Michał Szpak i zespół "Dziewczyny" dalej w grze o główną wygraną w X Factor
Michał Szpak i zespół "Dziewczyny" z Anią Karamon z Jasła w dalszym ciągu walczą o zwycięstwo w programie TVN – X Factor. Po tym jak jurorzy wybrali swoich 9-ciu kandydatów do finału, teraz to telewidzowie decydują, kto zostaje w programie. Z tygodnia na tydzień program opuszczać będzie jeden z uczestników.


Dla tych, którzy nie oglądali wczorajszego odcinka przypominamy, "Dziewczyny" wykonały utwór “Georgia on my mind” Ray’ Charlesa, a Michał Szpak zaśpiewał “Knocking on heavens door” Boba Dylana. Jedno i drugie wykonanie spotkało się z entuzjazmem zarówno jurorów, jak też publiczności.
Red.
Fot.: TVN
