Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mianowani na mianowanych

43

14 nauczycieli z jasielskich przedszkoli i szkół miejskich otrzymało akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego. 30 sierpnia Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła, wręczył akty nadania tym nauczycielom, którzy 18 sierpnia przystąpili do egzaminu, przed powołaną przez niego komisją egzaminacyjną.


Nadanie stopnia nauczyciela mianowanego poprzedziło ślubowanie: „Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.”

Akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego otrzymali: Anna Bożek (Przedszkole Miejskie nr 6), Lidia Zięba (Przedszkole Miejskie nr 9), Maciej Ochałek (Przedszkole Miejskie nr 9), Aneta Sajdak – Such (Gimnazjum nr 1), Agnieszka Głowacka – Piekarz (Gimnazjum nr 1), Ewa Rudnicka (Gimnazjum nr 1), Barbara Marek (Gimnazjum nr 1), Sylwia Szura (Zespół Szkół Miejskich nr 3), Joanna Wójcik (Zespół Szkół Miejskich nr 3), Anna Jagielska (Zespół Szkół Miejskich nr 3), ks. Wacław Klimek (Zespół Szkół Miejskich nr 3), ks. Łukasz  Chmielewski ( Zespół Szkół Miejskich nr 3), Magdalena Rak (Zespół Szkół Miejskich nr 4)oraz Tomasz Janusz (Zespół Szkół Miejskich nr 4).

Wszystkim nauczycielom, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego serdecznie gratulujemy.

UM Jasła

Reklama

Komentarze: 43

Dodaj komentarz Widok:
-2
@ Mariola
dnia 15.12.2013, 14:17 · Zgłoś
Fiona Ja też troszkę żartowałam...:) :) :)
Odpowiedz
-5
@ g
dnia 29.10.2015, 20:16 · Zgłoś
Myślcie co chcecie ,ale na ok 150 ludzi na Mszy Św .tylko na mnie patrzył _co prawda przez 1min,ale zawsze coś .Odwrócił wzrok jak się popatrzyłam,Przyznaje ciacho .
Odpowiedz
2
@ Fiona
dnia 15.12.2013, 08:43 · Zgłoś
Mariolka ja żartuję :)
Odpowiedz
-3
@ Mariola
dnia 14.12.2013, 13:41 · Zgłoś
Fiona, nie Jestem aż tak zdesperowana żeby do Niego wdychać, a tym bardziej do zdjęcia! Poza tym z Niego żaden Casanowa, bez przesady :) Choć nie powiem ma coś w sobie...
Odpowiedz
1
@ Fiona
dnia 14.12.2013, 12:39 · Zgłoś
Mariola, nie znam, ale widziałam, uśmiechałam się do Niego całą Mszę nawet na mnie nie spojrzał, możesz jechać i tak pozostanie Ci tylko patrzenie i wzdychanie do zdjęcia. :(
Mariolka ja to jeszcze monitor całuje :) ha ha
Odpowiedz
0
@ Mariola
dnia 13.12.2013, 21:13 · Zgłoś
W sumie zbyt daleko nie mam do Głog... więc kto wie czy nie pojadę...żarcik :)
Odpowiedz
-5
@ Mariola
dnia 13.12.2013, 21:11 · Zgłoś
Oj tam zaraz zainteresowana, ciekawa po prostu, skąd wiesz że w Gło... znasz Ks osobiście ?
Odpowiedz
4
@ Fiona
dnia 09.12.2013, 12:52 · Zgłoś
Mariola widzę, że Ty śledzisz ta stronę, szubka reakcja, musisz być bardzo zainteresowana :)
Odpowiedz
3
@ Fiona
dnia 09.12.2013, 12:47 · Zgłoś
Mariola, bo pojedziesz, będę zazdrosna :(. Miejscowość [...], szukaj :)
Odpowiedz
0
@ Mariola
dnia 08.12.2013, 23:20 · Zgłoś
Fiona, dlaczego nie powiesz, pewnie guzik wiesz...
Odpowiedz
4
@ Fiona
dnia 08.12.2013, 18:07 · Zgłoś
Mariola, ja wiem ale Ci nie powiem :)
Odpowiedz
-1
@ Mariola
dnia 16.10.2013, 19:56 · Zgłoś
Ktoś wie gdzie Jest teraz na parafii ?
Odpowiedz
6
@ Fiona
dnia 16.07.2013, 19:49 · Zgłoś
Mówcie co chcecie ks. Wacław jest przystojny
Odpowiedz
-5
@ Mariola
dnia 09.10.2013, 14:13 · Zgłoś
Oj tak przystojny :) Ten Ks Wacław
Odpowiedz
-1
@ tt
dnia 12.10.2013, 22:08 · Zgłoś
przesada, chyba patrzyłyście po ciemku!
Odpowiedz
1
@ g
dnia 29.10.2015, 20:18 · Zgłoś
oh tak i co z tego?
Odpowiedz
6
@ córka nauczycielki
dnia 01.09.2011, 20:53 · Zgłoś
Nigdy nauczycielem nie zostanę, bo od dziecka wiem czym to pachnie...Papiery w całym domu i brak czasu wolnego dla dzieci i to najczęsciej w niedziele i wolne od pracy dni, bo:
pisze plany, bo wypełnia arkusze obserwacji, bo tworzy karty pracy, albo je analizuje,bo ewaluacja, bo konspekty, bo hospitacje, bo praktykanci, bo wreszcie sprawozdania!!
A bywało, że i dzieci do robienia pomocy angażuje...i(jeszce wykorzystuje ich prywatne przybory !)I wiecznie ma problemy z cudzymi dziećmi i co gorsze przynosi to do domu i się tym szczerze przejmuje, zatruwając życie domownikom. Nawet czasem byłam trochę zazdrosna o te cudze dzieci.
A awanse zawodowe jak robi, to już poprostu szaleństwo i tylko jej rodzina wie ile to zajmuje czasu i nerwów.
A potem załama czyta niesprawiedliwe i [...] komentarze od ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia o życiu nauczyciela...
Odpowiedz
-6
@ teacher
dnia 13.09.2011, 21:45 · Zgłoś
Mamusia niech zostanie dyrektorem szkoły lub przedszkola to se odpocznie od tej roboty - nauczyciela muszą harować a dyrektor ...tylko ...
Odpowiedz
3
@ dragoness
dnia 01.09.2011, 14:38 · Zgłoś
Ludzie! dajcie sobie spokój, bo wam żyłki popękają! Taka nagonka na nauczycieli odbywa się co roku z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, oraz gdy rząd chce znaleźć zastępczy temat przed przegłosowaniem jakiejś kontrowersyjnej ustawy, np. podatku katastralnego. Ludzie, zajęci zagryzaniem kozła ofiarnego, nawet nie zauważą, że na przykład znowu skoczyła cena benzyny, bo rząd podniósł akcyzę. Nie będę pisać "Trzeba było zostać nauczycielem", bo nie każdy przecież ma zamiłowanie lub predyspozycje. Ja na przykład nie mogłabym być politykiem, a jako nauczyciel radzę sobie nieźle. Przecież można zabrać dziecko ze szkoły i uczyć je w domu. Wtedy trzeba będzie zamknąć szkoły, nauczyciele wylecą na bruk, masy będą zadowolone, a ich dzieci [...]. Efekt? Głupimi łatwiej się rządzi. A dobrzy nauczyciele będą uczyć prywatnie.
Odpowiedz
1
@ HALINKA Z JASŁA
dnia 01.09.2011, 11:26 · Zgłoś
Pani Dyrektor z Zespołu Szkół Miejskich nr 1 serdecznie gratuluję,życzę dalszych sukcesów i samych szczęśliwych i pogodnych dni w roku szkolnym i nie tylko.
Odpowiedz
-2
@ gaj
dnia 01.09.2011, 12:07 · Zgłoś
ale sie podlizujesz:)
tu nie ma co gratulowac...
papiery papiery...
awanse zawodowe...
kolejne stopnie
i jest i tez mianowany jak sie czlowiek utrzyma w szkole w zawodzie
Odpowiedz
-4
@ [...]
dnia 01.09.2011, 10:03 · Zgłoś
Czarni [...] ze szkół !!!
Zostawić w spokoju młodzież !!!
Odpowiedz
-6
@ ciekawy
dnia 01.09.2011, 08:59 · Zgłoś
po co [...] tyle forsy ? za pieniądze się modlą za pieniądze śluby dają,odpusty sprzedają każde słowo w grosz zamieniają i jeszcze na etaty do szkół się pchają a rodzin na utrzymaniu nie mają ?
Odpowiedz
-5
@ wojtq
dnia 01.09.2011, 13:15 · Zgłoś
jak to po co? A samochody za co pokupią? A wszystkie te sanktuaria, bazyliki i kościoły za co utrzymają? Jack Daniel's też dużo kosztuje. Noi aby się najeść tak by brzuchy i druga broda rosła też trzeba mieć skąd forsę wyciągnąć.
Odpowiedz
-9
@ cybechłop
dnia 01.09.2011, 07:56 · Zgłoś
a powiadają, że zawód taki ciężki, a nowe buzie się pchają, wszak największa grupa zawodowa w Polsce. Aha a tych dwóch Panów w czerni to czego bedzie uczyć :)
Odpowiedz
-4
@ śmieszka
dnia 01.09.2011, 09:25 · Zgłoś
... o życiu w rodzinie m. in...
Odpowiedz
-2
@ wojtq
dnia 01.09.2011, 13:13 · Zgłoś
o życiu w rodzinie o którym nie wiedzą nic więcej prócz tego jak być wnukiem, synem, bratem...TEORETYCY...rzeczywistość niestety trochę inna niż Wam się wydaje Panowie w czerni...
Odpowiedz
-4
@ figiel
dnia 31.08.2011, 22:26 · Zgłoś
nie ma to jak [...]
Odpowiedz
-2
@ Pikolo
dnia 31.08.2011, 22:25 · Zgłoś
tam na ostatnim zdjeciu jedna pani wygląda jakby połączyć dwa ciała pedagogiczne.
mniej fast food ;-)
Odpowiedz
-2
@ belfer
dnia 31.08.2011, 21:03 · Zgłoś
jak ja dostałem to nikt mi zdjęć nie robił i nie pisał o tym-po co ta szopka? ano żeby było że Burmistrz coś jednak robi ;)
Odpowiedz
-11
@ nominowany
dnia 31.08.2011, 20:39 · Zgłoś
Czytają ile dostali więcej. Rok urlopu na podratowanie zdrowia ponad 100 dni wolnych w ciągu roku,gdzieś około 20 godzin tygodniowo.Mają prawo padać ze zmęczenia.A ile

taki nominowany zarabia to już szkoda mówić
Odpowiedz
14
@ neutralny
dnia 31.08.2011, 22:28 · Zgłoś
Do nominowany
To dlaczego nie poszedłeś na nauczyciela?
Odpowiedz
3
@ belfer2
dnia 01.09.2011, 07:21 · Zgłoś
e głupoty piszesz-ja mam 200 dni wolnych w ciągu roku i pracuje 10 godzin tygodniowo a zarabiam 7tys na tydzień i oczywiście Bora-Bora 3 razy w roku obowiązkowo!
Odpowiedz
7
@ neutralny
dnia 01.09.2011, 09:33 · Zgłoś
belfer2, zapomniałeś o bunga-bunga co weekend ;)
Odpowiedz
-7
@ wstyd
dnia 01.09.2011, 12:05 · Zgłoś
dokladnie
z tym rokiem na podratowanie zdrowia...to jest dopiero czad...
kiedy osoba mloda siedzi
podrozuje i robi co chce i jeszcze pensje ma stala tak jakby pracowala
ludzie czy to sprawiedliwe???!!!
Odpowiedz
-6
@ byla nauczycielka
dnia 01.09.2011, 12:06 · Zgłoś
bo to jeden z najwstretniejszych zawodów
Odpowiedz
-1
@ passat
dnia 01.09.2011, 12:06 · Zgłoś
dobre dobre
Odpowiedz
2
@ chwalipieta
dnia 31.08.2011, 20:03 · Zgłoś
i po co ta szopka? i zdjecia na ktorym wszyscy sztucznie otwieraja...i udaja...ze czytają...
moze powiat jasielski pochwali sie bezrobociem...i prawdziwa rzeczywistością?
Odpowiedz
-1
@ nunek
dnia 31.08.2011, 20:31 · Zgłoś
Ale na pierwszym zdjęciu z uwagą słuchają !!!
Odpowiedz
-2
@ stefan
dnia 01.09.2011, 10:59 · Zgłoś
heh smiech na sali ... ks. przed nazwiskiem a reszta to co??? nie maja mgr??? co za [...] kraj !!! ks. zawsze ma latwiej !!!
Odpowiedz
-1
@ wikary
dnia 01.09.2011, 12:04 · Zgłoś
bo jest kasa...
Odpowiedz
3
@ Kuba
dnia 01.09.2011, 14:19 · Zgłoś
tumoku, ks. to nie jest tytuł zawodowy, ksiądz po seminarium też ma tytuł magistra, wedle twojego myślenia powinno się pisać ks. mgr... do szkoły śledziu!
Odpowiedz
-2
@ stefan
dnia 02.09.2011, 08:05 · Zgłoś
buhahahahaha rozbawiles mnie zacofancu... najlepszy zawod to wlasnie ks :))) myslisz ze jak skonczy seminarium to co? odrazu jest nadczlowiekiem? buhahahahaha zwykly zawod tylko ze on nie musi pracy szukac buhahahaha
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.