.01.2011, 23:43 · Zgłoś
Nigdy nie dam na WOŚP, a już wyjaśniam dlaczego. Działalność WOŚP jest z góry znana i ludzie domagają się przezroczystości (transparentna) dlatego już pewnie dzisiaj wiadomo na co będzie zbierane pieniądze w roku 2012r Władza o tym wie i zamiast dać przeznaczone pieniądze na szpitale to w 2011 obcina budżety tym szpitalom 'bo i tak w styczniu 2012 Owsiak im dołoży' ... Za 'zaoszczędzone pieniądze' wypłacają sobie premie. O tym telewizornia jakoś nie mówi. Myślcie ludzie, bo naprawdę myślenie nie boli:)
Odpowiedz
1
@ onka
dnia 12.01.2011, 21:19 · Zgłoś
ten po prawej ma fajną czapkę. :D
Odpowiedz
0
@ emil
dnia 12.01.2011, 21:09 · Zgłoś
I jak udrażniasz drogi oddechowe ??
Odpowiedz
0
@ wielbicielka
dnia 12.01.2011, 19:08 · Zgłoś
s[...]r ale ciacho jest z Ciebie :*
Odpowiedz
0
@ widz2
dnia 12.01.2011, 19:07 · Zgłoś
sasar!!
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 12.01.2011, 18:30 · Zgłoś
[...]ar!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1
@ nika_
dnia 12.01.2011, 15:52 · Zgłoś
nasi najlepsi =)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.