Miał 1,5 promila alkoholu. Zjechał samochodem ze skarpy
W noc sylwestrową kierowca samochodu marki Skoda Fabia miał 1,5 promila alkoholu we krwi. Mężczyzna nie zachował należytej ostrożności i zjechał samochodem ze skarpy...

Na osiedlu Bryły w Jaśle młody mężczyzna jadąc skodą nie zachował ostrożności i wpadł w poślizg, po czym zjechał ze skarpy. Oprócz kierowcy jechała razem z nim pasażerka. Nikomu nic się nie stało. Kierowca był nie trzeźwy. Miał 1,5 promila alkoholu we krwi.Nie miał przy sobie prawa jazdy i prawdopodobnie tego dokumentu w ogóle nie posiadał.

Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwym.
(icz)
