Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Michał Szpak i Dziewczyny w finale X-factor!

220

Spośród 15-stki, która przeszła castingi w programie X-factor, jurorzy wybrali dzisiaj 9–tkę, którą zobaczymy w finale. Wśród nich znaleźli się Michał Szpak i zespół Dziewczyny z Anną Karamon z Jasła.


Kuba Wojewódzki i Alicja Bachleda-Curuś z grupy najmłodszych wybrali:

    * Michała Szpaka 
    * Mats'a Meguenni 
    * Adę Szulc 

Z grupy zespołów, gdzie wybrała Maja Sablewska i Sebastian Karpiel-Bułecka w koncertach na żywo zobaczymy:

    * Sweet Rebels
    * Avocado
    * Zespół Dziewczyny 

Z grupy Czesława Mozila do kolejnego etapu przeszli:

    * Gienek Loska
    * Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz
    * William Malcolm  

Więcej na stronie <<<X-FACTOR>>>

Trzymamy kciuki za Michała i Anię!

Red.

Reklama

Komentarze: 220

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Fanka michała
dnia 05.09.2011, 19:28 · Zgłoś
zagraj kocert w jaśle plis jeztem fanka z jasła
Odpowiedz
0
@ E
dnia 21.05.2011, 18:32 · Zgłoś
oj zazdrosny kraj, bardzo zazdrosny. przyjemnie poniewierać orginalnymi (w pozytywnym sensie) ludźmi?!
co niektórzy mogli by opanować się przed komentarzami o [...] kogokolwiek. to pewnie jakaś obsesja, ta orientacja. jeszcze raz przeczytam tutaj komentarz typu: ''to [...], [...], [...], czy ono'' itp. to zwątpię w otwartość polaków na zmiany. co niektórzy wierzą [...] jakie głoszą politycy, fałszywi chrześcijanie, a talent i orginalność jest obrzydliwa dla nich. to żałosne.
michał jest orginalny, a nie mdły jak co niektórzy. kogoś takiego w polsce potrzeba, ale nie do wszystkich to dociera
Odpowiedz
-3
@ mateusz
dnia 01.05.2011, 16:14 · Zgłoś
Nienawidzę Michała Szpaka,gdyż robi z siebie jakąś [...],przebiera się,maluje i zachowuje jak jakiś [...].
Odpowiedz
-2
@ H
dnia 25.04.2011, 12:29 · Zgłoś
www.anty-szpak.blog.onet.pl

Zapraszam wszytskich zwolenników i antyzwolenników.
Odpowiedz
3
@ Nobody
dnia 22.04.2011, 14:41 · Zgłoś
Po pierwsze to ludzie zauważcie, że jak na razie wygląd, który oczywiście norma nie jest mu całkiem pomaga- zwraca nim na siebie uwagę. Jednak gdyby nie śpiewał swietnie , a tylko "dziwacznie wyglądał" to nie byłoby tu ponad 200 komentarzy na jego temat. Poza tym przesadzacie jak zwykle z tymi tranwestytami i [...].Ilu z was zna go osobiście? Właściwie to nic o nim nie wiecie.Sama tez go nie znam , więc nie zaświadczę , że nie jestem [...], ale gdyby nawet był [...] to śpiewa tak, że nie sposób żapomniec jego głosu.Oczywiście to moje zdanie i NIKT się ie musi z nim zgadzać, ale zastanówcie się czasem czy warto tak go tutaj"obsmarowywac", przecież nic złego wam nie zrobił ani tym jak wygląda, ani tym jak się zachowuje...
Odpowiedz
-4
@ wookie
dnia 22.04.2011, 12:45 · Zgłoś
Głos to nie wszystko, liczy się przede wszystkim charyzma i osobowość, a ten... tzn. "to" jest tylko przebranym polskim Boy Georg'em. Wypali się równie szybko jak niejedna sezonowa kapela, jak np. taki Feel, którym w swoim czasie [...] się połowa polski. Wtedy też się mówiło, że Kupicha ma [...]y głos a ach-ów i och-ów nie było końca. Mimo że Feel był na topie to i tak każdy "normalny" (słuchający muzyki a nie kiczu), nigdy nie kupił ich płyty bo to był, jest i będzie obciach. Ta sama sytuacja powtórzy się w przypadku Miszel, który może i ma warunki wokalne ale obciachem będzie mieć jego płytę. 50% dobrego wokalisty to głos ale cała reszta to osobowość i charyzma- nie mylić z plastikowym kiczem. King for a day, fool for a lifetime.
Odpowiedz
4
@ LubelszczyznaPozdrawia
dnia 21.04.2011, 19:18 · Zgłoś
Michał Szpak to chłopak, który posiada jakiś charakter. Maluje sie, i dobrze, niech się maluje i niech się ubiera tak jak się ubiera. Jest genialny
Odpowiedz
-3
@ lol
dnia 22.04.2011, 12:19 · Zgłoś
Lubelszcz.. tam mieszka wiecej [...] ?
Odpowiedz
3
@ lol
dnia 20.04.2011, 19:01 · Zgłoś
Ciągle krytykuje się wygląd Michała. On jest artystą więc może :D To nasze społeczeństwo jest bardzo wrazliwe na tym punkcie :/ Ludzie np w Stanach czy Angli maja to gdzieś ;/
Odpowiedz
1
@ tiki
dnia 20.04.2011, 09:21 · Zgłoś
[...] szczekanie...opluć bliźniego i iść do komunii...najgłośniej śpiewać w pierwszych rzędach kościoła...wrócić do domu pobić żonę...pobić dzieci...kląć...jasielski katolik...żeby sąsiad nie miał lepiej...żeby czasem komu się lepiej nie działo...donieść trzeba do skarbówki...a przy okazji rysnąć kluczem nowy samochód sąsiada...a co, napewno złodziej, bo skąd ma...co by tu jeszcze [...] zanim pódzie spać...a rano...rano będzie lepszy, nowy dzień...popatrzy w lustro na zwyrodniałą [...] i zacznie dzień od narzekania...jasielski katolyk
Odpowiedz
1
@ power_kasia
dnia 20.04.2011, 09:21 · Zgłoś
Kiedyś Stanisław Lem powiedział piękne zdanie - "Gdyby nie internet, nie wiedziałabym, że na świecie jest tylu i_d_i_o_t_ó_w" - ludzie mniej telewizora proszę Was ! Więcej książek ! Fascynacja tranzystorem jest porażająca :(
Odpowiedz
1
@ wypchany ptak
dnia 20.04.2011, 02:04 · Zgłoś
On jest taki piekny że powinien wystarctować w konkursie palem w Murowanej lipnicy
Odpowiedz
-4
@ POstepowy
dnia 19.04.2011, 21:28 · Zgłoś
Bleeee niedobrze mi jak go widze , sciongcie to z pierszej strony .
Odpowiedz
1
@ xd
dnia 20.04.2011, 08:40 · Zgłoś
osobą w twoim otoczeniu też pewnie niedobrze :))
Odpowiedz
3
@ Krakowski obwarzanek
dnia 19.04.2011, 19:55 · Zgłoś
Opanujcie się ludzie !
Takim jadem od Was jedzie, że aż strach to czytać.
Zaczęła się jazda od Olgi, której bądź co bądź udało się zaistnieć w większym mieście. Sytuacja była analogiczna do tej : zaczęły się oszczerstwa, obmowa, jej ocena... Teraz to samo czeka na Michała...
Czy Wy nie możecie zaakceptować tego, że komuś udało się coś osiągnąć?? Może weźcie się do roboty a nie ograniczajcie swojego życia do monitoru i komentowania wyglądu innych :)
Odpowiedz
-2
@ Powiatowy
dnia 19.04.2011, 19:33 · Zgłoś
Prędzej Gienek stanie na Losce jak Michał wygra ten program!
Odpowiedz
3
@ pozytywnie
dnia 19.04.2011, 19:04 · Zgłoś
Swoimi wypowiedziami większość z was pokazuje jedynie,jakimi [...] jesteście. Nie potraficie zaakceptować kontrowersyjnej osoby,mimo, że ciągle mówi się, że w muzyce każdy jest do siebie podobny-ciągle ten sam kicz. W przypadku Michała jest inaczej. Umie promować siebie, ma swój image i najważniejsze talent. Żaden z uczestników nie udzielał tylu wywiadów co on, żaden nie wzbudzał takich kontrowersji. I to właśnie jest świetne.
Uwielbiam głos Michała i to jest dla mnie najważniejsze. Zamierzam na niego głosować, niech choć raz ktoś wypromuje nasze miasto na większą skalę.
Odpowiedz
-1
@ krs
dnia 20.04.2011, 17:37 · Zgłoś
kontrowersje sa świetne ...tylko patrzeć jak następny [...] się wysmaruje a spiewać będzie tyłem...O TO CHODZI...TAK TYLKO PYTAM
Odpowiedz
86
@ Xfactor
dnia 19.04.2011, 16:36 · Zgłoś
Nie ma bata!;D Jasło najlepsze trzymam kciuka za Ciebie Michał!;D Nawet ja nie wygrasz(nie chce peszyć) to i tak już daleko zaszedłeś!;) Pozdrawiam i Gratulacje!:D
Odpowiedz
-1
@ Kibic X-FAKTOR
dnia 19.04.2011, 15:55 · Zgłoś
Ja wierzyłem w Michała Szpaka ze dojdzie do finalu popatrzcie jak koles ladnie spiewa on poprostu czuje sie na scenia jak ryba w wodzie scena to jest jego rzywiol jak widze to kazdy sie czepia jego ubioru przeciesz chlopak ma swoj styl jest poprostu originalnym chlowiekiem kazdy sie ubiera jak moze kazdy ma swoj styl ubioru to tak jak ja bym wyszedl w gumiakach i bym sie tak lansowal po jasle to daje se leb ucioc ze tak samo by sie smiali ze mnie jak z Michała ja sie z niego nie smieje bo chlopak ma swoj styl ubioru i jak ogladalem pierwszy odcinek X-FAKTORA to mi sie to nie podobalo jak publicznosc sie smiala z Michała i moim zdaniem Kuba Wojewodzki dobrze postapil z publicznoscia ktora sie smiala z Michała i jeszcze chcialbym powiedziec jedna rzecz ze poprostu jak by nie patrzyl dostal sie do finału to jak bedzie głosowanie na michala poprzez sms to my jako jaslanie zaglosujmy na niego bo chlopak jest tego wart no poprostu zasluzyl na kariere pomozny mu nie wstydzmy sie tego ze mamy takie mieszkanca Jasła badzmy z niego dumni i cieszmy sie ze z takiego jasla wyjdzie nam taki artysta zadbajmy o jego kariere i uszanujmy jego styl ubioru

Pozdrawiam:)
Odpowiedz
-14
@ xxx
dnia 19.04.2011, 13:59 · Zgłoś
[...] [...] z naszego Jasła
Odpowiedz
1
@ dragoness
dnia 21.04.2011, 13:05 · Zgłoś
No to co tu jeszcze robisz? Żegnamy.
Odpowiedz
-6
@ Gonzo
dnia 19.04.2011, 13:33 · Zgłoś
Misiel a [...] kisiel :-P
Odpowiedz
7
@ Monia
dnia 19.04.2011, 13:25 · Zgłoś
On jest super fajny ma styl i zajewajny ma glos.A wy piszecie takie bzdury bo mu poprostu zazdroscicie.Szkoda wam ze nie mozecie byc na jego miejscu.wyjdzcie wy na scene i zaspiewajcie przed cala publicznoscia ale wy nie wyjdziecie bo by was trema zjadla.Pozdrawiam i trzymaj sie Michal
Odpowiedz
-9
@ ROSS
dnia 19.04.2011, 12:27 · Zgłoś
ALE MISZEL WYGLĄDA JAK JENNIFER ANISTON!
Odpowiedz
10
@ generał
dnia 19.04.2011, 12:22 · Zgłoś
Znam kilka dziewczyn z Jasła które sie tez wybiły na ulicach wiekszych miast , kilku małolatów o których tez trabili w TV - tyle ze paski mieli na oczach , I zawsze sie ciesze gdy taki kolejny misiel sie wybija - mam nadzieje ze wszyscy razem wybili sie raz na zawsze z mojego Jasła .
Odpowiedz
3
@ Jesteś wielki!
dnia 19.04.2011, 11:52 · Zgłoś
Szanse na pokazanie się i wybicie z tak małej miejscowości jak Jasło są marne.. Więc cieszmy się czyimś sukcesem! Michał do boju :)
Odpowiedz
4
@ krynia
dnia 19.04.2011, 10:57 · Zgłoś
Panie Michale,jestes pan <WIELKIM> jestesmy dumni,ze w Jasle mamy tak uzdolnionego mlodego.Gratulujmy,jestes wspanialy,sliczny masz glos,piekne wlosy i ta przesliczna buzka aniola,gratulacje takze dla rodzicow,ktorzy maja tak cudowne dziecko,trzymamy kciuki za Toba,bo wierzymy w Ciebie ze nagroda tylko przysluguje Tobie,pozdrawiam goraco.
Odpowiedz
-4
@ dziecko
dnia 19.04.2011, 14:19 · Zgłoś
Rzeczywiście wygląda jak dziecko płci nieokreślonej, które należało by ostrzyc, [...] i dać do przedszkola. Wtedy dopiero byłoby cudownym dzieckiem, dumą miasta i rodziców. Janioły wygladaja inaczej i daleko mu do śpiewu anielskiego - znacznie mu bliżej do wizerunku baranka - odgłos wydaje taki sam. Daleko nie zajedzie na wizerunku odmieńca jeżeli nie widać talentu. Samo opakowanie nie wystarczy.
Odpowiedz
-9
@ Mega gwiazda
dnia 19.04.2011, 10:47 · Zgłoś
niedobrze się robi patrząc kolejny dzień na ślinienie o plastkikowych gwiazdkach które po sezonie znikną .
Odpowiedz
1
@ PEDAGOG
dnia 19.04.2011, 14:14 · Zgłoś
MICHAŁ SUPER GŁOS TAK TRZYMAJ NIE SŁUCHAJ TYCH ZAZDROŚNIKÓW, CI KTÓRZY NIC NIE POTRAFIĄ NAJWIĘCEJ MAJĄ DO POWIEDZENIA. TYLKO NIE PRZEGINAJ ZE STROJEM NARÓD POLSKI JEST MAŁO TOLERANCYJNY. SZKODA ŻEBY TO CIĘ ZGUBIŁO !!! TYLKO TY JESTEŚ KRÓLEM. NIE CHCĘ ABY ADA WYGRAŁA. ŚPIEWA JAK KAŻDY PRZECIĘTNY, A NA DODATEK MASKUJE SIĘ JAKA TO SKROMNA, A JEJ TELEDYSK OBRAZUJE CO POTRAFI.KUBA MÓWIŁ, ŻE NIE WIADOMO JAK PORADZI SOBIE NA SCENIE A TU OKAZUJE SIĘ, ŻE MA TO JUŻ ZA SOBĄ.X FACTORY TO PROGRAM DLA WYBITNYCH, KTÓRZY NIE UCZYLI SIĘ ŚPIEWU. MICHAŁ ŻYCZĘ POWODZENIA, TROCHĘ POKORY, WARTO. ZAUFAJ. JA TO JUŻ PRZERABIAŁAM NA INNEJ PŁASZCZYŹNIE I MNIE TO ZGUBIŁO.PIĘKNY GŁOS MASZ PAMIĘTAJ.
PEDAGOG
Odpowiedz
1
@ Slow
dnia 19.04.2011, 09:14 · Zgłoś
Wyglad mnie wali , ale spiewac to nie za bardzo , niepewny głos taki przecietny jakich setki słychac w pseudo rozgłosnich , 30+ -latkowie pamietają "Śpiącego" ? Ten to miał głos i patrząc na niego czuło się że gość żyje tekstem
Odpowiedz
7
@ jaslanka:)
dnia 19.04.2011, 09:12 · Zgłoś
nieznam michała ale dlamnie super spiewa fajnie ze jest ktos taki z jasła a co do jego stylu to poprostu jest jaki jest to lubi i nierozumie dlaczego wszyscy sie czepaja jego wygladu :)piszeszecie jak by to z wami było cos nie tak :)pozdro
Odpowiedz
7
@ jaś
dnia 19.04.2011, 09:01 · Zgłoś
Do wszystkich,którym nie pasuje wizerunek Michała.
Dlaczego takimi obelgami nie obrzucacie muzyków np Metalliki i innych zespołów wyglądających całkiem tak samo.
A poza tym bardziej denerwują mnie dresiarze ,którzy wyglądają jak potencjalni bandyci.
Odpowiedz
0
@ takaja
dnia 07.05.2011, 22:38 · Zgłoś
...a czy oni wiedzą co to METALLIKA ? wątpię ...
Odpowiedz
-5
@ evil
dnia 19.04.2011, 07:59 · Zgłoś
Wcale az tak dobrze nie spiewa w dodatku [...]
Odpowiedz
-4
@ Morg
dnia 19.04.2011, 09:35 · Zgłoś
czy [...] czy nie jego broszka ;) ale spiewa słabo a juz kawełek VOXu w Jego wykonaniu bardzo przecietny .
Odpowiedz
3
@ kot
dnia 19.04.2011, 04:41 · Zgłoś
jedziesz po wyzwolonym człowieku od tego w czym ty jeszcze bedziesz dlugo tkwił albo nawet tego nie powąchasz bo nawet psełdonim na tym zje... forum masz anonimowy.idz na scene i pokaż to wszystkim jaki jesteś dobry mimo tego ze masz faze na balansowanie stylem damsko meskim?dał byś rade??wiec pomysl
Odpowiedz
0
@ Radziecka buda dla Azora
dnia 19.04.2011, 00:19 · Zgłoś
Tyle zawisci a tu wielki tydzień - trzeba wzorem naszego kochanego prezydenta chwycić palemy w dłoń i bez kłótni i bulu przygotowywac sie do radosnych chwil :-P
Odpowiedz
-4
@ Promil%
dnia 19.04.2011, 00:05 · Zgłoś
chcecie znać prawdę? to jest dziewczyna uwięziona w ciele chłopaka, styl stylem, ale po co te paznokcie itd. Patrzcie na te jego ruchy, nienaturalne dla chłopaka, zaraz zaczniecie jechać mnie za prawdę i że mu zazdroszczę <hahaha> Piszecie, że to wolny kraj tylko, że są pewne granice, których przekraczać się nie powinno, mógł [...] jakieś hormony lub coś innego, na dobre by mu to wyszło:) bo jest bardziej dziewczyną niż chłopakiem.. Podnieta teraz, bo trochę rozsławił Jasło i wszyscy nagle się podlizują.
Odpowiedz
1
@ takaja
dnia 07.05.2011, 22:34 · Zgłoś
Ty - Promil%- weź sobie hormony na głowę... jak najszybciej !!!
Odpowiedz
5
@ dario
dnia 18.04.2011, 22:09 · Zgłoś
super chłopak i ma talent
Odpowiedz
2
@ mila
dnia 18.04.2011, 22:07 · Zgłoś
[...] opinie, zazdrość i kompleksy, Michał tak trzymaj!!!
Odpowiedz
13
@ DAWID
dnia 18.04.2011, 21:31 · Zgłoś
niektóre komentarze sa zbedne. chłopak ma taki styl , i tak sie ubiera jak mu pasuje. wolny kraj. a ci który pisza [...] komentarze , są poprostu zazdrosni. ciekawe czy ktos własnie z was wystąpil by w takim programie . nieeeee bo byl by obciach . jestescie obłudni, i poprostu zazdrosc wam . tyle
Odpowiedz
1
@ kka
dnia 18.04.2011, 21:10 · Zgłoś
teraz wszyscy jaki to on utalentowany i w ogóle a jak wcześniej próbował zrobić coś ze swoim zespołem to wszyscy Ci wielcy obrońcy się z niego śmiali
Odpowiedz
5
@ gollu
dnia 18.04.2011, 21:03 · Zgłoś
Oj ale zazdrość przez was przemawia masakra. Macie dość że jesteście bez wyrazu? Że wasze życie ogranicza się do czterech ścian, komputera i galerii jasło ? Nikt wam nie broni reprezentować jasło w taki sposób w jaki by wam odpowiadał, prosze bardzo idźcie i wy pokażcie na co was stać czekamy. Zawiść zazdrosc zamiast starać się mieć więcej...
Odpowiedz
4
@ Jasło:)
dnia 18.04.2011, 21:02 · Zgłoś
Wercia masz racje wieksza połowa zazdrosci Michałowi ze jest o nim glosno i wypisuje glupoty na jego temat.Michał mało ze dobrze spiewa to i dobrze wyglada nie jest zwyklym normalnym gosciem tylko wyroznia sie i swoja uroda i swoim stylem i dodam jeszcze ze jemu nawet nie jest potrzebna wygrana tego programu bo on i tak zaszedl juz daleko i czy wygra czy nie i tak bedzie swoje robil ale fajnie by bylo jakby wygral wtedy wszystkim by szczeny opadły he Trzymam w kciuki za Michała powodzienia!
Odpowiedz
8
@ Wercia
dnia 18.04.2011, 20:28 · Zgłoś
Ludzie ale wy sie go czepiacie nie ładnie bardzo nie ładnie jesli wam sie nie podoba to prosta sprawa nie ogladajcie i nie wypisujcie durnych komentarzy jestem wieciej niz pewna ze polowa z was pisze tylko dlatego tak glupio bo mu zazdrosci powinnismy byc dumni ze w naszym Jasełku mamy takiego Michała gosc ma kawal glosu i dobrze wyglada i o to chodzi wyroznia sie robi szum kolo siebie samym swym wygladem i to jest fajne mi jak najbardziej sie to podoba:)nie badzcie [...] bo zagrania by nawet nikt na niego nie popatrzyl bo tam ludzie chodza dziwacznie ubrani i jest to u nich normalne a taki Michal jak idzie miastem wszyscy sie za nim ogladaja i to juz nie jest fajne ale naszczescie Michal ma to gdzies i bardzo dobrze:)Powodzienia Michał!!!
Odpowiedz
-5
@ rondo głupoty
dnia 18.04.2011, 20:48 · Zgłoś
[...] się chce cały dzień w kółko to samo .
Odpowiedz
5
@ Święcany
dnia 18.04.2011, 20:24 · Zgłoś
Rób swoje i nie zwracaj uwagi na zazdrosnych !
Święcany są z tobą :D
3maj się!!
Odpowiedz
-2
@ kasia
dnia 18.04.2011, 20:14 · Zgłoś
gratuluje, super ze sie dostales ale twoj wyglad i zachowanie naprawde moze cie zdyskwalifikowc - polska jeszcze nie jest gotowa na takie osoby - ale zycze powodzenia (bede trzymala kciuki)
Odpowiedz
10
@ ola
dnia 18.04.2011, 20:12 · Zgłoś
MICHAŁ gwiazdo Ty nasza podkarpacka,jestem taka dumna że mieszkam niedaleko Ciebie,niedaleko tak wspaniałego człowieka jakim jesteś!!!Uwielbiam Twój głos Trzymam kciuki chłopaku za Ciebie!!!...
Odpowiedz
0
@ van door honk
dnia 18.04.2011, 20:54 · Zgłoś
to się z nim umów
Odpowiedz
9
@ tiffani*
dnia 18.04.2011, 22:25 · Zgłoś
gwarantuję Ci, że wiele by się z Nim umówiło, gdyby tylko zechciał... ;p
Odpowiedz
5
@ [...]
dnia 19.04.2011, 08:51 · Zgłoś
ja naprzykład fajny jest ładny...:)
Odpowiedz
3
@ www
dnia 18.04.2011, 19:52 · Zgłoś
bartula gdzie TY chodziles do szkoly jak takie bledy robisz:D Michal tak trzymaj:)
Odpowiedz
8
@ Ortanus
dnia 18.04.2011, 19:51 · Zgłoś
Michał wierzymy w ciebie całe Jasło wierzy!
Odpowiedz
-9
@ van door honk
dnia 18.04.2011, 19:50 · Zgłoś
ia to twierdze że gwiazdka jak szybko się pojawiła na niebie tak szybko spadnie i to było by tyle...
Odpowiedz
-7
@ ...
dnia 18.04.2011, 19:38 · Zgłoś
osiagnac cos tak, ale nie kosztem wygladu.
Odpowiedz
7
@ aa
dnia 18.04.2011, 19:00 · Zgłoś
Ja go nie znam ale i tak go szanuje za to jak spiewa bo ma talent!!!
przyznaje ze jest [...] ale SZACUN!!!
Każdy z was by chciał to osiągnąc co on
Odpowiedz
-7
@ aaa
dnia 18.04.2011, 20:33 · Zgłoś
A co On osiągnął? chyba jak na razie dno?
Odpowiedz
7
@ aaa
dnia 18.04.2011, 18:43 · Zgłoś
NAJBARDZIEJ CIEBIE ŻAL "RENA"A O RODZICÓW MICHAŁA SIĘ NIE MARTW BO NA PEWNO SĄ Z NIEGO DUMNI.A MICHAŁ JEST JAK NAJBARDZIEJ NORMALNY!!!
Odpowiedz
9
@ pysia
dnia 18.04.2011, 18:43 · Zgłoś
Michal tak trzymaj
Odpowiedz
4
@ kura domowa
dnia 18.04.2011, 18:37 · Zgłoś
Zazdrosnicy!Oto cale PISlo,,,
Odpowiedz
-4
@ Kr_
dnia 18.04.2011, 17:46 · Zgłoś
Ada Szulc według mnie 2x lepiej spiewa od tego Mishela ;s
Odpowiedz
7
@ VAMPUR;)
dnia 18.04.2011, 16:59 · Zgłoś
MICHAŁ SZPAK jest git majonez i nikt nic mu nie ma prawa zarzucać niech lepiej popatrzy na siebie ZAZDROŚĆ was zżera.
Odpowiedz
-9
@ Ankalesba
dnia 18.04.2011, 17:13 · Zgłoś
majonez , aha zawsze mnie ciekawiło czy jedziecie na sucho , teraz wiem
Odpowiedz
-13
@ rena
dnia 18.04.2011, 16:55 · Zgłoś
Wygra, nie wygra... Ale wstyd jaki przynosi Rodzicom, Rodzinie już na zawsze do nich przylgnie. Mnie jako Jaślaninowi także jest przykro, że Taki? Taka? przyznaje się, że jest z Jasła. Ale cóż NORMALNY CZŁOWIEK nie ma szans u Wojewódzkiego czy w TVN.
Jednak najbardziej Rodziców żal!
Odpowiedz
5
@ duma
dnia 18.04.2011, 19:35 · Zgłoś
Bardzo Cię proszę "rena" o odpowiedź, na jakiej podstawie Ty twierdzisz, że on przynosi wstyd rodzicom oraz rodzinie? bo ja mając takiego syna byłabym bardzo dumna z niego. Wytłumacz również co rozumiesz poprzez stwierdzenie "normalny człowiek" , według jakich kryteri kierowałaś się formułując te słowa?
Pozdrawiam wszystkich tu piszących , a za Michała trzymam kciuki.
Odpowiedz
-12
@ krupa wójewdzki
dnia 18.04.2011, 16:51 · Zgłoś
Został tylko dlatego, bo prosiła mnie o to Maja, inaczej dawno było by po zabawie. Pozdrawiam wszystkich "jaślan", widzę że macie niezły ubaw!
Odpowiedz
-2
@ bartula
dnia 18.04.2011, 16:44 · Zgłoś
Wstyd mi za tego człowieka po podstawuwce .
Odpowiedz
2
@ Patu
dnia 18.04.2011, 16:08 · Zgłoś
MICHAŁ WYGRA! Albo Meguenni, ale raczej Michał!
Odpowiedz
3
@ edzia
dnia 18.04.2011, 16:06 · Zgłoś
michał musi wygrac...jest najlepszy!!!
Odpowiedz
1
@ :))
dnia 18.04.2011, 15:57 · Zgłoś
Michał jest genialny! Jego styl mnie zachwycił, rewelka
Odpowiedz
-7
@ :)
dnia 18.04.2011, 16:50 · Zgłoś
Genialny [...] chyba chciałes napisac
Odpowiedz
-8
@ nożyczki fryzjera
dnia 18.04.2011, 17:14 · Zgłoś
raczej bezgenitalny :-P
Odpowiedz
5
@ ja
dnia 18.04.2011, 15:57 · Zgłoś
super!!!gratuluje z calego serce trzymam kciuki Michał:)patrzylam na program z niecierpliwoscia i chcialam zebys pokazal tym wszystkim zawistnym ludziom ktozy pisali ze juz odpadles wiedzialam ze dasz rade ZYCZE CI BYS WYGRAL!!!
Odpowiedz
-9
@ Marcin
dnia 18.04.2011, 15:56 · Zgłoś
ja myślę, że zrobił loda Kubie i dlatego przeszedł:)
Odpowiedz
5
@ tralala
dnia 18.04.2011, 15:25 · Zgłoś
ale jestescie zawistni, [...] ludzie, tylko zadzdrosc i nienawisc
Odpowiedz
-14
@ hjk
dnia 18.04.2011, 14:43 · Zgłoś
[...] jak widze tego transwestyte
Odpowiedz
5
@ fanka
dnia 18.04.2011, 14:42 · Zgłoś
a jaki [...] puścił plotkę te Michał się nie dostanie do 9-tki?? no cwaniaczku ponoć byleś na widowni tylko to ci nie wyszło bo jak byś nie zauważył to wybory dziewiątki nie były na sali tak jak poprzednie a w "domach" jury. i nie było tam żadnej widowni :D blahahahahha osłabiłeś się. BRAWO MICHAŁ !!! TAK TRZYMAJ!!!
Odpowiedz
-1
@ ilona
dnia 18.04.2011, 14:36 · Zgłoś
Bądź bardziej męski,bo Twój wygląd zaczyna razić
i przeszkadzać innym,a napewno wygrasz!
Odpowiedz
2
@ SCREAM :O
dnia 18.04.2011, 14:28 · Zgłoś
lica mnie od śmiechu bolą :D
Odpowiedz
9
@ 40+
dnia 18.04.2011, 14:11 · Zgłoś
Gratulacje dla Ani i Michała, oczywiście dalszych sukcesów życzę w tych trudnych polskich realiach.
Odpowiedz
4
@ Aneta
dnia 18.04.2011, 14:10 · Zgłoś
X -factor to program , w ktorym szukają talentu , a nie top model czy cos w tym stylu !
Więc oszczedzcie uwagna temat jego wyglądu , a zacznijscie sluchać glosu !
Odpowiedz
-5
@ Max
dnia 18.04.2011, 16:41 · Zgłoś
Zacznijcie mysleć , zamiast dawac sie wkrecac ze to szukanie talentu . Szukaja ale bubków których potem wykorzystaja by zarobic kase a potem kopna [...]... .
Odpowiedz
4
@ kasiaaaa
dnia 18.04.2011, 13:51 · Zgłoś
gratuluje Michałowi ale wielkim zaskoczeniem negatywnym oczywiscie dla mnie było to ze zamiast tej takiej dziewczyny w czarnych włosach chyba Ania miala na imie przeszła ta Ada:/
Odpowiedz
6
@ fan
dnia 18.04.2011, 13:36 · Zgłoś
brawo Michał dziewczyny też się dobrze spisały
Odpowiedz
-2
@ fanmajkela
dnia 18.04.2011, 13:55 · Zgłoś
To Michał nie jest dziewczyną ??? nie zartujcie .
Odpowiedz
6
@ Aga
dnia 18.04.2011, 13:29 · Zgłoś
Powodzenia! Trzymam kciuki:)
Odpowiedz
-8
@ Jaślok
dnia 18.04.2011, 13:04 · Zgłoś
Pasowało by mu nazwisko Gienka;]

Ps.
Do Gienka Loski żaden z uczestników nie ma nawet podejścia...
Odpowiedz
-5
@ Miszel
dnia 18.04.2011, 13:04 · Zgłoś
Dziekóje wszystkim kturzy trzymali za mnie kciuki :)
Odpowiedz
2
@ słownik
dnia 18.04.2011, 13:43 · Zgłoś
A ja Was tez pozdrawiam POlskie [...] .
Odpowiedz
-4
@ inspektor erektor
dnia 18.04.2011, 12:57 · Zgłoś
To on nie jest hetero?
Odpowiedz
-16
@ aa
dnia 18.04.2011, 11:52 · Zgłoś
W rundach finałowych wystąpi w sukience na ramiączkach i szpilkach. Facet bez jaj.
Odpowiedz
-19
@ ALe boooli
dnia 18.04.2011, 12:37 · Zgłoś
Masz racje, przeszczep [...] i muszelki, kieca szpile i wypnie xD
Odpowiedz
3
@ Tosib
dnia 18.04.2011, 12:39 · Zgłoś
Ty aa popie^^^ to w czym wystąpi! ważne ,że ma głos a nie to co założy na siebie! Ja jestem ciekawa jak ty wyglądasz..podejrzewam ,że [...] u ciebie to norma :D.Jak ty oceniasz ludzi po wyglądzie to ja ci gratuluje ;-)
Odpowiedz
-4
@ rejestrator
dnia 18.04.2011, 13:56 · Zgłoś
Toshib to rodzina czy może sam miszel ? Bo widzę że wyskakujesz za kazdym razem w obronie ?
Odpowiedz
-7
@ aa
dnia 18.04.2011, 17:54 · Zgłoś
Skoro nie ważne w czym wystąpi niech wystąpi na golasa - to się okaże czy Michał czy Michalina.
Istnieje coś takiego jak dobry smak w ubiorze tez, a widzę, ze pojawia się drugi pa-Jacykow z Jasła.
Odpowiedz
-5
@ Gall
dnia 18.04.2011, 23:20 · Zgłoś
masz racje bez jaj facet ale śpiewa jakby je miał. Więc pewnie to ono ;)
Odpowiedz
2
@ Toshib
dnia 19.04.2011, 07:46 · Zgłoś
a co ty myślisz ,że tylko w obronie rodziny się staje? Michał ma jeszcze ludzi którzy są za nim ;-] Widocznie za tobą nigdy nikt nie stanął i dlatego ciebie tak to dziwi ; o
Odpowiedz
4
@ Fanka
dnia 18.04.2011, 11:40 · Zgłoś
Michał był świetny, aż ciarki przechodzą po csałym ciele jak sie go słucha. TZRYMAM KCIUKI!!!
Odpowiedz
2
@ Jan Chromosom Pasek (z Łasiczką)
dnia 18.04.2011, 11:15 · Zgłoś
Sam wokal to jest instrument, narzędzie. Umieć samemu skomponować muzykę, napisać mądry tekst (który będzie w jakimś stopniu związany z przeżytymi emocjami, zdarzeniami, z własną biografią). Jak np. Bruce Springsteen, David Bowie - to jest sztuka. Odtwarzanie przemielonych już schematów to marnowanie talentu. Powinien powstać program, w którym cała piosenka powstaje od początku (ma zadany tylko temat). Nikt nie zauważył, że te całe talenty, [...] i inne tego typu programy płodzą nieporadnych pseudoartystów napędzanych siłą marketingowych sztuczek. Feel?
powodzenia ...

ps. dobre polskie współczesne zespoły można policzyć na palcu jednej ręki (pracownika tartaku)
Odpowiedz
2
@ egf
dnia 18.04.2011, 16:57 · Zgłoś
ale przecież on ma swój zespół i wwłasne utwory
Odpowiedz
10
@ power_kasia
dnia 18.04.2011, 11:05 · Zgłoś
Tomasz Lis kiedyś powiedział "Jestem na tyle inteligętny żeby w TV występować, ale nie na tyle [...] żeby ją oglądać" Do boju telewizyjni [...]. Jak wam telewizja powie że [...] jest zdrowe to je będziecie jeść. Człowiek który całą wiedzę o otaczającym świecie czerpie z telewizji jest zerem!
Odpowiedz
2
@ Piekna This is gOOd
dnia 18.04.2011, 12:38 · Zgłoś
Najmądrzejsza wypowiedz tego artykułu. POZDRAWIAM i zapraszam na obiad KASIU !
Odpowiedz
1
@ do power-kasia
dnia 18.04.2011, 12:42 · Zgłoś
inteligentny
Odpowiedz
-2
@ mieciu
dnia 18.04.2011, 11:02 · Zgłoś
Im większy [...] tym wyżej w telewizji zajdzie
Odpowiedz
-2
@ xD
dnia 18.04.2011, 10:54 · Zgłoś
Wszystko super, ma [...] głos naprawdę ! Należy mu się podium a nawet może i wygrana ale niech że się on nie ubiera w sukienki :/ i trochę się wydaje zbyt pewny siebie, nie wiem czy go to nie zgubi, popatrzcie na Loskę, jak był w mam talent i tym że był skromny i cichy i powalił jury śpiewem to mówili wszyscy na forum, zero złych komentarzy ! Po prostu powalił ich sobą, głosem i uwaga ! NORMALNOŚCIĄ, bo dla wszystkich zwykłych ludzi był zbawienie w takim programie, bo powiedzieli sobie ,,kurde wreszcie ktoś normalny który pokazał co to talent" dla mnie tak powinien wyglądać ktoś kto jest prawdziwym piosenkarzem, make-up, fryzury, ubrania, i zachowanie zbliżone do [...] to jest nie zrozumiałe dla całego społeczeństwa, pamiętajcie że są też ludzie starsi i dojrzali którzy takie ozdóbki jakie robi sobie wkoło siebie Michał mają w [...] , prawda jest taka że pomalować się każdy pomaluje, bo co to za wielka sztuka stworzyć sobie w dzisiejszych czasach image,iść na szmateks [...] ozdóbki i przymykać oczy na ludzi którzy idąc za Tobą ulicą wyzywają Cię od [...], sztuką jest poświęcić się muzyce a nie np ubraniom. Trzymam za niego kciuki, pomimo tego że może się sparzyć bo nie wiem czy wszyscy widzowie tvn-u go zaakceptują za to co pokazuje, mam nadzieję że zamknął oczy i posłuchają jego super głos :)
Odpowiedz
5
@ Toshib
dnia 18.04.2011, 10:52 · Zgłoś
To było pewne ! Gratki i 3mamy kciuki :-*!!!
Odpowiedz
-8
@ nie-fanka
dnia 18.04.2011, 10:34 · Zgłoś
Owszem pewnie ma talent wokalny, choć z całą pewnością są w tym programie lepsi od niego, ale jaką on jest "osobowością"?? Osobowość to nie tylko wyróżnianie się strojem. Wg mnie Michał ma słaby charakter. Widać to po jego mimice, gestach, nieco sztucznym okazywaniu emocji. Mam wrażenie że Michał boi się publiczności, boi się kamer. A ukrywa to wszystko krzycząc i każdą piosenkę śpiewając jednakowo. Wokalnie czysty krzyk. Poza tym jak można zapomnieć tekstu? W trzech swoich wejściach dwa razy dostał drugą szansę. Jeśli mi na czymś zależy to daje z siebie wszystko. Nie ma tu miejsca na pomyłki. To dopiero początek jego drogi i powinien ciężko pracować jeśli chce iść dalej.
To że ubiera się inaczej niż przeciętny facet a do tego ma makijaż i paznokcie jak kobieta to jego wybór. Mnie taki styl odpycha.
Jest jeszcze drugi aspekt. Być może w X-factor właśnie o to chodzi. By wygrała osoba którą w łatwy sposób będzie można "dostosować" do oczekiwań. A Michała po kilku "poprawkach" z całą pewnością da się sprzedać. Świat jest teraz ukierunkowany na szybki efekt. Liczy się tu i teraz.

Michał mimo, że nie jesteś moim faworytem, i wręcz dziwi mnie twoja obecność w finale,życzę ci powodzenia, wytrwałości w kreowaniu siebie i żeby tak jak do tej pory sprzyjało ci szczęście.
Odpowiedz
6
@ lila
dnia 18.04.2011, 11:18 · Zgłoś
Tak tutaj nie ma miejsca na pomyłki haha rozwaliłaś mnie ciekawe czy Ty taka idealna jesteś i z nerwów nigdy nie popełniłaś jakiegokolwiek błędu...
Oszczędź sobie Tych stwierdzeń
Odpowiedz
-8
@ mark
dnia 18.04.2011, 12:40 · Zgłoś
nie-fanka - ŚWIĘTE SŁOWA
Odpowiedz
-8
@ do nie-fanka
dnia 18.04.2011, 12:40 · Zgłoś
a nie przyszło ci do głowy,że to taka zagrywka medialna?, wię
Odpowiedz
-20
@ fanka
dnia 18.04.2011, 10:25 · Zgłoś
mam kolezanke w tvn oto co dzis mi zdradziala - michał jest z kubą , we wrzesniu slub .
Odpowiedz
-13
@ fan
dnia 18.04.2011, 12:39 · Zgłoś
hahahahaha wszystko mozliwe a to co napisałem dla zartu - szkoda ze tylko dla zartu !
Odpowiedz
-28
@ dyzio
dnia 18.04.2011, 10:23 · Zgłoś
Zygac sie juz chce , na kazdym kroku tylko szpak .
Odpowiedz
2
@ Toshib
dnia 18.04.2011, 10:53 · Zgłoś
jak ci coś nie halo to nie czytaj portalu Jasielskiego !

Twój Pan i Władca :-D
Odpowiedz
3
@ ccc
dnia 18.04.2011, 11:08 · Zgłoś
ciekawe, skoro Ty z domu nie wychodzisz to gdzie na niego trafiasz?
Odpowiedz
7
@ lila
dnia 18.04.2011, 11:09 · Zgłoś
żal Ci [...] ściska że o tobie nikt nie mówi???
Odpowiedz
-18
@ dyzio
dnia 18.04.2011, 12:41 · Zgłoś
nie ściska / tylko o [...], [...] i transwestytach będą mówić w TV. Widze ze [...] wiecej na Jaśle :D Leczyc sie za Burse
Odpowiedz
-8
@ kolejarz
dnia 18.04.2011, 13:41 · Zgłoś
Burse podobno likwidują , zaproponowałbym od razu zbiorową wywózkę do Jaroslawia albo Tworek tam POdobno TVN leci na okraglo na salach - tak zeby wyborców POzyskać :)Pozdrowienia dla myslacych - czyli wszystkich którzy zostaja w ukochanym Jasle !!!
Odpowiedz
2
@ ...
dnia 18.04.2011, 19:28 · Zgłoś
Proste po co czytasz i śledzisz jego całą karierę w X-factor
Odpowiedz
1
@ xxx
dnia 16.05.2011, 13:50 · Zgłoś
Dobry poeta tylko lep nieta...
Odpowiedz
19
@ edit
dnia 18.04.2011, 10:20 · Zgłoś
Dajcie mu spokój niech dychnie .zazdroscicie mu ze ma talent.pa.pozdrawiam.MICHAŁ powodzenia...
Odpowiedz
-16
@ józka
dnia 18.04.2011, 10:05 · Zgłoś
Michał czy Michalina?
Odpowiedz
-2
@ Michał
dnia 18.04.2011, 11:08 · Zgłoś
józek czy józka?
Odpowiedz
-5
@ Toshib
dnia 18.04.2011, 12:12 · Zgłoś
hahahahha!aaa brawo:D
Odpowiedz
-1
@ ITI
dnia 18.04.2011, 13:05 · Zgłoś
Podobno Kuba mówi mu Misiu
Odpowiedz
1
@ joo .
dnia 18.04.2011, 13:57 · Zgłoś
haha ;d fajnie ma ;d
Odpowiedz
3
@ do Michała
dnia 18.04.2011, 09:34 · Zgłoś
Michał - proszę Cię tylko o jedno - przestań za wszystko przepraszać!!
Jak Sablewska kazała Ci ściągnąć branzolety - przeprosiłeś i ściągnąłeś... W kolejnym programie przepraszałeś za coś innego itd.
Bądź bardziej pewny siebie, tego co robisz, jak wyglądasz!! Bo jak tak ciągle przepraszasz to wydaje się że ty do końca nie jesteś pewien czy wyrażasz siebie, czy jest to tylko poza, którą możesz w każdej chwili zmienić...
Więcej odwagi chłopie!
Odpowiedz
-35
@ Marcin
dnia 18.04.2011, 09:02 · Zgłoś
ale fajna dziewczyna z Michała jest, kto by go [...]?:D
jeśli tak myślisz postaw łapkę:)
Odpowiedz
13
@ on
dnia 18.04.2011, 10:53 · Zgłoś
[...] w [...] człowieku!!! <hahaha>
Odpowiedz
-7
@ dyzio
dnia 18.04.2011, 12:43 · Zgłoś
Nie zalapiesz sie na pukanie, poznał nowych w tvn. TVN kazdy inteligentny wie ze ta stacja telkewizyjna to [...]ostwo. Choć w TVP oszukiwali i oszukują ludzi w konkursach. Wygraj mercedesa - [...] nie wygrasz złodziejskie bandy
Odpowiedz
-17
@ KONRAD
dnia 18.04.2011, 08:38 · Zgłoś
Udział w finale ,tak A.Karamon,jak M. Szpaka to krótko mówiąc nieporozumienie.No cóż poziom artystyczny programu jest taki jak jury chce by był.A,że to fachowcy z półki piwnicznej,to i
finał będzie zionął wilgocią nędzy...Ja już dziś mogę powiedzieć,że Wojewódzki zdecydował,że Szpak wygra finał,choćby już nawet nie zaśpiewał w żadnym programie.Taki jest show biznes w Polsce,jacy fachowcy od decyzji.A jacy oni są nie każdy widzi.I to jest dramat! Wystarczy z siebie zrobić małpę,drzeć [...] po angielsku i już jest się gwiazdą.
No chyba,że się jest "osobowością" jak Michał,to i polskim tekstem piosenki rzucić może...To przecież X FACTOR !
Odpowiedz
2
@ ...
dnia 18.04.2011, 09:51 · Zgłoś
Ty za to drzesz [...] klawiaturą i właściwie co z tego wynika?
Odpowiedz
9
@ do KONRAD
dnia 18.04.2011, 12:34 · Zgłoś
nie ma się co tak irytować przecież to tylko zabawa i tak należy te programy traktować, słuchaj Michała i baw sie dobrze:)
Odpowiedz
5
@ ...
dnia 18.04.2011, 19:27 · Zgłoś
Mogłeś iść ty jak jesteś taki cwany, no ale tak przecież ty jaj nie masz żeby się publicznie pokazać.. łatwość jak zwykle przychodzi tylko w komentarzach
Odpowiedz
-6
@ KONRAD
dnia 19.04.2011, 10:19 · Zgłoś
Ja w odróżnieniu od Ciebie jestem profesjonalistą,
który nie na jednej scenie w kraju i poza nim miał zaszczyt grać i śpiewać.Także zbierać nagrody za własną twórczość w muzyce rozrywkowej.Zatem,nie dla draki napisałem w swoim komentarzu co myślę o wykonawcach z mego miasta.Napisałem co widzę,czuję i słyszę,w dobrej wierze-dla polskiej estrady,którą zaśmiecają lansowane bez kryteriów
tzw"gwiazdy".Chyba,że przyjmiemy jako kryterium robienie sobie z widza jaj...
Odpowiedz
3
@ do KONRAD
dnia 19.04.2011, 11:07 · Zgłoś
skoro jesteś profesjonalistą to powiedz gdzie możemy posłuchać Twojego niesamowitego talentu no i wtedy zobaczymy jak Ciebie będą oceniać na takich stronach jak jaslo4U gdzie 70% komentujących jest chorych na zawiść i zazdrość.Nie ważne jaki jest Michał ważne żeby mu się udało to o co walczy.
Odpowiedz
-30
@ michal nie ma szans
dnia 18.04.2011, 08:38 · Zgłoś
moim skromnym zdaniem tvn znalazl sobie kozła ofiarnego...odpadnie i wtedy jego fani nie beda juz tak [...] ... trans do domu!!!
Odpowiedz
4
@ ...
dnia 18.04.2011, 09:50 · Zgłoś
to Ty lepiej też idź do domu
Odpowiedz
-16
@ michał nie ma szans
dnia 18.04.2011, 12:43 · Zgłoś
PRECZ TRANS... welcome to bursa in jaslo
Odpowiedz
11
@ Kuba> orginał>
dnia 18.04.2011, 08:12 · Zgłoś
NO i CO Niedowiarki.
PRZECIEKI > mam kolege w TVN > ALE TERAZ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO.
Michał > to mój > FAWORYT !
Odpowiedz
-49
@ znajomy
dnia 18.04.2011, 08:11 · Zgłoś
Nie rób wstydu!! lepiej wracaj do mamusi dziewczynko>!
Odpowiedz
-33
@ gg
dnia 18.04.2011, 08:42 · Zgłoś
Zgadzam sie w 100% a w dodatku gosc i tak jeszcze nic nie osiagnal i szybko zostanie zapomniany to po co sie tak podniecac:D:D:D
Odpowiedz
9
@ aaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuu
dnia 18.04.2011, 09:02 · Zgłoś
Ty nie jesteś znajomy, ty jesteś [...] [...] - wracaj do tatusia i nie pisz [...] komentarzy!!!
Odpowiedz
6
@ ..
dnia 18.04.2011, 09:49 · Zgłoś
Ty znajomy: SAM JEST DZIEWCZYNKA!
Odpowiedz
-14
@ Dyzio
dnia 18.04.2011, 12:45 · Zgłoś
Trzeba być niezłym [...] zeby robić z siebie kobietke. Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejść i udac sie do lekarza. Chooba szybko sie rozwija - to jest zaraźne - trans... jest zakaźny ?
Odpowiedz
-9
@ Dziobak
dnia 18.04.2011, 16:52 · Zgłoś
Krytykuje innych, a sam nie umie słowa napisać "chooba"-śmiech na sali.:) Co wy macie do Michała, spoko gość, może i dziwnie się ubiera, ale to jego sposób na życie. Kto powiedział, że mamy się zachowywać tak czy inaczej UPRZEDZENIA...
Odpowiedz
1
@ ...
dnia 18.04.2011, 19:25 · Zgłoś
Wcale się nie musicie przyznawać że z Jasła pochodzicie. Jak na razie to wy robicie wstyd. Powtarzacie się przy każdym jednym artykule o nim to jest dopiero żałosne
Odpowiedz
-5
@ nob
dnia 18.04.2011, 21:21 · Zgłoś
Dziobak dziobiesz sobie w [...] ?
Odpowiedz
3
@ km
dnia 18.04.2011, 21:33 · Zgłoś
Głupota jest śmiertelna, na nią nie ma lekarstwa.
Odpowiedz
22
@ sss
dnia 18.04.2011, 08:07 · Zgłoś
bardzo ładny występ Michała czekam na dalszy program x-factor
Odpowiedz
-12
@ ...
dnia 18.04.2011, 19:56 · Zgłoś
Raczej MICHALINY : )
Odpowiedz
28
@ guć
dnia 18.04.2011, 08:05 · Zgłoś
i teraz wyszło co ludzie wypisują w internecie już dawno pisali w komentarzach że Michał odpadł że siedzieli na widowni i widzieli że odpadł a tu proszę wcale nie odpadł i to jest właśnie przykład że nie wszystko co czytamy w internecie trzeba brać nie całkiem serio
Odpowiedz
13
@ cc
dnia 18.04.2011, 07:50 · Zgłoś
no to trzy dziewczyny sie dostaly hehe
Odpowiedz
-14
@ km
dnia 18.04.2011, 09:00 · Zgłoś
do cc - bardzo łatwo napisać taki komentarz - nawet nie musisz mieć obrobiny dobrego wychowania hehe
Odpowiedz
3
@ ccc
dnia 18.04.2011, 12:46 · Zgłoś
Nie no źle napisałeś dwie kobiety i jeden trans...
Odpowiedz
20
@ eeeew
dnia 18.04.2011, 07:49 · Zgłoś
Michał-jestem dumna ze chodziłam z toba do szkoły,wierze w ciebie i trzymam mocno kciuki.Dla mnie zawsze byłeś gwiazda POZDRAWIAM
Odpowiedz
15
@ kat
dnia 18.04.2011, 07:46 · Zgłoś
Powodzenia!
Odpowiedz
-44
@ Ładnie
dnia 18.04.2011, 07:31 · Zgłoś
Transwestytka w finale
Odpowiedz
-11
@ aaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuu
dnia 18.04.2011, 08:55 · Zgłoś
Nawet gdyby tak, to dlaczego cię tak boli!!!
Odpowiedz
4
@ do aaaa
dnia 18.04.2011, 09:48 · Zgłoś
boli go, bo sam chciałby być - zazdrość z czegoś wynika
Odpowiedz
-19
@ Nom
dnia 18.04.2011, 09:50 · Zgłoś
Bo transwestytyzm to choroba i należy się leczyć !
Odpowiedz
12
@ Toshib
dnia 18.04.2011, 10:58 · Zgłoś
bałagan na strychu potężny u Ciebie !!!
Odpowiedz
8
@ do Nom
dnia 18.04.2011, 11:06 · Zgłoś
słusznie, masz rację! więc zacznij już dziś
Odpowiedz
-25
@ DOleszczy
dnia 18.04.2011, 12:35 · Zgłoś
Nie kłóć się bo widze ze jestes z rodziny Szpaka. Nie jestem zazdrosny i DZIĘKI BOGU nie żałuje że jestem inny tak jak w przypadku Mich. Transwestytyzm sie leczy ? ! I nie pyskuj dzieciaku tylko do szkoły bo to już maj sie zbliża.
Odpowiedz
-23
@ hahahha
dnia 18.04.2011, 14:46 · Zgłoś
zgadzam się z tym!!! [...] [...] może głos ma fajny ale ubiór fatalny...
Odpowiedz
9
@ ...
dnia 18.04.2011, 19:23 · Zgłoś
No tak przecież skoro ktoś odstaje od reszty społeczeństwa swoim ubiorem od razu trzeba go [...]... Michał przynajmniej ma odwagę być innym, a przy tym oryginalnym choć troszeczkę przesadza, ale ty nigdy nie zrobisz tego na co sam masz ochotę tylko będziesz podążał za jak ciele za całą resztą...
Odpowiedz
4
@ aaaaaauuuuuuuuuuuuuu
dnia 18.04.2011, 21:25 · Zgłoś
Na głupotę nie ma lekarstwa.
Odpowiedz
17
@ XXX
dnia 18.04.2011, 06:10 · Zgłoś
WIELKIE GRATULACJE DLA JAŚLAN !!- WSPIERAJMY ICH ,TQK DALEKO JUŻ ZASZLI !!!
Odpowiedz
9
@ jaślanka
dnia 18.04.2011, 05:49 · Zgłoś
Cieszę się niezmiernie,że słychać o Jaśle.Ale Michał - zmień przynajmniej troszeczkę swój image, żeby Cię to w przyszłości nie zgubiło.Powodzenia.Cała rodzina trzyma za Ciebie kciuki.Aby być kimś w życiu nie można się poddawać, należy cały czas uczciwie walczyć o swoje z ludzką [...], nieuczciwością,kłamstwem. Ale trzeba mieć ideały i trzeba o nie umieć walczyć. Jeszcze raz powodzenia.
Odpowiedz
19
@ x
dnia 18.04.2011, 00:19 · Zgłoś
Jak Michał śpiewa, to ciary przechodzą. Wielkie brawa i gratulacje.
Odpowiedz
25
@ ibi
dnia 18.04.2011, 00:05 · Zgłoś
Jaślanie w finale!! :D wielkie gratulacje i szacunek bo i tak juz osiagneliscie sukces!

i ciekawe co na to teraz banda jęczących, zawistnych narzelaczy, ktorym zawsze cos nie pasuje i tylko krytykować innych potrafia!
Odpowiedz
21
@ .
dnia 17.04.2011, 23:51 · Zgłoś
ojojojoj... [...] jasnowidze z Jasła się pomylili :D

Nie mówiąc już o tych, co "siedzieli na widowni jak Michał i Dziewczyny odpadli".

GRATULACJE!

PS Ale Wojewódzki sobie okulary sprawił :P i fajnie podsumował Michała przy okazji.
Odpowiedz
10
@ aaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuu
dnia 18.04.2011, 08:53 · Zgłoś
To podsumowanie było komplementem. Pan Michał bardzo odstaje od grupy. Jest super. Myslę, że nie będzie miał przeszkód, by zrobić karierę i przejść do klasyki jak chociażby Niemen, który w latach mojej młodości też budził grozę w starszym pokoleniu.
Odpowiedz
3
@ .
dnia 18.04.2011, 09:47 · Zgłoś
zgadza się, to był komplement ;)
Odpowiedz
22
@ :)
dnia 17.04.2011, 23:38 · Zgłoś
Obstawiam więc trójkę na finał: Szpak, Megueni, Loska. Myślę (=mam nadzieję), iż w takiej kolejności XD Co więcej strzelam, iż czarnymi końmi z pewnością będą: "Dziewczyny" (z jaślanką Anią Karamon), William Malcolm i Ada Szulc. Reszta (zwłaszcza zespoły) odpadnie, jak sądzę, najwcześniej.

Zgoła oczywistym jest, iż jako jaślanin (i jednocześnie sąsiad z bloku obok xD) kibicuję Michałowi. I tak na marginesie vel zupełnie szczerze, to w przeciwieństwie do "Dziewczyn", gdzie po koncercie u nas nie dało się ich doprosić ani o zdjęcie ani o autograf; wydały już płytę, a one same wydają się gwiazdorzyć tudzież czuć się niczym wielkie diwy - ten program nie jest im do niczego potrzebny, co, jak już wspomniałem, nie oznacza jednak, iż nie mogą się liczyć...
Odpowiedz
9
@ tiffani*
dnia 18.04.2011, 10:49 · Zgłoś
Zgadzam się w 100% z powyższym postem! ;)))
Odpowiedz
-33
@ ...
dnia 18.04.2011, 11:49 · Zgłoś
Jednak to DZIEWCZYNY wyglądają bardzo dobrze, a nie jak MISZEL czy tam Michalina. Co TO sobą reprezentuje
Odpowiedz
51
@ jaślanka
dnia 17.04.2011, 23:33 · Zgłoś
tak jak powiedział Kuba- nikt nie ma prawa mówić nam jacy mamy być! a Ty Michał jesteś na to dowodem! Powodzenia!
Odpowiedz
16
@ fan
dnia 18.04.2011, 12:19 · Zgłoś
Zgadza się :-) Michał jest fenomenalny taki jaki jest! I ten jego głos! Talent niesamowity! Powodzenia
Odpowiedz
-7
@ Dowolność
dnia 18.04.2011, 20:34 · Zgłoś
Jeżeli nikt nie ma prawa czegoś nakazać lub coś zabronić to znaczy, że jest dowolność: hulaj dusza i róbta co chceta. Nie dziw się zatem jeżeli ktoś taki jak ty zrobi ci dobrze bez twojej zgody / to jest definicja [...]u/. Przecież wszystko wolno...Nie wiadomo czy po tej niespodziewanej i nie zamawianej przyjemności nie zmienisz zdania i poglądów na mniej "nowoczesne" a bardziej tradycyjne.
Odpowiedz
-1
@ bzyk
dnia 19.04.2011, 20:48 · Zgłoś
ale ty [...]!!!
Odpowiedz
23
@ Jaślanka
dnia 17.04.2011, 23:18 · Zgłoś
SUUUUPPPPPPPEEEEEEERRRRRRRRRRR!!!
Odpowiedz
21
@ ul
dnia 17.04.2011, 23:14 · Zgłoś
Gratulacje dla Michała. Jest najlepszy !
Odpowiedz
27
@ psycholog
dnia 17.04.2011, 23:10 · Zgłoś
Moim zdaniem chłopak ma talent, dobry glos ale to co robi z soba nie chodzi mi tu tylko o ubranie ale takze o zachowanie, styl mowienia itd.Życze mu jak najlepiej ale uważam że wygrana w tym programie pogorszy jego zachowanie i moze byc z nim zle. Pozdrawiam i bez obrazy , wyrazilem tylko swoje zdanie, jesli kogos obrazilem z góry Przepraszam!.
Odpowiedz
-28
@ .
dnia 18.04.2011, 09:45 · Zgłoś
i Ty jesteś psychologiem? xD
Odpowiedz
29
@ flash
dnia 17.04.2011, 23:06 · Zgłoś
No i fajowo głos ma kej ma talent wreszcie ktoś kolla doceni fajnie że mu się szczęście z darem klei do całości powodzonka
Odpowiedz
-16
@ Gary
dnia 18.04.2011, 22:11 · Zgłoś
Racja, ma talent...do robienia z siebnie [...], ale nie to jest najgorsze, przeraża mnie to, że komuś się to podoba... to jest tragedja
Odpowiedz
2
@ EEE
dnia 19.04.2011, 20:25 · Zgłoś
Sam jesteś tragedia. Naucz się pisać.
Odpowiedz
-3
@ tak
dnia 19.04.2011, 20:47 · Zgłoś
Sam jesteś tragedjjjjjjjja ;0
Odpowiedz
-2
@ Michał na Takkkkk
dnia 20.04.2011, 18:53 · Zgłoś
tragedia a nie tak [...] jak ty piszesz tragedjjjjja
ćmok
Odpowiedz
0
@ Wera
dnia 01.06.2011, 16:17 · Zgłoś
Michał nawet jeśli przegrasz to dla mnie jesteś wygranym i już masz pierwsze miejsce u mnie i u wielu ludzi tylko nie wszyscy sie chcą do tego przyznać ;)))
Odpowiedz
-27
@ [...] tv
dnia 17.04.2011, 23:03 · Zgłoś
nie mam [...] pytan! O tym [...] kazdy slyszal a o tej Ani jest cisza. porażka społeczeństwa!!!
Odpowiedz
-22
@ jelllup
dnia 18.04.2011, 20:54 · Zgłoś
zgadzam się!
Odpowiedz
-6
@ hi hi
dnia 18.04.2011, 22:05 · Zgłoś
Jak Ci sie podoba to biegał po mieście i wykrzykuj jej imię a będzie o niej głośno- [...]- jak się nazwałeś!!!
Odpowiedz
33
@ m.
dnia 17.04.2011, 23:02 · Zgłoś
Brawo ! :D
Odpowiedz
42
@ yahozna
dnia 17.04.2011, 22:55 · Zgłoś
Michał powodzenia!!! Masz wygrac ten program!
Odpowiedz
22
@ ździwiony
dnia 17.04.2011, 22:52 · Zgłoś
Kuba i te jego "teksty"...
Miał racje co do tego Michale, że trochę przesadzasz. To nie jest "mam talent" i widzowie patrzą również na wygląd, więc mógłbyś troszkę mniej "razić".
A za ten głos masz znaleźć się na podium! :)
Odpowiedz
41
@ Jaslanin
dnia 17.04.2011, 22:49 · Zgłoś
Trzymam kciuki. Powodzenia Michale i Aniu :)
Odpowiedz
42
@ kibic
dnia 17.04.2011, 22:30 · Zgłoś
Gratulacje i życzę dalszych sukcesów!
Odpowiedz
47
@ abc
dnia 17.04.2011, 22:19 · Zgłoś
GRATULACJE MICHAŁ !!!
Odpowiedz
14
@ DO M.SZPAKA
dnia 18.04.2011, 22:52 · Zgłoś
GRATULACJE MICHAŁ !!! JEDYNY NORMALNY KOMENTARZ MICHAŁ TAK TRZYMAJ I DO PRZODU JEŚLI NAWET PRZEGRASZ TEN PROGRAM JUŻ JESTEŚ WIELKI I JAK KIEDYŚ PISAŁEM NIE JEDEN BĘDZIE CIĘ PROSIŁ O AUTOGRAF POZDRAWIAM I NIE ZMIENIAJ NIC W SOBIE
Odpowiedz
47
@ lolek
dnia 17.04.2011, 22:18 · Zgłoś
Tak trzymać do końca a Jasełko górą gratulacje.
Odpowiedz
-12
@ Michalina
dnia 18.04.2011, 16:12 · Zgłoś
Pozdrowienia dla Michaliny - Fajnej dziewczyny z Jasła- dziewczyny jasielskie górą - męski parytet zagrożony bo nawet szpak przeorientował się na szpakową. Gdzie tu miejsce na normalność? Dobrze byłoby by ptaszek szokował wyłacznie talentem a nie na dodatek wyglądem. W mojej tolerancji jest miejsce na odmieńca, ale nie każcie mi się nim zachwycać. Z całym szacunkiem, jeżeli chłopak udaje dziewczynę to na zdrowy rozum coś jest nie tak. Chyba, że idzie nowe tak nowoczesne, że wszystko stare będzie trzeba postawić na głowie. Może jestem mniejszościowym dinozaurem i już należy udać sie do muzeum. Czas zweryfikuje czy pozostanie tylko wspomnienie szokującego wyglądu czy coś więcej...Prawdziwy talent obroni się bez żeńskich dodatków. Może wnet modna będzie trzecia płeć: nie będzie jego i jej - będzie ono.
Odpowiedz
-19
@ yu
dnia 18.04.2011, 16:52 · Zgłoś
Tak, jesteś mniejszościowym dinozaurem i musisz udać się do muzeum, ale nie wiem czy się tam Ciebie nie będą wstydzić.
Odpowiedz
-7
@ do michalina
dnia 18.04.2011, 17:53 · Zgłoś
michalina ja tez jestem dinozaurem takze razem sie wybierzemy do muzeum mi tez nie pasuje jego styl
Odpowiedz
14
@ wiki
dnia 18.04.2011, 21:14 · Zgłoś
Michał, zaśpiewaj na dniach Jasła! plizz
Odpowiedz
-8
@ Paula
dnia 18.04.2011, 22:20 · Zgłoś
Oj Michalina, każdy człowiek ma w sobie pierwiastek kobiety i meżczyzny tyle,ze z równymi proporcjami i nie ma czegoś takiego jak norma, chce być zniewiescialy w wizerunku -bardzo dobrze jego prawo, poczytaj sobie na przykład Simone de Beauvoir, rozszerzaj horyzonty, nie badz zasciankowa i bojaca sie innosci
Odpowiedz
2
@ CJK
dnia 18.04.2011, 23:11 · Zgłoś
Nikt Ci się nie każe nim zachwycać, nikt Ci chyba też nie kazał wchodzić na ten portal i czytać tej informacji.Pokaż siebie, z chęcią skomentujemy Twój wygląd.
Odpowiedz
-8
@ Mon
dnia 19.04.2011, 09:43 · Zgłoś
Popieram Twoja wypowiedz.Totalny odmieniec,inni zachowują sie normalnie i tez sie dostali.A juz jak zacznie swoje :ochy i achy:to sie słabo robi.A facet ma byc facetem a [...] babą,a nie niewiadomo co!
Odpowiedz
6
@ syzyf
dnia 19.04.2011, 16:18 · Zgłoś
do Mon odezwala sie znawczyni mozesz nie ogladac X factor nikt ci nie karze, a po drugie to tylko ludzie z wielkich miast maja miec szance a troche mniejsze miasta to co?a sama jestes odmiencem i odczep sie przynajmniej mail pdwage sprobowac ty pewnie bys nie nie odwazyla ,bo pewnie skrzeczysz jak kura
Odpowiedz
8
@ aalex
dnia 19.04.2011, 18:34 · Zgłoś
jesteście tacy żalośni!!! zazdrościcie mu?? bedziecie pisać jakieś [...] komentarze zamiast się cieszyć że ktos wkoncu z nudnego jasła się pokazał. że dzięki niemu więkość polski się dowiedziała że jest takie miasto jak Jasło!!! Michał trzymam kciuki!!! POWODZENIA
Odpowiedz
8
@ OLA BOGA
dnia 19.04.2011, 21:14 · Zgłoś
Wszyscy myślą że Michał jest jakimś [...] a to nie prawda ma swój styl tylko w Polsce ludzie osodzają ludzi po wyglądzie i widać jaki [...] kraj ale się nie dziwie ciemny naród na wszystko się nabierze po wiesz im coś to to samo powtórzą!!! Tak samo jest i z Michałem fora i wiadomośći piszą że Michał nie iwadomo kto to jest może ubiera się jak dziewczyna to co macie do tego .To tak samo jak byś miał [...] lub lezbe w rodzinie i wytykacie go ...
Michał rób to co robisz ubieraj się jak chcesz ale wygraj ten finał ...
Odpowiedz
4
@ tolerancja
dnia 20.04.2011, 15:29 · Zgłoś
Niech sobie bedzie [...] czy lezbą albo tym i tym równocześnie - jestem tolerancyjny - tylko nie wmawiajcie sobie i innym, że jest to norma lub, że należy się tym zachwycać lub powinno sie to propagować , stawiać za wzór. Przy odrobinie treningu można chodzić na rękach co nie znaczy, że jest to norma , tylko dziwactwo. Dlatego śmieszą mnie do łez te wszystkie ochy i achy pod adresem odmieńca - cudaka. Nie dajmy się zwariować, że jesteśmy niemodną mniejszością. [...] zaczynają od wymuszania tolerancji, akceptacji /I etap/ po czym domagają sie naśladowania i propagowania /IIetap/ jako jedynie słusznej orientacji [...]. Paranoja...
Odpowiedz
0
@ Wera
dnia 01.06.2011, 16:05 · Zgłoś
Co sie go czepiasz on lubi taki styl a nie inny to że jest oryginalny to nie robi z niego od razu [...]. Mi sie podoba jego styl i sposób bycia ma też świetny głos i wgl jest [...] a x factora nikt nie każe ci oglądać
Odpowiedz
0
@ Wera
dnia 01.06.2011, 16:11 · Zgłoś
Michał jak nie wygrasz tego finału a oddasz pierwsze miejsce temu wiochowemu gienkowi to po prostu sie [...]. Mam nadzieje że wygrasz i zrobisz wielką karierę :***
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.