Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Miał 1,5 promila alkoholu. Zjechał samochodem ze skarpy

65

W noc sylwestrową kierowca samochodu marki Skoda Fabia miał 1,5 promila alkoholu we krwi. Mężczyzna nie zachował należytej ostrożności i zjechał samochodem ze skarpy...

Na osiedlu Bryły w Jaśle młody mężczyzna jadąc skodą nie zachował ostrożności i wpadł w poślizg, po czym zjechał ze skarpy. Oprócz kierowcy jechała razem z nim pasażerka. Nikomu nic się nie stało. Kierowca był nie trzeźwy. Miał 1,5 promila alkoholu we krwi.Nie miał przy sobie prawa jazdy i prawdopodobnie tego dokumentu w ogóle nie posiadał.

Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwym.

(icz)

Reklama

Komentarze: 65

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ola
dnia 16.02.2011, 16:50 · Zgłoś
hehehehe kiedys musialo to nastapic skoro jezdzil jak [...]
Odpowiedz
0
@ gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
dnia 16.02.2011, 11:44 · Zgłoś
a co do tego drugiego auta to takie samo powinno byc rozwalone niebeda sie popisywac
Odpowiedz
0
@ jjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
dnia 16.02.2011, 11:41 · Zgłoś
ciekawe co jeszcze pokaza razem odoje sa tacy sami
Odpowiedz
0
@ oooooooooooo
dnia 16.02.2011, 11:38 · Zgłoś
nauczy sie cwaniak
Odpowiedz
0
@ jjjj
dnia 16.02.2011, 11:36 · Zgłoś
spoko heheh wkoncu !!!!!!!!!!! może się czegoś oboje naucza znam ich oboje
Odpowiedz
0
@ chłop
dnia 18.01.2011, 17:41 · Zgłoś
inni tez jezdzą jak wariaty sam sie przekonałem raz na ul starowiejskiej musialem uciekac na pole w pobliżu
Odpowiedz
0
@ jaslo
dnia 18.01.2011, 17:39 · Zgłoś
za duzo spotkan w tym sklepie w bryłach oczernianie ludzi zawsze cos nowego interesuja sie nie swoimi sprawami przy [...] szkoda gadac
Odpowiedz
0
@ j
dnia 14.01.2011, 06:53 · Zgłoś
dobsze saie jechalo
Odpowiedz
0
@ sam
dnia 08.01.2011, 22:13 · Zgłoś
Złgo diabli nie biora.. bóg daje im szanse na poprawe..zadko z niej kozystają...
Odpowiedz
0
@ rom
dnia 07.01.2011, 19:39 · Zgłoś
kawał [...] z tego kolesia na sam widok kawał de[...]
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 07.01.2011, 16:12 · Zgłoś
Wlasnie to tak jest, ktos nie wie jak bylo naprawde i kto bral udzial w tym wypadku a pisze glupoty, zal i tyle
Odpowiedz
0
@ do sss
dnia 07.01.2011, 16:02 · Zgłoś
Dla twojej wiadomosci w wypadku nie brala corka ktora posiada prawko, nie wiesz to sie nie udzielaj!!
Odpowiedz
0
@ Trzeźwy
dnia 07.01.2011, 11:49 · Zgłoś
Do autora : Wyraz "nietrzeźwy" pisze się razem. Odsyłam do lektury słownika ortografii i proszę o poprawę tekstu. Wstyd.
Odpowiedz
0
@ INNE
dnia 06.01.2011, 14:04 · Zgłoś
Dobre dobre he he pozdro dla zaskronca he he
Odpowiedz
0
@ igo
dnia 05.01.2011, 21:34 · Zgłoś
ważne że wszystko ok nikt nie poniósł wielkich obrażeń co do komentarzy o piciu [...] to jest wielkie ostrzeżenie dla utczestników wypadku( i innych pijących i kierujących) proszę wziąść sobie to jako wielkie ostrzeżenie( pozdrawiam trzeżwych kierujących)
Odpowiedz
0
@ bliski ...
dnia 05.01.2011, 16:58 · Zgłoś
do obserwatora - słabo obserwujesz bo wielkie G wiesz i nie bedę sie staczał do TOJEGO poziomu bo bys sie dowiedział kim jesteś .jedną tylko masz racje słuzbówka warty niema bo szefostwo za daleko ma siedzibe i jest jak jest...do czasu ...WIELKI OBROŃCO!
Odpowiedz
0
@ jobak
dnia 05.01.2011, 11:23 · Zgłoś
zaskroncowi wyszly oczy takieeeee :O
Odpowiedz
0
@ sss
dnia 05.01.2011, 08:57 · Zgłoś
A skoro jechała z nim [...] pani [...] a ma prawko i zapewne wiedziała że siada za kółko w stanie wskazującym to chyba też powinna mieć w tym jakiś udział??? A napewno trzeźwa to nie była - DLA PRZESTROGI TEŻ BYM SIĘ ZAJĄŁ GÓWNIARĄ. Ciekawi mnie jak się ta sprawa skończy??? Dostanie zawiasy i na wiochę telewizory przenosić bo tylko to potrafi, ewentualnie z kolegą z tej samej ulicy jakąś budowę okraść.
Odpowiedz
0
@ zzzz
dnia 05.01.2011, 06:25 · Zgłoś
pozdro J
Odpowiedz
0
@ OBSERWATOR
dnia 04.01.2011, 22:30 · Zgłoś
i co d[...] bliski
Odpowiedz
0
@ vvvvvv
dnia 04.01.2011, 22:28 · Zgłoś
nnnn
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 04.01.2011, 22:21 · Zgłoś
Sluchaj ty [...] BLISKI uwazaj abys czasem nie byl DALEKI a co sie tyczy sluzbowki to nie zawsze jest tam gdzie ma byc i to jest nezalezne od dyspozytora Czy ty D[...] nie wiesz o tym a nikt nie posiada warty aby je pilnowac tak jak TY BLISKI PILNUJESZ TEGO CO NIE TRZEBA A NIE SWOJEGO NOSA zapomniales jak byles aktywny a tej formacjii ORMO widac ze masz nabyte umiejetnosci
Odpowiedz
0
@ bliski
dnia 04.01.2011, 19:57 · Zgłoś
do koala ... nie wiem co ma samotne wychowanie dzieci przez Pania [...]do udostępniania słuzbowego auta kazdemu bez wyjatku czy trzezwy czy [...] . pomyśl zanim napiszesz i nie broń nikogo bo gdyby ta słuzbówka była do celów słuzbowych to w noc sylwestrową ze skarpy by się nie staczała a <dzieciaki> były by bezpieczne...i nie wyzywaj tu nikogo od [...].
.
Odpowiedz
0
@ ELOKWENT
dnia 04.01.2011, 19:02 · Zgłoś
JA Rowerem jezdze pijany :) hehe nie no bez kitu dobrze ze nic sie nie stało :) znam obydwoje i było by.. niech każdy pomysli co by było
Odpowiedz
0
@ filio
dnia 04.01.2011, 18:31 · Zgłoś
Skoro wszyscy jestescie tacy madrzy na forum to dlaczego nikt nie powie tego tej rodzinie prosto w oczy, skoro wiekszosc z was to [...] z bryl, ktorych interesuje tylko to zeby obrobic komus [...]e, pojsc do sklepu gdzie pracuje Pani z Błazkowej, ktora z przyjemnoscia doda cos od siebie co w zupelnosci prawda nie jest i przekaze dalej i na konec wyjdzie jakas niestworzona historia . krora nadawala by sie na film kryminalny. To jest fakt, ze ten chlopak popelnil duzy blad, ale to on bedzie za to odpowiadal, a nie wy, wiec pilnujcie swojej [...]y i swoich dzieciaczkow, ktore wcale nie sa tacy swieci jakby sie wam wydawalo, ale to z czasem wyjdzie na jaw i wtedy nikomu z was nie bedzie do smiechu. To jest swieta prawda, ze ktos nie widzi siebie i swojej rodziny tylko wtedy wszyscy maja najwiecej do powiedzenia gdy klotop ma sasiad, a nie wy. Pochwalcie sie moze i Panstwo swoimi przezyciami na forum, wtedy zobaczymy czy bedzie wam milo kiedy ktos bedzie komentowal sprawe choc nie bedzie wiedzial jak bylo naprawde.
Odpowiedz
0
@ GOSC
dnia 04.01.2011, 18:21 · Zgłoś
Do 'koala' A skad ty tyle wiesz o [...] Moze to ty kierowales ,a teraz glupoty piszesz. Jestes za mlody , zeby takie slowa wypowiadac?[...] nalezy solidna kara za firmowe autko ,a bez prawka to kryminal.
Odpowiedz
0
@ syk
dnia 04.01.2011, 18:03 · Zgłoś
[...] jeden z niego i tyle
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 04.01.2011, 17:59 · Zgłoś
auto nie policyjne tylko firmowe pani CH.
Odpowiedz
0
@ do kolala
dnia 04.01.2011, 17:53 · Zgłoś
nie każdego z nas !!! tylko [...] ze skrzywioną psychą siadają za kółko po [...] !! wiec wypraszam sobie !!
Odpowiedz
0
@ umm
dnia 04.01.2011, 16:43 · Zgłoś
jezeli chodzi wam o tego pana co czasem tez peguotem jezdzi to nie o nie go bu[...] chodzi ummm ^^
Odpowiedz
0
@ GMR
dnia 04.01.2011, 16:19 · Zgłoś
SZUMACHER ;D
Odpowiedz
0
@ normalny
dnia 04.01.2011, 15:11 · Zgłoś
Nie rozumiem ludzi, którzy bronią tego [...] tekstami w stylu "taki wypadek może spotkać każdego", a pan "koala" to powinien dostać jakąś nagrodę w kategorii I[...]Roku. Co ma do tego ta kobieta??? Chodzi o to, że [...] się nawalił i wsiadł za kółko. Tak trudno to zrozumieć? Każdemu normalnemu kierowcy, który NIGDY nie wsiądzie za kółko pijany, bo wie, że odpowiada za życie swoje, pasażerów i innych użytkowników drogi, jazda takiego potencjalnego zabójcy podnosi ciśnienie. Jeżdżę odpowiedzialnie i nie chcę, żeby moje dzieci straciły ojca tylko dlatego, że wjechał w niego jakiś narąbany [...]. Jasne? Przestańcie bronić swoich durnych kolesi, bo robiąc to stajecie się takimi samymi [...] jak oni!
Odpowiedz
0
@ AGNIESZKA
dnia 04.01.2011, 14:35 · Zgłoś
d[...] do potegi noc sylwestrowa policji w jasle na kazdym rogu bylo jak mrowek a ten na bani jezdzi czy rozum mu woda juz zjadla?niech posiedzi to moze rozumu mu w [...] nabija :a co do dziewczyny to nic madzrzejsza ale swoj swojego znajdzie
Odpowiedz
0
@ mądry
dnia 04.01.2011, 13:58 · Zgłoś
dopóty [...] wodę nosi, dopóki się ucho nie urwie...
Odpowiedz
0
@ mg
dnia 04.01.2011, 13:33 · Zgłoś
GIGANT haha;)))
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 04.01.2011, 13:30 · Zgłoś
TO POLICYJNE TO AUTO BO Z TAKIM PASEM PRZEZ ŚRODEK ???????????????
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 04.01.2011, 12:54 · Zgłoś
kierowcy w samochodzie nie było. samochód był zdalnie sterowany, skończył się zasięg i samochód zamiast jechać prosto pojechał w prawo:)
Odpowiedz
0
@ fr
dnia 04.01.2011, 12:52 · Zgłoś
Teraz zostało mu jeszcze to niebieskie 407 do zniszczenia, hehe,
i bedzie do kompletu, oj pani [...]a komu Ty auto dajesz...
Odpowiedz
0
@ dd
dnia 04.01.2011, 12:06 · Zgłoś
a ja sie pytam gdzie byli rodzice ;-) ;-) ;-)
yes yes yes yes jestem pierwsza ;-);-)
Odpowiedz
0
@ Do OJ
dnia 04.01.2011, 11:51 · Zgłoś
Tak, jasne połowa ludzi w Jaśle ma odebrane prawo jazdy za jazdę po pijanemu, albo nigdy nie posiadała takiego dokumentu! A druga połowa spada ze skarpy co jakiś czas![...] w czoło.
Odpowiedz
0
@ jurek [...]
dnia 04.01.2011, 11:12 · Zgłoś
Ja wszystko rozumiem ale gdzie byli rodzice jak ten osobnik pił?
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 04.01.2011, 10:42 · Zgłoś
a co to za gościu może jakieś inicjały ?
Odpowiedz
0
@ patosqad
dnia 04.01.2011, 10:39 · Zgłoś
pani/panie oj... ja mam prawko już dłuższą chwile i po [...] nie jeżdżę bo szkoda mi prawka zresztą jak można być takim nie odpowiedzialnym żeby jechać tak nawianym a jak by wpadł w drzewo i on przeżył ale pasażerka by zginęła jak by się wtedy kierowca czuł ale n pewnie by nawet różnicy nie zobaczył
Odpowiedz
0
@ alejjandro
dnia 04.01.2011, 10:37 · Zgłoś
Ja sie pytam poważnie... gdzie byli rodzice ?
Odpowiedz
0
@ HIHIHIHIHIHI
dnia 04.01.2011, 10:23 · Zgłoś
czy on tam zjechal? bo autko wyglada jakby kilka koziolkow zrobilo:)
Odpowiedz
0
@ tytek
dnia 04.01.2011, 10:07 · Zgłoś
kierowca GAMON i tyle cwaniaczek gł[...] itp
Odpowiedz
0
@ do oj.....
dnia 04.01.2011, 09:30 · Zgłoś
No narazie jest śmieszne koleś sie poturlał ze skarpy;)no ale jakby sie komuś coś stało to by nie było ciekawie
Odpowiedz
0
@ koala
dnia 04.01.2011, 08:42 · Zgłoś
witam wszystkich którzy tak intensywnie piszą na tem temat. Posłuchajcie buraki taki wypadek może spotkać każdego z was,nigdy nie wiadomo co kogo w życiu spotka , dobrze że dzieciaki żyją ciekawe czy jak by to było dziecko któregoś z was forumowicze też byście takie bzdury pisali,a jeśli chodzi o rodziców , to od Pani [...] każdy z was powinien z daleka spadać została kobieta sama z dziećmi i daje sobie świetnie rady nie jeden z Was by tak nie potrafił i pewnie to was boli poprostu podłośc ludzka nie zna granic, a tatuś jest jak chcecie z nim pogadać to na Cmentarzu idźcie sobie z nim pogadać może teraz jest trzeżwy bo jak żył to nic tego Pana nie obchodziło , a który z Was kiedykolwiek zapytał się tej kobiety czy nie potrzebuje pomocy? żal mi was jesteście bandą m... która sama nie wie co pisze.
Odpowiedz
0
@ fr
dnia 04.01.2011, 07:42 · Zgłoś
Jeszcze niech tego niebieskiego PEUGOTA 407 roztrzaska i będzie do pary xD
Odpowiedz
0
@ kosa
dnia 04.01.2011, 01:53 · Zgłoś
dobrze mu tak doigrał sie cwaniak jeden
Odpowiedz
0
@ spostrzegawczy
dnia 04.01.2011, 01:52 · Zgłoś
,,W noc sylwestrową kierowca samochodu marki Skoda Fabia miał 1,5 promila [...] we krwi. Mężczyzna nie zachował należytej ostrożności i zjechał samochodem ze skarpy...''-skoro miał 1,5 promila w bani to jak miał zachować tą należylą ostrożność...następny mądry który to pisał!!!
Odpowiedz
0
@ kokoko
dnia 04.01.2011, 00:42 · Zgłoś
auto jechalo bez kierowcy bo bylo zdalnie sterowanie, a zjechalo ze skarpy bo sie zasieg skonczyl
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 04.01.2011, 00:26 · Zgłoś
Ch[...] was wszystkich to obchodzi, oczerniac kogos jest latwo, ktos tu napisal prawde "nie pamieta wół jak cieleciem był". Nie jest to wasza sprawa wiec sp[...] na kilometr od tej rodziny!!
Odpowiedz
0
@ zal
dnia 04.01.2011, 00:14 · Zgłoś
nic ba[...] z brył nie wiecie a sie udzielacie,na tym osiedlu to same [...] i [...] mieszkaja co [...] stare w sklepie siedzą i nagadują jedna na drugą..
Odpowiedz
0
@ oj..................
dnia 03.01.2011, 23:17 · Zgłoś
nie pamięta wół jak cielęciem "buł" założę się ze połowa z was ma za sobą podobne ekscesy tylko nikt sie publicznie na forum nie przyzna.
Odpowiedz
0
@ i
dnia 03.01.2011, 22:54 · Zgłoś
jak mógł zachować należytą ostrożność jak miał 1,5 promila gdyby miał ze 3 to by ją zachował bo siedziałby w domu ewentualnie leżał
Odpowiedz
0
@ ponczo
dnia 03.01.2011, 22:15 · Zgłoś
ALE URWAŁ!!!
Odpowiedz
0
@ gg
dnia 03.01.2011, 21:34 · Zgłoś
Pani Ilono, pisze się Skoda a nie Scoda.
Odpowiedz
0
@ XYZ
dnia 03.01.2011, 21:21 · Zgłoś
A jednak jest sprawiedliwość na tym świecie. Cwaniakował złodziejaszek z telewizorkami pod pachami i pokazał klasę - a właścicielka auta i [...] nie lepsza.
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 03.01.2011, 21:17 · Zgłoś
A dlaczego nie miał prawka???
Bo mu zabrali.
Z takimi to do kamieniołomów.
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 03.01.2011, 21:13 · Zgłoś
Tak to jest jak się jeździ służbowymi autami i pod wpływem [...]. PS Ciekawe Kto pierwszy napisze "Gdzie byli rodzice?"
Odpowiedz
0
@ vw
dnia 03.01.2011, 21:03 · Zgłoś
ahahha to te typy od kwiatków xD ale urwał konkretnie
Odpowiedz
0
@ fr
dnia 03.01.2011, 20:58 · Zgłoś
brawo dla cwaniaka z telewizorami pod pachami,
Odpowiedz
0
@ Jaślak
dnia 03.01.2011, 20:54 · Zgłoś
[...] i z m ! ! ! !
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 03.01.2011, 20:46 · Zgłoś
jeździł jak [...] po oś. bryły to się doigrał k[...] jeden a pani ch[...]powinna się mocno zastanowić komu daje-dawała ten samochód !!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.