Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Michał Rakoczy z powołaniem do reprezentacji Polski U-21

12

Michał Probierz, selekcjoner reprezentacji Polski U-21 ogłosił wczoraj nazwiska wszystkich zawodników, powołanych na zgrupowanie i mecze towarzyskie kadry z Grecją i Łotwą. Na liście powołanych zawodników znalazło się nazwisko Michała Rakoczego, który w ostatnich tygodniach prezentuje doskonałą formę na boiskach PKO BP Ekstraklasy.

Grafika - www.facebook.com/mkscracovia

Utalentowany ofensywny pomocnik, wychowanek UK 6 Jasło, na starcie rozgrywek najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce jest jedną z czołowych postaci układanki trenera Jacka Zielińskiego. W dotychczasowych dziewięciu występach Rakoczy skompletował 4 trafienia i 1 asystę. Gole strzelone Legii, czy też Rakowowi nie umknęły uwadze selekcjonera reprezentacji U-21. Co więcej, pomocnik Cracovii zdobył nagrodę dla najlepszego młodzieżowca lipca PKO BP Ekstraklasy. Znalazł się również w najlepszej jedenastce 8. kolejki sezonu.  

Michał Probierz, który przyglądał się grze jaślanina w meczach Pasów z wicemistrzami Polski oraz Widzewem Łódź postanowił powołać go na najbliższe zgrupowanie kadry oraz dwa mecze towarzyskie. Warto dodać, że Rakoczy swoją karierę reprezentacyjną rozpoczął we wrześniu 2017 r., kiedy jako 15-latek zadebiutował w kadrze U-16.

Reprezentacja młodzieżowa Polski zagra z Grekami (23 września w Białymstoku) i Łotwą (27 września w Suwałkach).   

MD

Napisany dnia: 13.09.2022, 09:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Abka
dnia 13.09.2022, 13:19
Ocena
komentarza:
6
Gratulacje wreszcie ktoś Go zauważył brawo Michał jesteśmy zawsze z Tobą
@ Abka
dnia 13.09.2022, 13:20
Ocena
komentarza:
5
Daj z siebie wszystko.a wiem że Cię stać
@ hhy
dnia 14.09.2022, 08:01
Ocena
komentarza:
-8
kto to jest?
@ Abka
dnia 14.09.2022, 11:53
Ocena
komentarza:
7
Żałuj mało wiesz to jest talent z Jasła tylko nikt się tym nie zajął
@ Abka
dnia 14.09.2022, 11:55
Ocena
komentarza:
1
Michał to chłopak na medal chociaż brakło Mu mamy.Ale głową do góry
@ Kukon
dnia 14.09.2022, 19:05
Ocena
komentarza:
4
[Komentarz nie na temat]
@ kibic z jasielszczyzny
dnia 19.09.2022, 07:19
Ocena
komentarza:
1
Kacper BIESZCZAD [ l. 20 - bramkarz, MIEDŻ Legnica ] pochodzący z Głowienki k. Wrocanki b. gracz KARPAT Krosno z powołaniem do reprezentacji na mecze LIGI NARODÓW. Zaprawdę powiadam wam on kiedyś zastąpi M. NEUERA w BAYERN-nie Monachium
@ Do kibica z ... Krosna
dnia 19.09.2022, 09:26
Ocena
komentarza:
1
Takich Kacprow z Głowienki jest na świecie na peczki,więc nie przesadzaj Stary.Moze niezły chłop ale do Neuera mu daleko
@ Natural Born Leader
dnia 19.09.2022, 12:06
Ocena
komentarza:
0
Kacpra poznałem jeszcze za czasów Beniaminka Krosno.
Wiek i dane się zgadzają, ale ten którego znam nigdy nie grał w Miedzi Legnica XD
@ Do naturalizowanego lidera
dnia 20.09.2022, 11:34
Ocena
komentarza:
0
To jest ten sam Kacper który zaczynał w Beniaminku.Poszedl do Lubina, a teraz jest właśnie w Miedzi
@ Do naturalizowanego lidera
dnia 20.09.2022, 11:40
Ocena
komentarza:
1
Sorki Kacper jest dalej w Lubinie,ale wracają do jego osoby,to jest ten sam co zaczynał w Beniaminku
@ Natural Born Leader
dnia 20.09.2022, 13:05
Ocena
komentarza:
0
Nie no..
Widać że siedzisz w piłce XD
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Urząd Miasta w Jaśle zamierza oszczędzać pieniądze skracając godziny otwarcia orlików

   

  Jasielski magistrat zamierza skrócić godziny otwarcia boisk sportowych typu orlik na Ogródku Jordanowskim i osiedlu Gamrat. Już wkrótce, obiekty, o których mowa, mają być czynne tylko do godz. 18. Wyjątek stanowić będą wyłącznie zajęcia organizowane przez szkółki piłkarskie i kluby sportowe. Uzasadnieniem dla decyzji podjętej przez urzędników ma być konieczność ograniczania kosztów za zużycie energii elektrycznej. Suchej nitki na pomyśle Urzędu Miasta w Jaśle nie zostawiają mieszkańcy, którzy korzystają z orlików w godzinach wieczornych. Mówią wprost, że hasło „Jasło – klimat do sportu” jawi się obecnie jako ponury żart.

 • 180 tys. zł powiat przeznaczy na zakup nowego auta dla starostwa

  Na ostatniej sesji Rady Powiatu w Jaśle większość radnych zgodziła się na zabezpieczenie środków w kwocie 180 tys. zł na zakup nowego samochodu do celów służbowych dla pracowników Starostwa Powiatowego w Jaśle. - Mój kierowca preferuje skodę – podkreślił starosta Adam Pawluś.

 • Jako pierwsi pokonali 30 pięter i 800 schodów. Druhowie Bartosz i Tomasz najlepsi spośród 49 drużyn w kategorii OSP

  W minioną sobotę 1 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyły się IV Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu po Schodach-Wieżowiec 2022, w których udział wzięło 165 drużyn z całej Polski. Tomasz Kurek i Bartosz Maciejowski, druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Święcanach po raz trzeci z rzędu byli nie do pokonania!

 • W trosce o dobrą kondycję psychiczną uczniów, jasielskie podstawówki realizować będą program - „Apteczka Pierwszej Pomocy Emocj

   

  Jasielskie szkoły podstawowe przystąpiły do realizacji programu, którego celem jest rozwijanie u uczniów umiejętności radzenia sobie ze stresem i trudnościami, a także kształtowanie postaw optymizmu, empatii, wytrwałości i wiary w siebie. „Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej” to program skierowany do osób w wieku od 8 do 12 roku życia. Kluczowy wpływ na podjętą przez władze samorządowe Jasła decyzję o wdrożeniu programu, miał apel trzech uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle, w którym domagali się oni podjęcia aktywnych działań w zakresie przeciwdziałania mowie nienawiści.

 • Powiat inwestuje w kolejną wirtualną strzelnicę. Tym razem powstanie w Zespole Szkół w Trzcinicy

  Końcem ubiegłego roku w Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Żmigrodzie oddano do użytku pierwszą w powiecie jasielskim wirtualną strzelnicę. W czerwcu br. Rada Powiatu wyraziła zgodę na powstanie kolejnej w liceum w Kołaczycach. To jednak nie koniec. Ostatnio zabezpieczono w budżecie powiatu 50 tys. zł na budowę wirtualnej strzelnicy w Zespole Szkół w Trzcinicy.

 • Ostatnie pożegnanie Wiktora Barańskiego, wójta gminy Tarnowiec

   

  Rodzina, przyjaciele i kilkuset mieszkańców gminy Tarnowiec towarzyszyło Wiktorowi Barańskiemu w ostatniej drodze. Ciało zmarłego przed kilkoma dniami wójta spoczęło w rodzinnym grobie na cmentarzu parafialnym w Tarnowcu.

 • Kino Helios Krosno zaprasza na kolejną filmową ucztę

   

  Kolejny tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno zapowiada się arcyciekawie. W ramach Projektów Specjalnych, kinomani będą mogli obejrzeć na dużym ekranie między innymi film pt. „Niewierna” z Juliette Binoche i Vincentem Lindonem w rolach głównych.

 • Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów do Krakowa

   

  Od 1 października br. obowiązywać będą zmiany w rozkładzie jazdy pociągów, którymi mieszkańcy Jasła i powiatu jasielskiego podróżują do Krakowa. Ich wprowadzenie wynika z realizacji prac remontowych na linii kolejowej nr 96 (odcinek Tarnów – Stróże). Pociągi PKP IC „Wetlina” i „Bieszczady” kurować będą przez Rzeszów. W przypadku „Hubala” z kolei, na trasie z Jasła do Tarnowa obowiązywać będzie autobusowa komunikacja zastępcza.

 • WIOŚ przedstawił wyniki badań próbek ścieków i wody z Wisłoki. Kontrola inspektorów wykazała m.in. nieprawidłowości w eksploat

  Początkiem września inspektorzy WIOŚ pobrali do badań próbki ścieków i wody z Wisłoki poniżej kolektora oczyszczalni ścieków w Kołaczycach. Wyniki wykazały przekroczenia dopuszczalnych wartości stężeń zanieczyszczeń zawartych w ściekach...

 • Mój dom to… Jasło!

   

  Każde miasto szuka swojej ścieżki rozwoju, która poprowadzi je do miejsca, gdzie jakość życia jego mieszkańców będzie na najwyższym poziomie. Dla mieszkających w Jaśle ludzi właśnie to miasto stało się domem, domem do którego zaprasza się z otwartym sercem i ogromną życzliwością, bo to jaślanie są największym potencjałem tego miejsca. 

 • Osiem kilogramów mniej. Kuracja Pani Magdaleny zakończona sukcesem

   

  Wiosenna Metamorfoza w gabinecie dietetycznym Bonne Sante Jasło dobiegła końca. Pani Magdalena wysłała swoje zgłoszenie i wygrała casting do metamorfozy, a dziś przedstawiamy tego efekty.

 • Przywróć sobie piękny uśmiech dzięki leczeniu implantologicznemu

  Leczenie implantologiczne pozwala na skuteczne i przewidywalne odtworzenie utraconych zębów, w sposób najbardziej zbliżony do zębów naturalnych. Dzięki zastosowaniu implantów zębowych możemy odzyskać piękny uśmiech. Zastosowanie najnowocześniejszych metod leczenia gwarantuje uzyskanie najwyższej jakości i precyzji leczenia. Specjalistycznych gabinetów stomatologicznych nie trzeba daleko szukać. W Jaśle, leczenie implantologiczne oferuje PrecisDENT.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657