Michał Szpak i Dziewczyny w finale X-factor!
Spośród 15-stki, która przeszła castingi w programie X-factor, jurorzy wybrali dzisiaj 9–tkę, którą zobaczymy w finale. Wśród nich znaleźli się Michał Szpak i zespół Dziewczyny z Anną Karamon z Jasła.

Kuba Wojewódzki i Alicja Bachleda-Curuś z grupy najmłodszych wybrali:
* Michała Szpaka
* Mats'a Meguenni
* Adę Szulc

Z grupy zespołów, gdzie wybrała Maja Sablewska i Sebastian Karpiel-Bułecka w koncertach na żywo zobaczymy:
* Sweet Rebels
* Avocado
* Zespół Dziewczyny

Z grupy Czesława Mozila do kolejnego etapu przeszli:
* Gienek Loska
* Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz
* William Malcolm
Więcej na stronie <<<X-FACTOR>>>
Trzymamy kciuki za Michała i Anię!
Red.
