Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mianowania dla nauczycieli

29

Nauczyciele jasielskich szkół i placówek prowadzonych przez Powiat Jasielski systematycznie podwyższają swoje kwalifikacje. Dowodem tego są kolejne mianowania, jakie 2 września 2013 roku wręczyli pedagogom Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tadeusz Górczyk i Sekretarz Powiatu Jadwiga Gunia, w obecności Naczelnika Wydziału Edukacji Piotra Zoły i Zastępcy Naczelnika Wydziału Edukacji Andrzeja Papciaka. 

Cieszę się, że nasza młodzież będzie miała bardziej wykwalifikowanych nauczycieli. Mam nadzieję, że wzrośnie ilość uczestników konkursów nie tylko wojewódzkich, ale także ogólnopolskich. Chciałbym Państwu życzyć wszystkiego najlepszego, dalszych sukcesów w pracy zawodowej i satysfakcji z pracy nauczyciela. Raz na jakiś czas to Wy jesteście oceniani, a nie tylko oceniacie – powiedział do mianowanych nauczycieli Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tadeusz Górczyk. 

Nauczyciele przystąpili do egzaminu, uzyskując stopień nauczyciela mianowanego. Podczas egzaminu każdy nauczyciel przedstawił przygotowaną przez siebie prezentację, po której następowała sesja pytań od ekspertów. Egzamin przeprowadziła komisja egzaminacyjna, w skład której wchodzili eksperci z listy Ministerstwa Edukacji Narodowej, przedstawiciel Powiatu Jasielskiego, przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, dyrektor macierzystej szkoły zdającego nauczyciela oraz na wniosek nauczyciela przedstawiciele związków zawodowych. 

Mianowania odebrali:

  • Sebastian Styczyński  - I LO w Jaśle,
  • Ewa Kasperek – I LO w Jaśle,
  • Tomasz Maczuga – I LO w Jaśle,
  • Ks. Łukasz Mariuszyc – I LO w Jaśle,
  • Anna Zoła – II LO w Jaśle,
  • Agnieszka Dzielińska – II LO w Jaśle,
  • Ks. Rafał Tęcza – II LO w Jaśle,
  • Alicja Kamińska – ZST w Jaśle,
  • Iwona Wiśniewska – ZST w Jaśle,
  • Tomasz Dziobek – ZST w Jaśle,
  • Agnieszka Przywara – Szumiec – ZST w Jaśle,
  • Krzysztof Alibożek – ZST w Jaśle,
  • Damian Bartuś – ZST w Jaśle,
  • Agnieszka Mianowska – ZS nr 3 w Jaśle,
  • Bogusław Wiśniowski – ZS nr 3 w Jaśle,
  • Monika Więcek – Furmanek – ZS nr 3 w Jaśle,
  • Ks. Piotr Nowakiewicz – ZS nr 3 w Jaśle,
  • Anna Kawalec – ZS nr 3 w Jaśle,
  • Magdalena Piekarz – ZS nr 4 w Jaśle,
  • Ewelina Dybaś – ZS Trzcinica,
  • Paweł Rolek – CKP w Jaśle,
  • Tomasz Dybaś – CKP w Jaśle,
  • Łukasz Rymarz – CKP w Jaśle,
  • Józef Machlarz – CKP w Jaśle,
  • Dorota Janas – SOSW w Jaśle,
  • Łukasz Jachimek - SOSW w Jaśle,
  • Małgorzata Papciak – SOSW w Jaśle,
  • Agnieszka Kuczała – MDK w Jaśle.

 Starostwo Powiatowe w Jaśle

Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
5
@ qaz
dnia 03.09.2013, 20:54 · Zgłoś
gratuluje a reszcie współczuje tej zawiści!
Odpowiedz
2
@ SZLACHIC
dnia 03.09.2013, 20:20 · Zgłoś
Gratulacje ... ale i tak was zwolnią ...
Odpowiedz
1
@ asd
dnia 04.09.2013, 11:37 · Zgłoś
Mianowanego tak szybko nauczyciela nie zwolnią ;) Gratulacje dla nauczycieli.
Odpowiedz
10
@ matka
dnia 03.09.2013, 20:12 · Zgłoś
Nikt nikomu nie zamykał drzwi przed Szkołą Pedagogiczną...jak tak jest fantastycznie w tym zawodzie to dlaczego sami go nie wybraliście?? Macie teraz szanse by dzieci na nauczycieli wykształcić - dowiecie sie jaki to raj. Ja nie zazdroszczę, dziękuje że nie muszę cudze dzieci (coraz gorsze) uczyć :)))
Odpowiedz
-8
@ Swiete krowy!!
dnia 03.09.2013, 17:04 · Zgłoś
Grupa zawodowa ktorą coraz bardziej sie nienawidzi w kraju, bedą co roku zwalniac ich tysiącami bo niz dobija szkolnictwo,a jak im karte zabiora to juz bedzie szkoda siedziec i meczyc sie z dziecmi.To se ne wrati.I tak wykorzystuja narod polski bo dwie pensje maja za nic.
Odpowiedz
-8
@ j lka
dnia 03.09.2013, 16:50 · Zgłoś
nauczyciele i [...] wykoncza kraj
Odpowiedz
-6
@ rondo
dnia 03.09.2013, 16:27 · Zgłoś
a co ci panowie w [...] tez sa nauczycielami?? od czego moze mi ktos odpowie?
Odpowiedz
1
@ eldorado
dnia 03.09.2013, 15:20 · Zgłoś
A ten co podpisał papiery w marcu o świcie to co tam robi?
Odpowiedz
0
@ malkontent
dnia 03.09.2013, 12:36 · Zgłoś
Ciekaw jestem którzy którzy z mianowanych nauczycieli wychowali olimpijczyków szczebla centralnego, czy też tylko mają wiedzę zdali egzaminy a nie umieją tej wiedzy
przekazać.
Odpowiedz
2
@ rage
dnia 03.09.2013, 15:13 · Zgłoś
z tego co wiem, to pan Styczyński z I LO miał kilka osób na wysokich miejscach w olimpiadach i konkursach z geografii...
Odpowiedz
1
@ qaz
dnia 04.09.2013, 06:56 · Zgłoś
z tego co się orientuję to nie ma musu wychowania olimpijczyka żeby otrzymać awans zawodowy!
Odpowiedz
8
@ jan
dnia 03.09.2013, 12:12 · Zgłoś
nc masz szczerą rację jeżeli chodzi o etatowego członka zarządu mściwość u niego nie ma zngranic
Odpowiedz
3
@ Sven
dnia 03.09.2013, 12:51 · Zgłoś
etatowy członek to mój idol
Odpowiedz
17
@ nc
dnia 03.09.2013, 07:59 · Zgłoś
Etatowy członek Zarządu Powiatu, to najgorszy człowiek w mieście, niesamowicie mściwy i niszczący uczciwych ludzi, po plecach których doszedł do władzy.
Odpowiedz
1
@ I LO:)
dnia 03.09.2013, 07:46 · Zgłoś
Serdeczne gratulacje zwłaszcza dla przefantastycznych nauczycieli z I LO:)
Odpowiedz
13
@ dragoness
dnia 03.09.2013, 07:25 · Zgłoś
Gratulacje dla kolegów! Szkoda że niektórzy nie mają pracy. No ale jeśli szkoły są "równe i równiejsze", a najważniejsza jest polityka prorodzinna, to inaczej być nie może.
Odpowiedz
12
@ kijek
dnia 03.09.2013, 11:17 · Zgłoś
Doskonale to ujełas,najpierw umozliwic naukę i zdobycie stopnia awansu zawodowego,a potem stwierdzic ze sory ale była dla Was praca ale nie ma bo potrzeba klasy po 34 osoby robic ,bo Nam nie chodzi o dzieci wykształcone tylko o oszczędnosci w kasie.
Odpowiedz
1
@ ona
dnia 03.09.2013, 07:20 · Zgłoś
pozdrowienia dla p. Styczyńskiego:) była uczennica.
Odpowiedz
3
@ ol
dnia 03.09.2013, 06:00 · Zgłoś
pic chodzi o kasę
Odpowiedz
2
@ [..]
dnia 02.09.2013, 23:50 · Zgłoś
Dla Powiatu to TRAGEDIA i KATASTROFA budżetowa. Dla nich najlepiej jakby nauczyciele byli po zawodówkach z 2 letnim stażem - wtedy płaciliby 900 pln. Ale obłudą wali, że się z tego cieszą...
Odpowiedz
31
@ Uczeń I LO
dnia 02.09.2013, 22:13 · Zgłoś
Jeszcze niech Pani "profesor" Janina taki tytuł dostaje. Ta szkoła całokowicie schodzi na psy. Układy, układziki i znajomości. Jak bym wiedział, że moja "edukacja" tak będzie wyglądać, olałbym iść do zawodówki. Przynajmniej robote bym miał. A nie matematyka z przedwojenną Miss Polski... Kpina na całej linii
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 03.09.2013, 00:09 · Zgłoś
Czyli tłumacząc tytuł z polskiego na nasze - znowu podwyżki dla biednych przepracowanych nauczycieli, co sobie za państwowe pieniądze przez dwa miesiące leżeli plackiem na plaży w Egipcie i czeka ich jeszcze z 1,5 miesiąca płatnego wolnego w "roku szkolnym"... Wszystkie soboty wolne, żadnych nadgodzin i "ciężka praca" od 8-mej do 14-tej - co 45 minut przerwa na kawę i torcik... Trzynasta i czternasta pensja i Bóg wie co jeszcze...
Odpowiedz
1
@ Ty - Tarzan , ja - Dżejn.
dnia 03.09.2013, 06:33 · Zgłoś
Jeżeli nawet leżeli, to jest to ich sprawa, bo nie za "państwowe pieniądze", lecz za własne, które zarobili. A za "państwowe pieniądze" to wszyscy utrzymujemy partie polityczne.
W budżetówce to chyba nie ma czternastek, a i trzynastki są tylko gdzieniegdzie.
Odpowiedz
0
@ rex
dnia 03.09.2013, 07:18 · Zgłoś
...zapomniałes dodać że jeszcze mają 3 dni wolne w tygodniu. :-)
Odpowiedz
9
@ .
dnia 03.09.2013, 08:12 · Zgłoś
Drogi Tarzanie, a któż Ci stanął na drodze, by się kształcić na nauczyciela i teraz [...] zbijać i brać za to krocie? :)
Odpowiedz
1
@ pamętam
dnia 03.09.2013, 14:49 · Zgłoś
powiem Ci że "janina" 25 lat temu tak samo wyglądała, uczyła niestety tak samo...
Odpowiedz
4
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 03.09.2013, 15:52 · Zgłoś
Dorzucę swoje trzy grosze do tej waszej dyskusji : a mianowicie kogo by nie zapytać pracującego na "garnuszku społecznym " {budżetówka} to "im się należy", nie tylko tyle ile mają, ale jeszcze więcej...
Odgradzacie się od społeczeństwa barierą nie do przebycia, {od tych,którzy na was pracują i utrzymują, o czym zapominacie, taki "organizm" bez "tych ludzi pracy" nie ma prawa bytu, tak samo jest w przyrodzie np: w ulu, czy mrowisku - bez robotnic "rodzina wymiera" } : zrobiliście swoją "solidarność", głosujecie na te partie, które tylko was faworyzują i dają przywileje, a spychacie robotników na margines życia . Dobrze by było jeżeli robotnik za swoja pracę oszacowaną na poziomie nieco powyżej 1tys netto mógł utrzymać siebie i rodzinę, a dzieje się to za waszą zgodą i przyzwoleniem {czy to pośrednim, czy bezpośrednim} - dlatego ta wasza "pogarda" dla tych ludzi odbija się jak w zwierciadle z ich strony dla "waszych elyt"...
Odpowiedz
3
@ absolwent
dnia 03.09.2013, 21:37 · Zgłoś
nie narzekaj. Mnie uczyła przez całe 3 lata i jakos zdałem mature. Ale pamietam te jej docinki i komentarze, włosy rozpuszczone w lecie :)
Odpowiedz
0
@ Rambo
dnia 08.09.2013, 00:32 · Zgłoś
Trzeba było się uczyć też byś leżał plackiem na plaży w Egipcie. Urlop należy się każdemu kto pracuję. Weź się do roboty a nie tylko siedzisz i komentujesz każdy artykuł co się ukaże na tej stronie.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.