Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Międzynarodowy sukces jasielskiego chóru! (VIDEO)

37

2 czerwca chór Soli Deo z I LO z Jasła zdobył w Krakowie III miejsce w kategorii Chóry Młodzieżowe na Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym Cracovia Cantans. Festiwal cieszy się bardzo wysokim poziomem artystycznym, czego dowodem były występy chórów z wielu krajów m.in Austria, Bułgaria, Dania, Estonia, Norwegia, Singapur, Wielka Brytania. (VIDEO)

Jasielscy chórzyści wrócili do Jasła 3 czerwca, ponieważ zostali poproszeni o zaprezentowanie swoich umiejętności na koncercie w kościele św. Katarzyny w Krakowie późnym wieczorem. Oprócz wielkiego sukcesu, jakim jest zdobycie III miejsca w konkursie Cracovia Cantans, chór Soli Deo dostał propozycję współpracy z chórem Raffles Chorale z Singapuru.

Chór Soli Deo

Reklama

Komentarze: 37

Dodaj komentarz Widok:
0
@ *
dnia 19.06.2012, 06:48 · Zgłoś
ksiądz Łukasz Mariuszyc
Odpowiedz
0
@ loluś
dnia 18.06.2012, 20:32 · Zgłoś
a co to za ksiądz teraz prowadzi chór? bo słyszałam bardzo niepochlebne opinie na jego temat - odnośnie zaangażowania i pomocy przy chórze. jest podobno calkiem inaczej niz za czasów świetnwgo x.Andrzeja :) . czy to prawda?
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 18.06.2012, 21:06 · Zgłoś
To w końcu kto prowadzi ten chór?
Odpowiedz
6
@ chórzysta
dnia 19.06.2012, 15:13 · Zgłoś
x. Łukasz jest inny niż x. Andrzej - ale nie zgadzam się że jest gorszy. Jest dla nas księdzem - towarzyszy nam na występach, spowiada, odprawia z nami Msze, błogosławi, modli się, jeździ na warsztaty - Boży anioł stróż. To jest myślę jego powołanie. Ks. Łukaszu dziękuje za wszystko - "to co niewidoczne dla oczu widoczne jest sercem". Szczęść Boże.
Odpowiedz
0
@ ks
dnia 20.06.2012, 10:57 · Zgłoś
swietny ks Andrzej?? chyba ktos przesadza.Swietny bo??? Kazdy ks jest tylko asystentem a nie gwiazda jakil wlasnie byl ks. Andrzej. No ale... Gratulacje dla chorzystow bo oni tworza chor
Odpowiedz
3
@ k
dnia 20.06.2012, 11:05 · Zgłoś
nie zajmuj sie lolus plotkami jak [...]
Odpowiedz
-2
@ czarni
dnia 18.06.2012, 12:51 · Zgłoś
III liga Jaselko
Odpowiedz
-2
@ Tom
dnia 18.06.2012, 06:57 · Zgłoś
Szkoda tylko że nawet wyjad na konkurs muszą płacic z własnych pieniędzy!!! A gdzie władze miasta???
Odpowiedz
1
@ Jaślanka
dnia 18.06.2012, 00:12 · Zgłoś
Aż dech zapiera! Tacy młodzi, a tak wspaniale śpiewają, gratulacje!
Odpowiedz
5
@ dzodzo
dnia 17.06.2012, 22:46 · Zgłoś
Gratulacje dla P. Moniki
Odpowiedz
3
@ A
dnia 17.06.2012, 19:40 · Zgłoś
A dla mnie ludzie ,którzy uczęszczają do chóru , nie są tak wspaniali jak mówicie. Kilku zarozumialców jest wśród waszych szeregów . Mimo wszystko gratuluję ,bo słychać doskonałe przygotowanie! I kawał dobrej roboty!
Odpowiedz
4
@ SD
dnia 19.06.2012, 15:16 · Zgłoś
W każdej grupie są różne charaktery - jeszcze się taki nie narodził który by wszytkim dogodził. A nad pokorą trzeba całe życie pracować :)
Odpowiedz
-7
@ batt
dnia 17.06.2012, 09:32 · Zgłoś
A ile było wszystkich chórów? 3? :)
żartuję ;)
Odpowiedz
3
@ uczennica p.Twarduś:)
dnia 17.06.2012, 08:25 · Zgłoś
Pani Twarduś jest najlepsza, uczyła mnie w chórze w szkole muzycznej 3 lata i wiem co mówię:)Dzięki jej pomocy prawie zawsze zdobywaliśmy wysokie i bardzo wysokie miejsca w różnych konkursach m.in. "Na nutę kantyczek", w Łańcucie i wiele innych:)Pani Monika jest genialna...;D
Odpowiedz
4
@ zielony
dnia 16.06.2012, 20:30 · Zgłoś
o i spozniony jubileusz. o ile pamietam to ks.Andrzej zalozy ten chór we wrzesniu 2006 roku. to juz tak jakby blizej 6 lat...
Odpowiedz
4
@ *
dnia 16.06.2012, 20:18 · Zgłoś
Jestem ciekaw ile z tych komentarzy napisali sami członkowie chóru...
Tak późne zgłaszanie informacji miejscowym mediom niestety nie służy rozgłosowi.
Odpowiedz
4
@ kebab
dnia 16.06.2012, 23:09 · Zgłoś
To nie późne zgłaszanie informacji tylko opóźniona działalność mediów.
Odpowiedz
5
@ celuloza
dnia 16.06.2012, 10:33 · Zgłoś
Najlepszy chór młodzieżowy w okolicy zrzeszający najcudowniejszych ludzi! :)
Odpowiedz
9
@ soli deo górą!!
dnia 16.06.2012, 12:39 · Zgłoś
praca z takimi ludźmi i z taką Panią Dyrygent to jest największy zaszczyt jaki mnie kopnął od początku mojego życia:) Dziękuję Bogu za tak wspaniałe dzieło:)
Odpowiedz
9
@ norwek
dnia 15.06.2012, 23:36 · Zgłoś
Świetne wykonanie;) Świetna artykulacja;) Wszystkie końcówki dopracowane;) Brawo dla pani mgr za przygotowanie chóru;) Wspaniała ekspresja dyrygencka;) Życzę dalszych sukcesów;)
Odpowiedz
7
@ ja
dnia 15.06.2012, 23:29 · Zgłoś
I pomyśleć, że trzeba było jeszcze petycje podpisywać żeby tego chóru nie zlikwidowano! A pfe! Brawa dla wszystkich chórzystów i pięknej Pani dyrygent :)
Odpowiedz
2
@ Miłośniczka.
dnia 15.06.2012, 22:45 · Zgłoś
mistrzowie!!!
Odpowiedz
1
@ dumna z soli deo
dnia 15.06.2012, 21:34 · Zgłoś
gratulacje, szczere PS Pani dyrygentka ze swoją malinowa sukienką super dopasowala sie do chóru
Odpowiedz
3
@ chórzysta
dnia 16.06.2012, 23:06 · Zgłoś
I owszem, bo Pani Dyrygent ma dokładnie taką samą sukienkę, jak jego członkinie... Z tym, że kolory są odwrócone i ma ona czarną kokardę, by było widać, kto jest dyrygentem... także Pani Dyrygent w pełni dopasowała się do chóru! :)
Odpowiedz
3
@ stud_byd
dnia 15.06.2012, 21:05 · Zgłoś
brawo dla naszego super chóru :)
modlitwą < pracą > śpiewem!! dewiza ludzi którzy zrzeszają się w cudownym duchowym dziele jakim jest soli deo :)
Odpowiedz
9
@ Kinia
dnia 15.06.2012, 21:00 · Zgłoś
Pani Monika to profesjonalna dyrygentka.Miło się z Nią pracuje :)
Odpowiedz
6
@ mama
dnia 15.06.2012, 20:15 · Zgłoś
Brawo dla całego chóru, nie byłoby sukcesu gdyby nie ciągle próby. Więc mamy nie tylko złą młodzież...
Odpowiedz
6
@ sympatyk chóru
dnia 15.06.2012, 20:13 · Zgłoś
Redakcja zapomniała dodać, że chór Soli Deo to chór I LO w Jaśle.
Odpowiedz
7
@ 123456789
dnia 15.06.2012, 17:48 · Zgłoś
Pani Monika jest bardzo fajna, świetnie i miło prowadzi chór :-)
gratulacje !
Odpowiedz
6
@ [...]
dnia 15.06.2012, 15:09 · Zgłoś
Ogromne gratulacje dla Chóru i jej Dyrygenta!!! To jedyne światełko w jasielskim stogu [...]u wszelakiego...To podhajcowuje morale...
Odpowiedz
13
@ esqi
dnia 15.06.2012, 12:49 · Zgłoś
Gratulacje!! rozwijajcie się tak dalej! :)
Odpowiedz
15
@ prawie dziennikarz
dnia 15.06.2012, 12:48 · Zgłoś
BIJE BRAWO REDAKTOROM za szybkość działania, prawidłowo ktoś wyżej mnie napisał 2 czerwca a dzisiaj 15... no cóż, proponuje szybszy research robić, wtedy będziecie bardziej wiarygodni...
Odpowiedz
13
@ pipi86
dnia 15.06.2012, 12:03 · Zgłoś
Gratulacje! Uwielbiam chodzić do Małego Kościółka, kiedy chór Soli Deo umila śpiewem uroczystość :)
Odpowiedz
0
@ mistrz
dnia 15.06.2012, 17:06 · Zgłoś
Ja tak samo, mimo iż jestem niewierzący!
Odpowiedz
17
@ uczennica
dnia 15.06.2012, 11:54 · Zgłoś
gratulacje dla p. Twarduś i dalszych sukcesów :)
Odpowiedz
11
@ brawo
dnia 15.06.2012, 11:20 · Zgłoś
2 czerwca... a mamy 15
Odpowiedz
32
@ jaś
dnia 15.06.2012, 10:58 · Zgłoś
Gratulacje dla dyrygentki i całego chóru
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.