Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Michał Szpak zatańczył dla siostry – czyli o nagraniu, które podbija internet

160

Różne bywają formy składania okolicznościowych życzeń i uszczęśliwiania bliskiej osoby z okazji jej święta. Jedni kupują solenizantowi kwiaty, zapraszają go na kolację, inni po prostu wyślą sms-a bądź zadzwonią. Jak się okazuje kreatywność ludzka nawet w tym temacie nie zna granic – udowodnił to ostatnio Michał Szpak, który sprawił swojej siostrze specyficzny, osobisty i bez wątpienia „odlotowy” urodzinowy prezent.

Źródło zdjęcia: Oficjalna Strona Internetowa Michała Szpaka

Nagranie, które na swoim facebookowym profilu zamieścił młody jasielski artysta szybko wywołało zamieszanie w sieci. Opinie internautów na temat niespodzianki, jaką sporządził siostrze Marlenie z okazji jej urodzin są – podobnie jak te odnoszące się do innych działań Szpaka – skrajnie różne. Jedni gratulują mu fantazji i polotu, inni szyderczo wyśmiewają filmik określając go mianem kiczowatego, żałosnego i niesmacznego wygłupu. Nie ulega jednak wątpliwości, że rozerotyzowany youtube’owy taniec (połączony rzecz jasna z emocjonalnym śpiewem) idealnie wyraża esencję osobowości ekscentrycznego wokalisty i jest kolejnym dowodem jego dużej wyobraźni i pomysłu na siebie, które pozwalają mu nieustannie elektryzować medialnych odbiorców.

Zachęcamy do obejrzenia dostępnych poniżej nagrań – pierwsze jest źródłem całego zamieszania i przedstawia tańcząco-śpiewającego Michała, drugie stanowi fragment programu Dzień dobry TVN, w którym artysta m.in. opowiada o „żarcie”, jaki zaserwował ukochanej siostrze.

 

Prezent Michała dla siostry:



Link do nagrania z Dzień Dobry TVN:

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/i-wish-you-sex-szpak-o-erotycznym-wideo-dla-siostry,110474.html

red.

Reklama

Komentarze: 159

Dodaj komentarz Widok:
-2
@ lonża szyderców
dnia 28.01.2014, 19:07 · Zgłoś
jest czego gratulowac -,- jaki "talent"
mysle ze wiekszosc osob zgodzi sie ze mna
Jasło przeprasza za Michała Szpaka!
Odpowiedz
0
@ że cze jest może
dnia 08.02.2025, 13:04 · Zgłoś
Edwarda wiec żeby Ewa aj tam
Odpowiedz
-2
@ dido
dnia 24.01.2014, 21:51 · Zgłoś
szkoda, że nie uprawiam warzyw bo postawiłabym szpaka w polu jako strach na wróble - to by była jego rola życia
Odpowiedz
-2
@ ja
dnia 23.01.2014, 17:11 · Zgłoś
Rzeczywiście jest do czego zachęcać.. [...] się chce na sam widok tego filmu
Odpowiedz
2
@ pikus
dnia 22.01.2014, 15:51 · Zgłoś
MICHAŁ Szpak ma [...]ne na wszystko i z zazdrosci mu piszą a taka wspaniała polska tolerancja, smieszni jestescie kazdy lubi to co chce zajmijcie sie sobą a jego orientacja jest jego prywatną sprawą on jest jednym z niewielu który sie wybił z jasła ps. nawet fajnie spiewa ma dobry głos
Odpowiedz
-3
@ vin
dnia 17.01.2014, 12:08 · Zgłoś
reprezentuje patologie z JASŁA
Odpowiedz
-8
@ gumis
dnia 15.01.2014, 21:07 · Zgłoś
Michal bierze do dzioba,chetni do kolejki
Odpowiedz
-7
@ cyberchłop
dnia 14.01.2014, 22:11 · Zgłoś
po prostu parówa i tyle w tamacie , blask fleszy gaśnie , trzeba [...] styugać :)
Odpowiedz
-5
@ xD
dnia 14.01.2014, 18:42 · Zgłoś
Ty czlowieku nie szanujesz nawet siebi!!!,
Odpowiedz
-5
@ miecia
dnia 12.01.2014, 21:04 · Zgłoś
to jest [...] brat z siostra brawo rodzice piekne wychowanie
Odpowiedz
-4
@ mietek
dnia 12.01.2014, 20:55 · Zgłoś
chlopcze przenosisz wstyd jaslu co z tego ze masz glos ale nie masz rozumu idz do psychologa moze ci pomoze bo cos z toba nie tak masz jakies kompleksy zal mi ciebie i twojej rodziny narazasz ich na posmiewisko jak tak sie bedziesz zachowywal to zle skonczysz [...] psychiatryk albo gorzej czego ci nie zycze jeszcze czas sie opamietac i cos madrego z siebie dac zycze ci powodzenia i opamietania
Odpowiedz
-5
@ janik
dnia 12.01.2014, 20:32 · Zgłoś
takiego brata mieć to tylko sie zamknąć i nie wychodzić na ulic
Odpowiedz
-2
@ zniesmaczona
dnia 12.01.2014, 18:40 · Zgłoś
Zdobył II miejsce w X-factorze i nawet NIE POTRAFIŁ takiej szansy wykorzystać:/ ... tylko paraduje po warszawskich salonach i szokuje.PORAŻKA,tyle.
Odpowiedz
-1
@ xxx
dnia 12.01.2014, 15:20 · Zgłoś
hahh co za gosc
Odpowiedz
-3
@ ksiądz Mateusz
dnia 12.01.2014, 11:29 · Zgłoś
http://muzyka.onet.pl/pop/wytwornia-odrzucila-material-michala-szpaka-katy-b-zaprezetowala-cover-utworu-one/kxe6l

Ten materiał to dobry przykład na to że te wszystkie programy jak tańczyć na lodach, you can dance i the vioce of poland są żałosne, a [...] to ogląda i się [...], Szpak to kolejny przykład
Odpowiedz
-3
@ xy
dnia 11.01.2014, 21:55 · Zgłoś
żenada ... żenada i jeszcze raz żenada !!!
Odpowiedz
9
@ aa
dnia 11.01.2014, 18:03 · Zgłoś
przepraszam bardzo, a kto go oklaskiwał na jasielskim rynku?, sąsiadka mówiła, że tłum był jak na papieżu i nie mówcie, że Krosno,
Odpowiedz
-3
@ to nie jest kraj dla szpaków
dnia 11.01.2014, 17:51 · Zgłoś
A mi się najbardziej podobał komentarz na [...].pl pod powyższym dziełem:"spalić to nim zniesie jaja":D
Odpowiedz
-7
@ GEPI
dnia 11.01.2014, 17:22 · Zgłoś
Szkoda chlopaka bo uwaza ze [...] jest najwazniejszy w zyciu i oslabia w ten sposob nasze miasto i siebie, afiszowanie sie z czyms takim jest grubo nie na miejscu
Odpowiedz
-3
@ Gimbus Logic
dnia 11.01.2014, 14:48 · Zgłoś
4. za jakiś czas opublikuj że żartowałeś 5. job done :D
Odpowiedz
0
@ Gimbus Logic
dnia 11.01.2014, 14:37 · Zgłoś
1. zrób coś [...] 2. opublikuj to w internecie 3. patrz jak robisz się sławny dzięki równym sobie [...]
Odpowiedz
-3
@ ja11
dnia 11.01.2014, 13:14 · Zgłoś
Z płytą nie wyszło, to trzeba "jakoś" zaistnieć, przypomniec o sobie! Trochę [...] sposób wybrał.
Odpowiedz
8
@ zz
dnia 11.01.2014, 12:19 · Zgłoś
Oj ludzie ludzie niejeden z Was jest większym [...] zazrość oj zazdrość to grzech!
Odpowiedz
6
@ Człowiek z [...]
dnia 11.01.2014, 11:14 · Zgłoś
Jaślanie a śmiejecie sie z ludzi ze wsi
Odpowiedz
-3
@ zniesmaczona
dnia 11.01.2014, 11:03 · Zgłoś
Porażka - On i jego "twórczość" ...
Odpowiedz
-4
@ Observer
dnia 11.01.2014, 00:49 · Zgłoś
Jak na tą pore 141 komentarzy, może pobijemy rekord...
Odpowiedz
-3
@ #Arn
dnia 10.01.2014, 22:46 · Zgłoś
"podbija internet" ktoś tu popłyną, przecież to żałosne ...
każdy eksperymentuje, żeby znaleźć swój styl :-) szukaj dalej, może się uda
Odpowiedz
-3
@ komo
dnia 10.01.2014, 21:37 · Zgłoś
Miley Cyrus na kuli bez kuli <[...]>
Odpowiedz
-5
@ xx
dnia 10.01.2014, 20:19 · Zgłoś
Jak się nie [...] to sie nie wzbogacisz
Odpowiedz
-7
@ Jasko
dnia 10.01.2014, 19:22 · Zgłoś
A jasie pytam "Gdzie Ojciec i Matka Jest"
Odpowiedz
-4
@ kosa2
dnia 10.01.2014, 18:12 · Zgłoś
wstyd dla Jasła i tyle !!!
Odpowiedz
-8
@ Jaślanin
dnia 10.01.2014, 18:00 · Zgłoś
to już nie patologia ale łopatologia wstyd!!!
Odpowiedz
-8
@ kosa2
dnia 10.01.2014, 18:12 · Zgłoś
gorzej...
Odpowiedz
-6
@ 1231
dnia 10.01.2014, 16:55 · Zgłoś
help mi help mi help mi!!!
Odpowiedz
-8
@ ksiądz Mateusz
dnia 10.01.2014, 15:35 · Zgłoś
Na tym filmiku wydaje z siebie głosy jakby miał [...] siedząc na [...] a jednocześnie dostał [...], takie westchnienia
Odpowiedz
-6
@ jaslanka
dnia 10.01.2014, 15:11 · Zgłoś
Michał jestes mistrzem <3 ;*** gratuluję ! nie przejmuj się <3 ludzie to banda ułomów bez poczucia humoru <3
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 10.01.2014, 13:57 · Zgłoś
bez znaczenia czy nosi biżuterię i maluje paznokcie- zwyczajnie i do przesady się narzuca, osobiście wolę Mijala, chłopak reprezentuje się z klasą i nie błaznuje na przemian z "gwiazdrzeniem"...
Odpowiedz
-8
@ my
dnia 10.01.2014, 13:23 · Zgłoś
i minusy daje
Odpowiedz
-9
@ my
dnia 10.01.2014, 13:23 · Zgłoś
jego rodzina
Odpowiedz
8
@ Dobra rada
dnia 10.01.2014, 15:29 · Zgłoś
Zdecyduj sie czy jesteś "ja", czy "my"...bo coś tu u ciebie (was) szwankuje! Czyzby rozdwojenie jaźni?
Odpowiedz
14
@ Ale jazda!
dnia 10.01.2014, 12:39 · Zgłoś
Ludzie! Jaka z was wyłazi dulszczyzna! Zapewne większość tutaj komentujących oglądała filmy typu "Borat" czy "Dyktator", śmiejąc sie do łez ze sprosnych i wulgarnych scen oraz dialogów. I gdzie to wiekie oburzenie, ze aktor to "[...]", "[...]", itp, itd? A co, panowie z forum nigdy moze nie oglądali filmów [...] albo stronek internetowych z [...]? Noo, pewnie, ze nie, bo który by sie przyznał?! I tak was zbulwersował filmik Szpaka? Lepiej popatrzcie, jakie fotki i jakie wulgarne komentarze umieszczają na "fejsie" jasielscy gimnazjaliści oraz młodsi, bo moze sa wsród nich wasze dzieci lub rodzeństwo! No, a teraz hejtowac- prawda boli...
Odpowiedz
-14
@ magda
dnia 10.01.2014, 13:59 · Zgłoś
do @Ale jazda ! nie kompromituj się ,nawet jak to twoja rodzina bo tu nie ma żadnych okoliczności łagodzących ,no chyba ,że zaświadczenie o niepoczytalności od psychiatry
Odpowiedz
-9
@ .
dnia 10.01.2014, 12:10 · Zgłoś
Niedługo zmieni nazwisko na Grodzka albo inna Kurowska i zajmie się polityką.
Odpowiedz
-2
@ aaa
dnia 10.01.2014, 10:31 · Zgłoś
Na miejscu siostry to nie pokazał bym się nigdzie
Odpowiedz
-4
@ xxxxxx
dnia 10.01.2014, 10:22 · Zgłoś
dobry [...] wyszedl na pastwisko i beczy ludzie sciagnijcie tego [...]
Odpowiedz
-4
@ 12345
dnia 10.01.2014, 10:21 · Zgłoś
w lecie bedzie tańczył na czreśni ,..,. a w zimie dostanie umowe w jasilskim ...,.,.,lapalmas...od zaraz
Odpowiedz
5
@ znający temat
dnia 10.01.2014, 10:19 · Zgłoś
Jo go nie lubie, a taniec jego mi nie przeszkodzo.
Odpowiedz
-7
@ ?
dnia 10.01.2014, 10:04 · Zgłoś
no comments
Odpowiedz
-2
@ Bo Do
dnia 10.01.2014, 09:49 · Zgłoś
Upadek człowieczeństwa!
Odpowiedz
7
@ ania
dnia 10.01.2014, 09:17 · Zgłoś
a gdzie ludzka tolerancja? Jest inny, no to [...], [...]!!!

a potem do kościółka...
Odpowiedz
-5
@ gumis
dnia 13.01.2014, 10:33 · Zgłoś
ania kotku umow sie zemna a nie z michalem on woli menow
Odpowiedz
-4
@ zawoduwka
dnia 10.01.2014, 08:22 · Zgłoś
tylko utylizacja
Odpowiedz
0
@ jeremi
dnia 10.01.2014, 08:02 · Zgłoś
Krosno ma Lore Szafran,Rymanów Biedronia a Jasło Szpaka.hehe
Odpowiedz
-4
@ magda
dnia 10.01.2014, 09:00 · Zgłoś
no ,Szpaka robiącego z siebie dzięcioła hehe...
Odpowiedz
-5
@ ja
dnia 10.01.2014, 07:39 · Zgłoś
żenada :( w każdym calu
Odpowiedz
15
@ dragoness
dnia 10.01.2014, 06:56 · Zgłoś
Hmm... ilość komentarzy pod tym artykułem i tymi dotyczącymi budżetu świadczy, co tak naprawdę interesuje mieszkańców miasta. Pretensje będą mogli mieć jedynie do siebie.
Odpowiedz
6
@ oj tam, oj tam
dnia 16.01.2014, 23:12 · Zgłoś
Przecież większość tych komentarzy jest dziełem "gimbusów" i trochę starszych, ale na utrzymaniu rodziców. Dla nich budżet miasta to odległy kosmos...
Odpowiedz
-9
@ normalny
dnia 10.01.2014, 00:08 · Zgłoś
to wszystko wprowadza chaos ,zamieszanie,
po co to nagłaśniać, oglądać ?
[...]!
cenię ludzi pracujących ,rzetelnych , terminowych, zarabiających na życie swoje i najbliższych , on dla mnie jest nikim
myślę, ze za dużo napisałem na ten temat
Odpowiedz
-8
@ ja
dnia 10.01.2014, 10:12 · Zgłoś
popieram to ale on nie zarabia na bliskich wystarczy zobaczyc na jego [...]ka ktory grzebie po smietnikach i niema sie gdzie podziac
Odpowiedz
-3
@ ja
dnia 10.01.2014, 13:22 · Zgłoś
prawda rodzine boli
Odpowiedz
-6
@ my
dnia 10.01.2014, 13:38 · Zgłoś
i daje same minusy jak wychowali tak maja
Odpowiedz
8
@ antysven
dnia 10.01.2014, 00:03 · Zgłoś
Faktycznie sensacja jak [...]. Ta strona na psy schodzi. Przepraszam juz dawno zeszła.
Odpowiedz
7
@ olo
dnia 09.01.2014, 23:47 · Zgłoś
ale jesteście [...]. i po co to komentujecie? przecież tylko o to w tym chodzi. żeby był rozgłos. przestaniecie pisać i wylewać żale to filmik pójdzie w zapomnienie i tyle.
znajdźcie sobie coś ciekawszego i produktywnego do roboty.
Odpowiedz
4
@ jeżynka:)
dnia 10.01.2014, 09:57 · Zgłoś
A widzisz to było by zbyt proste :) wszyscy go krytykują , a jeden na przeciw drugiemu ogląda filmik :):), a wystarczy nie oglądać:)chyba , że nie ma się nic innego do roboty, lub chce się sobie podnieść ciśnienie:) a tak to cel osiągnięty -zainteresowanie jest?-jest:)
Odpowiedz
-5
@ aa
dnia 10.01.2014, 10:29 · Zgłoś
No ja oglądam bo jeszcze takich rzeczy to na oczy nie widziałem
mam 40 Lat ale na prawdę w życiu takich jaj nie widziałem
Odpowiedz
6
@ oj tam, oj tam
dnia 16.01.2014, 23:07 · Zgłoś
To NAPRAWDĘ niewiele w życiu widziałeś. Zaglądnij na youtube! Tam można obejrzeć lepsze filmiki...
Odpowiedz
-9
@ antysven
dnia 09.01.2014, 23:33 · Zgłoś
Gdzie jest Sven?
Odpowiedz
-7
@ el
dnia 10.01.2014, 10:23 · Zgłoś
Tanczy i spiewa na filmiku powyzej ;-)
Odpowiedz
-3
@ pipi
dnia 12.01.2014, 14:07 · Zgłoś
no właśnie ja się pytam gdzie jest sven???
Odpowiedz
-12
@ ...
dnia 09.01.2014, 23:21 · Zgłoś
Ale rysa :/?
Odpowiedz
-6
@ troo
dnia 09.01.2014, 23:02 · Zgłoś
dziwny szpak
Odpowiedz
-5
@ POGROMCA [...]
dnia 09.01.2014, 22:29 · Zgłoś
Myślałem że jest pół metra wody i metr mułu wnoszę poprawkę do poprawki jest dwa metry mułu
Odpowiedz
14
@ z innej strony
dnia 09.01.2014, 21:55 · Zgłoś
Każdy ma prawo zarabiać na siebie jak potrafi najlepiej. Jest młody, lubi szokować... Wolno mu. Prawa nie łamie, do MOPS-u nie zagląda, uczciwie zarabia pieniądze na ludziach, którzy chcą go oglądać. Kto pamięta przebieranki i drapieżne makijaże Davida Bowie czy Boy Georg'a z Culture Club (dla wypowiadającej się młodzieży: patrz lata 80-te ubiegłego wieku)? W czasach mojej wczesnej młodości nikt tych artystów nie krytykował za sceniczny wygląd (no , chyba, że stare babcie!). A kto pamięta jak Jan B. z Lady Pank publicznie pokazał dzieciakom swoje przyrodzenie, będąc kompletnie pijanym. I to zachowanie zasługiwało na krytykę, temu to dopiero się w głowie poprzewracało i to dopiero była żenada. Michał jaki jest każdy widzi, widocznie odpowiada mu taki styl życia. A płytę może jeszcze wyda, ma czas. Tylko nawet jeżeli będzie dobra, to pewnie i tak cześć jasielskich rodaków napisze, że [...]... W Nowym Roku życzę wszystkim wypowiadającym się więcej optymizmu i tolerancji.
Odpowiedz
0
@ Malcolm McCormick
dnia 09.01.2014, 22:25 · Zgłoś
Na litość Boską!!!
A co Michał Szpak ma wspólnego z Borysewiczem, Davidem Bowie czy Boyem George?
U nich można przynajmniej oceniac kreacje artystyczną czy występki na drodze artystycznej.
Natomiast Michał Szpak to czysta egzaltacja, emocjonalna pornografia i handlowanie prywatnością, głupota, niedojrzałość i totalne pogubienie w swiecie mediów, które przez 5 minut jego popularności wycisnęły go jak cytryne.
Natomiast tolerancja nie oznacza akceptacji a bardziej poszanowanie odmienności ale ta tez ma swoje ramy.
Natomiast debatowanie o domniemanym dorobku artystycznym Michała, to proszę wybaczyć, mit o Atlantydzie.Niektórzy mówia, że jest ale nikt nie potrafi wskazać palcem.
Odpowiedz
7
@ z innej strony
dnia 09.01.2014, 23:22 · Zgłoś
Rozumiem, że Ty szanujesz odmienność bliźnich, ale tylko w swoich ramach. A Twoja tolerancja wyraża się brakiem akceptacji poprzez obrażanie innych: "[...], pacynka, zacieszacz, entertainer", "epatowaniem głupotą, kabotyństwem i niedojrzałością", "ten tandedziarz"... (Twoje słowa). Skąd u Ciebie tyle jadu? Ktoś Ci się nie podoba - nie słuchaj go, nie oglądaj! Ktoś Cię zmusza? Może napisz coś pozytywnego? Możesz zacząć tak: "Nie podoba mi się zachowanie i niewielkie, wg mnie dokonania, Michała Szpaka. Podziwiam natomiast (tutaj wpisujesz imię i nazwisko) [...] na uwagę zasługuje... (...)". Potem może nastąpić sensowne rozwinięcie. A zakończyć możesz następująco:" Życzę Michałowi, aby tak pokierował swoją karierą jak (tutaj wpisujesz imię i nazwisko idola) i osiągnął taki sam sukces". Pamiętaj, że Michał może to czytać! Każdy ma uczucia. Pozdrawiam.
Odpowiedz
-6
@ magda
dnia 10.01.2014, 08:56 · Zgłoś
kiedyś by pozwolić sobie na skandal trzeba było być sławnym ,dziś aby zyskać rozgłos i wątpliwą sławę trzeba zachowywać się skandalicznie ale to co ten chłoptaś tutaj pokazał jest żałosne...tak ,każdy ma prawo zarabiać na siebie jak tylko chce więc po tym treningu urodzinowym ,gdy na niwie muzycznej nie zaistnieje na dłużej będzie mógł zarabiać w jakimś klubie dla panów wiadomo jakiej orientacji ,wykorzystując swoje atuty ...
Odpowiedz
9
@ Ale jazda!
dnia 10.01.2014, 13:16 · Zgłoś
No i co Ci do tego?! Niech wykorzystuje swoje atuty. Nie kradnie, z Mopsu nie korzysta, ludzi, w przeciwieństwie do Ciebie nie obraza. Zamiast grzebać komuś w majtkach i przewidywać innym przyszłość, moze sprawdź, jakie strony internetowe przeglądają Twoje pociechy, albo na jakie pytania udzielają szczerych odpowiedzi na "asku". Moze okazać sie, ze Twoja nastoletnia pociecha miała już kilku partnerów [...] i co? Będziesz sie na forum rozpisywać, w jakim klubie Twoja córcia skończy?
Odpowiedz
-3
@ magda
dnia 10.01.2014, 13:53 · Zgłoś
a skąd ci przyszło do głowy ,że mam nastoletnie pociechy albo córcie ??? ta chłopczyka sama siebie obraża swoim zachowaniem ...a tak swoją drogą to ty obrażasz tutaj nie koniecznie z własnej winy ubogich bo bez pracy ludzi korzystających z Mopsu pisząc tutaj o nich jako gorszych od tego [...] [...] . Nie korzystam z Mopsu ale rozumię problem tych którzy muszą korzystać ,bycie biednym nie jest wstydem i nie należy się wstydzić ubóstwa ale takiego zachowania jak pokazała ta twoja gwiazda od siedmiu boleści
Odpowiedz
5
@ pestka
dnia 12.01.2014, 11:09 · Zgłoś
i prawda :) Michał jest kontrowersyjny i niech taki pozostanie więcej tolerancji podkarpacie :) to nie epoka kamienia łupanego, krytykujecie a siebie nie widzicie,czasem lepiej nie wiedziec co się w tych"dobrych domach" wyrabia :)
Odpowiedz
5
@ pestka
dnia 12.01.2014, 11:15 · Zgłoś
dobre wypowiedzi :) popieram
Odpowiedz
5
@ do magdy
dnia 16.01.2014, 12:19 · Zgłoś
A mnie też przyszło do głowy, że masz nastoletnie pociechy...Poglądy masz jak stara babcia [...]. A w ogóle co to za stwierdzenie, że ludzie sławni mogą sobie pozwolić na skandal. Nie jestem osobą sławną. I co nie mogę pozwolić sobie na skandal?! Mogę, pozwalam i to lubię...
Odpowiedz
-2
@ ...
dnia 09.01.2014, 21:52 · Zgłoś
Koniec świata jest blisko... dnooooo! Tyle w temacie.
Odpowiedz
-3
@ XX
dnia 09.01.2014, 21:43 · Zgłoś
totalne zero, chłopak nie zabłysnął na scenie muzycznej, zrobiło się o nim cicho i sie ratuje na wszelkie sposoby, żenada
Odpowiedz
-4
@ www
dnia 09.01.2014, 21:35 · Zgłoś
... ten rower w tle... sugeruje że Michaś lubi czasem ostro "popedałować"... żenada jak zwykle...przykry chłopczyk...
Odpowiedz
-1
@ ...
dnia 09.01.2014, 21:34 · Zgłoś
jeżeli się orłem nie urodzisz... musisz szpakiem umrzeć
Odpowiedz
-4
@ kaktusik
dnia 09.01.2014, 21:19 · Zgłoś
żałosne...
Odpowiedz
1
@ luki
dnia 09.01.2014, 21:01 · Zgłoś
W typowym schemacie ewolucji najmasywniejszych gwiazd, a za taką uważał(a) się pan(i) Szpak, pomiędzy protogwiazdą a czarną dziurą zwykle występują jeszcze etapy jak na przykład błękitny nadolbrzym albo supernowa, a tu widzę że nasza gwiazda poszła na skróty ...
ps. te życzenia to po prostu żenada, kto się nie zgadza niech daje minusa.
Odpowiedz
-2
@ Malcolm McCormick
dnia 09.01.2014, 20:46 · Zgłoś
[...], pacynka, zacieszacz, entertainer w momencie gdy trzeba wyłożyć karty na stół i pokazać materiał muzyczny, na którego odbiór Polska miała być za mała i mówiło się o Anglii, Francjii i Europie zachodniej, próbuje przedłużyć swoje pięć minut wątpliwej sławy epatowaniem głupotą, kabotyństwem i niedojrzałością. Miał stać koło Prince'a , Michela Jacksona i Boba Dylana natomiast jego dzisiejsza działalność plasuje go gdzieś między Super Nianią a Frytką.Na szczęście poza nieukształtowaną, szukającą na oślep wzorców młodzieżą, coraz mniej osób daje się nabierać na te tandetne sztuczki, co jest doprawdy pocieszcającym faktem. Już nawet państwo Prokopowie z TVN-u nie wytrzymali i spytali subtelnie: a może zamiast błaznowania w końcu jakas płyta?
Zapomnieć, zignorować, odwrócić głowe bo ten tandedziarz z każdego słowa zdrowego rozsądku spróbuje zrobić nagonke na niezrozumianego, prześladowanego artyste wizjonera...Tylko własnych piosenek ciągle brak.
Odpowiedz
-1
@ Promocja miasta
dnia 09.01.2014, 20:42 · Zgłoś
dno... JAK występują dobrzy normalni wykonawcy z Jasła lub okolic to o nich nie piszecie!!!
Czemu taki portal miasta promuje ludzi którym bije palma i są z innego światu!!!
Przecież to się nie mieści w żadnych normach !!!
Odpowiedz
0
@ Malcolm McCormick
dnia 09.01.2014, 21:27 · Zgłoś
Ponieważ polskie dziennikarstwo, prasa i portale już dawno przebiły głową dno i penetrują granice absurdu. Nasz portal też pewnie stara się nadążać za ogólnymi trendami a i pewnie liczy liczbe odsłon, stąd przyciągający uwagę [...] artykuł na głównej to jak woda na młyn.
Zobacz na tytuł najpopularniejszych portali.
Krowa zjadła [...]
Zelt czuje się zdradzony
Kosmici w Wąbrzeźnie
[...] bo zupa była za zimna
Chłop pogryzł psa
Pani z telewizji wydepilowała sobie [...]
Przesuwamy się stale do ściany żenady, od której już trzba będzie się tylko odbić.
Odpowiedz
9
@ Ale jazda!
dnia 10.01.2014, 12:48 · Zgłoś
No, i widzisz "tluszczo"! Twoja uwagę przyciągnęli marnujac Twój cenny czas na czytanie takiego dennego newsa, a pózniej trzykrotne komentowanie...
Odpowiedz
-12
@ Malcolm McCormick
dnia 10.01.2014, 13:50 · Zgłoś
Mój czas tutaj nie jest zmarnowany, a jako absolwent psychosocjologii mam nawet zawodowy obowiązek przyglądać się takim zjawiskom.Ciekawe kompendium i studium wiedzy.Jako osoba ukształtowana emocjonalnie potrafie tez segregować i filtrować komunikaty, które codziennie ja jak i każdy z państwa dostajemy.A sa ich teraz tysiące.Fejsbuki, reklamy, smsy, bilbordy.
Z cała pewnością nie nazwałbym więc tego czasem zmarnowanym.Natomiast [...] to zbiorowy [...], który odbiera informacje razem z narzuconym sposobem jej odbioru i interpretacji i z wyłączeniem samodzielnego myslenia.
Uznam więć, że się nie zrozumieliśmy.Ale nie mam żalu.
Odpowiedz
8
@ Ale jazda!
dnia 10.01.2014, 14:20 · Zgłoś
Hmmm, absolwent psychosocjologii, ciekawe... Rozumiem, ze stosowanie sformułowań "[...], pacynka, (...)" i innych podobnych należy do Twoich obowiązków zawodowych i niewątpliwie, jest przykładem ogromnej wiedzy i etyki oraz empatii, tak pożądanej w zawodzie psychosocjologii...
Odpowiedz
-6
@ Malcolm McCormick
dnia 10.01.2014, 14:45 · Zgłoś
Uwierz. Bardzo ciekawe...Stosowanie określeń typu "[...], pacynka" i podobnych słow, mimo ich pejoratywnego wydzwieku to tylko próba definiowania i nazywania a nie przezywania.Forrest Gump mawiał, że [...] ten co głupio robi, więc nazywanie głupoty podparte argumentami ma tyle wspólnego z tak modnymi ostatnio terminami jak hejting, trolling co Michał Szpak z artystą i nagrywaniem muzyki, czyli na pierwszy rzut oka wygląda podobnia ale to dwie różne rzeczy.
Odpowiedz
5
@ do parapsychosocjologa
dnia 16.01.2014, 12:13 · Zgłoś
"[...], pacynka" próba definiowania...dooobre! ha, ha! Forum jaslo4u jest dla ciebie kompendium wiedzy?! A ty jesteś ukształtowany emocjonalnie?! Przeczytaj ze zrozumieniem, co napisałeś. A jeszcze lepiej powiedz, gdzie pracujesz, żeby cię omijać szerokim łukiem, psychosocjologu od obrażania ludzi, [...]...
Odpowiedz
7
@ urodziny
dnia 09.01.2014, 20:38 · Zgłoś
No takich urodzin od brata to bym nie chciała.Współczucia dla siostry.
Obciach i [...].
Odpowiedz
1
@ magda
dnia 09.01.2014, 20:24 · Zgłoś
Siostra powinna na urodziny Misi ,kupić solidny młotek by miał się czym braciszek w [...] walnąć ...może to trochę rozumu doda ...fuuujjj,co za obrzydliwość
Odpowiedz
1
@ asdsas
dnia 09.01.2014, 19:54 · Zgłoś
co to za nutka w tle? występ tego gwiazdora skomentuje milczeniem
Odpowiedz
9
@ PROMOCJA JASŁA
dnia 09.01.2014, 19:50 · Zgłoś
haha W życiu nie widziałęm wiekszego [...]. To jest szczyt wszystkiego. . Dziwie sie ze wystawiacie taka błazenade. Jaka strona taki artykuł. Ż-E-N-A-D-A
Odpowiedz
8
@ logistyk
dnia 09.01.2014, 19:28 · Zgłoś
do tej pory mnie to nie dziwiło ale teraz jako rodowity jaslanin mówie takich ludzi trzeba UTYLIZOWAC -HAŃBA DLA JASŁA
Odpowiedz
9
@ Kaczusia
dnia 09.01.2014, 19:17 · Zgłoś
Hmmm. W klubie Go-Go przyjęli by go w natychmiastowym tempie!! Ośmieszenie,szkoda mi tej siostry! :D
Odpowiedz
7
@ gygg
dnia 09.01.2014, 19:17 · Zgłoś
współczuje siotrze brata.. co za [...]!
Odpowiedz
0
@ czesiek
dnia 09.01.2014, 19:12 · Zgłoś
żenada ubolewam ndnim
Odpowiedz
4
@ Vincent Vega
dnia 09.01.2014, 19:05 · Zgłoś
[...] upadek...
Odpowiedz
-6
@ Tony
dnia 09.01.2014, 19:05 · Zgłoś
Nie czepiam się każdy ma prawo prezentować swój styl (również w muzyce) ale nie mogę się zgodzić z tytułem ,że to nagranie,, podbija internet" w sensie pozytywnym bo komentarze na inter.pl są druzgocące.http://muzyka.interia.pl/plotki/news/michal-szpak-to-byl-zart,1980750,2370
Odpowiedz
-6
@ tomtom
dnia 09.01.2014, 18:08 · Zgłoś
on w ogole ma siostre???
Odpowiedz
-7
@ Observer
dnia 11.01.2014, 00:52 · Zgłoś
Tak ma. Wyszukiwarke uruchom...
Odpowiedz
11
@ ja
dnia 09.01.2014, 17:58 · Zgłoś
on jest chory psychicznie
Odpowiedz
-7
@ Observer
dnia 11.01.2014, 00:51 · Zgłoś
Tak ma. Wyszukiwarke uruchom..
Odpowiedz
10
@ Gaga:)
dnia 09.01.2014, 17:45 · Zgłoś
No ,Michal nie popisalaes sie.Moge zrozumiec ,kreacje sceniczne z ciekawa interpretacja wokalna,ale to co pokazales ,to schodzi ponzej parteru.Jest niesmaczne I obsceniczne.Wiecej szacunku dla siebie i innych.Znajda sie tacy co zechca promowac to [...] w Twoim wydaniu,ale tylko dlatego ,ze ich zadaniem jest niszczyc morale I dobry smak polskiej mlodziezy.Jezeli czujesz sie POLAKIEM ,to przepros za ten skandal i pokaz cos wartoscowego.
Odpowiedz
-3
@ jan
dnia 09.01.2014, 17:34 · Zgłoś
a ile siostra ma lat to zasadnicze pytanie
Odpowiedz
13
@ OTR
dnia 09.01.2014, 17:25 · Zgłoś
obsceniczne, [...]skie, i to mają byc życzenia dla siostry czy życzenia od [...]ki dla [...]ki???!!! co to ma znaczyć michał???
wiecej szacunku dla samego siebie i dla odbiorców...
chcesz być kontrowersyjny? napisz do lady gagi-ona ci powie jak robić to żeby nie przesadzić!!!
Odpowiedz
-1
@ ...
dnia 17.01.2014, 21:32 · Zgłoś
z tym będzie problem bo pewnie nie zna angielskiego :)
Odpowiedz
10
@ ola
dnia 09.01.2014, 17:21 · Zgłoś
JASŁO PRZEPRASZA ZA SZPAKA---a burmistrz go wsparł finansowo z naszych podatków ...tak mówią , pytam czy to prawda.
Odpowiedz
2
@ amag
dnia 09.01.2014, 17:17 · Zgłoś
Nie będą już zaglądać na jaslo4u- nigdy więcej! Ciekawe co umieścicie kolejnym razem...?
Odpowiedz
2
@ x
dnia 09.01.2014, 17:03 · Zgłoś
,,sven,, gdzie jesteś...brak twojego zdania.Takich ludzi powinni izolować aby nie mieli kontaktu z dziećmi.
Odpowiedz
9
@ Pogromca
dnia 09.01.2014, 16:58 · Zgłoś
Jak to widzę to mi się aż ciśnienie w żyłach podnosi.
PS: Szczere kondolencje droga siostro
Odpowiedz
15
@ m
dnia 09.01.2014, 16:57 · Zgłoś
chlopie do lekarza sie wybierz
Odpowiedz
11
@ Miki
dnia 09.01.2014, 16:55 · Zgłoś
Osiągnął swój cel. Jest o nim głośno :)
Odpowiedz
6
@ Sto%
dnia 09.01.2014, 16:50 · Zgłoś
Czy piszecie dobrze czy zle o nim i tak to nie ma znaczenia to jest [...] i sie to nie zmieni. A jemu o to chodzi zeby był szum kolo niego i jemu naprawde lata co o nim piszecie czy mowicie . Kazdy wie ze to jest człowiek chory [...] i takim ludziom trzeba pomagac !
Odpowiedz
7
@ xXx
dnia 09.01.2014, 16:37 · Zgłoś
Jak na to patrze jestem za EUTANAZJĄ .. że wogóle takie filmiki wychodzą na swiatło dzienne . :oooo ..
Odpowiedz
24
@ ~~
dnia 09.01.2014, 16:35 · Zgłoś
Szpak to typowa ofiara ideologii [...]
Odpowiedz
15
@ parafianin
dnia 09.01.2014, 16:25 · Zgłoś
normalny prezent dla siostry to by był gdyby miała normalnego brata
Odpowiedz
31
@ Agent Delegat
dnia 09.01.2014, 16:13 · Zgłoś
Niniejszym proszę siostrę Michała o przyjęcie najserdeczniejszych wyrazów współczucia.
Odpowiedz
14
@ magda
dnia 09.01.2014, 16:41 · Zgłoś
dołączam się do tego ...współczuję siostrze bo rodziny się nie wybiera a taki brat to po prostu MASAKRA !!!
Odpowiedz
18
@ helka
dnia 09.01.2014, 16:12 · Zgłoś
to jest masakra wsploczuje jego siostrze takiej katastrofy w dniu urodzin
Odpowiedz
23
@ jasło
dnia 09.01.2014, 16:11 · Zgłoś
jeszcze głupio się tłumaczy, że to taki żart bla bla, ale dobrze tamten gość mówi, jak to żarty między nim, a siostrą, to po co takie [...] do netu puszczać, po prostu chce żeby było o nim głośno za wszelką cenę i tyle.. zresztą widać podziałało, wypuścił [...] pilnik i już w tvn siedzi na kanapie hehe
Odpowiedz
24
@ ja
dnia 09.01.2014, 16:10 · Zgłoś
Do zoo z nim tylko, do jakiej klatki?
Odpowiedz
1
@ urodziny
dnia 09.01.2014, 20:45 · Zgłoś
Zaciemnionej by go nikt nie widział
Odpowiedz
23
@ mieszkanieć jasła
dnia 09.01.2014, 16:07 · Zgłoś
zresztą co to za facet, widać że w majtkach nic nie ma
Odpowiedz
56
@ tom
dnia 09.01.2014, 16:02 · Zgłoś
wstyd dla Jasła
Odpowiedz
12
@ tomtom
dnia 09.01.2014, 17:31 · Zgłoś
dokladnie...
Odpowiedz
-3
@ adam
dnia 10.01.2014, 23:15 · Zgłoś
Wstyd wstyd po trzystokryć wstyd
Odpowiedz
21
@ felek
dnia 09.01.2014, 16:00 · Zgłoś
szkoda ziom że się rozmieniłeś na drobne i tak sam nie szanujesz! Gdzie [...] płyta się pytam? Widać nie masz nic do przekazania od siebie dlatego Twoja twórczość leży i [...] a ty stary takie [...] w neta puszczasz! MASAKRA!
Odpowiedz
28
@ mlody12356545
dnia 09.01.2014, 15:55 · Zgłoś
to już przegięcie po całej lini!!! jemu coś w głowę się stało tak konkretnie
Odpowiedz
34
@ [...]
dnia 09.01.2014, 15:53 · Zgłoś
dnoooooooooooo dnoooooooooooooooooooooo i tysiąc kilometrów mułuuuuu masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Odpowiedz
32
@ l
dnia 09.01.2014, 15:44 · Zgłoś
[...] filmik i żałosne, że taki artykulik się tu ukazuje, schodzicie już po niżej dna red
Odpowiedz
25
@ mały
dnia 09.01.2014, 15:40 · Zgłoś
Siostra pewnie dumna jest z braciszka...
Odpowiedz
40
@ zx
dnia 09.01.2014, 15:37 · Zgłoś
Boże widzisz i nie grzmisz...
Odpowiedz
4
@ Do pobożnego
dnia 10.01.2014, 15:19 · Zgłoś
Księży [...] tez widzi i nie grzmi...
Odpowiedz
46
@ sx
dnia 09.01.2014, 15:33 · Zgłoś
chyba sobie jaja robicie, że to nagranie podbija internet, co za [...] to pisze? Zaczynacie się robić jak TVN, ludziom pranie z mózgu robicie, każdy kto widział ten [...] filmik potrafi powiedzieć, że to [...] . Nie powiem trzymałem za niego kciuki, ale przez takie [...] występy robi z siebie [...] i tyle.

Do [...] ja się pytam, czy w Jaśle nic sie na prawde nie dzieje, że jaslo4u.pl musi wrzucać [...] filmiki? Schodzicie na psy normalnie schodzicie na psy...oj przepraszam, to co ten portal sobą reprezentuje już dawno na dnie.
Odpowiedz
19
@ tołdi
dnia 09.01.2014, 15:37 · Zgłoś
zgadzam się z Tobą, nie dość, że na forum same reklamy i [...], bo moderatorów nie ma lub nie potrafią pełnić swoich funkcji, to jeszcze takie newsy.. nie wiem czy się śmiać czy płakać
Odpowiedz
1
@ sx
dnia 09.01.2014, 19:25 · Zgłoś
o i jeszcze jedna sprawa, jak ktoś napisze cokolwiek pod adresem jaslo4u.pl, z reguły jest to 100% prawda odnośnie [...]ostwa tego serwisu, to Oni usuwają takie komentarze, hehe taka [...] linia obrony. Samo dno, wychodzi na to, że jedyne atrakcje w jaśle to:
- Pani Senator składająca kwiaty
- Pan Poseł odsłaniający tablice,
- i wszechwiedząca-nic niewiedząca rzeczniczka urzedu miasta,
oj zapomniałbym o kilku drobnych wypadkach, z których robi się NIESAMOWITE wydarzenie, żeby tylko ludzi przyciągnąć do oglądania durnych reklam.
Odpowiedz
-1
@ magda
dnia 09.01.2014, 20:07 · Zgłoś
oczywiście ,[...] treści !!! widocznie redakcja promuje tego [...]...,,zachęcamy do oglądania filmiku",jasne do szkół i przedszkoli w ramach edukacji wyślijcie to obrzydlistwo ...dno dna i to wszystko ! usuwajcie wszystkie krytyczne opinie ,tylko tyle potraficie
Odpowiedz
7
@ Tarzan-zan
dnia 09.01.2014, 20:53 · Zgłoś
"podbija" bo ludzie patrzą i się śmieją jak ktoś [...] z siebie robi :)
Ilość wyświetleń wcale nie znaczy o wysokim poziomie treści,...
Może być wręcz na odwrót...
Odpowiedz
-4
@ sx
dnia 10.01.2014, 11:42 · Zgłoś
i teraz wstyd powiedzieć, że jest się z Jasła, bo jak tylko się przyznasz, to mają Cie za podobnego [...]
Odpowiedz
49
@ fIAT 126 P
dnia 09.01.2014, 15:33 · Zgłoś
a ja powiem tak koniec świata już blisko !
Odpowiedz
15
@ ...
dnia 09.01.2014, 20:42 · Zgłoś
Zawsze popierałam ludzi z pasją, ale to co reprezentuje sobą Szpak jest poniżej jakiejkolwiek godności.
Ale tak się dzieje chyba z ludźmi, którym wydaje się, że świat stoi przed nimi otworem, a po jakimś czasie orientują się w którym miejscu jest ten otwór i tam właśnie lądują... w czarnej [...].
Odpowiedz
89
@ XXX
dnia 09.01.2014, 15:32 · Zgłoś
powinni leczyć takich ludzi i nie pokazywać medialnie !!! niewiadomo czy to facet czy kobieta nawet, naprawdę świetny wzór dla naszych pociech, dla nastolatków...[...]
Odpowiedz
29
@ Tarzan-zan
dnia 09.01.2014, 20:51 · Zgłoś
Bardziej by się siostra ucieszyła gdyby siedział cicho :) a tak to tylko wstyd rodzinie przynosi :)
No chyba że jego siostra z tego samego [...] to może się cieszy :P
Odpowiedz
21
@ z innej strony
dnia 09.01.2014, 23:40 · Zgłoś
Nastolatki mają lepsze wzory na MTV - "Warsaw Shore". Jak nie oglądną w telewizji (emisja w godzinach nocnych), to sobie obejrzą w Internecie. Wierz mi, Michał Szpak przy "gwiazdach" tego show, to "pikuś".
Odpowiedz
152
@ tołdi
dnia 09.01.2014, 15:32 · Zgłoś
jeżeli, ktoś nie ma nic sensownego do powiedzenia, musi co jakiś czas sypnąć czymś takim, aby o nim było głośno... nie ważne jak mówią, byle mówili, dewiza naszych "gwiazd"
Odpowiedz
82
@ XXX
dnia 09.01.2014, 15:32 · Zgłoś
Komentarz został dodany. Właśnie teraz go widzisz (podświetlony na zielono)
powinni leczyć takich ludzi i nie pokazywać medialnie !!! niewiadomo czy to facet czy kobieta nawet, naprawdę świetny wzór dla naszych pociech, dla nastolatków...[...]
Odpowiedz
39
@ XXX
dnia 09.01.2014, 15:33 · Zgłoś
Komentarz został dodany. Właśnie teraz go widzisz (podświetlony na zielono)
powinni leczyć takich ludzi i nie pokazywać medialnie !!! niewiadomo czy to facet czy kobieta nawet, naprawdę świetny wzór dla naszych pociech, dla nastolatków...[...]
Odpowiedz
97
@ Kicz.......
dnia 09.01.2014, 15:44 · Zgłoś
Nagranie dzisiaj własnie podbiło najbardziej znany w Polsce portal społecznosciowy"[...].PL"
Odpowiedz
40
@ Kicz
dnia 09.01.2014, 16:12 · Zgłoś
Ona tanczy dla mnie...
Odpowiedz
47
@ Gendermeria
dnia 09.01.2014, 19:27 · Zgłoś
Myślałam, że Michalina już wcześniej osiągnęła dno ale okazuje się, że dopiero gruntuje gdzie ono jest.Może robić za ikonę [...] i homo i w tym środowisku oczekiwać zachwytów. Takie są owoce promocji badziewia. Winna tu nie jest Michalina tylko ci co nagłaśniają ten ciężki przypadek, czyli część mediów promujących te dwa ruchy. Życzę Michalinie aby szokowała talentem, bo jakieś tam zadatki ma. Jeżeli nie rozwinie talentu to pozostaną skandale coraz niższego lotu, ku uciesze mało wybrednego [...] i brukowych mediów.
Odpowiedz
4
@ czesio
dnia 10.01.2014, 07:57 · Zgłoś
czyli [...] to nie ściema...
Odpowiedz
-4
@ aa
dnia 11.01.2014, 17:07 · Zgłoś
Pan Burmistrz, wyrażając wolę mieszkańców naszego miasta, ufundował mu stypendium artystyczne! On tańczy dla was i za wasze.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.