Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Michał Szpak znowu powalił jury na kolana!

141

W niedzielę kolejny odcinek programu X Factor, a w nim kolejny etap castingów. Tym razem jury przesłucha stu uczestników, spośród których wybierze piętnastu. Mamy dla Was fragment tego odcinka – występ m.in. Michała Szpaka.

<<<Zobacz występ Michała>>>


Reklama

Komentarze: 140

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ;D
dnia 09.05.2011, 09:30 · Zgłoś
hahaahahaahahaha ;D
miszelek ;D
dostał sie .
Odpowiedz
1
@ :)
dnia 14.04.2011, 22:32 · Zgłoś
http://muzyka.onet.pl/256503,0,0,fotonews_detail.html

Jeżeliby wierzyć temu linkowi - Michał jest w finałowej 9:))
Odpowiedz
0
@ ana
dnia 13.04.2011, 17:02 · Zgłoś
To już jest ustawione że on przechodzi . Mogłby tylko lepiej udawać ze jest zaskoczony przejsciem do nastepnego etapu. Gratulacje mimo wszystko.
Odpowiedz
2
@ Toshib
dnia 13.04.2011, 10:30 · Zgłoś
a tak poza tym oceniany jest talent pod względem głosu a nie ubioru! -to jest już własna decyzja człowieka jak i w czym chodzi ubrany ! Michał przynajmniej ma swój gust ..nikogo nie udaje jest sobą a nie tak jak co niektórzy :).
Odpowiedz
2
@ Toshib
dnia 13.04.2011, 10:22 · Zgłoś
hhjh - szkoda , że nie podpiszesz się własnym imieniem i nazwiskiem ...to jest dopiero wstyd :] . A ja tutaj popieram powyższy komentarz ! 'Swojego człowieka trzeba wspierać'!!!
Odpowiedz
5
@ łódzkie
dnia 12.04.2011, 23:59 · Zgłoś
Nie jestem z Jasła, ale nie mogę ogarnąć jak ludzie z miejscowości Michała krytycznie się o nim wypowiadają. Mieszkam w innym województwie, ale po prostu wstydzę się waszą postawę.
Swojego człowieka wręcz TRZEBA WSPIERAĆ! zwłaszcza gdy ma tyle do zaoferowania co ten pozytywny, utalentowany i przyjstojny chłopiec;) Przeuroczy gość
Odpowiedz
4
@ aaaaaaaaa
dnia 12.04.2011, 20:26 · Zgłoś
michał jesteś najlepszy !
Odpowiedz
5
@ obserwatorka
dnia 12.04.2011, 19:49 · Zgłoś
Talent,oryginalność,wrażliwość,indywidualizm, cierpliwość, mądrość,pokora, pracowitość i wolność-to wszystko ma Michał!
A niektórym z Was życzę tylko zdrowia.
Odpowiedz
-4
@ hhjh
dnia 12.04.2011, 18:57 · Zgłoś
weź się schowaj popatrz jak ty wygladasz. WSTYD DLA CAŁEGO JASŁA!!!
Odpowiedz
-6
@ Jajo
dnia 12.04.2011, 18:25 · Zgłoś
ALE SIARA!!!
Odpowiedz
6
@ Dariaa :)
dnia 12.04.2011, 16:13 · Zgłoś
Przecież Michał wygląda świetnie :):):) Ma talent i wygląd :) Jak ja na niego patrze to widze przystojnego faceta ze swoim stylem ;) !! I sami odpadliście ;P chyba przed tv jak śpiewał ;P
Odpowiedz
7
@ Toshib
dnia 12.04.2011, 07:10 · Zgłoś
zżera was zazdrość ,że chłopak ma talent!Brawo Michał..trzymamy kciuki!! :-)))
Odpowiedz
6
@ Anonim
dnia 11.04.2011, 21:49 · Zgłoś
Nie każdy potrafi oglądać TV...Michaś Przeszedł :):)I jest pod opieką Kuby..:):)Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka ...:):):)Michaś Daj Czadu!!!
Odpowiedz
-10
@ sallas
dnia 11.04.2011, 19:24 · Zgłoś
każdy [...] człowiek ma jakiś jeden talent on ma właśnie dobry głos bo tak to nic po za tym. rozumem wcale nie grzeszy:):):)
Odpowiedz
3
@ W sumie..
dnia 12.04.2011, 15:25 · Zgłoś
W muzyce to czy ktoś zdał maturę, ma doktorat, ma więcej niż 100 IQ nie jest najistotniejsze.
Ma talent i nie powinien go zakopywać. Czekam na płytę (chociaż lubię klimaty rock i punk rock) bo to ona będzie ważna i będzie wartościowa lub też nie.
Program ma mu to ułatwić. Szkoda tylko, że to kolejny [...] program, z którego później ktoś wychodzi i śpiewa o życiu i śmierci ...jajecznicy.
Może akurat wyjątek potwierdzi regułę.
Odpowiedz
3
@ Monia
dnia 11.04.2011, 18:35 · Zgłoś
jakie odpadł?? przecież przeszedł i to Kuba został jego opiekunem.
ale nawet jakby teraz odpadł to dla mnie jest i tak wygrany :)
Odpowiedz
20
@ ona
dnia 11.04.2011, 17:12 · Zgłoś
LUDZIE PRZECIEŻ ON JEST Z JASŁA!!! JEST JEDNYM Z NAS. WIĘC SKĄD TA WROGOŚĆ W NIEKTÓRYCH Z WAS? PRZECIEŻ KAŻDY NORMALNY CZŁOWIEK WSPIERA SWOJEGO! TAKIE RZECZY TO CHYBA TYLKO W ZAŚCIANKOWYM JAŚLE. BO WYGLĄDA NA TO, ŻE TUTAJ ZAWIŚĆ LUDZKA NIE ZNA GRANIC...
Odpowiedz
4
@ :)
dnia 11.04.2011, 17:22 · Zgłoś
Chyba tak (vide---> Olga Lackosz & wybory Miss Polonia 2010)...
Odpowiedz
2
@ aaa
dnia 11.04.2011, 17:11 · Zgłoś
Michał oddałabym ci mój ostatni oddech jeśli byś potrzebował żeby wygrać,ale myślę że sam sobie dasz rady bo masz ogromny potencjał, energię,a te złe komentarze co piszą o Tobie nie ma sensu nawet czytać bo ci fałszywi ludzie zmienią zdanie o Tobie jak będziesz kimś tylko oni dalej będą fałszywi a Ty będziesz gwiazdą trzymam kciuki i życzę wszystkiego najlepszego.
Odpowiedz
3
@ h.
dnia 11.04.2011, 15:27 · Zgłoś
Pamiętajmy, że jest jeszcze Anna Karamon, której zespół Dziewczyny również świetnie sobie radzi w programie. Dziewczyny, podobnie jak Szpak, przeszły do półfinałowej piętnastki.
Odpowiedz
6
@ XXX
dnia 11.04.2011, 14:48 · Zgłoś
MICHAŁ !!- WIELKIE GRATULACJĘ !!!

A TYM KUNDELKOM CO SZCZEKAJĄ I PODGRYZAJĄ TO NAWET ROZUMU NIEBIOSA POSKĄPIŁY O TALENCIE TO NAWET NIE WSPOMNĘ .

" NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA " CHOCIAŻ JAK CHODZI O TYCH KUNDLI ,TO MOŻLIWE ,ŻE JEDYNIE CO MAJĄ DO POKAZANIA TO CIUCH !!!
Odpowiedz
4
@ alpi
dnia 11.04.2011, 14:38 · Zgłoś
Michał jest wielki tyle juz zrobił i daleko zaszedł on niczego nie musi udowadniać poniewaz samym występem zrobił wielką furore i zadziwił publiczności i widzów On osiągniee wiele i to on wygra ten program.
Odpowiedz
2
@ KaSiA :*
dnia 11.04.2011, 13:28 · Zgłoś
Przecierz dostał sie do półfinałowej 15 !!!
Odpowiedz
3
@ X Factor
dnia 11.04.2011, 12:42 · Zgłoś
No i po co piszecie takie brednie! po co celowo wprowadzacie ludzi w błąd? Jak nie wiesz to się nie odzywaj! A Michałowi serdecznie gratuluje dostania się do finałowej 15!!!
Odpowiedz
0
@ Inny JAŚLAK
dnia 11.04.2011, 12:19 · Zgłoś
Michał jest jak kolorowy ptak wyróżniający się z szarego, smutnego tłumu. Ma talent i osobowość, a na złośliwe uwagi odpowiada życzliwym uśmiechem. Przykre jest, że nawet jury z jednej strony popada w zachwyt, a z drugiej wtrąca kąśliwe uwagi i pastwi się nad nim psychicznie. Dlaczego każdemu tak ciężko przyznać się, że on jest po prostu dobry w tym co robi? Dlaczego tak ciężko dać mu szansę, skoro na nią zasługuje?
Odpowiedz
-1
@ podkarpatka
dnia 11.04.2011, 12:02 · Zgłoś
wszysy kturzy pisza glupoty onim totylko sa zazdrosni bonieumia tak jak on spiekac własnie dostał sie do 9 ispiewac bedzie wgrupie prowadzonej przez kube
Odpowiedz
1
@ ptak
dnia 11.04.2011, 12:38 · Zgłoś
on teraz dostał się do 15 i do grupy Kuby, ale mi chodzi o to czy dostanie się do finałowej 9? i będzie śpiewał na żywo? pozdrawiam
Odpowiedz
2
@ 60 latka
dnia 11.04.2011, 11:24 · Zgłoś
Brawo Jasło,gratulacje dla Michała i Dziewczyn
Odpowiedz
-1
@ ptak
dnia 11.04.2011, 11:20 · Zgłoś
Jak ktoś wie, to proszę napisać czy Michał dostał się do 9 (czyli do finału)???
Odpowiedz
14
@ ola
dnia 11.04.2011, 10:26 · Zgłoś
JAK DLA MNIE JUŻ ZWYCIĘŻYŁEŚ!!!!!!!JESTEŚ NAJLEPSZY....
Odpowiedz
3
@ darko
dnia 11.04.2011, 08:41 · Zgłoś
Cieszę się ze chłopak przeszedł dalej , choć widzę ze ten jego styl to poza , zobaczycie metamorfozę jeśli tylko program będzie tego chciał .Zobaczyłem to gdy tłumaczył się przed jury , choć ten program nie ma na celu zrobić ich grzecznych - więc nie spodziewajmy się ze go ubiorą w garnitur :)
Odpowiedz
0
@ BYŁA FANKA
dnia 11.04.2011, 09:44 · Zgłoś
"...zobaczycie metamorfozę jeśli tylko program będzie tego chciał." Czyli: Dla popularności zrobię wszystko - przecież jestem PRAWDZIWYM artystom.
Odpowiedz
5
@ Jaślanka
dnia 11.04.2011, 07:52 · Zgłoś
No i co [...] ! Dostał się do 15 bez problemu! Ale Was zazdrość zżera! Cooooo? Cieszę się, że Michał jest z Jasła. Wreszcie ktoś odpowiedni promuje nasze miasto. Tak trzymaj [...]!
Odpowiedz
5
@ opakk
dnia 11.04.2011, 07:43 · Zgłoś
Nie znam chlopaka, ale 3mam kciuki. Nie ważne jak wyglada, jak spiewa. Wazne ze jest z Jasła! Nawet jesli by to nie on wystepowal a np. "Jozka", "Wiesiu J." lub nawet "korzeniowski" i tak warto 3mac kciuki! POWODZENIA!!!
Odpowiedz
1
@ papuga
dnia 11.04.2011, 07:05 · Zgłoś
dlaczego nikt nie pisze o duecie Dziewczyny przecież jedna z nich to jaślanka (Anna Karamon) a też przeszły do 15?
Odpowiedz
-3
@ Gwiazdka jednego sezonu??
dnia 11.04.2011, 02:57 · Zgłoś
Czy to będzie rockman?? Pewnie tak, tylko czy prawdziwy?? Pewnie nie. Szkoda, że jest sobą i śmiechem zwalcza krytykę a błyskotki ściąga jak Maja każe. Jeśli chodzi o wokal to musi pracować, bo sprzecznie z tym co mu w duszy gra(*), jego wokal pasuje jedynie do rock'a, więc trzymam kciuki żeby był POP'ularny. W temacie kontrowersyjnego wizerunku - reklama dźwignią handlu.
(*)skąd wiem ?? - słuchałem tego co miał, albo też, czego nie miał do powiedzenia.
Pozdrawiam Tych na "Tak" i na "Nie".
Odpowiedz
-5
@ TikTak
dnia 11.04.2011, 02:53 · Zgłoś
Ludzie kto to jest ten Szpak? Dzięki Bogu nie mam tego ogłupiacza - telewizora !
Odpowiedz
2
@ tiffani*
dnia 11.04.2011, 09:24 · Zgłoś
Nie musisz mieć telewizora...
Za to chyba Internet masz ;p
Odpowiedz
-3
@ ooo transssss
dnia 11.04.2011, 00:08 · Zgłoś
No no, ładny ma [...]:)kocham go...
Odpowiedz
6
@ ona19
dnia 10.04.2011, 23:45 · Zgłoś
co zal wam ze został zauważony????
na pewno jak był jak inni to by nie został zauważony!!!!
POWODZENIA OBY TAK DALEJ!!!! PO PROSTU BADZ SOBA MICHALE!!!!POZDRO
Odpowiedz
-3
@ jj
dnia 10.04.2011, 22:52 · Zgłoś
Mamy dwóch jaślaków w programie!! nie zapominajcie ze Anka Karamon z zesołu Dziewczyny też pochodzi z Jasła!! :) Jednak musze przyznac ze trzymam kciuki za Michała, większą sympatią go darze :)
Odpowiedz
1
@ ...
dnia 10.04.2011, 22:51 · Zgłoś
Nie zapominajmy też o Ani Karamon i Oli Nowak,czyli duecie DZIEWCZYNY :) One też tam są ... :) A Ania jest jaślanką ... :)
Trzymam kciuki zarówno za Michała jak i Dziewczyny ;)
Odpowiedz
5
@ emu
dnia 10.04.2011, 22:44 · Zgłoś
Po raz kolejny wielkie gratulacje!!!
Odpowiedz
-8
@ swój
dnia 10.04.2011, 22:41 · Zgłoś
No właśnie - wszyscy mówią o Szpaku bo taki "kolorowy ptak" a nikt jakoś nie wspomina o bardzo uzdolnionej [...] Ance Karamon ("normalnej dziewczynie") z naprawdę świetnego babskiego duetu. Mamy zatem dwoje jaślan wśród 15-tki wybranej do programu. Górka Klasztorna pozdrawia Aniu!!!
Odpowiedz
-36
@ 77777777777
dnia 10.04.2011, 22:13 · Zgłoś
najpierw wyglądaj jak człowiek potem śpiewaj [...]!!!
Odpowiedz
2
@ on
dnia 10.04.2011, 23:24 · Zgłoś
sam jestes [...]!!!
Odpowiedz
4
@ rosko
dnia 11.04.2011, 01:13 · Zgłoś
Nie oceniaj ludzi po wglądzie...
Odpowiedz
5
@ aaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
dnia 11.04.2011, 01:42 · Zgłoś
A jak Pana/i zdaniem wygląda człowiek??? Michał jest człowiekiem. Widziałam to w tv.Ciekawa jestem natomiast jak wygląda homo piszące taki komentarz??? Czyżby taka wielka trauma, że [...] nie dała talentu!!!
Odpowiedz
3
@ 888888888888
dnia 11.04.2011, 08:29 · Zgłoś
Ty z pewnością jesteś ideałem człowieka...żal mi takich płytkich ludzi jak Ty...to że ktoś ma więcej wyobraźni nie znaczy, że jest gorszy od Ciebie!!!spójrz na siebie potem na innych,Ty też nie podobasz się wielu osobom ale może maja więcej kultury i tolerancji...
Odpowiedz
2
@ dAnIeL
dnia 10.04.2011, 22:08 · Zgłoś
przecież proste, bądź inny a zauważą cię. Być homo-niewiadomo w Jaśle - jakże to wielka inność - czyż nie??? małomiasteczkowe [...] (i wiochmeny oczywiście)???
Odpowiedz
1
@ dragoness
dnia 10.04.2011, 23:37 · Zgłoś
Oj, misiaczku, to nie ciuchy czynią homo. Michał mógłby bez charakteryzacji zagrać Jean-Claude'a w ekranizacji cyklu L. Hamilton. Kto czytał, ten wie o co kaman.
Odpowiedz
2
@ do Daniel
dnia 11.04.2011, 08:33 · Zgłoś
lepiej być nikim,zwykła szarą myszka jak TY i napieprzać na tych co maja trochę inne poglądy na życie...tak bardzo Ci się nudzi że zamiast zajmować się swoim życiem śledzisz życie innych?
Odpowiedz
13
@ kosmiks1
dnia 10.04.2011, 22:07 · Zgłoś
Gratuluję !!! Byc w grupie Kuby to zaszczyt !!!!Świetny głos ,świetna osobowość !!!Super Tak 3maj !!!
Odpowiedz
4
@ aaaaaaaaka
dnia 10.04.2011, 22:05 · Zgłoś
Rewelacyjny jest tylko na to czekałam az przejdzie:)
Odpowiedz
8
@ yyy
dnia 10.04.2011, 22:04 · Zgłoś
I kto to puścił na samym początku taką bujdę, że nie przeszedł? I właśnie w taki sposób rodzi się plotka... Trzymam kciuki za niego!
Odpowiedz
11
@ Mena
dnia 10.04.2011, 22:00 · Zgłoś
Gratulacje Michał!!!!Ty już jesteś gwiazdą:)
Odpowiedz
7
@ lol
dnia 10.04.2011, 21:50 · Zgłoś
no i łyso wam ;]
Odpowiedz
7
@ anitaśmita
dnia 10.04.2011, 21:47 · Zgłoś
Jasło górą!! Szpak i Karamon - pokażcie światu co jesteście warci!!
Odpowiedz
5
@ aaa
dnia 10.04.2011, 21:46 · Zgłoś
juz jest w 15-stce :)
Odpowiedz
8
@ Zuzik
dnia 10.04.2011, 21:41 · Zgłoś
Co za "[...]" nas w taki błąd wprowadził??? Michał, Jasło trzyma kciuki! POwodzenia!
Odpowiedz
2
@ tiffani*
dnia 10.04.2011, 23:12 · Zgłoś
Nie tylko Jasło! ;)
Odpowiedz
2
@ tiffani*
dnia 11.04.2011, 01:16 · Zgłoś
Nie tylko Jasło! ;)
Odpowiedz
5
@ lila
dnia 10.04.2011, 21:35 · Zgłoś
Jest finał;]należało mu się
Odpowiedz
8
@ WOW!!!:)
dnia 10.04.2011, 21:34 · Zgłoś
JESTEŚ THE BEST MICHAŁ!!! PODZIWIAM CIĘ DOSTAŁEŚ SIĘ BO JA I TWOI ZNAJOMI WIERZYMY W CIEBIE!!!:)
Odpowiedz
2
@ xx
dnia 10.04.2011, 21:31 · Zgłoś
Ściemniasz bo się dostał!!!!!
Odpowiedz
8
@ aS
dnia 10.04.2011, 20:08 · Zgłoś
Przeszedł! :] pozdro z siedlisk
Odpowiedz
9
@ b
dnia 10.04.2011, 19:44 · Zgłoś
Ma charyzmę, talent, jest niesamowicie atrakcyjnym facetem, a przy tym inteligentnym i jest so sweeeeeeeeeeeeeet!!!!!!! Sukces jest nieunikniony.
Odpowiedz
9
@ do- krs
dnia 10.04.2011, 19:34 · Zgłoś
a twoje istnienie objawiło się tylko tym żałosnym komentarzem...Więc załóż już swój [...] kaptur i idź na browara :P
Odpowiedz
-23
@ krs
dnia 10.04.2011, 18:44 · Zgłoś
Kłopoty z tożsamością nazywać 'kolorowym ptakiem'....dla mnie to ciekawy przypadek do psychologicznych analiz ..niewątpliwie utalentowany ...niewatpliwie pod damskim image starający się ukryć ...niepewność ,niemożność samookreślenia...biedny/a istota ludzka ....
Odpowiedz
3
@ aaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuu
dnia 10.04.2011, 22:10 · Zgłoś
"Pogłębiona analiza", a przy tym tyle "empatii"!!!
Odpowiedz
4
@ hahah
dnia 11.04.2011, 08:37 · Zgłoś
wybitny psychoanalityk się znalazł hahahaha ja myśle że może Ty masz kłopoty z zaakceptowaniem swojej zwykłości i próbujesz wmówić innym, że ktoś kto się wyróżnia jest inny i skrzywiony psychicznie...może potrzebujesz psychoanalizy hahah ale prosze nie rób jej sam hahah
Odpowiedz
-1
@ Grazy
dnia 11.04.2011, 20:41 · Zgłoś
Jestem psychologiem i przeraża mnie to, co ty piszesz.
Odpowiedz
0
@ uli
dnia 10.04.2011, 18:29 · Zgłoś
Jest w finale. Przeciez MAjka jest jego promotorka juz od dobrych dwoch lat, to jakby mial nie przejsc
Odpowiedz
9
@ życzliwa
dnia 10.04.2011, 18:12 · Zgłoś
trzymam kciuki, choć nie należe do młodego pokolenia :)
Odpowiedz
15
@ jola:)
dnia 10.04.2011, 17:41 · Zgłoś
ja życzę michałowi sukcesów kolejnych bo jakieś juz napewno zdobył sam głos jego jest sukcesem...duża promocja dla jasła...mi on się podoba nawet w jego strojach jest inny zauważalny od innym osób jakby nie był tak ubrany już dawno by odpadł bo wzieli by go za normalnego gościa a styl jak sam powiedział moze się na to zgodzić...żeby był inny:) pozdrówka 3m sie
Odpowiedz
28
@ Maci;):*
dnia 10.04.2011, 16:37 · Zgłoś
Chłopak ma wspaniały głos !! A jego wizerunek tylko pomaga w tym ażeby ludzie go zapamiętali ;)
Życzę Michałowi dalszych sukcesów !! ;D Do boju!
Odpowiedz
12
@ Koleżanka
dnia 10.04.2011, 16:21 · Zgłoś
Ktoś , kto nie ma pojecia co mówi, niech sie nie wypowiada!! Rozmawiałam z Michałem jakiś czas temu i mówił mi, że jest już w domu jurorskim, wiec przeszedł! Prosze nie wprowadzac ludzi w błąd!
Odpowiedz
20
@ plotki słyną z tego że są nieprawdziwe:)
dnia 10.04.2011, 15:09 · Zgłoś
Ludzie! TxT KŁAMIE!, pisze, że odpadł w 15 bo Majka i Czesiek byli na nie ale jak mogli być na nie skoro z 15 wybierają finałową 9 w domach w tym przypadku Kuba i Alicja ? :) jestem pewien, że Michaś jest w finale, Kuba wie co robi, tym bardziej TVN który natrzepie na Szpaku tyle kasy, że głowa mała. To dla nich żyła złota.
Odpowiedz
-14
@ łopservatore
dnia 10.04.2011, 15:03 · Zgłoś
Głos ma bez skazy, ale ta stylizacja powala nie na kolana a na plecy.
Odpowiedz
3
@ dragoness
dnia 10.04.2011, 18:39 · Zgłoś
No i chyba o to facetom chodzi, prawda?
Odpowiedz
26
@ monisia4you
dnia 10.04.2011, 14:48 · Zgłoś
Czego się czepiacie, wszędzie tylko nie w Polsce taki strój nikogo nie dziwi, dla ludzi jest to coś powszechnego... każdy ma swój styl i nie powinniśmy tego krytykować. Chłopak ma talent i tylko pod tym względem należy go oceniać
Odpowiedz
-29
@ x
dnia 10.04.2011, 14:38 · Zgłoś
trans
Odpowiedz
-80
@ lanos
dnia 10.04.2011, 13:25 · Zgłoś
wstyd dla jasła. on nawet nie potrafi byc mężczyzną, a co dopiero artystą... Drzeć to każdy sie potrafi...
Odpowiedz
-49
@ stefan
dnia 10.04.2011, 14:51 · Zgłoś
swiete slowa !!!!! miejsce innych jest w psychiatryku....
Odpowiedz
21
@ krytyk
dnia 10.04.2011, 22:03 · Zgłoś
jestescie hejterami i tyle, patrzcie na talent a nie tylko na wyglad !!!
Odpowiedz
10
@ do lanos
dnia 11.04.2011, 08:40 · Zgłoś
to idź i się drzyj przed tysiacami ludzi i spraw żeby Cię nie wygwizdali...no już, pokaż co potrafisz ...niektórzy widać tylko płytkie komentarze potrafią pisać jak TY
Odpowiedz
11
@ kobietax
dnia 11.04.2011, 08:55 · Zgłoś
Wiedziałam że Jasło to zaścianek ale że aż tak z wami źle! Dlaczego nie cieszycie się że ktoś od nas ma taki talent , bo to jest niewątpliwie talent! Ja trzymam kciuki!
Odpowiedz
-9
@ ja
dnia 11.04.2011, 10:33 · Zgłoś
to wyjdź na scenę i się drzyj. A potem będziesz mógł oceniać jakość darcia się.
Odpowiedz
2
@ yhy
dnia 10.04.2011, 12:34 · Zgłoś
dlaczego piszecie ze nie przeszedl skoro na koncu maja powiedziala "przechodzisz"? nie kumam...
Odpowiedz
1
@ klu
dnia 13.04.2011, 20:57 · Zgłoś
masz chora glowe a nie kolege w tvn zal ci [...] sciska ze to on ma talent a nie ty siedz cicho na [...] i ogladaj zdolnego jaslanina jakim jest michal
Odpowiedz
-40
@ zizi
dnia 10.04.2011, 12:06 · Zgłoś
ODPADŁ - wiadomość 100% wiarygodna. Mam kolegę w TVN.
Odpowiedz
0
@ nie!
dnia 15.05.2011, 18:45 · Zgłoś
nie odpadł jak juz to dzis odpadnie ( wolałabym nie )
Odpowiedz
-66
@ www
dnia 10.04.2011, 11:28 · Zgłoś
zalosnie wyglada ... urodził sie chłopem a chodzi w sukienkach niech plec zmieni..
Odpowiedz
34
@ sąsiedzi
dnia 10.04.2011, 10:08 · Zgłoś
Swietny głos,ciekawa postać,a złośliwi zawsze się znajdą,bo poprostu mu zazdroszczą,powodzenia jaślaku.
Odpowiedz
32
@ sąsiedzi z osiedla
dnia 10.04.2011, 10:00 · Zgłoś
Michał jesteś juz Wielki ,masz talent i dusze artysty. Powodzenia , trzymamy kciuki.
Odpowiedz
13
@ Haha
dnia 10.04.2011, 09:44 · Zgłoś
Żal mi ludzi!! Dostał sie do 15 a potem 15 bedą wybierali ludzie!!!!
Odpowiedz
27
@ .
dnia 10.04.2011, 09:30 · Zgłoś
Świetny głos!! Powodzenia w robieniu kariery Jaślaku:)
Odpowiedz
53
@ loluś
dnia 10.04.2011, 08:22 · Zgłoś
Michał jesteś wielki!!!
Odpowiedz
1
@ mk
dnia 10.04.2011, 07:42 · Zgłoś
taka prawda,pozdrawiam tvn .:] i zarząd
Odpowiedz
-40
@ mk
dnia 10.04.2011, 07:41 · Zgłoś
MICHAŁ SZPAK NIE DOSTANIEST SIĘ DO SCISŁEGO PROGRAMY ,GDYŻ JUŻ GWIAZDĄ I NIE POTRZEBA MU TAKICH PROGRAMÓW A JURORZY WOLA WYPROMOWAĆ NOWĄ TWARZ ON JUZ SUKCES BEZ PROGRAMU OSIĄGNIE.. POZDRAWIAM...
Odpowiedz
3
@ eeeeeeeeee
dnia 11.04.2011, 17:23 · Zgłoś
to po polsku?
Odpowiedz
47
@ DO MICHAŁA SZPAKA
dnia 09.04.2011, 23:45 · Zgłoś
MICHAŁ JESTEŚ WIELKI A DZIĘKI TOBIE JASŁO JEST ZNANE NIE TYLKO DZIĘKI PANI MARI K. I JEJ DĘBOWI ŻYCZĘ POWODZENIA A CI CO PISZĄ KRYTYCZNE KOMENTARZE KIEDYŚ PIERWSI BĘDĄ PROSIĆ CIĘ O AUTOGRAF POWODZENIA I DO PRZODU I PRZYPADKIEM NIC W SOBIE NIE ZMIENIAJ POZDRAWIAM
Odpowiedz
14
@ dragoness
dnia 10.04.2011, 02:11 · Zgłoś
Każdy nauczyciel powinien chcieć mieć takiego ucznia.
Odpowiedz
4
@ [...]biaczeK
dnia 09.04.2011, 23:26 · Zgłoś
E tam Wygląd Michała mnie Przeraża ale co do Głosu Niesamowity aż ciary chodza po plecach;)
Odpowiedz
14
@ aaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuu
dnia 10.04.2011, 09:25 · Zgłoś
I tak ma być. To jest osobowość a nie jeden z wielu tak jak my.
Odpowiedz
58
@ jaa
dnia 09.04.2011, 23:09 · Zgłoś
Michał jest jak kolorowy ptak wyróżniający się z szarego, smutnego tłumu. Ma talent i osobowość, a na złośliwe uwagi odpowiada życzliwym uśmiechem. Przykre jest, że nawet jury z jednej strony popada w zachwyt, a z drugiej wtrąca kąśliwe uwagi i pastwi się nad nim psychicznie. Dlaczego każdemu tak ciężko przyznać się, że on jest po prostu dobry w tym co robi? Dlaczego tak ciężko dać mu szansę, skoro na nią zasługuje?
Odpowiedz
18
@ tiffani*
dnia 09.04.2011, 23:47 · Zgłoś
zgadzam się z Twoją wypowiedzią w 100%! ;)
Odpowiedz
25
@ jaślanka
dnia 09.04.2011, 22:39 · Zgłoś
Michał jesteś niesamowity! rośnij w siłę! trzymam kciuki
Odpowiedz
15
@ ona
dnia 09.04.2011, 22:37 · Zgłoś
czemu każdy pisze że odpadł? przecież przeszedł dalej!
Odpowiedz
-24
@ do koksa
dnia 09.04.2011, 22:09 · Zgłoś
Atut? Ty sie chyba człowieku nie słyszysz! To w końcu [...] czy chłop?
Odpowiedz
13
@ aaaaaaaaaauuuuuuuuuuu
dnia 10.04.2011, 09:21 · Zgłoś
A Tobie po co to wiedzieć? Pamiętnik piszesz czy w konkury chcesz iść?
Odpowiedz
-17
@ rita
dnia 10.04.2011, 10:39 · Zgłoś
no wlasnie - chlop czy [...], bo paznokcie to ma dluzesze ode mnie i moich kumpeli a jak lakierem walnie to bije polowe jasielskich "modelek" na glowe :)
Odpowiedz
21
@ [...]
dnia 09.04.2011, 21:41 · Zgłoś
to ze ma taki wizerunek to kolejny atut tego czlowieka... uniwersalnosc zawsze jest w cenie, jednak owy wizerunek zawsze mu towarzyszyl, pamietam go jeszcze z gimnazjum... Jaslo to mala czesc wielkiej polskiej ostoi dla mysli zasciankowych... niestety
Odpowiedz
-26
@ onn
dnia 09.04.2011, 21:34 · Zgłoś
no faktycznie szkoda ze odpadl przed odcinkami LIVE..no ale coz
Odpowiedz
1
@ tiffani*
dnia 09.04.2011, 22:24 · Zgłoś
na pewno odpadł? ;((((
Odpowiedz
0
@ tiffani*
dnia 09.04.2011, 22:34 · Zgłoś
skąd macie takie straszne informacje? ;(
Odpowiedz
-11
@ do onn
dnia 09.04.2011, 22:48 · Zgłoś
no faktycznie fajnie ze nie odpadl przed odcinkami LIVE..no ale coz
Odpowiedz
7
@ tiffani*
dnia 09.04.2011, 23:53 · Zgłoś
świetna burza mózgów...
Odpowiedz
30
@ bog
dnia 09.04.2011, 21:07 · Zgłoś
Gratulacje
Odpowiedz
27
@ aga
dnia 09.04.2011, 21:06 · Zgłoś
gratuluje było super:)fajnie że przeszedłeś!!!!!tak dalej trzymaj;)
Odpowiedz
12
@ fcpinkasa
dnia 09.04.2011, 20:31 · Zgłoś
Wszystko pięknie i ładnie. Głos ma naprawdę mocny, ale jakoś nie mogę w pełni zaakceptować tego wizerunku mężczyzny wystylizowanego na kobietę i chyba nie jest to skutek zaściankowego myślenia w Jaśle, skąd pochodzę (a nie jestem [...] beretem :D). Pozdrawiam.
Odpowiedz
5
@ .
dnia 09.04.2011, 21:30 · Zgłoś
ja natomiast lubię takie komentarze jak Twój, bo nie [...] nienawiścią, ale jakoś nie mogę w pełni zaakceptować tej opinii
Odpowiedz
25
@ dragoness
dnia 10.04.2011, 02:09 · Zgłoś
A mnie się stylizacja podoba i wcale nie uważam, że jest [...]. jest inny, A głos... Rewelacja!
Odpowiedz
-46
@ TxT
dnia 09.04.2011, 20:30 · Zgłoś
szkoda ze nie dostał się do finału i odpadł w półfinałowej 15.
:(
Odpowiedz
-13
@ yyy
dnia 09.04.2011, 21:28 · Zgłoś
a Ty skąd to wiesz?
Odpowiedz
-24
@ tiffani*
dnia 09.04.2011, 21:35 · Zgłoś
to jest pewne? ;(
Odpowiedz
-12
@ do TxT
dnia 09.04.2011, 22:46 · Zgłoś
a Ty jesteś pracownikiem TVNu? Pracujesz przy realizacji programu? Jeśli tak, to szybko Cię znajdą i za ten przeciek (o ile jest prawdziwy) raczej nie obejdzie się bez konsekwencji.

Ale lepsze takie dziwne komentarze niż zaczynanie bezsensownej dyskusji o stylu.
Odpowiedz
-4
@ TxT
dnia 10.04.2011, 01:00 · Zgłoś
bo bylem na widowni, kuba byl na tak, majka absolutnie na nie, malo ze sie nie pobili, a przypieczetowal to czesiek ktorego, najbardziej szanuje z tego calego jury i ostatecznie tez byl na nie.
Odpowiedz
3
@ TxT
dnia 10.04.2011, 01:02 · Zgłoś
nie jestem z tvn, a niech mnie szukaja, ja zadnej umowy lojalnosciowej nie podpisywalem.
Odpowiedz
-9
@ tiffani*
dnia 10.04.2011, 05:43 · Zgłoś
No co Ty!? Po Majce można się było spodziewać, ale po Cześku!? Przestanę Go lubić...
Trzeba było...
Odpowiedz
-29
@ szp( a )ikZnosa
dnia 10.04.2011, 07:44 · Zgłoś
Masz racje jak takie byle co udajace kobiete wygladajace jak ... moze sie dostac
Odpowiedz
6
@ dziewczyna
dnia 10.04.2011, 08:13 · Zgłoś
Fajna dziewczyna z Jasła - gdyby zaśpiewał tą piosenkę to pokonał by wszystkich. Przy okazji rozsławił by Jasło lepiej niż cały wydział promocji Urzędu Miasta. Co z tego, że to disko - polo. Przynajmniej byłoby autentycznie i odlotowo. Odpustowe rytmy też mają swój wdzięk i swoich odbiorców. Przy okazji np. Dni Jasła mógłby na rynku wykonać ten hit ku uciesze swoich fanów.
Odpowiedz
4
@ aa
dnia 10.04.2011, 09:06 · Zgłoś
do TxT tak tylko że o jego losie w finałowej 15 decydowac bedzie wojewodzki chyba z bachledą a nie maja i mozil
Odpowiedz
3
@ wiem
dnia 10.04.2011, 12:08 · Zgłoś
nie prawda!
Odpowiedz
2
@ xx
dnia 10.04.2011, 19:14 · Zgłoś
zgadzam sie z Tona kochana :) a tak apropo wiadomo kto bedzie w tym roku na dniach Jasła?:)
Odpowiedz
3
@ Jola
dnia 11.04.2011, 10:01 · Zgłoś
Co Ty możesz wiedzieć.Przecież za tydzień dopiero bedzie rozstrzygnięcie w TVN.Transmisja na żywo.I jakie przecieki?Piszesz żeby zaistnieć.
Odpowiedz
9
@ ola
dnia 11.04.2011, 10:30 · Zgłoś
Wiesz zgłoś się do programu OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA ...być może uda Ci się wygrać .Ale i tak nie będzie z Ciebie nikt dumny...Michał jest kimś a Ty nawet nie zasługujesz na słowo ktoś!!!!
Odpowiedz
5
@ ola
dnia 11.04.2011, 20:01 · Zgłoś
TĄ WIDOWNIE PEWNIE MIAŁEŚ PRZED TELEWIZOREM...Nie ośmieszaj się człowieku...
Odpowiedz
-2
@ ja , : D
dnia 12.04.2011, 08:37 · Zgłoś
dostał się ! : D : o
Odpowiedz
10
@ juzef
dnia 12.04.2011, 14:37 · Zgłoś
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.